SON DAKİKA SİVASLI HABERLERİ

Son Dakika Sivaslı Haberleri

 • 15:11'Dört Saz, Bir Usta'Dört Saz, Bir Usta" KonseriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konser öncesi- Konser detayları- Aşık Davut Sulari'nin torunu Berrin Sulari Sivaslı bağlama ustası Şentürk İyidoğan (46), kendi bağlamasının yanı sıra Aşık Veysel Şatıroğlu, "Davut Sulari" mahlasıyla bilinen Davut Ağababa ve Müslüm Ağababa'nın bağlamasıyla verdiği konserde ünlü ozanların eserlerini seslendirdi.
 • 04:38'Dört Saz, Bir Usta" KonseriSivaslı bağlama ustası Şentürk İyidoğan (46), kendi bağlamasının yanı sıra Aşık Veysel Şatıroğlu, "Davut Sulari" mahlasıyla bilinen Davut Ağababa ve Müslüm Ağababa'nın bağlamasıyla verdiği konserde ünlü ozanların eserlerini seslendirdi.
 • 17:29Çarşamba Borsa'sı Çarşamba Borsa'sı "Akredite Denetimini" TamamladıSamsun Çarşamba Ticaret Borsası 'TOBB Akreditasyon Sistemi Denetimini’ başarıyla geçti.
 • 22:43Yarışmacı Memleketini Söyledi, Ebru Gündeş'in Morali Bozuldu! İşte Sebebi...Yarışmacı Memleketini Söyledi, Ebru Gündeş'in Morali Bozuldu! İşte Sebebi...O Ses Türkiye'nin 16 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Mustafa Murat Yılmaz, Sivaslı olduğunu açıkladı.
 • 18:46Uşak İtalya'daki Kazada Ölen Denizci Toprağa VerildiUşak İtalya'daki Kazada Ölen Denizci Toprağa Verildiİtalya'daki kazada ölen denizci toprağa verildi İtalya'nın Ravenna Limanı açıklarında, geçen yıl başka bir gemiyle çarpışıp batan Türk kargo gemisinin yaşamını yitiren mürettebatından çarkçı Yiğit Küçükbıyık, bugün Uşak'ta gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 18:07İtalya'daki Kazada Ölen Denizci Toprağa Verildiİtalya'daki Kazada Ölen Denizci Toprağa Verildiİtalya'nın Ravenna Limanı açıklarında, geçen yıl başka bir gemiyle çarpışıp batan Türk kargo gemisinin yaşamını yitiren mürettebatından çarkçı Yiğit Küçükbıyık, bugün Uşak'ta gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 15:55Sivaslı: Seçim Değil Geçim DerdindeyizSivaslı: Seçim Değil Geçim DerdindeyizEdincik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sivaslı, seçim atmosferinden biran önce çıkılarak ülkenin geleceği adına herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini söyledi.
 • 09:03Kıdem Tazminatı Sermayesi Oldu, Şimdi İşinin PatronuKıdem Tazminatı Sermayesi Oldu, Şimdi İşinin PatronuMobilya sanayisinde dev şirketleriyle küresel oyuncu haline gelen Kayseri'de başarılı küçük üreticiler de dikkat çekiyor.
 • 13:23Muğla'da Cumhuriyet CoşkusuMuğla'da Cumhuriyet CoşkusuTürkiye Cumhuriyeti’nin ilanının 92. Yıldönümü Muğla’da coşku ile kutlandı.
 • 23:59TBMM Başkanı Yılmaz: TBMM Başkanı Yılmaz: "Devletimiz Elden Giderse Gidecek Başka Bir Devlet Yok"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İsmet Yılmaz'ın salona gelmesi - Salondan detay görüntüler- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın konuşması - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'a plaket verilmesi TBMM Başkanı Yılmaz: - "Gücümüzü paylaştırır ve dağıtırsak, bölersek o zaman kalbimize korku düşer. Kalbimize korku düşerse gücümüzü kaybederiz, gücümüzü kaybedersek devletimiz elden gider, devletimiz elden giderse gidecek başka bir devlet yok" TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Gücümüzü paylaştırır ve dağıtırsak, bölersek o zaman kalbimize korku düşer. Kalbimize korku düşerse gücümüzü kaybederiz, gücümüzü kaybedersek devletimiz elden gider, devletimiz elden giderse gidecek başka bir devlet yok" dedi.
 • 22:49TBMM Başkanı Yılmaz AçıklamasıTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Gücümüzü paylaştırır ve dağıtırsak, bölersek o zaman kalbimize korku düşer. Kalbimize korku düşerse gücümüzü kaybederiz, gücümüzü kaybedersek devletimiz elden gider, devletimiz elden giderse gidecek başka bir devlet yok" dedi.
