SON DAKİKA SİVASLI HABERLERİ

Son Dakika Sivaslı Haberleri

 • 14:12Uşak Bakan Eroğlu Sahurda Temel Atıp, Açılış YaptıUşak Bakan Eroğlu Sahurda Temel Atıp, Açılış YaptıBakan Eroğlu sahurda temel atıp, açılış yaptıTAŞYARAN VADİSİ'Nİ TABİAT PARKI İLAN ETTİOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sahurda geldiği Uşak'taki programında dört tesisin temeli attı; iki tesisi de hizmete açtı.
 • 11:13Samsun Köprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüSamsun Köprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKöprüden uçan otomobilin sürücüsü öldüSamsun'da 33 yaşındaki Murat Sivaslı'nın kullandığı otomobil virajı alamayıp köprü bariyerlerine çarptıktan sonra yaklaşık 15 metre yükseklikten toprak zemine uçtu.
 • 10:27Bakan Eroğlu Sahurda Temel Atıp, Açılış YaptıBakan Eroğlu Sahurda Temel Atıp, Açılış YaptıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, sahurda geldiği Uşak'taki programında 4 tesisin temeli attı, 2 tesisi de hizmete açtı.
 • 09:56Köprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKöprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüSamsun'da 33 yaşındaki Murat Sivaslı'nın kullandığı otomobil virajı alamayıp köprü bariyerlerine çarptıktan sonra yaklaşık 15 metre yükseklikten toprak zemine uçtu.
 • 06:03Bakan Eroğlu, Uşak'ta Sahurda Temel Atma ve Açılış Törenine KatıldıBakan Eroğlu, Uşak'ta Sahurda Temel Atma ve Açılış Törenine KatıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Devlet Su İşleri (DSİ) tesisleri toplu temel atma ve açılış töreni için Uşak'a geldi.
 • 01:45Trafik Kazası: 1 ÖlüTrafik Kazası: 1 ÖlüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kaza yerindeki otomobilden genel ve detay Araçta yapılan inceleme Vatandaşlardan genel Bir görgü tanığıyla röportaj Samsun'da trafik kazası: 1 ölü İlkadım ilçesinde, köprülü kavşaktan aşağı yuvarlanan otomobilin sürücüsü öldü.
 • 01:24Otomobil Üst Geçitten Uçtu: 1 ÖlüOtomobil Üst Geçitten Uçtu: 1 ÖlüSamsun’da otomobilin üst geçitten uçtuğu kazada sürücü hayatını kaybetti.
 • 00:54Samsun'da Trafik Kazası: 1 Ölüİlkadım ilçesinde, köprülü kavşaktan aşağı yuvarlanan otomobilin sürücüsü öldü.
 • 16:40Sivaslı Üçüzlerin Karne Heyecanı (2)Sivaslı Üçüzlerin Karne Heyecanı (2)- Alsaadi.
 • 18:12Milyoner'e Sivaslı Osman Damga VurduMilyoner'e Sivaslı Osman Damga VurduKim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak katılan 22 yaşındaki Sivaslı Osman Zahid Deliser, sempatik tavırları ve doğallığıyla dikkat çekti.
 • 14:21Dev Mağaza Kapanma Kararı Aldıkayyuma devredilen İngiltere'nin en büyük perakende şirketlerinden BHS (British Home Stores ) için uygun alıcı bulunamayınca 88 yıllık şirket kapanma kararı aldı.
 • 00:47Uygun Adım" Ayvalık'a Gelip 35 Yıllık Özlemi BitirdilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin sancağına ait bir foto detayı 35 yıl öncesinin askerlerinin o dönemlerde çektirdikleri fotoğraflardan kareler Askerleri bir araya getiren Çavuş Cengiz Ayaz ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin Kademe Amiri Başçavuş Şener Seçer ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin 62/1 tertip İzmirli Onbaşı Adnan Özsakız ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin 62/1 tertip Gaziantepli Lütfü Atalay ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin 62/1 tertip İzmirli Cemal Özkan ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin 35 yıl öncesinin askerlerinden Trabzonlu Mehmet Behçet ile röportaj 26. Mekanize Piyade Alayı 2. Tabur Karargah ve Destek Birliği'nin 35 yıl öncesinin askerlerinden Havan Çavuşu Sivaslı Yılmaz Erkuş ile röportaj - Vatani görevlerini Metris'te 1981-1982 yıllarında yapan 33 arkadaş, çavuşlarının öncülüğünde sosyal medya ve 118'li hatlar aracılığıyla birbirleriyle irtibata geçerek, o dönemki başçavuşlarının yaşadığı Ayvalık'ta toplandı Emekli başçavuş Seçer: "Tabii aradan geçen 35 yılda fiziki değişiklikler olmuş ama yüreklerindeki sevgi ve şakacılıkları aynen sürüyor.
