07:0000
SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ

Son Dakika Söğüt Haberleri

  Davutoğlu - Musul Başkonsolosluğu Personelinin Kurtarılması

  Davutoğlu - Musul Başkonsolosluğu Personelinin Kurtarılması

  "Yeni Türkiye Yolunda"- Başbakan Davutoğlu: (1)"(Musul Başkonsolosluğu personelinin kurtarılması) İftiharla ifade edeyim ki; bu olayda Türkiye ne kadar büyük bir devletolduğunu ve ne kadar işinin ehli bir hükümet tarafından yönetildiğini bütün dünyaya göstermiştir"- "Bundan sonra da paralel yapı da dahil her türlü demokrasi dışı vesayet odağıyla mücadelemize kararlılıkla devam edecek,kriz fırsatçılarına göz açtırmayacağız"- "Türkiye artık normalleşmiştir. (Dün 20:16)

   

  Davutoğlu: 'Yeni Türkiye Hayalimiz Adım Adım Gerçeğe Dönüşüyor'

  Davutoğlu: "Yeni Türkiye Hayalimiz Adım Adım Gerçeğe Dönüşüyor"

  "Yeni Türkiye Yolunda"- Başbakan Davutoğlu: (1)"(Musul Başkonsolosluğu personelinin kurtarılması) İftiharla ifade edeyim ki; bu olayda Türkiye ne kadar büyük bir devletolduğunu ve ne kadar işinin ehli bir hükümet tarafından yönetildiğini bütün dünyaya göstermiştir"- "Bundan sonra da paralel yapı da dahil her türlü demokrasi dışı vesayet odağıyla mücadelemize kararlılıkla devam edecek,kriz fırsatçılarına göz açtırmayacağız"- "Türkiye artık normalleşmiştir. (Dün 19:53)

   

  Yeni Türkiye Yolunda"

  Başbakan Davutoğlu: (1) "(Musul Başkonsolosluğu personelinin kurtarılması) İftiharla ifade edeyim ki; bu olayda Türkiye ne kadar büyük bir devlet olduğunu ve ne kadar işinin ehli bir hükümet tarafından yönetildiğini bütün dünyaya göstermiştir" "Bundan sonra da paralel yapı da dahil her türlü demokrasi dışı vesayet odağıyla mücadelemize kararlılıkla devam edecek, kriz fırsatçılarına göz açtırmayacağız" "Türkiye artık normalleşmiştir. (Dün 19:33)

   

  Kütahya Simav'da Deprem

  Kütahya’nın Simav ilçesinde meydana gelen 3,7 büyüklüğündeki deprem kısa süreli paniğe neden oldu. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Diyarbakır'da

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Diyarbakır'da

  Bakan Eker: "(Çözüm süreci) Barışın zor olduğunu, barışı inşa etmenin, hayata geçirmenin zor olduğunu biliyoruz. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kırıkkale'de Ahilik Haftası Kutlandı

  Kırıkkale'de Ahilik Haftası Kutlandı

  Kırıkkale'de Ahilik Haftası kutlamaları çerçevesinde; Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli ve beraberindeki heyet, belediyeden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne kadar yürüdü. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Ahilik Haftası

  Kırıkkale'de kutlama programı düzenlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Türk Eğitim-Sen Bilecik Şube Başkanı Yel Açıklaması

  "Söğüt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kadrolaşma operasyonu yapıyor" (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bilecik'teki İlaç Dolandırıcılığı

  Bilecik'teki İlaç Dolandırıcılığı

  9. Bölge Eskişehir Bilecik Eczacılar Odası Başkanı Yenilmez: "Aslında bir sağlık skandalıyla karşı karşıyayız. Kanser ilaçlarının birçoğu soğuk zincirle kullanılması gereken ilaçlar. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Gazi Muzaffer Karagöz'den Kaymakam Sonel'e Teşekkür Ziyareti

  Gazi Muzaffer Karagöz'den Kaymakam Sonel'e Teşekkür Ziyareti

  Gazi Muzaffer Karagöz, Türkiye Şehit ve Gaziler Derneği Seydişehir Şubesi Başkanı Yakup Söğüt ile birlikte Kaymakam Tuncay Sonel'e teşekkür ziyaretinde bulundu. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Bilecik'teki İlaç Dolandırıcılığı İddiası

  Bilecik'teki İlaç Dolandırıcılığı İddiası

  Yüksek meblağlı kanser ilaçlarını, hastaların kimlik bilgilerini kullanarak temin ettiği iddia edilen 4 kişi tutuklandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bilecik'te İlaç Dolandırıcılığı İddiası

