SON DAKİKA SARIGÖL HABERLERİ

Son Dakika Sarıgöl Haberleri

12:30
Ocak Ayında Papatyalar Açtı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, Ocak ayında açan papatyalar çiftçileri şaşkına çevirdi.
Ocak Ayında Papatyalar Açtı
18:35
Manisa'dan Kısa Kısa Sarıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yıllık olağan mali kongresi yapıldı.
13:56
Sarıgöl Mali Genel Kurulu Yapıldı Sarıgöl Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin yıllık mali kongresi yapıldı.
Sarıgöl Mali Genel Kurulu Yapıldı
10:42
CHP Milletvekili Öz, Manisa'yı Ziyaret Etti CHP Manisa Milletvekili Sakine Öz, "Bizler, katı atık tesislerine karşı değiliz ama çevreye ve insan sağlığına uygun bir yerde olması gerekmektedir." dedi.
CHP Milletvekili Öz, Manisa'yı Ziyaret Etti
18:01
Sarıgöl'de Devasa Turp İlgi Odağı Oldu Sarıgöl ilçesinin Alemşahlı mahallesindeki tarlasına kırmızı turp dikimi yapan Muhsin Tuna (67), ürünlerini tarlada hasat ederken içlerinden iri olan bir tanesi dikkatini çekti.
Sarıgöl'de Devasa Turp İlgi Odağı Oldu
23:10
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası Manisa Kızılay Kan Merkezi ile Türk Kızılayı Sarıgöl Şubesi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası
14:19
Sarıgöl'de Güvercin Festivali Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde bu yıl ilk kez düzenlenen Damızlık Saya Güvercini Festivali, ilgi çekti.
Sarıgöl'de Güvercin Festivali
12:47
1. Sarıgöl Damızlık Saya Güvercini Festivali Yapıldı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde düzenlenen 1. Sarıgöl Damızlık Saya Güvercini Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
1. Sarıgöl Damızlık Saya Güvercini Festivali Yapıldı
15:53
Başkan Ergün Sarıgöl'e Verdiği Sözü Tuttu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün sık sık ilçeleri ziyaret ederek il genelinde yapılacak hizmetleri yerinde tespit ediyor.
Başkan Ergün Sarıgöl'e Verdiği Sözü Tuttu
13:35
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
Manisa Kula Kar Yağışı Kula ve Sarıgöl'de Hayatı Zorlaştırdı
13:05
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Yağmurun Etkisiyle Karayolunda Ulaşım Normale Döndü
12:47
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı Manisa'nın Kula ve Sarıgöl ilçelerinde kar yağışı günlük yaşamı olumsuz etkiliyor.
Kula ve Sarıgöl'de Kar Yağışı
12:01
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi
21:39
Yurtta Kış Manisa'da etkisini gösteren kar nedeniyle İzmir-Ankara karayolunun Kula-Salihli arasında kalan kesimi ile Demirci-Simav ve Gördes-Akhisar karayolları ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
20:40
Salihli'de Etkili Fırtına Manisa'nın Salihli ilçesinde etkili olan şiddetli fırtına nedeniyle bazı evlerin çatıları uçtu.
Salihli'de Etkili Fırtına
17:10
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı Doğru Yol Partisi (DYP) Manisa eski milletvekili Tevfik Diker, Fransa’da ve Türkiye’de yaşanan terör saldırıları karşında “Kalem silahtan etkilidir” diyerek Manisa, Alaşehir, Akhisar, Turgutlu, Ahmetli, Salihli, Gölmarmara, Sarıgöl, Kula’da 10 bin kalem dağıttığını söyledi.
Diker, Teröre Karşı Kalem Dağıttı
22:18
Sarıgöl'de TARSİM Yenilikleri Üreticilere Anlatıldı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde, TARSİM'deki yenilikler ile ilgili toplantı düzenlendi.
11:15
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek Manisa eski Milletvekili Tevfik Diker, ’Adım adım Manisa’ programının ikinci etap çalışmalarının startını Salihli’den verdi.
Diker Salihli'de 100 Bin Kişiyle Görüşecek
16:57
Yurtta Kış Manisa’nın bazı ilçelerinde dün akşamdan bu yana etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok mahalleye ulaşım güçlükle sağlanıyor.
