SON DAKİKA SİVRİHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Sivrihisar Haberleri

17:51
Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de Açıklaması "Yurt dışındaki bütün eğitim veren kurumların eğitim amaçlarına uygun davranacakları bir yapıya kavuşturulmaları için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz, yapacağız" "Bizim Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan bugüne kadar elçilikler bünyesinde faaliyet gösteren okullarımızın sayısı artacak"
12:34
2014 Nüfus Sayım Sonuçları Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre 2014 yılı sonu itibarı ile Eskişehir nüfusu ise 812 bin 320 bine ulaştı.
2014 Nüfus Sayım Sonuçları
20:07
Eskişehir'de Silahlı Saldırı İddiası: 1 Yaralı Eskişehir'de silahlı saldırı iddiası: 1 yaralı Eskişehir'de bir kişi uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı.
Eskişehir'de Silahlı Saldırı İddiası: 1 Yaralı
19:24
Eskişehir'de Silahlı Saldırı İddiası: 1 Yaralı Eskişehir'de bir kişi uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı.
17:29
Eskişehir'de Yol Çalışmaları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe kırsalında kar ve buzlanma mücadelesi sonrası yollarda meydana gelen deformasyonları gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.
Eskişehir'de Yol Çalışmaları
15:30
Sivrihisar'da Arabaşı Etkinliği Düzenlendi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesine bağlı Yukarıkepen Mahallesinde arabaşı etkinliği düzenlendi.
17:37
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü Eskişehir’de otomobil ile çekicinin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
10:46
2105'te Bursa'da Sağlık Yatırımları Uçacak Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa'nın bambaşka bir çehreye kavuşacağını belirterek, "Bu proje tamamlanmadan otobanın Bursa'ya etkisini analiz ettirdik." dedi.
2105'te Bursa'da Sağlık Yatırımları Uçacak
12:51
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık sebebiyle tedavi gördüğü ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Eskişehir Vali Yardımcısı Ünal Yıldırım Vefat Etti
18:36
Kazada Yaralanan CHP'li Gümüş'ün Hayati Riski Yok Eskişehir yakınlarında otomobiliyle geçirdiği kazada yaralanan CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş'ün tedavisinin sürdüğü, ancak bazı haberlerde iddia edildiği gibi komada ve bilincinin kapalı olmadığı bildirildi.
15:41
Başkan Ataç'a Ziyaretler Devam Ediyor Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'a başta vatandaşlar olmak üzere sivil toplum kuruluşların ziyaretleri devam ediyor.
Başkan Ataç'a Ziyaretler Devam Ediyor
16:00
Kaza Yaptığı Aracını Kontrol Eden Sürücüye Otomobil Çarptı Eskişehir-Sivrihisar yolunda kamyona arkadan çarptığı aracını kontrol etmek için aşağı inen sürücü, başka bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandı.
Kaza Yaptığı Aracını Kontrol Eden Sürücüye Otomobil Çarptı
20:34
CHP'li Vekil Kaza Geçirdi CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesi yakınları geçirdiği trafik kazasında yaralandı.
20:32
Kaza Geçiren CHP'li Vekil Gümüş, Ankara'ya Götürüldü Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde trafik kazası geçiren CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Ankara'ya götürüldü.
19:35
CHP Balıkesir Milletvekili Gümüş, Trafik Kazasında Yaralandı Eskişehir yakınlarında birkaç aracın karıştığı trafik kazasında yaralanan Gümüş'ün kaldırıldığı Sivrihisar Devlet Hastanesinde kaburgasında kırık tespit edildi.
19:26
Kaza Geçiren CHP'li Gümüş'ün Kaburga Kemikleri ve Dişleri Kırıldı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesi yakınları geçirdiği trafik kazasında yaralandı.
19:10
CHP'li Vekil Gümüş, Trafik Kazası Geçirdi CHP'li vekil Haluk Ahmet Gümüş, Eskişehir'in Sivrihisar İlçesi yakınlarında kendi kullandığı otomobille geçirdiği trafik kazasında yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
CHP'li Vekil Gümüş, Trafik Kazası Geçirdi
19:05
Milletvekili Kaza Geçirdi CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş trafik kazası geçirdi.
Milletvekili Kaza Geçirdi
19:03
CHP Balıkesir Milletvekili Gümüş Trafik Kazası Geçirdi CHP Balıkesir Milletvekili Haluk Ahmet Gümüş, Bandırma Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği geleneksel 'Yılın En İyileri' 2014 yılı ödül töreni sonrası Balıkesir’deki bazı temaslarının ardından Ankara’ya dönerken trafik kazası geçirdi.
