SON DAKİKA ŞAFAK PAVEY HABERLERİ

Son Dakika Şafak Pavey Haberleri

 • 13:04Sezgin Tanrıkulu: Sezgin Tanrıkulu: "Bu Topraklarda Çok Acılar Yaşandı Ama Bu Acılarla Yüzleşilemedi"CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Şafak Pavey ve Enis Berberoğlu, İstanbul’da yaşayan azınlık temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
 • 12:21CHP Heyeti Azınlık Temsilcileriyle Biraraya GeldiCHP Heyeti Azınlık Temsilcileriyle Biraraya GeldiHaber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu ve Şafak Pavey, Bakırköy'de azınlık temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 14:56Tekin: Sayın Davutoğlu'nun Başına Güneş Geçiyor, Yalan SöylüyorTekin: Sayın Davutoğlu'nun Başına Güneş Geçiyor, Yalan SöylüyorHaber: Özgür ALTUNCU - Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu ve İstanbul Milletvekili adayı Şafak Pavey bugün İstanbul ikinci seçim bölgesinde dolaştı.
 • 14:52Tekin "Davutoğlu'nun Başına Güneş Geçiyor,yalan Söylüyor"Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Enis Berberoğlu ve İstanbul Milletvekili adayı Şafak Pavey bugün İstanbul ikinci seçim bölgesinde dolaştı.
 • 14:50CHP CHP "İklim Değişikliği Manifestosu"Nu İmzaladı* CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, ""Dünyanın aklı başında hükümetleri politikalar üretirken maalesef Türkiye'nin hiçbir politikası yok. Türkiye karbon emisyonu konusunda Çin'den sonra ikinci ülke konumundadır.
 • 16:47Partiler Toplam 13 Engelliyi Milletvekili Adayı GösterdiFarklı partilerden toplam 13 engelli milletvekili adaylığına gösterildi.
 • 01:18CHP'de Milletvekili Listesi Belli OlduCHP'de Milletvekili Listesi Belli OlduCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi, 2015 Genel Seçimleri milletvekili listesini kesinleştirdi. Kılıçdaroğlu, adayları bugün 13.30 düzenleyeceği basın toplantısında açıklayacak.
 • 20:44Tekin ve Pavey'den Yaşar Kemal'in Ailesine Taziye ZiyaretiTekin ve Pavey'den Yaşar Kemal'in Ailesine Taziye ZiyaretiChp Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin ile Şafak Pavey, Yaşar Kemal'in ölümünün ardından hastaneye geldi.
 • 20:00Yaşar Kemal'in Vefatı - Gürsel Tekin ve Şafak Pavey AçıklamaYaşar Kemal'in Vefatı - Gürsel Tekin ve Şafak Pavey AçıklamaYaşar Kemal'in vefatı sonrası hastaneye gelen CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey gazetecilere açıklama yaptı.
 • 15:03Pavey: Bu 'Nato Kafa NATO Mermer' Şiddeti ÖnleyemezPavey: Bu 'Nato Kafa NATO Mermer' Şiddeti ÖnleyemezPavey, kadına karşı artan barbarlığın, AK Parti'nin uyguladığı sosyal politikalarının sonucu olduğunu söylerek; "Bu 'NATO kafa NATO mermer' şiddeti önleyemez." dedi.
 • 17:13CHP'li Erdemir Başbakanın Şafak Pavey ile Paris'te Yürümüş Olması Türkiye'nin Ortak Tavrını...CHP'li Erdemir Başbakanın Şafak Pavey ile Paris'te Yürümüş Olması Türkiye'nin Ortak Tavrını...CHP'li Erdemir Başbakanın Şafak Pavey ile Paris'te yürümüş olması Türkiye'nin ortak tavrını göstermesi açısından yerinde olmuştur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, CHP adına Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey ile Fransa'nın başkenti Paris'teki Cunhuriyet Yürüyüşü'nde birlikte yürümüş olmasının Türkiye'nin ortak tavrını göstermesi açısından yerinde olduğunu kaydetti.
 • 12:55CHP Bursa Milletvekili Erdemir Açıklaması"Başbakan'ın, CHP adına Genel Başkan Yardımcımız Şafak Pavey ile Paris'te birlikte yürümüş olması Türkiye'nin ortak tavrını göstermesi açısından çok yerinde olmuştur"
 • 16:20Şafak Pavey, Yürüyüş İçin Paris'e GidiyorCHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, terörü telin yürüyüşü için Fransa'nın başkenti Paris'e gidiyor.
