08:5800
SON DAKİKA ŞEVKET YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Şevket Yılmaz Haberleri


ŞEVKET YILMAZ

Şevket Yılmaz (d. 1929-17 Ağustos 1999), Türk sendikacı.

Ortaöğrenimini yarıda bırakarak Zonguldak'ta maden işçisi olarak çalışmaya başladı. 1945'te, Bursa Merinos fabrikasına işçi olarak girdi. 1946'da, bağımsız Bursa Mensucat Sanayi İşçileri Sendikası'na üye oldu, uzun süre sendikada... Devamı

   

  İyilik Yaptı, Yolda Kaldı

  İyilik Yaptı, Yolda Kaldı

  Bursa’da, kendisine saldıran bir gruptan kurtulmak için arkadaşını ortada bırakıp, onun otomobiliyle kaçan ehliyetsiz sürücü, nefes kesen kovalamacanın ardından yakalandı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Arkadaşına İyilik Yaptı, Yolda Kaldı

  Arkadaşına İyilik Yaptı, Yolda Kaldı

  Bursa'da, kendisine saldıran bir gruptan kurtulmak için arkadaşını ortada bırakıp, onun otomobiliyle kaçan ehliyetsiz sürücü, kovalamacının ardından yakalandı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bursa'da Demir Doğrama Atölyesinde Patlama

  Bursa'da Demir Doğrama Atölyesinde Patlama

  Merkez Osmangazi ilçesi Namık Kemal Mahallesi Adem Sokak'ta bulunan kendisine ait demir doğrama atölyesinde balkon demiri yapan Hasan Kerimoğlu ve çalışanı Rüştü Çıtak bugün kaynak yaptıkları sırada kıvılcımın sıçraması sonucu boya ve kimyasal maddelerin bulunduğu bölümde patlama yaşandı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bursa'da Atölyede Patlama: 2 Hafif Yaralı

  Bursa'da Atölyede Patlama: 2 Hafif Yaralı

  Bursa'da bir demir doğrama atölyesinde kaynak yaparken işyerinde bulunan boya ve kimsayal maddelerin bulunduğu bölüme sıçrayan kıvılcımlar patlamaya neden oldu. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sağlık Çalışanlarına Kimyasal Eğitimi

  Sağlık Çalışanlarına Kimyasal Eğitimi

  Yurtiçinde veya dışında meydana gelip ülkeyi etkileyebilecek kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer tehdit ve tehlikelere karşı halkın sağlığının ve çevrenin korunması amacıyla eğitim düzenlendi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Minik Doruk, 5 Çocuğa Hayat Verdi

  Minik Doruk, 5 Çocuğa Hayat Verdi

  Bursa'da, yüksekten düşme sonucu ağır yaralanan ve özel bir hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi gören 5 yaşındaki Doruk Güner yaşama tutunamadı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 08:58:14. #1.12#