17:0500
SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ

Son Dakika Söğüt Haberleri

  Çukurova Üniversitesi Botanik Bahçesi Halka Açılacak

  Çukurova Üniversitesi Botanik Bahçesi Halka Açılacak

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) hem kente hem de bölgeye hitap edecek farklı bir çalışmaya daha imza atıyor. (Dün 11:43)

   

  Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi

  Tarsus Orman İşletmesinde Görev Değişimi

  Mersin Orman Bölge Müdürlüğü Tarsus İşletme Müdür Vekilliğinden Hüseyin Çakıcıoğlu’nun görevinden ayrılmasıyla yerine, Adana Orman İşletme Müdürlüğü, Müdür Muavini Muhammet Aslanhan atandı. (Dün 10:09)

   

  Gölcük Yaylası Hafta Sonu Doldu Taştı

  Gölcük Yaylası Hafta Sonu Doldu Taştı

  İzmir ve çevresinde yaşayan vatandaşlar için önemli bir dinlenme alanı olan Ödemiş’in Gölcük Yaylası hafta sonu izdihamı yaşandı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kocasinan'dan Kayseri'ye Yeni Mesire Alanı

  Kocasinan'dan Kayseri'ye Yeni Mesire Alanı

  Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, başta söğüt, pelit, kavak ve fındık ağaçlarının yoğunlukta bulunduğu Taşhan Mahallesi’nde ki 600 hektarlık alanın mesire alanı olarak planlanarak halkın kullanımına sunulacağını söyledi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Kocasinan Belediyesi'nden Kayserililere Yeni Mesire Alanı

  Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, başta söğüt, pelit, kavak ve fındık ağaçlarının yoğunlukta bulunduğu Taşhan Mahallesi'nde ki 600 hektarlık alanın mesire alanı olarak planlanarak halkın kullanımına sunulacağını söyledi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Eskişehir'de Buğday Üretimi ve Kalite Sorunları Toplantısı

  Eskişehir İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde, buğday üretim ve kalite sorunlarıyla ilgili bir toplantı düzenledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Fırtına ve Şiddetli Yağış Ağaçları Devirdi: 2 Yaralı

  Fırtına ve Şiddetli Yağış Ağaçları Devirdi: 2 Yaralı

  İstanbul'da akşam saatlerinde etkili olan fırtına ve şiddetli yağış sırasında çok sayıda ağaç devrildi. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Eskişehir'de Hasat Sezonunun Sonuna Yaklaşıldı

  İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt, Eskişehir ilinde hasat sezonunun sonuna yaklaşıldığını, hasadın teknik elemanlar kontrolünde mümkün olan an az ürün kaybı ile bitirilmek üzere olduğunu kaydetti. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Yörük Türkmenleri Cumhurbaşkanını Seçiyor'

  Yörük Türkmenleri Cumhurbaşkanını Seçiyor"

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (4) "Biz 21 yaşında bir çağı kapatıp, karanlık çağı, aydınlık çağı açan Fatih'in torunlarıyız. Biz hedef olarak onu alacağız" "Bizim ecdadımız Fatih, nasıl 21 yaşında o vasfa o kaliteye ulaşmışsa biz de o vasfa o kaliteye ulaşmış bir gençliği yetiştirmenin gayretinde olacağız. Bunu hep birlikte yapacağız, beraber yapacağız" "(Seçilme yaşı) Partime de söyledim. Dedim ki '25'e indirdik birinci hedefimiz buydu, şimdi bu 25'i de gelin 18'e indirelim" (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Bilecik'te

  Cumhurbaşkanı Adayı İhsanoğlu, Bilecik'te

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, "Biz bu şerefli yolculuğa sevgi ve saygı ekmeye çıktık." dedi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 17:05:34. #1.13#