SON DAKİKA SERKAN ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Serkan Özkan Haberleri

09:53
ADAFAD'ta, Attila Küntüz'lü kutlama Kısa adı ADAFAD olan Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği; mutlu bir etkinlik daha gerçekleştirdi.
16:32
5. Engelsiz Erişim Toplantısı Btk'da Yapıldı Engelli tüketicilerin elektronik haberleşme hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmelerinin sağlanması amacıyla başlatılan ‘Bilgi ve İletişim Teknolojilerinde Engelsiz Erişim’ çalışmaları kapsamında 5. Engelsiz Erişim Toplantısı yapıldı.
14:45
Adapazarı'nda Yaşamı Anlatan En İyi Fotoğraflar Ödüllendirildi Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5.Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni, Deprem Müzesi’nde yapıldı.
Adapazarı'nda Yaşamı Anlatan En İyi Fotoğraflar Ödüllendirildi
11:27
Seyyar Satıcıdan Zabıtaya Tepki İzmir'in Balçova İlçesi'nde kiraladığı tarlada yetiştirdiği sebzeleri, Konak İlçesi Göztepe Semti'ndeki caddede satmak isteyen 40 yaşındaki Yılmaz Erişen, zabıta ekiplerinin mallarına el koyma yöntemine tepki gösterdi, polise giderek şikayetçi oldu.
Seyyar Satıcıdan Zabıtaya Tepki
18:39
Çayan Birben'in Polisin Biber Gazından Ölümü Davasına Devam Edildi Yalova'da 27 Mayıs 2012'de bir kavgayı ayırmaya çalışırken polisin sıktığı biber gazından yaşamını yitiren Çayan Birben ölümüyle ilgili davaya devam edildi.
Çayan Birben'in Polisin Biber Gazından Ölümü Davasına Devam Edildi
19:49
İcadına Finansman Sağlamak İçin Evini İpotek Ettirdi Antalya’da yaşayan 32 yaşındaki Serkan Özkan isimli genç mucit, rüzgar tribünlerini günlük hayatımızın içine girecek biçimde yeniden tasarlayıp üretime...
İcadına Finansman Sağlamak İçin Evini İpotek Ettirdi
09:44
Lise Mezunu Genç İcadı İçin Evini İpotek Ettirip Kredi Çekti Antalya’da yaşayan 32 yaşındaki Serkan Özkan isimli genç mucit, rüzgar tribünlerini günlük hayatımızın içine girecek biçimde yeniden tasarlayıp üretime geçti.
Lise Mezunu Genç İcadı İçin Evini İpotek Ettirip Kredi Çekti
12:27
Bursa'dan AB Projelerine Bir Yenisi Daha Bursa M. Kemal Coşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin sunduğu Teknik Eğitim Uygulama Ortamlarında İş Güvenliği Tedbirleri ve Uygulama Aşamaları AB Proje teklifi 1262 proje arasında desteklenmeye değer bulundu.
Bursa'dan AB Projelerine Bir Yenisi Daha
17:54
Bucaspor Hız Kesmiyor Yeni sezona Nevşehir Avanos’ta yaptığı kamp ile hazırlanan Bucaspor’da, çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Bucaspor Hız Kesmiyor
16:12
Bucaspor'da 2 Futbolcu İzmir'e Döndü Nevşehir Avanos kampını sürdüren Bucaspor'da sakatlıkları bulunan Melih Vardar ve Civar Çetin İzmir'e döndü.
Bucaspor'da 2 Futbolcu İzmir'e Döndü
15:30
Bucaspor'a Koç Desteği Bucaspor'un Nevşehir kampına takımın danışmanlığına getirilen Serkan Özkan katıldı ve sporcularla ilk toplantısını yaptı.
Bucaspor'a Koç Desteği
15:21
Bucasporlu Futbolculara Mentör Desteği Sezon hazırlıklarına Nevşehir'de devam eden sarı lacivertli ekipte göreve başlayan mentör Serkan Özkan futbolcularla ilk toplantısını yaptı.
10:30
Ortaca Belediyespor'da Transferler Devam Ediyor 2 yıldır Bal Ligi’nin kapısından dönen, Muğla Süper Amatör şampiyonu Ortaca Belediyespor, yeni sezona yönelik transfer çalışmalarını sürdürüyor.
