SON DAKİKA SALİH MİRZABEYOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Salih Mirzabeyoğlu Haberleri

16:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ofisinde Mirzabeyoğlu ile Görüştü 1- * Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'ndeki ofisinde Salih İzzet Erdiş'le 20 dakika süren bir görüşme yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ofisinde Mirzabeyoğlu ile Görüştü 1-
13:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Salih Mirzabeyoğlu'ndan Sürpriz Görüşme Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul'da resmi programında olmadığı halde, geçtiğimiz aylarda tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Salih Mirzabeyoğlu'ndan Sürpriz Görüşme
04:38
Kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" Olarak Tanınan Erdiş'ten "Adalet Mutlak'a" Konferansı - Kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Erdiş: - "Salih Mirzabeyoğlu, ezber bozar ama bunu sadece ezber bozmak için değil, insan ve toplum meseleleriyle ilgili bir dünya görüşü sunar. Sanıyorum ki bu, bilhassa rahatsız edici olandır"- "Yeni dünya düzeni kurulacaksa biz de 'Buradan başlasın' diyoruz"İSTANBUL (AA) - Kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan ve 22 Temmuz'da tahliye edilen İBDA/C davası hükümlüsü Salih İzzet Erdiş, cezaevinde geçirdiği 16 yılın ardından ilk kez
Kamuoyunda 'Salih Mirzabeyoğlu' Olarak Tanınan Erdiş'ten 'Adalet Mutlak'a' Konferansı
01:47
Salih Mirzabeyoğlu'nun Konferansına Yoğun İlgi İBDA-C örgütünün lideri olarak yargılandığı davadan tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu, 15 yıl aradan sonra ilk konferansını verdi. Salon hınca hınç doldu.
Salih Mirzabeyoğlu'nun Konferansına Yoğun İlgi
01:45
Salih Mirzabeyoğlu'nun Konferansına Yoğun İlgi C lideri kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih izzet Erdiş "Adalet Mutlak'a" adlı konferansta konuştu.
Salih Mirzabeyoğlu'nun Konferansına Yoğun İlgi
00:26
Adalet Mutlak'a" Konferansı Kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Erdiş: "Salih Mirzabeyoğlu, ezber bozar ama bunu sadece ezber bozmak için değil, insan ve toplum meseleleriyle ilgili bir dünya görüşü sunar. Sanıyorum ki bu, bilhassa rahatsız edici olandır" "Yeni dünya düzeni kurulacaksa biz de 'Buradan başlasın'
23:46
İBDA-C, 16 Yıl Sonra Sevenleriyle Buluştu İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi örgütünün lideri olarak yargılandığı davadan tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu, 16 yıl aradan sonra ilk konferansını verdi.
İBDA-C, 16 Yıl Sonra Sevenleriyle Buluştu
23:33
Mirzabeyoğlu'ndan 16 Yıl Sonra İlk Konferans İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi (İBDA-C) örgütünün lideri olarak yargılandığı davadan tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu, 16 yıl aradan sonra ilk konferansını verdi.
Mirzabeyoğlu'ndan 16 Yıl Sonra İlk Konferans
14:02
Mirzabeyoğlu Hakkındaki "Cezaevinde İsyan" Davası Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi, Mirzabeyoğlu'nun, ''hükümlü ve tutukluların ayaklanması'' ile ''kasten yangın çıkarma'' suçlarından yargılandığı davada infazı durdurdu.
17:39
Mirzabeyoğlu Hakkındaki "Cezaevinde İsyan" Davası Salih Mirzabeyoğlu'nun ''hükümlü veya tutukluların ayaklanması'' ve ''kasten yangın çıkarma'' suçlarından yargılandığı davada, cezanın infazının devamına karar verildi Mirzabeyoğlu'nun avukatı Ölçer: ''Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi infazı yapmak üzere dosyayı savcılığa gönderdi.
10:07
Mirzabeyoğlu Yeniden Cezaevine Girecek Bakırköy 3. Ağır Ceza Mahkemesi, Salih Mirzabeyoğlu'nun infazının devamına karar verdi.
Mirzabeyoğlu Yeniden Cezaevine Girecek
14:15
Cezaevinden Çıkıp, İsrail Bayrağına Basıp Açıklama Yaptı Kamuoyunda 'Umut Operasyonu' davası olarak bilinen davanın hükümlülerinden 57 yaşındaki Mehmet Şahin, kalan 46 günlük hapis cezasını çektikten sonra Bursa H Tipi Cezaevi'nden tahliye edildi.
