SON DAKİKA ŞAFAK PAVEY HABERLERİ

Son Dakika Şafak Pavey Haberleri

 • 22 Ağustos 2016 16:07Dünyanın en başarılı 10 genci belirlendiYarışmaya Türkiye'yi temsilen katılan Canan Dağdeviren ve Mehmet Z. Baykara ipi göğüsleyerek dünya birinciliği koltuğuna oturdu.
 • 11 Ağustos 2016 09:30Türkiye'nin en başarılı 10 genci aranıyorJCI tarafından 1981 yılından bu yana düzenlenen, "Ten Outstanding Young Persons of the World'ün Türkiye ayağı olan 'TOYP-Türkiye'nin 10 Başarılı Genci' yarışmasına adaylık süreci başladı.
 • 10 Ağustos 2016 15:09Türkiye'nin en başarılı 10 genci aranıyorTürkiye'nin en başarılı 10 genci aranıyorJCI tarafından 1981 yılından bu yana düzenlenen, "Ten Outstanding Young Persons of the World'ün Türkiye ayağı olan 'TOYP-Türkiye'nin 10 Başarılı Genci' yarışmasına adaylık süreci başladı.
 • 18 Mayıs 2016 09:56Muratpaşa Söyleşileri'nin Konuğu Üstün DökmenMuratpaşa Söyleşileri'nin Konuğu Üstün DökmenMuratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Muratpaşa Söyleşileri’nin Mayıs ayı konuğu Prof. Dr Üstün Dökmen olacak.
 • 03 Mayıs 2016 12:35Barbarlığa Karşı Umut" Çankaya'dan YükselecekÇankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi, Türkiye’nin tek emek filmleri festivali olan Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’ne bu yıl da ev sahipliği yapıyor.
 • 20 Mart 2016 18:22CHP Milletvekili Pavey, Patlamada Yaralananları Ziyaret EttiCHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, İstanbul’daki terör saldırısında yaralanan ve Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören yaralıları ziyaret ederek, durumları hakkında bilgi aldı.
 • 20 Mart 2016 18:20Gürsel Tekin ve Şafak Pavey, Yaralıları Ziyaret EttiGürsel Tekin ve Şafak Pavey, Yaralıları Ziyaret EttiHaber-Kamera: Yüksel KOÇ/ İstanbulCHP İstanbul milletvekilleri Gürsel Tekin ve Şafak Pavey, patlamada yaralanan 8 kişinin tedavisinin sürdüğü Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelerek yaralıları ziyaret etti.
 • 20 Mart 2016 17:43Gürsel Tekin ve Şafak Pavey, Yaralıları Ziyaret EttiChp İstanbul milletvekilleri Gürsel Tekin ve Şafak Pavey, patlamada yaralanan 8 kişinin tedavisinin sürdüğü Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelerek yaralıları ziyaret etti.
 • 20 Mart 2016 17:27Beyoğlu'ndaki Terör SaldırısıCHP İstanbul milletvekilleri Gürsel Tekin ve Şafak Pavey, Beyoğlu'ndaki terör saldırısında yaralananları ziyaret etti.
 • 10 Mart 2016 10:32Dikili Belediyesi'nden görkemli açılış:Dikili Belediyesi, kentin ve bölgenin yıldızı olmaya aday Kadın Dayanışma Merkezini görkemli bir törenle hizmete açtı.
 • 24 Şubat 2016 15:17Bodrum CHP'li Pavey'den Hükümete Mülteci Yardımlarının Dağıtımında Ayrımcılık EleştirisiBodrum CHP'li Pavey'den Hükümete Mülteci Yardımlarının Dağıtımında Ayrımcılık EleştirisiCHP'li Pavey'den hükümete mülteci yardımlarının dağıtımında ayrımcılık eleştirisi CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, mülteciler konusunda yerelde yaşanan sorunların çözümüne yönelik gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında Muğla'nın Bodrum İlçesi'ni ziyaret etti.
