06:1600
SON DAKİKA SELÇUK ÇETİN HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Çetin Haberleri


SELÇUK ÇETİN

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde doğdu. İlk ve Orta tahsilini Ankara' da, Lise tahsilini İstanbul' da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1985 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Çocukluğunu geçirdiği Hasköy Dörtyol' da bulunan Solfasol İmamhatip Lisesine Öğretmen olarak... Devamı

 

  AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi

  AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi

  AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ford'un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3s Tesisini Hizmete Açtı

  Ford'un Ankara Bayisi Kartaş Yeni 3s Tesisini Hizmete Açtı

  Ford Otosan'ın Ankara Bayisi Kartaş; müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetlerini aynı çatı altında vermek için inşa ettiği 3S tesisini hizmete açtı. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Pusiad İstişare Toplantısına Başkan Çetin de Katıldı

  Pursaklar Sanayici ve İşadamları Derneği (PUSİAD) tarafından düzenlenen 2. İstişare Toplantısı’na katılan Belediye Başkanı Selçuk Çetin "PUSİAD ilçemizde fark oluşturdu. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Uygur Kardeşler Pursaklarlıları Keyiflendirdi

  Behzat Uygur ve Sühely Uygur, Pursaklar Belediyesinin düzenlemiş olduğu kültür sanat etkinliğinde sahneledikleri 'Hassta Etme Adamı' tiyatrosu izleyenleri keyiflendirdi. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  Selçuk Çetin: 'Gençlerimize Sahip Çıkıyoruz, Çıkmak Zorundayız'

  Selçuk Çetin: "Gençlerimize Sahip Çıkıyoruz, Çıkmak Zorundayız"

  Pursaklar Belediye Başkanı Çetin: - "Gençlerimize sahip çıkıyoruz, çıkmak zorundayız"ANKARA (AA) – Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, "Gençlerimize sahip çıkıyoruz, çıkmak zorundayız" dedi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Pursaklar Belediyesi Kurumsal Sitesini Yeniledi

  Pursaklar Belediyesi Kurumsal Sitesini Yeniledi

  Ankara Pursaklar Belediyesi kurumsal web sayfası yeni yüzü ve içeriğiyle vatandaşın daha kolay hizmet almasını sağlayacak. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Pursaklar'da Öğretmenler Günü Kutlandı

  Pursaklar'da Öğretmenler Günü Kutlandı

  Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Öğretmenler Günü programına ilçe protokolü tam kadro katılarak öğretmenleri yalnız bırakmadı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Pursaklar Belediyesi Kışa Hazır

  Pursaklar Belediyesi Kışa Hazır

  Pursaklar Belediyesi kış mevsimi öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Pursaklar'da Sirk Gösterisi

  Pursaklar'da Sirk Gösterisi

  Pursaklar Belediyesi Selçuklu Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki sirk gösterisi izleyenleri heyecanlandırdı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Nezaket Hanım Evlerinde Çok Sayıda Kurs Açıldı

  Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanım Evlerinde iğne oyasından dikiş nakışa, bilgisayar kursundan çocuk gelişimine çok sayıda kurs açıldı. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pursaklar'da Sürpriz Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Pursaklar'da Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Pursaklar'da Okul Ziyareti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar'da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pursaklar'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Okul Ziyareti

  Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan: Nitelikli Eğitim - Öğretim Olacak

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Erdoğan, Pursaklar'da Okul Ziyaretinde Vatandaşlara Seslendi

  Erdoğan, Pursaklar'da Okul Ziyaretinde Vatandaşlara Seslendi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan okul ziyareti-Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün toplu açılış töreniyle resmi olarak hizmete giren Pursaklar Kız Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Bakan Avcı, Pursaklar'ı Ziyaret Etti

  Bakan Avcı, Pursaklar'ı Ziyaret Etti

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, beraberindeki heyetle birlikte Ankara'daki Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  En Güzel Ankara Kedisi "Romeo"

  Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmada birinciliğe 2 yaşındaki "Romeo" isimli kedi layık görüldü. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  En Güzel Ankara Kedisi 'Romeo'

  En Güzel Ankara Kedisi "Romeo"

  En güzel Ankara Kedisi "Romeo"-Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmada birinciliğe 2 yaşındaki "Romeo" isimli kedi layık görüldüANKARA (AA) - Pursaklar Belediyesi tarafından bu yıl 3. düzenlene Ankara Kedisi Güzellik Yarışması'nda birinciliğe "Romeo" isimli kedi layık görüldü. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ankara Kedileri Yarıştı

  Ankara Kedileri Yarıştı

  Pursaklar Belediyesi’nin düzenlediği “Ankara Kedisi Güzellik Yarışması”nda kediler yarıştı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ankara'nın En Güzel Kedisi 'Romeo'

  Ankara'nın En Güzel Kedisi 'Romeo'

  Pursaklar Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu “Ankara Kedisi Güzellik Yarışması”nda birinciliği kapmak için kediler kıyasıya yarıştı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başkentte Taichi Şöleni

  Pursaklar Belediyesi'nin organize ettiği şölende dünya wushu şampiyonları ile Çinli kungfu ustaları gösteri yaptı, vatandaşlara toplu halde taichi yaptırıldı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Pursaklar'da Wushu Şöleni

  Pursaklar'da Wushu Şöleni

  Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenen Wushu Tai-Chi şölenine katılan dünya şampiyonları gösterileriyle izleyenleri büyüledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ankara'nın En Güzel Kedisi Pazar Günü Seçiliyor

  Ankara'nın En Güzel Kedisi Pazar Günü Seçiliyor

  'Pursaklar Belediyesi Hayvan Sevgisine Ödül' projesi kapsamında bu yıl 3. kez düzenlenecek Ankara Kedisi Güzellik Yarışmasında kediler podyumda birincilik için yarışacak. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Pursaklar Belediyesi Hanımları Spora Yönlendirdi

  Pursaklar Belediyesi Hanımları Spora Yönlendirdi

  Ankara Pursaklar Belediyesi Hanımevleri'ndeki spor merkezlerine gelen hanımlar hedeflerine ulaşarak mutluluklarını artırdı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 06:16:57. #1.13#