SON DAKİKA ŞAHİNBEY BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Şahinbey Belediyesi Haberleri

18:40
10 Bine Yakın Öğrenci Çanakkale'ye Götürülecek Gaziantep’in Şahinbey İlçe Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında 10 bine yakın öğrenci Çanakkale’ye götürülecek.
10 Bine Yakın Öğrenci Çanakkale'ye Götürülecek
15:49
Şahinbey'de "İş Kazalarına Sıfır Tolerans" Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla adından söz ettiren Şahinbey Belediyesi, yapılan çalışmalar sırasında yüklenici firma ve belediye çalışanlarının şantiyelerde iş kazasına maruz kalmaması için “İş Kazalarına Sıfır Tolerans” projesi başlattı.
Şahinbey'de 'İş Kazalarına Sıfır Tolerans'
16:25
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı Şahinbey'e bağlı Bekirbey Mahallesinde bir evden kötü kokuların yükselmesi sebebiyle mahalle sakinleri durumu Şahinbey Belediyesine bildirdi.
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı
16:09
Şahinbey Belediyesi Çöp Eve Müdahale Etti Şahinbey ilçesinde kötü kokuların gelmesi nedeniyle vatandaşların şikayet ettiği evden 2 kamon çöp çıkarıldı.
08:38
Aile Danışmanı Üsluba Dıkkat Çekti Gaziantep’in Şahinbey Belediyesi’nde görevli Aile Danışmanı Şakir Kanat, “Kadınların bir takım hakları var. Bu haklarını eşlerine karşı ifade ederken, ya da bu hakları kullanırken evliliğin çatırdama ihtimalini göz önüne alarak olumlu açılardan kullanmalıdırlar ”dedi.Kadın sorunları ile ilgili 2.5 yıla yakın Şahinbey Belediyesi’nde ailelere seminer veren ve alan çalışması yaparak ailelerle birebir görüşen Kanat, kadın sorunlarının ve ailedeki çatışmaların artması ile ilgili seminerlerinden ve
Aile Danışmanı Üsluba Dıkkat Çekti
17:19
Gaziantep'te İş Yeri Açma Ruhsatına Sembolik Ücret Şahinbey Belediye Meclisinin başlattığı kampanyadan faydalanmak isteyen esnaf, metrekare başı 1 lira ödeyecek.
17:05
Şahinbeyli Tekvandoculardan Büyük Başarı Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando takımında yer alan 2 sporcu, Osmaniye’de düzenlenen Anadolu Yıldızları Turnuvası’nda 1’incilik elde ederek altın madalya kazandı.
Şahinbeyli Tekvandoculardan Büyük Başarı
13:00
Voleybol: Erkekler Birinci Lig'de Görünüm 14. hafta sonunda Halkbank, 41 puanla namağlup zirvedeki yerini korudu.
Voleybol: Erkekler Birinci Lig'de Görünüm
14:39
Çeled Sınıf' Kahkahaya Boğdu Şahinbey Belediyesi ile Çeled Uşaglar Tiyatro Grubunun işbirliği sonucunda Şahinbey Belediyesi bünyesinde bulunan sosyal tesislerde, tiyatro eğitimi alan öğrencilerin sergilediği “Çeled Sınıf” gösterisi izleyenleri kahkahaya boğdu.
11:43
Bir Üniversiteden Daha Çok Mezun Veriyor Gaziantep’in merkez Şahinbey Belediyesi, kendi bünyesinde açtığı meslek kurslarına 263 bin kursiyer katılırken, 60 bin kursiyer ise, meslek sahibi olarak işe başladı.
Bir Üniversiteden Daha Çok Mezun Veriyor
10:39
Bir Üniversite'den Daha Çok Mezun Veriyor Gaziantep’in merkez Şahinbey Belediyesi, kendi bünyesinde açtığı meslek kurslarına 263 bin kursiyer katılırken, 60 bin kursiyer ise, meslek sahibi olarak işe başladı.
Bir Üniversite'den Daha Çok Mezun Veriyor
12:29
Şahinbey Belediyesi'nin 'Çölyak Hastalarına' Yardımı Devam Ediyor Şahinbey Belediyesi’nin ‘çölyak hastalarına’ yönelik yaptığı ‘un yardımı’ devam ediyor.
Şahinbey Belediyesi'nin 'Çölyak Hastalarına' Yardımı Devam Ediyor
15:47
Çölyak Hastalarına Glutensiz Un Desteği Şahinbey Belediyesi her ay 200 paket glutensiz un dağıtıyor.
Çölyak Hastalarına Glutensiz Un Desteği
13:20
Şahinbey Belediyesi'nin Çölyak Hastalarına Yardımı Devam Ediyor Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde belediyenin çölyak hastalarına yönelik yardımı devam ediyor.
