SON DAKİKA ŞENOBA HABERLERİ

Son Dakika Şenoba Haberleri

15:54
Şırnak'ta 10 Adet Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde jandarma bir araçta 10 adet kaleşnikof, 9 şarjör, 2 dipik ve 7 bin 867 adet mermi ele geçirdi.
Şırnak'ta 10 Adet Uzun Namlulu Silah Ele Geçirildi
01:49
CHP Konak'ın Doğusu Batısı Bir Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanlığı tarafından sürdürülen “Umuda Yolculuk” hareketi kapsamında “Yedi Bölge Yedi İlçe Kardeşçe” projesi yurt çapında yapılan ziyaretlerle devam ederken İzmir’deki ilçe örgütü, Konak’ın mahallelerini arşınlamaya devam ediyor.
CHP Konak'ın Doğusu Batısı Bir
17:47
Bafra Gençlik Merkezi Uludere'deki Okula Yardım Gönderdi Samsun Bafra Gençlik Merkezi, “Doğu Batı El ele Daha Güçlü Türkiye” adlı sosyal projesi kapsamında, Şırnak’ın Uludere ilçesindeki Şenoba Orgeneral Edip Başer Yatılı Bölge Ortaokulu’na yardımda bulundu.
13:39
Işid'den Kaçan Yezidiler Okullara Sığındı Irak Şam İslam Devleti (İŞID) örgütünün saldırılarından kaçan 500 Yezidi Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde okullara sığındı.
Işid'den Kaçan Yezidiler Okullara Sığındı
14:01
Bir Haftada 8 Terörist Güvenlik Güçlerine Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığı, Haziran ayının son bir haftası içerisinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki il ve kırsalda 8 bölücü terör örgütü mensubunun teslim olduğunu açıkladı.
13:21
Teröristlerce Kaçırılan 7 Vatandaş Serbest Bırakıldı Teröristlerce 21 Haziran günü Şırnak Uludere Şenoba beldesinde kaçırılan 7 vatandaş dün serbest bırakıldı.
12:57
Teröristlerin Kaçırdığı Vatandaşlar Dört Gün Sonra Bırakıldı TSK teröristlerin Şırnak'ta dört gün önce kaçırdığı yedi vatandaşın serbest bırakıldığını bildirdi.
09:55
Uludere'de Kaçırılan 7 Kişi, Aynı Yerde Bırakıldı Şırnak'ın Uludere İlçesi'nde 4 gün önce odun toplamaya giderken PKK'lılar tarafından kaçırılan 7 kişi, kaçırıldıkları yerde dün gece serbest bırakıldı.
Uludere'de Kaçırılan 7 Kişi, Aynı Yerde Bırakıldı
14:44
Teslim Olan 16 Yaşındaki PKK'lı Serbest Bırakıldı PKK'nın Kuzey Irak'taki Haftanin kampından teslim olmak için Şırnak'ın Uludere ilçesine gelen PKK'lı, soruşturmasının ardından serbest bırakıldı.
11:56
Teröristler Öğrencileri Almak İçin Okula Giden Köy Korucusunu Öldürdü Genelkurmay Başkanlığı, iki terör örgütü mensubunun bir köy korucusunu öğrencileri almak amacıyla gittiği okulun bahçesinde kendisine ait aracının içerisinde öldürdüğünü bildirdi.
Teröristler Öğrencileri Almak İçin Okula Giden Köy Korucusunu Öldürdü
11:50
Genelkurmay, PKK'nın Bir Günlük Eylemlerine İlişkin Açıklama Yaptı Genelkurmay Başkanlığı, dün (28 Mayıs) Osmaniye, Hakkari, Diyarbakır, Şırnak ve Mardin’de PKK terör örgütü mensuplarının karıştığı 6 farklı eyleme ilişkin bilgilendirme açıklaması yaptı.
11:46
Genelkurmay'dan Osmaniye'deki PKK Olayına Dair Açıklama Genelkurmay Başkanlığı, Osmaniye'de, PKK'lıların, motosikletleriyle seyahat eden 2 kişinin yolunu kesip, akülerini alarak kaçtığını belirtti.