CHP Balıkesir Milletvekili Gümüş Trafik Kazası Geçirdi
16:29
Kamyonda Gasp İddiası Eskişehir’de otostopla aracına aldığı bir kişi tarafından bıçak tehdidi ile gasp edildiğini iddia eden sürücünün şikayeti üzerine zanlı gözaltına alındı.
12:23
BOS-DER, Arapaşı Etkinliğini Düzenledi Bilecik'in Bozüyük ilçesinde Sivrihisarlılar Derneği 3.sünü düzenlediği arapaşı etkinliğinde hemşehrileri ile bir araya geldi.
BOS-DER, Arapaşı Etkinliğini Düzenledi
00:11
CHP'nin Eski İl Başkanı İsmail Tünür Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kütahya eski il başkanlarından Avukat İsmail Tünür, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesi yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
CHP'nin Eski İl Başkanı İsmail Tünür Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
18:12
Tepebaşı Belediyesi'nden Çiftçilere Eğitim Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, Sivrihisar ve Köyleri Derneği üyeleriyle Sivrihisar ilçesindeki çiftçilere hububat eğitimi verdi.
17:42
Tepebaşı Tarım Ekibinden Çiftçilere Hububat Eğitimi Tepebaşı Belediyesi Tarım Ekibi, Sivrihisar ve Köyleri Derneği ile birlikte Sivrihisar ilçe merkezi ve bağlı bulunan mahallelerde çiftçilikle uğraşan vatandaşlara hububat eğitimi verdi.
Tepebaşı Tarım Ekibinden Çiftçilere Hububat Eğitimi
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
18:04
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Ak Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ertuğrul Dindar, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, il yöneticileri Serhan Arıman ve Bünyamin Fidan’ın da katıldığı basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca Gündemi Değerlendirdi Açıklaması
08:31
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
13:57
Eskişehir'de 'Avatar' Filmi Gerçek Oldu Eskişehir'de "Avatar" filminden esinlenerek kendilerine "Gürleyik Avatarları" adını veren mahalleliler, sulama projesine karşı çıkmak için bir araya geldi.
Eskişehir'de 'Avatar' Filmi Gerçek Oldu
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
09:20
Kara Yollarında Durum Kara yollarının yol yapım ve üst yapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
15:51
Sivrihisar Değerleri Çalıştayı Sivrihisar Kayamakamlığı, Belediye Başkanlığı, Sivrihisarlılar Derneği ve bazı sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile Sivrihisar Değerleri Çalıştayı düzenlendi.
Sivrihisar Değerleri Çalıştayı
16:35
Bakan Eker Parti Teşkilatını Ziyaret Etti Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, son 10 yıl içerisinde Eskişehir’de tarım ihracatında yaklaşık 7 katlık bir artış meydana geldiğini ifade ederek, “2002 Yılında 10 milyon dolarlık tarım ve hayvancılık ihracatı, 2013 yılında ise 72,5 milyon dolara çıktı" dedi.
Bakan Eker Parti Teşkilatını Ziyaret Etti
15:12
Bakan Eker Parti Teşkilatını Ziyaret Etti Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, son 10 yıl içerisinde Eskişehir’de tarım ihracatında yaklaşık 7 katlık bir artış meydana geldiğini ifade ederek, “2002 Yılında 10 milyon dolarlık tarım ve hayvancılık ihracatı, 2013 yılında ise 72,5 milyon dolara çıktı" dedi.
Bakan Eker Parti Teşkilatını Ziyaret Etti
10:08
Mobese'ye Takılan Trafik Kazaları Eskişehir'de MOBESE'ye takılan trafik kazaları- Görüntülerde, motosikletin çarptığı kadının sürünerek yolun karşısına geçmesi, otomobil ve tramvayları karıştığı kazalar yer aldı Eskişehir'de, son günlerde yaşanan trafik kazalarından bazıları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kaydedildi.
Mobese'ye Takılan Trafik Kazaları
09:11
Eskişehir'de Mobese'ye Takılan Trafik Kazaları Görüntülerde, motosikletin çarptığı kadının sürünerek yolun karşısına geçmesi, otomobil ve tramvayları karıştığı kazalar yer aldı.
08:39
Karayollarında Durum Karayollarının bakım, onarım ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
14:36
Cezaevindeki Yangını, Temiz Çarşaf İsteği Kabul Olmayan Mahkum Çıkardı Eskişehir'de dün gece H Tip Cezaevi'nde çıkan, 11 tutuklu ve hükümlünün dumandan etkilendiği yangının, 8 ayrı suçtan sabıkası bulunan bir mahkumun gardiyanlardan istediği temiz çarşafın verilmemesi üzerine yatağını ateşe vermesi nedeniyle çıktığı öğrenildi.
