SON DAKİKA SHOW TV HABERLERİ

Son Dakika Show Tv Haberleri

14:54
Damat Adayından İlginç Hareket Show TV'de yayınlanan "Evleneceksen Gel" programında Zihnullah Bey, talibinin ayağa kalkmadığını görünce bozularak, programın sunucularının yanına geri döndü.
Damat Adayından İlginç Hareket
17:44
Damat Adayı, Talip Olduğu İsim Ayağa Kalkmayınca Geri Döndü Show TV'de yayınlanan "Evleneceksen Gel" programında Zihnullah Bey, talibinin ayağa kalkmadığını görünce bozularak, programın sunucularının yanına geri döndü.
Damat Adayı, Talip Olduğu İsim Ayağa Kalkmayınca Geri Döndü
15:24
Reklam Arasında Şok Kavga! Evleneceksen Gel'in reklam arasında ortalık karıştı Show TV'de Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programın dün yayınlanan bölümünde gergin anlar yaşanmıştı.
Reklam Arasında Şok Kavga!
12:47
Evleneceksen Gel'de Gelin Adayı Canlı Yayında Bayıldı! Show Tv'de ekrana gelen 'Evleneceksen Gel' isimli izdivaç programında sürpriz bir şekilde stüdyoya gelen annesini gören gelin adayı baygınlık geçirdi.
Evleneceksen Gel'de Gelin Adayı Canlı Yayında Bayıldı!
21:29
Burger King'teki Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri Burger King'de bir müşteriden artan patates ve kola için dövülen Suriyeli Halil'in dayak yediği görüntüler ortaya çıktı.
Burger King'teki Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri
15:31
Seda Sayan'ın Programında Kıskançlık Kavgası 'Evleneceksen Gel' isimli izdivaç programında, kıskançlık yüzünden başlayan tartışmaya adayların yakınları da dahil olunca canlı yayında kavga çıktı.
Seda Sayan'ın Programında Kıskançlık Kavgası
09:54
Evlilik Programında Annesini Görünce Bayıldı! Show Tv'de ekrana gelen Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında sürpriz bir şekilde stüdyoya gelen annesini gören gelin adayı baygınlık geçirdi.
Evlilik Programında Annesini Görünce Bayıldı!
09:54
Dansıyla Yarışmaya Damga Vurdu! Show TV ekranlarında yayınlanan Ebru Akel'in sunuculuğunu yaptığı Umut Eker, Cemil İpekçi, Sibel Arna ve Chloe Loughnan Ortaç'ın jüri koltuğunda oturduğu Bu Tarz Benim'in yeni bölüm izleyicisiyle buluştu.
Dansıyla Yarışmaya Damga Vurdu!
11:16
Güldür Güldür Show'da Kız İsteme Merasimi Kahkahaya Boğdu Güldür Güldür Show'da kız isteme merasimine katılan Nazarcı Şevket, "Aaa ne kadar güzel, keşke benim de olsa" dediği her şeyi yıktı, yaktı, devirdi.
Güldür Güldür Show'da Kız İsteme Merasimi Kahkahaya Boğdu
10:50
Bülent Ersoy Jüri Üyesi Olduğu Yarışmada Fena Pot Kırdı Bu Tarz Benim'in eleme gecesine konuk jüri olarak katılan Bülent Ersoy, jüri üyesi olan köşe yazarı Sibel Arna'yı tanımayınca fena pot kırdı.
Bülent Ersoy Jüri Üyesi Olduğu Yarışmada Fena Pot Kırdı
17:24
Otobüste Dehşet Anları Böyle Görüntülendi Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde yaşananlar otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.
Otobüste Dehşet Anları Böyle Görüntülendi
17:03
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı! Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde taksi şoförlüğü yapan Salim Tezel'in, bıçakla boğazından yaralandığı an kameraya yansıdı.
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı!
16:24
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı Zeytinburnu'nda bir halk otobüsünde taksi şoförlüğü yapan Salim Tezel'in, bıçakla boğazından yaralandığı an kameraya yansıdı.
