SON DAKİKA SEFAKÖY HABERLERİ

Son Dakika Sefaköy Haberleri

16:43
Wo/men For Women" Projesi Kapanış Toplantısı Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: "Kadına karşı şiddet, kadın meselesi olmaktan öte ve önce bir insanlık meselesidir.
16:03
Wo/men For Women" Projesi Kapanış Toplantısı Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Şiddete yol açan kültür, doğrudan geleneklerden, törelerden kaynaklanabildiği gibi aynı zamanda modern insanın baş edemediği karmaşık problem alanlarından da kaynaklanıyor" "Aile, akrabalar, yakın çevre, sivil toplum ve devlet olarak hep birlikte şiddete uğrayan.
15:18
Sare Davutoğlu Erkeğin Kötüsü Karısını, Kadının Kötüsü Çocuğunu Döver Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: İdris TİFTİKCİ, İstanbulDHA Sare Davutoğlu İstanbul'da katıldığı toplantıda "Anadolu'da hep söylenir, ' erkeğin kötüsü karısını, kadının kötüsü çocuğunu döver' derler mesela Orta Anadolu'da, Konya'da.
Sare Davutoğlu Erkeğin Kötüsü Karısını, Kadının Kötüsü Çocuğunu Döver
14:34
Sare Davutoğlu: Erkeğe Vurmak Değil, Vurulmak Yakışır Başbakan'ın eşi Sare Davutoğlu, kadına yönelik şiddetle ilgili, "Bir erkeğe eşine vurmak yakışmaz, erkeğe ancak eşine vurulmak yakışır" dedi.
Sare Davutoğlu: Erkeğe Vurmak Değil, Vurulmak Yakışır
09:50
Belediyeden 'Bedenimde Neler Oluyor?' Adlı Söyleşi Sağlık Uzmanı Filiz Seydiler, Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği ‘Bedenimde Neler Oluyor?
Belediyeden 'Bedenimde Neler Oluyor?' Adlı Söyleşi
10:19
Gelenekten Geleceğe İzlerin Plastizmi Sksm'de Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi (SKSM) Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Erol Kılıç, ’Gelenekten Geleceğe İzlerin Plastizmi’ adlı resim sergisine ev sahipliği yaptı.
Gelenekten Geleceğe İzlerin Plastizmi Sksm'de
09:28
Küçükçekmece'de "Kadına Şiddet Çalıştayı" Yapıldı Küçükçekmece Belediyesi, Hazar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliğiyle gerçekleştirdiği Kadına Şiddet Çalıştayı’nın ikinci ayağında kanaat önderlerini bir araya getirdi.
Küçükçekmece'de 'Kadına Şiddet Çalıştayı' Yapıldı
12:48
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu İstanbul'da kent trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılacak "havaray" için Tuzla'da düğmeye basıldı. Tuzla Havaray Projesi 2 Şubat'ta ihale edilecek.
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu
17:46
İstanbul'da 3. Şüpheli Paket Zeytinburnu'nda bir iş yerinin önüne bırakılan şüpheli çanta paniğe neden oldu.
12:49
Alışveriş Merkezi Önünde Bomba Düzeneği Bulundu Başakşehir'de bir alışveriş merkezi önünde bulunan bomba düzeneği etkisiz hale getirilerek, incelenmek üzere emniyete götürüldü.
11:49
Avm Önünde Bomba Bulundu * Kayaşehir'deki bir alışveriş merkezi önünde çakmak gazı tüplerine sarılı bir düzenek bomba imha ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi.
Avm Önünde Bomba Bulundu
11:45
Başakşehir'de AVM Önünde Bomba Bulundu Başakşehir'de bir alışveriş merkezinin önünde bulunan çakmak gazlarına sarılı düzenek polis tarafından etkisiz hale getirildi.
Başakşehir'de AVM Önünde Bomba Bulundu
10:34
Sefaköy'de Şüpheli Paket Polisi Alarma Geçirdi Sefaköy'de bir AVM önüne bırakılan şüpheli paket, paniğe neden oldu.
Sefaköy'de Şüpheli Paket Polisi Alarma Geçirdi
10:25
Sefaköy'de Şüpheli Paket Alarmı Sefaköy’de bir AVM önüne bırakılan şüpheli paket, paniğe neden oldu.