 • 22:01Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Bisiklet DağıttıMilli Eğitim Bakanı Yılmaz, Bisiklet DağıttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın bisiklet dağıtım törenine katılması Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın konuşması Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın bisiklet dağıtması Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın öğretmenler ile sohbeti Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, bisiklet dağıttı Yılmaz: "Sağlıklı bir toplum güçlü bir toplum demektir.
 • 19:21Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Bisiklet DağıttıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, sağlıklı bir toplumun güçlü bir toplum demek olduğunu belirterek, "Sağlığını kaybeden bir toplumun güçlü olabilmesi mümkün değil." dedi.
 • 00:00Sivaslı Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali BaşladıSivaslı Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali BaşladıSivaslı Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali başladıUŞAK'ın Sivaslı İlçesi'nde, 30'uncu Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali düzenlendi.
 • 23:09Sivaslı Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali BaşladıSivaslı Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali BaşladıUşak'ın Sivaslı İlçesi'nde, 30'uncu Altın Çilek Kültür ve Sanat Festivali başladı.
 • 14:09Başkan Toru, Park Alanında İncelemelerde BulunduBaşkan Toru, Park Alanında İncelemelerde BulunduKonya’nın merkez Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Dede Korkut Mahallesi Sivaslı Ali Kemal Caddesi üzerinde yapılacak park alanında incelemelerde bulundu.
 • 08:40İşte Ankara'nın Gizli Rekortmeniİşte Ankara'nın Gizli RekortmeniTürkiye, bu 13 yıllık dönemde ortalama yüzde 4 civarında büyüdü.
 • 11:25"Mücadelemiz Son Düdüğe Kadar Sürecek, Pes Etmeyeceğiz"Medicana Sivasspor'un kulüp başkan vekili Erdal Sarılar, ligde kalma şanslarının devam ettiğini, Fenerbahçe maçının son düdüğüne kadar pes etmeyeceklerini söyledi.
 • 16:10Uşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıSivaslı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 03:42Batan İngiliz Devini Türk İş Adamı KurtaracakBatan İngiliz Devini Türk İş Adamı Kurtaracakİngiltere'nin en büyük perakende şirketlerinden olan ve iki hafta önce kayyuma devredilen 88 yıllık British Home Stores'a bir Türk iş adamı talip oldu.
 • 11:54Ev Hapsinde DolandırdıEv Hapsinde DolandırdıAdana'da 59 yaşındaki Vedat Köse, telefonla dolandırıcılık yaptığı iddiası ile 23 Nisan'da yakalandı, çıkartıldığı mahkemece adli kontrol yasası uygulanarak serbest bırakıldı.
 • 09:23İstanbul'da 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'un Anadolu Yakası'nda bulundan 9 ilçesinde 29 Nisan tarihinde elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintisi yapılacak mahaller ve saatleri açıklandı.
 • 00:09Minibüsle Otomobil Çarpıştı; 2'si Çocuk 7 Kişi YaralandıMinibüsle Otomobil Çarpıştı; 2'si Çocuk 7 Kişi YaralandıUşak'ta ehliyetsiz sürücü 17 yaşındaki Muammer Karakoç'un kullandığı minibüs, kavşakta otomobille çarpştı, 7 kişi yaralandı.
 • 23:46Uşak - Minibüsle Otomobil Çarpıştı, 2'si Çocuk 7 Kişi YaralandıUşak - Minibüsle Otomobil Çarpıştı, 2'si Çocuk 7 Kişi YaralandıMinibüsle otomobil çarpıştı, 2'si çocuk 7 kişi yaralandıUşak'ta küçük yaştaki ehliyetsiz sürücünün yol açtığı kazada ikisi çocuk 7 kişi yaralandı.