 • 19:39Başkan Genç: Başkan Genç: "Demokrasi Şehri Samsun İstikrara Evet Diyecek"Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun’un bir demokrasi şehri olduğunu belirterek, 1 Kasım’da Samsunluların AK Parti hükümetine, Türkiye’nin istikrarına ve milletin birliğine kastedenlere gereken cevabı sandıkta vereceğine inandığını söyledi.
 • 16:02TBMM Başkanı Yılmaz: TBMM Başkanı Yılmaz: "Türkiye'nin Birliğini ve Bütünlüğünü Sarsamazlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'ın selamlaşması- Salondan görüntüler- İsmet Yılmaz'ın konuşması TBMM Başkanı Yılmaz: - "Bu, Türkiye'nin seçimi, Türkiye'nin seçimine siz karar vereceksiniz ama o seçim aynı zamanda Türkiye'nin kaderi olacak"- "Ey deli rüzgar, artık nereden esersen es, ister 7 düvel gelsin, 7 düvelin üzerine 7 terör örgütü daha eklensin, yine de Türkiye'den tek çakıl taşı koparamazlar ve Türkiye'nin birliğini, bütünlüğünü de sarsamazlar" TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerin ülkenin seçimi olacağını, aynı zamanda ülkenin kaderini belirleyeceğini söyledi.
 • 14:52TBMM Başkanı Yılmaz AçıklamasıTBMM Başkanı İsmet Yılmaz, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerin ülkenin seçimi olacağını, aynı zamanda ülkenin kaderini belirleyeceğini söyledi.
 • 14:30Sekmen, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarıyla BuluştuSekmen, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarıyla BuluştuErzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, güreşte Türkiye’nin gururları Avrupa ve Dünya şampiyonu pehlivanlarla buluştu.
 • 12:37Şehit Ailelerini Vali Amir Çiçek KarşıladıŞehit Ailelerini Vali Amir Çiçek KarşıladıMuğla Emniyet Müdürlüğü tarafından Çanakkale şehitliklerine gönderilen şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınlarını Muğla dönüşünde Vali Amir Çiçek ve protokol üyeleri karşılardı.
 • 19:35Uşak'ta Kauçuk Fabrikası Alev Alev YandıUşak'ta Kauçuk Fabrikası Alev Alev YandıUşak'ta kauçuk fabrikası alev alev yandı Uşak'ta organize sanayi bölgesinde bir kauçuk fabrikası çıkan yangında kullanılmaz hale geldi.
 • 19:32Uşak'ta Kauçuk Fabrikası Alev Alev YandıUşak'ta Kauçuk Fabrikası Alev Alev YandıUşak'ta organize sanayi bölgesinde bir kauçuk fabrikasında yangın çıktı. Yanan kauçuğun neden olduğu zehirli gazlar nedeniyle gökyüzünü siyah duman bulutu kapladı.
 • 11:06Otomobil Ağaca Çarptı: 1 YaralıOtomobil Ağaca Çarptı: 1 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yapan araç- Yaralıya müdahale Konya'da otomobil ağaca çarptı: 1 yaralı Konya'da refüjdeki ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı.
 • 10:54Konya'da Trafik Kazası: 1 YaralıKonya'da Trafik Kazası: 1 YaralıKonya’da kontrolden çıkarak ağaca çarpan otomobil sürücüsü yaralandı.
 • 10:40Konya'da Otomobil Ağaca Çarptı: 1 YaralıKonya'da refüjdeki ağaca çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı.
 • 08:49Araçta Sıkışan Sürücüyü Sağlık Ekipleri KurtardıAraçta Sıkışan Sürücüyü Sağlık Ekipleri KurtardıKonya'da virajı alamayarak ağaca çarpan otomobili kullanan 29 yaşındaki İsmail Sarıgül araç içinde sıkıştı.
 • 06:38Konya - Araçta Sıkışan Sürücüyü Sağlık Ekipleri KurtardıKonya - Araçta Sıkışan Sürücüyü Sağlık Ekipleri KurtardıKonya'da aşırı hız nedeniyle virajı alamayarak ağaca çarpan 29 yaşındaki İsmail Sarıgül araç içinde sıkıştı.
 • 20:01Kalkınma Bakanı Doğan'ın ZiyaretleriKalkınma Bakanı Doğan'ın ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Karabağlar ilçe teşkilatı ve Pirsultan Abdal Kültür Derneği Karabağlar Şubesini ziyaretinden görüntüler- Pirsultan Abdal Kültür Derneğindeki konuşması - "Bu ülkeyi ben bir çınar ağacına benzetiyorum, bu çınar ağacının farklı dalları var ama köke hizmet ediyor.
 • 18:09Kalkınma Bakanı Doğan İzmir'deKalkınma Bakanı Müslüm Doğan, "Bu ülkeyi ben bir çınar ağacına benzetiyorum, bu çınar ağacının farklı dalları var ama köke hizmet ediyor.
