SON DAKİKA ŞEVKET YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Şevket Yılmaz Haberleri

 • 20:01Tartıştığı Karısını Başına Keserle Vurup Öldürdü Ardından İntihar EttiTartıştığı Karısını Başına Keserle Vurup Öldürdü Ardından İntihar EttiBursa'da 54 yaşındaki Mehmet Türe, tartıştığı karısı Tülin Türe'nin başına keserle vurarak öldürdü. Önce komşulara haber veren Türe, ardından tarım ilaçı içerek intihar etti.
 • 20:14Bursa'daki Cinayet ve İntiharBursa'nın Orhangazi ilçesinde, tartıştığı eşini keserle yaralayıp, tarım ilacı içerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen kişi öldü.
 • 10:39Bursa'da Şiddetli Lodos; Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ArttıBursa'da Şiddetli Lodos; Karbonmonoksit Zehirlenmeleri ArttıBursa’da, dün gece başlayan ve saatteki hızı 55 kilometreyi bulun şiddetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor.
 • 12:59Bu Okulda Ders Zili YokBu Okulda Ders Zili YokBursa'da açılan "hastane okulu", kliniklerde yatarak tedavi gören çocuklara eğitim-öğretim hizmeti veriyor. Diğer okullardan tek farkı ise ders zilinin olmaması.
 • 12:48Sirha İstanbulSirha İstanbul", Sektör Profesyonellerini Bir Araya GetiriyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Etkinlikten genel ve detay planlar- Şeflerin"Mutfak Olimpiyatları"ndaki yarışı- Yarışmada birinci olanlara ödüllerin verilişi - Sirha Fuarları Direktörü Marie Odile Fondeur ile röportaj "Sirha İstanbul", sektör profesyonellerini bir araya getiriyor- İstanbul Kongre Merkezi'nde üçüncü kez gerçekleştirilen Sirha İstanbul, hizmet sektöründen otelcilik ve restorancılığa, yiyecek-içecekten teknoloji ve mutfak ekipmanı ürünlerine kadar 300 marka ile sektör profesyonellerini buluşturuyor- Etkinlik kapsamında yapılan Bocuse d'Or Türkiye Milli Seçmeleri'nde başarı gösteren Mutlu Şevket Yılmaz ve ekibi, Mayıs 2016'da Budapeşte'deki Avrupa Şampiyonası'nda yarışacak- Sirha Dünya Direktörü Founder: - "İstanbul'u tercih ettik. Türkiye bizim için önemli bir ülke. Çünkü yemek sektörü çok hızlı değişiyor, gelişiyor.
 • 11:52Sirha İstanbul", Sektör Profesyonellerini Bir Araya Getiriyorİstanbul Kongre Merkezi'nde 26 Kasım'da açılışı yapılan restoran, otel işletmeleri ve yiyecek-içecek alanının Türkiye'deki büyük buluşması Sirha İstanbul, 300 marka ile sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.
 • 00:41Bursa'da Kuvvetli Lodos (2)Bursa'da Kuvvetli Lodos (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yerinden sökülen ağaçlardan detay- Elektrik direğinde asılı duran çatıdan detay Bursa'da kuvvetli lodos- Şiddetli lodos, bazı tabela ve çatıların uçmasına, elektrik direklerinin devrilmesine neden oldu- Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çatısından kopan parçalar, acil servis girişinin kapanmasına yol açtı Bursa'da kuvvetli lodos, yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 21:25Bursa - Şiddetli Lodos Hastanenin Çatısını UçurduBursa - Şiddetli Lodos Hastanenin Çatısını UçurduŞiddetli lodos hastanenin çatısını uçurdu Bursa'da etkili olan şidetli lodos, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çatısını uçurdu.
 • 21:20Şiddetli Lodos Hastanenin Çatısını UçurduŞiddetli Lodos Hastanenin Çatısını UçurduBursa'da etkili olan şidetli lodos, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çatısını uçurdu.
 • 12:43Kına Gecesinde Beyza Öldü, Suçlamayı Kimse Kabul EtmediKına Gecesinde Beyza Öldü, Suçlamayı Kimse Kabul EtmediBursa'da kına gecesinde, maganda kurşunuyla Çınar Anadolu Lisesi 3'üncü sınıf Öğrencisi 16 yaşındaki Beyza Özer'in ölümü, babaannesinin ise yaralanması olayıyla ilgili davanın görülmesine başlandı.