 • 15:23Uşak Üniversitesi'nde Tapu ve Kadastro Bölümü AçılacakUşak Üniversitesi Sivaslı Meslek Yüksekokulu bünyesinde "Tapu ve Kadastro Programı"nın açılacağı bildirildi.
 • 18:12Şehit Annesi, Oğlunu 'Gamzeli Yavrum' Diyerek UğurladıMardin’in Nusaybin ilçesinde PKK terör örgütü mensuplarının roketatarlı saldırısında şehit düşen Piyade Kurmay Binbaşı Turgay Çelik (39), Kayseri’de gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 16:59Şehit Annesi Alime Çelik: Şehit Annesi Alime Çelik: "Topraklara mı Düştün Gamzeli Yavrum"Mardin’in Nusaybin ilçesinde devam eden operasyonda terör örgütü PKK militanlarınca düzenlenen roketatarlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Binbaşı Turgay Çelik’in cenaze namazı eşinin memleketinde kılındı.
 • 14:36Kayseri?nin Son 3 Şehidi Aynı MahalledenKayseri?nin Son 3 Şehidi Aynı MahalledenKayseri son 3 günde terör operasyonlarında Hakkari Yüksekova ve Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde birer gün ara ile 3 şehit verdi.
 • 12:37Büyük Acı: 3 Şehit de Aynı MahalledenBüyük Acı: 3 Şehit de Aynı MahalledenKayseri son 3 günde terör operasyonlarında Hakkari Yüksekova ve Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde birer gün ara ile 3 şehit verdi. 3 şehit de aynı mahalleden çıktı.
 • 12:04Kayseri'nin Son 3 Şehidi Aynı MahalledenKayseri'nin Son 3 Şehidi Aynı MahalledenKayseri son 3 günde terör operasyonlarında Hakkari Yüksekova ve Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde birer gün ara ile 3 şehit verdi.
 • 17:56Kahramanmaraş Şehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan? da Toprağa VerildiKahramanmaraş Şehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan? da Toprağa VerildiMardin'in Nusaybin İlçesi'nde operasyonda, PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit olan özel harekat polisi 27 yaşındaki İsrafil Kargı, ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde toprağa verildi.
 • 17:25Kahramanmaraş - Şehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan'da Toprağa VerildiKahramanmaraş - Şehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan'da Toprağa VerildiŞehit özel harekat polisi Kargı, Elbistan'da toprağa verildiMARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde operasyonda, PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit olan özel harekat polisi 27 yaşındaki İsrafil Kargı, ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde toprağa verildi.
 • 17:16Şehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan'da Toprağa VerildiŞehit Özel Harekat Polisi Kargı, Elbistan'da Toprağa VerildiMardin'in Nusaybin İlçesi'nde operasyonda, PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit olan özel harekat polisi 27 yaşındaki İsrafil Kargı, ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde toprağa verildi.
 • 01:14Elbistan'a Şehit Ateşi DüştüElbistan'a Şehit Ateşi DüştüMardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin tuzakladıkları patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan özel harekat polisi 27 yaşındaki İsrafil Kargı'nın acı haberi, Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde yaşayan ailesini yasa boğdu.
 • 23:44Sağlık Bakanlığı'ndan Uşak Doktorlarına Teşekkür BelgesiSağlık Bakanlığı'ndan Uşak Doktorlarına Teşekkür BelgesiUşak’ta yılın doktoruna ve gayretli çalışmalar gösteren hekimlere teşekkür belgeleri Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği toplantı salonunda Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu adına verildi.
 • 12:50Tsyd Spor Yazarları Yarışması'nda Dereceye Giren Eserler Belli OlduTürkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'TSYD Spor Yazarları Yarışması'nda dereceye giren eserler belli oldu.
 • 18:01Türk Savaş Sanatı Büyümeye Devam EdiyorTürk Savaş Sanatı Büyümeye Devam EdiyorTürk Savaş Sanatı Sayokan’ın Hollanda Temsilcisi ve Vakıf Genel Başkanı Emirhan Kuzu, Sayokan Avrupa Kıta Temsilciliği görevine getirildi.
