16:4400
SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ

Son Dakika Söğüt Haberleri

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Burdur'da

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Burdur'da

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde düzenlenen "Burdur Ekonomi Zirvesi"ne katıldı. (Dün 21:42)

   

  Çorum?da Kar Etkili Oldu

  Çorum?da Kar Etkili Oldu

  Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde kar yağışı ilçeyi beyaza bürüdü. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Bartın'da Kurulması Planlanan Termik Santral

  Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atmış: "Bölgede bulunan karaçam, kızılçam, meşe, gürgen, sarıçam, kestane, ıhlamur, sahil çamı, sedir, kayın, söğüt, yalancı akasya türlerindeki toplam 43 bin ağaç kesilecek" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de Anıza Doğrudan Ekim Çalışmaları

  Eskişehir'de Anıza Doğrudan Ekim Çalışmaları

  Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, anıza doğrudan ekimin yaygınlaştırılması amacıyla özel bir firma tarafından geliştirilen makineyi çiftçilerinin kullanımına sundu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Sultan Süleyman'ın Muğla Tarafındaki Eserleri Koruma Altına Alınıyor

  Muğla Valisi Amir Çiçek, Yatağan ilçesinde tarihi açıdan önemli bir yere sahip Bozüyük Mahallesi ve Stratonikeia antik kentini gezdi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  300 Yıllık Sadaka Geleneği

  300 Yıllık Sadaka Geleneği

  Türkiye’nin önemli antik kentlerinden biri olan ve Helenistik, Klasik, Roma, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemini içinde barındıran Stratonikeia antik kenti girişindeki Şaban Ağa Camisi önündeki mermer sütun, 300 yıllık sadaka geleneğinin sürmesini sağlıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Türkülere Konu Olan 100 Yıllık 'Ağa Evi' Restore Edildi

  Türkülere Konu Olan 100 Yıllık "Ağa Evi" Restore Edildi

  Muğla Yatağan'daki Stratonikeia Antik Kenti'nde, geçmişte kazı evi ve müze deposu olarak kullanılan yaklaşık 100 yıllık Hasan Şar Evi, restore edildi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Muğla'da Kültür Turizmi Çalışmaları

  Muğla Valisi Amir Çiçek, Bozüyük Mahallesi'nde çekimleri devam eden "Güzel Köylü" dizi ekibini settte ziyaret ederek, Genel Sanat Yönetmeni Şahin Demir Pehlivan ve Yapım Koordinatörü Kazım Gök'ten bilgi aldı Vali Çiçek: "Bozüyük, sadece Türkiye için değil, diğer ülkelerden de gelinerek görülmeye değer. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkülere Konu Olan 100 Yıllık "Ağa Evi" Restore Edildi

  Muğla Valiliği tarafından restore edilen yaklaşık 100 yıllık Hasan Şar Evi, müze olarak hizmet verecek. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 16:44:42. #1.12#