SON DAKİKA SAVAŞ AY HABERLERİ

Son Dakika Savaş Ay Haberleri


SAVAŞ AY

Şükran ve Turan Ay'ın oğlu olarak dünyaya geldi. Marmara Ticari Bilimler Akademisi'nde eğitimini tamamladı. Gazeteciliğe 1974 senesinde Dünya gazetesinde muhabir olarak başladı. Tercüman, Vatan, Milliyet, Sabah gazetelerinde ve Akajans'ta görev aldı. atv, TGRT ve Kanal 6'da A Takımı adlı tartışma... Devamı

15:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü’nün temel atma ve Bilkent Sağlık Temel Bilimler binasının açılış töreninde ‘kampüs’ ifadesi yerine ‘külliye’ ifadesinin daha isabetli olacağını belirtti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi
15:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "Adalet ve emniyet bürokrasisi içinde yuvalanmış bir çetenin başını çektiği demokrasi darbesi teşebbüsünü de milletimizin desteği ve ferasetiyle bertaraf etmeyi başardık.
15:04
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü’nün temel atma ve Bilkent Sağlık Temel Bilimler binasının açılış töreninde ‘kampüs’ ifadesi yerine ‘külliye’ ifadesinin daha isabetli olacağını belirterek, “Mahalle mi koysak, yoksa benim aklıma tarihimize gitmek, dönmek geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kampüs' Yerine 'Külliye' İsmi Önerisi
14:52
Bu Turşucu "Yeşilçam" Kokuyor İstanbul'un birbirinden güzel semtlerinden Cihangir'de bulunan "Neşeli Günler" filminin de çekildiği Asri Turşucusu'ndan lezzet dolu bir haberle karşınızdayız…
Bu Turşucu 'Yeşilçam' Kokuyor
12:12
Savaş Ay Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı Ünlü Gazeteci Savaş Ay, ölümünün birinci yıl dönümünde mezarı başında sevenleri tarafından gözyaşları ile anıldı.
Savaş Ay Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
10:56
Haftanın Tarihine Bakış Atatürk, 75 yıl önce hayata gözlerini yumdu.
Haftanın Tarihine Bakış
12:32
Seren Serengil: Seda Sayan'ın Programında Avamlık Hakim Serengil, 'Seda Sayan Show'u "Avam bir durum var. Kalitesizlik hakim programda. 20 yıldır televizyonda olan Seda Abla'ya yakışmıyor." diyerek eleştirdi.
Seren Serengil: Seda Sayan'ın Programında Avamlık Hakim
15:39
Cumhurbaşkanlığı Devir-teslim Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uzun yıllar oturduğu Kaptanpaşa Mahallesi sakinleri, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı yemin törenini heyecanla ve gözyaşları içinde izledi Erdoğan'ın üst kat komşusu Üstünbaş: "Bundan sonra Cumhurbaşkanlığı döneminde memleket daha iyi olacak.
Cumhurbaşkanlığı Devir-teslim Töreni
11:34
Kıyıda Çay İçerken Balık Ayağınıza Geliyor Balık ve tekne sevdalısı Dr. Altan Koltan, hobi olarak başladığı tekne üretiminde profesyonel oldu.
Kıyıda Çay İçerken Balık Ayağınıza Geliyor
19:46
Erdoğan: "Ey Pensilvanya bu rüyadan, hayallerden vazgeç'' - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Son gün, son mitingde Konya'da diyorum ki; bu bir hatime değildir, bu bir bitiş, bu bir son değildir.
Erdoğan: 'Ey Pensilvanya bu rüyadan, hayallerden vazgeç'' -
18:48
Başbakan Erdoğan: Bundan Böyle Artık Farklı Bir Türkiye Var Başbakan Erdoğan, "Bundan böyle artık farklı bir Türkiye var, birilerinin Türkiye'ye gündem dayatmasına, Türkiye'nin içine nifak sokmasına müsaade etmiyoruz." dedi.