 • 18:47CHP'li Şafak Pavey'den Kabaş'a Destek...CHP'li Şafak Pavey'den Kabaş'a Destek...CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey de Gözaltına alınan Sedef Kabaş'a destek için Asayiş Şube'ye gitti.
 • 16:30Sedef Kabaş: "Böyle Bir Kastım Yok"Sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile ilgili gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen ve ifadesi alınan gazeteci Sedef Kabaş'a destek için gelen CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, konuyla ilgili açıklama yaptı.
 • 14:05CHP'liler, Kolin Şirketinin Önüne Zeytin Ağacı DiktiCHP'liler, Kolin Şirketinin Önüne Zeytin Ağacı DiktiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve partililer, Soma Yırca Köyü’nde kesilen zeytin ağaçları nedeniyle Levent’teki Kolin şirketinin önüne zeytin fidanı dikti.
 • 13:28CHP'li Pavey Kadın Haklarını AnlattıCHP'li Pavey Kadın Haklarını AnlattıÇanakkale Belediyesi'nin desteğiyle Kadın ve Sanat temasıyla düzenlenen Kadın Buluşması'nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, kadına karşı şiddetle mücadelede, kadın ve erkeklerin duyarlılıklarının arttırılması, farkındalık yaratılması ve bilinçlendirilmesi için hükümetin ahlak tanımında dev kültürel kampanyalar sunması gerektiğini söyledi.
 • 08:43CHP 18. Olağanüstü KurultayıCHP 18. Olağanüstü Kurultayı’nda yapılan Parti Meclisi (PM) seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.
 • 06:11CHP'nin 18. Olağanüstü KurultayıParti Meclisi seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı Sonuçlara göre en fazla oyu 665 ile İstanbul Milletvekili İhsan Özkes aldı Şafak Pavey 642, Veli Ağbaba 619, Tuncay Özkan 605, Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat ise 588 oy aldı Kılıçdaroğlu'nun olduğu belirtilen "Birlik ve Kardeşlik Listesi"nde olmayan Fikri Sağlar, Manisa Milletvekili Özgür Özel, eski CHP İstanbul İl Başkanı Ali Özcan, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu da PM'de yer aldı.
 • 06:57Şafak Pavey Barış Türküleri SöylediŞafak Pavey Barış Türküleri SöylediCHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı barış festivalinde türkü söyledi.
 • 00:38Şafak Pavey, Sanatçı Mazlum Çimen'e Eşlik EttiŞafak Pavey, Sanatçı Mazlum Çimen'e Eşlik EttiCHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, Sarıyer Belediyesinin 6. sını düzenlediği Barışa Çağrı festivali kapsamında verilen konserde sanatçı Mazlum Çimen'e eşlik etti.
 • 21:10Şafak Pavey Antalya'da ÜşüdüŞafak Pavey Antalya'da ÜşüdüHava sıcaklığının 30 derece, nemle birlikte daha da yükseldiği Antalya'da söyleşiye katılan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, dışardaki sıcağın etkisiyle salondaki klimaların soğutucu derecelerinin yüksek olması nedeniyle üşüdü.
 • 13:49Pavey: Pavey: "Ab Hükümete Değil, Hükümet AB'ye Engel Oluyor"CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, AB müzakere sürecinde Sosyal Politikalar ve İstihdam Faslının açılması gerektiğini söyledi.
 • 13:03CHP'li Pavey: Türkiye Kara Listede, İlo Delegasyonu Tekrar GelecekCHP'li Pavey: Türkiye Kara Listede, İlo Delegasyonu Tekrar GelecekCHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, Türkiye'nin Uluslararası Çalışma Örgütünün anlaşmalarını uygulamadığı için kara listede olduğunu belirterek "Geçen hafta hükümetle görüşmeye gelen İLO delegasyonu yine eli boş döndü.
 • 12:20Şafak Pavey: Tek AK Partili İstifa Ederse Ben de EdeceğimŞafak Pavey: Tek AK Partili İstifa Ederse Ben de EdeceğimSoma'da acılı aileleri teselli eden CHP'li Şafak Pavey "Bir AKP'li Soma için istifa etme saygınlığını göstersin, ben de istifa edeceğim" dedi.
