SON DAKİKA SAKARYA NEHRİ HABERLERİ

Son Dakika Sakarya Nehri Haberleri

13:41
Sakarya Havzası Koruma Planı Toplantısı Yapıldı Sakarya Havzası Koruma Eylem Planı toplantısı, Demiryol-İş Sendikası Konferans Salonu'nda gerçekleşti.
Sakarya Havzası Koruma Planı Toplantısı Yapıldı
11:13
Osmaneli'de Çiftçiler Günü Kutlandı Osmaneli'de Ziraat Odasının düzenlediği Çiftçiler Günü etkinliğinde en güzel meyve, sebze ve hububat yetiştiren çitçiler ödüllendirildi.
12:25
Bilecik'te Patlayıcı Madde ve Mühimmat Bulundu Gölpazarı ilçesinde Sakarya Nehri kenarında patlayıcı madde ve mühimmat bulundu.
Bilecik'te Patlayıcı Madde ve Mühimmat Bulundu
17:33
Eskişehir'de 130 Kiloluk Yayın Balığı İlgi Odağı Oldu Eskişehir Gökçekaya barajında avlanan balıkçıların tutmuş olduğu 130 kiloluk yayın balığı müşterilerin ilgi odağı oldu.
Eskişehir'de 130 Kiloluk Yayın Balığı İlgi Odağı Oldu
15:57
İntihar Ederken Son Anda Yakaladılar! Sakarya Nehri üzerindeki köprüye çıkıp intihara kalkışan S.K.(32),ekipler tarafından son anda kurtarıldı.
İntihar Ederken Son Anda Yakaladılar!
11:19
Eşinden Boşanmak İstemeyen Şahıs Ağladı Sakarya Köprüsü'ne intihar amacıyla çıkan Savaş K.yı iki saatten fazla süren ikna çabalarının ardından jandarma köprüden indirdi.
Eşinden Boşanmak İstemeyen Şahıs Ağladı
14:04
Sakarya Nehrine Düşen Terliğini Almak İsterken Boğularak Öldü Adapazarı'nda haftasonu gezmek için geldikleri Sakarya Nehri kıyısında nehire düşen terliğini almak isteyen 15 yaşındaki Şenol Kaya nehirde boğularak öldü.
Sakarya Nehrine Düşen Terliğini Almak İsterken Boğularak Öldü
12:08
Dha Yurt Bülteni-2 İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde, başına ateş edilen 57 yaşındaki Fatma İkibaş öldürüldü.
10:57
Sakarya Nehri'ne Boğuldu - ADAPAZARI'nda haftasonu gezmek için kıyısına geldikleri Sakarya Nehri'ne düşen terliğini almak isteyen 15 yaşındaki Şenol Kaya boğularak öldü.
Sakarya Nehri'ne Boğuldu
19:47
Nehre Düşen Terliğini Almak İsterken Boğuldu Sakarya'nın Erenler ilçesinde Sakarya Nehri'ne düşen terliğini almak için suya giren çocuk boğuldu.
Nehre Düşen Terliğini Almak İsterken Boğuldu
16:16
Polatlı Protokolü Çevre Gününde Şehri Temizledi Ankara Polatlı'da ilçe protokolü 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle şehri temizledi.
Polatlı Protokolü Çevre Gününde Şehri Temizledi
13:52
Milletvekili Üstün Saski'yi Gezdi AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Hızırilyas'ta bulunan SASKİ Su Yönetim Merkezi'ni gezdi.
Milletvekili Üstün Saski'yi Gezdi
14:44
Alifuatpaşa'nın Rüya Projesi Hızla İlerliyor Geyve'ye bağlı Alifuatpaşa Beldesinde, rüya proje olarak adlandırılan Sakarya Nehri Kıyı kenarı rekreasyon çalışmaları hızla ilerliyor.
Alifuatpaşa'nın Rüya Projesi Hızla İlerliyor
09:00
Necip Fazıl Kısakürek İçin Okuldan Kaçmış Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir'in Çifteler ilçesinde "Sakarya Türküsü'nü En Güzel Okuma Yarışması" ödül törenine katıldı.
Necip Fazıl Kısakürek İçin Okuldan Kaçmış
19:38
Nabi Avcı'dan Gezi Parkı açıklaması Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr.Nabi Avcı: "Bütün bu olaylar bizim iktidar olarak ne kadar başarılı ve becerikli olduğumuzun bir göstergesidir."
Nabi Avcı'dan Gezi Parkı açıklaması
17:13
Saski Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Mayıs ayı olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.
Saski Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
22:48
Karasu'da Boğulma Vakası Sakarya'nın Karasu ilçesinde serinlemek için denize giren lise öğrencisi boğularak hayatını kaybetti.
Karasu'da Boğulma Vakası
17:49
AK Parti Seçimlere Hazır AK Parti 44.Sakarya İl Danışma Meclisi'nde birlik beraberlik mesajları verildi.