Başbakan Erdoğan: Bundan Böyle Artık Farklı Bir Türkiye Var
17:59
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Konya Mitingi Erdoğan: (3) "Bundan böyle artık farklı bir Türkiye var. Birilerinin Türkiye'ye gündem dayatmasına, Türkiye'nin içine nifak sokmasına müsaade etmiyoruz.
16:48
Başbakan Final Mitinginde Vatandaşlara Sürpriz Yaptı Başbakan, Konya mitinginde kendisine destek veren Bosna Hersek Cumhurbaşkanı'na 3G ile bağlanarak sürpriz yapıp meydandakilere "Destek" konuşmasını dinletti.
Başbakan Final Mitinginde Vatandaşlara Sürpriz Yaptı
21:59
Başbakan Erdoğan'ın Ankara Mitingi (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Pensilvanya artık dengesini kaybetti.
Başbakan Erdoğan'ın Ankara Mitingi (2)
21:58
Erdoğan: "CHP genel müdürü şimdi kitaptan, Hz. Peygamber'den bahsediyor" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Biz, sadece Türkiye'yi değil, muhalefeti dahi dönüştürdük, değiştirdik" dedi.
Erdoğan: 'CHP genel müdürü şimdi kitaptan, Hz. Peygamber'den bahsediyor' -
21:38
Erdoğan: Bizim Gazze İçin Sesimizi Yükseltmemizden Rahatsız Oldular Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan, "Pensilvanya'daki zat, ramazanda güya itikaftaymış, itikafdan çıkıyor Gazze için taziye yayınlıyor, İsrail'e bir tek söz söylemiyor." dedi.
Erdoğan: Bizim Gazze İçin Sesimizi Yükseltmemizden Rahatsız Oldular
21:38
Erdoğan: Pensilvanya'daki Zat, İsrail'e Tek Bir Söz Söylemiyor Başbakan Erdoğan, "Pensilvanya'daki zat, ramazanda güya itikaftaymış, itikafdan çıkıyor Gazze için taziye yayınlıyor, İsrail'e bir tek söz söylemiyor." dedi.
Erdoğan: Pensilvanya'daki Zat, İsrail'e Tek Bir Söz Söylemiyor
21:32
Erdoğan: Biz Hiçbir Zaman Bencil Bir Millet Olmadık Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Pensilvanya'daki zat, ramazanda güya itikaftaymış, itikafdan çıkıyor Gazze için taziye yayınlıyor, İsrail'e bir tek söz söylemiyor." dedi.
Erdoğan: Biz Hiçbir Zaman Bencil Bir Millet Olmadık
21:23
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'te Başbakan Erdoğan, Gaziantep'te, Demokrasi Meydanında düzenlenen mitingde halka hitap etti.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, Gaziantep'te
19:42
Erdoğan -Yoksul çocuklara özel okul imkanı - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "2014-2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz.
19:12
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Malatya Mitingi Başbakan Erdoğan: (5) "2014 2015 eğitim öğretim döneminden başlayarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı verecek, özel okullarda okumalarını temin edeceğiz.
22:03
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Mitingi Erdoğan: (5) "İnşallah, sizlerin takdiriyle cumhurbaşkanı seçilirsek, aynı aşkla, aynı sevdayla, aynı tutkuyla hizmetkarınız olmaya devam edeceğiz.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Mitingi
18:58
Erdoğan: Bu İstiklal Marşı mı, Yoksa Çanakkale Şehitleri mi Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak Cumhurbaşkanı adayları, elbette bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında durmamızdan rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: Bu İstiklal Marşı mı, Yoksa Çanakkale Şehitleri mi
18:40
Erdoğan: ''Türkmen kardeşlerimiz için de mücadele veriyoruz" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak cumhurbaşkanı adayları, elbette bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında dimdik durmamızdan çok rahatsız oluyor.
