SON DAKİKA SİLİVRİ HABERLERİ

Son Dakika Silivri Haberleri

 • 12:32Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması"Ergenekon" davasının temyiz duruşmasında beşinci gün, sanık savunmalarıyla devam ediyor.
 • 12:00Sosyal Demokrat Başkanlar Brüksel'deSosyal Demokrat Başkanlar Brüksel'deSosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM), Brüksel’de 12-15 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Open Days günleri kapsamında ilk görüşmelerini gerçekleştirdi.
 • 14:23Ankara'daki İntihar Saldırısı Avcılar'da Protesto EdildiAnkara'daki İntihar Saldırısı Avcılar'da Protesto EdildiHaber: İhsan DÖRTKARDEŞ-İstanbul DHA) Çeşitli sendika ve sivil toplum kuruluşlarının Ankara'da cumartesi günü yapmayı planladıkları 'Emek, Demokrasi ve Barış' mitingine katılmak üzere İstanbul Avcılar'dan giden ve intihar saldırılarında ölen üniversite öğrencisi Dicle Deli ve Binali Korkmaz için yürüyüş düzenlendi.
 • 13:40Ankara'daki İntihar Saldırısı Avcılar'da Protesto EdildiAnkara'daki İntihar Saldırısı Avcılar'da Protesto Edildi'emek, Demokrasi ve Barış' mitingine katılmak üzere İstanbul-Avcılar'dan Ankara'ya giden ve intihar saldırılarında ölen üniversite öğrencisi Dicle Deli ile Binali Korkmaz için yürüyüş düzenlendi.
 • 13:07Ankara'daki Terör Saldırısına TepkilerAnkara'daki Terör Saldırısına TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Raşit Tükel'in açıklaması- Grubun sloganlar atması- Saygı duruşu Ankara'daki terör saldırısına tepkiler- İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tükel: - "Üzgünüz, öfkeliyiz, yastayız ve isyandayız. Bütün vahşete karşın eşit, özgür, laik, demokratik bir ülkede, bir arada, barış içinde, emeğimizin karşılığını alarak yaşamanın mücadelesini sürdürmeye kararlıyız" İstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Raşit Tükel, Ankara'daki terör saldırısını kınadıklarını belirterek, "Üzgünüz, öfkeliyiz, yastayız ve isyandayız. Bütün vahşete karşın eşit, özgür, laik, demokratik bir ülkede, bir arada, barış içinde, emeğimizin karşılığını alarak yaşamanın mücadelesini sürdürmeye kararlıyız" dedi.
 • 13:06Ergenekon" Davası Temyiz Duruşması"Ergenekon" davasının temyiz duruşmasında dördüncü gün, eski İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nun savunmasıyla başladı.
 • 12:26Ankara'daki Terör Saldırısına Tepkilerİstanbul Üniversitesi (İÜ) İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Raşit Tükel, Ankara'daki terör saldırısını kınadıklarını belirterek, "Üzgünüz, öfkeliyiz, yastayız ve isyandayız. Bütün vahşete karşın eşit, özgür, laik, demokratik bir ülkede, bir arada, barış içinde, emeğimizin karşılığını alarak yaşamanın mücadelesini sürdürmeye kararlıyız" dedi.
 • 00:13Silivri'de Asayiş UygulamasıSilivri'de polis ekiplerince yapılan asayiş uygulamasında bir kişi gözaltına alındı.
 • 23:49Silivri'de SağanakSilivri'de akşam saatlerinde etkisini arttıran sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 23:09Silivri'de SağanakSilivri'de SağanakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cadde ve Sokaklardan görüntüler - Yağmur ve detay görüntüler İSTANBUL(AA)- Silivri'de Şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkilerken, bazı sokak ve caddelerde su taşkınları yaşandı.
 • 16:30CHP Silivri Gençlik Kolları KongresiCHP Silivri Gençlik Kolları 2. Olağan Kongresinde başkanlığa Berker Esen getirildi.
 • 16:37DSP'li Çakmak: Keneş'in Tutuklanması Basın Özgürlüğü Adına Utanç VericiDSP'li Çakmak: Keneş'in Tutuklanması Basın Özgürlüğü Adına Utanç VericiDemokratik Sol Parti (DSP) Antalya 2. sıra milletvekili adayı Ahmet Çakmak, attığı tweet'ten dolayı Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'in tutuklanmasının ülkenin basın özgürlüğü noktasında geldiği durumun utanç verici olduğunu söyledi.
 • 14:34Yasanın Uygulanışını Eleştirmek de Cumhurbaşkanı'na Hakaret SayıldıTerör ve casusluk karşıtı köşe yazıları nedeniyle tutuklanan gazeteci Gültekin Avcı hakkında bu kez bir tweetinde Cumhurbaşkanı'na hakareti düzenleyen maddenin uygulanış şeklini eleştirdiği için soruşturma başlatıldı.