 • 13:37Türkiye Olmasa Başka Nereye Gidebiliriz KiTürkiye Olmasa Başka Nereye Gidebiliriz Ki"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gülsima Durmen ile röportaj- Çocuklardan detaylar Afganistan'daki silahlı çatışmalardan kaçarak geçen yıl ailesiyle Türkiye'ye sığınan Özbek asıllı Gülsima Durmen, Bursa'da mahallelinin desteğiyle kiralanan evde 5 çocuğuyla yaşamını sürdürmeye çalışıyor.
 • 08:05Bursa'da Kaza: 1 Ölü, 3 YaralıBursa'da Kaza: 1 Ölü, 3 YaralıBursa'da kontrolden çıkarak yol ortasındaki direğe çarpan otomobilde bulunanlardan 1'i öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 05:03Lüks Otomobil Paramparça Oldu, 1 Ölü, 3 Ağır YaralıLüks Otomobil Paramparça Oldu, 1 Ölü, 3 Ağır YaralıBursa’da aşırı hızlı olduğu iddia edilen otomobil makas atarak kavşağa girince önce önündeki otomobile sonra orta refüje çarptı.
 • 15:19İdrar Numunesi Veren Kadın Doğum Yaptı, Betona Düşen Bebek Öldüİdrar Numunesi Veren Kadın Doğum Yaptı, Betona Düşen Bebek ÖldüBursa'da, hamile bir kadın, idrar numunesi verdiği sırada tuvalette doğum yapmaya başladı. Bu sırada beton zemine düşen bebek ise öldü.
 • 13:18Zincirleme Trafik Kazası: 7 YaralıZincirleme Trafik Kazası: 7 YaralıKaza yerinden detaylar Bursa'da zincirleme trafik kazası: 7 yaralı- Kazada ağır yaralanan kamyon şoförünün, olayın şokuyla araçta yeğeninin de olduğunu söylemesi üzerine, kurtarma ekipleri hurdaya dönen kamyon ve çevreye saçılan karpuzlar arasında yaklaşık 2 saat kayıp kişiyi aradı Bursa'da, karpuz yüklü kamyonun iki araca çarptıktan sonra devrilmesi sonucu, 7 kişi yaralandı.
 • 11:04Bursa - Hurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Yeğen' ArandıBursa - Hurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Yeğen' ArandıHurdaya dönen kamyonda 'kayıp yeğen' arandı Bursa'da karpuz yüklü kamyonun 2 araca çarpması sonucu meydana gelen zincirleme kazada 7 kişi yaralandı.
 • 08:46Hurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Çocuk' AradılarHurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Çocuk' AradılarBursa'da karpuz yüklü kamyonun 2 araca çarpması sonucu meydana gelen kazada 7 kişi yaralandı.
 • 07:35Hurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Yeğen' ArandıHurdaya Dönen Kamyonda 'Kayıp Yeğen' ArandıBursa'da meydana gelen zincirleme kazada kamyon şoförünün "Yeğenim de kamyondaydı" demesi üzerine, enkaza dönen kamyonda yaklaşık 2 saat boyunca kayıp yeğen arandı.
 • 06:53Bursa'da Karpuz Yüklü Kamyon 2 Araca Çarptı: 7 YaralıBursa'da Karpuz Yüklü Kamyon 2 Araca Çarptı: 7 YaralıBursa’da, karpuz yüklü kamyonun kontrolünü kaybederek 2 araca çarpmasıyla 7 kişi yaralandı.
 • 10:13Hastane Çatısında Ölümüne MesaiHastane Çatısında Ölümüne MesaiBursa’da, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çatısında hiç bir güvenlik tedbiri almadan çalışan 2 işçi yürekleri ağızlara getirdi.
 • 09:03Maganda Kurşunundan Babaanneyi Protez Dişi Kurtardı, Torunu KomadaMaganda Kurşunundan Babaanneyi Protez Dişi Kurtardı, Torunu KomadaBursa'da bir köy düğününde atılan maganda kurşunu babaanne ile torununa isabet etti. Babaanneyi protez dişi kurtardı, torunu ise komada.
