18:1000
SON DAKİKA SELİM YAĞCI HABERLERİ

Son Dakika Selim Yağcı Haberleri


SELİM YAĞCI

ADAY-AKP-BİLECİK-MERKEZ

1966 yılında Bilecik ili Cumalı Köyünde doğdu. 1973 - 1984 yılları arasında İlk, Orta, Lise öğrenimini Bilecik, Bursa ve Çanakkale illerinde tamamladı. 1984 - 1988 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1989 - 1992 yılları arasında Bilecik... Devamı

  Belediye Başkanı Yağcı'dan İnceleme

  Belediye Başkanı Yağcı'dan İnceleme

  Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, belediye tarafından gerçekleştirilen projeleri yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Yaz Spor Okulları Sertifika Töreni

  Yaz Spor Okulları Sertifika Töreni

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı "Çocuklarımızın hem eğleneceği hem dinleneceği hem de öğrenebileceği bir etkinlik düzenleyelim dedik ve yola çıktık." dedi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Marmaralı Belediyelerden Bosna Hersek'e Yardım

  Marmara Belediyeler Birliği Başkanı Altepe: "Birliğe üye 60 belediyenin topladığı yaklaşık 86 tır malzemeyi Bosna Hersek'e ulaştırarak Türkiye'nin gerçek dost olduğunu ve kardeş Bosna Hersek Cumhuriyeti’nin de yanında olduğumuzu gösterdik" (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Marmara Belediyeler Birliği Bosna'ya 86 Tır Malzeme Gönderdi

  Marmara Belediyeler Birliği, tarihinin en büyük doğal afetini yaşayan Bosna Hersek'e 86 TIR yardım malzemesi gönderdi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Marmaralı Belediyeler Bosna Hersek'in Yüzünü Güldürdü

  Marmaralı Belediyeler Bosna Hersek'in Yüzünü Güldürdü

  Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, afet durumlarında birliğin yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında olacağını söyleyerek, “Marmara Belediyeler Birliği belediyeleri tarafından toplanan 86 tır malzeme Bosna Hersek’in yüzünü güldürdü” dedi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bilecik'te Engelsizim Yaşam ve Yardımlaşma Derneği Açıldı

  Bilecik'te Engelsizim Yaşam ve Yardımlaşma Derneği düzenlenen törenle açıldı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Bilecik Belediye Başkanı'ndan Vali Çevik İçin Taziye Mesajı

  Bilecik Belediye Başkanı'ndan Vali Çevik İçin Taziye Mesajı

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, merkez Valisi Çevik'in hayatını kaybetmesi nedeniyle mesaj yayımladı. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Bakan Avcı: Mahkemeler Üzerinden Velileri, Milyonlarca Öğrenciyi Tedirgin Etmeye Yönelik Tezgahları...

  Bakan Avcı: Mahkemeler Üzerinden Velileri, Milyonlarca Öğrenciyi Tedirgin Etmeye Yönelik Tezgahları...

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, sınavlara yapılacak itiraz süresini 10 günle sınırladıklarını söyleyerek, "10 gün içerisinde müracaat edilsin, mahkeme belli bir süre içerisinde esastan görüşerek karar versin ki çocuklarımız okullarına başlamadan önce yargının kararını alalım ve uygulayalım. Artık mahkemeler üzerinden velileri, milyonlarca öğrenciyi tedirgin etmeye yönelik tezgahları boşa çıkarmış olacağız" dedi. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Baba Ocağı Bilecik'e Geldi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Baba Ocağı Bilecik'e Geldi

  Bilecik Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görüşülen ve onaylanan “Torba Yasa” da Milli Eğitim ile ilgili çok önemli bir madde geçirdiklerinin belirterek, "İnşallah önümüzdeki dönemde artık mahkemeler üzerinden velileri, milyonlarca öğrenciyi tedirgin etmeye yönelik tezgahları da böylece inşallah boşa çıkarmış olacağız ”dedi.Baba ocağı Bilecik'e gelen Bakan Avcı, programın ilk ayağı olan Bilecik Belediyesi'ne gelişinde, bina bahçesinde Belediye Başkanı Selim Yağcı ve (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Bakan Avcı'dan İhsanoğlu'na Gönderme

  Milli Eğitim Bakanı Bakanı Nabi Avcı, birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği baba ocağı Bilecik’te, dün mikrofon sıkıntısı yüzünden Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ile CHP ve MHP'li parti yöneticileri ile milletvekilleri arasında yaşanan olaya gönderme yaparak, "Biz çok şükür neye geldiğimiz biliyoruz. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.08.2014 18:10:21. #1.13#