Erdoğan: ''Türkmen kardeşlerimiz için de mücadele veriyoruz' -
18:13
Erdoğan: Bizim İsrail Zulmüne, Karşı Durmamızdan Rahatsızlar Erdoğan, "CHP, MHP, onların Cumhurbaşkanı adayları, bunları parmağında oynatan Pensilvanya, bizim İsrail zulmü karşısında dimdik durmamızdan çok rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: Bizim İsrail Zulmüne, Karşı Durmamızdan Rahatsızlar
18:08
Erdoğan: CHP ve MHP Bizim İsrail Zulmüne Karşı Çıkmamızdan Rahatsız Erdoğan, "CHP, MHP, onların ortak Cumhurbaşkanı adayları, bunları parmağında oynatan Pensilvanya bizim İsrail zulmü karşısında durmamızdan çok rahatsız oluyor." dedi.
Erdoğan: CHP ve MHP Bizim İsrail Zulmüne Karşı Çıkmamızdan Rahatsız
23:43
Erdoğan: "Seni İslam Konferansı Örgütü'ne gönderdik orada bizi rezil ettin" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklal Marşı'nı dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir" dedi.
Erdoğan: 'Seni İslam Konferansı Örgütü'ne gönderdik orada bizi rezil ettin' -
23:37
Erdoğan: Anadolu Ajansı ile Mazlumların Sesi Oluyoruz Erdoğan, "İstiklal Marşını dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir." dedi.
Erdoğan: Anadolu Ajansı ile Mazlumların Sesi Oluyoruz
22:17
Erdoğan: Senden Kurtuldukları İçin Madalya Verdiler Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan Manisa'da vatandaşlara seslendi.
Erdoğan: Senden Kurtuldukları İçin Madalya Verdiler
22:16
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Manisa'da Başbakan Erdoğan, "İstiklal Marşını dahi tanımayan bir adaya ne CHP'ye gönül veren kardeşlerim, ne MHP'ye gönül veren kardeşlerim inanıyorum ki oy vermeyecektir." dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Manisa'da
21:59
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Manisa'da Konuştu Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan Manisa'da vatandaşlara seslendi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Manisa'da Konuştu
22:14
Ankara-İstanbul Yht Hattının Hizmete Açılması Başbakan Erdoğan: (3) "Terör devleti İsrail, terör estiriyor.
Ankara-İstanbul Yht Hattının Hizmete Açılması
17:37
Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (2) ''Biz artık Avrupa kentlerine bakıp, orada hızlı trenleri görüp oralara hayranlık duyacak değil, kendisine hayranlık duyulan bir milletiz'' ''Daha ileri gideceğiz.
17:19
Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (2) ''Biz artık Avrupa kentlerine bakıp, orada hızlı trenleri görüp oralara hayranlık duyacak değil, kendisine hayranlık duyulan bir milletiz'' ''Daha ileri gideceğiz.
Ankara-İstanbul Yht Hattı Açılışı
15:45
Başkan Gökçek'ten Kılıçdaroğlu'na "Hodri Meydan" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik, “Televizyonda çıkıp konuşalım. İstersen yanına Melih Gökçek’i de al” davetine, “Hodri meydan. Buyursun, hemen yarın çıkalım. Benim istediğim değil, kendisinin istediği Halk TV’de çıkalım” cevabını verdi.
17:19
Kılıçdaroğlu: "İnşallah bana kardeşim falan demez" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye eğer Ortadoğu bataklığından çıkmak istiyorsa, yeniden sözü dinlenen bir ülke konumuna gelmek istiyorsa, saygın bir ülke olmak istiyorsa, tercihini Ekmeleddin Bey'den yana yapmak durumundadır" dedi.
Kılıçdaroğlu: 'İnşallah bana kardeşim falan demez' -
17:14
Kılıçdaroğlu: "250 bin doları hangi hayır kurumuna verdin?" - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye eğer Ortadoğu bataklığından çıkmak istiyorsa, yeniden sözü dinlenen bir ülke konumuna gelmek istiyorsa, saygın bir ülke olmak istiyorsa, tercihini Ekmeleddin Bey'den yana yapmak durumundadır" dedi.