 • 16:20Yoğun Bakım Hastalarına Kol Kanat GeriyorlarGörüntü Dökümü: -Doktor ve hemşirenin yoğun bakıma gelişi ve hastaya müdahale edişi-Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlusu Uzman Dr. Halil Erkan Sayan'nın konuşması-Hemşire Nermin Budaker'ın konuşması-Hastaya bakım yapılması ve Budaker'in konuşmaya devam etmesi Yoğun bakım hastalarına kol kanat geriyorlar- Sağlık kuruluşlarının yoğun bakım ünitelerinde görevli personel, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide mücadele veren ve hareket kabiliyetinden yoksun hastaların beslenmelerinden kişisel temizliklerine kadar her türlü ihtiyacını gideriyor- Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlusu Uzman Dr. Sayan: - "Her türlü bakımı ve bir insanın ihtiyacı olan her şeyi, bir babanın veya annenin çocuğuna verdiği şefkat doğrultusunda gözetmek zorundayız. O yüzden de yoğun bakım ağır işlerden biridir"- Hemşire Budaker: - "Bize 'yoğun bakımın görünmeyen kahramanları' diyebilirsiniz" ŞABAN KILIÇCI/ SERGEN SEZGİN - Sağlık kuruluşlarının yoğun bakım ünitelerinde görevli personel, yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide mücadele veren ve hareket kabiliyetinden yoksun hastaların beslenmelerinden kişisel temizliklerine kadar her türlü ihtiyacını karşılıyor.
 • 15:24Prematüre Üçüzler Yaşama TutunduPrematüre Üçüzler Yaşama TutunduBursa'da erken doğan üçüz bebekler, yoğun bakımda 28 gün kaldıktan sonra hayata tutunmayı başardı.
 • 16:30Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri AşkınKamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri AşkınGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Rüstem Aşkın'ın konuşması-Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Murat Tutanç'ın konuşması Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Aşkın: - "Genel Sekreterliğimiz 2015 yılı içerisinde 54 milyon liralık ihale süreçlerine girmiş ve bir kısmını gerçekleştirmiştir.
 • 16:11Akciğer Kanserinden Hayatını Kaybeden Doktora Hüzünlü VedaAkciğer Kanserinden Hayatını Kaybeden Doktora Hüzünlü VedaBursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yaparken akciğer kanseri sebebiyle hayata gözlerini yuman Dr. Halil Suzi Serezli için düzenlenen törende meslektaşları gözyaşlarına hakim olamadı.
 • 14:11Bursa'daki Hastanelerde İyileştirme İçin 6 Ayda 54 Milyon Liralık İhaleBursa'daki Hastanelerde İyileştirme İçin 6 Ayda 54 Milyon Liralık İhaleBursa’daki hastanelerin fiziki ve teknolojik iyileştirmeleri için 2015 yılı içinde 54 milyon liralık ihale yapıldı.
 • 14:55Bursa'daki Trafik Kazalarında 3 Kişi ÖldüBursa'daki Trafik Kazalarında 3 Kişi ÖldüBursa’da meydana gelen trafik kazalarında biri 5 yaşında çocuk, 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 17:51Polis Aracı Çocuğa Çarpmamak İçin Manevra Yapınca Ağaca VurduPolis Aracı Çocuğa Çarpmamak İçin Manevra Yapınca Ağaca VurduKaza yerinden detay- Yaralının ambulansla hastaneye götürülüşü Polis aracı çocuğa çarpmamak için manevra yapınca ağaca vurdu- Bursa'da meydana gelen kazada 3 polis memuru hafif yaralandı Bursa'da yola fırlayan çocuğa çarpmamak için manevra yapan ekip aracının ağaca vurması sonucu 3 polis memuru hafif yaralandı.
 • 13:34İkizleri Ayıran Sır Ölüme Soruşturmaİkizleri Ayıran Sır Ölüme SoruşturmaBursa‘da öksürük şikayetiyle gittiği hastaneden taburcu edildikten sonra tekrar rahatsızlanarak hayatını kaybeden 13 yaşındaki tek yumurta ikizi çocuğun sır ölümü üzerine soruşturma başlatıldı.
