00:2100
SON DAKİKA SELÇUK ÇETİN HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Çetin Haberleri


SELÇUK ÇETİN

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde doğdu. İlk ve Orta tahsilini Ankara' da, Lise tahsilini İstanbul' da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1985 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Çocukluğunu geçirdiği Hasköy Dörtyol' da bulunan Solfasol İmamhatip Lisesine Öğretmen olarak... Devamı

  Pursaklar'da Eller Gazze İçin Açıldı

  Pursaklar'da Eller Gazze İçin Açıldı

  Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ve ‘Bin aydan daha hayırlı’ olarak kabul edilen Kadir Gecesi’nde halk başta Hicret Camii olmak üzere bütün camilere akın etti. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  100. Yıl'daki Heyelan Bölgesi 'Afet Riskli Alan' İlan Edildi

  100. Yıl'daki Heyelan Bölgesi 'Afet Riskli Alan' İlan Edildi

  Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, heyelan yüzünden bazı evlerin yıkıldığı 100. Yıl’daki bir bölgeyi ‘afet riskli alan’ olarak belirlediklerini söyledi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu

  Emniyetteki Parelel Yapı Operasyonu

  "Paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmada dün gözaltına alınan polislerin, terör örgütü "Tevhit Selam Kudüs Ordusu" ile ilgili soruşturma gerekçesiyle aralarında bazı üst düzey bürokratlar ve gazetecilerin de bulunduğu 242 kişiyle ilgili gözaltı listesi hazırladığı belirtildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Çetin'den Sporculara Moral Ziyareti

  Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, kapalı spor salonunda antrenman yapan sporcuları ziyaret etti. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:21:24. #1.11#