AK Parti Seçimlere Hazır
03:13
Vefatının 30. Yılında Necip Fazıl'ı Anma Etkinlikleri (Anadolu Ajansı - Çağrı Turgut, Yunus Ege) Sakarya (AA) - Sakarya Valiliğince Necip Fazıl Kısakürek'in vefatının 30.yılı dolayısıyla şiir dinletisi düzenlendi.
01:40
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı Sakarya Türküsü'nün şairi Necip Fazıl Kısakürek, vefatının 30.yılında Sakarya Nehri üzerindeki tarihi Bayezid Köprüsü'nde düzenlenen şiir akşamıyla anıldı.
Necip Fazıl Kısakürek Anıldı
18:43
Sakarya'nın Vizyoner Projeleri Açıklandı AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanlığı tarafından, 81 ilde düzenlenmek üzere başlatılan Kent Ekonomileri Forumunun, 11 Mayıs tarihinde Sakarya'da gerçekleştirilen toplantısında Sakarya için öne çıkan 5 vizyoner proje, dün akşam...
Sakarya'nın Vizyoner Projeleri Açıklandı
16:11
Köylüler Baraj İnşaatının Yolunu Kapadı Akyazı'da Ballıkaya Barajı nedeniyle arazileri kamulaştırılan köylüler, istimlak bedellerinin düşük olmasına tepki göstererek inşaat yolunu kesti.
Köylüler Baraj İnşaatının Yolunu Kapadı
11:30
Kanal İstanbul'la Değerlenecek Alanlar Bazı bölgelerde istimlaklar başladı bile. Kanalın geçmesi beklenen Küçükçekmece-Yeniköy güzergahındaki ilçe ve köyler çok değerlenecek… ...
Kanal İstanbul'la Değerlenecek Alanlar
18:14
Bakan Eroğlu; "Sapanca'dan Su Alan Sanayi Kuruluşlarına İnceleme Başlatacılacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu inceleme için geldiği Sakarya'da basın mensuplarıyla bir araya gelerek sorularını cevapladı.
Bakan Eroğlu; 'Sapanca'dan Su Alan Sanayi Kuruluşlarına İnceleme Başlatacılacak'
17:16
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Sakarya'da Açıklaması "Türkiye'yi en büyük ekonomiler arasına taşımak istiyoruz, bunun için bu terör belasının bitmesi gerekir" dedi.
15:58
Sapanca'dan İzinsiz Su Alan Tüpraş'a İnceleme Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, TÜPRAŞ'ın Sapanca Gölü'nden su kullanmasıyla ilgili inceleme başlattıklarını açıkladı.
Sapanca'dan İzinsiz Su Alan Tüpraş'a İnceleme
03:05
Büyük Doğu Küçük Batı Demektir İSTANBUL Medeniyet Üniversitesi ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin Küçükçekmece Belediyesi ile birlikte düzenlediği Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i anma sempozyumu Cennet Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlendi.
Büyük Doğu Küçük Batı Demektir
13:29
Balık Tutarken Boğulan Gencin Cesedine Ulaşıldı Bilecik'in Osmaneli ilçesinde, balık tutmaya çalıştığı Sakarya Nehri'ne düşerek kaybolan gencin cesedine ulaşıldı.
Balık Tutarken Boğulan Gencin Cesedine Ulaşıldı
12:20
Gölete Düşen 3 Yaşındaki Çocuk Boğuldu Sakarya'nın Arifiye ilçesinde, 3 yaşındaki bir çocuk gölete düşerek boğuldu.
Gölete Düşen 3 Yaşındaki Çocuk Boğuldu
12:18
Bilecik'te Sakarya Nehri'ne Düşen Genç Boğuldu Osmaneli ilçesinde, arkadaşıyla balık tutarken dengesini kaybederek Sakarya Nehri'ne düşen Mustafa Songur'un (18) cesedi bulundu.
Bilecik'te Sakarya Nehri'ne Düşen Genç Boğuldu
00:15
Bilecik'te Sakarya Nehri'ne Düşen Genç Kayboldu Osmaneli ilçesinde, arkadaşıyla balık tutarken dengesini kaybetmesi sonucu Sakarya Nehri'ne düşen genç, kayboldu.
22:00
Sakarya'da Gölete Düşen 3 Yaşındaki Çocuk Boğuldu Sakarya'nın Arifiye ilçesinde gölete düşen 3 yaşındaki çocuk boğuldu.
14:02
Polatlı'da Sakarya Nehri'nin Kolu Kurudu Sakarya Nehri'nin kolu olan Ankara Çayı, bilinçsiz sulama nedeniyle kuruyunca tarım ürünleri kuruma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
Polatlı'da Sakarya Nehri'nin Kolu Kurudu
11:58
Sakarya Nehri Kurudu, Çiftçi Endişeli Ankara'nın Polatlı ilçesinden geçen Sakarya Nehri kurudu, mahsulünü sulayamayan çiftçi endişeye kapıldı.
Sakarya Nehri Kurudu, Çiftçi Endişeli
11:16
El Konulan Tekne, 93 Bin Liraya Satıldı Karadeniz'de kaçak motorin taşıdığı iddiası ile el konularak Sakarya Nehri ağzına demirleyen 'Alize 5' adlı tekne, 93 bin liraya satıldı.
