18:3400
SON DAKİKA SENDİKA HABERLERİ

Son Dakika Sendika Haberleri

  Odunpazarı Belediyesi'nde Bayramlaşma

  Odunpazarı Belediyesi'nde Bayramlaşma

  Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, belediyelerin ekip çalışmasıyla başarılı olabileceğini, tüm çalışanlarda ortak duyarlılığın gereklililiğine işaret ederek, "Bunu gerçekleştirirsek Odunpazarı’nda birçok sorun çok kolay aşılır” dedi. (Bugün 16:32)

   

  STK'larla Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzalandı

  STK'larla Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzalandı

  Aksaray Üniversitesi, Memur-Sen İl Temsilciliği, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği ve Aksaray SMMMO ile işbirliği protokolü imzaladı. (Bugün 15:56)

   

  İl Özel İdaresi'nde Bayramlaşma

  İl Özel İdaresi'nde Bayramlaşma

  Kilis İl Özel İdaresinde Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma merasimi yapıldı. (Bugün 15:38)

   

  Öğretmene 'Rumuz Goncagül' Sürgünü

  Öğretmene 'Rumuz Goncagül' Sürgünü

  Antalya'da bir lisede sahnelenecek 'Rumuz Goncagül' adlı tiyatro oyununa, içeriğindeki 'muhabbet tellalı' kelimesinin 'p.....k' anlamına geldiği gerekçesiyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü komisyonu izin vermedi. (Bugün 14:48)

   

  Narlıdere Belediyesi ile Sendika Anlaşmaya Vardı

  Narlıdere Belediyesi ile Sendika Anlaşmaya Vardı

  Narlıdere Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası 2 No’lu Şube arasında sürdürülen toplu iş görüşmelerinde anlaşmaya varıldı. (Bugün 13:57)

   

  Tuşba Belediyesi'nden Bayramlaşma Programı

  Tuşba Belediyesi'nden Bayramlaşma Programı

  Van merkez Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bir törenle personeli bayramlaştı. (Bugün 13:54)

   

  Narlıdere Belediyesinde İmzalar Atıldı

  Narlıdere Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası 2 No'lu Şube arasındaki Toplu-İş Sözleşmesi görüşmeleri tatlıya bağlandı. (Bugün 13:26)

   

  Bebek Maması Satan Eczanelere 'İşletme Kayıt Belgesi' Zorunluluğu

  Bebek Maması Satan Eczanelere "İşletme Kayıt Belgesi" Zorunluluğu

  TEİS Başkanı Saydan: "Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taşra teşkilatı tarafından eczanelerimize takviye edici gıdalar, bebek mamaları, devam sütleri gibi çeşitli ürünler satıldığı gerekçesiyle 'İşletme Kayıt Belgesi' verilmesi işlemlerine devam edileceği yönünde yazılı tebligatlar geliyor" "Serbest. (Bugün 13:19)

   

  Gümüşhane İl Özel İdaresinde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

  Gümüşhane İl Özel İdaresinde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

  Gümüşhane İl Özel İdaresi, son 20 yıldır aralıksız her bayram sonrası gerçekleştirdiği personel bayramlaşmasını Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde gerçekleştirdi. (Bugün 11:15)

   

  Öğretmene 'Rumuz Goncagül' Sürgünü

  Öğretmene 'Rumuz Goncagül' Sürgünü

  Antalya'da bir lisede sahnelenecek 'Rumuz Goncagül' adlı tiyatro oyununa Milli Eğitim tarafından izin verilmedi. Karara itiraz eden öğretmen ise sürgün yedi. (Bugün 11:09)

   

  Düzce'de Bayramı Buruk Kutladılar

  Düzce'de Bayramı Buruk Kutladılar

  Düzce'nin Cumayeri ilçesinde faaliyet gösteren rulman fabrikasında bayram buruk geçti. (Bugün 10:19)

   

  Kamu-Sen'de Bayramlaşma

  Kamu-Sen'de Bayramlaşma

  Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliğinde Ramazan Bayramı programı gerçekleştirildi. (Dün 18:35)

   

  Derleme<br/>dün Geceden Bu Yana "İsrail'in Gazze'ye Saldırıları" Başlıklı Haberlerimizi...

  Gazze'ye yönelik saldırılar, Ramazan Bayramı'nın üçüncü gününde de devam etti Gazze Şeridi'ndeki bazı bölgelere 15:00 19:00 arasında insani yardımların geçişi için 4 saatlik ateşkes ilan eden İsrail, gece yarısından ateşkesin başladığı 15:00 saatine kadar düzenlediği saldırılarda 54 kişinin ölümüne neden oldu İsrail ordusu, ateşkes öncesi Gazze'de Ulusal İslam Bankası, ticari alan ve dükkanların da bulunduğu bölgeler ile 5 cami ve bir BM okulununa saldırı düzenledi Kassam Tugayları, Gazze'nin (Dün 17:09)

   

  Başkan Toçoğlu Toplu Bayramlaşma Törenlerine Katıldı

  Başkan Toçoğlu Toplu Bayramlaşma Törenlerine Katıldı

  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ramazan Bayramı kapsamında şehir genelinde düzenlenen toplu bayramlaşma törenlerine katıldı. (Dün 14:15)

   

  Türk-İş, İsrail Mallarını Boykot Edecek

  Türk-İş, İsrail Mallarını Boykot Edecek

  Türk İş Genel Başkanı Atalay "Türk İş olarak İsrail markalı ürünlerle ilgili boykot kararı aldık ve genelgeyi tüm teşkilatlara gönderdik." dedi. (Dün 11:25)

   

  Medya-İş'ten İsrail ve Dünyadaki Basın Örgütlerine Mektup

  Medya İş Sendikası, İsrail'in Gazze'ye yaptığı saldırılarında aralarında AA'nın da bulunduğu basın ofislerinin yer aldığı binaya yapılan saldırıyı kınamak adına İsrail'e ve tüm dünyadaki basın meslek örgütlerine mektup gönderdi Sendika Başkanı Eser: "Amacı uluslararası bir ajans olarak etik, hızlı, tarafsız. (Dün 11:16)

   

  Hasan Ergün: Rotasyon Bazıları İçin Sürgüne Dönüştürüldü

  Türkiye Tarım Orman ve Gıda Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (TÜRK TARIM ORMAN-SEN) 5 Nolu Şube Başkanı Hasan Ergün, Orman Genel Müdürlüğü’nde uygulanan zorunlu rotasyon uygulamasının bazı çalışanlar için sürgüne dönüştürüldüğünü söyledi. (Dün 11:10)

   

  Hanefi Bostan: 'Öğretmen Rotasyonuna Hayır'

  Hanefi Bostan: "Öğretmen Rotasyonuna Hayır"

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, sendika olarak öğretmen rotasyonuna karşı olduklarını söyledi. (Dün 10:44)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 18:34:24. #1.11#