SON DAKİKA ŞİRVAN HABERLERİ

Son Dakika Şirvan Haberleri

18:43
Şirvan Kaymakamı Öztürk ile Belediye Başkanı Cellek Pervari'yi Ziyaret Etti Şirvan Kaymakamı Mehmet Öztürk ile Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Pervari ilçesine ziyarette bulundular.
17:24
AK Parti'li Ören'den Dar Gelirlilere Konut Müjdesi AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 2015 yılının, yatırım projelerinin tamamlanmasında dönüm noktası olacağını belirterek, geçmiş dönemde ilimizde eğitim başta olmak üzere, ulaşım, sağlık istihdam gibi birçok önemli konuda yapılan çalışmaların meyvesini 2015 yılında toplayacaklarını söyledi.
14:16
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin ve beraberindeki heyet, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti
13:10
Cep Telefonuyla Konuşmak İçin Tepeye Çıkıyorlar Siirt'in Şirvan ilçesine bağlı Ormanbağı köyünde GSM operatörlerinden belirli noktalarda sinyal alabilen vatandaşlar, şebekeye ulaşmak için yüksek kesimlere çıkıyor.
Cep Telefonuyla Konuşmak İçin Tepeye Çıkıyorlar
13:05
Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç, Yatırımları Değerlendirdi Siirt Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç, 2014-2015 yılları arasında Siirt’te tesisleşme ve fiziki altyapıya 18 milyon lira harcayarak, tüm spor dalları için çalışma alanı oluşturduklarını söyledi.
Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüsam Olgaç, Yatırımları Değerlendirdi
19:31
Şirvan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Siirt'in Şirvan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
17:08
Siirt'te Kar Yağışı Siirt'in Eruh ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan Siirt Şırnak karayolu ulaşıma açıldı.
13:11
Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Siirt'in Şirvan ilçesinde yiyecek bulmakta güçlük çeken kurt sürülerinin köylere inmesini engellemek amacıyla doğaya yem konuldu.
Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
15:00
Ana Par, Siirt'te Teşkilatlanma Çalışmalarını Sürdürüyor Ahmet Özal’ın Genel Başkanlığı’nı yaptığı Ana Parti (Ana-Par) Siirt İl Başkanlığı’na getirilen eğitimci Hayrettin Tartar, teşkilatlanma çalışmalarına başladıklarını söyledi.
Ana Par, Siirt'te Teşkilatlanma Çalışmalarını Sürdürüyor
17:52
Siirt'te Yol Açma Çalışmaları Siirt'in Pervari, Eruh ve Şirvan ilçelerinde etkili olan kar yağışının ardından kapanan köy yollarını açma çalışmaları hız kazandı.
19:31
Siirt-Şırnak Karayolu Ulaşıma Açıldı Yurtta kış- Siirt'te etkili olan kar ve tipi nedeniyle vatandaşların yolda mahsur kalmasının önlenmesi amacıyla kapatılan Siirt-Şırnak karayolu ulaşıma açıldı Siirt'te kar ve tipi nedeniyle tedbir amaçlı kapatılan Siirt-Şırnak karayolu ulaşıma açıldı.
Siirt-Şırnak Karayolu Ulaşıma Açıldı
16:05
Yurtta Kış Siirt'te etkili olan kar ve tipi nedeniyle vatandaşların yolda mahsur kalmasının önlenmesi amacıyla kapatılan Siirt Şırnak karayolu ulaşıma açıldı.
17:10
Yurtta Kış Güneydoğu Anadolu'da etkili olan kar ve tipi nedeniyle dün tedbir amacıyla kapatılan Siirt Şırnak karayolu ile köy yollarının ulaşıma açılması için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.
16:38
Kar Kalınlığı 2 Metreye Ulaştı Yurtta kış Siirt'te etkili olan kar ve tipi nedeniyle dün tedbir amacıyla kapatılan Siirt-Şırnak karayolu ile Siirt'te 140, Batman'ın Gercüş ilçesinde 25 köyün ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
Kar Kalınlığı 2 Metreye Ulaştı
20:15
Şirvan Kaymakamlığından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Şirvan Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunulduğunu bildirdi.
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
04:20
Siirt-Şırnak Kara Yolu, Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı Siirt-Şırnak kara yolu, kar ve tipi nedeniyle tedbir amacıyla ulaşıma kapatıldı.