17:22
Gaziantep - Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler Davul zurnayla yıkım ekibini beklediler Gaziantep'te, konfeksiyon atölyesi çalışanları, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin bugün için yıkılacağını bildirdikleri işyerinin en üst katını yıkmaya gelecek ekibi davul zurna ile bekledi.
Gaziantep - Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler
16:53
Şahinbey'in 3'üncü Yüzme Havuzu Yeşilvadi'de Yapılıyor Şahinbey Belediyesi, Hanımlar Yüzme Havuzu Spor ve Kültür Merkezi ile Akkent yüzme havuzu ardından 3’üncü kapalı yüzme havuzunu Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi Parkı içerisine yapıyor.
Şahinbey'in 3'üncü Yüzme Havuzu Yeşilvadi'de Yapılıyor
15:23
Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler Gaziantep'te, konfeksiyon atölyesi çalışanları, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin bugün için yıkılacağını bildirdikleri işyerinin en üst katını yıkmaya gelecek ekibi davul zurna ile bekledi.
Davul Zurnayla Yıkım Ekibini Beklediler
15:41
Ak Partili Belediye, 5 Yıl Önce Sattığı Binaya Kaçak Diye Yıkım Kararı Çıkarttı Gaziantep merkez ilçe Şahinbey Belediyesi, 5 yıl önce bir giyim firmasına sattığı 4 katlı binayı kaçak yapı olduğu gerekçesiyle yıkım kararı aldı.
Ak Partili Belediye, 5 Yıl Önce Sattığı Binaya Kaçak Diye Yıkım Kararı Çıkarttı
15:31
Gaziantep Belediyenin Sattığı Bina Kaçak Diye Yıkılacak Belediyenin sattığı bina kaçak diye yıkılacak GAZİANTEP'te, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi, 5 yıl önce sattığı binanın en üst katını kaçak olduğu gerekçesiyle yıkma kararı aldı.
Gaziantep Belediyenin Sattığı Bina Kaçak Diye Yıkılacak
14:42
Belediyenin Sattığı Bina Kaçak Diye Yıkılacak Gaziantep'te, merkez ilçe Şahinbey Belediyesi, 5 yıl önce sattığı binanın en üst katını kaçak olduğu gerekçesiyle yıkma kararı aldı.
Belediyenin Sattığı Bina Kaçak Diye Yıkılacak
13:04
Şahinbey'in 25 Bininci Bebeğine 'Hoş Geldin' Ziyareti Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey’de oturan ve yeni doğan bebeklerin evlerinde ziyaret edildiği, ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’ kapsamında 25 bininci bebeği ziyaret etti.
Şahinbey'in 25 Bininci Bebeğine 'Hoş Geldin' Ziyareti
12:59
Çekül Başkanı Sözen, İslam Bilim Tarihi Müzesi'ni Ziyaret Etti Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan İslam Bilim Tarihi Müzesi’ni ziyaret eden Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı(ÇEKÜL) Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen, “Bu müze gerçekten çok heyecan verici” diye konuştu.
Çekül Başkanı Sözen, İslam Bilim Tarihi Müzesi'ni Ziyaret Etti
17:43
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şanlıurfa’da bir toplantı sonrası paralel yapının güçlü isimlerinden birisinin kendisine ‘Türkiye’yi karıştıran dış güçler kim?’ diye mail attığını söyledi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan Açıklaması
14:25
Açık Veri Portalı' Projesi, Gaziantep'te Hayata Geçti Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) ev sahipliğini yaptığı 12. eTR ödülünü Şahinbey Belediyesi alırken, Şahinbey Belediyesi e-belediyecilik uygulaması dalında ‘Açık Veri Portalı’ projesiyle orta ölçekli belediyelerde 1. oldu.
Açık Veri Portalı' Projesi, Gaziantep'te Hayata Geçti
14:11
Türkiye'de Bir İlk Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) ev sahipliğini yaptığı programda 12. eTR ödülünü alan Şahinbey Belediyesi, e-belediyecilik uygulaması dalında ‘Açık Veri Portalı’ projesiyle orta ölçekli belediyeler arasında birinci oldu.
Türkiye'de Bir İlk
10:43
Süleymanpaşa Belediyesi, 'Mobil Başkan' Projesiyle Finalde Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi, Türkiye İş adamları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından bu 12’incisi düzenlenen ’eTürkiye (eTR) Ödüleri’nde son 6 belediye kategorisine girdi.
Süleymanpaşa Belediyesi, 'Mobil Başkan' Projesiyle Finalde
21:04
Şahinbey Belediyesi'nden Vatandaşlara Obezite Semineri Güneş Sosyal Tesisi’nde halka açık “Obezite, Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam” konulu seminer düzenlendi.
Şahinbey Belediyesi'nden Vatandaşlara Obezite Semineri
17:41
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi Seferihisar Belediyesi, SeferiKart projesiyle Türkiye’nin en önemli bilişim ödüllerinden eTurkiye’de birinci oldu.