 • 24 Şubat 2016 14:15CHP'li Pavey'den, Mülteci Yardımlarının Dağıtımında Ayrımcılık EleştirisiCHP'li Pavey'den, Mülteci Yardımlarının Dağıtımında Ayrımcılık EleştirisiChp İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, mülteciler konusunda yerelde yaşanan sorunların çözümüne yönelik gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında Bodrum'a geldi.
 • 20 Şubat 2016 21:11Dikili Gençlik Merkezi ve Çocuk Bilim Evi Hizmete AçıldıDikili Gençlik Merkezi ve Çocuk Bilim Evi Hizmete AçıldıDikili Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Şafak Pavey Gençlik Merkezi ve Çocuk Bilim Evi’nin açılışı yapıldı.
 • 20 Şubat 2016 20:50Şafak Pavey Gençlik Merkezi' Törenle AçıldıŞafak Pavey Gençlik Merkezi' Törenle Açıldıİzmir'in Dikili İlçesi'nde, Dikili Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Şafak Pavey'in isminin verildiği Gençlik Merkezi törenle hizmete açıldı.
 • 10 Kasım 2015 11:42Dolmabahçe Sarayı'nda 09.05Dolmabahçe Sarayı'nda 09.05* Dolmabahçe Sarayı'nda Atatürk'ün yaşamını yitirdiği odada tören düzenlendi.
 • 10 Kasım 2015 11:01Dolmabahçe Sarayında Atatürk'ü Anma Töreni DüzenlendiDolmabahçe Sarayında Atatürk'ü Anma Töreni DüzenlendiDolmabahçe Sarayında Atatürk'ün yaşamını yitirdiği odada tören düzenlendi.
 • 10 Kasım 2015 10:52Büyük Önder Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 77. YılıTürkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, 77 yıl önce ebediyete intikal ettiği Dolmabahçe Sarayı'ndaki odasında törenle anıldı.
 • 10 Kasım 2015 10:48Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz - Dolmabahçe Tören (2)Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz - Dolmabahçe Tören (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yatağa karanfil bırakanlar- Dolmabahçe Sarayı dış detayı- Uzun kuyruklar- Şafak Pavey'in konuşması Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz.
 • 30 Ekim 2015 16:43Şafak Pavey, Tren Garı Patlamasında Yaralananların Belgeselini YaptıCHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, Ankara Tren Garı önünde 2 canlı bombanın gerçekleştirdiği ve 102 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda yaralanan ve hastanede tedavi görenlerin belgeselini yaptı.
 • 30 Ekim 2015 12:11CHP'li Pavey Ankara Saldırısıyla İlgili Belgesel HazırladıCHP'li Pavey Ankara Saldırısıyla İlgili Belgesel HazırladıCHP'li Şafak Pavey, Ankara'da 102 kişinin öldüğü saldırıda yaralananlarla görüştü. Pavey, yaralıların açıklamalarıyla birlikte 'Geride kalanlar' adlı belgesel hazırladı.
 • 30 Ekim 2015 12:11Şafak Pavey 'Geride Kalanlar' Adlı Kısa Bir Belgesel HazırladıŞafak Pavey 'Geride Kalanlar' Adlı Kısa Bir Belgesel HazırladıŞafak Pavey 'Geride kalanlar' adlı kısa bir belgesel hazırladı (2) (Tür: Ankara)
 • 28 Ekim 2015 21:24Koza İpek Holding ve Şirketlerine Kayyum AtanmasıKoza İpek Holding ve Şirketlerine Kayyum AtanmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu'nun konuşması- CHP Milletvekilleri Pavey'in konuşması Koza İpek Holding ve şirketlerine kayyum atanması- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu ile bazı milletvekilleri İpek Medya Grubu'nu ziyaret etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile bazı milletvekilleri, kayyum atanan İpek Medya Grubu'nu ziyaret etti.
 • 28 Ekim 2015 19:54Koza İpek Holding ve Şirketlerine Kayyum AtanmasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile bazı milletvekilleri, kayyum atanan İpek Medya Grubu'nu ziyaret etti.
