23:3400
SON DAKİKA SELİM YAĞCI HABERLERİ

Son Dakika Selim Yağcı Haberleri


SELİM YAĞCI

ADAY-AKP-BİLECİK-MERKEZ

1966 yılında Bilecik ili Cumalı Köyünde doğdu. 1973 - 1984 yılları arasında İlk, Orta, Lise öğrenimini Bilecik, Bursa ve Çanakkale illerinde tamamladı. 1984 - 1988 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1989 - 1992 yılları arasında Bilecik... Devamı

  Bilecik Belediyesi Vizyon Projeleri Çalışmaları Devam Ediyor

  Bilecik Belediyesi Vizyon Projeleri Çalışmaları Devam Ediyor

  Bilecik Belediyesi tarafından Bilecik’e kazandırılacak olan vizyon projeleri arasında yer alan Şehirlerarası Otobüs Terminali, Katı Atık Entegre Dönüşüm Tesisi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi projelerindeki çalışmalar devam ediyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Guinness Rekorlar Kitabına Başvurulan Küp Yeni Yerine Taşındı

  Guinness Rekorlar Kitabına Başvurulan Küp Yeni Yerine Taşındı

  Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Kınık köyündeki ustalar, Guinness Rekorlar Kitabı’na girecek büyüklükte yaptıkları küpe sahip çıkılarak yapıldığı yerden köy meydanına taşındı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bilecik Belediyesi'nde Bayramlaşma

  Bilecik Belediyesi'nde, bayramlaşma töreni gerçekleşti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Osmanlı Tarihi Bu Mekanda "Film Şeridi" Gibi Anlatılacak

  Bilecik'te, Şeyh Edebali Türbesi Yerleşkesi'nde oluşturulacak "Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi"nde, devletin tarihi hakkında kronolojik sıralamaya göre sesli ve görsel unsurlarla bilgi verilecek Belediye Başkanı Yağcı: "Projeyi nihayete erdirip 2015 yılı içinde Bilecik'in fethi törenleriyle bu mekanı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kahramanmaraş Savcılığı'na Atanan Akgül'den Başkan Vekili Can'a Veda Ziyareti

  Kahramanmaraş Savcılığı'na Atanan Akgül'den Başkan Vekili Can'a Veda Ziyareti

  Bilecik Belediyesi’nde Hukuk İşleri Müdürlüğü görevini yerine getirmiş olan ve Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan Kamil Buğra Akgül, Belediye Başkan Vekili Nihat Can’ı makamında ziyaret etti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: "Kurban Bayramı'nın ülkemiz ve milletimiz için önemini anlamanın yanı sıra dünya çapında savaş, açlık, yoksulluk ve zulüm altında olan insanların sıkıntılarını paylaşmak, onları da hatırlamak büyük önem arz etmektedir" (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Yaşayan Kent Müzesi İçin Tarihi Eserler Toplanmaya Başlandı

  Yaşayan Kent Müzesi İçin Tarihi Eserler Toplanmaya Başlandı

  Bilecik Belediyesi tarafından yapımı kısa bir süre sonra tamamlanacak olan ‘Yaşayan Kent Müzesi’nde sergilenecek tarihi eserler toplanmaya başlandı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, Hacca Uğurlandı

  Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, hac ibadeti için kutsal topraklara gitmeden önce belediye personeliyle helalleşti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İtfaiye Haftası

  Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, itfaiyeciliğin birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olduğunu, beraberinde de büyük sorumluluklar getirdiğini söyledi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Yağcı'nın İtfaiye Haftası Mesajı

  Başkan Yağcı'nın İtfaiye Haftası Mesajı

  Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bilecik'te "Minik Öğrencilere Eğitim Setleri" Dağıtımı Töreni

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: "Eğitime yapılan yatırımları en büyük yatırım olarak görüyoruz" (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Ahilik Haftası

  Ahilik Haftası

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı: "Davranışı, sanat anlayışı, milli ve manevi değerlere duyarlılığı, ayrıca dünya görüşü bakımından Ahilerin hem devlet nazarındaki yerleri hem de halkın nazarındaki konumları çok farklıdır" (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu Açıklaması

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu Açıklaması

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, 733’üncüsü kutlanan Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenliklerinde Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yaptığı açıklamalara cevap verdi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 23:34:53. #1.11#