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

16:18
Şahinbey Belediyesi'nde Kar Seferberliği Gaziantep’i etkisi alan kar yağışına Şahinbey Belediyesi karla mücadele ekipleri seferber olarak anında müdahale etti.
Şahinbey Belediyesi'nde Kar Seferberliği
15:27
12. Etürkiye (Etr) Ödülleri TBMM'de Sahiplerini Buldu TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
12. Etürkiye (Etr) Ödülleri TBMM'de Sahiplerini Buldu
14:28
'ETR Ödülleri'ni Kazananlar Belli Oldu TBV tarafından bu yıl 12'ncisi düzenlenen Vodafone sponsorluğundaki 'eTR Ödülleri' töreninde dereceye giren kuruluşlara ödülleri verildi.
'ETR Ödülleri'ni Kazananlar Belli Oldu
14:10
Okul Atölyesi İçin Ağaçları Kestiler Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü, atölye yapmak için 20 kadar ağacı kestirdi.
12:03
Voleybol: Erkekler Birinci Ligi'nde Görünüm Erkekler Voleybol Birinci Ligi'nde 12. hafta tek maç dışında geride kaldı.
20:06
Yurtta Kış Şahinbey ve Şehitkamil belediyeleri kar temizleme çalışması başlattı.
15:43
Şahinbey'den Kara Anında Müdahale Kar yağışıyla birlikte herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için seferber olan Şahinbey Belediyesi karla mücadele ekipleri, sabahın erken saatlerinde de vatandaşların yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda kar kürüme çalışmaları yaptı.
Şahinbey'den Kara Anında Müdahale
11:32
Bir Yanda Kazalar, Diğer Yanda Drift Keyfi Gaziantep’te akşam saatlerinde bastıran yoğun kar yağışı nedeniyle çok sayıda trafik kazası meydana gelirken, karın tadını drift yaparak çıkartmak isteyen gençlerin eğlencesi ise polis engeline takıldı.
Bir Yanda Kazalar, Diğer Yanda Drift Keyfi
08:48
Drift Yapmak İsteyen Gençlere Polis Engeli Gaziantep’te akşam saatlerinde bastıran yoğun kar yağışı nedeniyle çok sayıda trafik kazası meydana gelirken karın tadını drift yaparak çıkartmak isteyen gençlerin eğlencesi ise polis engeline takıldı.
Drift Yapmak İsteyen Gençlere Polis Engeli
18:44
Erkekler Voleybol Ligi: Şahinbey Belediyesi 1-3 Beşiktaş Erkekler Voleybol Ligi'nde Beşiktaş Gaziantep deplasmanında Şahinbey Belediye'yi mağlup ederek yoluna galibiyetle devam etti.
Erkekler Voleybol Ligi: Şahinbey Belediyesi 1-3 Beşiktaş
16:45
Şahinbey'de 113 Bin İşyeri Denetlendi Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl 113 bin işyerini denetledi.
20:28
Şahinbey'in Kar Hazırlıkları Aylar Önce Tamamlandı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesindeki karla mücadele ekiplerinin aylar öncesinden hazır hale getirildiğini söyledi.
Şahinbey'in Kar Hazırlıkları Aylar Önce Tamamlandı
19:35
Voleybolda Transfer Voleybolda transfer- Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Şahinbey Belediyesi'nden Youssif Al Nabban'ı transfer etti Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Şahinbey Belediyesi'nden Bahreynli Yusuf Muhammed Jasim Alnabhan'ı kadrosuna kattı.
Voleybolda Transfer
19:31
Voleybolda Transfer Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Şahinbey Belediyesi’nden Youssif Al Nabban'ı transfer etti.
17:00
Ebu Bekir Sıddık Camii ve Sosyal Tesisi Tamamladı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yenileme çalışmalarının tamamlandığı Ebu Bekir Sıddık Camii yanına yapılan sosyal tesisin yakın zamanda hizmete açılacağını söyledi.
Ebu Bekir Sıddık Camii ve Sosyal Tesisi Tamamladı
15:36
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı Şahinbey Belediyesi tarafından sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılacak olan Yazıcık Konutlarının temeli törenle atıldı.
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı
14:51
Yazıcık Konutlarının Temeli Atıldı Şahinbey Belediyesi, sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılacak olan Yazıcık Konutlarının temelini attı.
14:01
Gaziantep?te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı Gaziantep'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan 162 konut ve 15 işyeri için temel atma töreni düzenlendi.
Gaziantep?te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı
13:22
Gaziantep'te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı Gaziantep'in merkez ilçesi Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan 162 konut ve 15 işyeri için temel atma töreni düzenlendi.
Gaziantep'te 162 Konut ve 15 İşyerinin Temeli Atıldı
16:21
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını Şahinbey Belediyesi’nin yaptığı projeleri yurt dışından ve şehir dışından gelen heyetlerde dahil 41 bin 815 kişi gezdi.
Şahinbey'in Projelerine Ziyaretçi Akını
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:16:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞAHİNBEY BELEDİYESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]