Genelkurmay'dan Osmaniye'deki PKK Olayına Dair Açıklama
11:08
Teröristler Korucuyu Çocuklarının Önünde Öldürdü Mardin'de korucu başı Mehmet Uğurtay çocuklarının gözü önünde infaz edildi.
Teröristler Korucuyu Çocuklarının Önünde Öldürdü
13:30
Mehmetçik'ten ALS Hastasına Jeneratör Desteği Mehmetçik, Şırnak'da ALS hastalığına yakalanan Ahmet Kara'nın solunum cihazının elektrik kesintilerinden etkilenmemesi için jenaratör hediye etti.
Mehmetçik'ten ALS Hastasına Jeneratör Desteği
12:49
Mehmetçik, Solunum Cihazına Bağlı Yaşayan Hastanın Yardımına Yetişti Şırnak'ın Uludere ilçesinin Şenoba beldesinde solunum cihazına bağlı olarak yaşayan ve elektrik kesintisi nedeniyle güçlük çeken Kara'ya, İl Jandarma Komutanlığı'nca jeneratör verildi.
12:39
Komutan, Solunum Cihazına Bağlı Yaşayan Gence Jeneratör Hediye Etti Şırnak'ın Uludere İlçesi'nde solunum cihazına bağlı yaşamını sürdüren ALS hastası 20 yaşındaki Ahmet Kara'ya Şırnak İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Mustafa Sakaoğlu, elektrik kesintisinde zor durumda kalmaması için jeneratör hediye etti.
12:27
Genelkurmay'dan, 2 Oğlu da Asker Olan Çifte Ağlatan Sürpriz TSK, 2 oğlu da asker olan, gelinleri ise Şırnak'ta öğretmenlik yapan aileyi, büyük oğullarının Kastamonu'daki yemin töreninde bir araya getirdi.
Genelkurmay'dan, 2 Oğlu da Asker Olan Çifte Ağlatan Sürpriz
12:19
Genelkurmay'dan, 2 Oğlu da Asker Olan Çifte Ağlatan Sürpriz Genelkurmay Başkanlığı, üniversite mezunu iki oğlu da kısa dönem asker olan, gelinleri ise Şırnak'ta öğretmenlik yapan aileyi, büyük oğullarının Kastamonu'daki yemin töreninde bir araya getirdi.
12:55
Cizre'de 1 Kişinin Ölümü Üzerine Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi Bdp, dün akşam Cizre'de Nevruz kutlamaları sırasında havaya tüfek ve tabancalarla ateş açılması sırasında nereden geldiği bilinmeyen kurşunla Garip Taşkın'ın ölmesi üzerine Şırnak bölgesindeki Nevruz etkinliklerini ertelediğini duyurdı.
Cizre'de 1 Kişinin Ölümü Üzerine Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi
12:16
Cizre'deki Ölümün Ardından Şırnak'ta Nevruz Kutlamaları Ertelendi Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde dün akşam nevruz kutlamaları sırasında çıkan olaylarda başına kurşun isabet eden 30 yaşındaki Garip Taşkın'ın yaşamını yitirmesinden sonra Şırnak bölgesindeki tüm nevruz kutlamaları ertelendi.
19:32
Irak sınırında yeni açılacak olan sınır kapıları - Şırnak Valisi Hasan İpek, Duhok, Hakkari ve Erbil valileriyle 25 Mart'ta Şırnak'ta yeni açılacak sınır kapıları ile ilgili anlaşmanın imzalanacağını söyledi.
Irak sınırında yeni açılacak olan sınır kapıları -
17:11
Irak Sınırında Yeni Açılacak Olan Sınır Kapıları Şırnak Valisi İpek ve AK Parti Şırnak Milletvekili Dindar, Gülyazı köyünde açılacak olan sınır kapısının müjdesini vatandaşlarla paylaştı.
