SON DAKİKA ŞAMBAYAT HABERLERİ

Son Dakika Şambayat Haberleri

12:59
Bacağı Sakat Köpek Ameliyat Edilecek Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı Şambayat beldesinde sokakta bulunan bacağı sakat köpek, ameliyat için Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesine gönderildi.
Bacağı Sakat Köpek Ameliyat Edilecek
12:55
Bacağı Sakat Köpek Ameliyat Edilecek Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı Şambayat beldesinde sokakta bulunan bacağı sakat köpek, ameliyat için Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesine gönderildi.
Bacağı Sakat Köpek Ameliyat Edilecek
01:39
Adıyaman Ters Bacaklı Sahipsiz Köpek Ameliyat Ettirilecek Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde av tüfeğiyle vurulan sol arka bacağı ters şekilde kaynayan ve 3 ayağıyla yürümeye çalışan Kangal cinsi sahipsiz köpek, tedavi için Gaziantep'e götürüldü.
Adıyaman Ters Bacaklı Sahipsiz Köpek Ameliyat Ettirilecek
00:51
Ters Bacaklı Sahipsiz Köpek, Ameliyat Olacak! Adıyaman'da av tüfeğiyle vurulan sol arka bacağı ters şekilde kaynayan Kangal cinsi sahipsiz köpek, ameliyat ettirilerek sağlığına kavuşacak.
Ters Bacaklı Sahipsiz Köpek, Ameliyat Olacak!
19:32
Ters Bacaklı" Köpek Ameliyat Edilecek "Ters bacaklı" köpek ameliyat edilecek- Adıyaman'da sokakta bulunan köpek, ameliyat için Hatay'a gönderilecek Adıyaman'da sokakta bulunan bir bacağı ters kaynamış köpek, Gaziantep'teki tedavisinin ardından ameliyat için Hatay'a gönderilecek.
Ters Bacaklı' Köpek Ameliyat Edilecek
15:26
Ters Bacaklı" Köpek Ameliyat Edilecek Adıyaman'da sokakta bulunan köpek, ameliyat için Hatay'a gönderilecek.
14:00
Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi Kort Takımı, Yazar'ı Ziyaret Etti Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi okullar arası genç kız erkek tenis müsabakalarında genç kızlar kategorisinde Adıyaman İl İkincisi olan ekibi makamında kabul etti.
Şambayat Çok Programlı Anadolu Lisesi Kort Takımı, Yazar'ı Ziyaret Etti
17:52
Tuşba Belediyesi'nin Kültür Sosyal Etkinlikleri Devam Ediyor Van’ın Tuşba Belediyesi’nin kültür ve sosyal etkinlikler kapsamında davet ettiği eğitimci-yazar Doç. Dr. Halit Ertuğrul, ‘Başarıda Moral ve Motivasyon ile Gençlik ve Aile’ konulu iki ayrı konferans verecek.
Tuşba Belediyesi'nin Kültür Sosyal Etkinlikleri Devam Ediyor
13:39
Okullar Arası Tenis Müsabakaları Sona Erdi Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Gençler Erkekler ve Genç Kızlar Tenis müsabakaları sona erdi.
Okullar Arası Tenis Müsabakaları Sona Erdi
19:51
Savaştan Kaçtı, Adıyaman'da Kazada Hayatını Kaybetti Kobani'de yaşanan savaştan kaçarak Adıyaman'a gelen 5 çocuk annesi Fatma Eddu, iş çıkışı bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Savaştan Kaçtı, Adıyaman'da Kazada Hayatını Kaybetti
14:44
Türkiye Petrolleri'nin Adıyaman'daki Faaliyetleri Hız Kesmiyor Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman Bölge Müdürlüğü, son yıllarda yaptığı atılımlarla sondaj ve üretim faaliyetlerini arttırdı.
Türkiye Petrolleri'nin Adıyaman'daki Faaliyetleri Hız Kesmiyor
16:18
Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı Besni Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 13-19 Ekim Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı
16:33
Karayolları Bölge Müdürlüğünün Adıyaman'a Yatırımları Karayolları Elazığ 8. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, 2014 yılında Adıyaman’a yapılacak olan yatırımlardan anlattı.
Karayolları Bölge Müdürlüğünün Adıyaman'a Yatırımları
11:31
Adıyaman'da 171 Kadının Devamları Sağlandı "Kadına İkinci Şans" projesi kapsamında, 171 kadın okula kazandırıldı.
17:08
Başkan Özdemir'in Acı Günü Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in amcası Mustafa Özdemir hayatını kaybetti.
Başkan Özdemir'in Acı Günü
19:00
Petrol Arama Çalışmaları Devam Ediyor Türkiye Petrolleri Ananim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman'da petrol arama çalışmalarını aralıksız devam ediyor.