Siirt-Şırnak Kara Yolu, Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapatıldı
00:14
Yurtta Kış Siirt Şırnak karayolu, kar ve tipi nedeniyle tedbir amacıyla ulaşıma kapatıldı.
Yurtta Kış
20:04
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı nedeniyle Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı, Bingöl merkez ve Karlıova ile Diyarbakır'ın Hani ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
19:21
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı Yoğun kar yağışı nedeniyle, Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı.
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı
12:46
Doğu ve Güneydoğu'da Beyaz Esaret Bingöl, Siirt ve Elazığ'da devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz etkiliyor.
Doğu ve Güneydoğu'da Beyaz Esaret
13:26
Şirvan Kaymakamı Öztürk, Yatırımları İnceledi Şirvan Kaymakamı Mehmet Öztürk, ilçe merkezinde yapımı tamamlanan kamu yatırımlarını inceledi.
20:19
Patpat" Kazası: 2 Yaralı Siirt'te trafik kazası: 2 yaralı Siirt'te tarım aracının kaza yapması sonucu 2 kişi yaralandı.
Patpat' Kazası: 2 Yaralı
18:19
Siirt'te Trafik Kazası: 2 Yaralı Siirt'te tarım aracının kaza yapması sonucu 2 kişi yaralandı.
20:00
Şirvan Kaymakamlığından Sporculara Yardım Siirt'in Şirvan Kaymakamı Mehmet Öztürk, Şirvanspor sporcularına malzeme yardımında bulundu.
16:41
Siirt E Tipi Cezaevinde Kalp Krizi Geçiren Mahkum Hayatını Kaybetti Siirt E Tipi Cezaevinde koğuş değişikliği sırasında kalp krizi geçiren mahkum hayatını kaybetti.
14:04
Renkli Tiftik Keçileri Koruma Altına Alınıyor Yünü ile Siirt'e özgü battaniye, kilim ve halının ham maddesini oluşturan renkli tiftik keçisinin koruma altına alınması için proje hazırlandı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca uygulanan "Halk Elinde Hayvan Islahı Projesi" kapsamında, kontrollü üretim yapılması amacıyla 5 bin 800 renkli tiftik keçisi.
19:11
Şirvan'da "Veysel Karani ve Anne Sevgisi" Oyunu Sahnelendi Şirvan ilçesinde "Veysel Karani ve Anne Sevgisi" oyunu sahnelendi.
10:18
Şirvan'da "Afet Evleri Parkı" Açıldı Şirvan Belediyesi'nce yapımı tamamlanan "Afet Evleri Parkı" hizmete girdi.
Şirvan'da 'Afet Evleri Parkı' Açıldı
18:34
Siirt'te Kar Yağışı Nedeniyle Kapalı 120 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Siirt'te kar yağışı nedeniyle yolları kapanan 120 köy yolu tekrar ulaşıma açıldı.
17:53
Şirvan'da Sürü Yöneticisi Sertifika Töreni Siirt Şirvan'da, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından açılan Sürü Yönetimi Kursunu tamamlayan 24 kursiyer, düzenlenen törenle belgelerini aldı.
Şirvan'da Sürü Yöneticisi Sertifika Töreni
16:19
Yürüyen Adam 'Roboski' Yolunda Tabiat ve insan katliamlarına tepki amacıyla 2 Temmuz tarihinde “Ortak hafıza yürüyüşü” başlatan felsefe öğretmeni Metin Bayrak, yürüyüşünün 3’ünü etabını Mardin’de başlatarak Uludure’ye doğru yola çıktı.
Yürüyen Adam 'Roboski' Yolunda
11:10
Alkumru Barajı'nda Kafes Balıkçılığı Faaliyete Geçiyor Siirt’tin Botan Çayı üzerinde yer alan Alkumru Hidro Elektrik Santrali (HES) Barajı yanında kafes balıkçılığı üretimi yapılacak.
Alkumru Barajı'nda Kafes Balıkçılığı Faaliyete Geçiyor
20:18
Şirvan'da Samanlıkta Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi Şirvan'da samanlıkta silah ve mühimmat ele geçirildi Siirt'in Şirvan ilçesinde samanlıkta silah ve mühimmat bulundu.
Şirvan'da Samanlıkta Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
16:01
Şirvan'da Samanlıkta Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi Siirt'in Şirvan ilçesinde samanlıkta silah ve mühimmat bulundu.
