SON DAKİKA SEMA ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Sema Özcan Haberleri

 • 25 Şubat 2016 23:46Sevmek Zamanı" Restore Edilerek GösterildiYönetmenliğini ve yapımcılığını Metin Erksan'ın üstlendiği, "Sevmek Zamanı" filmi restore edildi.
 • 15 Kasım 2015 12:58Tarihi Kaleye Bir Haftada 7 Bin ZiyaretçiTarihi Kaleye Bir Haftada 7 Bin ZiyaretçiGaziantep’in savunmasında çok önemli bir yere sahip olan ve binlerce şehidin hikayesini barındıran tarihi kale, ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 01 Temmuz 2015 03:23Buzdlabından Çıkan Yangın Evi Küle ÇevirdiBuzdlabından Çıkan Yangın Evi Küle ÇevirdiMuğla’’nın Marmaris ilçesinde 3 katlı bir apartmanın çatı katındaki dairede çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi.
 • 12 Aralık 2013 14:26Ayvalık AK Parti'den Mahalle GezileriAyvalık AK Parti'den Mahalle GezileriBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Başkanlığı, Yenimahalle’de halkla buluştu.
 • 08 Aralık 2013 18:30Kalbimin Sahibi FilmiKalbimin Sahibi FilmiKalbimin Sahibi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kalbimin Sahibi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
 • 26 Kasım 2013 17:09Ayvalık'ta AK Parti'den Emekli Öğretmenlere ZiyaretAyvalık'ta AK Parti'den Emekli Öğretmenlere ZiyaretBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi, ilçenin sevilen emekli öğretmenleri; Fatma Esen ve Recep Esen'e nezaket ziyaretinde bulundu.
  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle önceki gün gerçekleştirilen ziyaret; AK...
 • 03 Kasım 2013 16:30Ayvalık AK Parti'de Aday Adayları HeyecanıAyvalık AK Parti'de Aday Adayları HeyecanıBalıkesir'in Ayvalık ilçesi, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen mini bir törenle AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Özcan ile ilçenin sevilen esnaflarından Hakan Kayaalp, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel...
 • 22 Ekim 2013 12:33Ayvalık AK Parti'den Kırcalar Köyü ÇıkarmasıAyvalık AK Parti'den Kırcalar Köyü ÇıkarmasıBalıkesir'in Ayvalık AK Parti İlçe Başkanı Melih Çakırca'nın öncülüğünde, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Özcan ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün ilçeye bağlı Kırcalar köyüne adeta çıkarma yaptı.
 • 30 Ağustos 2013 12:11Ayvalık'ta Akkadınlardan Engellilere Tam DestekAyvalık'ta Akkadınlardan Engellilere Tam DestekBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ak Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi; Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi (BOED) yararına sanatçı Eyüp İşler ve yeni kurduğu müzik gurubunun verdiği konsere tam destek verdi.
 • 28 Ağustos 2013 16:41Ak Parti, Ayvalık'ta Başarısının Sırrını AçıkladıAk Parti, Ayvalık'ta Başarısının Sırrını AçıkladıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı ilçenin köylerinde geleneksel ziyaretlerine ara vermiyor.
 • 11 Ağustos 2013 13:54Ayvalık AK Parti'de Bayramlaşma CoşkusuAyvalık AK Parti'de Bayramlaşma CoşkusuBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ramazan Bayramı nedeniyle AK Parti İlçe Başkanlığın da düzenlenen bayramlaşmaya katılım yoğun oldu.
 • 06 Ağustos 2013 15:42Ayvalık AK Parti Yoksulları UnutmadıAyvalık AK Parti Yoksulları UnutmadıBalıkesir'in Ayvalık İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı için sürdürdüğü gıda yardımlarını sürdürüyor.
 • 01 Ağustos 2013 12:58Milletvekili Aydınlıoğlu Akçapınar Köyü'ndeMilletvekili Aydınlıoğlu Akçapınar Köyü'ndeBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde; AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı ile AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile birlikte ilçeye bağlı Akçapınar köyünde düzenlenen iftar yemeğine adeta çıkarma yaptı.