Petrol Arama Çalışmaları Devam Ediyor
12:44
Adıyaman'da Petrol Arama Çalışmaları Devam Ediyor Adıyaman’ın her bölgesinde çalışmalarını seri bir şekilde sürdüren TPAO, petrol arama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Adıyaman'da Petrol Arama Çalışmaları Devam Ediyor
14:35
Karayılan'ın Kardeşi BDP'den Belediye Başkan Adayı BDP, Gaziantep Şehitkamil İlçesi'nde Murat Karayılan'ın kardeşi Bozan Karayılan'ı aday gösterdi.
Karayılan'ın Kardeşi BDP'den Belediye Başkan Adayı
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
00:04
TPAO Bölge Müdürü Bütün Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün, günlük 10 bin 79 varil ham petrol ürettiklerini söyledi.
TPAO Bölge Müdürü Bütün
15:18
Tpao Adıyaman Bölge Müdürü Bütün Açıklaması "Bugün itibarıyla günlük 10 bin 79 varil ham petrol üretiyoruz."
14:34
Adıyaman'da Günlük 9,7 Milyon Varil Ham Petrol Üretiliyor Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Adıyaman Bölge Müdürü Savaş Bütün, TPAO'nun 59.kuruluş yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, Adıyaman'da günlük 9,7 milyon varil ham petrolün üretildiğini kaydetti.
TPAO Bölge Müdürü Savaş Bütün,...
Adıyaman'da Günlük 9,7 Milyon Varil Ham Petrol Üretiliyor
13:47
Jandarmadan Uyuşturucu Hap Operasyonu Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaptıkları operasyonla uyuşturucu hap ele geçirdi.
Jandarmadan Uyuşturucu Hap Operasyonu
19:10
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM), Mustafa Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine "evet" dedi.
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi
18:55
Mustafa Sarıgül CHP'de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında çalışmalarını tamamlayan Parti Meclisi (PM), Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine 'Evet' dedi.
Mustafa Sarıgül CHP'de
13:40
İlçe Belediyelerine Moloz Uyarısı Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerini rastgele yerlere moloz dökülmemesi konusunda uyardı.
İlçe Belediyelerine Moloz Uyarısı
21:12
Maganda Kurşununa Hedef Olan Adam, Arkasında 3 Yetim Bıraktı Adıyaman'da bir düğünde maganda kurşununun hedefi olan 27 yaşındaki genç, 18 günlük yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybederken, arkasından 3 yetim çocuk bıraktı.
Maganda Kurşununa Hedef Olan Adam, Arkasında 3 Yetim Bıraktı
20:37
Adıyaman'da Düğünde Rastgele Ateş Açılması Yaralanan Nizamettin Babacan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti
Adıyaman'da Düğünde Rastgele Ateş Açılması
18:57
Özel Haber) Maganda Kurşununa Hedef Olan Adam, Arkasında 3 Yetim Bıraktı Adıyaman'ın Şambayat beldesinde bir düğünde maganda kurşununun hedefi olan 27 yaşındaki genç, 18 günlük yaşam mücadelesinin ardından hayatını kaybederken, arkasından 3 yetim çocuk bıraktı.8 Eylül tarihinde Karahalil köyünde yakınlarının düğün...
Özel Haber) Maganda Kurşununa Hedef Olan Adam, Arkasında 3 Yetim Bıraktı
14:48
Maganda Kurşunu Öldürdü Adıyaman'ın Şambayat beldesinde bir düğünde maganda kurşununun hedefi olan 27 yaşındaki genç, 18 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.8 Eylül tarihinde Karahalil köyünde yakınlarının düğün törenine katılan Nizamettin Babacan (27), halay çekerken...
Maganda Kurşunu Öldürdü
15:27
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (Sarıgül'ün CHP'ye katılımı) Partiye üye olmanını koşulları belli, yolu ise açık. Sarıgül de bu süreçlerden geçerse aday adayı olabilir. Aday olması halinde ise tüm CHP'liler adaylarının başarısı için el ele verecektir" (Tunceli adının Dersim olarak değiştirilmesi) "Bir tek isim tartışması içine girerek 'cumhuriyetin temel değerleri savunuluyor, savunulmuyor' gibi bir tartışmaya girmek yanlıştır" "(Cumhurbaşkanı Gül'ün Gezi Parkı
CHP Myk Toplantısı
15:25
CHP'li Koç: Bundan Sonra Çarşı'yla Birlikte Tüm Muhalif Odaklar Başbakan'ın Hedefinde CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "Sadece Çarşı hedef değil CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "Sadece Çarşı hedef değil.
CHP'li Koç: Bundan Sonra Çarşı'yla Birlikte Tüm Muhalif Odaklar Başbakan'ın Hedefinde
12:04
Gürkan: Adana'ya 2 Tane Eğitim Kampüsü Yapılacak Adana'nın eğitimde ilerleme kaydettiğini belirten AK Parti Milletvekili Fatoş Gürkan, Türkiye genelinde yapılacak eğitim kampüslerinin 2 tanesinin Adana'ya kurulacağı müjdesini verdi.
