SON DAKİKA SELÇUK YÖNTEM HABERLERİ

Son Dakika Selçuk Yöntem Haberleri


SELÇUK YÖNTEM

1953 yılında Iğdır'da doğan Yöntem, 1975 ve 1976 yılları arasında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü'nden mezun oldu. 1977 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. 1994'te İrfan Yalçın'ın "Aşağıdakiler" adlı oyununu, 1995'te Savaş Dinçel'in "Gürültülü Patırtılı Bir... Devamı

14:54
Seyircilerin Hatası Yarışmacıyı Yaktı ATV ekranlarında yayınlanan Selçuk Yöntem'in sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının dünkü bölümünde yarışanlardan biri Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu Serdar Çetintürk'tü.
Seyircilerin Hatası Yarışmacıyı Yaktı
10:05
Hırslı Başlayan Üniversite Öğrencisinin Sonu Komik Oldu Kim Milyoner Olmak İster'e katılan üniversite öğrencisi yarışmacı Fethiye'nin hangi şehirde olduğunu bilemeyince yarışmadan elendi.
Hırslı Başlayan Üniversite Öğrencisinin Sonu Komik Oldu
15:54
Üniversite Öğrencisi Öyle Bir Soruda Elendi Ki... ATV ekranlarında yayınlanan Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının dünkü bölümüne üniversiteli bu yarışmacı damgasını vurdu.
Üniversite Öğrencisi Öyle Bir Soruda Elendi Ki...
14:53
Talât Sait Halman "KAHRAMANLAR ve Soytarılar" İle Anıldı İBB Şehir Tiyatroları önceki gece Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde düzenlenen saygı gecesi ile şair, çevirmen, akademisyen Talât Sait Halman'ı andı.
Talât Sait Halman 'KAHRAMANLAR ve Soytarılar' İle Anıldı
13:03
Şehir Tiyatroları Talat Halman'ı Anacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Türkiye'nin ilk Kültür Bakanı, şair ve çevirmen Talat Sait Halman'ı, yazılışının 30. yılında "Kahramanlar ve Soytarılar" ile anacak.
13:42
Yarışmacı, 60 Bin Liralık Kumar Oynadı Sunuculuğunu Selçuk Yöntem'in yaptığı 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı programda yarışmacının 60 bin liralık soruda aldığı risk, kazandırdı.
Yarışmacı, 60 Bin Liralık Kumar Oynadı
13:24
60 Bin Liralık Kumar Oynadı! Sunuculuğunu Selçuk Yöntem'in yaptığı 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı programda yarışmacının 60 bin liralık soruda aldığı risk kazandırdı.
60 Bin Liralık Kumar Oynadı!
15:54
Geceye Damga Vuran Yarışmacı! ATV ekranlarında yayınlanan Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının dünkü bölümüne aşçılıktan emekli olan Ahmet Özkan adlı yarışmacı damgasını vurdu.
Geceye Damga Vuran Yarışmacı!
11:03
Selçuk Yöntem'i Şaşırtan Yarışmacı Kim Milyoner Olmak İster isimli programa katılan yarışmacı, karşısına çıkan soruya ne cevap vereceğinin bilemedi.
Selçuk Yöntem'i Şaşırtan Yarışmacı
10:09
Yarışmacının Heyecanı Selçuk Yöntem'i Kahkahaya Boğdu 'Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yarışan 56 yaşındaki Servet Kaşıkçı'nın heyecanlı ve kararsız halleri, yarışmayı sunan Selçuk Yöntem'i kahkaha krizine soktu.
