SON DAKİKA SİLVAN BARAJI HABERLERİ

Son Dakika Silvan Barajı Haberleri

20:38
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var' Başbakan Ahmet Davutoğlu: 'Türkiye’de aslında çok parti var zannediliyor.
Davutoğlu: 'Türkiye'de Sadece 2 Parti Var'
18:48
AK Parti Batman 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz.
18:40
Başbakan Davutoğlu Batman'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, kimsenin Türkiye’nin kardeşliğini tehlikeye atmasına izin vermeyeceklerini belirterek, “Bu baş bu gövdedeyken, bu yürek bu bedendeyken Allah şahittir ki bir gün dahi Kürt, Türk ayrımı, Alevi, Sünni ayrımı yapılmasına izin vermeyeceğiz” dedi.
Başbakan Davutoğlu Batman'da
17:37
Silvan Barajı'nda Bomba Düzeneği Bulundu Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde yapımı güvenlik gerekçesiyle durdurulan Silvan Barajı’nda mutfak tüpü içerisine yerleştirilmiş bomba bulundu.
14:26
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "KKTC İçmesuyu Temini Projesi kapsamında, 20 Temmuz Barış Harekatı'nın yıl dönümünde, Türkiye'den KKTC'ye su iletilecek" "2015 2019 yılları arasını kapsayan 5 yılda, 1 milyar 250 milyon fidan toprakla buluşturulacak" "Ilısu Barajı 2015'te, Silvan Barajı 2017'de, Yusufeli Barajı 2019'da tamamlanacak.
14:04
Diyarbakır'da Kar Yağışı Çocukları Sevindirdi Diyarbakır'da dün gece başlayan ve bugün etkisini kaybeden kar yağışı okulların tatil edilmesiyle özellikle çocukları sevindirdi.
Diyarbakır'da Kar Yağışı Çocukları Sevindirdi
13:45
Diyarbakır'da Kar Çocukları Sevindirdi Diyarbakır'da dün gece başlayan ve bugün etkisini kaybeden kar yağışı, okulların tatil edilmesiyle çocukları sevindirdi.
Diyarbakır'da Kar Çocukları Sevindirdi
00:34
Diyarbakır'ın İhracatı Son 12 Yılda 33 Kat Arttı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, Diyarbakır’a son 12 yılda 14 milyar lira üzerinde yatırımın gerçekleştiğini ifade etti.
Diyarbakır'ın İhracatı Son 12 Yılda 33 Kat Arttı
18:30
Bakan Eker: Barış Sürecini Sabote Etmeye Kalkışıyorlar (2) "insanları TEHDİT EDİYORLAR" Mardin'den Diyarbakır'a geçen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, partisinin Diyarbakır merkez Kayapınar İlçesi kongresine katıldı.
Bakan Eker: Barış Sürecini Sabote Etmeye Kalkışıyorlar (2)
08:48
Öcalan'dan Müzakere Dileği PKK'nın cezaevindeki lideri Abdullah Öcalan aynı zamanda vasisi olan avukatı Mazlum Dinç ile görüştü.
Öcalan'dan Müzakere Dileği
23:26
Öcalan'ın Avukatı, İmralı Adasından Döndü İmralı Cezaevinde ömür boyu hapse mahkum edilen Abdullah Öcalan'ın, aynı zamanda vasisi olan avukatı Mazlum Dinç, İmralı Adasından döndü.
Öcalan'ın Avukatı, İmralı Adasından Döndü
22:31
İmralı'da Görüş Günü Abdullah Öcalan'ın vasisi Avukat Mazlum Dinç, İmralı ziyareti dönüşü Gemlik Jandarma Komutanlığı çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı.
İmralı'da Görüş Günü
21:53
İmralı'da Görüş Günü Abdullah Öcalan'ın vasisi Avukat Mazlum Dinç, İmralı ziyareti dönüşü Gemlik Jandarma Komutanlığı çıkışında gazetecilerin sorularını cevapladı.