Cezaevinden Çıkıp, İsrail Bayrağına Basıp Açıklama Yaptı
12:38
Umut Davası Sanığı Cezaevinden Çıktı, İsrail Bayrağını Çiğnedi 'Umut Operasyonu' davası hükümlülerinden Mehmet Şahin, cezaevi'nden tahliye edildi. Şahin, cezaevi çıkışında İsrail bayrağı üzerine basarak açıklama yaptı.
Umut Davası Sanığı Cezaevinden Çıktı, İsrail Bayrağını Çiğnedi
14:35
Başkan Yaman, Mutlaka Yargı Önünde Hesap Vermeliler Haksen Adıyaman Şube Başkanı Mahmut Yaman, İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nin Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan yazar Salih İzzet Erdiş hakkında yeniden yargılama kararı vererek, tahliye edilmesinin demokrasi adına olumlu olmasına rağmen geç kalınmış bir karar olduğunu söyledi.
Başkan Yaman, Mutlaka Yargı Önünde Hesap Vermeliler
17:27
Salih Mirzabeyoğlu'nun Tahliye Edilmesi MAZLUMDER Kayseri Şube Başkanı Taş: "Onun hakkında daha önce verilen kararlar adalete uygun değildir.
Salih Mirzabeyoğlu'nun Tahliye Edilmesi
16:30
Salih Mirzabeyoğlu'nun Tahliye Edilmesi İHSD Genel Başkanı Akbaş: "28 Şubat tutuklusu olan Mirzabeyoğlu'nun salıverilmesi, yargının da siyasetin de hukukun da normalleşmesi adına çok önemli bir adımdır"
12:10
Tahliye Olan İbda-C Lideri Erdiş: Hayatımı Heba Olmuş veya Boşa Geçmiş Görmüyorum Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan İBDA-C lideri Salih İzzet Erdiş, İstanbul 14'ncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edildikten sonra kendisini karşılayan grupla birlikte geldiği Sakarya'nın Sapanca İlçesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Tahliye Olan İbda-C Lideri Erdiş: Hayatımı Heba Olmuş veya Boşa Geçmiş Görmüyorum
11:40
Mirzabeyoğlu 'Cezaevindeki 16 Yılımı Kayıp Olarak Görmüyorum' Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan İBDA-C lideri Salih İzzet Erdiş, İstanbul 14'ncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edildikten sonra kendisini karşılayan grupla birlikte geldigi Sapanca İlçesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Mirzabeyoğlu 'Cezaevindeki 16 Yılımı Kayıp Olarak Görmüyorum'
08:44
Mirzabeyoğlu: Bizi Uçurumdan Attılar Yere Sağlam İndik Cezaevinde geçirdiği süreyi kayıp olarak görmediğini belirten Salih Mirzabeyoğlu, "Bizi uçurumdan attılar yere sağlam indik" dedi.
Mirzabeyoğlu: Bizi Uçurumdan Attılar Yere Sağlam İndik
04:20
Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı Heba Olmuş Görmüyorum İBDA/C davasından 16 yıl hapiste yatan Salih Mirzabeyoğlu, cezaevi çıkışı yaptığı açıklamada,"Hayatımı heba olmuş veya boşa geçmiş görmüyorum."dedi
Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı Heba Olmuş Görmüyorum
03:54
Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı Heba Olmuş Görmüyorum İBDA/C davasından 16 yıl hapiste yatan Salih Mirzabeyoğlu, cezaevi çıkışı yaptığı açıklamada,"Hayatımı heba olmuş veya boşa geçmiş görmüyorum."dedi.
Salih Mirzabeyoğlu: Hayatımı Heba Olmuş Görmüyorum
01:20
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet? Termal yolu üzerindeki bir otelde düzenlenen iftara katılan Şahin, partililer tarafından alkışlarla karşılandı.
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet?
01:13
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet? Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanlığı için 3 adayın bulunduğunu belirterek Çatı Aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nu eleştirdi.
Şahin: Sayın İhsanoğlu'nu Hangi Hizmetlerinden Tanıyor Bu Millet?
01:12
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Yalova'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Ekmeleddin İhsanoğlu'nun şu ülkeye böyle bir hizmeti vardır diye Allah aşkına kendisini aday gösteren MHP'li CHP'li arkadaşlarımıza soralım. İnanıyorum ki onların büyük bir bölümü de vermeyecekler, onlar yine Tayyip Erdoğan'a oy verecekler" dedi Şahin partisinin il başkanlığınca Termal Yolundaki bir otelde verilen iftara katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin Yalova'da
00:38
Salih Mirzabeyoğlu 16 Yıl Sonra Serbest Bırakıldı İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliyesine karar verilen İBDA-C davasında hüküm giyen Salih Mirzabeyoğlu 16 yıl sonra serbest bırakıldı.
