SON DAKİKA ŞİŞLİ HABERLERİ

Son Dakika Şişli Haberleri

 • 24 Şubat 2017 16:52 Dha İstanbul Bülteni - 5 1- NASUH MAHRUKİ'YE 4 YIL 8 AYA KADAR HAPİS İSTEMİHaber: Özden ATİK / İstanbul DHA"Cumhurbaşkanı'na alenen hakaret" suçundan hakkında soruşturma yürütülen eski AKUT Başkanı Nasuh Mahruki hakkında 1 yıl 2 aydan 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
 • 24 Şubat 2017 16:20 Hayri Inönü'den Icradan Satılığa Çıkan Inönülerin Yalısı Için Açıklama Hayri Inönü'den Icradan Satılığa Çıkan Inönülerin Yalısı Için Açıklama * Hayri İnönü,"Umarım gerçek değerinin altında bir satış olmaz. Elimizdeki bir malın satılmasını kimse istemez ancak satılırsa da değerine satılması lazım ki hak yerini bulsun"Haber-Kamera: Enver Alas / İstanbul DHAŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kurucu üyesi olduğu Sevinç ve Erdal...
 • 24 Şubat 2017 16:12 Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kurucu üyesi olduğu Sevinç ve Erdal İnönü Vakfı'na ait Anadoluhisarı'ndaki tarihi yalının icradan satışa çıkarılmasıyla ilgili olarak, "Umarım gerçek değerinin altında bir satış olmaz.
 • 24 Şubat 2017 16:08 Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Hayri İnönü,"Umarım gerçek değerinin altında bir satış olmaz. Elimizdeki bir malın satılmasını kimse istemez ancak satılırsa da değerine satılması lazım ki hak yerini bulsun" Haber-Kamera: Enver Alas / İstanbul DHA Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kurucu üyesi olduğu Sevinç ve Erdal...
 • 24 Şubat 2017 16:03 Hayri Inönü'den Icradan Satılığa Çıkan Inönülerin Yalısı Için Açıklama Hayri Inönü'den Icradan Satılığa Çıkan Inönülerin Yalısı Için Açıklama * Hayri İnönü,"Umarım gerçek değerinin altında bir satış olmaz. Elimizdeki bir malın satılmasını kimse istemez ancak satılırsa da değerine satılması lazım ki hak yerini bulsun"Haber-Kamera: Enver Alas / İstanbul DHAŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kurucu üyesi olduğu Sevinç ve Erdal...
 • 24 Şubat 2017 15:55 Dha İstanbul - Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Dha İstanbul - Hayri İnönü'den İcradan Satılığa Çıkan İnönülerin Yalısı İçin Açıklama Hayri İnönü,"Umarım gerçek değerinin altında bir satış olmaz. Elimizdeki bir malın satılmasını kimse istemez ancak satılırsa da değerine satılması lazım ki hak yerini bulsun"Haber-Kamera: Enver Alas / İstanbul DHAŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kurucu üyesi olduğu Sevinç ve Erdal İnönü...
 • 24 Şubat 2017 14:11 Bakan Müezzinoğlu'ndan Gelir Testi ve Gss Açıklaması Bakan Müezzinoğlu'ndan Gelir Testi ve Gss Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bütün vatandaşlarımız gelir testine falan gitmesin, ayda 53 liralık ücreti ödesin ve sağlık güvencesi kapsamı altına alınsın.
 • 24 Şubat 2017 14:06 CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi CHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan ve Şafak Pavey, referandum çalışmaları kapsamında İstanbul'da azınlık vakıflarının başkanları ve farklı inanç gruplarının temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 24 Şubat 2017 14:02 CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan,"16 Nisan'da hem bayramımızı (paskalya) kutlayalım hem de sandıklara giderek demokrasi görevimizi yerine getirelim"Haber - Kamera: Enver ALAS İSTANBUL DHACHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan ve Şafak Pavey, referandum çalışmaları kapsamında...
 • 24 Şubat 2017 14:01 Bakan Müezzinoğlu'ndan Gelir Testi ve Genel Sağlık Sigortası Açıklaması Bakan Müezzinoğlu'ndan Gelir Testi ve Genel Sağlık Sigortası Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bütün vatandaşlarımız gelir testine falan gitmesin, ayda 53 liralık ücreti ödesin ve sağlık güvencesi kapsamı altına alınsın.
 • 24 Şubat 2017 14:00 CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi * CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan,"16 Nisan'da hem bayramımızı (paskalya) kutlayalım hem de sandıklara giderek demokrasi görevimizi yerine getirelim"Haber - Kamera: Enver ALAS İSTANBUL DHACHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan ve Şafak Pavey, referandum çalışmaları kapsamında...