İmralı'da Görüş Günü
21:36
Öcalan'ın Avukatı, İmralı Adası'ndan Döndü İmralı Cezaevi'nde ömür boyu hapse mahkum edilen Abdullah Öcalan'ın, aynı zamanda vasisi olan avukatı Mazlum Dinç, İmralı Adası'ndan dönüş yaptı.
Öcalan'ın Avukatı, İmralı Adası'ndan Döndü
21:16
Abdullah Öcalan: Artık Sabır Taşı Çatlamıştır İmralı'da tutuklu bulunan Abdullah Öcalan ile görüşen Avukat Mazlum Dinç, Öcalan'ın "Artık sabır taşı çatlamıştır." dediğini iletti.
Abdullah Öcalan: Artık Sabır Taşı Çatlamıştır
21:00
Öcalan: Sabır Taşı Çatladı, Dilerim Bir Hafta İçinde Müzakere Başlar Abdullah Öcalan'ın vasisi Av Dinç, Abdullah Öcalan ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Öcalan'ın, artık sabır taşı çatlamıştır dediğini söyledi.
Öcalan: Sabır Taşı Çatladı, Dilerim Bir Hafta İçinde Müzakere Başlar
15:50
'Kardeşliğimizi Başbakan Erdoğan Yeniden Tesis Etti' AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener, "Kardeşliğimizi yeniden tesis eden Başbakanımız Erdoğan oldu" dedi.
'Kardeşliğimizi Başbakan Erdoğan Yeniden Tesis Etti'
14:00
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Şener Açıklaması "Diyarbakır'a 12 yılda 14 milyar liranın üzerinde yatırım gerçekleştirildi.
18:39
ABD'nin İftar Programının Protesto Edilmesi Vali Kıraç: "İftar çadırına bir saldırının olabileceğini kim tahmin edebilir.
ABD'nin İftar Programının Protesto Edilmesi
16:25
BDP'lilerin Karakol İnşaatı Eylemi Sürüyor Silvan ilçesine bağlı Boyunlu köyü yakınlarındaki Silvan Barajı ile ilgili yapılan Babakaya Su Tüneli'nin güvenliğini sağlamak amacıyla Boyunlu, Bayrambaşı ve Ormandışı köyleri arasında kalan noktada yapımına 6 ay önce başlanan jandarma karakol...
BDP'lilerin Karakol İnşaatı Eylemi Sürüyor
20:58
"6. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı" - Eker - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "Sabırla, inançla, inatla barışa sarılmamız gerekiyor.
'6. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı' - Eker -
19:35
6. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: "Sabırla, inançla, inatla barışa sarılmamız gerekiyor.
6. Ortadoğu Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı'
16:00
Diyarbakır'a 385 Milyonluk Dev Yatırım Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır’da 385 milyon liraya mal olan 10 tesisin temel atma ve açış töreni düzenlendi.
Diyarbakır'a 385 Milyonluk Dev Yatırım
14:56
Bakan Eroğlu: Diyarbakır Çok Büyük Yatırım Alıyor Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Diyarbakır çok büyük yatırım alıyor. Sayın Başbakan projeleri destekliyor ve yakından takip ediyor." dedi.
Bakan Eroğlu: Diyarbakır Çok Büyük Yatırım Alıyor
14:30
Bakan Eker ve Eroğlu Diyarbakır'da Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Halkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Fethiye İlçe Başkanlığı'nın açılışı sırasında yaşanan gerginliği ilişkin, "Bunlar demokrasiye atılmış hançerlerdir, asla doğru değildir.
Bakan Eker ve Eroğlu Diyarbakır'da
14:14
Bakanlar Eker ve Eroğlu Diyarbakır'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "(HDP Fethiye İlçe Başkanlığı açılışındaki gerginlik) Bunlar demokrasiye atılmış hançerlerdir, asla doğru değildir.
