SON DAKİKA SİVASLI HABERLERİ

Son Dakika Sivaslı Haberleri

 • 17:49Sivaslılar, Kangal Köpeklerinin Operasyonlarda Kullanılmasını İstiyorSivaslılar, Kangal Köpeklerinin Operasyonlarda Kullanılmasını İstiyorSivaslılar, dünyaca meşhur kangal köpeklerinin asker ve polis tarafından operasyonlarda kullanılmasını istiyor.
 • 00:50Hollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduHollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hollanda'da üç Türk evlerinde ölü bulundu- Olay yerinden detaylar Hollanda'da üç Türk evlerinde ölü bulundu- Aile kavgası sonucu gerçekleştiği iddia edilen cinayetlerle ilgili 16 yaşındaki F.S. gözaltına alındı Hollanda'nın Veghel kentinde bir evde, Türk anne, kızı ve büyükanne, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 00:33Hollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduHollanda'nın Veghel kentinde bir evde, Türk anne, kızı ve büyükanne, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 17:11Sivaslı Börekçilerden 'Ailelere Yuvanızı Dağıtmayın' ÇağrısıSivaslı Börekçilerden 'Ailelere Yuvanızı Dağıtmayın' ÇağrısıSeçim hükümetinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olarak yer alan Ayşen Gürcan'ın yazdığı iddia edilen 'börek' mesajı üzerine Sivaslı börekçiler harekete geçti.
 • 09:18Başkan Cahan'dan Vali Seddar Yavuz'a Veda YemeğiBaşkan Cahan'dan Vali Seddar Yavuz'a Veda YemeğiMuş’a atanan Uşak Valisi Seddar Yavuz için Uşak Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.
 • 16:28Kapıkule Yolunda Çifte ÇileKapıkule Yolunda Çifte ÇileTürkiye’nin Avrupa’ya açılan en büyük sınır kapısı olan Kapıkule’de gurbetçi araçları ve TIR’lar uzun kuyruk oluşturdu.
 • 14:40Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sivaslı esnaflardan Muttalip Cücen'in açıklaması, - Sivaslı esnaflardan Aziz Yıldız'ın açıklaması, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 21:13Sivaslı Yolunda Kamulaştırma Sorunu ÇözüldüSivaslı Yolunda Kamulaştırma Sorunu ÇözüldüUşak Valisi Seddar Yavuz, kamulaştırma bedellerinde uzlaşma sağlanamaması nedeniyle çalışma yapılamayan Uşak-Sivaslı yolundaki sorunların çözüldüğünü ve en kısa sürede çalışmaların başlayacağı müjdesini verdi.
 • 14:26Basri Yıldırım: Basri Yıldırım: "Muhalefet Partileri, Türkiye'yi Erken Seçime Mecbur Bıraktı!"AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, partisinin olası bir erken seçime hazır olduğunu belirterek, “Erken seçimin ilimiz ve ülkemiz için önemini biliyoruz ve istikrar ortamının yeniden sağlanması noktasında üzerimize düşeni yapacağız” dedi.
 • 17:28Dehşet Saçan Eski Koca, 4 Saat Kaçabildi (3)'çocuklarım İÇİN VURDUM' Edirne'de 7 yıl önce boşandığı eski eşi Hanife Özçelik'in evini basıp, Serkan Elmalı ve Erkan Başyurt'u öldürmekle suçlanan Erkan Sağlam, savcılık sorgusunda cinayetleri çocukları için işlediğini öne sürdü.
 • 16:54Mıamı'de Türkler'in Boks GecesiABD’de profesyonel boks arenasında Türk sporcular ringe çıkıyor.
 • 16:36Uşak Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüUşak Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüTır'ın altına giren motosikletli öldü Uşak'ta, yola kontrolsüz çıktığı belirtilen TIR'ın dorsesinin altına giren motosiklet sürücüsü 20 yaşındaki Cihan Darakçı yaşamını yitirdi.
 • 16:18Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüTır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüUşak'ta, yola kontrolsüz çıktığı belirtilen TIR'ın dorsesinin altına giren motosiklet sürücüsü 20 yaşındaki Cihan Darakçı yaşamını yitirdi.
