SON DAKİKA SELİM YAĞCI HABERLERİ

Son Dakika Selim Yağcı Haberleri

 • 11:19Başkan Yağcı'nın Bursa TemaslarıBaşkan Yağcı'nın Bursa TemaslarıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, kardeş şehir Bursa’ya yaptığı ziyaretler kapsamında, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek ve Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun’u ziyaret etti.
 • 16:35Belediye Başkanı Yağcı'dan Rektör Taş'a ZiyaretBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. İbrahim Taş'ı makamında ziyaret etti.
 • 17:23Bilecik Belediye Meclis ToplantısıBilecik Belediye meclisi toplantısı, Belediye Başkanı Selim Yağcı başkanlığında yapıldı.
 • 13:05CHP'li Meclis Üyelerden Ak Partili Başkan Yağcı'ya TeşekkürCHP'li Meclis Üyelerden Ak Partili Başkan Yağcı'ya TeşekkürBilecik Belediyesi Şubat Ayı Belediye Meclis Toplantısında, CHP’li meclis üyeleri, Ak Partili Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya hizmetlerinde ve aldığı ödülden dolayı teşekkür ettiler.
 • 12:31Bilecik Belediyespor Son Hafta Liderlik Maçına ÇıkıyorBilecik Belediyespor Son Hafta Liderlik Maçına ÇıkıyorErkekler Basketbol Bölgesel Lig (EBBL) 3. Grup 13’üncü hafta lideri yenerek grup liderliğine yükselen Bilecik Belediyespor, grubun son maçı olan Beykozspor karşısında liderliğini devam ettirerek bir üst tura çıkmak istiyor.
 • 10:55Başkan Yağcı, Başkan Yıldırım'ı Ziyaret EttiBaşkan Yağcı, Başkan Yıldırım'ı Ziyaret EttiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.
 • 09:57Bilecik'te "Kalbe Düşünce" EtkinliğiBilecik Belediyesi tarafından 2016 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında "Kalbe düşünce" adlı program düzenlendi.
 • 10:23Belediye Başkanı Yağcı'dan ZiyaretBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Pazaryeri Kaymakamı İbrahim Özdel ve Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret etti.
 • 10:58Bilecik'te "Es-Sıddık" EtkinliğiBilecik Belediyesi tarafından 2016 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında "Es-Sıddık" adlı programda Hazreti Muhammed anlatıldı.
 • 14:59Türksoy Başkanı Kaseinov'a "Fahri Hemşehrilik" BeratıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri ve Kazakistan eski Kültür Bakanı Düsen Kaseinov'a "fahri hemşehrilik" beratı verdi.
 • 10:36Lefke Belediyesi Heyetinden Yağcı'ya ZiyaretLefke Belediyesi Heyetinden Yağcı'ya ZiyaretKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya ve Belediye Meclis üyelerinden oluşan heyet, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.
 • 14:02Diyarbakır'daki Terör SaldırısıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Diyarbakır'ın Çınar ilçesindeki terör saldırısına ilişkin kınama mesajı yayımladı.
 • 09:13Bilecik'te Kültür ve Sanat EtkinlikleriBilecik Belediyesi tarafından 2016 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 300 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.
 • 13:10Bilecik'te El Sanatları KurslarıBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Osmanlı El Sanatları Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 12:23Başkan Yağcı, Osmanlı El Sanatları Merkezi'ni Ziyaret EttiBaşkan Yağcı, Osmanlı El Sanatları Merkezi'ni Ziyaret EttiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi Osmanlı El Sanatları Merkezi’ni ziyaret ederek, kursiyerlerle bir araya geldi.
 • 18:07Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, Muhtarlarla Bir Araya GeldiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir aya geldi.
 • 18:01Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Bilecik'te Şeyh Edebali Türbesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Bilecik'te Şeyh Edebali Türbesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ziyaret ettiği Bilecik’teki Şeyh Edebali türbesinde, ” Osmanlı’nın kurulduğu, bir cihan imparatorluğunun kuruluşunun ayak izleri var burada” dedi.
