10:2900
SON DAKİKA SİVASLI HABERLERİ

Son Dakika Sivaslı Haberleri

  Kadın Aşıkların Fendi Erkekleri Yendi

  Kadın Aşıkların Fendi Erkekleri Yendi

  Van’da düzenlenen Aşıklar Şenliği, kadın aşıkları da konuk etti. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  YYÜ'de 'Aşıklar Şenliği'

  YYÜ'de "Aşıklar Şenliği"

  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi rektörlüğü tarafından geleneksel olarak organize edilen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen "YYÜ Âşıklar Şenliği" yapıldı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  İhlas Grubu'ndan Başkan Aydın'a Ziyaret

  İhlas Grubu'ndan Başkan Aydın'a Ziyaret

  İhlas Grubu yöneticileri, 30 Mart yerel yönetim seçimlerinde Sivas Belediye Başkanlığını kazanan Sami Aydın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Bedensel Engelli Haltercilerden Kılıç'a Ziyaret

  Dubai'de düzenlenen Bedensel Engelliler Dünya Halter Şampiyonası'na katılan Sivaslı 3 sporcudan Mehmet Doğan ve Mustafa Gül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç'ı ziyaret etti. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  140 Yıllık Bekleyiş

  140 Yıllık Bekleyiş

  Ordu'da 140 yıl önce Sultan Abdülaziz döneminde Karadeniz'i İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayacak yol olarak projelendirilen, ancak maliyetinin yüksek olması, hemen hemen kesintisiz devam eden savaşlar gibi bir dizi sebeplerden bir türlü yaptırılamayan tarihi Dereyolu'nun inşaatı hızla sürüyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Pehlivanlar Diyarı' Yeni Şampiyonlar Çıkarmak İstiyor

  Pehlivanlar Diyarı" Yeni Şampiyonlar Çıkarmak İstiyor

  Milli güreşçilerden Taha Akgül'ün Avrupa şampiyonluğu ve Servet Coşkun'un Avrupa ikinciliğiyle gündeme gelen "Pehlivanlar diyarı" Sivas'ta, yeni şampiyonlar çıkarmak için çalışmalar yürütülüyor Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kılıç: "En kötü olduğumuz dönemde bile milli takımda iki Sivaslı mutlaka oluyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  3. Defa Avrupa Şampiyonu Olan Taha Akgül, Asrın Güreşcisine Meydan Okudu

  Ercan ATA, Helsinki-DHA(fotoğraflı) 3. Avrupa Şampiyonluğuna ulaşan Taha Akgül, "Hedefim Avrupa Şampiyonalarında 8 defa Şampiyon olan Asrın Güreşçisi lakaplı Hamza Yerlikaya'nın rekorunu kırmak" dedi. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Taha Akgül'den 'Asrın Güreşçisi' Yerlikaya'ya Mesaj

  Taha Akgül'den 'Asrın Güreşçisi' Yerlikaya'ya Mesaj

  Üst üste 3. kez Avrupa şampiyonu olan 125 kilo serbest stil güreşçisi Taha Akgül, 'Asrın Güreşçisi' lakaplı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya'nın rekoruna göz dikti. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Mimar Sami Aydın, Resmen Göreve Başladı

  Yerel seçimlerinde galip çıkan Mimar Sami Aydın, devir teslim töreniyle 2009 yılında Doğan Ürgüp'e devrettiği emaneti geri aldı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Tarabya'da Yine 'Tecrübe' Kazandı

  Tarabya'da Yine "Tecrübe" Kazandı

  Sarıyer'in Tarabya Mahallesi'nde ilk olarak 1961'de muhtarlık koltuğuna oturan 84 yaşındaki Refet Üstün, 30 Mart yerel seçimlerinde de rakiplerini geride bırakarak, üst üste 11. kez muhtar oldu Refet Üstün: "İsmet İnönü'den bu yana hepsini gördüm. Hepsi de sağolsunlar hatır için değil de Tarabyalılar'ı sevdikleri için bana uğramış, selam vermiş, hatta misafirim olmuşlardır. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri