SON DAKİKA SÖKE HABERLERİ

Son Dakika Söke Haberleri

10:12
Aydınlı Liselilerin Hayalleri Gerçek Oluyor Aydınlı liseliler, geçen yıl ilgi gösterdikleri “Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması”ndan bu yıl derece bekliyor.
Aydınlı Liselilerin Hayalleri Gerçek Oluyor
12:45
Söke Belediyesi Personel Eğitimleri Devam Ediyor Aydın'ın Söke Belediyesi, personele yönelik eğitimleri sürdürüyor.
22:14
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetine 3 Tutuklama Daha Aydın’ın Kuşadası ilçesi Davutlar beldesinde eski AK Parti Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel cinayetiyle ilgili azmettirici oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişiden 3’ü tutuklandı.
AK Parti'li Eski Başkan Cinayetine 3 Tutuklama Daha
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
09:06
Kocabaş; "Yüsek Maliyet Çiftçiyi Pamuktan Uzaklaştırıyor" Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, "Yüksek maliyetler nedeniyle çiftçi pamuktan giderek uzaklaşıyor" dedi.
Kocabaş; 'Yüsek Maliyet Çiftçiyi Pamuktan Uzaklaştırıyor'
09:05
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor Geçtiğimiz yıllarda, Güzelçamlı ve Kalamaki Bölgesi’ne Türk arılarının girişinin yasaklanması olayı nedeniyle Yunan arılarına karşı hukuk mücadelesi veren Aydın İli Arı Yetiştiricileri Birliği, şimdi de hırsızlara karşı hukuk mücadelesi vermeye başladı.
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
16:43
Sahil Güvenlik 71 Kaçak Göçmeni Kurtardı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri İzmir, Aydın ve Muğla'da düzenledikleri operasyonlarda, 71 kaçak göçmeni kurtardı.
Sahil Güvenlik 71 Kaçak Göçmeni Kurtardı
15:53
İzmir Ege Denizi?nde 71 Kaçak Yakalandı, 6 Kişi Kurtarıldı Ege Denizi'nde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan denetimler sırasında, İzmir, Muğla ve Aydın illerinin açıklarında, yasadışı yollarla Yunan adalarına geçmek isteyen 71 kaçak yakalandı.
İzmir Ege Denizi?nde 71 Kaçak Yakalandı, 6 Kişi Kurtarıldı
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
15:06
71 Kaçak Yakalandı, 6 Kişi Kurtarıldı Ege Denizi'nde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan denetimler sırasında, İzmir, Muğla ve Aydın illerinin açıklarında, yasa dışı yollarla Yunan adalarına geçmek isteyen 71 kaçak yakalandı.
71 Kaçak Yakalandı, 6 Kişi Kurtarıldı
09:48
ADÜ Söke Kampüsü ve Köşk MYO'da Devir Teslim Gerçekleşti Adnan Menderes Üniversitesi Söke Kampüsündeki okullar ve Köşk Meslek Yüksek Okulunda devir teslim törenleri gerçekleşti.
ADÜ Söke Kampüsü ve Köşk MYO'da Devir Teslim Gerçekleşti
09:29
Söke Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleri Almanya'da Erasmus kapsamında, Türkiye Ulusal Ajansı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İnsan Kaynaklarını Geliştirme Programı tarafından desteklenen Söke Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi’nin AB projesi Avrupa’ya açıldı.
Söke Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleri Almanya'da
15:13
Söke Kadın Girişimcileri Yeni Yol Haritasını Belirledi Söke’nin kadın girişimcileri, katılan yeni üyeleriyle birlikte düzenledikleri kahvaltılı toplantıda 2015 yılının yol haritasını çizdiler.
Söke Kadın Girişimcileri Yeni Yol Haritasını Belirledi
15:06
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı 24 Ocak 1993 tarihinde uğradığı saldırı ile öldürülen gazeteci yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. Yılında Söke’de anıldı.
Uğur Mumcu ve Demokrasi Şehitleri Söke'de Anıldı
09:44
ADÜ Altın Kep Yarışmasında 3. Kez Birinci Oldu Adnan Menderes Üniversitesi Aşçılık Takımı, Uluslararası Altın Kep Yarışmasında 3. kez birinci oldu.
ADÜ Altın Kep Yarışmasında 3. Kez Birinci Oldu
15:42
Söke'de 23 Bin Öğrencinin Yarıyıl Tatili Başladı Söke’de 2014-15 Eğitim Öğretim Yılının yarıyıl sembolik karne töreni Akçakonak İlk ve Ortaokulunda yapıldı.