 • 23:10Uşak - Sokak Hayvanları Koruma Derneği Harekete GeçtiUşak - Sokak Hayvanları Koruma Derneği Harekete GeçtiTır dorsesinde 50 köpek telef oldu (ek) SOKAK HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ HAREKETE GEÇTİ Denizli'nin Çivril İlçesi'nde, park halindeki bir TIR'ın dorsesinde 300'e yakın sokak köpeğinin bulunması ve hayvanlardan 50'sinin havasızlık ve sıcak nedeniyle telef olması üzerine Uşak Sokak Hayvanları Koruma Derneği harekete geçti.
 • 21:58Tır Dorsesinde 50 Köpek Telef Oldu// EkTır Dorsesinde 50 Köpek Telef Oldu// EkSokak HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ HAREKETE GEÇTİ Denizli'nin Çivril İlçesi'nde, park halindeki bir TIR'ın dorsesinde 300'e yakın sokak köpeğinin bulunması ve hayvanlardan 50'sinin havasızlık ve sıcak nedeniyle telef olması üzerine Uşak Sokak Hayvanları Koruma Derneği harekete geçti.
 • 16:19Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa Verildi -1Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa Verildi -1*Ezgi'nin babası: "Türkiye'de en büyük silah kalem ve kağıt" Hatice Ezgi Sadet ile aynı saldırıda yaşamını yitiren yakın arkadaşı Polen Ünlü için de hemen yan tarafa mezar yeri açıldı.
 • 16:18Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa VerildiSuruç'taki canlı bomba saldırısında ölen 20 yaşındaki Hatice Ezgi Sadet toprağa verildi.
 • 13:21Ezgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıEzgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak Almışlardı* Suruç'taki terör saldırısında yaşamını yitiren 20 yaşındaki Hatice Ezgi Sadet'in cenazesi Ümraniye Cemevi'nden kaldırılacak.
 • 13:13Ezgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıEzgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıMimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Hatice Ezgi Sadet ailesinden izin alarak Suruç'a gitmişti.
 • 23:03AK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Başkanı Yıldırım, seçimlere hazır olduğunu belirterek "Partimiz, gerek il ve gerekse merkezi teşkilatlanma noktasında çalışmalarını sürdürmektedir." dedi.
 • 16:09Diyarbakırlı Evsiz Türk, ABD'de Pizza İmparatoru OlduDiyarbakırlı Evsiz Türk, ABD'de Pizza İmparatoru OlduDiyarbakırlı genç, evsiz ve aç kaldığı ABD'de 3 kez dünya pizza şampiyonu olurken büyük bir pizza imparatorluğunun da sahibi oldu.
 • 09:20Ramazan BayramıSivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 12:34Davutoğlu İşçilerle İftarda BuluştuDavutoğlu İşçilerle İftarda BuluştuBaşbakan Davutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü işçileriyle inşaat alanında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 23:40Başbakan Davutoğlu 3. Köprü İşçileri ile İftarda Bir Araya GeldiBaşbakan Davutoğlu 3. Köprü İşçileri ile İftarda Bir Araya GeldiYavuz Sultan Selim Köprüsü işçileri ile iftarda bir araya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Tarih boyu iki kez geçilen İstanbul Boğazı bizim dönemizde 4 kez daha geçilmiş olacak.
 • 23:26Davutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü İşçileriyle İftarda BuluştuDavutoğlu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü İşçileriyle İftarda BuluştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de ne yaşanırsa yaşansın, hiçbir yatırımın yarım kalmayacağını belirterek, "Atılan hiçbir temel olduğu yerde kalmayacak, eserleri inşa etmek üzere kararlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.
 • 17:51Tarihi Behrampaşa Hanı İhalesi Sivaslı Firmada KaldıTarihi Behrampaşa Hanı İhalesi Sivaslı Firmada KaldıTarihi Behrampaşa Hanı, butik otel yapılmak üzere 7 milyon liraya muhammen bedelle ihaleye çıktı.
 • 12:47MHP Uşak İl Başkanı Ali Kurt, Gündemi DeğerlendirdiMHP Uşak İl Başkanı Ali Kurt, Gündemi DeğerlendirdiMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Uşak İl Başkanı Ali Kurt yaptığı basın açıklamasında AK Partili yöneticilere eleştirilerde bulunurken, TRT’nin yayından kaldırdığı Milat dizisine de gönderme bulundu.