  Bilecik'te İlaç Dolandırıcılığı İddiası

  Düzenlenen operasyonda, kanser hastalarının bilgisi dışında yüksek meblağlı ilaçları, hastaların kimlik bilgilerini kullanarak temin ettiği iddia edilen 4 kişi yakalandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'de 'İnek Sütü Alerjisi' Sıklığı Yüzde 2 Civarında

  Türkiye'de "İnek Sütü Alerjisi" Sıklığı Yüzde 2 Civarında

  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Alerji ve İmmünoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayhan Söğüt, Türkiye’de inek sütü alerjisi sıklığının yüzde 2 civarında olduğunu söyledi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kanser İlacı Şebekesi Çökertildi

  Kanser İlacı Şebekesi Çökertildi

  Bilecik'de polis ekipleri, yatalak durumdaki kanser hastalarının ele geçirdikleri sağlık raporları ile doktorlara kanser ilacı yazdırdıkları öne sürülen 43 yaşındaki M.S. ile Ö.A., 38 yaşındaki E.O. ve 33 yaşındaki F.D.'yi gözaltına aldı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Çankırı'da Maaşını Alamayan Çalışanlardan Eylem

  Çankırı'da Maaşını Alamayan Çalışanlardan Eylem

  Çankırı'nın Kurşunlu ilçesinde üretim yapan seramik fabrikasında çalışan yaklaşık 100 işçi, ağustos maaşlarını alamadıkları gerekçesi ile bu sabah işbaşı yapmayarak D -100 Karayolu'nu trafiğe kapattı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bilecik Kom'dan İlaç Tacirlerine Darbe

  Bilecik Kom'dan İlaç Tacirlerine Darbe

  Bilecik İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, ilaç tacirlerine yönelik düzenledikleri operasyonda 4 kişiyi yakalandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu Açıklaması

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu Açıklaması

  Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, 733’üncüsü kutlanan Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenliklerinde Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yaptığı açıklamalara cevap verdi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bilecik'te 'Üç Kıtaya Sığmayan Aşk Osmanlı' Programı

  Bilecik'te 'Üç Kıtaya Sığmayan Aşk Osmanlı' Programı

  Bilecik’te ’Üç Kıtaya Sığmayan Aşk Osmanlı’ adlı program düzenlendi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Çanakkale 100. Yıl Gezici Müzesi" Söğüt'te

  "Çanakkale 100. Yıl Gezici Müzesi", Söğüt ilçesinde ziyarete açıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Gaziler Günü

  Söğüt, Pazaryeri ve Osmaneli ilçelerinde, tören düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gaziler Günü

  Söğüt Jandarma Ulaştırma Eğitim Tabur Komutanlığı, ilçedeki gazileri ziyaret etti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yağmur Altında Adalet İstediler

  Yağmur Altında Adalet İstediler

  Bursa adliyesi önünde adalet için toplanan Büro Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası’ı (BÜRO-İŞ) üyeleri, basın açıklaması yaparken yağmura yakalandı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Dernekler Bilecik'in İsminin 'Ertuğrul' Olarak Değiştirilmesini İstiyor

  Dernekler Bilecik'in İsminin "Ertuğrul" Olarak Değiştirilmesini İstiyor

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi Derneği Başkanı Oğuz Sertler, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 733. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri sonrası yaptığı Bilecik ziyaretinde, "Aslında Bilecikliler kabul etse de buranın ismini tekrar Ertuğrul yapsak" demesinin kendilerini memnun ettiğini ve bu durumu kararlılıkla desteklediklerini söyledi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Yakılan Otomobildeki Cesetle İlgili Tutuklama

  Yakılan Otomobildeki Cesetle İlgili Tutuklama

  Ankara'nın Çubuk İlçesi'nde Metin Söğüt cinayetinin şüphelisi olarak gözaltına alınan 55 yaşındaki İ.H.S., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Çerkezköy'de Ülkücüler Zafer Şöleni'nde Coştu

  Çerkezköy'de Ülkücüler Zafer Şöleni'nde Coştu

  Tekirdağ Çerkezköy'de Ülkü Ocakları tarafından yıllardır geleneksel olarak düzenlenen Zafer Şöleni bu yıl 'Ülküde Birlik' temasıyla, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Yanan Otomobilde Erkek Cesedi Bulundu

  Çubuk'ta yanmış haldeki otomobilde cesedi bulunan Metin Söğüt'ün ölümüyle ilgili gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bilecik'te İsim Tartışması