Cezaevindeki Yangını, Temiz Çarşaf İsteği Kabul Olmayan Mahkum Çıkardı
19:06
AK Parti Eskişehir 5. Olağan İl Kongresi (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, liselerde Osmanlıca dersleri okutulması konusundaki eleştirilerle ilgili olarak "Mezar taşlarından bile çekiniyorsunuz. Bu toprağın üstündekilere saygınız yok, altındakilere de saygınız yok ama biz bu toprağın üstündeki milli iradeyi de yaşatacağız, o aziz şehitlerimizin mirasına da sahip çıkacağız" dedi.
AK Parti Eskişehir 5. Olağan İl Kongresi (1)
14:06
Eskişehir'de Ücretsi Yolcu Taşımacılığı Tartışması Eskişehir Küçük Millet Meclisi (EKMM), düzenlediği toplantı ile Eskişehir’in yerel gündemindeki 65 yaş üstünün toplu taşıma araçlarına ücretsiz binmesi ve özel halk otobüsçülerinin tepkilerini ele aldı.
Eskişehir'de Ücretsi Yolcu Taşımacılığı Tartışması
19:09
Sivrihisar'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Sivrihisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
14:58
Asfalt Kaplama Ekipleri Sivrihisar İlçesinde Büyükşehir Belediyesi Yol İşleri Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Sivrihisar ilçe merkezinde asfalt kaplama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Asfalt Kaplama Ekipleri Sivrihisar İlçesinde
16:20
Eski İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor ESKİ Genel Müdürlüğü Sivrihisar, Çifteler ve Beylikova'da alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
Eski İlçelerde Alt Yapı Çalışmalarını Sürdürüyor
18:03
Milletvekili Koca'dan Kuzey Çevre Yolu Müjdesi AK Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Otoban Projesi hakkında bilgi vererek, Kuzey Çevre Yolu’nun Sivrihisar, Beylikova, Alpu ilçeleri ve Muttalip Mahallesi’nden geçerek Eskişehir’i İnegöl ve Bursa’ya bağlayacağını, bununla ilgili tüm çalışmaların tamamladığını söyledi.
Milletvekili Koca'dan Kuzey Çevre Yolu Müjdesi
15:45
AKP'li Koca'dan Su Zammı Açıklaması AK Parti Eskişehir Milletvekili Koca, diğer illerde içilir vaziyetteki akan suyun ton fiyatının 3-5 lira arasında olduğunu Eskişehir'de ise 142 lira olduğunu söyledi.
AKP'li Koca'dan Su Zammı Açıklaması
14:39
Doğal Yaşam Merkezi Misafirlerini Ağırladı Eskişehir Tepebaşı Belediyesine bağlı Doğal Yaşam Merkezi, Sivrihisar ve Köyleri Yardımlaşma Derneğinden misafirlerini ağırladı.
Doğal Yaşam Merkezi Misafirlerini Ağırladı
15:49
Eskişehir'de Asayiş Olayları Eskişehir’de 3 farklı olaya karıştıkları iddia edilen 3 şüpheli yakalandı.
12:03
Büyükşehir Ekipleri İlçe Yollarında Yol İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri, ilçelerdeki ve ilçeler arasındaki yollarda bakım-onarım-yapım çalışmalarını sürdürüyor.
18:29
Sivrihisar'da Yasin Kas, Güven Tazeledi AK Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Yasin Kas, güven tazeledi.
11:46
Çorak Topraklar "Hava Parkı"Yla Değerlendi Sportif Havacılık Kulübü tarafından Sivrihisar'ın Yeşilköy mevkisindeki 280 dönümlük çorak alana, hava parkı olarak hizmet verecek Uluslarararası Sportif Havacılık Merkezi kuruluyor Havacılığa gönül verenlerce imece usulüyle hayata geçirilen hava parkının A etabı çalışmaları sürerken merkezin 800 metre uzunluğunda, 32 metre genişliğindeki pisti, taksi yolları, apron, hangar ile bazı tesislerinin yapımı tamamlandı Bölgedeki kırsal mahallelerin çocukları ve gençleri ile gökyüzünü merak edenleri
14:00
Sivrihisarlılar Derneği'nden Başkan Bakıcı'ya Ziyaret Sivrihisarlılar Kültür, Sosyal Yardımlaşma ve Tanıtım Derneği yöneticileri Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı ziyaret etti.
Sivrihisarlılar Derneği'nden Başkan Bakıcı'ya Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:27:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİVRİHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]