Sefaköy'de Şüpheli Paket Alarmı
10:09
Küçükçekmece'de Fünye Patladı, Yükselen Alevler Korkuttu Küçükçekmece'de bir alışveriş merkezinin karşısındaki dershanenin önündeki şüpheli paket fünye ile patlatıldı.
10:03
Küçükçekmece'de Şüpheli Paket Alarmı Küçükçekmece'de bir dershanenin önüne bırakılan şüpheli paket paniğe neden oldu.
Küçükçekmece'de Şüpheli Paket Alarmı
09:57
Fünye Patladı, Yükselen Alevler Korkuttu Küçükçekmece'de bir alışveriş merkezinin karşısındaki dershanenin önüne bırakılan şüpheli paket paniğe neden oldu.
Fünye Patladı, Yükselen Alevler Korkuttu
08:44
İstanbul Sefaköy'de Bomba Paniği Küçükçekmece'de bir alışveriş merkezinin karşısındaki dershanenin önündeki şüpheli paket fünye ile patlatıldı.
İstanbul Sefaköy'de Bomba Paniği
17:19
Karda Mahsur Kalan 150 Kişiyi Kaymakamlık Misafir Etti Konya- Antalya yolunun kapanması üzerine yolda mahsur kalan 150 kişi dün gece Seydişehir Kaymakamlığı tarafından yurt ve misafirhanelerde misafir edildi.
16:44
Seydişehir'de Karda Mahsur Kalan 150 Kişiye Misafirhaneler Açıldı Konya'da üç gündür devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Konya- Antalya yolunun kapanması üzerine yolda mahsur kalan 150 kişi, dün gece Seydişehir Kaymakamlığı tarafından yurt ve misafirhanelerde misafir edildi.
Seydişehir'de Karda Mahsur Kalan 150 Kişiye Misafirhaneler Açıldı
10:46
Seydişehir'de Yolda Kalan Vatandaşlar Yurtlara Yerleştirildi Konya’nın Seydişehir ilçesinde iki gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan ve dinlenme tesislerinde bekletilen vatandaşlar, Kaymakam Tuncay Sonel tarafından ilçedeki hastane ve yurtlara yerleştirildi.
Seydişehir'de Yolda Kalan Vatandaşlar Yurtlara Yerleştirildi
02:59
Meram'da Kar Mesaisi Konya’nın Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini söyledi.
02:18
Taksimetre Ücretini Beğenmeyince Şoföre Kurşun Yağdırdı Şişli’de, taksimetre ücretine itiraz eden müşteri, sürücüye kurşun yağdırdı.
23:46
Taksi Ücreti Tartışması Kanlı Bitti Şişli'de taksimetreye itiraz eden müşteriyle ticari taksi sürücüsü arasındaki tartışma kanlı bitti.
Taksi Ücreti Tartışması Kanlı Bitti
23:46
Taksi Ücreti Tartışması Kanlı Bitti Şişli'de taksimetreye itiraz eden müşteriyle ticari taksi sürücüsü arasındaki tartışma kanlı bitti. Silahını çeken müşteri sürücüye kurşun yağdırdı.
Taksi Ücreti Tartışması Kanlı Bitti
12:03
Yuvasını Yıkan Uyuşturucu Batağından Kurtulmayı Başardı Uyuşturucuya Almanya'da 14 15 yaşlarında başlayan ve hayatını düzene koyduğu, evlenip iki çocuk sahibi olduğu dönemde buna tekrar kendisini kaptıran eski bağımlı, boşanıp Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra AYBUDER'den aldığı destekle bağımlılıktan kurtuldu Eski bağımlı Bülent Y: "Derneğe ilk geldiğimde herkes beni kucakladı, önüme yemek konuldu, 'Bir duş al, dinlen, sonra konuşuruz' denildi.
11:42
Bağımlılar İzolasyon Değil "Topluma Karışmak" İstiyor Bir dönem yaşamlarını adeta esir alan uyuşturucuyla mücadeleyi başarmış kişilerden bazıları, gazete, dergi ve internet medyasına verdikleri röportajlar ile televizyon programlarında yüzlerinin gizlenmesini istemiyor AYBUDER Genel Sekreteri Yörük: "Eski bir bağımlı olarak televizyon programlarına katıldım.