Salih Mirzabeyoğlu 16 Yıl Sonra Serbest Bırakıldı
00:26
Şahin: İnanıyorum ki CHP'lilerin Birçoğu İhsanoğlu'na Oy Vermeyecek İhsanoğlu'nu "Hangi hizmetleriyle tanıyor bu millet?" diye soran AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin, CHP'lilerin birçoğunun İhsanoğlu'na oy vermeyeceğini söyledi.
Şahin: İnanıyorum ki CHP'lilerin Birçoğu İhsanoğlu'na Oy Vermeyecek
00:20
Başbakan Yardımcısı İşler: "Hedefimiz ileri demokrasidir'' - Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "Hedefimiz ileri demokrasidir.
Başbakan Yardımcısı İşler: 'Hedefimiz ileri demokrasidir'' -
21:00
Mirzabeyoğlu, cezaevinden çıktı - İBDA/C davası hükümlüsü ve kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş, Bolu Cezaevinden tahliye edildi.
Mirzabeyoğlu, cezaevinden çıktı -
20:41
Mirzabeyoğlu, Cezaevinden Çıktı Kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak bilinen İBDA/C davası hükümlüsü Salih İzzet Erdiş, cezaevinden tahliye edildi.
Mirzabeyoğlu, Cezaevinden Çıktı
20:34
Başbakan Yardımcısı İşler: Türkiye'de Yargı Bağımsızdır" Haberine Ek Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Alaplı'daki ziyaretlerinin ardından Ereğli İlçesi'ne geçerek partisinin ilçe başkanlığını ve belediyeyi ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı İşler: Türkiye'de Yargı Bağımsızdır' Haberine Ek
20:34
Salih Mirzabeyoğlu Tahliye Oldu Yasadışı İBDA/C örgütü lideri olmakla suçlanan ‘Salih Mirzabeyoğlu’ olarak tanınan yazar Salih İzzet Erdiş, Bolu F Tipi Cezaevinden tahliye oldu.
Salih Mirzabeyoğlu Tahliye Oldu
20:28
İbda-C Liderinin Tahliyesi Cezaevi Önünde Sevinç Yarattı (2) Mirzabeyoğlu TAHLİYE EDİLDİ Salih Mirzabeyoğlu olarak bilinen İBDA-C Lideri Salih İzzet Erdiş, saat 20.05'te Bolu F Tipi Cezaevi'nden tahliye edildi.
19:55
İşler, Mirzabeyoğlu'nun Serbest Bırakılmasını Değerlendirdi Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, “Elbette ki 28 Şubat sürecinin tarihine bakıldığında bu haksızlıkta o kitaplarda yerini alacak.
İşler, Mirzabeyoğlu'nun Serbest Bırakılmasını Değerlendirdi
19:55
Emrullah İşler'den Salih Mirzabeyoğlu'na 'Geçmiş Olsun' Mesajı Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, 28 Şubat tutuklularından Salih Mirzabeyoğlu'nun tahliyesi hakkında açıklamada bulundu.
Emrullah İşler'den Salih Mirzabeyoğlu'na 'Geçmiş Olsun' Mesajı
19:25
Başbakan Yardımcısı İşler: Türkiye'de Yargı Bağımsızdır (2) 'çatı ADAYIN SİYASİ SONUÇLARI OLACAK' Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Alaplı'daki ziyaretlerinin ardından Ereğli İlçesi'ne geçerek partisinin ilçe başkanlığını ve belediyeyi ziyaret etti.
Başbakan Yardımcısı İşler: Türkiye'de Yargı Bağımsızdır (2)
18:40
Salih Mirzabeyoğlu'nun Tahliye Kararı Yasadışı İBDA/C örgütü lideri olmakla suçlanan Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan yazar Salih İzzet Erdiş hakkında yeniden yargılama ve tahliye kararını sevenleri büyük sevinçle karşıladı.
Salih Mirzabeyoğlu'nun Tahliye Kararı
18:33
İbda-C Liderinin Tahliyesinde Cezaevi Önünde Sevinç İstanbul 14'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nin Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan İBDA-C lideri Salih İzzet Erdiş'in tahliyesine karar vermesi, Bolu F Tipi Cezaevi önünde kamp kurarak, tahliyesini bekleyenler tarafından sevinçle karşılandı.
