SON DAKİKA SEDAT ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Sedat Şahin Haberleri

23:41
Vedat Şahin'in Öldürülmesi Olayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, 4 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Vedat Şahin'in Öldürülmesi
17:40
Nişantaşı Cinayetlerinde Azmettirici ve 3 Kişiye Yakalama Kararı Nişantaşı’nda Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile koruması Ferdi Topal’ın öldürülmesiyle ilgili soruşturmada, azmettirici olduğu öne sürülen Yakup Kerem Saral’ın da aralarında bulunduğu 4 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
13:44
Huzurevi Sakinlerine Doğum Günü Sürprizi Çanakkale’nin Biga ilçesinde, BİSEV Huzurevi sakinleri, Biga Kent Konseyince hazırlanan sürpriz doğum günü partisiyle keyifli bir gün yaşadılar.
Huzurevi Sakinlerine Doğum Günü Sürprizi
10:55
Mafya Babası Vedat Şahin'in Öldürülme Anı Kamerada İstanbul'da 24 Aralık'ta Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve korumasının öldürülme anı güvenlik kameralarına yansıdı.
Mafya Babası Vedat Şahin'in Öldürülme Anı Kamerada
10:03
Vedat Şahin'in Öldürülmesi Adliyeye sevk edilen 7 şüpheliden 5'i tutuklandı.
Vedat Şahin'in Öldürülmesi
08:43
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı İstanbul'da öldürülen iki mafya babası Ali Akgün ve Vedat Şahin cinayetlerinin arkasından Hollanda mafyası çıktı. Olayın nedeni ise Hollanda mafyasının intikam hırsı.
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı
03:23
Mafya' Cinayetinde 5 Tutuklama Nişantaşı'nda, yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin ile korumasının uzun menzilli silahların kullanıldığı saldırı sonucu öldürülmesiyle ilgili olarak tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 7 kişiden 5'i tutuklandı.
02:18
Nişantaşı Cinayetlerinde 5 Tutuklama Nişantaşı’nda Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile koruması Ferdi Topal’ın öldürülmesiyle ilgili mahkemeye sevk edilen 7 şüpheliden 5’i tutuklandı.
22:56
Vedat Şahin'in Öldürülmesi Adliyeye sevk edilen 7 kişi, tutuklanmaları istemiyle mahkemeye gönderildi Emniyetteki 8 şüpheli, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.
21:13
Nişantaşı'ndaki Cinayetin 7 Zanlısı Mahkemeye Sevk Edildi Nişantaşı’nda Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile koruması Ferdi Topal’ın öldürülmesiyle ilgili 7 şüpheli “tasarlayarak adam öldürme” suçundan tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.
12:29
Vedat Şahin Cinayeti: 14 Kişi Adliyeye Sevk Edildi Nişantaşı'nda 24 Aralık 2014 tarihinde yer altı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin ve şoförü Ferdi Topal'ın öldürülmesi ile ilgili olarak önceki gün gözaltına alınan 14 kişi adliyeye sevk edildi.
Vedat Şahin Cinayeti: 14 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
12:17
Vedat Şahin'in Öldürülmesi Emniyette işlemleri tamamlanan 7 şüpheli, adliyeye sevk edildi.
11:38
Nişantaşı Cinayetleriyle İlgili 14 Kişi Adliyeye Sevk Edildi Nişantaşı'nda bir ay önce Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının silahlı saldır sonucu öldürülmesi olayı ile ilgili 14 şüpheli şahıs adliyeye sevk edildi.
20:10
Nişantaşı Cinayetlerinde Gözaltı Sayısı 14'e Yükseldi Nişantaşı'nda, yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin ile korumasının uzun menzilli silahların kullanıldığı saldırı sonucu öldürülmesiyle ilgili operasyonda gözaltına alınanların sayısı 14'e yükseldi.
20:03
Nişantaşı'ndaki Cinayetlere İlişkin 4 Kişi Gözaltına Alındı Nişantaşı’nda Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili 4 kişi daha gözaltına alındı.
18:10
Mafya Babası Vedat Şahin'in Öldürülmesi İle İlgili 14 Kişi Gözaltında İstanbul'da mafya babası Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve adamının öldürülmesiyle ilgili silahlı saldırıya ilişkin 14 şüpheli gözaltına alındı.
Mafya Babası Vedat Şahin'in Öldürülmesi İle İlgili 14 Kişi Gözaltında
12:53
Nişantaşı Cinayetleriyle İlgili 10 Gözaltı Nişantaşı’nda Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile korumasının uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili düzenlenen operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.
12:27
Nişantaşı Cinayetlerinde 10 Şüpheli Gözaltında İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğünün ortak yürüttüğü operasyonlarda toplam 10 kişi gözaltına alındı.
12:20
Nişantaşı'ndaki Mafya Cinayetinde 10 Şüpheli Gözaltında İstanbul Emniyeti Vedat Şahin ve korumasının uzun menzilli silahlarla öldürüldüğü saldırıda 10 kişiyi gözaltına aldı.
Nişantaşı'ndaki Mafya Cinayetinde 10 Şüpheli Gözaltında
17:32
Mafya Babası Sedat Şahin, İntikam İçin 25 Kişilik Ekip Kurdu Türkiye'yi sarsan mafya infazlarında yeni perde açıldı. Sedat Şahin'in kardeşinin intikamı için 25 kişilik ekip kurduğu iddia edildi.
Mafya Babası Sedat Şahin, İntikam İçin 25 Kişilik Ekip Kurdu
20:16
İstanbul Valisi Şahin Darülaceze'yi Ziyaret Etti İstanbul valisi Vasip Şahin, Darülaceze'yi ziyaret ederek, yaşlıların yeni yılını kutladı.
İstanbul Valisi Şahin Darülaceze'yi Ziyaret Etti
19:45
İstanbul Valisi Şahin Darülaceze'yi Ziyaret Etti 1- Vali Vasip Şahin İnşallah İstanbul 2014'ten daha rahat, daha huzurlu bir şehir olacaktır Özellikle bugün vatandaşlarımızın özel bir dikkat sarf ederek, alkollü araba kullanmamalarını, herhangi bir can ve mal kaybına ve üzücü duruma sebebiyet vermemelerini rica ediyorum (Vedat Şahin cinayeti) Mutlaka çözülecektir.
İstanbul Valisi Şahin Darülaceze'yi Ziyaret Etti 1-
10:33
Öldürülen Mafya Babası 20 Kişilik Ölüm Listesi Hazırlamış Uyuşturucu sevkiyatlarında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle uyuşturucu baronlarının hedefinde olan Ali Ekber Akgün'ün de 20 kişilik ölüm listesi yazdığı ortaya çıktı.
Öldürülen Mafya Babası 20 Kişilik Ölüm Listesi Hazırlamış
16:46
Vedat Şahin'in Vurulma Anı Kamerada Nişantaşı'nda dün gece Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile adamı Ferdi Topal'ın öldürüldüğü kaleşnikoflu saldırı, güvenlik kamerasına yansıdı.
Vedat Şahin'in Vurulma Anı Kamerada
16:27
Şişli'deki Silahlı Saldırı Saldırıda hayatını kaybeden Vedat Şahin'in cenazesi, Samsun'da toprağa verildi.
Şişli'deki Silahlı Saldırı
16:01
Samsun Vedat Şahin ve Yakın Koruması Toprağa Verildi İstanbul Nişantaşı'nda evinden çıktıktan sonra, uğradığı silahlı saldırıda yaşamlarını yitiren Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile yakın koruması Ferdi Topal'ın cenazeleri, Samsun'un Bafra İlçesi'nde toprağa verildi.
Samsun Vedat Şahin ve Yakın Koruması Toprağa Verildi
15:25
Vedat Şahin ve Yakın Koruması Toprağa Verildi İstanbul Nişantaşı'nda silahlı saldırıda yaşamını yitiren Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile yakın koruması Ferdi Topal'ın cenazeleri, Samsun'da toprağa verildi.
Vedat Şahin ve Yakın Koruması Toprağa Verildi
14:57
Vedat Şahin ve Koruması Toprağa Verildi İstanbul'da uğradıkları silahlı saldırıda hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal, memleketleri Samsun'da toprağa verildi.
Vedat Şahin ve Koruması Toprağa Verildi
14:53
Vedat Şahin ve Koruması Toprağa Verildi İstanbul’da uğradıkları silahlı saldırıda hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal, memleketleri Samsun'da toprağa verildi.
Vedat Şahin ve Koruması Toprağa Verildi
14:36
Saldırıda Ölen Vedat Şahin, Bafra'da Toprağa Verildi İşadamı Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal, Samsun’un Bafra ilçesinde toprağa verildi.
14:26
Vedat Şahin Memleketinde Son Yolculuğuna Uğurlandı Şişli'de uğradıkları silahlı saldırıda yaşamını yitiren Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal, Samsun'un Bafra ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Vedat Şahin Memleketinde Son Yolculuğuna Uğurlandı
11:50
Vedat Şahin'in Cenazesi İçin Sıkı Önlem Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal’ın cenazeleri için Samsun'un Bafra ilçesinde sıkı güvenlik önlemi alındı.
Vedat Şahin'in Cenazesi İçin Sıkı Önlem
11:03
Vedat Şahin'in Cenazesi İçin Sıkı Önlem Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal’ın cenazeleri için Samsun’un Bafra ilçesinde sıkı güvenlik önlemi alındı.
Vedat Şahin'in Cenazesi İçin Sıkı Önlem
09:00
Burhanettin Saral Kimdir ? Sedat Şahin İle Husumeti Olduğu İddia Ediliyor İstanbul Nişantaşı'nda organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in ve korumalarından Ferdi Topal'ın hayatını kaybettiği, Enver Aydın'ın ise yaralandığı silahlı saldırının mafya hesaplaşması olma ihtimali güçleniyor.
