SON DAKİKA SINDIRGI HABERLERİ

Son Dakika Sındırgı Haberleri

17:04
Balıkesir Devlet Hastanesi, Büyük Hastanelerle Yarışıyor Balıkesir Devlet Hastanesi Yöneticiliğine getirilen Uzman Doktor Adil Ozan Gökuç, Balıkesir'de verilen sağlık hizmetlerinin bir çok ile örnek olduğunun altını çizdi.
Balıkesir Devlet Hastanesi, Büyük Hastanelerle Yarışıyor
15:16
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'tan Sındırgı'ya Özel İlgi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği EMİTT Fuarı’nda Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ile görüştü.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'tan Sındırgı'ya Özel İlgi
18:04
Balıkesir İlçelerinde Karne Sevinci Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, ilçe merkezi ve merkeze bağlı okullardaki yaklaşık 12 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.
16:21
Sındırgı Belediyesi Emitt Fuarı'nda Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında bu yıl 19.su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMİTT)’na katıldı.
Sındırgı Belediyesi Emitt Fuarı'nda
10:46
Fıratlı Anneler Kardeş Köy Okulu Öğrencilerini Sevindirdi Balıkesir'deki Özel Fırat Koleji Okul Aile Birliği, Sındırgı'ya bağlı Osmanlar Köyü İlk ve Ortaokulundaki 69 öğrenciye giyim yardımında bulundu.
16:59
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi Balıkesir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İŞKUR tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen "Sürü Yönetimi Elemanı" kursunu başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi.
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi
18:56
Sındırgı Emitt Fuarı'na Hazırlanıyor Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi, 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Beylikdüzü’ndü bu yıl 19’uncusu düzenlenecek olan ’Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT)’e katılmaya hazırlanıyor.
Sındırgı Emitt Fuarı'na Hazırlanıyor
16:29
Sındırgı'da Kar Yağışı Ağaçlara Zarar Verdi Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde iki hafta boyunca aralıklarla yağdıktan sonra üç gün önce kesilen kar yağışı, yüzlerce ağaca zarar verdi.
Sındırgı'da Kar Yağışı Ağaçlara Zarar Verdi
13:15
İzmirspor Perdeyi Muğlaspor ile Açıyor Bölgesel Amatör Lig 7. Grupta devreyi 18 puanla 7. sırada bitiren İzmirspor, ikinci yarının ilk maçında yarın evinde 22 puanla 5. basamaktaki Muğlaspor'la karşılaşacak.
17:55
Sındırgı'da Kar Yağışı Seralarda Hasara Yol Açtı Sındırgı'da kar yağışı seralarda hasara yol açtı Sındırgı ilçesi Pürsünler Mahallesi'ndeki 300 seradan 150'si, yoğun kar yağışı nedeniyle zarar gördü.
Sındırgı'da Kar Yağışı Seralarda Hasara Yol Açtı
15:47
Karakış Seracıları Vurdu Balıkesir'in Sındırgı İlçesi'nde, geçen pazar yağan yoğun karın bilançosu ağır oldu.
Karakış Seracıları Vurdu
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
20:17
Sındırgı Belediyesi 'E-Belediye' Sistemine Geçiyor Sındırgı Belediyesi ’E-Belediye’ sistemine geçiyor.
Sındırgı Belediyesi 'E-Belediye' Sistemine Geçiyor
17:23
Simav Yeniden Beyaza Büründü Kütahya'nın Simav İlçesi iki gündür aralıklarla süren kar yağışı ile yeniden beyaza büründü.
Simav Yeniden Beyaza Büründü
14:16
Balıkesir'de 12 Müdüre Mahkeme Kararı ile Soruşturma İzni Balıkesir'de okul müdürlerinin görev sürelerinin uzatılması ile ilgili performans değerlendirmesinde kişiye özel farklı uygulamalar yaptıkları, yanlı davrandıkları ve subjektif değerlendirmelerde bulundukları iddia edilen 4 ilçe milli eğitim müdürü ve 8 şube müdürü için soruşturma izni verildi.
Balıkesir'de 12 Müdüre Mahkeme Kararı ile Soruşturma İzni
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
11:37
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil Hangi illerde okullar tatil. Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi, Türkiye'de Hangi İllerde Okullar Tatil
00:22
9 İlde Okullar Tatil Edildi Etkili kar yağışı nedeniyle Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar, Eskişehir, Uşak, Kütahya ve Antalya'da bazı okullar 13 Ocak Salı günü tatil edildi.
