SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ

Son Dakika Safranbolu Haberleri

 • 24 Mart 2017 20:18 AK Parti'li Şahin: AK Parti'li Şahin: "Doğudaki Halkın Tercihinin Nasıl Değiştiğini Referandumda Göreceksiniz" Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, terör örgütünün baskısı ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da HDP’nin önemli oy aldığını söyleyerek, “Şimdi bu halk oylamasında takip edin.
 • 24 Mart 2017 20:00 Halk Oylamasına Doğru Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, HDP'nin, terör örgütünün baskısıyla daha önce Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da önemli oranda oy aldığını belirterek, "Şimdi bu halk oylamasında takip edin.
 • 24 Mart 2017 19:31 Ak Partili Şahin: Ak Partili Şahin: "Doğudaki Halkın Tercihinin Nasıl Değiştiğini Referandumda Göreceksiniz" AK Partili Şahin: "Doğudaki halkın tercihinin nasıl değiştiğini referandumda göreceksiniz"KARABÜK - Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, terör örgütünün baskısı ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da HDP'nin önemli oy aldığını söyleyerek, "Şimdi bu halk oylamasında...
 • 24 Mart 2017 18:55 Tügva Karabük Temsilciliği Açıldı Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Merkel diyor ki; 'Eğer 'Evet' çıkarsa 16 Nisan'da halk oylamasında, Türkiye Avrupa Birliği'ni (AB) unutsun.' Başınıza çalın Avrupa Birliğinizi. Zaten çözülmeye başladınız." dedi.
 • 24 Mart 2017 16:24 Süleymaniye'de Mahalle Yollarında Çalışmalar Başlıyor Süleymaniye'de Mahalle Yollarında Çalışmalar Başlıyor Gümüşhane’nin eski yerleşim yeri olan ve Türk, Rum ve Ermenilerin yüzyıllar boyunca birlikte yaşadığı, çok sayıda tarihi eserin bulunduğu, kent merkezine çok kısa mesafede ve yapımı planlanan kayak merkezinin bitişiğindeki Süleymaniye Mahallesini turizme kazandırma çalışmaları devam ediyor.
 • 24 Mart 2017 12:55 Safranbolu'da Köy Okulları İçin Safranbolu'da Köy Okulları İçin "Kitap Kumbarası" Projesi Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi, köy okullarının kütüphanelerindeki kitap eksiklerini gidermek için "Kitap Kumbarası" projesini başlattı.
 • 23 Mart 2017 21:39 Güncelleme - Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Güncelleme - Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında tutuklanan dönemin Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedad Arıcan hakim karşısına çıktı.
 • 23 Mart 2017 20:03 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz'da görüldü ki tankların karşısına çıktı milletiyle, uçakların karşısında mertçe milli iradeye sahip çıktı.
 • 23 Mart 2017 19:27 Öğrenciler Almanya'da Staj Gördü Öğrenciler Almanya'da Staj Gördü Karabük’te “Çocuk Gelişimi ve Eğitiminde Dramatizasyon Stajı” projesi kapsamında Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanında eğitim gören 30 öğrenci, 4 öğretmen refakatinde Almanya’da staj yapma imkanı buldu.
 • 23 Mart 2017 18:41 82 Hakim ve Savcının "Fetö Üyeliği"Nden Yargılandığı Dava Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik soruşturma kapsamında 2012'deki "Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yazılı Yarışma Sınavı" sorularının sızdırıldığı iddiasına ilişkin 58'i tutuklu 82 sanığın yargılanmasına devam edildi.
 • 23 Mart 2017 18:10 Sözde 'Karabük Sıkı Yönetim Komutanı'nın Yargılanması Başladı Sözde 'Karabük Sıkı Yönetim Komutanı'nın Yargılanması Başladı Sözde 'Karabük Sıkı Yönetim Komutanı'nın yargılanması başladı Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedad Arıcan'ın yargılanmasına başlandı Sözde Sıkı Yönetim Komutanı Sedad Arıcan : "Kent protokolü ile krizi birlikte yorumladık, yönettik ve bu hain darbeyi...
 • 23 Mart 2017 17:47 Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında tutuklanan dönemin Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedad Arıcan hakim karşısına çıktı.
 • 23 Mart 2017 17:35 Sözde ' Karabük Sıkı Yönetim Komutanı'nın Yargılanması Başladı Sözde ' Karabük Sıkı Yönetim Komutanı'nın Yargılanması Başladı 15 Temmuz gecesi yaşanan FETÖ/PDY darbe girişimi sonrası sözde ‘Karabük Sıkı Yönetim Komutanı’ olarak gözaltına alındıktan sonra tutuklanan dönemin Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedad Arıcan hakkında açılan davanın ilk duruşması gerçekleştirildi.
