SON DAKİKA ŞEKER PİLİÇ HABERLERİ

Son Dakika Şeker Piliç Haberleri

10:38
Yatırımcı Rehberi Borsa bu hafta kaybettirdi.
16:33
Şeker Piliç'e Haciz Şoku Şeker Piliç'in iflas başvurusunun ardından ilk haciz geldi.
Şeker Piliç'e Haciz Şoku
12:08
Borsa Bu Hafta da Değer Kaybetti Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 2,98 değer kaybetti.
Borsa Bu Hafta da Değer Kaybetti
18:47
Şeker Piliç'e Dubaili Talip Merkezi Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bulunan ve bir dönem ülkenin önde gelen beyaz et üreticileri arasında yer alan Şeker Piliç, Dubai firması Auckland Investment Group INC." ile devir ve satış işlemlerinin bitirilebilmesi için ek süre verilmesini istedi.
Şeker Piliç'e Dubaili Talip
14:29
Şeker Piliç'e Dubaili Müşteri Çıktı Dubaili Auckland Incestment Group, 56 yıllık Şeker Piliç'i almak için görüşmelere başladı.
Şeker Piliç'e Dubaili Müşteri Çıktı
14:07
Şeker Piliç'in Satış İşlemleri Başladı Şeker Piliç, hisselerinin satışı için işlemlerin başladığını duyurdu.
Şeker Piliç'in Satış İşlemleri Başladı
10:05
Borsa İstanbul'dan 9 Şirkete Uyarı Borsa İstanbul Yönetim Kurulu, dokuz şirketi borsa kaydında kalma ücretlerini ödememeleri sebebiyle uyarı verdi.
Borsa İstanbul'dan 9 Şirkete Uyarı
21:47
Borsa İstanbul, 9 Şirketi Uyardı Borsa İstanbul, 9 şirketi borsa kaydında kalma ücretlerini ödememeleri gerekçesiyle uyardı.
Borsa İstanbul, 9 Şirketi Uyardı
09:24
Türkiye'nin En Değerli Markası Türk Telekom Oldu Brand Finance'in yaptığı marka araştırması sonucuna göre, Türkiye'nin en değerli markası 2 milyar dolarla yine Türk Telekom oldu.
Türkiye'nin En Değerli Markası Türk Telekom Oldu
10:51
Eti Maden Bandırma İşletme Müdürlüğü'nün Satın Alma Biriminin Ankara'ya Taşımasına Sanayi... Bandırma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hayri Özden, Eti Maden Genel Müdürlüğü'nün Bandırma İşletme Müdürlüğü bünyesindeki satın alma biriminin Ankara'ya taşımasının, sanayi esnafını bitireceğini söyledi.
11:09
Yatırımcı Rehberi Bu hafta borsa ve altın kazandırdı Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda yüzde 0,42 değer kazandı 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı haftalık bazda yüzde 3,18 yükseldi Dolar haftayı 0,86'lık kayıpla kapattı.
Yatırımcı Rehberi
12:51
Şeker Piliç 73 İşçi Daha Çıkardı Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan Şeker Piliç, 73 işçiyi daha işten çıkardı.
Şeker Piliç 73 İşçi Daha Çıkardı
15:02
Şeker Piliç, Çalışanlarını Topluca İşten Çıkarttı Bir süredir mali sorunlarla boğuşan ve satış için çeşitli temaslarda da bulunan Şeker Piliç, çalışanlarını yeni yılda işsiz bıraktı.
Şeker Piliç, Çalışanlarını Topluca İşten Çıkarttı
11:39
Yatırımcı Rehberi Bu hafta borsa, dolar ve altın kazandırdı Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri haftalık bazda yüzde 0,15 değer kazandı
Yatırımcı Rehberi
11:10
Balıkesir Ticaret Odası: Beyaz Et İhracatı Desteklenmeli Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, kırmızı ve beyaz et sektöründeki sıkıntılarla ilgili açıklamalarda bulundu.
Balıkesir Ticaret Odası: Beyaz Et İhracatı Desteklenmeli
13:17
Bto Başkanı Ermişler: Tek Amacımız Ekonomiyi Canlandırmak Balıkesir Ticaret Odası (BTO) Başkanı Fahri Ermişler, tek amaçlarının ekonomiyi canlandırmak, Balıkesir'i canlı, yaşanılabilir, cazibe merkezi bir yer haline getirmek olduğunu söyledi.
Bto Başkanı Ermişler: Tek Amacımız Ekonomiyi Canlandırmak
12:40
"İlk 500" Listesinde Yer Alan "Türkiye'yi Doyuran" Balıkesir Firmaları "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2012 yılı araştırmasında listeye giren 9 Balıkesir firmasından 3'ünü beyaz et, diğer 3'ünü ise süt ve ürünleri üzerine üretim yapan firmalar oluşturdu Sıralama ve verilen rakamlara göre, Balıkesir'in üç beyaz et firmasının üretimden satışı toplam 1 milyar 768 milyon TL oldu Süt firmalarının toplam satışı da 770 milyon TL olarak gerçekleşti
16:50
Bto'dan 9 Firmaya Tebrik Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan 9 Balıkesir firmasına tebrik mesajı yayınladı.
