SON DAKİKA SELİM YAĞCI HABERLERİ

Son Dakika Selim Yağcı Haberleri


SELİM YAĞCI

ADAY-AKP-BİLECİK-MERKEZ

1966 yılında Bilecik ili Cumalı Köyünde doğdu. 1973 - 1984 yılları arasında İlk, Orta, Lise öğrenimini Bilecik, Bursa ve Çanakkale illerinde tamamladı. 1984 - 1988 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1989 - 1992 yılları arasında Bilecik... Devamı

17:44
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'dan Esnaf Ziyareti Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik ekonomisine katkı sağlayan esnafı ziyaret ederek, hayırlı işler temmenisinde bulundu.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'dan Esnaf Ziyareti
13:46
Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan İnceleme Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Belediye Yaşayan Kent Müzesi ile Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde kadınlar için oluşturulan spor ve aktivite salonunda incelemede bulundu.
13:18
AK Parti'liler Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı üyelerinden oluşan heyet, birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya geldi.
AK Parti'liler Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi
17:15
İl Emniyet Müdürü Bektaş ve El Sanatları Müdürü Aslan'dan Başkan Yağcı'ya Ziyaret Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirilen Ali Ekber Bektaş ve El Sanatları Müdürü Ahmet Arslan, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürü Bektaş ve El Sanatları Müdürü Aslan'dan Başkan Yağcı'ya Ziyaret
16:06
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı Bilecik Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısının 4’üncüsü Vezirhan beldesinde gerçekleştirildi.
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı
12:05
Bilecik'te Kış Temizliği Bilecik’te etkili olan yoğun kar yağışının ardından Bilecik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor.
Bilecik'te Kış Temizliği
12:03
Serdar Tuncer ve Hayati İnanç Bilecikliler ile Buluştu Bilecik Belediyesi, 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, sunucu, şair, yazar Serdar Tuncer ve Hayati İnaç’ı Bilecikliler ile buluştu.
Serdar Tuncer ve Hayati İnanç Bilecikliler ile Buluştu
11:07
Bilecik'te Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısı Bilecik'te, Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısı yapıldı.
11:07
Bilecik'te Kalbe Düşünce Etkinliği Düzenlendi Bilecik Belediyesi, 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Kalbe Düşünce adlı program düzenledi.
Bilecik'te Kalbe Düşünce Etkinliği Düzenlendi
19:03
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: "Dünyaya 6 asrı aşkın bir sürede barış, adalet, hoşgörü ve medeniyet getiren bir ecdadın nesilleri olarak, bizler de üzerimize düşenleri her zaman yerine getireceğiz"
17:18
Bilecik Belediyesi Çocukları Sömestri Tatilinde Tiyatro Oyunu ve Filmlerle Buluşmaya Başladı Bilecik Belediyesi, sömestri tatilinde çocuklara karne hediyesi olarak sunduğu birbirinden güzel 15 filmi çocuklarla buluşturmaya başladı.
Bilecik Belediyesi Çocukları Sömestri Tatilinde Tiyatro Oyunu ve Filmlerle Buluşmaya Başladı
14:08
Gençliğe Sporla Bakış" Projesi Hayata Geçti Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından hazırlanan “Gençliğe Sporla Bakış” projesi hayata geçti.
Gençliğe Sporla Bakış' Projesi Hayata Geçti
20:24
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te Bilecik Belediyesi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te
12:43
Bilecik Belediyesi 2015 Yılı Kültür ve Sanat Etkinlikleri Bilecik Belediyesi 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri- Bilecik Belediyesi tarafından 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 350 kursiyere sertifika töreni düzenlendi Bilecik Belediyesi tarafından 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 350 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.
Bilecik Belediyesi 2015 Yılı Kültür ve Sanat Etkinlikleri
10:43