16:27
Sarıgöl'de Okul Yolu Çilesi Sona Eriyor Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki, aynı binada öğrenim gören Sarıgöl Hayriye Ertürk Anadolu Lisesi ve Sarıgöl Anadolu Lisesi'ndeki toplam 530 öğrenci, 500 metrelik okul yolunun yağmurlu havalarda çamur olması nedeniyle derslere yetişmekte güçlük çekiyor.
Sarıgöl'de Okul Yolu Çilesi Sona Eriyor
23:00
Manisa'da Yoğun Tipi Manisa'da Sarıgöl-Denizli yolunda yoğun tipi nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
19:45
Manisa'dan Kısa Kısa Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görev değişimi gerçekleşti.
19:42
Bağcılara "Don" Uyarısı Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, çarşamba günü hava sıcaklığında düşüş yaşanacağını vurguluyıp "Üzüm bağları yayla kesimlerinde üzerleri örtülerek korunabilir ya da saman ve lastik yakarak havanın ısınmasını sağlamak gerekir" dedi.
16:12
AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur Sarıgöl'de AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Muhammet Toy ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettti.
AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur Sarıgöl'de
15:09
Sarıgöl MHP İlçe Kongresi Yapıldı Sarıgöl MHP İlçe Kongresi yapıldı.
Sarıgöl MHP İlçe Kongresi Yapıldı
19:28
Yusufeli'nde Hes Protestosu Yusufeli'nde HES protestosu Yusufeli ilçesinde bir grup vatandaş, Barhal Çayı üzerinde yapımına başlanan hidroelektrik santralini (HES) protesto etti.
Yusufeli'nde Hes Protestosu
16:06
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon Paralel yapıyla mücadele kapsamında parti içerisinde gerekli mücadelelerin yapıldığını kaydeden AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, “Geçmiş dönemde AK Parti’de ilçe başkanlığı yapıp o süreç içerisinde 17-25 Aralık’taki darbe ve ihanet operasyonunda bizim yanımızda durmayan, paralelle iş tutan ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleriyle ilgili kararlar alındı ve disipline sevk edildi” dedi.
AK Parti Manisa Teşkilatında Paralel Operasyon
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
15:06
Sarıgöl'de, Bandrolsüz 750 Paket Sigara Ele Geçirildi Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, Sarıgöl-Buldan karayolunda yaptıkları yol kontrollerinde, bir otomobil içerisinde bandrolsüz 750 paket sigara ele geçirildi.
Sarıgöl'de, Bandrolsüz 750 Paket Sigara Ele Geçirildi
23:43
Sarıgöl'de Üreticinin Yüzü 'Tütünle' Güldü Manisa’nın Selendi ilçesinde, tütün alımlarının başladığı ve tütün baş fiyatının 13 TL olarak belirlendiği bildirildi.
Sarıgöl'de Üreticinin Yüzü 'Tütünle' Güldü
11:21
Sarıgöl'de Dyned İngilizce Dil Eğitim Semineri Verildi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, Türkiye'de İngilizce öğretmenlerine yönelik verilen Dyned İngilizce Dil Eğitim Sistemi Semineri, Sarıgöl'de okul müdürlerine verildi.
Sarıgöl'de Dyned İngilizce Dil Eğitim Semineri Verildi
14:26
Sarıgöl'de Miniklerden Yerli Malı Kutlaması Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, ’Yerli Malı Haftası’ nedeniyle Sarıgöl Hüseyin Sermin Anaokulu’nun minik öğrencileri tarafından hazırlanan stantlar, vatandaşların ilgisini çekti.
Sarıgöl'de Miniklerden Yerli Malı Kutlaması
09:42
Sarıgöl'de 'Verem' Konulu Seminer Sarıgöl Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, Halk Eğitim kursiyerlerine ’Verem ve solunum yoluyla geçen hastalıklar’ konulu seminer düzenlendi.
Sarıgöl'de 'Verem' Konulu Seminer
14:27
Sarıgöl'de Aralık Ayında Turfanda Üzüm Kesimi Manisa’nın Sarıgöl İlçesindeki üzüm bağlarında, Aralık ayının 21’i olmasına rağmen üzüm hasadı devam ediyor.