 • 18:06767 Metrekare Arsasını Sağlık Tesisi Yapılması İçin Bağışladı767 Metrekare Arsasını Sağlık Tesisi Yapılması İçin BağışladıBilecik’te bir vatandaş, 767 metrekare arsasını sağlık hizmetleri için tesis yapılması için hazineye bağışladı.
 • 18:58Bayırbucak Türkmenlerine YardımBayırbucak Türkmenlerine YardımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yardımların tıra yüklenmesi - İHH İl Temsilcisinin konuşması- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcının konuşması Bayırbucak Türkmenlerine yardım- Bilecik Belediyesi ile İHH İnsani Yardım Vakfınca başlatılan kampanya kapsamında, Türkmenlere giyecek ve gıda malzemesi gönderildi Bilecik Belediyesi ile İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfınca başlatılan kampanyada toplanan giyecek ve gıda malzemeleri, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere tırla yola çıkarıldı.
 • 12:56Orman, Su Varsa Hayat VarOrman, Su Varsa Hayat Var" ProjesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Mamamatik" cihazının tanıtımı - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın açıklaması Bilecik'te "Orman, su varsa hayat var" projesi Doğa ve Milli Paklar 2. Bölge Müdürlüğünce yürütülen "Orman, su varsa hayat var" projesi kapsamında hediye edilen "mamamatik" hayvanseverlerin kullanımına sunuldu.
 • 12:1410. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tiyatro oyunundan görüntü- Kayra Şenocak'ın açıklaması - Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali" Bilecik Belediyesi'nin bu yıl 10'uncusunu gerçekleştirdiği "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde, "Aşka olan meylım senin yüzünden 2" adlı oyun sahnelendi.
 • 14:59Uluslararası Tarihte ve Günümüzde Bilecik ve Çevresi' SempozyumuUluslararası Tarihte ve Günümüzde Bilecik ve Çevresi' SempozyumuBilecik’te düzenlenen ’Uluslararası Tarihte ve Günümüzde Bilecik ve Çevresi’ sempozyumu, mehteran takımı eşliğinde başladı.
 • 09:3710. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "Sorma Söylemem" adlı oyundan genel görüntü- Merve Sevi'nin konuşması- Ercüment Doğan'ın konuşması- İrfan Kangı'nın konuşması - Festival kapsamında "Sorma söylemem" adlı oyun sahnelendi Bilecik Belediyesi'nin bu yıl 10'uncusunu gerçekleştirdiği "Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde "Sorma söylemem" adlı oyun sahnelendi.
 • 10:36Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıTiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı"Markopaşa müzikali" adlı oyunundan detaylar- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması- Nejat Uygur'un sahne aldığı oyunlardan kesitlerin sergilendiği slayt gösterimi - Helva dağıtımı - Nejla Uygur'un açıklaması - Uygur kardeşlerin açıklamaları Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ile Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı "Markopaşa müzikali" adlı oyun sahnelendi.
 • 13:56AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir Mazbatasını AldıAK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir Mazbatasını Aldı1 Kasım seçimlerinde 26. dönem milletvekili seçilen AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir mazbatasını aldı.
 • 18:31Bakan Avcı Müjdeyi VerdiBakan Avcı Müjdeyi VerdiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, birtakım açılış programına katılmak üzere baba ocağı Bilecik’e gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’dan, 2014’teki seçim vaatleri arasında yer alan ’’Bilecik Belediyesi Eğitim, Bilim ve Deney Merkezi’’ projesinin onaylandığı müjdesini aldıklarını belirtti.
 • 12:38AK Parti Heyeti Fabrikalar ve Küçük Sanayi Esnafını Ziyaret EttiAK Parti Heyeti Fabrikalar ve Küçük Sanayi Esnafını Ziyaret EttiAk Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ve parti yetkilileri, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.