 • 16:51Almanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya'nın Köln kentinde hobi olarak arıcılığa başlayan Sivaslı Nurettin Karataş, yılda yaklaşık 200 kilo bal üreterek çevresindekilere dağıtıyor.
 • 13:14Almanya Ormanlarında Arıcılık YapıyorAlmanya'nın Köln kentinde hobi olarak arıcılığa başlayan Sivaslı Nurettin Karataş (53), yılda yaklaşık 200 kilo bal üreterek çevresindekilere dağıtıyor.
 • 17:30Teog Tercihi Yapacak Öğrencilere Rehberlik HizmetiTemel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sisteminde yerleştirme puanlarının açıklanmasının ardından, tercihte bulunacak öğrenciler için rehberlik hizmeti verileceği bildirildi.
 • 12:13Türk Kızının BaşarısıTürk Kızının BaşarısıDha DIŞ HABER - Türk kızının başarısı Almanya'nın Bremen kentinde yaşayan 19 yaşındaki Hüdanur Bayraktaroğlu eğitim gördüğü Gesamtschule Bremen-Ost'u birincilikle bitirdi.
 • 12:06Türk Kızının BaşarısıTürk Kızının BaşarısıDha DIŞ HABER - Almanya'nın Bremen kentinde yaşayan 19 yaşındaki Hüdanur Bayraktaroğlu eğitim gördüğü Gesamtschule Bremen-Ost'u birincilikle bitirdi.
 • 12:41Ulubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiUlubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulubey Kanyonu'ndan görüntü- Cam terasta gezen insanlar- Ulubey Kaymakamı Mehmet Aksu ile röportaj- Ziyaretçilerle röportaj Ulubey Kanyonu'na 1 ayda 40 bin ziyaretçi- Uşak'taki Ulubey Kanyonları'nda kurulan cam terasını bir ayda yaklaşık 40 bin kişi ziyaret etti- Ulubey Kaymakamı Aksu: - "131 metre yükseklikte kurulu ve 112 metre kare şeffaf cam yüzeye sahip, cam terasa ziyaretçi ilgili her geçen gün artıyor.
 • 11:21Ulubey Kanyonu'na 1 Ayda 40 Bin ZiyaretçiUşak'taki Ulubey Kanyonları'nda kurulan "cam terası"nı bir ayda yaklaşık 40 bin kişi gezdi.
 • 11:48Kızı Işid'e Katılan Almanyalı Türk İntihar EttiDha DIŞ HABER – -Almanya'dan iki Türk kızı IŞİD'e katıldı Ahmet YILDIRIM - ALMANYA/ DHA Almanya'da iki Türk ailenin çocukları Suriye'ye terör örgütü IŞİD'e katıldı.
 • 18:29Edremit'te Engellilerin Yüzü GülecekEdremit'te Engellilerin Yüzü GülecekHollanda’da yaşayan Türklerin oluşturduğu Sivaslılar Platformu tarafından Balıkesir'in Edremit Belediyesi’ne akülü engelli aracı, tekerlekli sandalye ve yürütecek bağışlandı.
 • 16:46Edremit'te Engellilerin Yüzü GülecekEdremit'te Engellilerin Yüzü GülecekHollanda’da yaşayan Türklerin oluşturduğu Sivaslı’lar Platformu tarafından Edremit Belediyesi’ne akülü engelli aracı, tekerlekli sandalye ve yürütecek bağışlandı.
 • 13:38Saklı CennetleriSaklı Cennetleri" Doğaseverleri AğırlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Grubun yürüyüşünden görüntüler- Bölgedeki şelalelerden görüntüler- Bölgedeki çığlardan kalan kar ve derelerin görüntüsü- Başını kopardığı yaprakla gölgeleyerek güneşten koruyan vatandaşın görüntüsü- Katılımcılardan Yaşar Arıkan'ın konuşması- Nurcan Arıkan'ın konuşması- Bülent Çatalkaya'nın konuşması- Nuray Akaygün Arslan'ın konuşması- Grubun yürüyüşünden görüntüler- Grubun kardan yürüyerek geçmesi Tunceli'nin "saklı cennetleri" doğaseverleri ağırlıyor- Çözüm Süreci'nin getirdiği olumlu havayla başlayan ve ilginin giderek arttığı doğa gezileri kapsamında bir grup vatandaş,şelaleleri ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki Kırkmerdiven bölgesini gezdi- Yaşar Arıkan: "Daha önce bu doğamızın hiçbir güzelliğini, hiçbir yerini görememiştik, gezemiyorduk. Barış Süreci başladıktan sonra çok mutluolduk. Hepimiz geliyoruz doğamızı görüyoruz.
