SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ

Son Dakika Safranbolu Haberleri

 • 23 Şubat 2017 12:51 Üretici Firmalar, Kalıcı Kirleticiler Konusunda Eğitiliyor Safranbolu ilçesinde, üretici firmalara Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan Kalıcı Organik Kirletici (KOK) Stoklarının Ortadan Kaldırılması ve KOK Salımlarının Azaltılması Projesi kapsamında eğitim verilmeye başlandı.
 • 22 Şubat 2017 19:50 Akay'dan Ziyaret İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ali Sami Acar'ı ziyaret etti.
 • 22 Şubat 2017 16:32 Dha Yurt Bülteni-11 Bingöl'de içerisinde bol miktarda yaşam malzemesi bulunan PKK sığınağı bulunduBİNGÖL Valiliği, terör örgütü PKK'ya yönelik sürdürülen operasyonda, içerisinde çok sayıda yaşam malzemesi ve örgütsel doküman bulunan bir sığınağın ortaya çıkarıldığını açıkladı.
 • 22 Şubat 2017 16:10 Adil Öksüz'ün Kardeşi Hakim Karşısına Çıkacak Adil Öksüz'ün Kardeşi Hakim Karşısına Çıkacak Karabük’te FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yürütülen soruşturmalar sonunda 171 şüpheli hakkında ayrı ayrı hazırlanan iddianamelerden 108’i kabul edilirken, 63’ünün ise hazırlık aşamasında olduğunu bildirildi.
 • 22 Şubat 2017 16:01 Adil Öksüz'ün Kardeşine Fetö İddianamesi Adil Öksüz'ün Kardeşine Fetö İddianamesi KARABÜK'te, FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında, aralarında Adil Öksüz'ün öğretim üyesi kardeşi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Öksüz'ün de yer aldığı 108 şüpheli hakkında ayrı ayrı hazırlanan iddinameler mahkemece kabul edildi.
 • 22 Şubat 2017 15:26 Kok Salımları Eğitim Toplantısı Kok Salımları Eğitim Toplantısı Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan "Kalıcı Organik Kirletici (KOK) Stoklarının Ortadan Kaldırılması ve KOK Salımlarının Azaltılması Projesi" kapsamında düzenlenen eğitim toplantısı başladı.
 • 22 Şubat 2017 15:25 Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan: Kimyasallar İnsan Sağlığını Büyük Risk Altına Sokuyor Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan: Kimyasallar İnsan Sağlığını Büyük Risk Altına Sokuyor ÇEVRE ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, 'Kalıcı Organik Kirleticiler' diye tabir edilen kimyasalların kalıcı bir özellik arz ederek insan sağlığını çok büyük risk altına soktuğunu ve çeşitli hastalıklara neden olduğunu söyledi.
 • 22 Şubat 2017 14:09 Adil Öksüz'ün Kardeşi Hakim Karşısına Çıkacak Karabük'te, 15 Temmuz darbe girişimi ve Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturmalar kapsamında, 171 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamelerden 108'inin Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildiği bildirildi.
 • 22 Şubat 2017 12:53 Karabük'te Kok Salımları Eğitim Toplantısı Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hazırlanan "Kalıcı Organik Kirletici (KOK) Stoklarının Ortadan Kaldırılması ve KOK Salımlarının Azaltılması Projesi" kapsamında düzenlenen eğitim toplantısı başladı.
 • 21 Şubat 2017 19:12 Kbü'den İmam Hatip Lisesine Destek Kbü'den İmam Hatip Lisesine Destek Karabük Üniversitesi, (KBÜ) Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine bilgisayar desteğinde bulundu.
 • 21 Şubat 2017 19:11 İl Emniyet Müdürü Akay'dan Ziyaret İl Emniyet Müdürü Akay'dan Ziyaret İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy'u ziyaret etti.
 • 20 Şubat 2017 12:50 Ovacıklılar Derneği Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi Ovacıklılar Derneği Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi Karabük Ovacıklılar Kalkınma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulu gerçekleşti.
 • 20 Şubat 2017 12:34 Safranbolu'da Halk Günü Toplantısı Safranbolu'da Halk Günü Toplantısı Safranbolu Kaymakamlığı tarafından halk günü toplantısı yapıldı.