 • 11:5213 Yaşındaki Tek Yumurta İkizlerini Ölüm Ayırdı13 Yaşındaki Tek Yumurta İkizlerini Ölüm AyırdıBursa'nın Kestel İlçesi'nde, tek yumurta ikizi olan 13 yaşındaki Bilge Özkeser, rahatsızlanınca kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
 • 15:04Kapalı Ameliyat ile Kanser Hastalarına Şifa OldularKapalı Ameliyat ile Kanser Hastalarına Şifa OldularGenel Cerrahi Kliniği hekimleri Prof. Dr. Hüseyin Ayhan Kayaoğlu'nun konuşması Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi hekimleri, hastane bünyesinde ilk kapalı pankreas kanseri ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.
 • 12:12Uyuşturucu Kullanıp İki Müdür Yardımcısını Bıçaklayan Öğrenciye 36 Yıl İstendiUyuşturucu Kullanıp İki Müdür Yardımcısını Bıçaklayan Öğrenciye 36 Yıl İstendiBursa'da uyuşturucu kullandığı iddiasıyla okul yönetiminin idari işlem yapmasına öfkelenip iki müdür yardımcısını görevi başında bıçaklayarak hayati tehlike arz eder şekilde yaralayan lise öğrenciyle ilgili yürütülen savcılık soruşturması tamamlandı.
 • 13:0311 Yaşındaki Çağla'nın Ölümünde Hastaneye İlgisizlik Şikayeti11 Yaşındaki Çağla'nın Ölümünde Hastaneye İlgisizlik ŞikayetiBursa'nın Kestel İlçesi'nde kusma şikayetiyle aile sağlık merkezine götürülen ve ilaç verildikten sonra evine gönderilen 11 yaşındaki Çağla Kanat, şikayetleri devam edince farklı hastanelere götürüldü.
 • 09:37Sedye Bozulunca Hastalara Bankta Serum TaktılarSedye Bozulunca Hastalara Bankta Serum TaktılarSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun 7 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olduğu Bursa'da, acil servisin sarı alanında hastalara bankta serum takıldı.
 • 22:07Aziz Yıldırım'dan Önemli Sözlerİstanbul/ DHA Fenerbahçe 2000 Derneği'nin 15. kuruluş yıl dönümü Kalamış'taki Todori Tesisleri'nde kutlandı.
 • 12:40Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Başkan Yıldız'ı Kaybettik, Milletimizin Başı SağolsunSağlık Bakanı Müezzinoğlu: Başkan Yıldız'ı Kaybettik, Milletimizin Başı SağolsunSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 20 Mayıs'ta makamında silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını söyledi.
 • 11:15Acı Haberi Sağlık Bakanı Müezzinoğlu VerdiSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın milleti için gecesini gündüzüne feda eden çok değerli birisi olduğunu belirterek, "Seçim atmosferinde bizi derinden yaralayan bir olay. Son derece üzgünüm. Bu tür cinayetlerin bir daha olmamasını temenni ediyoruz" dedi.
 • 16:19Vurulan AK Partili Başkan, Zanlıyla Defalarca KonuşmuşVurulan AK Partili Başkan, Zanlıyla Defalarca KonuşmuşGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın, kendisini vuran personelini saatlerce dinleyip, personel istifa etmek isteyince de işten ayrılmamasını söylediği ortaya çıktı.
 • 12:56Müezzinoğlu, Vurulan Belediye Başkanını Ziyaret EttiMüezzinoğlu, Vurulan Belediye Başkanını Ziyaret EttiMüezzinoğlu, vurulan belediye başkanını ziyaret etti SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'da dün makamında silahlı saldırıya uğrayarak yaralanan ve ameliyat edilen merkez Gürsu İlçesi Belediye Başkanı Ak Parti'li Cüneyt Yıldız'ı tedavi gördüğü Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti.
 • 12:05Sağlık Bakanı Müezzinoğlu - Belediye Başkanına Yapılan Silahlı SaldırıSağlık Bakanı Müezzinoğlu - Belediye Başkanına Yapılan Silahlı SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun açıklaması- Hastaneden genel detaylar Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın sağlık durumuna ilişkin, "Vital bulgular anlamında bir sıkıntımız yok ama beyin hasarıyla ilgili değerlendirmeleri en erken 48 veya 72 saat sonra arkadaşlarımız yapacak.