 • 28 Temmuz 2013 16:52Ayvalık'ta AK Parti'den Anlamlı JestAyvalık'ta AK Parti'den Anlamlı JestBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatı, Küçükköy beldesinin Sarımsaklı mevkiinde ikamet eden ve ihtiyaç sahibi olan kanser hastası bir vatandaşa ortopedik ve otomatik hasta yatağı hediye edildi.
 • 21 Temmuz 2013 16:28Ayvalık'ta Çocuk Yuvasının Geleneksel İftar YemeğiAyvalık'ta Çocuk Yuvasının Geleneksel İftar YemeğiBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Alibey Çocuk Yuvası Müdürlüğü tarafından her yıl Ramazan ayında, ilçe protokolü ve kuruma yardımlarda bulunan gönüllü annelerle yardımseverlere yönelik düzenlenen geleneksel iftar yemeği gerçekleşti.
 • 21 Temmuz 2013 16:05Ayvalıklı Ak Kadınlardan Engellilere Ak İftarAyvalıklı Ak Kadınlardan Engellilere Ak İftarBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Kadın Kolları tarafından engellilere iftar yemeği verildi.
 • 17 Temmuz 2013 13:42Ayvalıklı Ak Kadınlar Vatandaşların İftar SofrasındaAyvalıklı Ak Kadınlar Vatandaşların İftar SofrasındaBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Kadın Kolları üyeleri iftar sofralarında vatandaşları yalnız bırakmıyor.
 • 10 Temmuz 2013 16:21Ayvalık AK Parti'den Pide ve Ayranlı İftarAyvalık AK Parti'den Pide ve Ayranlı İftarBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, geçtiğimiz yıl Ramazan ayı boyunca her gün iftar yemeği veren AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı bünyesindeki AK kadınlar vatandaşlara iftar saatinde pide ve ayran dağıttı.
 • 25 Haziran 2013 11:43Ayvalık'ta Ak Kadınlar Üye Sayısını ArttırıyorAyvalık'ta Ak Kadınlar Üye Sayısını ArttırıyorBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları yönetimi 8 ay sonra yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 • 23 Haziran 2013 13:05Ayvalıklı Ak Kadınlar Kötü Gün DostuAyvalıklı Ak Kadınlar Kötü Gün DostuBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, yapmış olduğu sosyal çalışmalarla dikkatleri üzerinde toplayan AK Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi, vatandaşları iyi günde olduğu kadar kötü günlerinde de yalnız bırakmıyor.
 • 20 Haziran 2013 11:45Ayvalık AK Parti'den Kazlıçeşme ÇıkarmasıAyvalık AK Parti'den Kazlıçeşme ÇıkarmasıBaşbakan Recep Tayip Erdoğan'ın İstanbul'da gerçekleştirdiği Kazlıçeşme Mitingine, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden de yoğun katılım oldu.
 • 21 Mayıs 2013 11:25Ayvalık'ta Ak Gençler Anneler ve Hemşireleri UnutmadıAyvalık'ta Ak Gençler Anneler ve Hemşireleri UnutmadıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Anneler ve Hemşireleri unutmadı.
 • 14 Mayıs 2013 17:24Ayvalıklı Ak Kadınlar Engellileri UnutmadıAyvalıklı Ak Kadınlar Engellileri UnutmadıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, engelliler tarafından büyük bir coşkuyla kutlanılan 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda Ak Parti İlçe Kadın Kolları yöneticileri engellileri unutmadı.
 • 07 Mart 2013 19:07Ak Kadınlardan Emekçi Kadınlara Anlamlı ZiyaretAk Kadınlardan Emekçi Kadınlara Anlamlı ZiyaretBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede çeşitli işyerlerinde personel olarak çalışan kadınlara yönelik ziyaretler gerçekleştirildi.
 • 17 Şubat 2013 14:49Ayvalık'ta Ak'kadınlar Durmak BilmiyorAyvalık'ta Ak'kadınlar Durmak BilmiyorBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları yönetimi, Başkan Sema Özcan öncülüğünde ilçe genelindeki ev ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.