 • 20:09Düşman İşgalinden Kurtuluşun 93'ncü Yıl Dönümü KutlandıDüşman İşgalinden Kurtuluşun 93'ncü Yıl Dönümü KutlandıŞeyh Edebali Kültür Kongre Merkezi'ndeki kutlamalardan genel görüntü- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması - 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı bando takımının gösterisi - Bilecik Belediyesi Mehteran takımının gösterisi Bilecik'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü- Kentin işgalden kurtuluşunun 93'nci yıl dönümü dolayısıyla Şeyh Edebali Kültür Kongre Merkezi'nde tören yapıldı Bilecik'in düşman işgalinden kurtuluşunun 93'nci yıl dönümü kutlandı.
 • 17:44Hacı Adayları Dualarla UğurlandıHacı Adayları Dualarla UğurlandıHacı adaylarından genel görüntü- Uğurlamadan detaylar- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması- Bilecik Müftüsü Necati akkuş'un konuşması- Müftü Yardımcısı Ahmet Tokgöz'ün uğurlama duası Bilecik'te, 97 hacı adayı, düzenlenen törenle kutsal topraklara uğurlandı.
 • 15:53Camiler Ramazan Ayı İçin HazırlanıyorCamiler Ramazan Ayı İçin HazırlanıyorBilecik Belediyesi, camileri ramazan ayı için temizliyor.
 • 19:23Çeşmelerden Su Yerine Şerbet AktıÇeşmelerden Su Yerine Şerbet AktıBilecik Belediyesi tarafından, Berat gecesi nedeniyle helva ve şerbet ikramı yapıldı.
 • 23:58Bakan İslam, Bakan İslam, "Fetih Programı"Na KatıldıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Bilecik'te: - "Biz geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bağ kuran nesilleriz. Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, geçmişleri ile gelecek arasında bağ kuran bir nesil olduklarını ifade ederek, "Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" dedi.
 • 12:51Bilecik İçin Söyle 2Bilecik İçin Söyle 2" Klibinin Tanıtımı YapıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması - "Bilecik için söyle 2" klibinin tanıtımı "Bilecik için söyle 2" projesi kapsamında Bilecik'in yöresel türküsünü seslendiren sanatçılar, düzenlenen yemekte bir araya geldi.
 • 14:05Türk Sinemasının 100. Yılı Yeşilçam ŞarkılarıTürk Sinemasının 100. Yılı Yeşilçam Şarkıları" KonseriBestelerin seslendirilmesi - Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması Bilecik Belediyesi tarafından "Türk sinemasının 100. Yılı Yeşilçam şarkıları" konserinde, Yeşilçam'ın unutulmayan şarkıları seslendirildi.
 • 11:11Bilecik'te Gökhan Türkmen RüzgarıBilecik'te Gökhan Türkmen RüzgarıBilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "Gençlik Şöleni" kapsamında gerçekleştirilen sevilen şarkıcı Gökhan Türkmen konser verdi.
 • 21:11Temiz ÇevremTemiz Çevrem" KampanyasıÇöp toplamadan genel görüntü- Bilecik Valisi Nayir'in açıklaması - Belediye Başkanı Yağcı'nın açıklaması Bilecik'te "Temiz Çevrem" kampanyası- Bilecik Valisi Nayir ve Belediye Başkanı Yağcı ile beraberindekiler, Kent Ormanı'nda çöp topladı Bilecik'te, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan "Temiz Çevrem" kampanyası çöp toplama etkinliğiyle başladı.
 • 18:39Bilecik Vali ve Belediye Başkanı Ormanda Çöp TopladıBilecik Vali ve Belediye Başkanı Ormanda Çöp TopladıVali ve Belediye Başkanı ormanda çöp topladı Bilecik'te düzenlenen 'Temiz Çevrem' kampanyasında Vali Ahmet Hamdi Nayir ile Belediye Başkanı AK Partili Selim Yağcı, Atatürk Kent Ormanı'nda çöp topladı.
