SON DAKİKA SERHAT KARS HABERLERİ

Son Dakika Serhat Kars Haberleri

09:20
Kars-Arpaçay Arasında 10 Gün Önce Asfalt Atılan Yol Bozuldu Kars’ta Karayolları Bölge Müdürlüğü’nce ihalesi yapılan ve çalışmaları bir türlü bitirilemeyen Kars-Arpaçay karayolu asfalatı tamamlanan ve 12-15 gün önce trafiğe açılanan bölümünün kısa sırada çukurlarla dolması sürücülerin ve köylülerin tepkisine neden oldu.
Kars-Arpaçay Arasında 10 Gün Önce Asfalt Atılan Yol Bozuldu
15:03
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "Bütün milli güçleri tek bir hedef etrafında birleştireceğiz.
AK Parti TBMM Grup Toplantısı
21:01
Davutoğlu: "Herkes Gelsin Kars'ın Temiz Havasından Nasiplensin" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
20:52
Davutoğlu: "Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
Davutoğlu: 'Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz'
20:44
Başbakan Davutoğlu, Kars'ta Başbakan Davutoğlu, "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyaset anlayışını benimsedik." dedi.
17:20
Başbakan Davutoğlu'nu Erzurum'da Atlı Ciritçiler Karşıladı Erzurum'dan uçakla Kars'a giden Başbakan Ahmet Davutoğlu, spor salonunda yapılan AK Parti il kongresine katıldı.
17:03
Davutoğlu: 'Bahçeli, Bizi İhanetle Suçlamakla Haddini Aştı' Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, partisinin Kars il kongresinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yüklendi.
Davutoğlu: 'Bahçeli, Bizi İhanetle Suçlamakla Haddini Aştı'
16:58
Başbakan Davutoğlu Kars'ta Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, partisinin Kars il kongresinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yüklendi.
Başbakan Davutoğlu Kars'ta
18:06
İnanç Turizminde, 2. Uluslararası Harakani Sempozyumu Bereketi Kars'ta bu yıl 2.'si düzenlenen Uluslar arası Harakani Sempozyumu şehrin inanç turizmine ciddi katkı sağladı.
İnanç Turizminde, 2. Uluslararası Harakani Sempozyumu Bereketi
15:50
Mert Aydın Olayına Tepkiler Yağıyor Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, 9 yaşındaki Mert Aydın’ın hunharca öldürülmesine tepki gösterdi.
Mert Aydın Olayına Tepkiler Yağıyor
13:25
Urla Karslılar 3. Kaz Gecesi'nde Coştu Urla'da yaşayan Karslılar, seyr-ü sefa tesislerinde geleneksel 3. kaz gecesini gerçekleştirdiler.
Urla Karslılar 3. Kaz Gecesi'nde Coştu
14:45
Kars Belediye Başkanı AK Parti Gençlik Kollarına Belediye Çalışmalarını Yerinde Anlattı Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tolgahan Reis ve yönetim kurulu üyelerine belediyenin yaptığı çalışmaları yerinde göstererek tek tek anlattı.
Kars Belediye Başkanı AK Parti Gençlik Kollarına Belediye Çalışmalarını Yerinde Anlattı
11:31
Doğu'daki Üniversiteler Ekonomiye Canlılık Getirdi Doğu'da bacasız fabrika olarak adlandırılan üniversiteler şehir ekonomilerine canlılık getirdi.
Doğu'daki Üniversiteler Ekonomiye Canlılık Getirdi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 18:41:57. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SERHAT KARS HABERLERİ
[Hata Bildir]