SON DAKİKA SEMA ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Sema Özcan Haberleri

 • 25 Şubat 2016 23:46 Sevmek Zamanı" Restore Edilerek Gösterildi Yönetmenliğini ve yapımcılığını Metin Erksan'ın üstlendiği, "Sevmek Zamanı" filmi restore edildi.
 • 15 Kasım 2015 12:58 Tarihi Kaleye Bir Haftada 7 Bin Ziyaretçi Tarihi Kaleye Bir Haftada 7 Bin Ziyaretçi Gaziantep’in savunmasında çok önemli bir yere sahip olan ve binlerce şehidin hikayesini barındıran tarihi kale, ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 01 Temmuz 2015 03:23 Buzdlabından Çıkan Yangın Evi Küle Çevirdi Buzdlabından Çıkan Yangın Evi Küle Çevirdi Muğla’’nın Marmaris ilçesinde 3 katlı bir apartmanın çatı katındaki dairede çıkan yangında ev kullanılamaz hale geldi.
 • 12 Aralık 2013 14:26 Ayvalık AK Parti'den Mahalle Gezileri Ayvalık AK Parti'den Mahalle Gezileri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Başkanlığı, Yenimahalle’de halkla buluştu.
 • 08 Aralık 2013 18:30 Kalbimin Sahibi Filmi Kalbimin Sahibi Filmi Kalbimin Sahibi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kalbimin Sahibi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
 • 26 Kasım 2013 17:09 Ayvalık'ta AK Parti'den Emekli Öğretmenlere Ziyaret Ayvalık'ta AK Parti'den Emekli Öğretmenlere Ziyaret Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi, ilçenin sevilen emekli öğretmenleri; Fatma Esen ve Recep Esen'e nezaket ziyaretinde bulundu.
  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle önceki gün gerçekleştirilen ziyaret; AK...
 • 03 Kasım 2013 16:30 Ayvalık AK Parti'de Aday Adayları Heyecanı Ayvalık AK Parti'de Aday Adayları Heyecanı Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen mini bir törenle AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Özcan ile ilçenin sevilen esnaflarından Hakan Kayaalp, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel...
 • 22 Ekim 2013 12:33 Ayvalık AK Parti'den Kırcalar Köyü Çıkarması Ayvalık AK Parti'den Kırcalar Köyü Çıkarması Balıkesir'in Ayvalık AK Parti İlçe Başkanı Melih Çakırca'nın öncülüğünde, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sema Özcan ve yönetim kurulu üyeleri önceki gün ilçeye bağlı Kırcalar köyüne adeta çıkarma yaptı.
 • 30 Ağustos 2013 12:11 Ayvalık'ta Akkadınlardan Engellilere Tam Destek Ayvalık'ta Akkadınlardan Engellilere Tam Destek Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ak Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi; Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi (BOED) yararına sanatçı Eyüp İşler ve yeni kurduğu müzik gurubunun verdiği konsere tam destek verdi.
 • 28 Ağustos 2013 16:41 Ak Parti, Ayvalık'ta Başarısının Sırrını Açıkladı Ak Parti, Ayvalık'ta Başarısının Sırrını Açıkladı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı ilçenin köylerinde geleneksel ziyaretlerine ara vermiyor.
 • 11 Ağustos 2013 13:54 Ayvalık AK Parti'de Bayramlaşma Coşkusu Ayvalık AK Parti'de Bayramlaşma Coşkusu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Ramazan Bayramı nedeniyle AK Parti İlçe Başkanlığın da düzenlenen bayramlaşmaya katılım yoğun oldu.
 • 06 Ağustos 2013 15:42 Ayvalık AK Parti Yoksulları Unutmadı Ayvalık AK Parti Yoksulları Unutmadı Balıkesir'in Ayvalık İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı için sürdürdüğü gıda yardımlarını sürdürüyor.
 • 01 Ağustos 2013 12:58 Milletvekili Aydınlıoğlu Akçapınar Köyü'nde Milletvekili Aydınlıoğlu Akçapınar Köyü'nde Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı ile AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile birlikte ilçeye bağlı Akçapınar köyünde düzenlenen iftar yemeğine adeta çıkarma yaptı.
