19:5100
SON DAKİKA ŞİŞLİ HABERLERİ

Son Dakika Şişli Haberleri

   

  "Savcılık Delilleri İncelemeden Takipsizlik Kararı Vermiştir"

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca aralarında Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun'un da bulunduğu 9 kişi hakkında verilen takipsizlik kararına itiraz edildi. (Bugün 17:10)

   

  Tehlikeli Şov Karakolda Bitti

  Tehlikeli Şov Karakolda Bitti

  5 Karayolu Mecidiyeköy mevkiinde motosikletiyle tek teker üstünde akrobatik hareketler yaparak trafiği tehlikeye düşüren sürücü Burak K. (23) bugün, akşam saatlerinde Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. (Bugün 10:26)

   

  Şişli'de Çocuklar, Madenciler İçin Söyledi

  Şişli'de Çocuklar, Madenciler İçin Söyledi

  Şişli'de düzenlenen konserde, Karaman'da meydana gelen maden kazasında göçük altında kurtarılmayı bekleyen 18 işçi için çocuklar şarkı söyledi. (Bugün 09:19)

   

  Bursa-İstanbul 'Helitaksi' Sefer İptalleri

  Bursa-İstanbul "Helitaksi" Sefer İptalleri

  Bursa ile İstanbul arasında karşılıklı işletilen "helitaksi"nin bugünkü bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi. (Dün 13:29)

   

  Şişli'de Okul Arazisi İçin İkinci İtiraz

  Şişli'de Okul Arazisi İçin İkinci İtiraz

  Şişli endüstri Meslek Lisesi'nin bulunduğu arazinin Bulgar Ortodoks Kilisesi Vakfı'na devredilmesi ve imar planı değişikliğine, 5 bin imza ile ikinci kez itiraz edildi. (Dün 12:42)

   

  Volkan Konak Şarkılarını Maden İşçileri İçin Söyledi

  Volkan Konak Şarkılarını Maden İşçileri İçin Söyledi

  Şişli Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Volkan Konak Şişli'de sahne aldı. (Dün 10:11)

   

  Binler Cumhuriyet İçin Yürüdü

  Şişli’de Cumhuriyet’in 91’inci yıldönümü dolayısıyla düzenlenen yürüyüşe binlerce vatandaş katıldı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Volkan Konak'tan Cumhuriyet Konseri

  Şişli’de Cumhuriyet’in 91’inci yıldönümü kutlamaları kapsamında sahneye çıkan Volkan Konak, konser alanını dolduran binlerce kişiyi hem coşturdu hem hüzünlendirdi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Behiye Aksoy'un Sağlık Durumu

  Behiye Aksoy'un Sağlık Durumu

  Ünlü Türk Sanat müziği sanatçısı Behiye Aksoy, bronşit teşhisi koyulması nedeniyle 2 gün önce hastaneye kaldırıldı. Ünlü sanatçının durumunu iyi olduğu öğrenildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

  Şişli'deki Asansör Kazası

  Kazada ölen işçinin babası Tatoğlu: "Beni bir avukat aradı, 24 Ekim'de İstanbul'a beklediğini söyledi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Oğlunu Asansör Faciasında Kaybeden Baba Açıklaması

  Oğlunu Asansör Faciasında Kaybeden Baba Açıklaması

  İstanbul’un Şişli ilçesindeki asansör kazasında hayatını kaybeden 10 işçiden biri olan Cengiz Tatoğlu’nun babası Selim Tatıoğlu "Beni bir avukat aradı, 24 Ekim’de İstanbul’a beklediğini söyledi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Asansör Sanayicileri Federasyonu Başkanı Atik Açıklaması

  "Aslında asansörler oldukça güvenli ulaşım araçlarıdır. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İşçi Ölümleri" Temalı "2. Sanat Buluşması" Tanıtıldı

  Sanat Meclisi üyeleri, etkinlik afişlerini Şişli'de Torunlar GYO’ya ait inşaat şantiyesini çevreleyen paravanlara astı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösterilerde Van'da Yakılan Okullar

  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Büyük: "Biz eğitimciyiz ve sonuna kadar bu bölgenin çocuklarının eğitimden yoksun ve cahil kalmaması için mücadele edeceğiz" (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Van'da 'Umutlar Okulda Cevizle Yeşersin' Toplantısı

  Van'da 'Umutlar Okulda Cevizle Yeşersin' Toplantısı

  Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Yeşil bir şehir, temiz bir deniz Van Projesi’ kapsamında ‘Umutlar Okulda Cevizle Yeşersin Projesi’nin tanıtım toplantısı yapıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları" Satışa Sunuldu

  Kültür AŞ'nin hazırladığı 46 karttan oluşan, 36 padişah hakkında 66 soru bulunan oyunda çocuklar ve gençler, Osmanlı tarihi, padişahlar, padişahların yaptırdığı eserler hakkında bilgi edinebiliyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İBB Osmanlı Tarihini Oyun Kartları ile Öğretecek

  İBB Osmanlı Tarihini Oyun Kartları ile Öğretecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş, Osmanlı tarihini eğlenerek öğrenmek isteyenler için oyun kartları hazırladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Van'daki Olayların Ardından

  Van'daki Olayların Ardından

  Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Yusuf Büyük ve Daire Başkanı Abdülmutalip Çetin, Van’da çıkan olaylarda hasar gören okulları ziyaret ettiler. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Şişli'deki Asansör Kazası