İbda-C Liderinin Tahliyesinde Cezaevi Önünde Sevinç
18:33
İBDA-C Liderinin Tahliyesine Cezaevi Önünde Sevinç İstanbul 14'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nin Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan İBDA-C lideri Salih İzzet Erdiş'in tahliyesine karar vermesi, Bolu F Tipi Cezaevi önünde kamp kurarak, tahliyesini bekleyenler tarafından sevinçle karşılandı.
İBDA-C Liderinin Tahliyesine Cezaevi Önünde Sevinç
18:24
Salih Mirzabeyoğlu'na Tahliye Kararı C örgütü lideri olmak suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Salih Mirtabeyoğlu, avukatı aracılığıyla yeniden yargılama talebinde bulundu.
17:57
İbda/c Davası İBDA/C davasından hükümlü, kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş'in yeniden yargılanmasına ilişkin talebini kabule değer görülerek, tutuklulukta ve infazda geçirdiği süre de dikkate alınarak, tahliyesine karar verildi Mirzabeyoğlu'nun avukatı Ölçer, müvekkilinin Bolu'da başka bir suçtan da cezası bulunduğunu hatırlatarak, yarın müvekkilinin tutuklu kaldığı sürenin bu cezadan mahsup edilmesi talebiyle Bolu Adliyesi'ne başvuracağını belirtti.
17:42
Salih Mirzabeyoğlu Tahliye Edildi Yasadışı İBDA/C örgütü lideri olmakla suçlanan “Salih Mirzabeyoğlu” olarak tanınan yazar Salih İzzet Erdiş hakkında yeniden yargılama ve tahliye kararı verildi.
17:31
Mirzabeyoğlu İçin Tahliye Kararı Çıktı Haber Cem TURSUN İstanbul DHA İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi (İBDA-C) örgütünün lideri olarak yargılandığı davada Anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye kalkışmak suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Salih Mirzabeyoğlu için tahliye kararı çıktı.
Mirzabeyoğlu İçin Tahliye Kararı Çıktı
17:14
Mirzabeyoğlu İçin Tahliye Kararı Çıktı C) örgütünün lideri olarak yargılandığı davada "Anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye kalkışmak" suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Salih Mirzabeyoğlu için tahliye kararı çıktı.
17:40
İbda- C Liderinin Özgür Kalması İçin Bekliyorlar Bolu F Tipi Cezaevi'nde müebbet hapis cezasını çeken İBDA-C lideri 'Salih Mirzabeyoğlu' olarak da bilinen Salih İzzet Erdiş'in özgür kalması için cezaevinin önünde kurulan kampta bekleyiş devam ediyor.
İbda- C Liderinin Özgür Kalması İçin Bekliyorlar
15:41
Mirzabeyoğlu İçin Yeniden Yargılama Talebi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "AKP, 28 Şubat'ın mağduru edebiyatına devam edeceğine, elini taşın altına koysun ve bu işi çözsün. 28 Şubat'ın mağduriyetleri giderilecekse, işte size fırsat. Gelin 28 Şubat ile sözde değil özde hesaplaşın ve en başta Mirzabeyoğlu için yeniden yargılama yolunu.
14:20
Chp, Mirzabeyoğlu İçin Yeniden Yargılama İstedi CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, İBDA-C lideri Salih Mirzabeyoğlu için yeniden yargılama yolunun açılmasını istedi.
14:11
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın Basın Toplantısı CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Kozmik Çalışma Grubu'nun, 81 ilde, çoğu KOBİ olmak üzere irili ufaklı 100 bin işletmeyi 'Cemaatle ilgili olabilir' diye fişlediği iddialarına ilişkin, "AKP dönemindeki uygulamalar darbe dönemini aratmıyor.
17:11
C Liderinin Tahliyesini Bekliyorlar Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken İBDA-C lideri Salih İzzet Erdiş'in özgür kalması isteyen 10 kişi, dün Bolu F Tipi Cezaevi yakınında yol kenarına 4 küçük çadır kurdu.
C Liderinin Tahliyesini Bekliyorlar
16:29
Çadırlarda İbda-C Liderinin Tahliyesini Bekliyorlar Bolu F Tipi Cezaevi'nde ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken İBDA-C lideri 'Salih Mirzabeyoğlu' olarak da bilinen Salih İzzet Erdiş'in tahliyesini isteyen 10 kişi, dün kurdukları 4 çadırda beklemeye devam ediyor.
Çadırlarda İbda-C Liderinin Tahliyesini Bekliyorlar
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:30:15. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SALİH MİRZABEYOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]