19:40
İstanbul'daki Havarayın Güzergahları Belli Oldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yapacağı havaray projelerinin güzergahları belli oldu.
İstanbul'daki Havarayın Güzergahları Belli Oldu
10:39
Mehmet Akif Ersoy, Küçükçekmece'de Anıldı Milli Şair Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78’inci yılında Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Mehmet Akif Ersoy’a Saygı Gecesi’ etkinliğinde anıldı.
11:27
Paran Yoksa Deterjan, Şampuan, Ev Eşyası da Alırım" Uyuşturucu bağımlılığıyla geçen 10 yılının ardından İstanbul'a gelip madde kullanımına adeta savaş açan Oğuz, Ayık Yaşamda Buluşalım Derneğinde aldığı destekle bunu başardı Bağımlı olduğu yıllarda uyuşturucu parası bulmak için sokak satıcılarının teşvikiyle hırsızlık, gasp gibi yasa dışı yollara başvuran Oğuz, 3 aydır bu kötü alışkanlıklarından uzak duruyor Oğuz: "Uyuşturucu satan birine gittiğinizde, 'Paran yoksa deterjan, şampuan, ev eşyası alırım' derler.
11:05
'Aynaya Baktığımda Kendimden Tiksiniyordum" Arkadaş ortamında alıştığı ve 6 yıldır kullandığı uyuşturucudan kurtulmak isteyen 18 yaşındaki Devirhan Palabıyık, 3 aydır başarılı olduğu bu mücadelede en yakın desteği annesinden görüyor Annesiyle yaklaşık bir yıldır Ayık Yaşamda Buluşalım Derneğinin binasında kalarak ilaçsız tedaviyle rehabilite olan Palabıyık: "Bir gün öyle bir noktaya geldim ki aynaya baktığım zaman kendimden tiksiniyordum, 'Sen kimsin, ne hale geldin?
09:28
Bilgi Evi Öğrencileri Gösterileriyle Büyüledi Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri tarafından düzenlenen ’Yedi İklim Bir Mevsim’ programında sahneye çıkan bilgi evi öğrencileri, yaptıkları gösterileriyle beğenildi.
Bilgi Evi Öğrencileri Gösterileriyle Büyüledi
15:35
19 Milyon Konutun Yüzde 16'sı Sigortalı Generali Sigorta’nın Konut Hasar Araştırması Türkiye’de 19 milyon konuttan yüzde 16’sının sigortalı olduğunu ortaya koyuyor.
19 Milyon Konutun Yüzde 16'sı Sigortalı
12:11
Bağımlılıklarıyla "El Ele Dua Ederek" Savaşıyorlar Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği üyeleri, "ilaçsız tedavi" olarak gördükleri uygulamalar kapsamında her gün sabahları "huzur duası" yapıyor ve birbirlerine o gün alkol, uyuşturucu kullanmama sözü veriyor Dernek Başkanı Koçak: "Bağımlılar, birbirlerine destek olarak, paylaşarak, doktorlara, psikologlara ya da anne babalarına anlatamadıkları şeyleri birbirlerine anlatarak, yani içlerini boşaltarak bulundukları durumdan kurtulabilir" "Sabah 'huzur duası'yla başlıyoruz.
12:44
İspark'ın Cep Otogarı Projesi Projenin ilk ayağı Alibeyköy Cep Otogarı, yılda 1,3 milyon vatandaşa hizmet veriyor İstanbul'a 10 ayrı yere cep otogarı yapılacak.
11:33
İbb'den İkitelli'deki Yangına İlişkin Açıklama İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), dün akşam İkitelli’de bulunan bir sanayi sitesinin çatısında çıkan yangının 20 itfaiye ekibi ve 186 personelle yapılan müdahale sonucu söndürüldüğünü açıkladı.
10:56
İbb'den İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Yangınla İlgili Açıklama İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yangınla ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) açıklama yaptı.
09:35
Söz Saz İstanbul'dan Küçükçekmece'de Konser Küçükçekmece’de sahne alan Söz Saz İstanbul Klasik Türk Müziği Topluluğu, Küçükçekmecelilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.