 • 14:04İzmir Barosu'nda Avukatlar, Gültekin Avcı'yı Ziyaret Ettiİzmir Barosu'nda Avukatlar, Gültekin Avcı'yı Ziyaret Ettiİzmir Barosu'ndan gelen bir bir grup avukat, yazdığı 7 köşe yazısından dolayı tutuklanan Gazeteci Gültekin Avcı'yı tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nde ziyaret etti.
 • 12:23BBP'li Çayır: Bülent Keneş'in İkinci Defa Keyfi Gözaltına Alınmasını KınıyoruzBBP'li Çayır: Bülent Keneş'in İkinci Defa Keyfi Gözaltına Alınmasını KınıyoruzBüyük Birlik Partisi (BBP) Manavgat İlçe Başkanı Mehmet Çayır, Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'in tweet atmaya devam ettiği gerekçesiyle ikinci defa göz altına alınmasını kınadı.
 • 11:31Silivri'de 45 Kaçak YakalandıSilivri'de 45 Kaçak YakalandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaçaklardan detaylar İstanbul'da 45 kaçak yakalandı Silivri'de 45 kaçak yakalandı.
 • 10:33İstanbul'da 45 Kaçak YakalandıSilivri'de 45 kaçak yakalandı.
 • 10:29İstanbul'un En Büyük Parkı Zeytinburnu'nda Açıldı150 bin metrekarelik Çırpıcı Şehir Parkı'nın açılışını, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın gerçekleştirdi.
 • 09:33Göçmen Kaçakçılığı Operasyonu Jandarma KamerasındaSilivri’de bir otobüse göçmen kaçakçılığı operasyonu düzenlendi.
 • 09:21Jandarmadan İnsan Kaçakçılığı OperasyonuJandarmadan İnsan Kaçakçılığı Operasyonuİstanbul'da jandarmanın yaptığı operasyonda otobüsle yurtdışına götürülmek istenen 45 kaçak göçmen yakalanırken aynı araçtaki 3 kişi gözaltına alındı.
 • 09:19Jandarmadan İnsan Kaçakçılığı OperasyonuJandarmadan İnsan Kaçakçılığı Operasyonu* TEM'de ilerleyen otobüste 45 kaçak göçmen yakalanırken 2 kişi gözaltına alındı.
 • 21:20Karayalçın, İstanbul'daki CHP'li Belediye Başkanlarını TopladıKarayalçın, İstanbul'daki CHP'li Belediye Başkanlarını TopladıChp İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, İstanbul'daki CHP'li İlçe Belediye Başkanlarını Avcılar'da toplayarak yaklaşan 1 Kasım seçimleri ile ilgili çalışmaları değerlendirdi.
 • 19:44Yargıtay Cinayetten Ceza Verilmesini İstediYargıtay Cinayetten Ceza Verilmesini İstediSamsun’da kendisine silah çeken genci tabancayla vurarak öldürüp yargılandığı mahkeme tarafından nefsi müdafaada bulunduğu gerekçesiyle ceza verilmeyen şahsın Yargıtay cezalandırılmasını istedi.
 • 18:37Kadir Topbaş, Çırpıcı Kent Parkı Açılışına KatıldıKadir Topbaş, Çırpıcı Kent Parkı Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Silivri itfaiye amirliğinden detay görüntüler- Milletvekili Tülay Kaynarcanın konuşması İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş: - "Su kesintileri elektrik kesintilerinden kaynaklanıyor.
 • 17:12İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş Açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'da su kesintilerinin elektrik kaynaklı olduğunu belirterek, "Büyük jeneratörler alarak bu sorunu da çözeceğiz, elektrik kesilse dahi su kesilmeyecek" dedi.
 • 16:25Şike Davası"Nda Bugüne Nasıl Gelindi?Futbolda şike iddialarına ilişkin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılandığı dava ile haklarındaki hükümler Yargıtay tarafından bozulan 31 sanığın yargılandığı davada 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin bugün kararını açıklaması bekleniyor.
 • 16:10İstanbul'da İstanbul'da "Kararay" Dönemi; Topbaş Kullandı -2* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve KARARAY adı verilen araçların da yer aldığı toplam 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 16:03İstanbul'da İstanbul'da "Kararay" Dönemi; Topbaş Kullandı -1* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve KARARAY adı verilen araçların da yer aldığı toplam 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 15:031istanbul'da 1istanbul'da "Kararay" Dönemi; Topbaş Kullandı* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve KARARAY adı verilen araçların da yer aldığı toplam 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 15:032istanbul'da 2istanbul'da "Kararay" Dönemi; Topbaş Kullandı* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve KARARAY adı verilen araçların da yer aldığı toplam 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 15:01İstanbul'da İstanbul'da "Kararay" Dönemi: Topbaş Kullandıİstanbul büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Çırpıcı kent parkı, 2 yeni itfaiye binası ve 99 itfaiye aracının hizmete alım törenine katıldı.
 • 14:43Silivri Belediye Başkanı Işıklar'dan Arsa Dolandırıcılarına Karşı UyarıSilivri Belediye Başkanı Işıklar'dan Arsa Dolandırıcılarına Karşı UyarıSilivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kanalistanbul projesinin gündeme gelmesinden sonra Silivri’de arsa dolandırıcılığının arttığını söyledi.
