SON DAKİKA SARISEKİ HABERLERİ

Son Dakika Sarıseki Haberleri

16:37
Körfez'de Ateşi Sönmeyen Gemi Hurda Demir Yığını Haline Geldi Hatay’ın İskenderun Körfezi'nde 2 hafta önce yanan Togo bandralı gemiden hala dumanlar çıkıyor.
Körfez'de Ateşi Sönmeyen Gemi Hurda Demir Yığını Haline Geldi
10:06
Bölge Müdürü Şahin, Koru Yaylasını Gezdi Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin, Çatalzeytin ilçesinde bulunan Koru Yaylasını gezerek buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bölge Müdürü Şahin, Koru Yaylasını Gezdi
10:46
Hatay'da Kaçakçılıkla Mücadele İskenderun'da, bir ayda 170 ton kaçak akaryakıt ile 137 bin paket kaçak sigara ele geçirildi ve 75 kişi hakkında yasal işlem yapıldı.
Hatay'da Kaçakçılıkla Mücadele
10:15
Çelik Sektörünün Eğitime Yatırımları Sürüyor Çelik ihracatçılarından "Çelik Zihinler"e yüzde yüz destek.
Çelik Sektörünün Eğitime Yatırımları Sürüyor
00:23
Bakan Yıldız, İskenderun'da Coşkuyla Karşılandı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Hatay’ın İskenderun ilçesinde görkemli bir törenle karşılandı.
Bakan Yıldız, İskenderun'da Coşkuyla Karşılandı
11:11
MHP Hatay Adayı Aslan'dan STK'lara Ziyaret MHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, İskenderun'da bazı belde ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu.
17:14
Sarıseki MYO'nun Temeli Atıldı Hatay İskenderun'dakiSarıseki beldesinde bulunan ve MKÜ Sarıseki Yazıcı Meslek Yüksekokulu'nun temeli atıldı.
17:36
"Geleceğe Güvenle Bakmamız İçin Bu İktidar Lazım" AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ergin, geleceğe güvenle bakılması için bu iktidarın devam etmesi gerektiğini söyledi.
'Geleceğe Güvenle Bakmamız İçin Bu İktidar Lazım'
14:16
Iskenderun'da Kapanan Köy Yollarını Açma Çalışması Sürüyor Hatay’ın Iskenderun ilçesinde özellikle yüksek kesimlerdeki yoğun kar yağışı köyleri ulaşımı engelliyor.
Iskenderun'da Kapanan Köy Yollarını Açma Çalışması Sürüyor
13:40
Sarıseki Belediye Başkanı Özer Sanayi Esnafının Sıkıntılarını Dinledi Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, sanayi sitesini ziyaret ederek esnafın sıkıntılarını dinledi.
Sarıseki Belediye Başkanı Özer Sanayi Esnafının Sıkıntılarını Dinledi
15:42
Tatbikat Gerçeğini Aratmadı Dağcılık Federasyonu Hatay İl Temsilcisi Doç Dr.
Tatbikat Gerçeğini Aratmadı
14:54
Eğitim Gönüllüsü Başkan Özer'e Plaket Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer'e eğitime sağladığı katkılardan dolayı plaket verildi.
Eğitim Gönüllüsü Başkan Özer'e Plaket
15:05
Enerji Katili Nasıl Olunur? "Enerji katili nasıl olunur? Verimsizsiniz'' konulu semineri gerçekleşti.
14:56
PKK'lılar İskenderun'da Yol Kesti İskenderun'da yol kesen PKK'lılar, bir ailenin çocuğunu rehin aldı.
PKK'lılar İskenderun'da Yol Kesti
14:26
Rehin Aldıkları Çocuğun Ailesine Sucuk Siparişi Verdi Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaylada seyir halinde aracı durduran terör örgütü mensupları, çocuğu rehin alıp anne babaya sipariş listesi verdi.
Rehin Aldıkları Çocuğun Ailesine Sucuk Siparişi Verdi
13:56
Teröristler Çocuk Rehin Aldı, Para ve Erzak Listesi Verdi Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Hatay'da yol kesen teröristler bir çocuğu rehin aldı. Ailesine bin lirayla içinde undan bulgura, sucuktan, çikolataya kadar çok sayıda malzemenin yer aldığı listeyi veren teröristler, ailenin erzakları getirmesinin ardından çocuğu bıraktı. Olayın ardından söz konusu bölgeye giden güvenlik güçleri yaptıkları keşif ve gözetlemelerde teröristlerin izine rastlamadı
Teröristler Çocuk Rehin Aldı, Para ve Erzak Listesi Verdi
13:56
Hatay'da Teröristlerin Rehin Alma Olayı Hatay'da araçlarıyla seyahat eden bir aile töreristler tarafından durdurularak oğulları rehin alındı.
