05:0500
SON DAKİKA SELÇUK ÇETİN HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Çetin Haberleri


SELÇUK ÇETİN

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde doğdu. İlk ve Orta tahsilini Ankara' da, Lise tahsilini İstanbul' da tamamladı. Üniversite öğrenimini 1985 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Çocukluğunu geçirdiği Hasköy Dörtyol' da bulunan Solfasol İmamhatip Lisesine Öğretmen olarak... Devamı

   

  Pursaklar'da Gaziler Günü Kutlandı

  Pursaklar'da Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü, Pursaklar Dede Korkut Anadolu Lisesinde düzenlenen törenle kutlandı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kaymakam Bıçak İçin Veda Yemeği

  Kaymakam Bıçak İçin Veda Yemeği

  Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Pursaklar’da 3,5 yıl kaymakam olarak hizmet ederek İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcılığı'na atanan Salih Bıçak için veda yemeği verdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Pursaklar'da Okul Kantinleri Denetlendi

  Pursaklar'da Okul Kantinleri Denetlendi

  Ankara Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okul kantinlerini mercek altına aldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Pursaklar'da 21 Bin Öğrenciye Ücretsiz Kırtasiye Malzemesi

  Pursaklar Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçedeki tüm ilköğretim okulu öğrencilerine ücretsiz kırtasiye dağıtımına başladı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Parklardaki Ağaç Gölgeleri Pursaklar Halkını Serinletti

  Pursaklar Belediyesinin yapmış olduğu yeşil alan çalışmalarıyla donatılan parklar, kavurucu yaz sıcaklarında ilçe halkının imdadına yetişti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Orhan Kemal'in Adı Çukurova'da

  Orhan Kemal'in Adı Çukurova'da

  Belediye kültür merkezine Orhan Kemal adını veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e, usta edebiyatçının oğulları Işık ve Nazım Öğütçü’den teşekkür geldi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 05:05:15. #1.13#