Taksi Şoförüne Halk Otobüsünde Bıçaklı Saldırı
14:48
Kutsi Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor Show TV'de ekrana gelecek Beyaz Yalan isimli dizide oynayacak erkek başrol oyuncusu Kutsi oldu.
Kutsi Yeni Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor
16:11
İdo'nun Eski Sevgilisi 'Bu Tarz Benim'de Çalışıyor İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo'nun eski sevgilisi Zeynep Ece Akengin 'Bu Tarz Benim'in kamera arkası ekibinde görev aldı.
İdo'nun Eski Sevgilisi 'Bu Tarz Benim'de Çalışıyor
15:58
Çağla Şikel Stüdyoyu Terk Etti Yedi yıllık evliliğini bitiren Çağla Şikel, gözyaşlarına boğulunca canlı yayını terk etti.
Çağla Şikel Stüdyoyu Terk Etti
15:57
Cemil İpekçi, Yarışmacının Eteğini Böyle Kesti Cemil İpekçi yarışmacının eteğini kesti. Show TV ekranlarında yayınlanan 'Bu Tarz Benim' yarışmasında jüri üyelerinden Cemil İpekçi, yarışmacılardan Çağla Yıldırım'ın eteğini kesti.
Cemil İpekçi, Yarışmacının Eteğini Böyle Kesti
14:42
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti,İşte O Görüntüler Çağla Şikel canlı yayını terk etti. Eşinden yeni boşanan Şikel, canlı yayındaki duygusal parçadan etkilenip programı terk etti. Çağla, kendine geldikten sonra ilerleyen dakikalarda stüdyoya geri döndü.
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti,İşte O Görüntüler
13:49
Cemil İpekçi, Yarışmacının Eteğini Kesti Show TV ekranlarında yayınlanan 'Bu Tarz Benim' yarışmasında jüri üyelerinden Cemil İpekçi, yarışmacılardan Çağla Yıldırım'ın eteğini kesti.
Cemil İpekçi, Yarışmacının Eteğini Kesti
12:55
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti Eşinden yeni boşanan Şikel, canlı yayındaki duygusal parçadan etkilenip programı terk etti. Çağla, kendine geldikten sonra ilerleyen dakikalarda stüdyoya geri döndü.
Çağla Şikel Ağlayarak Canlı Yayını Terk Etti
08:54
Bülent Ersoy Montaj Odasında Uyuya Kaldı Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Bülent Ersoy, programın montaj çalışmaları yapılırken koltukta uyuyakaldı.
Bülent Ersoy Montaj Odasında Uyuya Kaldı
16:24
Çok Açık Kadınlar Bazen..." Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programını bugünkü konukları Bu Tarz Benim'in jüri üyeleri Cemil İpekçi, Sibel Arna, Umut Eker ve Chole Loughhan oldu.
Çok Açık Kadınlar Bazen...'
10:47
'Türkiye'nin Yıldızları' Yarışması Yeniden Başlıyor Beren Saat ve Engin Akyürek gibi sevilen isimleri televizyon dünyasına kazandıran efsane program ekranlara geri dönüyor.
'Türkiye'nin Yıldızları' Yarışması Yeniden Başlıyor
09:24
Show TV'nin Fiyatı Belli Oldu Show TV'nin satışının iptal edilmesinin ardından TMSF, kanalı Ciner Grubu'ndan geri almak istedi. Ciner, "300 milyon doları öde kanalı geri al" teklifinde bulundu.
Show TV'nin Fiyatı Belli Oldu
21:26
"Bu Tarz Benim"in Eski Yarışmacısından Bomba İtiraf: Sadece Kurgu Okan Bayülgen'in programına katılan "Bu Tarz Benim"in eski yarışmacısı Ezgi Baylar yaptığı itirafla programa damga vurdu.