Bakanlar Eker ve Eroğlu Diyarbakır'da
13:50
Bakanlar Eroğlu ve Eker Diyarbakır'da Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, bir dizi açılış ve temel atma törenine katılmak üzere Diyarbakır’a geldi.
Bakanlar Eroğlu ve Eker Diyarbakır'da
20:43
Kalkınma Bakanı Yılmaz - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, yakın bir gelecekte 2014-2018 dönemini kapsayan yeni GAP Eylem Planını oluşturacaklarını söyledi.
Kalkınma Bakanı Yılmaz -
18:06
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Diyarbakır'da Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç'ı makamında ziyaretinde yeni GAP Eylem Planını oluşturacaklarını söyledi.
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Diyarbakır'da
16:00
Diyarbakır'da Kuraklık Tehlikesi Yok Devlet Su İşleri 10. Bölge Müdürü Okan Bal, Diyarbakır ve çevresindeki barajlarda doluluk oranı ile ilgili bir sıkıntının bulunmadığını, oranın geçen yılki oranlarla benzerlik gösterdiğini bildirdi.
Diyarbakır'da Kuraklık Tehlikesi Yok
15:20
Güneydoğu'da Sulamada Sıkıntı Yaşanmayacak Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki barajlarda doluluk oranlarının iyi seviyelerde olduğu, bu yıl sulamada sıkıntı yaşanmayacağı bildirildi.
Güneydoğu'da Sulamada Sıkıntı Yaşanmayacak
14:45
Güneydoğu'da Sulamada Sıkıntı Yaşanmayacak DSİ 10. Bölge Müdürü Bal: "Barajlardaki doluluk oranı iyi seviyelerde" "Geçen yıl sulamada sıkıntı yaşamadık bu yıl da sıkıntı olacağını düşünmüyoruz"
Güneydoğu'da Sulamada Sıkıntı Yaşanmayacak
00:43
DSİ, Silvan Barajı Çevresine Fidan Dikti Devlet Su İşleri (DSİ) 10. Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır'ın Silvan İlçesindeki Silvan Barajı Sulama Tüneli çevresine fidan dikti.
DSİ, Silvan Barajı Çevresine Fidan Dikti
17:49
DSİ Silvan Barajı Çevresine Fidan Dikti Devlet Su İşleri(DSİ) 10. Bölge Müdürlüğü'nce Silvan Barajı Sulama Tüneli çevresine fidan dikildi
15:26
DSİ Silvan Barajı Etrafında Fidan Dikti Devlet Su İşleri (DSİ) 10.Bölge Müdürlüğü, Silvan Barajı Sulama Tüneli çevresine fidan dikti.
DSİ 10.Bölge Müdürlüğü'nden yapılan ağaçlandırma çalışmalarına, DSİ 10.Bölge Müdürü Okan Bal, müdür yardımcıları Veysi Kanat, Fırat Tutşi, mühendis...
15:04
Erdoğan: Asimilasyon Bitti. Bütünüyle Tek Millet, Tek Bayrak Var Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'ın Bismil İlçesi'nden halktan barış ve huzura sahip çıkmasını isteyerek, "Bu sadece bir başlangıç."
Erdoğan: Asimilasyon Bitti. Bütünüyle Tek Millet, Tek Bayrak Var
13:39
Başbakan Erdoğan, 'Bu Sadece Bir Başlangıç' Başbakan Erdoğan, Diyarbakır Bismil’de toplu açılış töreninde halka seslendi.
Başbakan Erdoğan, 'Bu Sadece Bir Başlangıç'
13:09
Başbakan Erdoğan, Bismil'de Konuştu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'dan doğan barış güneşinin Kürt coğrafyasını ısıtacağını söyledi.
Bir dizi inceleme toplu açılış törenlerine katılmak üzere Diyarbakır'da bulunan Başbakan Erdoğan, 86 projenin toplu açılış törenini...