 • 20 Şubat 2017 12:33 Safranbolu'dan Haleplilere Yardım Tırı Yağmur Yardımlaşma Derneği Safranbolu Şubesi tarafından Haleplilere bir tır dolusu yardım gönderildi.
 • 19 Şubat 2017 17:57 AK Parti Karabük Milletvekili Şahin Açıklaması AK Parti Karabük Milletvekili Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Ovacık'ın Karabük'ün en az nüfusa sahip ilçesi olmasına karşın özgül ağırlığının nüfusundan fazla olduğunu ve burada açılışa hazır birçok hizmetin bulunduğunu söyledi.
 • 19 Şubat 2017 15:25 Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal Açıklaması Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal Açıklaması AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandum seçimiyle ilgili, 16 Nisan da hayır çıksa bile 17 Nisan günü tekrar tartışmaların başlayacağını söyledi.
 • 19 Şubat 2017 14:03 Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi" Konferansı Mimar Sinan Mühendisler Birliği'nin organizasyonunda Safranbolu ilçesinde "Anayasa Değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi" konferansı düzenlendi.
 • 18 Şubat 2017 19:31 Olağan Yöntemlerle Hareket Ederseniz Başarılı Olamazsınız Olağan Yöntemlerle Hareket Ederseniz Başarılı Olamazsınız" Eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Türkiye'nin geçtiğimiz olağanüstü bir dönemden geçtiğini söyleyerek, "Olağanüstü dönemi olağan hale getirmek için olağan yöntemlerle hareket ederseniz başarılı olamazsınız" dedi.
 • 18 Şubat 2017 19:26 Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin Açıklaması Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir otel açılışına katılan eski TBMM Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Türkiye’nin geçtiğimiz olağanüstü bir dönemden geçtiğini söyleyerek, “Olağanüstü dönemi olağan hale getirmek için olağan yöntemlerle hareket ederseniz başarılı olamazsınız” dedi.
 • 18 Şubat 2017 19:09 Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı Şahin Açıklaması Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Şimdi devletimiz ve hükümetimiz 2017 yılını bir tamir, düzeltme yılı olarak görüyor ve Türkiye'ye karşı hainane teşebbüslerde bulunanlar yargıda hesaplarını verecekler, bu süreç başladı.
 • 18 Şubat 2017 18:59 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Alaçam'ın tarihi dokusunu gün yüzüne çıkararak tıpkı Safranbolu, Beypazarı gibi öne çıkarabiliriz. Türkiye'de örnek olacak bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyoruz.
 • 18 Şubat 2017 18:09 Alaçam'ın Tarihi Dokusu Gün Yüzüne Çıkıyor Alaçam'ın Tarihi Dokusu Gün Yüzüne Çıkıyor AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Alaçam’ın tarihi dokusunun gün yüzüne çıkarılması için çalışma başlattıklarını belirterek, “Alaçam’la ilgili bir hayalimiz var.
 • 18 Şubat 2017 16:06 Veresiye Aldıklarıyla Haleplilere 8 Tır Yardım Gönderdi Veresiye Aldıklarıyla Haleplilere 8 Tır Yardım Gönderdi Haleplilere yardım kapsamında Safranbolu'da Yağmur Yardımlaşma Derneği Safranbolu Şube Başkanı ve Hayır Çarşısı Koordinatörü Zehra Söylemez, veresiye aldığı yardımlarla 2 ayda 8 yardım tırının bölgeye gönderilmesini sağladı.
 • 18 Şubat 2017 13:04 Veresiye Aldıklarıyla Haleplilere 8 Tır Yardım Gönderdi Veresiye Aldıklarıyla Haleplilere 8 Tır Yardım Gönderdi Haleplilere yardım kapsamında Safranbolu'da Yağmur Yardımlaşma Derneği Safranbolu Şube Başkanı ve Hayır Çarşısı Koordinatörü Zehra Söylemez, veresiye aldığı yardımlarla 2 ayda 8 yardım tırının bölgeye gönderilmesini sağladı.
 • 18 Şubat 2017 12:51 Ilk Kez Cam Teras Üzerinde Voleybol Oynandı Ilk Kez Cam Teras Üzerinde Voleybol Oynandı Tarihi evleri ile ünlü Safranbolu ilçesinin Tokatlı Kanyonu'nda yer alan ve bir benzeri ABD'de Arizona'da bulunan cam teras üzerinde voleybol gösterisi yapıldı.