SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ

Son Dakika Söğüt Haberleri

09:35
TREDAŞ, Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. Tekirdağ'da Çorlu İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ, Tekirdağ'da Elektrik Kesintisine Karşı Uyardı
09:09
Ertuğrul Gazi Yeniden Gündemde Tekden Film tarafından hazırlanan “Diriliş” dizisinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ile dizinin proje danışmanı ve Tekden Film’in Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kemal Tekden diziye çok büyük ilgi olduğunu belirterek “bu vesileyle ecdadımız Ertuğrul Gazi’nin yeniden gündeme gelmesinden dolayı mutluyuz” dediler.
Ertuğrul Gazi Yeniden Gündemde
08:45
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü AK Parti Merkez İlçe Başkanı Karabıyık: "Yeni Türkiye yolunda atılan adımlarla, atalarımızdan aldığımız bu hoşgörü mirasıyla halkımızın huzur ve ferahı için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın"
Osmanlı Devleti'nin Kuruluşunun 716. Yıl Dönümü
16:06
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı Bilecik Amatör Spor Kulüpleri İstişare Toplantısının 4’üncüsü Vezirhan beldesinde gerçekleştirildi.
Amatör Spor Kulüpleri 4'üncü İstişare Toplantısı Vezirhan'da Yapıldı
09:58
Kitap Kurtlarına Ödül Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde eğitim veren Fevzi Paşa İlkokulu’nda dönem başında başlatılan ‘Okuyan Fevzi Paşa’ projesinde en çok kitap okuyan öğrenciler madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.
Kitap Kurtlarına Ödül
12:33
Dizi Sonrası Ertuğrul Gazi'nin Türbesine Ziyaretçi Akını Bilecik'in Söğüt ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi ve Halime Hatun'un türbesi, “Diriliş Ertuğrul” dizisi sonrası ziyaretçi akınına uğradı.
Dizi Sonrası Ertuğrul Gazi'nin Türbesine Ziyaretçi Akını
12:14
Dizi Sonrası Ertuğrul Gazi'nin Türbesine Ziyaretçi Akını Bilecik’in Söğüt ilçesinde bulunan Ertuğrul Gazi ve Halime Hatun’un türbesi, “Diriliş Ertuğrul” dizisi sonrası ziyaretçi akınına uğradı.
Dizi Sonrası Ertuğrul Gazi'nin Türbesine Ziyaretçi Akını
15:33
Saadet Partisinin Seçim Hazırlıkları Saadet Partisi Bilecik İl Başkanı İbrahim Meral, yaklaşan seçim öncesi yaptıkları çalışmaları anlattı.
Saadet Partisinin Seçim Hazırlıkları
15:14
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç İstanbul büyükşehir Belediyesi yeni bir ağaçlandırma seferberliği başlattı.
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç
14:16
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kentin farklı noktalarına 40 farklı türde 115 bin yeni ağaç dikecek.
İstanbul'a 115 Bin Yeni Ağaç
15:46
Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.
Bilecik İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
15:02
Tüik Binası Önünde 'Kadro' Eylemi Türkiye Kamu Sen’e bağlı Türk-Büro Sen üyeleri, Türkiye İstatistik Kurumu’nda (TÜİK) çalışan 4-C’lilere kadro verilmesi talebiyle TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğü önünde eylem yaptı.
Tüik Binası Önünde 'Kadro' Eylemi
18:03
Bozüyük'te Çatısı Çöken Besihanede 6 Koyun Telef Oldu Bozüyük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından yoğun kar nedeniyle çatısı çöken bir besihaneden 1 koyun canlı olarak kurtarılırken 6 koyun telef oldu.
Bozüyük'te Çatısı Çöken Besihanede 6 Koyun Telef Oldu
14:36
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor Bursa’nın Karacabey ilçesinde bulunan, ekolojisi ve biyolojik çeşitliliğiyle önemli bir değer olan longoz ormanlarının tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan belgeselin ilçedeki galası büyük ilgi gördü.
