SON DAKİKA SARIVELİLER HABERLERİ

Son Dakika Sarıveliler Haberleri

14:18
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde (KMÜ), Karaman’da yetişen bazı kuru fasulye çeşitlerinin fiziko-kimyasal özellikleri ve pişme kalitesinin belirlenmesine yönelik araştırma yapıldı.
Kmü Karaman'da Yetişen Kuru Fasulyelerin Özelliklerini Araştırdı
09:30
Başkan Samur'dan Bakan Güllüce'ye Ziyaret Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’yi makamında ziyaret etti.
Başkan Samur'dan Bakan Güllüce'ye Ziyaret
09:19
Sarıveliler İçme Suyu İnşaatı Yer Teslimi Yapıldı Geçtiğimiz yıl ihalesi gerçekleştirilen Sarıveliler içme suyu inşaatı yapım işinin yer teslim çalışması yapıldı.
Sarıveliler İçme Suyu İnşaatı Yer Teslimi Yapıldı
09:18
Sarıveliler Kaymakamı Öner'den Başarılı Sporculara Ödül Karaman’ın Sarıveliler İlçe Kaymakamı Ali Öner, satranç yıldızlar il birinciliği yarışmasında başarı elde eden sporcuları ödüllendirdi.
Sarıveliler Kaymakamı Öner'den Başarılı Sporculara Ödül
11:20
Kar Altında Yangın Tatbikatı Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediyesi yoğun kar ve tipi altında yangına müdahale tatbikatı gerçekleştirdi.
Kar Altında Yangın Tatbikatı
17:15
Karaman'da Yaban Hayatı İçin Doğaya Yem Bırakıldı Karaman'nın Sarıveliler İlçesi'nde kar yağışının etkili olması üzerine kuş ve diğer hayvan türlerinin aç kalmaması için yol kenarları ve dağ eteklerine yem bırakıldı.
18:25
Karaman'da 2, Konya'da 3 İlçede Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle Karaman'nın 2, Konya'nın ise 3 ilçesinde eğitime yarın bir gün süreyle ara verildi.
10:12
Karaman Valiliğinden Kuvvetli Yağış Uyarısı Karaman Valiliği, beklenen kuvvetli yağış ve lodos nedeniyle vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Karaman Valiliğinden Kuvvetli Yağış Uyarısı
11:45
Sarıveliler'de Aşçı Yardımcılığı Kursu Açıldı Karaman’ın Sarıveliler ilçe belediyesi ile ilçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından aşçı yardımcılığı kursu açıldı.
Sarıveliler'de Aşçı Yardımcılığı Kursu Açıldı
10:20
Vali Koca'dan Teşekkür Karaman Valisi Murat Koca, Ermenek ilçesinde meydana gelen maden faciasında 18 işçinin kurtarılması için canla başla çalışan herkese teşekkür etti.
Vali Koca'dan Teşekkür
09:15
Kon-Er'in Kampanyasında 60 Bin Lira Bağış Toplandı Konya Ermenekliler Kültür Sanat ve Sosyal Dayanışma Derneği (KON-ER) tarafından yapılan toplantıda Ermenek’te yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde banka hesabına yatırılanlarla birlikte 60 bin liralık bağış toplandığı açıklandı.
22:40
Başkan Samur'un Acı Günü Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur’un babası Durmuş Samur vefat etti.
Başkan Samur'un Acı Günü
18:12
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması CHP Konya Milletvekili Kart: "Her işçi kardeşimizden alınan örnekler DNA araştırması için Ankara’ya gidip gelmemeli. Türkiye bunu artık Konya’dan da Karaman’dan da halledebilmeli. Türkiye’nin bu birikimi var"
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması
09:48
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması Maden ocağında su baskını nedeniyle mahsur kalan işçilerin kurtarılması için yürütülen çalışmalar devam ediyor.
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması
16:15
Sarıveliler'de Doğa Yürüyüşü Etkinliği Düzenlenecek Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediyesi halkın sosyal ve sportif yaşantısına hareketli kazandırmak, ilçedeki doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile buluşturabilmek amacıyla ‘Yeşildirek Mağarasına’ doğa yürüyüşü etkinliği düzenlenecek.
11:41
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesi Yapıldı Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde içme suyu ihalesi yapıldı.