'Bu Tarz Benim'in Eski Yarışmacısından Bomba İtiraf: Sadece Kurgu
12:29
Seda Sayan RTÜK'ten Ceza Aldı 'Evleneceksen Gel' adlı programda 61 yaşındaki Hüseyin Bey'in, 30 yaşındaki İkbal Hanım'a "Çıtır" diye seslenmesi Seda Sayan'ın RTÜK tarafından ceza almasına neden oldu.
Seda Sayan RTÜK'ten Ceza Aldı
15:50
İzzet Yıldızhan, Canlı Yayında Kaç Çocuğu Olduğunu Açıkladı Çocuk sayısına ilişkin farklı iddialar ortaya atılan İzzet Yıldızhan, 8 çocuğu olduğunu belirtti ancak isimlerini saymakta bir hayli zorlandı.
İzzet Yıldızhan, Canlı Yayında Kaç Çocuğu Olduğunu Açıkladı
10:53
Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy Sürprizi! - Show Tv Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy sürprizi! - Show TV.
Bu Tarz Benim'de Bülent Ersoy Sürprizi! - Show Tv
09:43
'Bu Tarz Benim' Transfer Oldu, Ece Üner'in Reytingi Düştü Show TV'de ilgiyle izlenen Bu Tarz Benim yarışmasının başka bir kanala transfer olması Show Haber'in reytinglerini de düşürdü.
'Bu Tarz Benim' Transfer Oldu, Ece Üner'in Reytingi Düştü
14:54
Çocuklarını İhbar Ediyorlar Anne-baba evlatlarını uyuşturucu batağından kurtarmak için polise ihbar etti.
Çocuklarını İhbar Ediyorlar
11:48
Usta Yönetmen Hakan Şahin, Çarpıcı Açıklamalar Usta Yönetmen Hakan Şahin: 'Sinema Eleştirmenine Otur İki Sahne Yaz Desem Yazamaz' diyerek Filmstudio dergisine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Usta Yönetmen Hakan Şahin, Çarpıcı Açıklamalar
13:24
Bülent Ersoy O Yarışmaya Jüri Oluyor! Oya Aydoğan, Bülent Ersoy'un Show Tv'de yayınlanacak olan 'Bu Tarz Benim' yarışmasında jüri olacağını açıkladı.
Bülent Ersoy O Yarışmaya Jüri Oluyor!
11:54
Bu Tarz Benim'in Son Juri Üyesi Bülent Ersoy Oldu Oya Aydoğan, Bülent Ersoy'un Show Tv'de yayınlanacak olan "Bu Tarz Benim" yarışmasında jüri olacağını açıkladı.
Bu Tarz Benim'in Son Juri Üyesi Bülent Ersoy Oldu
11:04
Serdar'ın Eşi, Ivana'ya Rakip Oldu Gündemden düşmeyen tarz yarışması 'Bu Tarz Benim'in, Ivana'ya rakip olarak görülen yeni jüri üyesi Serdar Ortaç'ın eşi Chloe olacak.
Serdar'ın Eşi, Ivana'ya Rakip Oldu
17:48
Mahkeme Show TV'nin Satışını İptal Etti İstanbul 4. İdare Mahkemesi, oy çokluğuyla TMSF'nin Show TV'nin devri için verdiği onayı iptal etti. Konu hakkındaki son kararı Danıştay verecek.
Mahkeme Show TV'nin Satışını İptal Etti
16:25
'Roman Havası' Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı Petek Dinçöz'ün başrol oyuncuları arasında olduğu Roman Havası dizisi, tepkilere daha fazla dayanamadı. Son gelen reytinglerde kötü çıkınca dizi sona erdirildi.
'Roman Havası' Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı
12:09
Bu Tarz Benim'in Yeni Jürisi Belli Oldu Yarışmanın jüri koltuğunda modacı Cemil İpekçi, manken Umut Eker ve stil danışmanı Sibel Arna oturacak. Sunuculuğunu ise Ebru Akel yapacak.