 • 28 Temmuz 2013 16:52 Ayvalık'ta AK Parti'den Anlamlı Jest Ayvalık'ta AK Parti'den Anlamlı Jest Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatı, Küçükköy beldesinin Sarımsaklı mevkiinde ikamet eden ve ihtiyaç sahibi olan kanser hastası bir vatandaşa ortopedik ve otomatik hasta yatağı hediye edildi.
 • 21 Temmuz 2013 16:28 Ayvalık'ta Çocuk Yuvasının Geleneksel İftar Yemeği Ayvalık'ta Çocuk Yuvasının Geleneksel İftar Yemeği Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Alibey Çocuk Yuvası Müdürlüğü tarafından her yıl Ramazan ayında, ilçe protokolü ve kuruma yardımlarda bulunan gönüllü annelerle yardımseverlere yönelik düzenlenen geleneksel iftar yemeği gerçekleşti.
 • 21 Temmuz 2013 16:05 Ayvalıklı Ak Kadınlardan Engellilere Ak İftar Ayvalıklı Ak Kadınlardan Engellilere Ak İftar Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Kadın Kolları tarafından engellilere iftar yemeği verildi.
 • 17 Temmuz 2013 13:42 Ayvalıklı Ak Kadınlar Vatandaşların İftar Sofrasında Ayvalıklı Ak Kadınlar Vatandaşların İftar Sofrasında Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ayvalık İlçe Kadın Kolları üyeleri iftar sofralarında vatandaşları yalnız bırakmıyor.
 • 10 Temmuz 2013 16:21 Ayvalık AK Parti'den Pide ve Ayranlı İftar Ayvalık AK Parti'den Pide ve Ayranlı İftar Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, geçtiğimiz yıl Ramazan ayı boyunca her gün iftar yemeği veren AK Parti Ayvalık İlçe Başkanlığı bünyesindeki AK kadınlar vatandaşlara iftar saatinde pide ve ayran dağıttı.
 • 25 Haziran 2013 11:43 Ayvalık'ta Ak Kadınlar Üye Sayısını Arttırıyor Ayvalık'ta Ak Kadınlar Üye Sayısını Arttırıyor Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları yönetimi 8 ay sonra yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 • 23 Haziran 2013 13:05 Ayvalıklı Ak Kadınlar Kötü Gün Dostu Ayvalıklı Ak Kadınlar Kötü Gün Dostu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, yapmış olduğu sosyal çalışmalarla dikkatleri üzerinde toplayan AK Parti İlçe Kadın Kolları yönetimi, vatandaşları iyi günde olduğu kadar kötü günlerinde de yalnız bırakmıyor.
 • 20 Haziran 2013 11:45 Ayvalık AK Parti'den Kazlıçeşme Çıkarması Ayvalık AK Parti'den Kazlıçeşme Çıkarması Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın İstanbul'da gerçekleştirdiği Kazlıçeşme Mitingine, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden de yoğun katılım oldu.
 • 21 Mayıs 2013 11:25 Ayvalık'ta Ak Gençler Anneler ve Hemşireleri Unutmadı Ayvalık'ta Ak Gençler Anneler ve Hemşireleri Unutmadı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Anneler ve Hemşireleri unutmadı.
 • 14 Mayıs 2013 17:24 Ayvalıklı Ak Kadınlar Engellileri Unutmadı Ayvalıklı Ak Kadınlar Engellileri Unutmadı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, engelliler tarafından büyük bir coşkuyla kutlanılan 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda Ak Parti İlçe Kadın Kolları yöneticileri engellileri unutmadı.
 • 07 Mart 2013 19:07 Ak Kadınlardan Emekçi Kadınlara Anlamlı Ziyaret Ak Kadınlardan Emekçi Kadınlara Anlamlı Ziyaret Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede çeşitli işyerlerinde personel olarak çalışan kadınlara yönelik ziyaretler gerçekleştirildi.
 • 17 Şubat 2013 14:49 Ayvalık'ta Ak'kadınlar Durmak Bilmiyor Ayvalık'ta Ak'kadınlar Durmak Bilmiyor Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Kadın Kolları yönetimi, Başkan Sema Özcan öncülüğünde ilçe genelindeki ev ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.