09:23
Genç Yetenekler Ödüllendirildi Küçükçekmece’de 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 1’inci Sportif Müsabakalar’da dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Genç Yetenekler Ödüllendirildi
09:53
Doç. Dr. Akınoğlu Küçükçekmeceli Ebeveynlerle Buluştu Marmara Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Orhan Akınoğlu, Küçükçekmece’de düzenlenen ‘Çocukların Eğitimi ve Çocukları Hayata Hazırlamak’ adlı söyleşiye katıldı.
Doç. Dr. Akınoğlu Küçükçekmeceli Ebeveynlerle Buluştu
10:47
Diş Hekimleri Ağız Hijyeni ile İlgili Bilinmeyenleri Anlattı Küçükçekmece'de düzenlenen "Ağız ve Diş Sağlığı" seminerinde, diş hekimleri ağız ve diş sağlığı ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.
Diş Hekimleri Ağız Hijyeni ile İlgili Bilinmeyenleri Anlattı
11:05
Gençler "Sigaraya Hayır" Dedi, Ödülü Kaptı Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen “Temiz Okul, Temiz Toplum, Çözüm Sensin” projesi kapsamında ’Sigaraya Hayır-Sağlıklı Yaşama Evet ’ konulu afiş yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Gençler 'Sigaraya Hayır' Dedi, Ödülü Kaptı
11:05
Kurye Kılığında "SGK" Yazılı Zarf Satan Dolandırıcılara Dikkat İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, 4 TL karşılığında üzerinde 'SGK' yazan zarfları satan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
Kurye Kılığında 'SGK' Yazılı Zarf Satan Dolandırıcılara Dikkat
10:25
Modern Folk Müzik Topluluğundan Müzikal Ziyafet Küçükçekmece’de sahne alan İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu, sanatseverlere unutulmaz dakikalar yaşattı.
Modern Folk Müzik Topluluğundan Müzikal Ziyafet
14:16
Kepçe Patlattı Su Metrelerce Yükseğe Fışkırdı Küçükçekmece'de, elektrik kabloları yer altına alındığı sırada kepçe su borusunu patlattı. Patlayan su borusu nedeniyle cadde adeta gölete döndü.
Kepçe Patlattı Su Metrelerce Yükseğe Fışkırdı
10:07
Safahat'ın Gizemli Dünyasına Yolculuk Küçükçekmece’de düzenlenen bir söyleşide, Televizyon Programcısı ve Sunucu Bilal Tekcan, milli şair Mehmet Akif Ersoy’un Safahat eserini anlattı.
Safahat'ın Gizemli Dünyasına Yolculuk
13:13
Kayıp Çocuklara Poşetle Dikkat Çekilecek YAKAD ve Onur Market'in hayata geçirdiği proje kapsamında, İstanbul ve Trakya'daki marketlerde, üzerinde 5 kayıp çocuğun fotoğrafı ile aileleri uyarıcı 10 kuralın bulunduğu poşetler kullanılacak.
04:26
İstanbul Bölge Müdürlüğü Gündemi TOKİ Başkanı Sayın Mehmet Ergün Turan, TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda saat 09.30’da, “7 İklim 7 Bölge Gelenekten Geleceğe Ulusal Mimari Proje Yarışması Ödül Töreni’ne katılacak.
İstanbul Bölge Müdürlüğü Gündemi
22:41
Küçükmece'de Muharrem Ayı Etkinliği Küçükçekmece’de Muharrem Ayı etkinliği kapsamında Erkan Mutlu, Türk halk müziği ve ilahilerinden oluşan bir konser verdi.
Küçükmece'de Muharrem Ayı Etkinliği
16:42
İşitme Engelliler, Elazığ'ı Ağırlıyor Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Futbol Takımı, Türkiye İşitme Engelliler Süper Ligi 3. hafta maçını Pazar günü saat 12.00’da Çolaklı sahasında şampiyonluğun en güçlü adaylarından olan Elazığ İşitme Engelliler Futbol Takımı ile oynayacak.
İşitme Engelliler, Elazığ'ı Ağırlıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:44:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEFAKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]