SON DAKİKA SALİH MİRZABEYOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Salih Mirzabeyoğlu Haberleri

 • 24 Kasım 2016 16:048 Yıl Hapis Yattıktan Sonra Adalet 'Pardon' Dedi8 Yıl Hapis Yattıktan Sonra Adalet 'Pardon' Dedi28 Şubat mahkumu Mehmet Fazıl Aslantürk’ün Samsun Barosu Avukatı Mustafa Remzi Toprak’ın yeniden yargılama talebi üzerine, İstanbul 14.
 • 24 Haziran 2016 16:15Yürüyen Büyük Doğu SempozyumuŞair ve fikir adamı Necip Fazıl Kısakürek'in fikirleri ve yayımladığı Büyük Doğu dergisi, "Yürüyen Büyük Doğu Sempozyumu"nda konuşuldu.
 • 15 Haziran 2016 16:59Meclis Alt Komisyonu Yarın Kırıkkale Cezaevine GidecekTBMM Cezaevi Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP'li milletvekillerinin gidilen her cezaevinde mutlaka, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütü mensuplarıyla görüşmek istediğini belirterek, "Terör örgütü mensuplarını komisyon faaliyetlerinin dışında da ziyaret ediyorlar ama bu ziyaretlerini savunamıyorlar.
 • 14 Haziran 2016 20:32TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda, CHP'nin, "CHP'yi terörle yan yana göstermeye yönelik algı operasyonlarının araştırılmasına ilişkin önerisinin" görüşmelerinde, AK Parti ile CHP'li milletvekilleri arasında gerginlik yaşandı.
 • 08 Haziran 2016 19:45TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu'nda, Türkiye Cumhuriyeti ile Belçika Krallığı arasında, gelir üzerinden alınan vergilerde çifte vergilendirmeyi önlemeye yönelik anlaşmanın onaylanmasına ilişkin tasarı, kabul edildi.
 • 08 Mayıs 2016 13:18Salih Mirzabeyoğlu Hakkıdaki Beraat Kararının Gerekçesi Açıklandı...Üstlük ilişkisi bulunduğuna, önceki mahkumiyet hükmünde kabul edilip benimsendiği şekliyle şiddet eylemlerinin gerçekleştirilmeye başlandığı 1991-1992 yıllarından sonra oluşturulan cephe hareketlerinde emir, talimat verme vs. şekilde yönlendirmesi olduğuna, İBDA/C silahlı örgütünü oluşturduğu ve şiddet eylemlerini gerçekleştirdiği kabul edilen birbirinden bağımsız cephe ve hücre oluşumları ile arasında organik bağının bulunduğuna dair mahkumiyetine elverişli ve yeterli, kesin ve inandırıcı, somut ve objektif hiçbir kanıt mevcut olmadığı anlaşılmıştır.
 • 18 Nisan 2016 10:29Haftanın Tarihine BakışDüşman işgali altındaki Anadolu ve Rumeli topraklarında, Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Kurtuluş Savaşı'nı başlatacak ve Cumhuriyet'e giden yolda adımlar atılmasını sağlayacak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 23 Nisan 1920'de açıldı.
 • 02 Mart 2016 16:15Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Diyarbakır'da provokasyona karşı önlemler üst seviyede HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonların sürdüğü Sur ilçesine yürüyüş çağrısı, Diyarbakır'da huzursuzluğa neden oldu.
 • 02 Mart 2016 15:07Salih Mirzabeyoğlu'na Beraatİbda/c davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen ve kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş'in beraatına karar verildi.
 • 02 Mart 2016 14:24Salih Mirzabeyoğlu'nun Yeniden Yargılandığı Davada KararİBDA/C davasından hükümlüyken talebi üzerine yeniden yargılanmasına karar verilerek tahliye edilen, kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılandığı davada, hükümlü sanıklar hakkında her türlü kuşkudan uzak, hukuka uygun kesin ve inandırıcı delil elde edilemediğinden beraatlerine hükmetti.
 • 02 Mart 2016 14:14Salih Mirzabeyoğlu, Yeniden Yargılandığı Davada Beraat EttiSalih Mirzabeyoğlu olarak bilinen İBDA/C terör örgütü lideri Salih İzzet Erdiş’in, “Anayasal düzeni zorla değiştirmeye kalkışmak” ve “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçlarından yeniden yargılandığı davada karar açıklandı.
 • 02 Mart 2016 14:08Salih Mirzabeyoğlu'na BeraatSalih Mirzabeyoğlu'na BeraatHaber: Özden ATİK/ İstanbul, DHA İBDA/C davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen ve kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş'in beraatına karar verildi.