Yarışmacının Heyecanı Selçuk Yöntem'i Kahkahaya Boğdu
21:54
Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Fragmanı İzleyiciyle Buluştu / İşte O Görüntüler Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Heyecan verici gelişmelerin yaşandığı son bölümün ardından yeni bölümde de aksiyon ve heyecan had safhada. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölüm fragmanı ve Vadi yeni bölümden detaylar. KVP 240.Bölümü ile ekranlara geliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Fragmanı İzleyiciyle Buluştu / İşte O Görüntüler
10:49
KVP Yeni Bölüm / 240.Bölüm Fragmanı (Kurtlar Vadisi Pusu) Sonunda Yayınlandı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vadi severlerin yeni bölüm hasreti sona erdi. Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölüm fragmanı ve aksiyon dizisinin son bölümünden detaylar haberimizde.
KVP Yeni Bölüm / 240.Bölüm Fragmanı (Kurtlar Vadisi Pusu) Sonunda Yayınlandı
10:37
Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Fragmanı (KVP) Yayınlandı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölüm fragmanı ve Vadi yeni bölümden detaylar. KVP 240.Bölümü ile ekranlara geliyor.
Kurtlar Vadisi Pusu 240.Bölüm Fragmanı (KVP) Yayınlandı
10:20
Vadi'den Kimler Geldi Kimler Geçti ! Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Haberleri Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölümü fragmanı hakkında detaylar ve dizinin geçmişiyle ilgili ilginç bir istatistik. KVP dizisi şu sıralar internet ortamında en fazla aranan diziler arasında yer alıyor. Dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin sabırsızlıkları katlanmış oldu.
Vadi'den Kimler Geldi Kimler Geçti ! Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Haberleri
10:17
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı ve KVP Dizisinden İlginç Bilgi Kurtlar Vadisi Pusu 240.bölümü fragmanı hakkında detaylar ve dizinin geçmişiyle ilgili ilginç bir istatistik. KVP dizisi şu sıralar internet ortamında en fazla aranan diziler arasında yer alıyor. Dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerinin sabırsızlıkları katlanmış oldu.
Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı ve KVP Dizisinden İlginç Bilgi
10:11
Kurtlar Vadisi Pusu'da Küçük Bir İlçe Nüfusu Kadar Adam Öldü Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı şu sıralar internet ortamında en çok aranan kelimeler arasında yer alırken diziyle ilgili ilginç bir araştırma yapıldı. Türkiye'nin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi'nde 12 yılda neredeyse küçük bir ilçenin nüfusu kadar karakter mevta oldu.
Kurtlar Vadisi Pusu'da Küçük Bir İlçe Nüfusu Kadar Adam Öldü
08:34
Kurtlar Vadisi'nde 12 Yılda İlçe Nüfusu Kadar Adam Öldü Türkiye'nin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi'nde 12 yılda neredeyse küçük bir ilçenin nüfusu kadar karakter mevta oldu.
Kurtlar Vadisi'nde 12 Yılda İlçe Nüfusu Kadar Adam Öldü
16:53
'Kim Milyoner Olmak İster' Tarihindeki En Büyük Gaf Üniversite öğrencisi bir soruda telefonla bağlandığı arkadaşından "bakıyorum" cevabını alınca utancını gizleyemedi ve şaşkına döndü.
14:31
'Kim Milyoner Olmak İster'in En Yaşlı Yarışmacısı Yarışmanın dün geceki bölümüne yaşıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yarışmacı damgasını vurdu. Yarışmacıya Selçuk Yöntem ve izleyenler hayran kaldı.
'Kim Milyoner Olmak İster'in En Yaşlı Yarışmacısı
16:04
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 6-0 Göndermesi Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe'ye 6-0 yenildiği maça ithafen sorulan soru, sarı-kırmızılı taraftarın tepkisini çekti.
Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 6-0 Göndermesi
23:27
Baykal Saran' Ödülünü Dilek Bozkurt Aldı 'Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü'nü bu yıl Dilek Bozkurt aldı.
Baykal Saran' Ödülünü Dilek Bozkurt Aldı
16:19
Bir Dizi Daha Reyting Kurbanı Oldu 2. sezonda yeterli reytingleri alamayan ve büyük bir düş kırıklığı yaratan Bugünün Saraylısı dizisi yayından kaldırıldı.