  Bilecik'te İsim Tartışması

  BİLECİK (İHA) – Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 733. Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri sonrası yaptığı Bilecik ziyaretinde, "Aslında Bilecikliler kabul etse de buranın ismini tekrar Ertuğrul yapsak" demesi üzerine kentin isminin değiştirilmesi gündeme geldi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  İl Sağlık Müdürü Yılmaz'dan Söğüt Devlet Hastanesi Başhekimine Ziyaret

  İl Sağlık Müdürü Yılmaz'dan Söğüt Devlet Hastanesi Başhekimine Ziyaret

  Bilecik İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Söğüt Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve yeni başlayan Op. Dr. Alparslan Fedai Çalta’yı makamında ziyaret etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  İmamoğlu Belediye Başkanının Makam Aracı Haczedildi

  İmamoğlu Belediye Başkanının Makam Aracı Haczedildi

  Adana'nın İmamoğlu İlçe Belediye Başkanı MHP'li Gazi Adamhasan'ın makam aracı belediye borcundan dolayı haczedildi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Türkiye'nin Yerli Sermayesi Yüksek, Faizsiz Bankası Yok Edilmeye Çalışılıyor"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BDDK'ya, 'Eğer Bank Asya ile ilgili sessiz kalırsan bunun bedelini sen ödersin’ dediğini belirterek,"Bu ne demektir, bu direk siyasi müdahaledir değerli arkadaşlar. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "(733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri) Son günkü programa heyet halinde katılacağımıza ilişkin Bilecik Valiliğine ve Söğüt Kaymakamlığına faks gönderdik" (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Pedallar Tarihe Döndü

  Pedallar Tarihe Döndü

  Bursa Valisi Münir Karaloğlu; "Osmanlı'nın filizlendiği Söğüt'ten, Türkiye Cumhuriyeti olarak doğduğu Çanakkale'ye bisiklet turu düzenlendi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  'Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu' -

  "Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu" -

  Bilecik, Bursa, Çanakkale ve Bursa valileri tarafından ortaklaşa düzenlenen "Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu", kapsamında 150 bisikletli, Bursa etabında pedal bastı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu'na 4 Yaşında Anne Babası ile Katıldı

  Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu'na 4 Yaşında Anne Babası ile Katıldı

  Bilecik, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale valiliklerinin işbirliğiyle düzenlenen ‘Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu’nun 3. etabı Bursa’dan verilen startla başladı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Söğüt Şenlikleri'nde Yaşanan Tartışma

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "(BBP Genel Merkezinin açıklaması) Şahsıma yönelik tekrarından bile haya duyacağım, terbiye ve edep sınırı tanımayan ifadeler yer almaktadır. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Dedeler ve Torunlar 520 Kilometre Pedal Çeviriyor

  Dedeler ve Torunlar 520 Kilometre Pedal Çeviriyor

  Söğüt’ten başlayıp Çanakkale’de bitecek bisiklet turuna katılan 83 yaşındaki ihtiyar delikanlılar ve 4 yaşındaki minik bisikletseverler ilgi odağı oldu. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Kuruluştan Kurtuluşa Bisiklet Turu"

  Bilecik, Bursa, Çanakkale ve Bursa Valilikleri tarafından ortaklaşa düzenlenen tur kapsamında, 150 bisikletli Bursa etabında pedal çevirdi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  83 Yaşında 520 Kilometre Pedal Çevirecek

  83 Yaşında 520 Kilometre Pedal Çevirecek

  Söğüt’ten başlayıp Çanakkale’de bitecek bisiklet turuna katılan 83 yaşındaki bisikletsever ilgi odağı oldu. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Söğüt'te şenliklerdeki olay - BBP İstanbul İl Başkanı Taş -

  Söğüt'te şenliklerdeki olay - BBP İstanbul İl Başkanı Taş -

  Bilecik'in Söğüt ilçesinde düzenlenen 733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde platforma çıkarak kürsüyü deviren Ö.M'nin de aralarında bulunduğu 3 kişi savcılıkça serbest bırakıldı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Söğüt Şenlikleri'nde Yaşanan Tartışma

  BBP Genel Merkezi: "Geçmişte de Söğüt’te şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun kürsü hakkı bazı seneler elinden alınmıştı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Söğüt'teki Şenliklerde Kürsü Deviren Şahıs Serbest Bırakıldı

  Söğüt'teki Şenliklerde Kürsü Deviren Şahıs Serbest Bırakıldı

  Ertuğrulgazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde dün Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşma yapmasından önce platforma çıkıp kürsüyü deviren şahıs, serbest bırakıldı. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 07:00:16. #1.11#