 • 28 Ekim 2015 17:57CHP'li Şafak Pavey: Basın Özgürlüğü Kalesini Yok Etmeye ÇalışıyorlarCumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili ve Meclis Başkanvekili Şafak Pavey, Bugün ve Kanaltürk televizyonlarının ekranlarının karartılmasıyla ilgili, “Son kalan basın özgürlüğü kalesini de burada yok etmeye çalışıyorlar.
 • 28 Ekim 2015 14:33CHP Milletvekili Pavey: Stalinist KafaCHP Milletvekili Pavey: Stalinist Kafa* Koza İpek Medya Grubuna destek ziyaretinde bulunan CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey, " Şuanda Stanilist bir hükümetin davranış biçimine şahit oluyoruz" Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbul DHA Koza İpek Medya grubunun Mecidiyeköy'deki binasına destek ziyaretleri sürüyor.
 • 28 Ekim 2015 13:31Şafak Pavey," Şuanda Stanilist Bir Hükümetin Davranış Biçimine Şahit Oluyoruz"Koza İpek Medya grubunun Mecidiyeköy'deki binasına destek ziyaretleri sürüyor.
 • 28 Ekim 2015 11:56Şafak Pavey: Çaldılar, Yakalandılar; Ülkeyi Başımıza YıkıyorlarBugün TV’nin yayınına katılan CHP Milletvekili Şafak Pavey, “Şu anda tarihe tanıklık ediyoruz.
 • 01 Ekim 2015 15:52TBMM'deki Atatürk Anıtı'nda Tören DüzenlendiTBMM'deki Atatürk Anıtı'nda Tören Düzenlendi25. Dönem 2. Yasama Yılı'nın açılışı dolayısıyla TBMM’deki Atatürk Anıtı'nda tören düzenlendi.
 • 11 Eylül 2015 09:36Emekli Öğretmen İki Vekile Tepki İçin Adını DeğiştirecekEmekli Öğretmen İki Vekile Tepki İçin Adını DeğiştirecekMuğla'da yaşayan emekli öğretmen, HDP milletvekili Özanlı ve CHP milletvekili Pavey'e tepki olarak "Şafak" olan ismini "Vatan" olarak değiştirme kararı aldı.
 • 29 Temmuz 2015 20:07CHP ve MHP'nin Çözüm Sürecine Yönelik Eleştirileri Büyük Ölçüde Haklıdır'CHP ve MHP'nin Çözüm Sürecine Yönelik Eleştirileri Büyük Ölçüde Haklıdır'Çözüm süreci konusunu ağızlarında sakız gibi çiğneyenlere karşı da değerlendirmelerde bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Ta başlangıçtan bu yana bu süreç istismar edilmiştir ve istismar edildikçe de Cumhuriyet Halk Partisinden, Milliyetçi Hareket Partisinden de bazen politik söylemlerle bazen de esasa yönelik eleştiriler gelmiştir.
 • 29 Temmuz 2015 19:41Kıvırtmadan, İsim Vererek Işid'in Terörüne de PKK'nın Terörüne de Karşıyız'Kıvırtmadan, İsim Vererek Işid'in Terörüne de PKK'nın Terörüne de Karşıyız'CHP'nin, Meclisi terör gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırması sebebiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 8. birleşimi saat 15.00'te elektronik yoklama yapılarak açıldı.
 • 29 Temmuz 2015 19:33Cumhurbaşkanına, Başbakana Söylediklerinizin Kaçta Kaçını PKK'ya Söylüyorsunuz'Cumhurbaşkanına, Başbakana Söylediklerinizin Kaçta Kaçını PKK'ya Söylüyorsunuz'CHP'nin, Meclisi terör gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırması sebebiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 8. birleşimi saat 15.00'te elektronik yoklama yapılarak açıldı.