 • 11:19Tunceli'nin "Saklı Cennetleri" Doğaseverleri AğırlıyorTunceli'de, Çözüm Süreci'nin getirdiği olumlu havayla başlayan ve ilginin giderek arttığı doğa gezileri kapsamında bir grup vatandaş, Ovacık ilçesindeki Kırkmerdiven bölgesinin şelalelerini ve doğal güzelliklerini adeta yeniden keşfetti.
 • 08:38Batman'a 6 Vergi Mahkeme Üyesi AtandıBatman'a 6 Vergi Mahkeme Üyesi AtandıHakimler ve Savcılar Kararnamesinde Batmanda görev yapan çok sayıda hakim ve savcının da adı yer alırken, 6 kişi Vergi mahkemesi üyesi olarak Batmana verildi.
 • 01:26CHP'li Gürsel Tekin Uşak'ta Çilek Festivaline KatıldıCHP'li Gürsel Tekin Uşak'ta Çilek Festivaline KatıldıCumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Uşak'ın Sivaslı ilçesinde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen çilek festivaline katıldı.
 • 01:26CHP'li Gürsel Tekin, Uşak'ta Çilek Festivaline KatıldıCHP'li Gürsel Tekin, Uşak'ta Çilek Festivaline KatıldıCumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Uşak'ın Sivaslı ilçesinde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen çilek festivaline katıldı.
 • 00:40CHP Genel Sekreteri Tekin Uşak'taCHP Genel Sekreteri Tekin Uşak'taCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Türkiye'de herkesin sırtını dayayabileceği bir hukuk sistemine ihtiyaç duyduğunu belirterek, iktidar baskısı olmayan bir hukuk sistemi oluşturmak zorunda olduklarını söyledi.
 • 00:28CHP'li Gürsel Tekin, Çilek Festivaline KatıldıCHP'li Gürsel Tekin, Çilek Festivaline Katıldıcumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Uşak'ın Sivaslı İlçesi'nde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen çilek festivaline katıldı.
 • 13:02Avusturya'daki Türkler Seçim Sonrası Düşüncelerini PaylaştıAvusturya'daki Türkler Seçim Sonrası Düşüncelerini PaylaştıAvusturya'da yaşayan Türkler, Türkiye'deki gelişmeleri yakından takip ediyor.
 • 13:32Hatay Dilek'ten 10 Aydır Haber AlınamıyorHatay Dilek'ten 10 Aydır Haber AlınamıyorHatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde oturan 21 yaşındaki Dilek Karaömer, 10 ay önce ortadan kayboldu.
 • 12:13Dilek'ten 10 Aydır Haber AlınamıyorDilek'ten 10 Aydır Haber AlınamıyorHatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde oturan 21 yaşındaki Dilek Karaömer, 10 ay önce ortadan kayboldu.
 • 17:06Uşak seçim sonuçları, 2015 Uşak ilinde oy dağılımıUşak seçim sonuçları, 2015 Uşak ilinde oy dağılımıUşak 2015 genel seçim sonuçları. Türkiye seçim sonuçlarına kilitlendi. Uşak ili 2015 genel seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan grafikler en iyi grafikler eşliğinde secim.haberler.com adresinde.
 • 21:42Kılıçdaroğlu: Haramilerin İktidarını Hep Birlikte Yıkacağız (3)Kılıçdaroğlu: Haramilerin İktidarını Hep Birlikte Yıkacağız (3)Kılıçdaroğlu: PAPAYI ÖRNEK VERECEĞİNİ PEYGAMBERİMİZİ ÖRNEK GÖSTER Malatya'da konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "O kadar sapıttılar ki Papayı örnek göstermeye başladılar.
 • 20:42Kılıçdaroğlu: Papayı Örnek Vereceğine Peygamberimizi Örnek GösterKılıçdaroğlu: Papayı Örnek Vereceğine Peygamberimizi Örnek GösterCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Mağduriyet edebiyatına karnımız tok. Uçak dedin verdik.