 • 14:37Kadir Topbaş, Karadan ve Raydan Giden Kadir Topbaş, Karadan ve Raydan Giden "Kararay"ı Test Ettiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, hem karada hem rayda gidebilen "Kararay" isimli itfaiye aracını sürüp denedi.
 • 13:22Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Herkesi Huzurlu Kılacak Bir Türkiye Amaçlıyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gaziemir ilçesi Abdullah Arda Meydanı'ndaki konuşması,-Meydandaki bir kahvehanede vatandaşlarla çay içmesi, bir çocuğu sevmesi, Türk bayrağı ve kilime işlenmiş Atatürk portresi hediye edilmesi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de- Kılıçdaroğlu: "Hükümet kurmak için bize görev vermediler.
 • 12:37Silivri Belediye Başkanı Işıklar: Dijigtürk Aboneliğimi İptal EdiyorumSilivri Belediye Başkanı Işıklar: Dijigtürk Aboneliğimi İptal EdiyorumDijitürk’ün, 7 kanalı platformdan çıkarmasına bir tepki de Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’dan geldi.
 • 12:26CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hükümet kurmak için yetkiyi halktan alacaklarını söyledi.
 • 11:11Futbol: Haftanın ProgramıFutbolda milli maçlar nedeniyle Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 6. hafta, Spor Toto 3. Lig'e ise 9. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.
 • 10:45İstanbul'da 13 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul’da hafta sonu 13 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:50Aziz Yıldırım'ın Kader GünüAziz Yıldırım'ın Kader Günü"Futbolda Şike" yargılamasında sona gelinirken Aziz Yıldırım'ın kaderi bugün saat 16.00'da belli olacak.
 • 01:50İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi: Cumartesi ve Pazar'a Dikkatİstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi: Cumartesi ve Pazar'a Dikkatİstanbul hafta sonu karanlıkta kalacak. İşte saat saat elektrik kesintisi yapılacak ilçeler...
 • 20:39İstanbul'da Elektrik KesintisiAvrupa Yakası'nda Eyüp, Bağcılar, Arnavutköy, Zeytinburnu, Silivri, Güngören, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar ve Şişli'nin bazı mahallelerinde 11 Ekim Pazar günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 18:22Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi09 Ekim 2015 Cuma- İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, şike davasında kararını açıklayacak.
 • 18:18İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul Avrupa yakasında Pazar günü Şişli, Bağcılar, Avcılar, Zeytinburnu, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Eyüp, Güngören’de elektrik kesintisi yapılacak.
 • 18:12İstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Elektrik Kesilecekİstanbul'da Cumartesi Günü 8 İlçede Elektrik Kesilecekİstanbul'da 10 Ekim Cumartesi günü 8 ilçeyi kapsayan elektrik kesintisi yapılacak.
 • 16:11Kurmay Albay Kurtoğlu'nun Mahkum EdilmesiHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2. Dairesi, babası öldüğü için iki gün cezaevinden izin alan tutukluya izin vermedikleri gerekçesiyle haklarında dava açılan eski İstanbul İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Kurtoğlu ve 5 subayı mahkum eden savcı ve 2 hakimi tedbiren görevden uzaklaştırdı.
 • 15:25Kanser Hastaları Dev Köpek Balığı ile Şifa BulacakKanser Hastaları Dev Köpek Balığı ile Şifa BulacakBalıkçı Kenan’ın ağlarına takılan 1 ton ağırlığında ve yaklaşık 5 metre uzunluğundaki Camgöz türü köpek balığı kanser hastaları için umut kapısı oldu.
 • 15:20Ramazan Akyürek kimdir? Akyürek'ten çarpıcı itiraflarRamazan Akyürek kimdir? Akyürek'ten çarpıcı itiraflarRamazan Akyürek kimdir? Akyürek'ten çarpıcı itiraflar. Hrant Dink suikasti soruşturması kapsamında ifadesi alınan dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, suikaste ilişkin dikkat çeken bilgiler verdi.
 • 14:10Ergenekon Davası 3. Temyiz Duruşması Devam EdiyorErgenekon Davası’nda sanık olarak bulunan Bekir Öztürk, Zekeriya Öz’e 2008 yılında yazdığı yazıda, “Çıkın yanılmışım, hata yapmışım diyin.
 • 13:21Ergenekon" Davası Temyiz DuruşmasıYargıtay 16. Ceza Dairesinde yapılan "Ergenekon" davasının temyiz incelemesinin üçüncü duruşması, sanıkların savunmalarının alınmasıyla sürüyor.
 • 13:17Ramazan Akyürek: Cinayetin Yasin Hayal Tarafından İşleneceğini BiliyordumRamazan Akyürek: Cinayetin Yasin Hayal Tarafından İşleneceğini BiliyordumHrant Dink suikasti soruşturması kapsamında ifadesi alınan dönemin İstihbarat Daire Başkanı Ramazan Akyürek, suikaste ilişkin dikkat çeken bilgiler verdi.