Bir Dizi Daha Reyting Kurbanı Oldu
17:45
Tiyatro(Hâl) Yeni Tiyatro Sezona Hazır Tiyatro(Hâl), yenilenen ismi ve sahnesiyle, yeni sezona çok önemli isimlerin katıldığı, şahane bir açılış gecesi ile "Merhaba" dedi.
14:24
'Kim Milyoner Olmak İster'de Kendinden Geçen Akraba Heyecanlanan yarışmacı yakınının görüntüsü izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.
'Kim Milyoner Olmak İster'de Kendinden Geçen Akraba
21:50
Lüküs Hayat', İlk Defa Senfoni Orkestrası Eşliğinde Eskişehir'de Sahneleniyor Türk Tiyatrosu'nun en sevilen eserlerinden 'Lüküs Hayat' müzikali, Haldun Dormen'in yönetiminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası eşliğinde, 1 Ekim'de Eskişehir'de sahnelenmeye başlıyor.
Lüküs Hayat', İlk Defa Senfoni Orkestrası Eşliğinde Eskişehir'de Sahneleniyor
11:40
Lüküs Hayat İlk Defa Senfoni Orkestrası Eşliğinde Eskişehir'de 'Lüküs Hayat' müzikali, Haldun Dormen'in yönetiminde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası eşliğinde Eskişehir'de sahnelenecek.
Lüküs Hayat İlk Defa Senfoni Orkestrası Eşliğinde Eskişehir'de
13:07
Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Oldu Reyting rekorları kıran yarışma 'Kim Milyoner Olmak İster'i yeni sezonda ünlü oyuncu Selçuk Yöntem sunacak.
Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Oldu
09:28
Selçuk Yöntem Bodrum Belediye Başkanı Kocadon ile Bir Araya Geldi Oyuncu ve Yönetmen Selçuk Yöntem, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Selçuk Yöntem Bodrum Belediye Başkanı Kocadon ile Bir Araya Geldi
01:04
Fazıl Say, Bodrum'da Konser Verdi Ünlü Piyanist Fazıl Say, Bodrum'da konser verdi.
Fazıl Say, Bodrum'da Konser Verdi
00:05
Fazıl Say, Bodrum'da Konser Verdi Ünlü piyanist Fazıl Say, Bodrum'da konser verdi.
Fazıl Say, Bodrum'da Konser Verdi
16:03
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu
15:26
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
18:17
11. Geleceğin Sineması Proje Yarışması Yarışmada dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.
16:22
Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali, 10. Yılında Dünya Starlarını Ağırlamaya... Klasik müziğin gelişimine katkıda bulunmak ve Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Bodrum'da yerli ve yabancı ziyaretçileri klasik müziğin evrensel değerleri çerçevesinde bir araya getirmek amacıyla düzenlendiği belirtilen D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali, bu yıl 31 Temmuz, 1-2-3 Ağustos tarihleri arasında, dünyaca ünlü sanatçıların katılımıyla müzikseverlerle buluşacak.
16:01
D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali, 10. Yaşında Kurucu destekçiliğini Doğuş Grubu'nun, Sanat Yönetmenliğini Yücel Canyaran'ın üstlendiği D-Marin Turgutreis Uluslararası Klasik Müzik Festivali'nin programı açıklandı.
16:29
Fransa Alevi Federasyonu'ndan Doğa Aşkına Semah Fransa'nın başkenti Paris'teki Palais des Congres Merkezi'nde (FUAF) Fransa Alevi Birlikleri Federasyonu'nun 15. kuruluş yıldönümü, 7 Haziran 2014 Cumartesi günü 'Doğa Aşkına' adlı etkinlikle kutlanacak.
