SON DAKİKA SELAHATTİN ŞİMŞEK HABERLERİ

Son Dakika Selahattin Şimşek Haberleri

14:32
Engelli Vatandaşın Akülü Araç Sevinci Muş'ta 2 yaşında iken geçirdiği menenjit hastalığı sonucu bir ayağından sakat kalan Mustafa Özen'in hayali gerçek oldu.
Engelli Vatandaşın Akülü Araç Sevinci
11:44
Parka Kızıyla Gidem Adam, Cinayete Aldırmadan Çocuğunu Eğlendirdi Fatih'teki çocuk parkında bankta oturan genç, başından silahla vurulmuş halde bulundu. Bir babanın cesedin karşısında kızını parkta oynatması dikkat çekti.
Parka Kızıyla Gidem Adam, Cinayete Aldırmadan Çocuğunu Eğlendirdi
15:13
Kurbanlık Dana Dereye Düştü Rize'de kurbanlık pazarından çıkarılırken sahibinin elinden kaçan dana dereye düştü.
Kurbanlık Dana Dereye Düştü
14:06
Rize'de Kaçan Gözü Bağlı Kurbanlık Dana Dereye Girdi Rize'de sahiplerinin elinden kaçırdığı gözü bağlı dana dereye atladı, yakalamaya çalışanlara saldırdı.
Rize'de Kaçan Gözü Bağlı Kurbanlık Dana Dereye Girdi
13:44
Rize'de Kurbanlık Dana Dereye Düştü Rize'de kurbanlık pazarından çıkarılırken sahibinin elinden kaçan dana dereye düştü.
13:50
Taraf'tan Hurda Kağıttan 5,5 Milyon Liralık Vergi Cezasına Sürmanşetli Tepki Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı (VDK), Taraf Gazetesi'ne hurda satışlardan dolayı 5,5 milyon liralık vergi cezası kesti.
16:54
Başbakan Erdoğan Sakarya'da (2) Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyada Türkiye düşmanı kim varsa, hangi basın, medya örgütü varsa Pensilvanya onunla yol arkadaşlığı yapıyor" dedi.
Başbakan Erdoğan Sakarya'da (2)
15:50
AK Parti Sakarya Mitingi Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (3) "Ne diyor, 'Pensilvanya'da inzivaya çekildim.' Ya neden kendi ülkende inzivaya çekilmedin?
AK Parti Sakarya Mitingi
18:32
Bahçe Hortumu ile Yanan Aracı Söndürdü Çorum'da hareket halindeki bir otomobilin motor bölümünde yangın çıktı.
Bahçe Hortumu ile Yanan Aracı Söndürdü
14:53
Milletvektili Ağbaba, Malatya'daki Gemi'yi Bakan Elvan'a Sordu Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’da yaptırılan gezinti gemisiyle ilgili Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan tarafından cevaplandırılmasını istediği sorular yöneltti.
12:21
Maliye Bakanı Ağabeyi Hakkında Açıklama Yaptı Ak Parti Batman Milletvekili ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, ağabeyi Selahattin Şimşek ile ilgili medyada yer alan iddialara yanıt verdi.
Maliye Bakanı Ağabeyi Hakkında Açıklama Yaptı
15:15
Bakan Şimşek(3/son): Çamur Atmak da Alçaklıktır Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye'de siyasi operasyonlarla bir çamur atma politikasının söz konusu olduğunu vurgulayarak, bir takım bilgileri bir araya getirip çamur atmanın alçaklık olduğunu söyledi.
Bakan Şimşek(3/son): Çamur Atmak da Alçaklıktır
17:25
2014 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek: "Kim bu milletin bir kuruşuna tenezzül ederse, yerse yargımız sonuna kadar gitsin.
2014 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
17:14
"Hem Allah Nezdinde Hesap Verecekler Hem de Yargı Nezdinde" Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Kim bu milletin bir kuruşuna tenezzül ederse, bir kuruşunu yerse, mahkemelerimiz, yargımız sonuna kadar gitsin." dedi.