 • 29 Temmuz 2015 19:27CHP'nin Terör Olaylarıyla İlgili Komisyon Önergesi ReddedildiCHP'nin Terör Olaylarıyla İlgili Komisyon Önergesi ReddedildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin önergesinin TBMM Genel Kurulu'nda oylanması, TBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantısı- CHP'nin, "toplumsal barışı tehdit eden, artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına" ilişkin önergesi kabul edilmedi TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin, "toplumsal barışı tehdit eden, artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına" ilişkin önergesi kabul edilmedi.
 • 29 Temmuz 2015 19:19TBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıTBMM Genel Kurulu Olağanüstü ToplandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı- TBMM Genel Kurulu'ndan detaylar- TBMM Başkanvekili Şafak Pavey- TBMM Başkanvekili Şafak Pavey- Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç- Osman Baydemir- CHP Grup Başkanvekili Levent Gök- AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın- MHP MYK üyesi Ümit Özdağ TBMM Genel Kurulu olağanüstü toplandı- Genel Kurul, CHP'nin verdiği terörle ilgili araştırma önergesini görüşmek üzere olağanüstü toplandı TBMM Genel Kurulu, CHP'nin verdiği terörle ilgili araştırma önergesini görüşmek üzere ve TBMM Başkanvekili Şafak Pavey başkanlığında olağanüstü toplandı.
 • 29 Temmuz 2015 19:00TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıTBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin, "toplumsal barışı tehdit eden, artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak, alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına" ilişkin önergesi kabul edilmedi.
 • 29 Temmuz 2015 18:53TBMM Genel Kurulu'nun Olağanüstü ToplantısıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Hükümetimizin Çözüm Süreci'ndeki samimiyetine, kararlarına ve attığı adımlara karşılık, örgütün sürece uygun hareket etmediği, süreci istismar edici söylem ve eylemler içerisinde olduğu görünmektedir.
 • 29 Temmuz 2015 18:21CHP'nin Meclis Araştırması Önergesi ReddedildiCHP'nin Meclis Araştırması Önergesi ReddedildiCHP’nin Meclis Araştırması önergesi TBMM’deki oylamada reddedildi.
 • 29 Temmuz 2015 18:09Meclis Araştırması Açılması Kabul EdilmediMeclis Araştırması Açılması Kabul EdilmediCHP'nin, Meclisi terör gündemiyle olağanüstü toplantıya çağırması sebebiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 8. birleşimi saat 15.00'te elektronik yoklama yapılarak açıldı.
 • 29 Temmuz 2015 18:00CHP'nin Terör Olaylarıyla İlgili Araştırma Komisyonu Kurulma Önerisi ReddedildiCHP'nin Terör Olaylarıyla İlgili Araştırma Komisyonu Kurulma Önerisi Reddedildi"Olağanüstü terör oturumu" gündemiyle toplanan Meclis'te CHP'nin terör olaylarıyla ilgili araştırma komisyonu kurulması önerisi reddedildi.
 • 29 Temmuz 2015 17:50Terör Meclis GündemindeTerör Meclis GündemindeCHP İstanbul Milletvekili Murat Çelik, "Bizim açımızdan Suruç’ta katledilen kardeşlerimizin yaşam hakkı nasıl kutsalsa, Ceylanpınar’da uykudayken cinayete maruz kalan, katledilenler de aynı şekilde yaşam hakkına sahiptir ve kardeşlerimizdir" dedi.