 • 21:33Muzaffer Sarısözen ve Aşık Veysel'i Anma Gecesi"Üsküdar Belediyesi ve Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı işbirliğiyle düzenlenen "Muzaffer Sarısözen ve Aşık Veysel'i Anma Gecesi" konserinde ünlü ozanların türküleri seslendirildi.
 • 11:04Uşaklı Minik Karatecinin Çifte Madalya SevinciUşaklı 10 yaşındaki Karateci Süleyman Aydemir, spora başladıktan 18 ay sonra katıldığı iki organizasyonda ulusal ve uluslararası alanda iki altın madalya kazandı.
 • 12:26Kanaryalarını Bebek Gibi Büyütüp Şampiyonalara HazırlıyorKatıldıkları yarışmalarda aldıkları derecelerle yetiştiricilerini sevindiren kanaryaların yumurtadan şampiyonluğa uzanan serüveni, dişi kuşun gün doğarken yuvaya bıraktığı yumurtanın yetiştiriciler tarafından sabah namazı vaktinde toplanmasıyla başlıyor.
 • 11:13Ulubey Kanyonu'nda Tarih Turizmi Atağı"Dünyanın en uzun ikinci kanyonu" olarak bilinen ve 131 metre yükseklikteki cam terasıyla son on ayda 100 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan Ulubey Kanyonu'nun tarih turizminde de iddialı hale gelmesi için çalışma yapılacak.
 • 18:36Uşak'ta Kahvehaneye Silahlı Saldırı: 7 YaralıUşak'ta Kahvehaneye Silahlı Saldırı: 7 YaralıSivaslı ilçesinde av tüfekleriyle kahvehaneye ateş açılması sonucu 2'si ağır 7 kişi yaralandı. Polisler saldırganları Bölme beldesi yakınlarında yakaladı.
 • 12:47Şehit Polisin Annesine Yılın Annesi ÖdülüŞehit Polisin Annesine Yılın Annesi ÖdülüTürk Ulaşım Sendikası, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Sivaslı bir şehit annesini yılın annesi seçti.
 • 15:51Erzincan Vali?den Karakoldaki Askerlere Moral ZiyaretiErzincan Vali?den Karakoldaki Askerlere Moral ZiyaretiVali'den karakoldaki askerlere moral ziyaretiErzincan Valisi Süleyman Kahraman, Alp Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek, askerler ile sohbet etti.
 • 15:34Erzincan Valisi Kahraman Karakoldaki Askerlerle Bir Araya GeldiErzincan Valisi Kahraman Karakoldaki Askerlerle Bir Araya GeldiErzincan Valisi Süleyman Kahraman, Alp Jandarma Karakoluna giderek karakolda vatani görevlerini yerine getiren askerlerle birlikte şehitler için dua etti.
 • 15:23Validen Karakoldaki Askerlere Moral ZiyaretiValiden Karakoldaki Askerlere Moral ZiyaretiErzincan Valisi Süleyman Kahraman, Alp Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret ederek, askerler ile sohbet etti.
 • 14:02Erzincan Valisi Kahraman Karakoldaki Askerlerle Bir Araya GeldiERZİNCAN (AA) – Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Alp Jandarma Karakol'una giderek karakolda vatani görevlerini yerine getiren askerlerle birlikte şehitler için dua etti.
 • 00:524 Saz, Bir Usta4 Saz, Bir Usta" KonseriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bağlama ustası Şentürk İyidoğan'ın konserinden kesit -İyidoğan ile röportaj Sivaslı bağlama ustası Şentürk İyidoğan, atölyesinde muhafaza ettiği Aşık Veysel, Aşık Davut Sulari ve Müslüm Ağbaba gibi ünlü halk ozanlarına ait bağlamalarla onların eserlerini seslendirdiği "4 Saz, Bir Usta" adlı konser verdi.
 • 03:10Danimarka'da Bebeği Elinden Alınan Türk Aile PerişanDanimarka'da yaşayan İbrahim ve Ümmügülsüm Öztürk çiftinin bebekleri doğar doğmaz ellerinden alındı.