07:0300
SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ

Son Dakika Söğüt Haberleri

  Söğüt Şenlikleri'nde Olay Çıktı

  Söğüt Şenlikleri'nde Olay Çıktı

  Davutoğlu ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Söğüt'ten helikopterle geldiği Bilecik'te ilk olarak Bilecik Belediyesi'ni ziyaret etti, Başkan Ak Partili Selim Yağcı ile bir süre görüştü. (Dün 19:52)

   

  Düzeltme

  "Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Bilecik'te:" başlıklı haberimizin dördüncü paragrafındaki "Haymana Şenlikleri" ifadesi, "Hayme Ana Şenlikleri" olarak düzeltilmiştir. (Dün 19:09)

   

  733. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'ndeki Olaylar

  Bilecik'in Söğüt ilçesindeki şenliklerde çıkan olaylarda platforma çıkarak kürsüyü deviren Ö.M'nin de aralarında bulunduğu 3 kişi yakalandı. (Dün 18:46)

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'dan 'Söğüt' Değerlendirmesi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık'dan "Söğüt" Değerlendirmesi

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 733. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri programında Başbakan Davutoğlu’nun ifade ettiği, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. kuruluş yıldönümünde Söğüt’te buluşacağız ve bir cihan devletinin doğuşuna hep beraber şahitlik edeceğiz” sözünün 2023 yılı için verilmiş büyük bir hedef olduğunu söyledi. (Dün 18:44)

   

  BBP Genel Başkanı Destici'nin, Protokol Tribününü Terk Etmesi

  Eski BBP Genel Başkan Yardımcısı Gündoğdu: "Yapılan provokasyon, Osmanlı ruhunu incitmiş, Osmanlının torunu olduğunu iddia eden bir partinin yönetimine ise hiç yakışmamıştır" (Dün 17:33)

   

  Bahçeli: "Asırlarca Süren Hükümranlığımızın Temeli Millet Olma Bilincinde Saklıdır"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Söğüt’ün, beylikten imparatorluğa giden muazzam ayağa kalkışın ve stratejik hamlenin hareket ve karar merkezi olduğuna dikkat çekti. (Dün 17:18)

   

  Söğüt Şenlikleri'nde Olay Çıktı (2)

  Davutoğlu ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Söğüt'ten helikopterle geldiği Bilecik'te ilk olarak Bilecik Belediyesi'ni ziyaret etti, Başkan Ak Partili Selim Yağcı ile bir süre görüştü. (Dün 17:04)

   

  733. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Günümüzde varlığımızı devam ettirebilmemiz için çıkaracağımız dersler ve alacağımız ibret, Osmanlı tarihinin doğru bir analizine ihtiyaç göstermektedir" "Söğüt bir kuruluşun adıysa Ankara, kurtuluşun, bir dirilişin, yeni baştan doğrulmanın eskimeyecek adıdır" "Milletimizin. (Dün 17:04)

   

  Bbp, Söğüt'te Mustafa Destici'ye Söz Hakkı Verilmemesini Kınadı

  Bbp, Söğüt'te Mustafa Destici'ye Söz Hakkı Verilmemesini Kınadı

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu yıl 733’üncüsü düzenlenen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nde genel başkanları Mustafa Destici’ye söz hakkı verilmemesini kınadı. (Dün 16:54)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
15.09.2014 07:03:58. #1.13#