 • 23:13CHP'li Vekillerden Bakanlara TepkiCHP'li Vekillerden Bakanlara TepkiMaden sahasına gelen CHP Milletvekilleri, Bakanlara maden kazasıyla ilgili tepki gösterdi.
 • 21:22CHP'li Vekillerden Bakanlara TepkiManisa'nın Soma İlçesi'nde 284 işçinin hayatını kaybettiği faciayla ilgili Enerji Bakanı Taner Yıldız'la görüşen CHP Milletvekilleri Şafak Pavey, Özgür Özel ve Aykut Erdoğdu, çıkışta açıklama yaptı.
 • 18:46CHP'li Vekiller Tarhan ve Pavey Soma'yı Ziyaret EttiCHP'li Vekiller Tarhan ve Pavey Soma'yı Ziyaret EttiCHP Ankara Milletvekili Tarhan ve İstanbul Milletvekili Pavey, çalışmaları takip etmek için facianın yaşandığı Soma'daki maden ocağına geldi.
 • 18:10CHP'li Kadın Vekiller MadendeChp Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, çalışmaları takip etmek için facianın meydana geldiği Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki maden ocağına geldi.
 • 12:19CHP'li Toprak: Şafak Pavey'e Uygulanan Şiddeti KınıyorumCHP'li Toprak: Şafak Pavey'e Uygulanan Şiddeti KınıyorumCHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, "1 Mayıskutlamalarına katılan Genel Başkan Yardımcımız Şafak Pavey'e uygulananşiddeti kınıyorum.
 • 10:37Şafak Pavey: Protezimde Sıkıntı OlduŞafak Pavey: Protezimde Sıkıntı Oldu1 Mayıs eyleminde Taksim'e çıkmak isteyen gruba eşlik eden CHP'li Şafak Pavey, polisin müdahalesine maruz kaldı. Pavey'in protezleri zedelendi.
 • 14:34CHP'li Şafak Pavey Gazdan EtkilendiCHP'li Şafak Pavey Gazdan Etkilendi"1 Mayıs'ta ya kalkan olacağım ya da kurban" diyen CHP'li vekil Şafak Pavey, gaz mağduru oldu.
 • 16:09Kolektif Kadın Mektupları Serisi Kolektif Kadın Mektupları Serisi "İmza: Ben" ile Noktayı Koydu154 kadının geçmişi ve geleceğiyle hesaplaştıkları mektupları konu alan “İmza: Ben” isimli kitap okuyucularıyla buluşuyor.
 • 11:58Şafak Pavey'e İngiltere'den "Laiklik" Ödülüİngiltere'de faaliyet gösteren Ulusal Laik Derneği, "insan hakları savunucusu" olarak nitelediği CHP'li Şafak Pavey'yi, İrwin Ödülü olarak da bilinen "Yılın Laiği" Ödülüne layık gördü.
 • 08:40CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, Balıkesir’in Edremit ilçesinde katıldığı seçim gezisinde, insanların 'A' kalite bir hayatı hak ettiğini söyledi.
 • 00:50CHP Genel Başkan Yardımcası Şafak Pavey Balıkesir'de AçıklamasıCHP Genel Başkan Yardımcası Şafak Pavey Balıkesir'de Açıklaması"Bizi ayrıştırmak isteyenlere bugün en güzel cevabı evlatlarını daha yeni kaybetmiş o iki baba Berkinimizin ve Burak Canımızın babaları verdi''
 • 18:59Kadın Platformundan Şafak Pavey ile Ali İsmail Korkmaz'ın Annesine ÖdülKadın Platformundan Şafak Pavey ile Ali İsmail Korkmaz'ın Annesine ÖdülEskişehir Kadın Platformu, 'Refet Angın Ödülü'nü CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Şafak Pavey ile 2 Haziran'daki Gezi Parkı protestoları sırasında uğradığı saldırı sonucu 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz'a verdi.
 • 17:19Şafak Pavey, Gönüllü Kadınlarla BuluştuŞafak Pavey, Gönüllü Kadınlarla BuluştuEskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın seçim çalışmasında görev yapan gönüllü kadınlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey ile bir araya geldi.