'Hem Allah Nezdinde Hesap Verecekler Hem de Yargı Nezdinde'
17:48
Yerel Seçimlere Doğru Burdur'da AK Parti'den belediye başkanı olmak için aday adayı olan 42 kişi için temayül yoklaması yapıldı
15:41
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti'ye belediye başkan aday adaylığı için Antalya, Isparta, Muğla ve Burdur'dan 263 kişi başvurdu
Yerel Seçimlere Doğru
12:03
Altınyayla'da Yapılan Yüksekokul 3 Yıldır Açılmayı Bekliyor Burdur'un Altınyayla ilçesinde 3 yıl önce yapılan ve 3,5 milyon liraya mal olan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, açılacağı günü bekliyor.
Altınyayla'da Yapılan Yüksekokul 3 Yıldır Açılmayı Bekliyor
14:48
Galerinin İsmini Sakaryalılar Belirleyecek Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ay sonunda açılışı gerçekleştirilecek Sanat Galerisi'ne verilecek isimle ilgili twitter hesabı üzerinden anket çalışması başlattı.
Galerinin İsmini Sakaryalılar Belirleyecek
12:21
Bakan Şimşek Hakim '3 Çocuk' Dedi Batman'da yeğeni Ömer Faruk Şimşek'in nikah şahitliğini yapan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, genç çifte 3 çocuk yapmaları tavsiyesinde bulundu.
Bakan Şimşek Hakim '3 Çocuk' Dedi
22:55
Bakan Şimşek Yeğeninin Düğününde Şahitlik Yaptı Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yeğeninin düğün töreninde nikah şahitliği yaptı.
Bakan Şimşek Yeğeninin Düğününde Şahitlik Yaptı
13:41
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) Foto.SÜS Bitkileri ve Mamülleri ihracatçıları Birliği öncülüğündeki Antalya Çiçek Festivali, bu yıl 9'uncu kez düzenlenecek.25 Mayıs Cumartesi günkü festivalde 1 milyon dal çiçek kullanılacak.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
18:11
Sipsinin Anıtı Yapıldı Teke yöresine özgü müzik aleti sipsinin anıtı yapıldı.
Sipsinin Anıtı Yapıldı
12:08
Başbakan'a Karikatür Tazminatı Aydınlık gazetesi, yayımlanan bir karikatür nedeniyle Başbakan'a 30 bin lira tazminat ödeyecek.
Başbakan'a Karikatür Tazminatı
11:20
Minikler Bayram Harçlıkları ile 3 Bin Adet Kitap Aldı Burdur'da Kaynak Yayınları'nın dağıttığı kumbaraları dolduran minikler, bayram harçlıkları ile NT Mağazalarının açtığı stantlardan 3 bin adet kitap satın aldı.
Minikler Bayram Harçlıkları ile 3 Bin Adet Kitap Aldı
13:13
Bakan Şimşek'in Yeğenine Türkçe-Kürtçe Türkülerle Düğün -maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in Batman'da öğretmen yeğeni Sümeyra Şimşek'in, Fatih Çiftçi ile evlendiği düğünde, dolara havada uçuştu, Türkçe-Kürtçe türkülerle halaylar çekildi.
Bakan Şimşek'in Yeğenine Türkçe-Kürtçe Türkülerle Düğün
15:56
Kalkınma Yol Haritası İçin İlçelerde Beyin Fırtınası Burdur'da bölge planı için ilçe toplantıları tamamlandı.
Kalkınma Yol Haritası İçin İlçelerde Beyin Fırtınası
12:40
Burdur'da Bölge Planı İçin İlçe Toplantıları Tamamlandı Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), yaklaşık 1.5 yıl sürecek 2014-2023 Bölge Planı hazırlıkları kapsamında Ağlasun ve Çeltikçi'de başladığı Burdur'un ilçelerindeki hazırlık toplantılarını Kemer ve Altınyayla'da tamamladı.