13:24
Şırnak Valisi İpek, Uludere'de Şırnak Valisi Hasan İpek, Uludere ilçesinin Hilal beldesini ziyaret etti.
14:35
Yerel Seçime Doğru Barış ve Demokrasi Partisi Şırnak'ın Uludere ve Şenoba'da seçim bürosu açtı.
14:05
Patlamamış El Bombası ve Mayın İmha Edildi Hatay'da bulunan 1 patlamamış el bombası ile Şırnak'ta bulunan 1 DM-11 A/P mayın yetkililerce imha edildi.
13:28
Mayın ve Patlamamış El Bombası İmha Edildi Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurları, Şırnak Uludere ilçesinde bir adet mayın ile Hatay’ın Altınözü ilçesinde patlamamış bir adet el bombası buldu.
Mayın ve Patlamamış El Bombası İmha Edildi
13:13
Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'da bir tarlada bulunan el bombası ile Şırnak'ta yol kenarında bulunan mayının imha edildiğini açıkladı.
Genelkurmay Başkanlığı Açıklaması
13:03
Şırnak ve Hatay'da Bulunan Patlayıcılar İmha Edildi Şırnak'ta bulunan mayın ile Hatay'da bulunan el bombası bulundukları yerlerde imha edildi.
Şırnak ve Hatay'da Bulunan Patlayıcılar İmha Edildi
14:35
Karayılan'ın Kardeşi BDP'den Belediye Başkan Adayı BDP, Gaziantep Şehitkamil İlçesi'nde Murat Karayılan'ın kardeşi Bozan Karayılan'ı aday gösterdi.
Karayılan'ın Kardeşi BDP'den Belediye Başkan Adayı
15:14
Kaleşnikof'un Öldüğü Gün: Yüksekova'da İki Kaleşnikof Ele Geçirildi, Bir Terörist Teslim Oldu Genelkurmay Başkanlığı Hakkâri Yüksekova'da yapılan aramalarda iki Kaleşnikof piyade tüfeğinin ele geçirildiğini bildirdi.
Kaleşnikof'un Öldüğü Gün: Yüksekova'da İki Kaleşnikof Ele Geçirildi, Bir Terörist Teslim Oldu
13:04
Şırnak Kara Teslim Oldu Yoğun kar yağışı sebebiyle Şırnak'taki bütün köy yolları ulaşıma kapandı.
Şırnak Kara Teslim Oldu
12:24
Şırnak'ta Beyaz Esaret Şırnak'ı etkisi altına alan kar yağışıyla birçok yol ulaşıma kapanırken, beyaz esaret bölge genelinde kendini hissettirdi.
Şırnak'ta Beyaz Esaret
12:10
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Van, Hakkari ve Şırnak'ta Birlikleri Denetledi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Van, Hakkâri, Yüksekova, Çukurca, Şenoba ve Şırnak'daki askerî birliklerde denetleme yaptı.
Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'in 05- 06 Kasım 2013...
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Van, Hakkari ve Şırnak'ta Birlikleri Denetledi
11:22
Genelkurmay Başkanı Askeri Birlikleri Denetledi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel; Van, Hakkari ve Şırnak'taki askeri birliklerde denetlemeler yaptı.
Genelkurmay Başkanı Askeri Birlikleri Denetledi
11:21
Necdet Özel, Güneydoğu Birliklerini Denetledi Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, 05-06 Kasım 2013 tarihlerinde Van, Hakkâri, Yüksekova, Çukurca, Şenoba ve Şırnak'taki askerî birliklerde denetlemelerde bulundu.
11:16
Genelkurmay Başkanı Sınır Birliklerini Denetledi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Van, Hakkari ve Şırnak'taki birliklerde denetlemelerde bulundu.
Genelkurmay Başkanı Sınır Birliklerini Denetledi
11:10
Şınaklı Öğrenciler, Spor Malzemelerine Kavuştu Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, okulları dolaşarak spor malzemesi yardımı yaptı.