Bilecik Belediyesi 2015 Yılı Kültür ve Sanat Etkinlikleri Bilecik Belediyesi tarafından 2015 yılı kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 350 kursiyere sertifika töreni düzenlendi.
16:40
Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç'ten Bilecik Ziyareti Bilecik’e gelen Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç, il ve ilçe belediye başkanlarıyla Sosyal Denge Sözleşmeleri (SDS) yenileme toplantısında bir araya geldi.
Bem-Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç'ten Bilecik Ziyareti
19:51
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çelik'ten Başkanı Selim Yağcı'ya Ziyaret AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili ve AK Parti Bilecik İl Koordinatörü Canan Çandemir Çelik, Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamında ziyaret etti.
AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Çelik'ten Başkanı Selim Yağcı'ya Ziyaret
17:11
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ’’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’ münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı
17:10
Başkan Selim Yağcı'nın 1. İnönü Zaferinin 94. Yıl Dönümü Mesajı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı 1. İnönü Zaferinin 94. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Selim Yağcı'nın 1. İnönü Zaferinin 94. Yıl Dönümü Mesajı
13:08
Başkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya Geldi Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile bir araya geldi.
Başkan Yağcı Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ile Bir Araya Geldi
13:20
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Bilecik Belediye Meclisi’nin Ocak ayı toplantısı, Başkan Selim Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi.
Bilecik Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı
18:50
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, il genelinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle zarar gören Bozüyük Kapalı Pazarı, Söğüt Seramik Fabrikası ile Söğüt ve İnhisar’a bağlı köylerdeki sera arazilerinde incelemelerde bulundu.
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti
14:30
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı, Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya'da düzenlenen etkinliklerle anıldı.
12:33
Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yılı Bilecik'te anma etkinlikleri kapsamında Şeyh Edebali Türbesi'ne yürüyüş düzenlendi.
18:06
Mucize Yöntem Bileciklileri de Konuşturuyor İngilizce öğrenmeye hevesli Bilecikli gençler üniversite bünyesinde açılmış olan İngilizce kurslarına devam ederek kendilerini geliştirebilirler.
Mucize Yöntem Bileciklileri de Konuşturuyor
17:45
Bilecik Belediyesi Helva İkramı Bilecik Belediyesi tarafından, Mevlit kandili dolayısıyla vatandaşlara helva ikramı yapıldı.
12:40
Bilecik'te 2014 Yılı Böyle Geçti Bilecik'te, 2014 yılında yaşanan önemli gelişmelerden bazıları, Türkiye ve il gündeminde yankı uyandırdı.
10:07
Bilecik Belediyesi'nden Karla Mücadele Bilecik Belediyesi tarafından karla mücadele çalışmaları yapıyor.
10:02
Okullar Hayat Olsun" Projesi Bilecik Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından imzalanan "Okullar hayat olsun" projesi kapsamında, peyzaj düzenleme çalışması ve fidan dikimi gerçekleştirildi.
13:11
İslam'da Fetih Ruhu" Konferansı Bilecik Muradiye Kültür Vakfı tarafından "İslam'da fetih ruhu" adlı konferans düzenlendi.
18:30
Babasının Cenaze Namazını Kıldırdı Bilecik esnaflarından ve Şerifpaşa Camii İmam Hatip-i Mehmet Ali Kaya, en zor görevini yaparak babası Sadettin Kaya’nın cenaze namazını kıldırdı.
Babasının Cenaze Namazını Kıldırdı
21:36
Bilecik'te AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık Oldu Bilecik’te AK Parti 5’inci Olağan Merkez İlçe Kongresi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in katılımları ile gerçekleştirildi.
Bilecik'te AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık Oldu
19:07