 • 16:40Köpeğini Bulana 2 Bin Euro Ödül VerecekKöpeğini Bulana 2 Bin Euro Ödül VerecekAlmanya’da yaşayan Sivaslı Muhammed Ali, İstanbul’a tatile geldiğinde Gazi Mahallesi’nde 3 aylık köpeğini kaybetti.
 • 20:12Kayseri'de Binlerce Kişi Teröre Tepki İçin YürüdüKayseri'de Binlerce Kişi Teröre Tepki İçin YürüdüKayseri’de binlerce kişi Hakkari Dağlıca’da güvenlik güçlerine yönelik PKK tarafından gerçekleştirilen saldırıya karşı tepki amaçlı yürüyüş düzenledi.
 • 20:52Köln'de Esnaf Şahin Köseoğlu Silahlı Saldırıda Yaşamını YitirdiKöln'de Esnaf Şahin Köseoğlu Silahlı Saldırıda Yaşamını YitirdiDha DIŞ HABER- Köln'de Esnaf Şahin Köseoğlu silahlı saldırıda yaşamını yitirdi Almanya'nın Köln kentinde, bir kafeteryada silahlı saldırıya uğrayan 46 yaşındaki Şahin Köseoğlu yaşamını yitirdi.
 • 20:46Köln'de Esnaf Şahin Köseoğlu Silahlı Saldırıda Yaşamını YitirdiKöln'de Esnaf Şahin Köseoğlu Silahlı Saldırıda Yaşamını YitirdiAlmanya'nın Köln kentinde, bir kafeteryada silahlı saldırıya uğrayan 46 yaşındaki Şahin Köseoğlu yaşamını yitirdi.
 • 17:49Sivaslılar, Kangal Köpeklerinin Operasyonlarda Kullanılmasını İstiyorSivaslılar, Kangal Köpeklerinin Operasyonlarda Kullanılmasını İstiyorSivaslılar, dünyaca meşhur kangal köpeklerinin asker ve polis tarafından operasyonlarda kullanılmasını istiyor.
 • 00:50Hollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduHollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hollanda'da üç Türk evlerinde ölü bulundu- Olay yerinden detaylar Hollanda'da üç Türk evlerinde ölü bulundu- Aile kavgası sonucu gerçekleştiği iddia edilen cinayetlerle ilgili 16 yaşındaki F.S. gözaltına alındı Hollanda'nın Veghel kentinde bir evde, Türk anne, kızı ve büyükanne, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 00:33Hollanda'da Üç Türk Evlerinde Ölü BulunduHollanda'nın Veghel kentinde bir evde, Türk anne, kızı ve büyükanne, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.
 • 17:11Sivaslı Börekçilerden 'Ailelere Yuvanızı Dağıtmayın' ÇağrısıSivaslı Börekçilerden 'Ailelere Yuvanızı Dağıtmayın' ÇağrısıSeçim hükümetinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olarak yer alan Ayşen Gürcan'ın yazdığı iddia edilen 'börek' mesajı üzerine Sivaslı börekçiler harekete geçti.
 • 09:18Başkan Cahan'dan Vali Seddar Yavuz'a Veda YemeğiBaşkan Cahan'dan Vali Seddar Yavuz'a Veda YemeğiMuş’a atanan Uşak Valisi Seddar Yavuz için Uşak Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.
 • 16:28Kapıkule Yolunda Çifte ÇileKapıkule Yolunda Çifte ÇileTürkiye’nin Avrupa’ya açılan en büyük sınır kapısı olan Kapıkule’de gurbetçi araçları ve TIR’lar uzun kuyruk oluşturdu.
 • 14:40Terör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduTerör Doğuda Ekonomik ve Sosyal Hayatı VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sivaslı esnaflardan Muttalip Cücen'in açıklaması, - Sivaslı esnaflardan Aziz Yıldız'ın açıklaması, Terör doğuda ekonomik ve sosyal hayatı vurdu- Çözüm Süreci ile uzun süre silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgede sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi- Çözüm Süreci'nde sağlanan huzur ortamında güvenlik endişesinden uzak, gece geç saatlere kadar iş yerlerini açık tutan esnaf, son dönemde ise terör olayları nedeniyle akşam saatlerinde kepenk kapatırken vatandaşlar da erkenden evlerine kapanmak zorunda kalıyor Çözüm Süreci ile silahların sustuğu ve huzurun hakim olduğu Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da son dönemde artan terör saldırıları, bölgedeki illerde sosyal ve ekonomik yaşamı olumsuz etkiledi.