Şirvan'da Samanlıkta Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi
10:50
Şirvan'da Bir Adet Kalaşnikof Tüfek ve 601 Adet Fişek Ele Geçirildi Siirt'in Şirvan ilçesinde bir evde yapılan aramalarda bir adet Kaleşnikof marka uzun namlulu silah ile bu silaha ait 10 adet şarjör ile 601 adet fişek ele geçirildi.
Şirvan'da Bir Adet Kalaşnikof Tüfek ve 601 Adet Fişek Ele Geçirildi
13:02
Samanlıkta Mühimmat Ele Geçirildi Genelkurmay Başkanlığı, Siirt’te güvenlik güçlerinin bir samanlıkta yaptığı aramada mühimmat ele geçirildiğini açıkladı.
20:39
Batman ve Siirt'te 160 Köyle Ulaşım Sağlanamıyor Etkili olan kar yağışı nedeniyle Batman ve Siirt'te 160 köyle ulaşım sağlanamıyor.
Batman ve Siirt'te 160 Köyle Ulaşım Sağlanamıyor
17:11
Ülkeme Katkı İçin Engelli Değilim' Projesinin 5. Yılı Türkiye Sakatlar Derneği Gaziantep Şubesi ve Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) işbirliğinde faaliyete geçirilen ’Ülkeme Katkı İçin Engelli Değilim’ projesinin 5.yılı dolayısıyla basın toplantısı düzenlendi.
Ülkeme Katkı İçin Engelli Değilim' Projesinin 5. Yılı
16:32
Güneydoğu'da Kış Etkili olan kar yağışı nedeniyle Batman ve Siirt'te 160 köyle ulaşım sağlanamıyor.
Güneydoğu'da Kış
13:48
Siirt'te 120 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Siirt genelinde dün geceden itibaren etkili olan kar yağışı nedeniyle 120 köy yolu ulaşıma kapandı.
Siirt'te 120 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
21:36
Bilecik'te AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık Oldu Bilecik’te AK Parti 5’inci Olağan Merkez İlçe Kongresi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in katılımları ile gerçekleştirildi.
Bilecik'te AK Parti Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık Oldu
16:12
Siirt'te Nar Karaborsaya Düştü Siirt’te geçen yıl 1,5 liraya satılan zivzik narında yaşanan rekolte düşüklüğü fiyatı artarak 5 lira yükseldi.
Siirt'te Nar Karaborsaya Düştü
13:18
Bakü'ye Yeni Cami Cumhurbaşkanı Aliyev'in talimatıyla inşa edilen camide 4 bin 200 kişi aynı anda namaz kılabilecek.
12:23
Siirt'te Elektrik Kesintileri Siirt Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ), Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Grup Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar nedeniyle 3 gün boyunca kentte elektrik kesintisinin uygulanacağı bildirildi.
12:18
Tilli ve Şirvan Kaymakamları Baykan Kaymakamı Akıl'ı Ziyaret Etti Şirvan Kaymakamı Mehmet Öztürk ile Tillo Kaymakamı Yunus Koç, Baykan Kaymakamı Ufuk Akıl'ı makamında ziyaret etti.
Tilli ve Şirvan Kaymakamları Baykan Kaymakamı Akıl'ı Ziyaret Etti
19:28
Siirt'te Kaçakçılık Operasyonu Siirt'in Şirvan ilçesinde 17 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
19:18
Ilısu Barajı Çed Raporu Kabul Edildi Siirt'tin Pervari ilçesinde kurulması planlanan Ilısu Regülatörü ve HES Enerji İletim Hattı'yla ilgili Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) raporu kabul edildi.
13:11
Kadın Cinayetleri Kısa Film Konusu Oldu Daha önce ''Ey Hayat'' ''Barış ve Aşk'' adlı şiir kitaplarını yazan Kozluk'lu Nazi Ertuş, bu kez kısa film projelerini geliştirdi.
Kadın Cinayetleri Kısa Film Konusu Oldu
17:38
Şirvan'da "Zihnin İnşası" Konferansı Medeniyet Gençliği'nce Şirvan ilçesinde, lise öğrencilerine yönelik "Zihnin İnşası" konulu konferans düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 19:41:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞİRVAN HABERLERİ
[Hata Bildir]