00:5700
SON DAKİKA ŞİŞLİ HABERLERİ

Son Dakika Şişli Haberleri

   

  Sgk: 2 Yıllık Yurt Dışı Tedavi Sınırlaması Kaldırıldı

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Sağlık Uygulama Tebliğinde yapılan değişiklikle, 2 yıl ile sınırlı olan yurt dışı tedavide süre sınırlamasının kaldırıldığını, tedavisini yurt dışında devam ettiremeyen hastalarla ilgili sorunun giderildiğini açıkladı. (Dün 19:10)

   

  Sgk'dan Açıklama

  Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Sağlık Uygulama Tebliği'nde yapılan değişiklikle yurt dışı tedavi süresi iki yıl ile sınırlı iken, bu süre sınırlamasının kaldırıldığını ve tedavisini yurt dışında devam ettiremeyen hastaların sorununun giderildiğini açıkladı. (Dün 19:09)

   

  Yurt Dışı Tedavi Süre Sınırlandırılması Kaldırıldı

  Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklamada Sağlık Uygulama Tebliği’nde yapılan değişiklikle yurt dışı tedavi süre sınırlandırılması kaldırıldı. (Dün 19:09)

   

  Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik

  Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik

  Sosyal Güvenlik Kurumu: "İlaç geri ödeme listesine toplam 150 adet ilaç, 3 adet özel amaçlı mama ilave edilmiştir" "Gazi ve harp malullerinin diş implant bedelleri karşılanacak, gazi, vazife malulleri ve harp malulleri için 3 yıldan sonraki fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları için 3. basamak sağlık hizmeti sunucularınca rapor düzenlenmesi ve bu sağlık hizmeti sunucularında uygulamanın yapılması şartı kaldırılmıştır" "Engellilerin özel diş hekimlerine sevk şartı kaldırıldı. (Dün 18:40)

   

  Şişli'de Kozmetik Dükkanını Soyan Hırsız Güvenlik Kamerasında

  Şişli'de biri kadın 2 kişi tarafından gerçekleştirilen hırsızlık olayı güvenlik kamerasına yansıdı. (Dün 10:34)

   

  İstanbul Hızlı Tren Hattı Bugün Açılıyor, Banliyö Hattında İlerleme Yok

  İstanbul Hızlı Tren Hattı Bugün Açılıyor, Banliyö Hattında İlerleme Yok

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bugün açılışı yapılacak olan Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattıyla ilgili olarak, Pendik YHT İstasyonu'na kolay ulaşım için Anadolu ve Avrupa yakasından toplam 9 hattı bu istasyona entegre etti. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
26.07.2014 00:57:30. #1.13#