17:45
Altınyayla'nın Yeni Belediye Başkanı Şimşek Milletvekilliği genel seçimlerinde milletvekilliği için aday adayı olan burdur'un altınyayla ilçesi belediye başkanı mehmet tuğrul'un yerine, selahattin şimşek seçildi.
18:10
Samsun - Profesör Organlarıyla Hayat Verdi Gözyaşlarıyla Defnedildi Samsun'da Derste Geçirdiği Beyin Kanaması Sonucu Beyin Ölümü Gerçekleşen ve Vasiyeti Üzerine Organlarıyla 3 Kişiye Hayat Veren 63 Yaşındaki Prof.
Samsun - Profesör Organlarıyla Hayat Verdi Gözyaşlarıyla Defnedildi
15:00
Baydemir'e "Has...tir" Cezası Başbakan Erdoğan Osman Baydemir'den 30 Bin TL Manevi Tazminat Kazandı.
Baydemir'e 'Has...tir' Cezası
14:30
Kırıkkale Terminalinde Minübüsçü Eylemi Yetki Belgesi Bulunan Bir Minibüs Firması, İçeriye Alınmayınca Giriş Yolunu Kapattı.
Kırıkkale Terminalinde Minübüsçü Eylemi
13:01
Minibüsçülerden Kırıkkale Terminali'nde Eylem Kırıkkale'nin Şehirlerarası Terminaline Giremeyen Minibüsçüler, Eylem Yaptı
Minibüsçülerden Kırıkkale Terminali'nde Eylem
13:28
Erdoğan'ın Bahçeli'ye Açtığı Davaya Ret Başbakan Erdoğan'ın Bahçeli'ye Açtığı Manevi Tazminat Davası Reddedildi.
13:40
Iğdır Valiliği Çiftçilere Meyve Fidanı Dağıttı Iğdır Valiliği, Çiftçileri Meyveciliğe Teşvik İçin 10 Bin 100 Adet Meyve Fidanını Ücretsiz Dağıttı.
Iğdır Valiliği Çiftçilere Meyve Fidanı Dağıttı
21:58
Iğdır // 1 // Iğdır'Da İki Yüzlü Nevruz Yakılan Nevruz Ateşinin Üzerinden Atlayan Vali Saim Saffet Karahisarlı, "nevruz Türk Milletinin Kendi Öz Bayramıdır" Dedi
Iğdır // 1 // Iğdır'Da İki Yüzlü Nevruz
21:57
Iğdır // 2 // Iğdır'Da İki Yüzlü Nevruz Yakılan Nevruz Ateşinin Üzerinden Atlayan Vali Saim Saffet Karahisarlı, "nevruz Türk Milletinin Kendi Öz Bayramıdır" Dedi
Iğdır // 2 // Iğdır'Da İki Yüzlü Nevruz
02:53
Iğdır - Çevre Temizliği Yaparken Yangın Çıkardılar Valilik, Belediye, Çevre ve Orman Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Çevre Temizliği Kampanyası Sırasında Kirliliğe Yol Açtığı İçin Kuru Otlar Yakılmak İstenirken Yangın Çıktı. Temizliğe Bırakan İl Yöneticileri Bu Kez Kısa Sürede Büyüyen Yangını Söndürmek İçin Çaba Harcadı. Geç Kalan İtfaiye de Uyarı Aldı.
Iğdır - Çevre Temizliği Yaparken Yangın Çıkardılar
13:17
Iğdır Protokolü, Temiz Çevre İçin Çöp Topladı Iğdır Protokolü, Çevreyolu'nda Çöp Topladı.
Iğdır Protokolü, Temiz Çevre İçin Çöp Topladı
15:52
Bahçeli Başbakan Erdoğan'a 10 Bin Tl Ödeyecek AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den 10 Bin Tl Manevi Tazminat Kazandı.
15:15
Erdoğan, Bahçeli'den Tazminat Kazandı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den 10 Bin Tl Manevi Tazminat Kazandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:03. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SELAHATTİN ŞİMŞEK HABERLERİ
[Hata Bildir]