Başbakan Erdoğan, Bismil'de Konuştu
13:07
Başbakan Erdoğan: "Red, inkar ve asimilasyon artık bizim iktidarımızla bitmiştir" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Artık sadece Türkiye içinde değil tüm bölgede yeni bir süreç, yeni bir iklim, yeni bir bahar atmosferi yaşanıyor. Türkiye hızla değişirken bölgemiz de değişiyor. ...
Başbakan Erdoğan: 'Red, inkar ve asimilasyon artık bizim iktidarımızla bitmiştir'
12:57
Başbakan Erdoğan: "Çözüm sürecine sımsıkı sahip çıkın" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Artık sadece Türkiye içinde değil tüm bölgede yeni bir süreç, yeni bir iklim, yeni bir bahar atmosferi yaşanıyor. Türkiye hızla değişirken bölgemiz de değişiyor. ...
Başbakan Erdoğan: 'Çözüm sürecine sımsıkı sahip çıkın'
12:50
Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da Erdoğan: (1) "Artık sadece Türkiye içinde değil tüm bölgede yeni bir süreç, yeni bir iklim, yeni bir bahar atmosferi yaşanıyor. Türkiye hızla değişirken, güçlenirken bölgemiz de değişiyor, güçl...
Başbakan Erdoğan Diyarbakır'da
14:52
Silvan'da İş Bırakma Eylemi Silvan Barajı gövde inşaatında çalışan işçiler, maaş alamadıkları ve bazı işçilerin işten çıkarıldığı gerekçesiyle iş bıraktı.
Silvan'da İş Bırakma Eylemi
12:04
Baraj İşçileri Eylem Yaptı Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde yapımı devam eden Silvan Barajı'nın gövde inşaatında çalışan işçiler, paralarını alamadıkları ve işçilerin işten çıkarılması gerekçesiyle iş durdurma eylemi yaptı.
17:44
Diyarbakır'da 'Enerji Hanım Projesi' Tanıtıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı inisiyatifiyle, enerji verimliliğinin sağlanması ve bireylere anlatılması amacıyla oluşturulan 'Enerji Hanım Projesi', Diyarbakır'da tanıtıldı.
Diyarbakır'da 'Enerji Hanım Projesi' Tanıtıldı
18:21
Dünya Çiftçiler Günü Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, "Çözüm süreciyle, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri canlı hayvan ve hayvansal ürün ihraç etme potansiyelini tekrar yakalayacak" dedi.
Dünya Çiftçiler Günü
23:33
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Diyarbakır'da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, çözüm süreciyle ilgili "Hepimizin bu riski alan, bütün gövdesini ve siyasetini bu işe bağlayan hükümete yardımcı olması gerekiyor" dedi.
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Diyarbakır'da
19:17
Bakan Eker, Silvan'da Bir Dizi Açılışa Katıldı Gıda Tarım ve Havancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde bir dizi açılış ve tapu dağıtım törenine katıldı.
Bakan Eker, Silvan'da Bir Dizi Açılışa Katıldı
18:07
Eker,Silvan'da Çözüm Sürecine Destek İstedi Bakan Mehdi Eker, geldiği Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde çözüm sürecine destek istedi.
Eker,Silvan'da Çözüm Sürecine Destek İstedi
15:50
Silvan'da Baraj Suyu Tehdidi Batman Barajı sağ sahil sulama kanalının geçtiği Diyarbakır'ın Silvan ilçesine bağlı Çatakköprü köyünde 6 ev kullanılmaz hale geldi.
Silvan'da Baraj Suyu Tehdidi
13:19
Sulama Kanalındaki Sızıntı Tedirginlik Yaratıyor Batman Barajı sağ sahil sulama kanalında oluşan sızıntıdan 4 yıldır akan sular, Silvan'na bağlı Çatakköprü sakinlerini tedirgin etti.
Sulama Kanalındaki Sızıntı Tedirginlik Yaratıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 23:08:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİLVAN BARAJI HABERLERİ
[Hata Bildir]