Sarıgöl'de Aralık Ayında Turfanda Üzüm Kesimi
15:34
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, Kanal 35 Televizyonunda Özgür Hancıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Gündem Özel Siyaset' programının konuğu oldu.
Başkan Ergün'den Önemli Açıklamalar
09:00
Son Meclis'te Sarıgöl'e Kavşak Müjdesi Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı 2. oturumu Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplandı.
Son Meclis'te Sarıgöl'e Kavşak Müjdesi
12:03
Kış Mevsimiyle Kan Bağışları da Azaldı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde, Kızılay tarafından başlatılan 'Kan ver Hayat Kurtar' kampanyası kapsamında 99 ünite kan bağışı yapıldı.
Kış Mevsimiyle Kan Bağışları da Azaldı
10:59
Yurttaş: Manisa Geleceğin Turizm Kenti Olacak AK Parti Manisa Milletvekili Opr. Dr. Muzaffer Yurttaş, Manisa’da yaşayan ya da dışarıda olan her Manisalıya ilin tanıtımı konusunda görevler düştüğünü ve herkesin gönüllü bir tanıtım elçisi olması gerektiğini belirterek, “Şehzadeler kenti Manisa geleceğin turizm merkezi olacaktır”dedi.Ankara’da yaşayan Egelilerin bir araya geldiği ’Egem Platformu 7. Ege İlleri Tanıtım Günleri’nde Ege’nin illeri buluştu.
Yurttaş: Manisa Geleceğin Turizm Kenti Olacak
14:37
Minibüs Şarampole Devrildi: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde şarampole devrilen minibüste 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.
13:36
Minibüs Üzüm Bağına Uçtu: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, yağmurun etkisiyle kayganlaşan yolda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği minibüs takla atarak üzüm bağına uçtu.
13:11
Minibüs Yoldan Çıkarak Takla Attı: 1 Ölü, 3 Yaralı Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'nde, yağmurun da etkisiyle kayganlaşan yolda sürücüsünün kontrolünü yitirdiği minibüs takla atarak üzüm bağına devrildi.
Minibüs Yoldan Çıkarak Takla Attı: 1 Ölü, 3 Yaralı
11:24
Minibüs Üzüm Bağına Devrildi: Bir Ölü, Üç Yaralı Sarıgöl-Buldan karayolunun Alemşahlı yol kavşağında meydana gelen tek taraflı trafik kazasında, bir kişi öldü, üç kişi de yaralandı.
Minibüs Üzüm Bağına Devrildi: Bir Ölü, Üç Yaralı
11:15
Sarıgöl'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı Sarıgöl-Buldan Karayolunun Alemşahlı Yol Kavşağında meydana gelen trafik kazasında bir kişi öldü, üç kişi yaralandı.
Sarıgöl'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
10:33
Meclis Başkan Ergün'e Yetkiyi Verdi Manisa Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında gerçekleştirildi.
15:51
Başkan Ergün'den Büyükşehire Yakışır Basın Buluşması MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, merkez ve ilçelerde görev yapan basın mensuplarını ağırladı.
15:21
Sarıgöl Bağlarında Kış Üzümleri Sarıgöl ovasındaki üzüm bağlarında Aralık ayında bile taze üzüm dalında bekletiliyor.
Sarıgöl Bağlarında Kış Üzümleri
11:32
Enerji Üretecek İşletme Giderlerini Düşürecek Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Akakar Tarım Ürünleri Limited Şirketi, Elemli Mevkii'nde bulunan yaş sebze ve meyve işletmelerine güneş enerjisi panelleri kurdu.
Enerji Üretecek İşletme Giderlerini Düşürecek
11:06
Alaşehir'de Bir İlk Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Akakar Tarım Ürünleri Ltd. Şti.
Alaşehir'de Bir İlk
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
11:35
Yalancı Bahara Aldanan Papatyalar Çiçek Açtı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, bağ, bahçe ve yol kenarlarındaki papatyaların kış mevsiminde çiçek açması vatandaşları şaşırttı.
Yalancı Bahara Aldanan Papatyalar Çiçek Açtı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:25:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]