 • 21:13Sivaslı Yolunda Kamulaştırma Sorunu ÇözüldüSivaslı Yolunda Kamulaştırma Sorunu ÇözüldüUşak Valisi Seddar Yavuz, kamulaştırma bedellerinde uzlaşma sağlanamaması nedeniyle çalışma yapılamayan Uşak-Sivaslı yolundaki sorunların çözüldüğünü ve en kısa sürede çalışmaların başlayacağı müjdesini verdi.
 • 14:26Basri Yıldırım: Basri Yıldırım: "Muhalefet Partileri, Türkiye'yi Erken Seçime Mecbur Bıraktı!"AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, partisinin olası bir erken seçime hazır olduğunu belirterek, “Erken seçimin ilimiz ve ülkemiz için önemini biliyoruz ve istikrar ortamının yeniden sağlanması noktasında üzerimize düşeni yapacağız” dedi.
 • 17:28Dehşet Saçan Eski Koca, 4 Saat Kaçabildi (3)'çocuklarım İÇİN VURDUM' Edirne'de 7 yıl önce boşandığı eski eşi Hanife Özçelik'in evini basıp, Serkan Elmalı ve Erkan Başyurt'u öldürmekle suçlanan Erkan Sağlam, savcılık sorgusunda cinayetleri çocukları için işlediğini öne sürdü.
 • 16:54Mıamı'de Türkler'in Boks GecesiABD’de profesyonel boks arenasında Türk sporcular ringe çıkıyor.
 • 16:36Uşak Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüUşak Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüTır'ın altına giren motosikletli öldü Uşak'ta, yola kontrolsüz çıktığı belirtilen TIR'ın dorsesinin altına giren motosiklet sürücüsü 20 yaşındaki Cihan Darakçı yaşamını yitirdi.
 • 16:18Tır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüTır'ın Altına Giren Motosikletli ÖldüUşak'ta, yola kontrolsüz çıktığı belirtilen TIR'ın dorsesinin altına giren motosiklet sürücüsü 20 yaşındaki Cihan Darakçı yaşamını yitirdi.
 • 23:10Uşak - Sokak Hayvanları Koruma Derneği Harekete GeçtiUşak - Sokak Hayvanları Koruma Derneği Harekete GeçtiTır dorsesinde 50 köpek telef oldu (ek) SOKAK HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ HAREKETE GEÇTİ Denizli'nin Çivril İlçesi'nde, park halindeki bir TIR'ın dorsesinde 300'e yakın sokak köpeğinin bulunması ve hayvanlardan 50'sinin havasızlık ve sıcak nedeniyle telef olması üzerine Uşak Sokak Hayvanları Koruma Derneği harekete geçti.
 • 21:58Tır Dorsesinde 50 Köpek Telef Oldu// EkTır Dorsesinde 50 Köpek Telef Oldu// EkSokak HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ HAREKETE GEÇTİ Denizli'nin Çivril İlçesi'nde, park halindeki bir TIR'ın dorsesinde 300'e yakın sokak köpeğinin bulunması ve hayvanlardan 50'sinin havasızlık ve sıcak nedeniyle telef olması üzerine Uşak Sokak Hayvanları Koruma Derneği harekete geçti.
 • 16:19Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa Verildi -1Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa Verildi -1*Ezgi'nin babası: "Türkiye'de en büyük silah kalem ve kağıt" Hatice Ezgi Sadet ile aynı saldırıda yaşamını yitiren yakın arkadaşı Polen Ünlü için de hemen yan tarafa mezar yeri açıldı.
 • 16:18Suruç'taki Saldırıda Ölen Hatice Ezgi Sadet Toprağa VerildiSuruç'taki canlı bomba saldırısında ölen 20 yaşındaki Hatice Ezgi Sadet toprağa verildi.
 • 13:21Ezgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıEzgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak Almışlardı* Suruç'taki terör saldırısında yaşamını yitiren 20 yaşındaki Hatice Ezgi Sadet'in cenazesi Ümraniye Cemevi'nden kaldırılacak.
 • 13:13Ezgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıEzgi'nin Babası: İncik Boncuk Satarak Kazandıkları Paralarla Oyuncak AlmışlardıMimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü öğrencisi Hatice Ezgi Sadet ailesinden izin alarak Suruç'a gitmişti.
 • 23:03AK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Teşkilatının Bayramlaşmasında Önemli MesajlarAK Parti Uşak Başkanı Yıldırım, seçimlere hazır olduğunu belirterek "Partimiz, gerek il ve gerekse merkezi teşkilatlanma noktasında çalışmalarını sürdürmektedir." dedi.
 • 16:09Diyarbakırlı Evsiz Türk, ABD'de Pizza İmparatoru OlduDiyarbakırlı Evsiz Türk, ABD'de Pizza İmparatoru OlduDiyarbakırlı genç, evsiz ve aç kaldığı ABD'de 3 kez dünya pizza şampiyonu olurken büyük bir pizza imparatorluğunun da sahibi oldu.