21:2900
SON DAKİKA SİNCİK HABERLERİ

Son Dakika Sincik Haberleri

  Ahmet Aydın Şampiyon İlçe Sincik'ten CHP'yi Eleştirdi

  Ahmet Aydın Şampiyon İlçe Sincik'ten CHP'yi Eleştirdi

  AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın, ‘şampiyon ilçe’ Sincik’ten ana muhalefete yüklenerek, “CHP’de genel başkan değil zihniyetin değişmesi lazım” dedi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Oy Rekortmeni İlçeler İstanbul'da Buluştu

  Oy Rekortmeni İlçeler İstanbul'da Buluştu

  Cumhurbaşkanlığı seçiminde seçilmiş cumhurbaşkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a en fazla oyu vererek, en yüksek oy oranına ulaşan Adıyaman’ın Sincik ilçesi ile Rize’nin Güneysu ilçesi İstanbul’da buluştu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Sincik'te Muhtarlar Derneği Kuruldu

  Sincik'te Muhtarlar Derneği Kuruldu

  Adıyaman’ın Sincik ilçelerinde 38 köy ve mahalle muhtarı bir araya gelerek Muhtarlar Derneği’ni kurdu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  'Cumhurbaşkanımızı Ağırlamaktan Onur Duyarız'

  "Cumhurbaşkanımızı Ağırlamaktan Onur Duyarız"

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek için partisinden istifa eden İnlice Belediye Başkanı Mehmet Yakan, "Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan onur duyarız." dedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Başbakan Erdoğan'ı Seçimde En Çok Sevindiren İlçe: Sincik

  Sincik Belediye Başkanı Korkut: "Bütün mazlumların sesine ses veren bir lideri destekledik" AK Parti İlçe Başkanı Öksüz: "Yeni cumhurbaşkanımızı ilçemizde ağırlamaktan gurur duyacağız" (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Başkan Fırat'tan, Kahta İlçe Teşkilatına Ziyaret

  Başkan Fırat'tan, Kahta İlçe Teşkilatına Ziyaret

  AK Parti Kahta İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Halil Fırat, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri destekten dolayı Kahta halkına ve ilçe teşkilatına teşekkür ettiklerini söyledi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.08.2014 21:29:18. #1.11#