AK Parti Bilecik Merkez İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Çelik: "Bizim muhalefetimiz, 'acaba AK Parti'nin ayağı tökezler de buradan bize bir yol çıkar mı' hesabı yapıyor.
13:40
Bilecik'te "Kalbe Düşünce" Adlı Program Bilecik Belediyesi 2014 kültür ve sanat yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen, şair-yazar ve televizyon programcısı Serdar Tuncer’in sunduğu "Kalbe Düşünce" adlı programda Prof. Dr. Sadettin Ökten, Mevlana’nın öğütlerini anlattı.
Bilecik'te 'Kalbe Düşünce' Adlı Program
08:57
Bilecik'te Kalbe Düşünce Programı Düzenlendi Bilecik Belediyesi, 2014 yılı kültür ve sanat yılı etkinlikleri kapsamında Kalbe Düşünce adlı program düzenledi.
11:08
Başkan Yağcı, Öğrencilere Tecrübelerini Anlattı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İşletme Bölümü, Yönetim ve Denetim Kulübü tarafından düzenlenen "Girişimciler ve yöneticiler İİBF’lilerle buluşuyor" konulu söyleşiye katılarak, öğrencilere tecrübelerini aktardı.
Başkan Yağcı, Öğrencilere Tecrübelerini Anlattı
18:13
Pakistan'daki Okul Baskını Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, saldırıyı kınadı.
11:07
Bilecik Hızlı Tren Garı Hizmet Vermeye Hazırlanıyor Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Hızlı Tren Garı’nın kısa süre içinde vatandaşların hizmetine gireceğini söyledi.
Bilecik Hızlı Tren Garı Hizmet Vermeye Hazırlanıyor
08:13
"Girişimciler ve Yöneticiler İİBF'lilerle Buluşuyor" Söyleyişi Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından düzenlenen "Girişimciler ve yöneticiler İİBF'lilerle buluşuyor" konulu söyleşiye katıldı.
18:32
Belediye Başkanı Yağcı'nın Ankara Temasları Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ankara temasları kapsamında Bilecik için fayda sağlayacak bir dizi ziyarette bulundu.
Belediye Başkanı Yağcı'nın Ankara Temasları
17:23
Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan Ziyaretler Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
21:04
Bilecik Belediyespor: 59 - 68 Aksaray Belediye : 62 Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde mücadele eden Bilecik Belediyespor sahasında 68 Aksaray Belediyespor'a 59 62 yenildi.
Bilecik Belediyespor: 59 - 68 Aksaray Belediye : 62
12:57
Bilecik Kültür ve Sanat Merkezi Zabıta Müdürlüğü Binası Oluyor Bilecik şehir merkezindeki Belediye Kültür Sitesinin yanında yer alan Kültür ve Sanat Merkezi binasının, Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından kullanılması için tadilat ve onarım çalışmaları başlatıldı.
Bilecik Kültür ve Sanat Merkezi Zabıta Müdürlüğü Binası Oluyor
17:25
Turizm Acentelerinden Bilecik'e Ziyaret TURSAB ve Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu üyeleri, turizm sektöründeki zenginlikleri değerlendirmek üzere Bilecik'e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Turizm Acentelerinden Bilecik'e Ziyaret
19:55
Bilecik Belediye Başkanı Yağcı'dan 5 Aralık Dünya Kadınlar Günü Mesajı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, "Atatürk'ün Bilecik'e gelişi" ile "Dünya Madenciler" ve 5 Aralık Dünya Kadınlar Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
12:57
Bilecik Belediye Meclis Toplantısı Toplantı, Belediye Başkanı Yağcı başkanlığında gerçekleştirildi.
20:32
BEBKA Yönetim Kurulu Toplantısı, Eskişehir'de Yapıldı Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Aralık ayı toplantısı, Eskişehir'de yapıldı.
20:31
BEBKA Yönetim Kurulu Toplantısı, Eskişehir'de Yapıldı Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Aralık Ayı Toplantısı, Eskişehir'de yapıldı.
02:08
"9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi Bilecik Belediyesi'nce bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
'9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi
01:10
9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali" Festival, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:24:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SELİM YAĞCI HABERLERİ
[Hata Bildir]