Bu Tarz Benim'in Yeni Jürisi Belli Oldu
19:36
Sultanahmet'teki Canlı Bombanın Görüntüleri Ortaya Çıktı İstanbul'da Sultanahmet'teki Turizm Şube Müdürlüğü'ndeki saldırıyı gerçekleştiren kadın canlı bombanın görüntüleri ortaya çıktı.
Sultanahmet'teki Canlı Bombanın Görüntüleri Ortaya Çıktı
21:36
Hamza Hamzaoğlu: Çocukluğumda Fenerbahçeliydim Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, çocukluk döneminde Fenerbahçeli olduğunu söyledi.
15:41
Bu Tarz Benim'e RTÜK'ten Bir Ceza Daha Show TV'de ekrana gelen "Bu Tarz Benim" yarışmasına izleyicilerden sürekli şikayet gelince RTÜK yeni bir ceza daha kesti.
Bu Tarz Benim'e RTÜK'ten Bir Ceza Daha
15:35
Bu Tarz Benim'e RTÜK'ten Bir Ceza Daha Show TV'de ekrana gelen "Bu Tarz Benim" yarışmasına izleyicilerden sürekli şikayet gelince RTÜK yeni bir ceza daha kesti.
08:59
Mübadele Müzesi Bir Ödül Daha Aldı Avrupa 2010 Kültür Başkenti Ajansı, Lozan Mübadilleri Vakfı, Çatalca Belediyesi ortaklığı ve Ölçer Ailesi'nin yer tahsisi sonucu 20 Aralık 2010 günü yoğun bir katılımla Çatalca'da açılmıştı.
11:27
Nur Yerlitaş'ın Kazandığı Para Dudak Uçuklattı Ünlü modacı, 2 hafta önce TV8'e transfer olan 'Bu Tarz Benim' isimli yarışma sayesinde paraya para demiyor. Yerlitaş, reklam filminde oynamak için 700 bin TL istiyor.
Nur Yerlitaş'ın Kazandığı Para Dudak Uçuklattı
16:11
Seda Sayan 'Su Gibi' ile Ekranlara Dönüyor Yıl içerisinde iki programı yayından kaldırılan Seda Sayan, yeni yılda Uğur Arslan ile 'Su Gibi' programını sunacak.
Seda Sayan 'Su Gibi' ile Ekranlara Dönüyor
09:18
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program 7 yıl sunduğu 'Su Gibi' programını, partneri Uğur Arslan'la Seda Sayan'ın yeniden yapacağını duyunca öfkelenen Songül Karlı, "Kimmiş taklitçi canım" dedi.
Songül Karlı'yı Çılgına Çeviren Program
17:29
Çalsın Sazlar L Ece Üner ile Ana Haber "Belçim Bilgin filminde şarkı söyledi" Show TV Ana Haber'de Çalsın Sazlar.
Çalsın Sazlar L Ece Üner ile Ana Haber
17:24
Çalsın Sazlar L Ece Üner ile Ana Haber "Belçim Bilgin filminde şarkı söyledi" Show TV Ana Haber'de Çalsın Sazlar.
Çalsın Sazlar L Ece Üner ile Ana Haber
08:19
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi' Evrim Akın: Şöhret olunca hayatımda çok fazla şey değişmedi.
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi'
00:41
Show TV Spikeri Ece Üner, Beyzbol Sopalı Magandalara 'Mikrop' Dedi İstanbul Esenler'de iki maganda, çöp arabası ve temizlik işçilerine beyzbol sopalarıyla saldırdı. Show TV Haber spikeri Ece Üner, magandalara "mikrop" dedi.
Show TV Spikeri Ece Üner, Beyzbol Sopalı Magandalara 'Mikrop' Dedi
16:25
'Bu Tarz Benim' Mahkemelik Oldu Olaylı yarışmanın final bölümünün banttan yayınlanması tepki toplamıştı. Bunun üzerine kanal yönetimi "Seyircimiz mağdur oldu" gerekçesiyle firma yetkililerine dava açtı.
'Bu Tarz Benim' Mahkemelik Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:31. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SHOW TV HABERLERİ
[Hata Bildir]