23:3500
SON DAKİKA SONAR HABERLERİ

Son Dakika Sonar Haberleri

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası

  Bilecik Valisi Nayir: "Bir yaşam tarzıdır din görevliliği. Eğer önder kişi bunu yaşantısıysa göstermiyorsa bizim beklediğimiz tesiri de olmayacaktır" (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan'ı Gülümseten Afiş

  Erdoğan'ı Gülümseten Afiş

  Bayburt’ta katıldığı toplu açılış töreninde Bayburt kalesine asılan “Kale gibisin be reis” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı gülümsetti. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Gülümseten Afiş

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Gülümseten Afiş

  Bayburt'ta katıldığı toplu açılış töreninde Bayburt kalesine asılan "Kale gibisin be reis" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı gülümsetti. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Unesco Selçuk-1'i Eğitim Gemisi İlan Etti

  Unesco Selçuk-1'i Eğitim Gemisi İlan Etti

  UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Organizasyonu) Selçuk Üniversitesi’ne ait Bilimsel Araştırma ve İnceleme Gemisi Selçuk-1’i sualtı arkeolojisi eğitimlerinde kullanmak üzere resmi eğitim gemisi ilan etti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Arama Çalışmaları Sürüyor

  Arama Çalışmaları Sürüyor

  Kuala Lumpur'dan Pekin'e giderken kaybolan Malezya Havayolları'na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağı için yapılan arama çalışmalarında yeni bir aşamaya geçildi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyispor'da Galibiyet Sevinci

  Diyarbakır Büyükşehir Belediyispor'da Galibiyet Sevinci

  Spor Toto 2.lig kırmızı grup takımlarından Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor galibiyet sevinci yaşıyor. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Balık Takip Gemisi Yarın Antalya'da Denize İndirilecek

  Akdeniz ve Ege Denizinde balık stoklarının izlenmesi ve araştırma faaliyetlerinde kullanılmak üzere yaptırılan Arama 1 araştırma gemisi, yarın denize indirilecek. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  'Arama-1' Araştırma Gemisi, Denize İndiriliyor!

  "Arama-1" Araştırma Gemisi, Denize İndiriliyor!

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yaptırılan Arama-1 adlı araştırma gemisi, Akdeniz ile Ege Denizi'ndeki balık stoklarını izleyebilmek için denize indirilecek. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bakanlık 'Arama-1'i Denize İndiriyor

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katılımıyla gerçekleşecek olan Arama-1 araştırma gemisinin denize indirilmesi töreni, 28 Eylül 2014 tarihinde Antalya Balıkçı Barınağı’nda yapılacak. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bakanlık "Arama-1"İ Denize İndiriyor

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katılımıyla gerçekleşecek olan Arama-1 araştırma gemisinin denize indirilmesi töreni, 28 Eylül 2014 tarihinde Antalya Balıkçı Barınağında yapılacak. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bu Kez Kadın Vurdu

  Bu Kez Kadın Vurdu

  Kadına yönelik şiddet olayları devam ederken bu kez Erzurum’dan ilginç bir şiddet olayı yaşandı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Göçebe Oyunlarına Erzurum Damgası

  Göçebe Oyunlarına Erzurum Damgası

  Kırgızistan’ın Isık Göl bölgesinde düzenlenen 1. Uluslararası Göçebe Oyunları büyük bir coşkuya sahne oldu. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Zambak'tan Eğitime 10 Milyon Liralık Yatırım

  Zambak'tan Eğitime 10 Milyon Liralık Yatırım

  Okul öncesi, ilköğretim, ortaöğretim yayıncılığı ve sınav hizmetleri olmak üzere dört farklı alanda faaliyet gösteren Zambak Yayın Grubu, bu yıl 10 milyon TL yatırım yaptı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Sözlü: Orhan Kemal'in İsmi Adana'da Çoğalarak Yaşayacak

  Sözlü: Orhan Kemal'in İsmi Adana'da Çoğalarak Yaşayacak

  Orhan Kemal'in oğulları Işık Öğütçü ve Nazım Öğütçü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret etti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Akdeniz'de Tunç Çağı'na Ait Liman Kalıntıları Bulundu

  Akdeniz'de Tunç Çağı'na Ait Liman Kalıntıları Bulundu

  Türk bilim heyetince yürütülen çalışmalar kapsamında Akdeniz'de Tunç çağına ait liman kalıntıları ile 2 bin 500 yıllık olduğu tahmin edilen 12 batığa ulaşıldı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Yeni Moto G ve X Tanıtıldı!

  Motorola'nın sevilen cepleri Moto G ve Moto X'in yeni modelleri kafa karıştıran adlarıyla tanıtıldı! (05 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 23:35:02. #1.11#