Söke'de 23 Bin Öğrencinin Yarıyıl Tatili Başladı
14:40
ADÜ'lü Aşçılar Üçüncü Kez Şampiyon 7. Uluslararası Antalya Altın Kep Aşçılık Yarışması'nda, üniversiteler kategorisinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi birinci oldu.
ADÜ'lü Aşçılar Üçüncü Kez Şampiyon
19:08
Eski Başkanın Cinayet Zanlıları 7 Saat Sorgulandı Kuşadası’na bağlı Davutlar’da eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı ve işadamı Zeynel Abidin Çengel’in öldürülmesiyle ilgili yakalanan 3 zanlı, 7 saat süren sorgulamalarının ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi.
Eski Başkanın Cinayet Zanlıları 7 Saat Sorgulandı
17:06
Söke Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci Söke’de Belediye Başkanlığı ile Belediye İş Sendikası arasında yürütülen toplu iş görüşmeleri mutlu son ile bitti.
Söke Belediyesi'nde Toplu Sözleşme Sevinci
16:41
Aydın Heyeti Ekonomi Zirvesi Taleplerinde Israrcı Aydın Ticaret Odası, Aydın Ticaret Borsası, Aydın Sanayi Odası ve Aydın Ziraat Odasından oluşan 23 kişilik heyet, Aydın Ekonomi Zirvesinde gündeme getirilen taleplerin takibi amacıyla milletvekilleri Mehmet Erdem, Semiha Öyüş ve Gültekin Kılınç’ın da katılımlarıyla Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım’ı ziyaret etti.
Aydın Heyeti Ekonomi Zirvesi Taleplerinde Israrcı
15:17
Aydın'daki Cinayet Eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
15:04
Davutlar Belde Başkanı Çengel'in Öldürülmesi - 3 Zanlı Adliyede Aydın'daki cinayet- Eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi Eski AK Parti Davutlar Belde Başkanı Zeynel Abidin Çengel'in öldürülmesiyle ilgili 3 zanlı emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.
Davutlar Belde Başkanı Çengel'in Öldürülmesi - 3 Zanlı Adliyede
13:44
Milas'ta Cip Otomobille Çarpıştı: 4 Yaralı Muğla’nın Milas ilçesinde bir cip ile otomobilin çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Milas'ta Cip Otomobille Çarpıştı: 4 Yaralı
12:41
Muğla'da Otomobil ile Cip Çarpıştı: 4 Yaralı Milas'ta cip ve otomobilin çarpışması sonucu 4 kişi yaralandı.
11:11
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor Aydın'daki yatırımları hakkında bilgi veren TCDD 3. Bölge Müdürü, " Aydın'daki proje sayımız on. Bunlardan dördü tamamlandı, yeni projemizse ödenek bekliyor." dedi.
TCDD'nin Aydın'daki Projelerine Bir Yenisi Geliyor
08:38
İhlas Pazarlama Satış Şampiyonları Ödüllerini Aldı İhlas Pazarlama Grubu, 2014 yılında yüksek satış yaparak başarı gösteren satış ekibini ödüllendirmek amacıyla, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri’nde düzenlenen “Satış Şampiyonları Buluşuyor” konseptli Bayiler Toplantısı’nda bir araya geldi.
İhlas Pazarlama Satış Şampiyonları Ödüllerini Aldı
17:00
Tepeli Pelikanlara Yapay Yuva Platformu Ekosistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği (EKODOSD), Aydın'ın Kuşadası ve Söke ilçelerine sınırı bulunan Dilek Yarımadası- Büyük Menderes Deltası Milli Parkı Karina Dalyanı'nda tepeli pelikanlar için suni yuva platformları yaptı.
Tepeli Pelikanlara Yapay Yuva Platformu
15:43
Aydın'da Voleybol Genç Kızlar İl Birincisi Belli Oldu Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen Voleybol Kızlar İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren takımlar ödüllendirildi.
Aydın'da Voleybol Genç Kızlar İl Birincisi Belli Oldu
09:14
O'nun Devletten Başka Dua Edecek Kimsesi Yok Ağrı Doğubayazıt’tan 40 yıl önce daha iyi bir yaşam ve hayat kurma hayalleri ile Aydın’a gelen 67 yaşındaki Mehmet Sarıboğa, Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan herkesin devletin kıymetini iyi bilmesini istedi.