Karacabey Longozu Belgeselle Dünyaya Tanıtılıyor
17:59
MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11. Dönem Sertifika Töreni - Bahçeli MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11. Dönem Sertifika Töreni-Genel Başkan Bahçeli: - "2013'de idare-i maslahatçı olarak mimlenen 16 Türk devleti, şimdi nasıl olmuştur da yere göğe sığdırılamamaktadır?
MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11. Dönem Sertifika Töreni - Bahçeli
17:32
MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11. Dönem Sertifika Töreni Genel Başkan Bahçeli: "2013'de idare i maslahatçı olarak mimlenen 16 Türk devleti, şimdi nasıl olmuştur da yere göğe sığdırılamamaktadır?
16:17
Bahçeli: Türkiye'de Gelmiş Geçmiş Hiçbir İktidar Bu Kadar Art Niyetli Olmadı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarihin kanına girenlerin, tarihi sürekliliğe kulp takanların iktidar saflarında toplanmasının acıklı bir manzara olduğunu söyledi.
Bahçeli: Türkiye'de Gelmiş Geçmiş Hiçbir İktidar Bu Kadar Art Niyetli Olmadı
16:01
Bahçeli'den '19 Ocak'taki Bakanlar Kurulu'na İlişkin Açıklama MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Ocak’taki Bakanlar Kurulu toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık etmesine ilişkin, "Bunu bir sistem değişikliği amacına yönelik adım olarak kullanıyorsa Sayın Başbakana, Bakanlar Kurulu’na ve TBMM’ye bir hakarettir" dedi.
14:21
Bahçeli: Cumhuriyet Tarihi Reklam Arası İse Ucube Lafı Söyleyen Kendisinin Hangi Rüşvet ve İhaneti... Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11'inci dönem eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenen sertifika törenine katıldı.
14:05
Devlet Bahçeli: Demek ki Türk Milleti O Arada Patlamış Mısır Yedi Bahçeli, Cumhuriyet döneminin reklam arası benzetmesiyle ilgili, "Demek ki Türk milleti, 1919'dan 1922'ye kadar patlamış mısır yemiş, reklam arası için zaman geçirmiştir" dedi.
Devlet Bahçeli: Demek ki Türk Milleti O Arada Patlamış Mısır Yedi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:26
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi Ertuğrul Gazi; destansı hikayesi, boyun eğmeyen karakteri, büyüleyici aşkı ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuyla adını tarihe altın harflerle yazdırdı.
Ertuğrul Gazi'nin Gerçek Hikayesi
10:37
Muğla'da Gün Batımı Başka Güzel Muğla'da gün batımının çevreye yaydığı kızıllığı keşfetmek isteyenler kentin farklı yerlerindeki merkezlerden bu muhteşem manzarıyı izliyor.
Muğla'da Gün Batımı Başka Güzel
18:37
Gezi Parkı Eylemleri Davasında 33 Kişi Hakkında Beraat Kararı Çıktı Bursa'da, Gezi Parkı olaylarını protesto amacıyla düzenlenen gösterilere katıldıkları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan 33 kişi beraat etti.
Gezi Parkı Eylemleri Davasında 33 Kişi Hakkında Beraat Kararı Çıktı
17:32
Bursa'daki Gezicilere 33 Beraat Bursa’da, Gezi Parkı olayları kapsamında izinsiz gösteri ve yürüyüş düzenledikleri iddiasıyla haklarında 3’er yıla kadar hapis talebiyle dava açılan 3 avukat ve 3 sendika başkanının da aralarında bulunduğu toplam 33 sanık beraat etti.
Bursa'daki Gezicilere 33 Beraat
17:28
Bursa'da Gezi Olayları Davasından Yargılanan 33 Sanık Beraat Etti Bursa'da, Gezi Parkı olaylarını protesto amacıyla düzenlenen gösterilere katıldıkları gerekçesiyle tutuksuz yargılanan 33 kişi beraat etti.