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, 10 işçinin ölümüyle sonuçlanan asansör kazasına ilişkin hazırladığı iddianamede, "kazanın yaşandığı inşaat şantiyesinde daha önce onlarca iş kazası yaşandığının raporlara geçirildiği ve buna rağmen kazalara ilişkin önlem alınmadığı" belirtildi İddianameden: "Sorumluların, (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Liseli Gençler Cazı Keşfediyor

  Akbank Caz Festivali, müzik ile ilgili olsun ya da olmasın, lise çağındaki gençlere caz müziğini tanıtmak ve sevdirmek amacıyla başlattığı "Liselerde Caz Atölyeleri"ne bu yıl da devam ediyor. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Maliye Bakanı Şimşek, CEO'lara 2015 Vizyonunu Anlattı

  Maliye Bakanı Şimşek, CEO'lara 2015 Vizyonunu Anlattı

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye Ekonomisi 2015" temalı CEO Club toplantısında ekonomide 2015 vizyonunu şirketlerin CEO'larına anlattı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Şişli'deki Asansör Kazası Sorumlularına Hapis Cezası İstemi

  Şişli'deki Asansör Kazası Sorumlularına Hapis Cezası İstemi

  İstanbul Şişli'de 10 işçinin ölümüyle sonuçlanan asansör kazasında, şüpheliler hakkında 2,5 yıldan 22,5 yıla kadar hapis cezası istendi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim' Semineri

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim" Semineri

  Adana'da "İş sağlığı ve güvenliği eğitim" semineri- Türk-İş Genel Başkanı Atalay: "Terör gündeme geldiği zaman çalışma hayatının, ülkenin sorunları ikinci, üçüncü plana dün de itildi bugün de itilmeye devam ediyor"- "200 kaplumbağa öldüğü zaman dünya ayağa kalkar maalesef Suriye'de 200 bine yakın insan ölüyor kimsenin kılı kıpırdamıyor"ADANA (AA) - Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, "Terör gündeme geldiği zaman çalışma hayatının, ülkenin sorunları ikinci, üçüncü plana dün de itildi bugün de (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Papa'nın Türkiye Ziyareti Programı Açıklandı

  Papa'nın Türkiye Ziyareti Programı Açıklandı

  Esma Çakır - Roma / DHA - KATOLİK Hristiyanların ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak 28-30 Kasım tarihleri arasında Türkiye'ye gerçekleştireceği ziyaretin programı açıklandı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  SEO Uzmanlığı Her Geçen Daha Da Değerleniyor

  Yeni Nesil Pazarlama İle SEO Uzmanlarına İhtiyaç Artıyor (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Oyunbaz, "Kral Lear" ile 25 Ekim'de Talimhane Tiyatrosu'nda

  19. İstanbul Tiyatro Festivali'nde Oyunbaz yorumu ile sahneye taşınan "Kral Lear" 25 Ekim'de Talimhane Tiyatrosu, Şişli Blackout AVM'de seyirci ile buluşacak. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Büyükşehir: Halkalı Gümrüğü'ndeki Yangının Sebebi, İncelmeden Sonra Belirlenecek

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Halkalı Gümrüğü'nde çıkan yangının sebebinin incelemenin ardından belirleneceğini açıkladı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Adana'da 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim' Semineri

  Adana'da "İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim" Semineri

  Türk İş Genel Başkanı Atalay: "Terör gündeme geldiği zaman çalışma hayatının, ülkenin sorunları ikinci, üçüncü plana dün de itildi bugün de itilmeye devam ediyor" "200 kaplumbağa öldüğü zaman dünya ayağa kalkar maalesef Suriye'de 200 bine yakın insan ölüyor kimsenin kılı kıpırdamıyor" (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Yaralı Sürücüye Yardım Eden Vatandaştan İnsanlık Dersi

  Yaralı Sürücüye Yardım Eden Vatandaştan İnsanlık Dersi

  İstanbul'da, motosiklet sürücüsü kamyonetin lastiğine çarparak takla attı. Yoldan geçen bir vatandaş, şoka girmemesi için dakikalarca sürücünün başını havada tuttu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  24. Akbank Caz Festivali

  24. Akbank Caz Festivali

  "Liselerde Caz Atölyeleri"nde gençler, M. Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Ediz Hafızoğlu ile bir araya gelerek, caz müziğini yakından tanıma fırsatı bulacak. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Yaralı Sürücüye Yardım Eden Vatandaştan İnsanlık Örneği

  Yaralı Sürücüye Yardım Eden Vatandaştan İnsanlık Örneği

  Kağıthane'de motosiklet sürücüsü, sollama yapacağı sırada bir kamyonetin lastiğine çarparak takla attı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Halkalı Gümrük Sahasındaki Yangın Kontrol Altına Alındı

  Halkalı Gümrük Sahasındaki Yangın Kontrol Altına Alındı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Halkalı Gümrük Müdürlüğü sahasında çıkan yangının iki saatte kontrol altına alındığını bildirdi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Halkalı Gümrüğü Kül Oldu

  Halkalı Gümrüğü Kül Oldu

  Küçükçekmece, halkalı Gümrük Müdürlüğü sahasındaki 5 katlı bir depoda çıkan yangın, yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu kontrol altına alındı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İBB'den Halkalı'daki Depo Yangınıyla İlgili Açıklama

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, Küçükçekmece, Halkalı Gümrük Müdürlüğü sahasındaki 5 katlı bir depoda çıkan yangın ile ilgili yazılı açıklama yapıldı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 19:51:17. #1.13#