20:3700
SON DAKİKA SONER YALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Soner Yalçın Haberleri


SONER YALÇIN

Meşhur Maliye Nazırı Mehmed Cavid Bey'in torunudur.1987'de "2000'e Doğru" dergisinde gazeteciliğe başladı. Ardından, 1995 yılına kadar "Aydınlık" gazetesinde çalıştı. Daha sonra "Siyah Beyaz" gazetesi, Show TV, Star TV gibi kuruluşlarda görev aldı. Bir süre "Sabah" gazetesinin yazı işleri... Devamı

   

  Balçova'da Cumhuriyet Buluşması

  Balçova'da Cumhuriyet Buluşması

  Balçova Belediyesi tarafından düzenlenen Mahpustaki Gazeteciler Cumhuriyet’i Konuşuyor konulu panelde konuşan gazeteci-yazarlar “Cumhuriyetin değerlerini korumak için Mustafa Kemal’in ideolojisi temelinde yeniden birleşmeliyiz” çağrısında bulundular. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir

  CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir

  CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Zalimin etmiş olduğu bu zulmün yanına kar kalmayacağını, mazlumun ahının o zalimi günü gelince indireceğini düşünüyorum. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  TGC: Gazetecilere Reva Görülen Davranışlar Kabul Edilemez

  TGC, Soner Yalçın'ın gözaltına alınmasını ve Yeni Şafak gazetesi muhabiri Kübra Kara'nın, AK Parti Milletvekili Metin Külünk'ün sözlü saldırısına uğramasını kınadı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Oran: İktidar Olmak Hamaset Değil Cesaret İşidir

  CHP'li Oran: İktidar Olmak Hamaset Değil Cesaret İşidir

  Chp İstanbul Milletvekili Umut Oran, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde parti teşkilatına yaptığı ziyarette gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tgc Soner Yalçın'a Gözaltıyı, Kübra Kara'ya Sözlü Saldırıyı Kınadı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, Sözcü gazetesi yazarı ve Oda TV.com'un imtiyaz sahibi Soner Yalçın'ın, konferans için gittiği Denizli'de sabah 05.00'de gözaltına alınmasını ve Yeni Şafak muhabiri Kübra Kara'nın AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün sözlü saldırısına uğramasını kınadı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tekin: Chp, Bayramda Alanlarda Olacak

  Tekin: Chp, Bayramda Alanlarda Olacak

  Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Buldan İlçesi'nde başlayan Cumhuriyet Haftası etkinliklerine katılmak için Denizli'ye geldi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 20:37:18. #1.11#