Bursa'da Gezi Olayları Davasından Yargılanan 33 Sanık Beraat Etti
20:04
"Borsaya Açılmak İsteyen Şirketler Osmanlı Modeliyle Teşvik Edilmeli" BİST Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Turhan, borsaya açılmak isteyen şirketlerin Osmanlı modeliyle teşvik edilmesi gerektiğini söyledi.
16:38
İbrahim Turhan Osmanlı'yı Örnek Verdi Borsa İstanbul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Turhan, borsada halka açılmak isteyen firmaların teşvik edilmesi gerektiğini Osmanlı modeli ile açıkladı.
İbrahim Turhan Osmanlı'yı Örnek Verdi
18:56
Babasını Av Tüfeğiyle Vurdu Bilecik'te babası ile tartışan genç, av tüfeğiyle babasını vurdu.
18:55
Fabrikanın Yemekhanesi Kar Yükünü Kaldıramadı Çöktü Bilecik'in Söğüt ilçesinde tekstil fabrikasının yemekhanesi bölümü kar yükünü kaldıramayarak çöktü.
Fabrikanın Yemekhanesi Kar Yükünü Kaldıramadı Çöktü
17:17
Tartıştığı Babasını Tüfekle Vurarak Öldürdü Bilecik'in Söğüt ilçesinde, oğlu tarafından vurulduğu belirtilen baba hayatını kaybederken, olay yerinden kaçan şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışmalar sürüyor.
Tartıştığı Babasını Tüfekle Vurarak Öldürdü
11:32
İzmir'de "Göl Donduran" Soğuk - Karşıyaka merkezine 27 kilometre uzaklıkta, Yamanlar Dağı'nda 810 metre yükseklikteki Karagöl'ün bir kısmı, soğuk nedeniyle dondu Karşıyaka ilçe merkezine 27 kilometre uzaklıkta, Yamanlar Dağı'nda 810 metre yükseklikteki Karagöl'ün bir kısmı, soğuk nedeniyle dondu.
İzmir'de 'Göl Donduran' Soğuk
10:59
Güney Şelalesi Dondu 51 yılın en soğuk kışının yaşandığı İzmir'de Karagöl, Denizli'de ise Güney Şelalesi kısmen dondu.
Güney Şelalesi Dondu
10:49
Yurtta Kış 51 yılın en soğuk kışının yaşandığı İzmir'de Karagöl, Denizli'de ise Güney Şelalesi kısmen dondu.
Yurtta Kış
10:23
Gazilerden, Kaymakam Sonel ve Jandarma'ya Ziyaret Türkiye Şehit ve Gaziler Derneği Seydişehir Şubesi Başkanı Söğüt, Kaymakam Tuncay Sonel ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Oyanık'ı ziyaret etti.
10:20
Kaymakam Sonel, Şehit Ailesini Ziyaret Etti Seydişehir Kaymakamı Tuncay Sonel, şehit ailesini ziyaret etti.
17:33
Don"A Pervaneli Önlem Adana'da narenciye serası bulunan çiftçi, Amerika'dan getirttiği dev pervanelerle ürünlerini dondan koruyor.
13:33
81 Yaşındaki Kadın Evinde Ölü Bulundu Bilecik’in Söğüt ilçesinde 81 yaşındaki kadın evinde ölü bulundu.
81 Yaşındaki Kadın Evinde Ölü Bulundu
13:08
İzmir'deki Taş Ocağı Eylemi İzmir İstanbul Otoyolu yapımında ihtiyaç duyulan malzeme temini için Kemalpaşa ilçesi Akalan Mahalesi'nde açılmak istenen taş ocağına karşı çıkan yöre sakinlerinin bekleyişi sürüyor Mahalle sakinlerinden Köker: "Bizim köyümüz zeytinci, sebzeci, meyvecidir.