Ortaca Belediyespor'da Transferler Devam Ediyor
17:19
İzmir Üniversitesi'nden Bir Şampiyonluk Daha İzmir Üniversitesi "Beyin Takımı", 3. Geleneksel Üniversitelerarası Bilgi Yarışması'nda birinci oldu.
İzmir Üniversitesi'nden Bir Şampiyonluk Daha
10:45
İzmir Üniversitesi'nden Bir Şampiyonluk Daha İzmir Üniversitesi “Beyin Takımı”, 3. Geleneksel Üniversitelerarası Bilgi Yarışması’nda birinci oldu.
İzmir Üniversitesi'nden Bir Şampiyonluk Daha
11:18
Kadın Başına "İcat" Çıkardı Antalyalı Esra Özkan, geliştirdiği "yüzen rüzgar türbini" ile Güney Kore'de düzenlenen 7. Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı'na katılmaya hak kazandı Özkan: "Yüzen rüzgar türbininde temele ihtiyaç yok, bir platform üzerinde istenilen her yere çekilebiliyor.
10:24
Şifa Diyarı Manisa'da Müziğin Şifası'na Büyük İlgi Araştırmacı-Neyzen Umut Serkan Özkan, konferansta bir tedavi yöntemi olarak müziği anlattı ve örnek müzikler sundu.
Şifa Diyarı Manisa'da Müziğin Şifası'na Büyük İlgi
12:29
İnsan "Ney"Dir Neyzen Serkan Özkan, ney geleneğini günümüze taşıyan bir köprü olan Tasavvuf kültürünün, “İnsan, Ney'dir” dediğini belirterek “İçi dolu kamıştan nasıl ses alamazsak, insanın da içi kibir, öfke, cehalet, korku, olumsuz düşünce gibi sınırlayan duygularla dolu olduğu sürece, o insan ne mutlu olacak ne de mutlu edebilecek” diye konuştu.
İnsan 'Ney'Dir
13:26
Ortaca Belediyespor'da Futbol Mentörlüğü Başladı Muğla Süper Amatör Lig Play-Off Grubu lideri Ortaca Belediyespor, Türkiye'deki pek çok profesyonel kulüpte dahi olmayan 'Futbol Mentörlüğü' uygulamasını hayata geçirdi.
Ortaca Belediyespor'da Futbol Mentörlüğü Başladı
11:58
Herkes Evinde Rüzgardan Elektrik Üretebilecek Antalya'da bir girişimci, balkonlardan teknelerin yelkenlerine kadar her alana kurulabilecek rüzgar türbini geliştirip patent için başvuru yaptı.
Herkes Evinde Rüzgardan Elektrik Üretebilecek
11:20
Gezginlerin Yeni Buluşma Adresi: Gezigoo İki Türk girişimci Gökhan Erdoğan ve Serkan Özkan tarafından kurulan yeni seyahat portalı gezigoo.com, Türk gezginlerinin yeni buluşma noktası olacak.
15:30
Seyahat Ağı Gezigoo Yurtdışına Açılıyor Açılalı henüz bir ay geçmesine rağmen yoğun ilgi görmekte olan Gezigoo.com yurtdışına açılıyor.
12:08
Facebook'un Seyahat Versiyonuna Yeni Özellikler Eklendi Facebook'un seyahat versiyonu mottosu ile yola çıkan Gezigoo.com'a İngilizce dil seçeneği eklendi.
Facebook'un Seyahat Versiyonuna Yeni Özellikler Eklendi
16:02
Altı Nokta Körler Derneği'nin Genel Kurulu Derneğin Çorum Şubesinin genel kurulunda mevcut başkan Ahıshalı güven tazeledi
10:34
Buharkent Kızıldere Köyünde İncir Eküy Sertifika Dağıtım Töreni Düzenlendi Buharkent İlçesi Kızıldere köyünde yürütülmekte olan incirde Entegre ve Kontrollü Ürün Yönetimi ( EKÜY) Projesi kapsamındaki üreticilere köyde düzenlenen bir törenle Entegre Üretici ve Entegre Ürün sertifikaları ile ürün logoları verildi.
Buharkent Kızıldere Köyünde İncir Eküy Sertifika Dağıtım Töreni Düzenlendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SERKAN ÖZKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]