 • 29 Temmuz 2015 17:42TBMM Genel Kurulu 'Terör' Gündemiyle Olağanüstü Toplandı (3)TBMM Genel Kurulu 'Terör' Gündemiyle Olağanüstü Toplandı (3)Arınç: "TERÖR MESELESİNİ ÜLKE GÜNDEMİNDEN ÇIKARMAK İÇİN KARARLI VE CESUR BİR TUTUM İZLEDİK" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Değerli arkadaşlarım, sizlere arz etmek üzere son rakamları Adalet Bakanlığımızdan almıştım, bu arada onları da arz edeyim müsaadenizle: PKK, KCK, DHKP-C, DAİŞ ve diğer terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara ilişkin bilgiler bugün saat on bir itibarıyla: Gözaltına alınan kişi sayısı 1.061'dir, serbest bırakılan kişi sayısı 156, savcılığa sevk edilen 545, mahkemeye sevk edilen 461, tutuklanan kişi sayısı 172, haklarında adli kontrol kararı verilen kişi sayısı 201, mahkemece serbest bırakılan 66, kollukta halen gözaltında bulunan kişi sayısı 360, savcılıkça serbest bırakılıp adli kontrol talep edilen ve mahkemede işlemi devam eden kişi sayısı da 22 olarak görülmektedir.
 • 29 Temmuz 2015 17:21Terör Meclis GündemindeTerör Meclis GündemindeBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Çözüm süreci, ismi de değişebilir, şartları da değişebilir ama Türkiye’nin son şansıdır, böyle bir sürece ihtiyacımız var. Bugün de yaşadığımız tecrübeleri de dikkate alarak, birilerinin sakız gibi çiğnediği çözüm süreci değil, ayağı yere basan, netice alıcı ve örgütün silah bırakmasına, terörden vazgeçmesine yol açabilecek tüm tedbirleri hükümet olarak uygulayacağız" dedi.
 • 29 Temmuz 2015 17:03Şafak Pavey: Bu Vatan Hırslarımızdan Daha DeğerliTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) talebi üzerine bugün saat 15.00'te 'terör' gündemiyle olağanüstü toplandı.
 • 29 Temmuz 2015 17:00TBMM Genel Kurulu 'Terör' Gündemiyle Olağanüstü Toplandı (1)Şafak PAVEY: BU VATAN HIRSLARIMIZDAN ÇOK DAHA DEĞERLİ Türkiye'deki saldırıları üzerine TBMM CHP'nin çağrısıyla CHP'li Meclis Başkanvekili Şafak Pavey'in başkanlığında toplandı.
 • 29 Temmuz 2015 16:50TBMM Genel Kurulunun Olağanüstü ToplantısıTBMM Başkanvekili Şafak Pavey, "Burada yaratacağımız her asabiyet, her tansiyon yükselişi sokağa katmerli şiddet teşviki olarak dönebiliyor.
 • 29 Temmuz 2015 16:43Osman Baydemir'in Sözleri Meclis'i GerdiOsman Baydemir'in Sözleri Meclis'i GerdiHDP Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir'in olağanüstü toplantıda yaptığı konuşma, Meclis'te gergin anlara sebep oldu.
 • 29 Temmuz 2015 16:42Terör TBMM Genel Kurulu'nun GündemindeTerör TBMM Genel Kurulu'nun GündemindeTBMM Başkanvekili Şafak Pavey, "Burada oluşturacağımız her asabiyet, her tansiyon yükselişi sokağa katmerli şiddet teşviki olarak dönebiliyor.
 • 29 Temmuz 2015 16:24Bülent Arınç: Çözüm Süreci Türkiye'nin Son ŞansıBülent Arınç: Çözüm Süreci Türkiye'nin Son ŞansıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinin Türkiye'nin son şansı olduğunu belirterek ayağı yere basan, örgüte silah bıraktıracak tedbirlerin alınması gerektiğini söyledi.
 • 29 Temmuz 2015 16:13Meclis Olağanüstü Toplantı 1 - Şafak PaveyMeclis Olağanüstü Toplantı 1 - Şafak PaveyMeclis olağanüstü toplantı 1 - Şafak Pavey (Tür: Ankara)
 • 29 Temmuz 2015 15:55TBMM Genel Kurulunun Olağanüstü ToplantısıTBMM Genel Kurulunda, CHP'nin "toplumsal barışı tehdit eden artan terör olaylarının nedenlerinin araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi amacıyla Meclis Araştırması açılmasına ilişkin önergesi" görüşülüyor.