13:2400
SON DAKİKA SELÇUK ÇETİN HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Çetin Haberleri


SELÇUK ÇETİN

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde doğdu. İlk ve Orta tahsilini Ankara' da, Lise tahsilini İstanbul' da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1985 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Çocukluğunu geçirdiği Hasköy Dörtyol' da bulunan Solfasol İmamhatip Lisesine Öğretmen olarak... Devamı

  Pursaklar'da Kurban Kesim Alanı Hazır

  Pursaklar'da Kurban Kesim Alanı Hazır

  Pursaklar Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesi gerekli denetimleri ve hazırlıklarını yaparak Bağlum Yolu üzerindeki kurban kesim alanını halkın kullanımına tahsis etti. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Ehli Beyt Merkez Kur'an Kursu, Açıldı

  Ehli Beyt Merkez Kur'an Kursu, Açıldı

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, AK Parti Milletvekili Emrullah İşler ve Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, yapımı tamamlanan Ehli Beyt Merkez Kur’an Kursu’nun açılışını yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Pursaklar'da Gaziler Günü Kutlandı

  Pursaklar'da Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü, Pursaklar Dede Korkut Anadolu Lisesinde düzenlenen törenle kutlandı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kaymakam Bıçak İçin Veda Yemeği

  Kaymakam Bıçak İçin Veda Yemeği

  Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Pursaklar’da 3,5 yıl kaymakam olarak hizmet ederek İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcılığı'na atanan Salih Bıçak için veda yemeği verdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Pursaklar'da Okul Kantinleri Denetlendi

  Pursaklar'da Okul Kantinleri Denetlendi

  Ankara Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okul kantinlerini mercek altına aldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Pursaklar'da 21 Bin Öğrenciye Ücretsiz Kırtasiye Malzemesi

  Pursaklar Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki tüm ilköğretim okulu öğrencilerine ücretsiz kırtasiye dağıtımına başladı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 13:24:44. #1.12#