 • 15:26CHP'li Pavey: Ahlaksızlık Bize Değil, Çamur Deryasına Gömülmüş Hükümete AitCHP'li Pavey: Ahlaksızlık Bize Değil, Çamur Deryasına Gömülmüş Hükümete AitCHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, hükümet yöneticilerinin ortaya çıkan ses kayıtlarını eleştirdi, dün Başbakan'ın Eskişehir mitingi öncesi yapılan gözaltılara tepki gösterdi, hükümetin çamur deryasına gömüldüğünü kaydeten Pavey, "Ahlaksızlık bize ait bir kavram değil. Çamur deryasına gömülmüş hükümete ait, biz köklü ve asil bir toplumuz, bu uyku halindeki durumumuzdan çıkmamız ve görmeyenlere hatırlatmamız gerekiyor.
 • 15:03Yerel seçimlere doğru - Pavey -Yerel seçimlere doğru - Pavey -CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, "2022 sayılı kanunla belirlenen muhtaçlık maaşları, hane geliri olarak değil, birey olarak düşünülmeli ve düzenlenmelidir" dedi.
 • 13:07CHP'li Pavey: 17 Aralık Hükümeti Çamura BatırdıChp Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, 17 Aralık sürecinin hükümeti şimdiye kadar görülmemiş bir çamur deryasına batırdığını söyledi.
 • 16:27Şafak Pavey Engelli Kardeşleri Ziyaret EttiŞafak Pavey Engelli Kardeşleri Ziyaret EttiKocaeli’nin Çayırova ilçesine gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, Özgürlük Mahallesinde ikamet eden işçi bir babanın üç engelli çocuğunu ziyaret ederek onlarla dertleşti.
 • 07:38Yalova Ek CHP'li İnce: Meclis'te Bu Hafta da ÖldürülmedikYalova Ek CHP'li İnce: Meclis'te Bu Hafta da ÖldürülmedikChp Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, partisinin Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman'a destek için Yalova'ya geldi.
 • 22:08CHP'li İnce: Meclis'te Bu Hafta da ÖldürülmedikCHP'li İnce: Meclis'te Bu Hafta da ÖldürülmedikChp Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, partisinin Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman'a destek için Yalova'ya geldi.
 • 17:04CHP'li Pavey ve İnce -CHP'li Pavey ve İnce -CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, "Bizim için aynı ailesi gibi hayaller kuran belediye başkan adaylarımızı seçme zamanı geldi.
 • 15:23Şafak Pavey, Engelli 3 Kardeşi Ziyaret EttiŞafak Pavey, Engelli 3 Kardeşi Ziyaret EttiChp Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde engelli 3 kardeşi ziyaret etti.
 • 09:56Ayşe Böhürler: Şafak Pavey AK Parti'den Vekil OlabilirdiAyşe Böhürler: Şafak Pavey AK Parti'den Vekil OlabilirdiGazeteci Ayşe Böhürler, "Şafak Pavey ve annesine AK Parti"nin kuruluş döneminde milletvekilliği teklifi yapılacaktı. Ama olmadı." dedi.
 • 10:30Kılıçdaroğlu Washington'daKılıçdaroğlu Washington'daŞafak Pavey, Sezgin Tanrıkulu, Kamer Genç, Aykan Erdemir, Umut Oran, Faruk Loğoğlu, Faik Öztrak gibi partinin önde gelen isimlerinden oluşan 12 kişilik bir heyetin eşlik ettiği Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Pentagon ve Dışişleri Bakanlığı'ndaki...
 • 17:04Chp Lideri Kılıçdaroğlu Yarın ABD'ye GidiyorChp Lideri Kılıçdaroğlu Yarın ABD'ye GidiyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ABD gezisi yarın başlıyor.Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile birlikte, CHP Genel Başkan Yardımcıları Şafak Pavey, Faruk Loğoğlu, Sezgin Tanrıkulu, Faik Öztrak, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, CHP...
 • 13:23Kemal Kılıçdaroğlu ABD'ye GidiyorKemal Kılıçdaroğlu ABD'ye GidiyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Kasım-05 Aralık tarihlerini kapsayan ABD ziyareti için yarın yola çıkıyor.Kemal Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Şafak Pavey, Faruk Loğoğlu, Sezgin Tanrıkulu, Faik Öztrak, Grup...