İzmir'deki Taş Ocağı Eylemi
11:56
Antalya'da Çiftçi Sobalı Don Nöbetinde Antalya'da çiftçiler, hava sıcaklığının sıfırın altına düşünce ürünlerinin soğuktan etkilenmemesi için seralarında soba yakarak sabaha kadar don nöbeti tutmaya başladı.
Antalya'da Çiftçi Sobalı Don Nöbetinde
11:54
Antalya'da Çiftçi Sobalı Don Nöbetinde Antalya'da çiftçi sobalı don nöbetinde ANTALYA'da çiftçiler, hava sıcaklığının sıfırın altına düşünce ürünlerinin soğuktan etkilenmemesi için seralarında soba yakarak sabaha kadar don nöbeti tutmaya başladı.
Antalya'da Çiftçi Sobalı Don Nöbetinde
14:12
Aç Kalan Ayılar Mermer Ocağına İnip Bekçiye Saldırdı Bilecik’in Söğüt ilçesinde kar yağışı nedeniyle aç kalan ayılar mermer ocağına kadar inerek bekçiye saldırdılar.
17:35
TBMM Genel Kurulu Vefat eden HDP Adana Milletvekili Murat Bozlak, bir dakikalık saygı duruşuyla anıldı.
17:24
Çöken Çatının Altında Kalan 2 Kişi Yaralandı Bilecik’in Söğüt ilçesinde, bir fabrikanın çatısının çökmesi sonucu 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
Çöken Çatının Altında Kalan 2 Kişi Yaralandı
17:22
Mermer Ocağının Çatısındaki Kar Birikintisi Çöktü: 1 Kişi Yaralandı Bilecik'in Söğüt ilçesinde mermer ocağının çatısının kar birikintisi nedeniyle çökmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
Mermer Ocağının Çatısındaki Kar Birikintisi Çöktü: 1 Kişi Yaralandı
15:47
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi Yağış nedeniyle 872 dekar örtü altı tarım alanının zarar gördüğü bildirildi.
Eskişehir'de Kar Yağışı Tarım Alanlarına Zarar Verdi
14:48
Kar Yağışı Seraları Vurdu Eskişehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Salih Söğüt, yoğun kar yağışı sebebi ile Sarıcakaya, Mihalgazi, İnönü ve Tepebaşı’nda 445 çiftçiye ait 872 dekar örtü altı tarım alanlarında zarara neden olduğunun tespit edildiğini açıkladı.
11:52
Bin 850 Yıllık Kemer Turizme Hizmet Edecek Stratonikeia Antik Kentinde tarihi Roma hamamların ayağa kaldırılması için yürütülen çalışmalar kapsamında ortaya çıkarılan bin 850 yıllık kemer, turizme kazandırılacak.
18:50
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti Ak Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, il genelinde yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle zarar gören Bozüyük Kapalı Pazarı, Söğüt Seramik Fabrikası ile Söğüt ve İnhisar’a bağlı köylerdeki sera arazilerinde incelemelerde bulundu.
Milletvekili Fahrettin Poyraz Kar Mağdurlarını Ziyaret Etti
15:22
Seraları Çöken Köylüler Devletten Destek Bekliyor "Marmara'nın küçük Antalya'sı"ndaki seralarda meydana gelen çökme- Sebze üretiminden dolayı "Marmara'nın küçük Antalya'sı" olarak bilinen Bilecik'in Söğüt ve İnhisar ilçesine bağlı köy muhtarları, etkili olan kar yağışı nedeniyle çökmenin meydana geldiği seraların kaldırılmasını ve afet bölgesine alınması için devletten destek bekliyor- Köy Muhtarları: "Kaybımız ve acımız büyük. Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir, biz devletimize güveniyoruz.
Seraları Çöken Köylüler Devletten Destek Bekliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:40:33. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SÖĞÜT HABERLERİ
[Hata Bildir]