 • 17:37Vali ve Belediye Başkanı Ormanda Çöp TopladıVali ve Belediye Başkanı Ormanda Çöp TopladıBilecik'te düzenlenen 'Temiz Çevrem' kampanyasında Vali Ahmet Hamdi Nayir ile Belediye Başkanı AK Partili Selim Yağcı, Atatürk Kent Ormanı'nda çöp topladı.
 • 13:59Müezzinoğlu: Müezzinoğlu: "Vatandaşın Analiz Kabiliyeti Fevkalade İyi, Gerekli Analizleri Yapar"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Bilecik Devlet Hastanesi çıkışı açıklaması- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun, İl Özel İdaresinde incelemede bulunması - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun, Bilecik Valiliğini ziyareti ve açıklaması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "(CHP'nin seçim beyannamesi) Tabii ki seçim atmosferinde herkes her türlü vaatte bulunacaktır ama neticede vatandaşın da analiz kabiliyeti fevkalade iyi, gerekli analizleri yapar" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu CHP'nin seçim beyannamesine ilişkin, "Tabii ki seçim atmosferinde herkes her türlü vaatte bulunacaktır ama neticede vatandaşın da analiz kabiliyeti fevkalade iyi, gerekli analizleri yapar" dedi.
 • 11:47Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu CHP'nin seçim beyannamesine ilişkin, "Tabii ki seçim atmosferinde herkes her türlü vaatte bulunacaktır ama neticede vatandaşın da analiz kabiliyeti fevkalade iyi, gerekli analizleri yapar" dedi.
 • 15:40Bilecik Belediyesinden Amatör Kulüplere DestekBilecik Belediyesinden Amatör Kulüplere DestekBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından amatör futbol kulüplerine yardım yapıldı.
 • 15:39Bilecik Belediyesi '1. Uluslararası Çocukların Şehri' Kongresine KatıldıBilecik Belediyesi '1. Uluslararası Çocukların Şehri' Kongresine Katıldıİstanbul’da gerçekleştirilen “1. Uluslararası Çocukların Şehri” kongresine katılan Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, geleceğin teminatı olan çocuklar için birçok önemli işlev gören uluslararası bir kongreye katılarak, Bilecik’i en iyi şekilde temsil ettiklerini belirtti.
 • 15:03Jandarma Genel Komutanı Orgeneral AtayJandarma Genel Komutanı Orgeneral AtayJandarma Genel Komutanı Orgeneral Abdullah Atay, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret etti.
 • 12:35Özgecan İsmi Bilecik'te de YaşayacakÖzgecan İsmi Bilecik'te de YaşayacakBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, geçtiğimiz günlerden canice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın genç kızlık zarafetine uygun güzel bir esere ismini vermek istediğini belirtti.
 • 16:46Bilecik'te Acemi Askerler Yemin EttiBilecik'te Acemi Askerler Yemin EttiBilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı 9. Alay Jandarma Eğitim Komutanlığında vatani görevini yapan 1995/1 tertip erler törenle yemin etti.
 • 11:51Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Bilecik'te Çiçeklerle KarşılandıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Bilecik'te Çiçeklerle KarşılandıAdalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bilecik 5. Olağan İl Kongresini için Bilecik’e gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı çiçeklerle karşılandı.
 • 14:08Gençliğe Sporla BakışGençliğe Sporla Bakış" Projesi Hayata GeçtiBilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından hazırlanan “Gençliğe Sporla Bakış” projesi hayata geçti.
 • 12:43Bilecik Belediyesi 2015 Yılı Kültür ve Sanat EtkinlikleriBilecik Belediyesi 2015 Yılı Kültür ve Sanat EtkinlikleriBilecik Belediyesi 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri- Bilecik Belediyesi tarafından 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 350 kursiyere sertifika töreni düzenlendi Bilecik Belediyesi tarafından 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 350 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.
 • 13:08Başkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya GeldiBaşkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya GeldiBilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile bir araya geldi.
 • 01:08Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıBilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıBilecik Belediyesinin düzenlediği 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı Dünyanın sonu.net adlı oyun sahnelendi.