Şınaklı Öğrenciler, Spor Malzemelerine Kavuştu
00:58
BDP Aday Adaylık Başvurusunu Yeniden Uzattı Barış ve Demokrasi Partisi Belediye Başkanlık Aday Adaylığı başvurusu süresini ikinci kez uzattı.
BDP Aday Adaylık Başvurusunu Yeniden Uzattı
15:15
Denizli'den Uludere'ye Gelin Gitti Hemşire Nazife Çulha 5 yıl önce atandığı Şırnak'ın Uludere ilçesinde işadamı Serhat Üren ile dünya evine girdi.
17:39
Uludere'de 8 Mayın Bulundu Şırnak'ın Uludere İlçesi'nin kırsal kesiminde güvenlik güçlerinin yaptığı aramada kayaların altına poşet içinde gizlenmiş 8 personel mayını bulundu.
Uludere'de 8 Mayın Bulundu
16:50
Lice'de İşçileri Taşıyan Minibüs Molotofla Yakıldı Diyarbakır'ın Lice ilçesinde orman işçilerini taşıyan minibüs, terör örgütü mensupları tarafından yakıldı.
Lice'de İşçileri Taşıyan Minibüs Molotofla Yakıldı
16:50
Şırnak'ta Kayalıklardan Düşen 120 Koyun ve Keçi Telef Oldu Şırnak'ın Uludere ilçesinde, yayladan dönen sürüden 120 koyun ve keçi kayalıklardan düşerek telef oldu.
Şırnak'ta Kayalıklardan Düşen 120 Koyun ve Keçi Telef Oldu
12:55
Şırnak Hezil Çayı, Şırnaklı Piknikçilerin Merkezi Oldu Hezil Çayı, çözüm süreciyle birlikte, Şırnaklı piknikçilerin ilgi gösterdiği merkezlerin başında geliyor.
Şırnak Hezil Çayı, Şırnaklı Piknikçilerin Merkezi Oldu
12:05
Hezil Çayı,Şırnaklı Piknikçilerin Merkezi Oldu Türkiye ile Kuzey Irak'ın sınır hattında uzanan Hezil Çayı,Şırnak'taki piknikçilerin merkezi oldu.
Hezil Çayı,Şırnaklı Piknikçilerin Merkezi Oldu
13:54
'Çözüm Süreci', Şırnak'taki Yaylaları Şenlendirdi Şırnak'ta çözüm süreci ve silahlı PKK'lı grupların sınır dışına çekilmesiyle birlikte kırsal alandaki dağ ve yaylalar, besiciler tarafından dolup taşmaya başladı.
'Çözüm Süreci', Şırnak'taki Yaylaları Şenlendirdi
12:26
Şırnak'ta Yaz Ortasında Karla Mücadele Çalışması Şırnak'ta yaz mevsimine rağmen yaylalarda yaklaşık 3 metre kalınlıkta olan kardan kapanan yollar, ekipler tarafından açılmaya çalışılıyor.
Şırnak'ta Yaz Ortasında Karla Mücadele Çalışması
16:06
Başarılı Öğrencilere Gezi Ödülü Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde başarılı öğrenciler Gaziantep'e gönderildi.
15:59
Beytüşşebap'taki Elektrik Kesintisi DEDAŞ İl Müdürü Yıldırım."Beytüşşebap'ın 15 gün boyunca karanlıkta kaldığı açıklamalarının gerçeği yansıtmamaktadır".
20:14
Uludere'de Kuduz Vakası Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinde, kuduz olduğu tespit edilen bir köpeğin ısırdığı 3 boğanın telef olması üzerine beldenin karantinaya alındığı bildirildi.
Uludere'de Kuduz Vakası
11:28
Öğrenciler Yibo Şenliği'nde Eğlendi Şırnak'ın İdil ilçesinde öğrenciler, bu yıl ikinci kez düzenlenen Yatılı Bölge Okulu (YİBO) Şenliği'nde eğlendi.
Öğrenciler Yibo Şenliği'nde Eğlendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 02:32:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞENOBA HABERLERİ
[Hata Bildir]