Kılıçdaroğlu: '250 bin doları hangi hayır kurumuna verdin?' -
16:27
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Türkiye eğer Ortadoğu bataklığından çıkmak istiyorsa, yeniden sözü dinlenen bir ülke konumuna gelmek istiyorsa, saygın bir ülke olmak istiyorsa, tercihini Ekmeleddin Bey'den yana yapmak durumundadır" "Ben şerefli olmayı babamdan öğrendim, omurgalı olmayı ailemden, çevremden, arkadaşlarımdan, öğretmenlerimden öğrendim, ecdadımdan dik durmayı öğrendim, çünkü ben hiçbir zaman bizim askerin başına çuval geçirilirken çark etmedim" "Gittin Libya'ya, İnsan Hakları
16:05
Başbakan'a Meydan Okuyan Kılıçdaroğlu, "Eğer Erkeksen Karşıma Çıkarsın" Diye Seslendi CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulunarak, "Erkeksen, senin istediğin havuz medyasında, haram medyasında, senin istediğin gazetecilerle, sadece Sosyal Sigortalar Kurumunu görüşmek üzere oturalım. Sen soracaksın.
15:34
Başbakan AK Parti Grubunda Son Kez Konuştu Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Köşk'e çıkması durumunda AK Parti Grubuna son kez hitap etti.
13:43
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (1) "Milletimiz 10 Ağustos ile ilgili inanıyorum ki kararını vermiş durumda" "Sıradan bir sonuç beklemiyoruz.
13:36
Başbakan Erdoğan: Devlet Bahçeli Dayatmalara Boyun Eğdi Grup toplantısında CHP ve MHP'nin çatı adayını değerlendiren Başbakan Erdoğan, Devlet Bahçeli'nin dayatmalara boyun eğdiğini söyledi.
Başbakan Erdoğan: Devlet Bahçeli Dayatmalara Boyun Eğdi
13:32
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, "Dünya çocukların ölümünü seyrediyor.
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor
13:14
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan, "Dünya çocukların ölümünü seyrediyor.
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor
13:14
Erdoğan Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor 4erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor Ak Parti Grup Toplantısı, merhum gazeteci Savaş Ay'ın yıllar önce SSK hakkında yaptığı ve dönemin SSK Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu'nun da konuk olduğu A Takımı programının arşiv görüntüleriyle başladı.
Erdoğan Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor 4erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor
13:14
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor Ak Parti Grup Toplantısı, merhum gazeteci Savaş Ay'ın yıllar önce SSK hakkında yaptığı ve dönemin SSK Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu'nun da konuk olduğu A Takımı programının arşiv görüntüleriyle başladı.
Erdoğan : Dünya Çocukların Ölümünü Seyrediyor
12:04
Erdoğan, Parti Grubunda Kılıçdaroğlu'nu İzletti Başbakan Erdoğan, parti grubunda konuşmasına başlamadan önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Savaş Ay'ın programına konuk olduğu arşiv görüntülerini izlettirdi.
Erdoğan, Parti Grubunda Kılıçdaroğlu'nu İzletti
02:49
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması Başbakan Erdoğan: "IŞİD'in, Nusra'nın, El Kaide'nin ne konumda olduğunu, bunu ABD sürekli olarak söyledi. Ama bunlara müdahaleye gelince ABD hiçbir zaman bunun bir kenarında yer almadı" dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması
20:04
Erdoğan: ''Diğer partilerin seçmenleri koyun olmadıklarını gösterecekler" - Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Günlerce hesap yaptılar, şekiller çizdiler, üçgenler, çatılar çizdiler, ortaya çıka çıka paralel bir aday çıktı.
Erdoğan: ''Diğer partilerin seçmenleri koyun olmadıklarını gösterecekler' -
19:31
Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Bursa Mitingi Erdoğan: (2) "Günlerce hesap yaptılar, şekiller çizdiler, üçgenler, çatılar çizdiler, ortaya çıka çıka paralel bir aday çıktı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:41:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAVAŞ AY HABERLERİ
[Hata Bildir]