Bto'dan 9 Firmaya Tebrik
16:36
Türkiye'nin İlk 500 Firması Arasında Balıkesir'den 9 Firma Bulunuyor İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırma sonuçlarına göre listede Balıkesir'den 9 firma yer aldı.
Türkiye'nin İlk 500 Firması Arasında Balıkesir'den 9 Firma Bulunuyor
16:08
İso 500'de 9 Balıkesirli İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan, "İSO 500" listesine bu sene Balıkesir'den 9 firmanın girmeyi başardığı bildirildi.
11:41
Beyaz Et Üreticileri Destek Bekliyor BESD BİR Başkanı Koca, "Maalesef 2012 yılında 5 firma piliç eti üretimini durdurmak zorunda kaldı." dedi.
Beyaz Et Üreticileri Destek Bekliyor
13:28
Şeker Piliç, İşten Ayrılan Personelinin Kıdem ve İhbar Tazminatlarını Ödedi Şeker Piliç, işten ayrılan personeline, kıdem ve ihbar tazminatı alacaklarına karşılık 1 milyon 302 bin 607 TL ödeme yaptı Şeker Piliç, işten ayrılan personeline, kıdem ve ihbar tazminatı alacaklarına karşılık 1 milyon 302 bin 607 TL ödeme yaptı.
Şeker Piliç, İşten Ayrılan Personelinin Kıdem ve İhbar Tazminatlarını Ödedi
09:24
Sgk ve Vergi Borcunu Ödedi Şeker Piliç, SGK ve vergi borcunu ödediğini bildirdi.
Sgk ve Vergi Borcunu Ödedi
15:58
Şeker Piliç Toparlanmaya Başladı İflasın eşiğine kadar gelen Şeker Piliç toparlanmaya başladı İflasın eşiğine kadar gelen Şeker Piliç toparlanmaya başladı.
Şeker Piliç Toparlanmaya Başladı
11:44
Şeker Piliç, İlk Civcivleri Çiftliklere Yerleştirmeye Başladı İflasın eşiğine gelerek üretimini durdurma kararı alan ve en son iflas ertelemeye başvuran Şeker Piliç, yeniden üretime başlama kararı doğrultusunda ilk civcivleri çiftliklere yerleştirmeye başladı İflasın eşiğine gelerek üretimini durdurma...
Şeker Piliç, İlk Civcivleri Çiftliklere Yerleştirmeye Başladı
12:26
Yatırımcı Rehberi Geçen hafta Borsa İstanbul (BIST) 100 endeksi yüzde 2,63 oranında değer kazanarak haftayı 91.924,84 puandan kapattı.
Yatırımcı Rehberi
19:10
Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel Açıklaması Belediye Başkanı Sedat Pekel, AK Parti İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu'nun açıklamalarına cevap verdi.
Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel Açıklaması
17:59
Şeker Piliç Üretime Başlıyor Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan ve 2013 yılı başlarında iflas başvurusunda bulunan ve sonrasında alınan mahkeme kararı ile borçlarını yapılandıran Şeker Piliç AŞ'de üretim başlıyor.
Şeker Piliç Üretime Başlıyor
16:32
Şeker Piliç Tekrar Üretime Başlıyor İflasın eşiğine gelerek üretimini durdurma kararı alan ve en son iflas ertelemeye başvuran Şeker Piliç, yeniden üretime başlama kararı aldığını açıkladı İflasın eşiğine gelerek üretimini durdurma kararı alan ve en son iflas ertelemeye başvuran...
Şeker Piliç Tekrar Üretime Başlıyor
14:34
Şeker Piliç Yeniden Üretime Başlıyor Şeker Piliç günlük 40,000 adet kapasiteyle yeniden üretime başlama kararı aldığını duyurdu.
Şeker Piliç Yeniden Üretime Başlıyor
16:35
Şeker Piliç Borçlarını Kapattı Şeker Piliç, şirketlerinden ayrılan çalışanların alacağı olan 570 bin TL tutarındaki bedeli 8 Mayıs'ta yatırdığını bildirdi Şeker Piliç, şirketlerinden ayrılan çalışanların alacağı olan 570 bin TL tutarındaki bedeli 8 Mayıs'ta yatırdığını bildirdi.
Şeker Piliç Borçlarını Kapattı
16:59
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı."Medyada, Bazı Haritalar Yayınlandı." AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, terör unsurlarının sınır dışına çıkmasıyla ilgili, "Medyada, bazı haritalar yayınlandı."
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı.'Medyada, Bazı Haritalar Yayınlandı.'
16:24
Hüseyin Çelik'ten Gündeme İlişkin Değerlendirmeler (2) AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, muhalefetin yeni anayasa çalışmalarının önündeki engel olarak başkanlık sistemini göstermesine cevap verdi.