 • 24 Şubat 2017 14:00 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- BAKAN MÜEZZİNOĞLU'NDAN "EMEKLİ PROMOSYONU" AÇIKLAMASIÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,"Bugünden itibaren hangi bankadan emekli maaşlarını almak istiyorlarsa, o bankalarla yalnız bir protokol yapacaklar, 'Ben 3 yıl süresince maaşımı senden çekeceğim.
 • 24 Şubat 2017 13:57 Dha İstanbul - CHP Milletvekilleri Azınlıkların Temsilcileriyle Biraraya Geldi CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan,"16 Nisan'da hem bayramımızı (paskalya) kutlayalım hem de sandıklara giderek demokrasi görevimizi yerine getirelim"Haber - Kamera: Enver ALAS İSTANBUL DHACHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan ve Şafak Pavey, referandum çalışmaları kapsamında...
 • 24 Şubat 2017 13:35 Şişli'de Referandum Süreci ve Anayasa Değişikliği Konuşuldu Şişli'de Referandum Süreci ve Anayasa Değişikliği Konuşuldu Şişli Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında CHP İstanbul Milletvekilleri Selina Doğan ve Şafak Pavey 16 Nisan’da yapılacak referandumu değerlendirdi.
 • 24 Şubat 2017 13:16 Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, emeklilerin maaşlarını hangi bankadan almak istiyorlarsa problem yaşamadan alabileceklerini söyledi.
 • 24 Şubat 2017 13:04 Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde: Bakan Müezzinoğlu'ndan Emeklilere Müjde: "Gerekli Talimatlar Bütün Bankalara Gönderildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, emeklilerin maaşlarını hangi bankadan almak istiyorlarsa problem yaşamadan alabileceklerini söyledi.
 • 24 Şubat 2017 09:33 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi 09.30-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiyeİşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından düzenlenen "Çalışma Hayatıİstişare Toplantısı"na katılacak.
 • 23 Şubat 2017 18:05 Çatak'ta Kütüphane ve Bilişim Teknolojileri Sınıfı Açıldı Çatak'taki Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda Şişli Kaymakamlığı ve Şişli Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğiyle kütüphane ve bilişim teknolojileri sınıfı açıldı.
 • 23 Şubat 2017 18:04 Çatak'ta Kütüphane ve Bilişim Sınıfı Açıldı Çatak'ta Kütüphane ve Bilişim Sınıfı Açıldı Van’ın Çatak ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda kütüphane ve bilişim teknolojileri sınıfı açıldı.
 • 23 Şubat 2017 14:29 Ünlü Sanatçılardan Kanserli Çocuklara Destek Ünlü Sanatçılardan Kanserli Çocuklara Destek Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) tarafından "15 Şubat Dünya Çocukluk Çağı Kanser Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır" adlı fotoğraf sergisi açıldı.
 • 23 Şubat 2017 14:15 İstanbul) Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği Sürecindeki Rolü Şişli'de Konuşuldu İstanbul) Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği Sürecindeki Rolü Şişli'de Konuşuldu (İSTANBUL) Yerel yönetimlerin Avrupa Birliği sürecindeki rolü Şişli'de konuşuldu Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri Şişli'deki yerel yönetimler toplantısındaİSTANBUL (İHA) - Şişli'de düzenlenen Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne giriş sürecinde yerel yönetimlerin katkıları...
 • 23 Şubat 2017 14:12 Dha İstanbul Bülteni - 3 (geniş haber)1- MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİNİ KUNDAKLAYAN KİŞİ ADLİYEYE SEVKEDİLDİKUNDAKÇI SUÇUNU RESMİ İFADESİNDE DE İTİRAF ETTİHaber: Kamera: Ali AKSOYER- İhsan YALÇIN /İSTANBULMüjdat Gezen Sanat Merkezi'nin kundaklanmasıyla ilgili Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından...
 • 23 Şubat 2017 13:31 Yerel Yönetimlerin Avrupa Birliği Sürecindeki Rolü Şişli'de Konuşuldu İstanbul Şişli’de düzenlenen Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne giriş sürecinde yerel yönetimlerin katkıları ve yapabilecekleri konulu toplantı, Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri’nin katılımıyla yapıldı.
 • 23 Şubat 2017 12:41 Uyuşturucu Satan Müzisyen Tutuklandı Uyuşturucu Satan Müzisyen Tutuklandı Şişli’de düzenlenen operasyonda gözaltına alınan uyuşturucu satıcısı müzisyen tutuklandı.
 • 23 Şubat 2017 12:26 Istanbul'da Dhkp-C Operasyonu: 12 Gözaltı Istanbul'da Dhkp-C Operasyonu: 12 Gözaltı İstanbul'da 12 ilçede terör örgütü DHKP-C'ye yönelik düzenlenen operasyonda 11 şüpheli gözaltına alınırken, çok sayıda silah ele geçirildi.