11:17
"Büyük Risk"Te Nazım Hikmet Rüzgarı! Soru kategorileriyle gümdemi ekranlara taşıyan Selçuk Yüntem ve "Büyük Risk" ekibi, bu hafta da usta şair ve yazar Nazım Hikmet Ran'ı andı.
11:39
Geleceğin Sineması" Proje Yarışması Başlıyor Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü'nün destekleri ve Beyoğlu Belediyesi'nin katkılarıyla Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Vakfı tarafından düzenlenen 11'inci "Geleceğin sineması" proje yarışması başlıyor.
14:51
Baykal Saran Oyunculuk Ödülü Dilek Bozkurt'un 2013-2014 Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü Dilek Bozkurt'un Oldu.
Baykal Saran Oyunculuk Ödülü Dilek Bozkurt'un
13:03
Baykal Saran Yılın Tiyatro Sanatçısı Ödülü Bu yıl 8'inci kez verilecek olan ödül, "Kuğunun Şarkısı 'Bir Evlenme Teklifi" oyunundaki performansıyla Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Bozkurt'un oldu.
17:09
Zeybeğin Doğuşu - Kerimoğlu" Halka Sunuldu Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan “Zeybeğin Doğuşu-Kerimoğlu” gösterisi, Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi’nde sergilendi.
Zeybeğin Doğuşu - Kerimoğlu' Halka Sunuldu
11:43
Bugünün Saraylısı 26. Bölümü ile Atv'de Bugünün Saraylısı yeni bölümü ile 10 Mayıs Cumartesi Atv'de.
11:53
Bugünün Saraylısı 25. Bölüm Ayşen’le geçirdiği özel gece Savaş’ı bir kez daha gerçek duyguları ve intikam hırsı arasında bocalatır.
Bugünün Saraylısı 25. Bölüm
11:23
Köyümde 7 Kişi Okudu, 6'sı Cemaat Sayesinde' Bir TV kanalında yayınlanan Abbas Güçlü ile Genç Bakış programına katılan Şanlıurfalı öğrenci, 1700 nüfuslu köyünde okuyan sadece 7 kişi bulunduğunu, bunların da 6’sının ‘paralel devlet’ ithamı yapılan Cemaat sayesinde olduğunu söyledi.
10:07
'Genç Bakış'ta Abbas Güçlü ile Öğrencinin Sert Atışması Abbas Güçlü, Kanal D ekranlarında yayınlanan programında kendisini 'taraf' olmakla suçlayan öğrenci ile kısa süreli bir tartışma yaşadı.
'Genç Bakış'ta Abbas Güçlü ile Öğrencinin Sert Atışması
12:07
Bir Selfie de Sultan'dan Türkan Şoray ile Pazar Kahvaltısı adlı tv programına katılan 40 yıllık dostlar; Emel Sayın ve Selçuk Yöntem birlikte 'selfie' çekti.
Bir Selfie de Sultan'dan
15:49
Yekta Kopan'la Cumartesi Fazıl Say, Selçuk Yöntem ve Yeşim Gürer Yekta Kopan'a Konuk oluyor.
Yekta Kopan'la Cumartesi
07:59
Bir Selfie de Büyük Risk"ten Show TV ekranında severek izlenen bilgi yarışması Büyük Risk'de son zamanlarda çok yaygın olan selfie modasına uydu.
Bir Selfie de Büyük Risk'ten
14:37
Büyük Risk 250 Bin TL Kazandırdı Başarılı tiyatrocu ve sinema oyuncusu Selçuk Yöntem'in sunduğu yarışma 'Büyük Risk', kazandırmaya devam ediyor.
Büyük Risk 250 Bin TL Kazandırdı
12:23
Bugünün Saraylısı 24. Bölüm Bugünün Saraylısı yeni bölümü ile 26 Nisan Cumartesi Atv'de.
Bugünün Saraylısı 24. Bölüm
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:09:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SELÇUK YÖNTEM HABERLERİ
[Hata Bildir]