Hatay'da Teröristlerin Rehin Alma Olayı
12:19
Çocuğu Rehin Alan Teröristler, Yiyecek ve Ayakkabı İstedi Teröristler, Hatay'da karayolunda arabalarıyla seyahat eden ailenin çocuğunu rehin aldı, aileye bin TL ve bir sipariş listesi verdi.
Çocuğu Rehin Alan Teröristler, Yiyecek ve Ayakkabı İstedi
14:22
Belde Belediye Başkanları Tarafından Sayın Ali İhsan Su'ya Plaket İskenderun'a bağlı Azganlık Beldesi Belediye Başkanı Halil Demir, Sarıseki Beldesi Belediye Başkanı Bülent Özer, Denizciler Beldesi Belediye Başkanı Esabil Soydan ve Bekbele Beldesi Belediye Başkanı B. Bestami Bilgili, Düzce İline Vali olarak atanan İlçe Kaymakamı Sayın Ali İhsan Su'yu makamında ziyaret ettiler.
Belde Belediye Başkanları Tarafından Sayın Ali İhsan Su'ya Plaket
14:28
İskenderun'da Çelik İşçisi Grevde İskenderun'da İSDEMİR ile Çelik İş Sendikası arasında 7 aydır sürdürülen Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşma çıkmaması üzerine, fabrikada 4 bin işçi greve gitti.
İskenderun'da Çelik İşçisi Grevde
15:27
Üzüktaş Mahallesi Camisi Açıldı Taşköprü ilçesine bağlı Sarıseki köyü Üzüktaş Mahallesi camisi düzenlenen törenle açıldı.
09:32
Hatay Belediye Başkanları Tek Ses, Tek Yürek Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde iki yılı aşkın süredir yapılan birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları aralıksız devam ediyor.
Hatay Belediye Başkanları Tek Ses, Tek Yürek
15:13
İskenderun'da Türkçe Olimpiyatları Coşkusu Hatay'ın İskenderun ilçesinde 3 Haziran'da Atatürk Anıtı'nda 11.Uluslararası Türkçe Olimpiyatları programı düzenleniyor.
İskenderun'da Türkçe Olimpiyatları Coşkusu
10:36
Hatay Belediye Başkanları Belen'de Buluştu "Hatay Belediye Başkanları Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Buluşması", Belen Belediye Başkanı Yılmazlar'ın ev sahipliğinde Belen'de yapıldı.
Hatay Belediye Başkanları Belen'de Buluştu
13:56
Yeditepeliler 'Hayır Günü'nde Buluştu İskenderun'da yaşayan Yayladağı ilçesine bağlı Yeditepeli vatandaşlar Sarıseki beldesinde düzenlenen dayanışma yemeğinde buluştu.
Yeditepeliler 'Hayır Günü'nde Buluştu
07:31
Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Dönen'e Aday Ol Çağrısı İskenderun'da, CHP'li Bazı Belde Başkanları ile muhtarlar bir açıklama yaparak seçimleri ancak Mehmet Dönen ile kazanabileceklerini belirttiler.
Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Dönen'e Aday Ol Çağrısı
11:08
İskenderun'da Eski Bakan Dönen'e Aday Olma Çağrısı İskenderun'da, CHP'li bazı belde başkanları ile muhtarlar, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Mehmet Dönen'e yerel seçimlerde aday olma çağrısında bulundular.
11:49
Başkanlar Cilvegözü'nde Düzenlenen Saldırıyı Kınadılar Hatay Belediye Başkanları "Geleneksel Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Buluşması" Dörtyol'da gerçekleşti.
Başkanlar Cilvegözü'nde Düzenlenen Saldırıyı Kınadılar
14:46
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri (28.1.ADANA Adnan Menderes Bulvarı Seyhan Gölü Çevresi Esnafları Dayanışma Geliştirme Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Öztürk Kolcuoğlu, 33 restoran ve kafenin mühürlendiği bölgede yaşanan sorunun çözümü için Kültür ve Turizm Bakanı Ömer)...
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
12:49
Beyaz Bayrak Alan Okul Müdürleri Ödül Aldı İskenderun Kaymakamı, 20011-2012 eğitim öğretim yılında ilçe genelinde beyaz bayrak alan okulların müdürlerini ödüllendirdi.
Beyaz Bayrak Alan Okul Müdürleri Ödül Aldı
17:00
Bekbele Merkez Camii'nin Temeli Dualarla Atıldı Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Bekbele beldesinde merkez camii için temel atma töreni düzenledi.
Bekbele Merkez Camii'nin Temeli Dualarla Atıldı
09:56
Merkez Cami İçin Temel Atma Töreni Düzenledi Bekbele Merkez Camii'nin inşaatının temeline dualar ve tekbirlerle ilk harc kondu.