13:39
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesi Yapıldı Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde yapımı 2015 yılında başlanacak olan içme suyu ihalesi yapıldı.
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesi Yapıldı
13:28
Sarıveliler'de Süt Sığırcılığı Tesisinde Sona Gelindi Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde belediye öncülüğünde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Karaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından müşterek yürütülen, Sarıveliler İlçe Merkezi Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin uygulayacağı Büyükbaş Süt Sığırcılığı ahır projesi için sona gelindi.
Sarıveliler'de Süt Sığırcılığı Tesisinde Sona Gelindi
16:23
Sarıveliler'de İş Güvenliği Eğitimi Verildi Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde belediye personeline iş güvenliği eğitimi verildi.
Sarıveliler'de İş Güvenliği Eğitimi Verildi
16:20
Karamanlı Üreticilere Tohum Dağıtımı Karaman’da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yüzde 50’si çiftçi katkılı sertifikalı Macar fiği tohumu dağıtıldı.
Karamanlı Üreticilere Tohum Dağıtımı
17:32
Beton Mikseri Çapa Motoruyla Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde beton mikseri ile çapa motorunun çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
16:09
Karaman'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Sarıveliler ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Karaman'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
15:08
Bitlis'in Yeni Vali Yardımcıları Görevlerine Başladı Son Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Bitlis’e atanan vali yardımcıları görevlerine başladı.
09:17
Başkan Samur'dan Kaymakam Öner'e Hayırlı Olsun Ziyareti Karaman'ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, Sarıveliler Kaymakamlığı atanarak görevine başlayan Ali Ören'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Samur'dan Kaymakam Öner'e Hayırlı Olsun Ziyareti
20:16
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Karamanımızın refahı için, gelişmesi, kalkınması için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz." dedi.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da
16:41
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da Açıklaması "Karamanımızın refahı için, gelişmesi, kalkınması için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Karaman'da Açıklaması
16:43
Başarı Öyküleri Projesi YBO'da Başladı Sarıveliler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Başarı Öyküleri projesi kapsamında ilk konuk Sarıveliler Kaymakamı Kadir DUMAN, Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulunda ağırlandı.
09:19
Kaymakam Amcadan Öğrencilere Hediye İlköğretim haftası dolayısıyla Sarıveliler Kaymakamı Kadir DUMAN ve Sarıveliler İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa DALKILIÇ anaokulunu ziyaret etti.
Kaymakam Amcadan Öğrencilere Hediye
13:28
Sarıveliler Belediyesi'nden Kaymakam İlhan'a Veda Yemeği Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, Sarıveliler’de yaklaşık bir yıldır görev yapan ve Bitlis Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Ömer Faruk İlhan için veda yemeği verdi.
Sarıveliler Belediyesi'nden Kaymakam İlhan'a Veda Yemeği
13:08
Başkan Samur'dan Yeni Hükümete Başarı Dileği Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, yeni hükümet ile birlikte Sarıveliler’in önemli hizmet desteği alacağına inandığını söyledi.
Başkan Samur'dan Yeni Hükümete Başarı Dileği
11:40
Sarıveliler'de Yol Genişletme Çalışması Karaman'ın Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Adiller Mahallesinde devam eden yol genişletme çalışmasını inceledi.
Sarıveliler'de Yol Genişletme Çalışması
12:19
Bitlis'te Bir Kaymakam ve 3 Vali Yardımcısı Değişti İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre Bitlis’te bir ilçe kaymakamı ve 3 vali yardımcısının görev yeri değişti.
Bitlis'te Bir Kaymakam ve 3 Vali Yardımcısı Değişti
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
15:35
Karaman'da Göletlere 40 Bin Yavru Sazan Bırakıldı Karaman'ın Sarıveliler ve Ermenek ilçelerinde göletlere İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 40 bin yavru sazan balığı bıraktı.
Karaman'da Göletlere 40 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
10:25
Karaman, Kardeşiz Projesi'ne Dahil Oldu Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü ile Türkiye İzcilik Federasyonu arasında 2012'de imzalanan protokolle uygulamaya konulan Kardeşiz Projesi'ne Karaman da dahil oldu.
11:25
Tarihi Mozaikler Tahribatla Bulundu Karaman'da kepçe ile define arayan kişiler, yüzlerce yıldır toprak altında olan mozaik zemine zarar verdi.