9 İlde Okullar Tatil Edildi
00:20
Eğitime Kar Engeli Bolu, Karabük, Bilecik, Balıkesir, Afyonkarahisar ve Kütahya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar bir gün tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
14:44
Müdürlere Düşük Puan Veren İlçe Milli Eğitim Müdürleri Yargılanacak Balıkesir'de Eğitim-Sen'in şikayeti üzerine sendikaya bağlı okul müdürü üyeleri 75 puanın altında bırakarak müdürlük görevinin alınmasına neden olan 4 ilçe milli eğitim müdürü ve 8 şube müdürü 'görevi kötüye kullanma suçundan' yargılanacak.
Müdürlere Düşük Puan Veren İlçe Milli Eğitim Müdürleri Yargılanacak
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:52
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in 7 ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, 3 ilçede ise taşımalı sistemle eğitim verilen kurumlar bir gün tatil edildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
18:37
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Sındırgı, Susurluk ve Kepsut ilçelerinde yarın eğitime ara verildi.
17:53
Yurtta Kış Balıkesir'de 205 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
13:32
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı Balıkesir'de kar yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, yüksek kesimlerdeki 29 mahallenin daha yolu kapandı.
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı
10:09
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu AK Parti Balıkesir Milletvekilleri, kar yağışının yoğun olarak yaşandığı Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu
23:19
Eğitime Kar Engeli Kars, Osmaniye, Düzce, Bilecik, Ardahan, Balıkesir, Giresun, Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
22:59
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in Kepsut ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
18:50
Yurtta Kış Bigadiç'te 80 bin etlik piliç, bin 500 yumurta tavuğu, 18 büyükbaş ve 6 küçükbaş hayvan telef oldu Balıkesir'de 130 köy yolunu açma çalışmaları sürerken, Kepsut'ta eğitime yarın ara verildi.
Yurtta Kış
16:34
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yolda Kalanlara Kumanya Dağıttı Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yoğun kar yağışında yolda kalan vatandaşlarımız için hazırlanan iaşe ve sıcak çay ikramına devam ediyor.
13:32
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu Balıkesir'de, etkili olan kar yağışı, kırsaldaki 130 mahallenin yolunun kapanmasına neden oldu.
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu
22:44
Balıkesir'de Kar Yeniden Başladı Balıkesir’de akşam saatlerinde kar yağışı yeniden başladı.
Balıkesir'de Kar Yeniden Başladı
11:42
Yolda Mahsur Kalan Vatandaşları Belediye Ekipleri Kurtardı Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde iki gündür devam eden kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi.
Yolda Mahsur Kalan Vatandaşları Belediye Ekipleri Kurtardı
21:23
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
21:16
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
19:24
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu Balıkesir’de tavuk kümeslerinin çatıları biriken karlar nedeniyle çöktü.
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu
15:52
Yurtta Kış Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde, çarşamba günü etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı mahallelere elektrik ve su verilemiyor.
12:03
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı Balıkesir’de karla mücadele köy yollarında sürüyor.
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı
15:07
Savaştepe'de Yollar Kapalı, Elektrik ve Su Yok Balıkesir'de iki gündür etkili olan kar yağışı en çok Savaştepe ilçesinde yaşayanları mağdur etti.
01:45
Yurtta Kış Manisa'da kar nedeniyle trafiğe kapanan mahalle yolları ulaşıma açıldı.
11:46
Yurtta Kış Balıkesir'i, çevre illere bağlayan karayolları ile 326 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Ulaşıma kapanan yollarda uzun araç kuyrukları oluşurken, mahsur kalanlara ekipler tarafından kumanya dağıtılıyor.
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
09:49
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor. Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu. Yoğun kar yağışı nedeniyle dün kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunda halen ulaşım sağlanamıyor.
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu
09:42
Manisa'dan Kısa Kısa Şehzadeler Belediyesi, sabah saatlerinden itibaren Manisa’da etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle kriz masası oluşturdu.
09:24
Yurtta Kış Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir İzmir karayolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu.
07:34
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı, bir kapandı; araç kuyrukları oluştu. Elektrikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
23:39
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü" Haberine Ek Manisa Büyükşehir Belediyesi, özellikle yoğun kar yağışı yaşanan, köy yolları kapanan bölgelere zamanında ulaşabilmek amacıyla, Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde kriz masası oluşturdu.
Manisa Spil Dağı Beyaza Büründü' Haberine Ek
21:43
Balıkesir'de Kar Çatıları Çökertti Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde yoğun kar sebebiyle bazı çatı ve sundurmalar çöktü.
Balıkesir'de Kar Çatıları Çökertti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:16:36. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SINDIRGI HABERLERİ
[Hata Bildir]