El Konulan Tekne, 93 Bin Liraya Satıldı
09:05
Şair Necip Fazıl Kısakürek Etkinliklerle Anılacak Şair Necip Fazıl Kısakürek, ölümünün 30.yılı dolayısıyla çeşitli etkinliklerle anılacak.
18:36
Necip Fazıl, Sakarya'da Anılacak Necip Fazıl Kısakürek, vefatının 30.yılında Sakarya'da düzenlenecek çeşitli etkinliklerle anılacak.
Necip Fazıl, Sakarya'da Anılacak
14:53
"Sakarya Şiirini En Güzel Okuma Yarışması" Sonuçlandı Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ve Çifteler Belediyesi tarafından Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi'nde ( YKSM ) düzenlenen, "Sakarya Şiirini En Güzel Okuma Yarışması" sonuçları açıklandı.
'Sakarya Şiirini En Güzel Okuma Yarışması' Sonuçlandı
13:57
Kanal İstanbul, İhya Edecek Projenin güzergahının açıklanmasına kısa bir süre kala, muhtemel güzergahtaki arsaların değeri tavan yaptı.
Kanal İstanbul, İhya Edecek
14:43
Başkan Toçoğlu; "Sakarya'da Su Çeşmeden İçilir" Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Eskişehir AK Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi'ne katıldı."Deneyim Paylaşımı" konulu ders veren Başkan Toçoğlu, "En modern teknoloji ile arıtma tesisleri inşa ettik."
Başkan Toçoğlu; 'Sakarya'da Su Çeşmeden İçilir'
14:33
Toçoğlu: Çeşme Suyumuz Dünyanın En Sağlıklı Sularından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,"Sakaryalılar musluktan gönül rahatlığı ile su içebilir." dedi.
Toçoğlu: Çeşme Suyumuz Dünyanın En Sağlıklı Sularından
14:13
Gençler En İyiyi Okumak İçin Yarıştı Sakarya Nehri'ni Üstat Necip Fazıl Kısakürek'in kendine özgü üslubuyla kaleme aldığı Sakarya şiirini en güzel okumak için yarıştı.
Gençler En İyiyi Okumak İçin Yarıştı
11:56
Ağaç Köklerini Sanat Eserine Dönüştürüyor Oktay Özden - Eskişehir'de, 12 yıl önce dikkatini çeken kurumuş ağaç köklerini toplamaya başlayan işçi emeklisi Faruk Kırkel, bunların doğallıklarını bozmadan işleyerek, insan ve hayvan figürlü sanat eserine dönüştürüyor.
15:20
Kısakürek, Vefatının 30. Yılında Sakarya'da Anılacak Sakarya Türküsü'nün şairi Necip Fazıl Kısakürek, vefatının 30.yılında Sakarya Nehri kıyısında düzenlenecek şiir akşamıyla anılacak.
14:42
Osmaneli İmam Hatıp Lisesi Mezunları Buluştu Bilecik'in Osmaneli İlçe Müftülüğü ile İmam Hatip Lisesi mezunlarının düzenledikleri buluşma programı Sakarya nehri kenarında yapıldı.
Osmaneli İmam Hatıp Lisesi Mezunları Buluştu
13:32
Nehir Altındaki 'Mavi Delik'li Saklı Cennet 'Mavi Delik' (Blue Hole) olarak adlandırılan 4 metre çapında 8 metre derinliğinde küçük bir mavi delik bulundu.
Nehir Altındaki 'Mavi Delik'li Saklı Cennet
15:29
Kanadı Kırık Doğan Artık Emin Ellerde Sakarya'nın Arifiye İlçesi Mollaköy Mahallesindeki Sakarya Nehri kıyısında vatandaşlar tarafından bulunan yaralı Doğan Zabıta ekipleri tarafından Sakarya Veteriner Odası Başkanı Mustafa Yıldız'ın sahibi olduğu Sak-Vet Veteriner kliniğine teslim...
Kanadı Kırık Doğan Artık Emin Ellerde
18:16
Sakarya'da Önemli Projeler İhaleye Çıkıyor Hayata geçirecekleri projeler hakkında açıklama yapan Toçoğlu, ihalelerin Şemsiyeli Park ile başlayacağını söyledi.
Sakarya'da Önemli Projeler İhaleye Çıkıyor
16:28
"Sakarya Park" Projesi Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Sakarya'ya prestij kazandıracak Sakarya Park 1.etap çalışmasında kullanılmak üzere 15 Milyon TL kredi almak için meclisten yetki talep edeceklerini belirtti.
15:41
Sakarya Park Projesinin İlk Etabı İçin 15 Milyon TL'lik Kredi Alınacak Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nce Sakarya Nehri kıyısında 120 dönümlük alanda yapılacak sosyal alanların ilk etap çalışmasında kullanılmak üzere 15 milyon TL'lik kredi alınması için Meclis'ten yetki talep edilecek.
Sakarya Park Projesinin İlk Etabı İçin 15 Milyon TL'lik Kredi Alınacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 16:13:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAKARYA NEHRİ HABERLERİ
[Hata Bildir]