Tarihi Mozaikler Tahribatla Bulundu
18:26
Sarıveliler'de Kaymakamın İsmi Caddeye Verildi Yaklaşık bir yıl önce Kaymakamlar kararnamesi ile Karaman’ın Sarıveliler ilçesine atanan Kaymakam Ömer Faruk İlhan’ın ismi Sarıveliler’e verdiği hizmetlerden dolayı caddeye verildi.
Sarıveliler'de Kaymakamın İsmi Caddeye Verildi
17:40
Başkan Samur'a Rozetini Başbakan Erdoğan Taktı Partisinden istifa ederek AK Parti'ye katılan Karaman’ın Sarıveliler ilçesinin Belediye Başkanı Hayri Samur'a, parti rozetini AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan taktı.
Başkan Samur'a Rozetini Başbakan Erdoğan Taktı
18:09
Bakan Elvan Karaman'a Geliyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın, bazı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere 3 günlüğüne memleketi Karaman’a geleceği bildirildi.
Bakan Elvan Karaman'a Geliyor
17:02
Başkan Samur'dan İlçe Emniyet Amiri Camcı'ya Ziyaret Karaman’ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, yeni atanan İlçe Emniyet Amiri Ömer Camcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Samur'dan İlçe Emniyet Amiri Camcı'ya Ziyaret
11:25
Sarıveliler İlçesinde Amatör Bağlamacılar Şenliği Düzenlendi Çevrekavak Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği, 10. Amatör Bağlamacılar Şenliği'ni gerçekleştirdi.
11:30
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesinde Sona Gelindi Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde içme suyu sorununu sona erdirmek için belediye tarafından 2013 yılında projesi hazırlanan ve SUKAP programı kapsamında başlanılacak olan içme suyu ihalesinde sona gelindi.
09:44
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesinde Sona Gelindi Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde içme suyu sorununu sona erdirmek için belediye tarafından 2013 yılında projesi hazırlanan ve SUKAP programı kapsamında başlanılacak olan içme suyu ihalesinde sona gelindi.
Sarıveliler'de İçme Suyu İhalesinde Sona Gelindi
09:44
Sarıveliler Belediye Personeli İftarda Bir Araya Geldi Karaman'ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, belediye personeli ile iftarda bir araya geldi.
Sarıveliler Belediye Personeli İftarda Bir Araya Geldi
16:02
Karaman'da AK Parti'ye Katılım Sarıveliler ilçesinde 47 kişi, AK Parti'ye katıldı.
Karaman'da AK Parti'ye Katılım
10:32
Sarıveliler'de Yaylalara Giden Çocuklara Kitap Dağıtıldı Karaman’ın Sarıveliler ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim öğretim yılının bitmesiyle birlikte yaylalarına giden öğrencilere kitap dağıttı.
Sarıveliler'de Yaylalara Giden Çocuklara Kitap Dağıtıldı
11:54
Sarıveliler'de Yaylada Kalan Çocuklara Kitap Dağıtıldı Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yaylalardaki çocuklara kitap dağıtıldı.
Sarıveliler'de Yaylada Kalan Çocuklara Kitap Dağıtıldı
09:22
Sarıveliler'de Yaylalara Giden Çocuklara Kitap Dağıtıldı Karaman'ın Sarıveliler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim öğretim yılının bitmesiyle birlikte yaylalarına giden öğrencilere kitap dağıttı.
Sarıveliler'de Yaylalara Giden Çocuklara Kitap Dağıtıldı
09:22
Sarıveliler Belediye Başkanı Samur, Meclis Üyelerine İftar Verdi Karaman'ın Sarıveliler İlçe Belediye Başkanı Hayri Samur, yeni ve eski belediye meclis üyelerine iftar yemeği verdi.
Sarıveliler Belediye Başkanı Samur, Meclis Üyelerine İftar Verdi
10:25
Sarıveliler'de Kiraz Hasadı Başladı Türkiye'de en geç kiraz hasadı yapılan bölgelerinden birisi olan Karaman'ın Sarıveliler ilçesinde kiraz hasadı başladı.
Sarıveliler'de Kiraz Hasadı Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:19. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIVELİLER HABERLERİ
[Hata Bildir]