O'nun Devletten Başka Dua Edecek Kimsesi Yok
09:08
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Aralık ayındaki aşırı yağışlardan zarar gören Aydın çiftçisinin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı.
Aydın'da Yağışın Neden Olduğu Zarar Meclis Gündemine Taşıdı
17:44
Kocabaş: Narenciye Üreticisine de Destek Verilmeli Söke Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kemal Kocabaş, soğuk ve pazar sıkıntısı çeken narenciye üreticilerinin sıkıntısının giderilmesi için prim desteği verilmesini istedi.
Kocabaş: Narenciye Üreticisine de Destek Verilmeli
16:16
Söke Akçakonak Ortaokulu Hentbolda İl Şampiyonu Oldu Söke Akçakonak Orta Okulu Kız Hentbol Takımı, Milli Eğitim Bakanlığı 2014-15 Sezonu Küçük Kızlar İl Birinciliği şampiyonasını namağlup şekilde tamamlayıp, il şampiyonu oldu.
Söke Akçakonak Ortaokulu Hentbolda İl Şampiyonu Oldu
16:16
Söke'de Emekliler Zam Taleplerini Faksladı Emekli-Sen Söke Temsilciliği gerçekleştirdiği eylemde taleplerini bu kez faks yoluyla Başbakanlığa iletti.
Söke'de Emekliler Zam Taleplerini Faksladı
09:24
Söke CHP Gençlik Kollarının Eğitim Semineri İlgi Gördü Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Söke Gençlik Kolları eğitim semineri gerçekleştirdi.
Söke CHP Gençlik Kollarının Eğitim Semineri İlgi Gördü
08:29
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi Kuşadası’na bağlı Davutlar’da dün akşam uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden AK Parti eski belde başkanı ve işadamı Zeynel Abidin Çengel toprağa verildi.
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi
19:39
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi Kuşadası’na bağlı Davutlar beldesinde dün akşam uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden AK Parti eski belde başkanı ve işadamı Zeynel Abidin Çengel toprağa verildi.
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi
13:04
Kamalak'tan Şeffaflık Paketi Yorumu: İnsan Kamera Şakası mı Diye Düşünüyor Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, yolsuzluklar ve kamudaki torpil iddiaları üzerinden hükümeti sert sözlerle eleştirdi.
Kamalak'tan Şeffaflık Paketi Yorumu: İnsan Kamera Şakası mı Diye Düşünüyor
23:55
Eski Ak Partili Başkan, Silahlı Saldırıda Yaşamını Yitirdi Aydın'ın Kuşadası ilçesi Davutlar Beldesi'nde belediye başkanlığı yapan Zeynel Abidin Çengel (55), evinin önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü.
Eski Ak Partili Başkan, Silahlı Saldırıda Yaşamını Yitirdi
10:15
Liseli Sibel Sahilde Ölü Bulundu Aydın'ın Kuşadası İlçesi sahilinde, lise öğrencisi 15 yaşındaki Sibel İşgören'in cesedi bulundu. Genç kızın denize atlayarak intihar ettiği düşünülüyor.
Liseli Sibel Sahilde Ölü Bulundu
23:02
Sökeli Lise Öğrencisinin Cesedi Kuşadası'nda Bulundu Kuşadası’nda Güvercinada sahilinde bulunan cesedin Söke Meslek Lisesi öğrencisi Sevcan İşgörür’e ait olduğu belirlendi.
Sökeli Lise Öğrencisinin Cesedi Kuşadası'nda Bulundu
19:54
Denizde Çocuk Cesedi Bulundu Aydın Kuşadası'nda denizde kız çocuğuna ait ceset bulundu.
Denizde Çocuk Cesedi Bulundu
19:50
Kuşadası'nda Çocuk Cesedi Bulundu Aydın Kuşadası'nda denizde kız çocuğuna ait ceset bulundu.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
14:43
Söke Tarihi Tren Garı Projesi Onay Bekliyor Söke Tren Garı'ndaki tarihi binalarının restorasyonu için hazırlanan proje onay bekliyor.
Söke Tarihi Tren Garı Projesi Onay Bekliyor
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:12
Söke Hamamına Kavuştu Aydın’ın Söke ilçesinde bulunan tarihi Çarşı Hamamı, restore edilerek yeniden hizmete girdi.
Söke Hamamına Kavuştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:08:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SÖKE HABERLERİ
[Hata Bildir]