Burhanettin Saral Kimdir ? Sedat Şahin İle Husumeti Olduğu İddia Ediliyor
08:57
Burhanettin Saral Kimdir ? Nişantaşında'ki Cinayette Husumet İddiaları İstanbul Nişantaşı'nda organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in ve korumalarından Ferdi Topal'ın hayatını kaybettiği, Enver Aydın'ın ise yaralandığı silahlı saldırının mafya hesaplaşması olma ihtimali güçleniyor.
Burhanettin Saral Kimdir ? Nişantaşında'ki Cinayette Husumet İddiaları
07:35
Nişantaşı'ndaki Saldırı Mafyanın İntikam Hesaplaşması Çıktı Nişantaşı'ndaki saldırının Sedat Şahin ile bir başka organize suç örgütünün lideri olan Burhanettin Saral arasındaki husumetten olduğu ortaya çıktı.
Nişantaşı'ndaki Saldırı Mafyanın İntikam Hesaplaşması Çıktı
23:06
Her Şey 20 Saniyede Olup Bitti... Nişantaşı valikonağı Caddesi üzerinde dün gece yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal adlı adamının öldürüldüğü kalaşnikoflu saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Her Şey 20 Saniyede Olup Bitti...
22:27
Vedat Şahin'in Cenazesi Ağıtlarla Karşılandı İstanbul Nişantaşı'nda uğradığı silahlı saldırıda korumasıyla birlikte hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve koruması Ferdi Topal'ın cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun Çarşamba Havalimanına getirildi.
Vedat Şahin'in Cenazesi Ağıtlarla Karşılandı
22:05
Şişli'deki Silahlı Saldırı - Vedat Şahin'in Cenazesi Getirildi Şişli'deki silahlı saldırı- Saldırıda hayatını kaybeden Vedat Şahin'in cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun'a getirildi Şişli'de uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Vedat Şahin'in cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun'a getirildi.
Şişli'deki Silahlı Saldırı - Vedat Şahin'in Cenazesi Getirildi
21:43
Vedat Şahin'in Cenazesi Konvoyla Babaevine Götürüldü Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin'in özel bir uçakla Samsun'a getirilen cenazesi, Bafra ilçesine yüzlerce araç konvoyu eşliğinde götürüldü.
Vedat Şahin'in Cenazesi Konvoyla Babaevine Götürüldü
21:39
Şişli'deki Silahlı Saldırı Saldırıda hayatını kaybeden Vedat Şahin'in cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun'a getirildi.
Şişli'deki Silahlı Saldırı
21:24
Vedat Şahin'in Cenazesi Konvoyla Babaevine Götürüldü Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Vedat Şahin'in özel bir uçakla Samsun'a getirilen cenazesi, Bafra ilçesine yüzlerce araç konvoyu eşliğinde götürüldü.
Vedat Şahin'in Cenazesi Konvoyla Babaevine Götürüldü
21:16
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü Nişantaşı'nda uğradığı silahlı saldırıda korumasıyla birlikte hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun'a götürüldü.
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü
21:05
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü Nişantaşı'nda uğradığı silahlı saldırıda korumasıyla birlikte hayatını kaybeden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in cenazesi, özel uçakla memleketi Samsun'a götürüldü.
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü
21:05
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü Nişantaşı'nda uğradığı silahlı saldırı sonucu yakın korumasıyla birlikte yaşamını yitiren Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin'in cenazesi, memleketi Samsun'a götürüldü.
Vedat Şahin'in Cenazesi Samsun'a Götürüldü
20:43
Her Şey 20 Saniyede Olup Bitti... Haber Zeki GÜNAL - İstanbul DHA Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde dün gece yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal adlı adamının öldürüldüğü kalaşnikoflu saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Her Şey 20 Saniyede Olup Bitti...
20:15
Vedat Şahin'in Vurulma Anı Güvenlik Kamerasında Ünlü mafya babası Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin’in uğradığı silahlı saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.
Vedat Şahin'in Vurulma Anı Güvenlik Kamerasında
20:04
Vedat Şahin'in Vurulma Anı Güvenlik Kamerasında Ünlü mafya babası Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin’in uğradığı silahlı saldırı güvenlik kameralarına yansıdı.
19:40
Nişantaşı'nda Vurulan Vedat Şahin'in Görüntüleri Ortaya Çıktı İstanbul'un lüks mağazalarıyla ünlü semti Nişantaşı'nda, ünlü mafya babası Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ve yakın adamı Ferdi Topal'ın öldürülmesi olayının görüntüleri ortaya çıktı.
17:43
Şişli'deki Silahlı Saldırı Organize suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile korumalarından Ferdi Topal'ın öldüğü, Enver Aydın'ın ise yaralandığı silahlı saldırıyı gerçekleştiren kişileri arama çalışmaları sürüyor Şüphelilerin uzun namlulu silahlarla saldırıyı 1 metre gibi çok kısa mesafeden gerçekleştirdikleri, olay yerinde 49 boş mermi kovanı bulunduğu bildirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:43:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEDAT ŞAHİN HABERLERİ
[Hata Bildir]