 • 02 Mart 2016 14:00İbda-C Lideri Beraat EttiTerör örgütü İBDA-C'nin lideri olmak suçundan hükümlüyken yeniden yargılanmasına karar verilen ve kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu olarak bilinen Salih İzzet Erdiş, kesin ve inandırıcı delil bulunamadığı iddiasıyla beraat etti.
 • 02 Mart 2016 13:46Salih Mirzabeyoğlu Yeniden Yargılandığı Davada Beraat EttiSalih Mirzabeyoğlu Yeniden Yargılandığı Davada Beraat EttiİBDA/C davasından hükümlüyken talebi üzerine yeniden yargılanmasına karar verilerek tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu'nun, mahkeme beraatine karar verdi.
 • 02 Mart 2016 13:16Salih Mirzabeyoğlu Olarak Bilinen İbda/c Örgütü Lideri Salih İzzet Erdiş'in, "Anayasal Düzeni Zorla...IHAAW131614-ASA/02-03-2016 - Salih Mirzabeyoğlu olarak bilinen İBDA/C örgütü lideri Salih İzzet Erdiş’in, “Anayasal düzeni zorla değiştirmeye teşebbüs, terör örgütü kurmak” suçlarından yeniden yargılandığı davada karar açıklandı.
 • 30 Ocak 2016 14:47Veli Ağbaba: Birilerinin Filan Cemaate Yakın Diye Tutuklanması Kabul EdilemezCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, MAKİAD üyesi işadamlarına yapılan operasyona ilişkin “Kim suçluysa yargılansın ama birileri filan cemaate, filan insana yakın diye tutuklanıp haksızlık yapılıyorsa bunu kabul etmemiz mümkün değil. Eğer bir suç varsa, bu suça AKP Malatya milletvekilleri de ortaktır, çünkü terörle yargılanan insanların en yakın arkadaşları onlardı” dedi.
 • 07 Ocak 2016 19:54Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısına ÇıktıSalih Mirzabeyoğlu olarak bilinen İBDA/C örgütü lideri olduğu iddia edilen Salih İzzet Erdiş, “anayasal düzeni zorla değiştirmeye kalkışmak” ve “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçlarından yeniden yargılandığı davada savunma yaptı.
 • 07 Ocak 2016 19:51Geniş Haber) - Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında...Geniş Haber) - Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında...İbda-c davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen, kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılanmasına devam edildi.
 • 07 Ocak 2016 19:43Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında... 2Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında... 2İbdac davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen, kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılanmasına devam edildi.
 • 07 Ocak 2016 19:09Mirzabeyoğlu: Örgüt Kurmadım, Kimseye Talimat VermedimİBDA/C davasında yeniden yargılanan ve kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu olarak bilinen Salih İzzet Erdiş örgüt kurmadığını, kimseye talimat vermediğini söyledi.
 • 07 Ocak 2016 19:01Salih Mirzabeyoğlu'nun Yeniden Yargılandığı DavaİBDA/C davasından hükümlüyken, talebi üzerine yeniden yargılanmasına karar verilerek tahliye edilen, kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılanmasına devam edildi.
 • 07 Ocak 2016 16:42Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında (1)Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında (1)İbda/c davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen, kamuoyunda "Salih Mirzabeyoğlu" olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılanmasına devam ediliyor.
 • 07 Ocak 2016 16:38Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında...Salih Mirzabeyoğlu Hakim Karşısında...Haber Özden ATİK İstanbul DHA İBDAC davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen, kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu olarak tanınan Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu'nun yargılanmasına devam ediliyor.
 • 07 Ocak 2016 16:30Mirzabeyoğlu Yeniden Hakim KarşısındaİBDA/C davasından hükümlüyken yeniden yargılanmasına karar verilen ve kamuoyunda Salih Mirzabeyoğlu’ olarak bilinen Salih İzzet Erdiş yeniden hakim karşısına çıktı.
 • 07 Ocak 2016 16:28Salih Mirzabeyoğlu Yeniden YargılanıyorSalih Mirzabeyoğlu Yeniden Yargılanıyorİslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi (İBDA-C) davasından hükümlüyken yeniden yargılanma talebi kabul edilerek tahliye edilen Salih Mirzabeyoğlu olarak bilinen Salih İzzet Erdiş ile Saadettin Ustaosmanoğlu’nun yargılandığı davada ikinci duruşma başladı.