Gürkan: Adana'ya 2 Tane Eğitim Kampüsü Yapılacak
12:00
Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Yarın Başlıyor AK Parti Adana Milletvekili Gürkan: ''Eğitim bizim için hayati önem taşıyor''
13:36
Adıyaman'daki Düğün Magandası Tutuklandı Adıyaman'da,31 yaşındaki Nizamettin Babacan, geçen pazar günü yakınlarının düğün töreninde ateşlenen bir tabancadan çıkan kurşunla ağır yaralandı.
Adıyaman'daki Düğün Magandası Tutuklandı
11:53
Sigorta Yine İmdada Yetişti Gaziantep Bölge Birliğine bağlı Besni Tarım Kredi Kooperatifinde 50 TL karşılığında "Ferdi Kaza Sigortası" yaptıran Ali Durğut'un, tarlasını sürdüğü sırada traktörün devrilmesi sonucu yaşamını yitirmesi nedeniyle varislerine yaşam kaybı tazminatı ödendi.
Sigorta Yine İmdada Yetişti
22:20
Düğünde Açılan Ateş 1 Kişiyi Yaraladı Adıyaman'da düğünde havaya rastgele ateş açılması sonucu 1 kişi yaralandı.
21:59
Halay Çekerken Maganda Kurşununun Hedefi Oldu Adıyaman'ın Şambayat beldesinde bir düğünde halay çekerken maganda kurşununun hedefi genç kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi veriyor.
Halay Çekerken Maganda Kurşununun Hedefi Oldu
21:55
Düğünde Maganda Kurşunuyla Yaralandı Adıyaman'da, 31 yaşındaki Nizamettin Babacan,düğün töreninde tabancadan çıkan kurşunun kafasına isabet etmesi sonucu ağır yaralandı.
Düğünde Maganda Kurşunuyla Yaralandı
12:53
Besni'de Ak Part'iden 600 Kişi CHP'ye Geçti Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı Çakırhöyük beldesinde eski Çakırhöyük Belediye Başkanı Miktat Çetin, 5 Belediye Meclis Üyesi ve 600 kişilik bir grupla AK Parti'den Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçti.
Besni'de Ak Part'iden 600 Kişi CHP'ye Geçti
14:06
Karayolları 8. Bölge Müdürü Tut ve Besni'de İncelemelerde Bulundu Karayolları Elazığ 8.Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, ekibi ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan ile birlikte Besni ve Tut ilçelerini, gezerek çalışmaları yerinde inceledi.
Karayolları 8. Bölge Müdürü Tut ve Besni'de İncelemelerde Bulundu
15:28
Çukurova'da "Arsa Satışı" Tartışması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan'ın Şambayat mevkiindeki 77 dönümlük arsayı satma çabasıyla ilgili "Zamansız, yersiz ve yanlıştır" dedi.
Çukurova'da 'Arsa Satışı' Tartışması
12:47
Şambayat ve Yeni Mahalle'de İftar Sofrası Kuruldu Ramazan ayı dolayısıyla Çukurova Belediyesi Şambayat ve Yeni Mahalle'de iftar sofrası kurdu.
Şambayat ve Yeni Mahalle'de İftar Sofrası Kuruldu
11:44
Büyükşehir'in Sanat Tırı Etkinliği Adana Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı'nın bu kez durağı Şambayat TOKİ Evleri oldu."Gün Kardeşlik Günü" sloganı ile yola çıkan Büyükşehir Belediyesi Sanat Tırı, birbirinden güzel etkinliklerle Şambayatlılara unutulmaz anlar yaşattı.
Büyükşehir'in Sanat Tırı Etkinliği
18:05
TPIC, Vergi Rekortmenleri Listesinde 55. Sırada Turkish Petroleum International Company (TPIC), gelir ve kar artışına bağlı olarak 2013'te 26 basamak atladı.
22:08
Traktör ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Yaralı Adıyaman'da, ters şeritten ilerlediği öne sürülen traktör ile kamyonet kafa kafaya çarpıştı.
Traktör ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Yaralı
16:38
Motosiklet Devrildi, Kasksız Sürücü Yaralandı Adıyaman'da, kontrolden çıkarak devrilen motosikletin sürücüsü ağır yaralandı.
Motosiklet Devrildi, Kasksız Sürücü Yaralandı
22:00
Demirtaş Besni'de Ziyaretlerde Bulundu Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, hafta sonunu yoğun mesai yaparak geçirdi.
Demirtaş Besni'de Ziyaretlerde Bulundu
18:39
Bakır Hırsızları Yakalandı: 5 Gözaltı Adıyaman'da bakır hırsızlığı olayına karışan 5 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Bakır Hırsızları Yakalandı: 5 Gözaltı
13:38
Besni'de Jandarma'dan Trafik Haftası Etkinlikleri Adıyaman'ın Besni İlçe Jandarma Trafik Tim Komutanlığınca Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında okullarda öğrencilere yönelik seminerlere devam ediyor.
Besni'de Jandarma'dan Trafik Haftası Etkinlikleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:22:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞAMBAYAT HABERLERİ
[Hata Bildir]