 • 00:18Vali Karaloğlu: Faili YakalayacağızVali Karaloğlu: Faili YakalayacağızBursa Valisi Münir Karaloğlu'nun açıklaması- Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim yardımcısının açıklaması- Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi beyin cerrahı Prof. Dr. Hakan Murat Göksel'in açıklaması Makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi süren Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın geçirdiği ameliyat sonrası yoğun bakımda bulunduğu, durumunun "stabil" olduğu bildirildi.
 • 00:04Saldırıya Uğrayan Başkan ile İlgili Hastaneden AçıklamaBursa’da silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkan Cüneyt Yıldız’ın ameliyatının başarılı geçtiğini belirten hastane yetkileri, doktorları, tedavinin yoğun bakımda devam ettiğini belirtti.
 • 19:10Bakan Müezzinoğlu: Başkan Yıldız Ameliyata Alındı, Hayati Tehlikesi VarBakan Müezzinoğlu: Başkan Yıldız Ameliyata Alındı, Hayati Tehlikesi VarSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, silahlı saldırıda yaralanan Bursa'nın Gürsü ilçesi Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ameliyata alındığını, hayati tehlikesinin bulunduğu söyledi.
 • 16:50AK Partili Gürsu Belediye Başkanı'na Makamında Silahlı SaldırıAK Partili Gürsu Belediye Başkanı'na Makamında Silahlı SaldırıBursa'nın Gürsu ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, makamında zabıta memurunun silahlı saldırısına uğradı. Yıldız, saldırıda başından yaralandı.
 • 11:25Ebola Şüphesiyle Karantina Alınan Güney Afrikalı Hastada Bademcik İltihabı ÇıktıEbola Şüphesiyle Karantina Alınan Güney Afrikalı Hastada Bademcik İltihabı ÇıktıBursa'da yüksek ateş ve sıtma şikayetiyle hastaneye başvuran ve Ebola şüphesiyle karantina odasında tedavi altına alınan Güney Afrika vatandaşı 30 yaşındaki S.D.Z.'nin 'Tonsilit' olarak adlandırılan bademcik iltihabı rahatsızlığı bulunduğu belirlendi.
 • 07:03Ebola Paniği Bademcik İltihabı ÇıktıBursa’da Ebola şüphesi ile hastaneye kaldırılan ve karantina altına alınan Güney Afrikalı vatandaşın bademcik iltihabı olduğu tespit edildi.
 • 22:52Bursa'da 'Ebola' AlarmıBursa'da 'Ebola' AlarmıBursa’da yabancı uyruklu bir kişide ebola şüphesi, hastaneyi alarma geçirdi.
 • 19:45Sağlıcakla KalSağlıcakla Kal" Projesiyle Öğrenciler Hastanelerde Gönüllü ÇalışacakBursa Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kamu Hastaneleri Birliği arasında imzalanan "Sağlıcakla Kal" projesi kapsamında hastanelerde görev alacak öğrenciler, hasta ve hasta yakınlarına yönlendirme yaparak gönüllü çalışacak.
 • 14:39Yoğun Bakımdaki Eğitimcinin Kızı Konuştu: Artık Uyuşturucuya Çözüm BulunsunYoğun Bakımdaki Eğitimcinin Kızı Konuştu: Artık Uyuşturucuya Çözüm BulunsunBursa'da dün, uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle okuldan uzaklaştırılan öğrencinin yaraladığı ve geçirdiği 3 ameliyattan sonra yoğun bakımda tedavisi süren Kırcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Yücel Akçay'ın üniversite öğrencisi kızı Melek Gizem Akçay, ailesiyle birlikte geceyi hastanede geçirdiklerini belirtti.
 • 16:19İki Kardeşe Gasp ve Cinsel Tacizden 15'er Yıl Hapisİki Kardeşe Gasp ve Cinsel Tacizden 15'er Yıl HapisSamsun'da iki ayrı olayda gasp, konut dokunulmazlığını ihlal ve cinsel taciz suçlarından tutuklu olarak yargılanan 22 yaşındaki Şevket Yılmaz ile ağabeyi 24 yaşındaki Mesut Yılmaz, 15'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.