Merkez Cami İçin Temel Atma Töreni Düzenledi
11:24
Başkan Savaş, Sarıseki Beldesini Ziyaret Etti Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ilçe, belde ve köylere yönelik birlik, beraberlik ve dayanışma toplantılarına aralıksız devam ediyor.
Başkan Savaş, Sarıseki Beldesini Ziyaret Etti
00:23
İskenderun'daki Yangın Hala Devam Ediyor Hatay'ın İskenderun ilçesinde iki ayrı noktada çıkan yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.
İskenderun'daki Yangın Hala Devam Ediyor
12:42
Amanoslarda Orman Yangını Hatay'ın İskenderun ilçesine bağlı Sarıseki yaylası Kaledibi mevkisinde orman yangını çıktı.
Amanoslarda Orman Yangını
10:45
PKK Amanoslar'da Orman Yaktı Hatay'da Amanos dağlarında gezen PKK'lılar ormanı ateşe verdi.
PKK Amanoslar'da Orman Yaktı
23:43
Adalet Bakanı Ergin: Suriye'de Yaşanan Sıkıntıları El Birliği ile Çözeceğiz Adalet Bakanı Ergin, "Suriye'de yaşanan sıkıntıları el birliği ile çözeceğiz." dedi.
14:45
Şehit Korucu İçin Mevlit Okutuldu Hatay'ın İskenderun ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan korucu Ömer Salık, için evinin önünde mevlit okutuldu.
Şehit Korucu İçin Mevlit Okutuldu
11:12
İskenderun'da PKK ile Sıcak Temas İskenderun'da teröristlerle güvenlik güçleri arasında gece başlayan çatışma sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.
İskenderun'da PKK ile Sıcak Temas
20:26
Şehit Korucu Dualarla Toprağa Verildi Hatay'ın İskenderun İlçesi kırsalında yola mayın döşemeye çalışan PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen gönüllü köy korucusu 53 yaşındaki Ömer Salık, dualarla toprağa verildi.
Şehit Korucu Dualarla Toprağa Verildi
19:18
Şehit Korucu Son Yolculuğuna Uğurlandı Çatışmada şehit olan MHP İskenderun Yönetim Kurulu Üyesi ve korucu Ömer Salık, son yolculuğuna uğurlandı.
Şehit Korucu Son Yolculuğuna Uğurlandı
18:47
Şehit Korucu Dualarla Toprağa Verildi Yola mayın döşemeye çalışan PKK'lılarla çatışmada şehit düşen Ömer Salık, dualarla toprağa verildi.
Şehit Korucu Dualarla Toprağa Verildi
18:11
İskenderun, Şehidini Uğurladı Yola mayın döşemeye çalışan PKK'lılarla çatışmada şehit düşen Ömer Salık, dualarla toprağa verildi.
İskenderun, Şehidini Uğurladı
15:55
Yayladağı'nda Kız Öğrenci Yurdunun Temeli Atıldı Hatay'ın Yayladağı ilçesinde öğrenim gören kız öğrencilerin barınma sorunu sivil toplum örgütü ve hayırseverlerin ortak girişimi ile çözüldü.
Yayladağı'nda Kız Öğrenci Yurdunun Temeli Atıldı
14:37
Şehit Korucunun Cenazesi Memleketine Gönderildi Teröristlerin Amanos Dağlarındaki askeri birliğe yönelik saldırısında şehit düşen korucubaşı Ömer Salık'ın cenazesi, yapılan otopsinin ardından İskenderun'a gönderildi.
Şehit Korucunun Cenazesi Memleketine Gönderildi
12:40
İskenderun'daki Çatışma İskenderun'nun Sarıseki Beldesi Akarca Köyü kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan köy korucusu Ömer Salık'ın evinde büyük üzüntü yaşanıyor.
İskenderun'daki Çatışma
12:40
İskenderun'daki Çatışma İskenderun'da güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan gönüllü köy korucusu Ömer Salık'ın evinde büyük üzüntü yaşanıyor.
İskenderun'daki Çatışma
12:09
İskenderun'da Çıkan Çatışmada 1 Köy Korucusu Şehit oldu İskenderun ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 1 köy korucusu şehit oldu.
İskenderun'da Çıkan Çatışmada 1 Köy Korucusu Şehit oldu
12:07
İskenderun'da Çatışma İskenderun ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 1 köy korucusu şehit oldu.
İskenderun'da Çatışma
10:54
Amanos Dağlarındaki Çatışma Amanos Dağları eteğinde bulunan taş ocakları bölgesinde yola mayın döşemeye çalışan teröristlere yönelik başlatılan operasyonda bir korucu şehit oldu.
Amanos Dağlarındaki Çatışma
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:26:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARISEKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]