 • 23 Mart 2017 17:11 Fetö Sanığı Albay: Sıkıyönetim Komutanı Olarak Adımı Listeye Yazanlardan Davacı ve Şikayetçiyim Fetö Sanığı Albay: Sıkıyönetim Komutanı Olarak Adımı Listeye Yazanlardan Davacı ve Şikayetçiyim KARABÜK'te, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan dönemin Safranbolu 125'inci Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedat Arıcan'nın yargılanmasına başlandı.
 • 23 Mart 2017 17:09 Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Fetö Sanığı Eski Komutan Hakim Karşısında Karabük'te, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi soruşturması kapsamında tutuklanan dönemin Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı İstihkam Kurmay Albay Sedad Arıcan hakim karşısına çıktı.
 • 23 Mart 2017 16:57 Halk Oylamasına Doğru Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Sen muhalefet partisisin, sahaya çıkarken neden hep 'Mağlup olurum' düşüncesi ile çıkıyorsun. 2019 seçimlerinde sen güçlü bir aday çıkar, sen kazan ama umutları yok ki, çünkü önce millete sonra da kendilerine güvenmiyorlar ki.
 • 23 Mart 2017 16:28 Safranbolu'da Köy Okulları İçin Safranbolu'da Köy Okulları İçin "Kitap Kumbarası" Projesi Başladı Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ilçeye bağlı köy okullarının kütüphanelerinin kitap eksiğini karşılayacak "Kitap Kumbarası" projesini başlattı.
 • 23 Mart 2017 15:34 Kbü'de 1. Ulusal Safranbolu Ekonomi Öğrencileri Kongresi Kbü'de 1. Ulusal Safranbolu Ekonomi Öğrencileri Kongresi Karabük Üniversitesi (KBÜ) İktisat Kulübü tarafından düzenlenen 1. Ulusal Safranbolu Ekonomi Öğrencileri Kongresi başladı.
 • 23 Mart 2017 15:15 Gazeteci Fuat Yavuz Hayatını Kaybetti Gazeteci Fuat Yavuz Hayatını Kaybetti Karabük’te yerel bazda yayın yapan Bölgenin Sesi gazetesinde spor yazarlığı yapan Fuat Yavuz, hayatını kaybetti.
 • 23 Mart 2017 14:33 Ak Partili Şahin: Sıkıntı Yaşayan Ülkeler Bizim Sistemimizden Yararlanacak Ak Partili Şahin: Sıkıntı Yaşayan Ülkeler Bizim Sistemimizden Yararlanacak AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanlığı hükümet modelinin Türkiye'ye özgü olduğunu anlatırken, "Önümüzdeki süreçte başkanlık sistemini uygulayan; ama yaşanan bazı sorunlar nedeni ile sıkıntılar yaşayan ülkelerin bizim bu sistemimizden yararlanacağını düşünüyorum" dedi.
 • 23 Mart 2017 14:02 Öğrencilerden İhtiyaç Sahibi Çocuklara Yardım Eli Safranbolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, maddi imkanı olmayan çocuklara yönelik "Çocuklar Gülsün" kampanyasına 2 bin oyuncak ve kıyafet toplayarak destek verdi.
 • 23 Mart 2017 13:57 Kaymakam Bulacak Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, ilçedeki okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı yaptı.
 • 23 Mart 2017 13:05 Obm Hizmet İçi Eğitimleri Sona Erdi Obm Hizmet İçi Eğitimleri Sona Erdi Zonguldak’ ta başlayan Ormanların Yasadışı Müdahalelerden Korunması Esasları hizmet içi eğitim semineri Orman Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanı içerisinde yer alan Bartın ve Karabük İllerinde yapılan eğitimler ile sona erdi.
 • 23 Mart 2017 11:27 Mehmet Ali Şahin: Mehmet Ali Şahin: "Muhalefetin Önce Millete Sonra da Kendine Güveni Yok" Mehmet Ali Şahin: "Muhalefetin önce millete sonra da kendine güveni yok"KARABÜK - AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin; "Sen muhalefet partisisin, sahaya çıkarken neden hep mağlup olurum düşüncesi ile çıkıyorsun. 2019 seçimlerinde sen güçlü bir aday çıkar, sen kazan; ama umutları yok ki.
 • 23 Mart 2017 11:22 Şahin: Şahin: "Muhalefetin Önce Millete Sonra da Kendine Güveni Yok" AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Sen muhalefet partisisin, sahaya çıkarken neden hep mağlup olurum düşüncesi ile çıkıyorsun. 2019 seçimlerinde sen güçlü bir aday çıkar, sen kazan; ama umutları yok ki. Çünkü önce millete sonra da kendilerine güvenmiyorlar" dedi.