Hüseyin Çelik'ten Gündeme İlişkin Değerlendirmeler (2)
16:01
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın Gazze'ye gideceğini söylediğini, fakat Amerika'dan talimat geldiği için ilk önce Amerika'ya gideceğini ifade ederek, "Erdoğan, yürekliysen, adam gibi adamsan, sözünün arkasında duran ersen"...
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu (2)
15:42
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a: Sen Esirsin, Onun İçin Konuşmuyorsun CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çözüm sürecinde Başbakan Erdoğan'ın konuşmadığınu savunarak; "Masanın öbür tarafındaki konuşuyor."
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a: Sen Esirsin, Onun İçin Konuşmuyorsun
15:16
CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hükümetin Suriye politikasını eleştirirken, "İsrail'in jetleri kalkıyor, Suriye'deki Müslümanları bombalıyor, Recep Tayyip Erdoğan da bunu Allah'ın takdiri olarak bu millete sunuyor" dedi.
CHP TBMM Grup Toplantısı
19:01
Bandırma'da Şeker Piliç İşçilerinden Eylem Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, iflasını isteyen ve mahkeme kararı ile kayyuma devredilen beyaz et sektörünün önde gelen firmalarından Şeker Piliç'te işten çıkarılan işçiler Bandırma Cumhuriyet Meydanı'nda eylem yaptı.
Bandırma'da Şeker Piliç İşçilerinden Eylem
18:19
(Özal Haber) İşten Çıkarılan Bin 1oo Şeker Piliç İşçisi Ankara'ya Gidiyor Balıkesir'in Bandırma ilçesinde 2013 yılının ilk aylarında iflas başvurusunda bulunan, daha sonra kayyuma devredilen Şeker Piliç'ten çıkarılan işçiler Ankara'ya gidiyor.
18:11
AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan Açıklaması AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel'in son günlerde yaptığı açıklamalara cevap verdi.
AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan Açıklaması
18:05
Başkan Pekel, İşten Çıkarılan Şeker Piliç İşçilerine Dikkat Çekti Balıkesir'in Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, iflas ertelemesiyle kayyuma devredilen Şeker Piliç'te yaklaşık bin 8 işçinin işten çıkarılmasına tepki gösterdi.
Başkan Pekel, İşten Çıkarılan Şeker Piliç İşçilerine Dikkat Çekti
19:18
Şeker Piliç, İşten Çıkarılan 745 İşçinin Tekrar İşe Alınabileceğini Açıkladı Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kurulu bulunan Şeker Piliç, bugün KAP'a yaptığı açıklamada, işten çıkarılan işçilerden 745'inin ilerleyen dönemlerde tekrar işe alınabileceğini duyurdu.
Şeker Piliç, İşten Çıkarılan 745 İşçinin Tekrar İşe Alınabileceğini Açıkladı
13:19
Şeker Piliç Bin 8 Çalışanı ile Yollarını Ayırdı Bir süre önce iflas başvurusunda bulunan Şeker Piliç, şirketlerinde çalışan bin 8 çalışanı ile yollarını ayırdı Bir süre önce iflas başvurusunda bulunan Şeker Piliç, şirketlerinde çalışan bin 8 çalışanı ile yollarını ayırdı.
Şeker Piliç Bin 8 Çalışanı ile Yollarını Ayırdı
16:43
Şeker Piliç'te Toplu Çıkış Verildi Şeker Piliç firmasında çalışan yaklaşık bin 200 işçi, sosyal hakları ödenmek kaydıyla işten çıkarıldı.
Şeker Piliç'te Toplu Çıkış Verildi
11:48
Yatırımcı Rehberi İMKB geçen hafta yükselişini ikinci haftaya taşıyarak, haftalık bazda yüzde 4,60 oranında değer kazandı.
Yatırımcı Rehberi
12:34
Yatırımcı Rehberi Geçen hafta Amerikan Doları haftalık bazda yüzde 1,64 değer kazandı, Avro'daki yükseliş ise yüzde 0,13 ile sınırlı kaldı.
19:33
Şeker Piliç'e Kayyum Atandı Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Şeker Piliç'te Kayyumlu Günler başladı.
Şeker Piliç'e Kayyum Atandı
13:11
Yatırımcı Rehberi Geçen hafta birçok döviz türü, borsa ve altın yatırımcısını üzdü.
16:03
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: Hükümet Pembe Tablolar Çizmeye Devam Ediyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Hükümet 2013 yılında büyüme ve istihdam yalanları ile pembe tablolar çizmeye devam ediyor" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: Hükümet Pembe Tablolar Çizmeye Devam Ediyor
13:09
Öztaylan: Üzerimize Düşeni Yapıyoruz AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, Şeker Piliç firmasının durumunu değerlendirdi.
Öztaylan: Üzerimize Düşeni Yapıyoruz
06:48
Erpiliç'ten Yalanlama Geldi Erpiliç AŞ'nin Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Ericek, Şeker Piliç'i satın alacakları yönünde çıkan haberleri yalanladı.
Erpiliç'ten Yalanlama Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:45:44. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEKER PİLİÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]