SON DAKİKA SONER YALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Soner Yalçın Haberleri


SONER YALÇIN

Meşhur Maliye Nazırı Mehmed Cavid Bey'in torunudur.1987'de "2000'e Doğru" dergisinde gazeteciliğe başladı. Ardından, 1995 yılına kadar "Aydınlık" gazetesinde çalıştı. Daha sonra "Siyah Beyaz" gazetesi, Show TV, Star TV gibi kuruluşlarda görev aldı. Bir süre "Sabah" gazetesinin yazı işleri... Devamı

19:32
AK Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri AK Parti Of İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olağan kongreleri yapıldı.
AK Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri
15:06
Öztürk: Bağımsız Yargıya Hiçbir Güç Talimat Veremez ve Baskı Kuramaz CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, HSYK'nın Adalet Bakanlığı'nın memuriyeti haşine geldikten sonra ülkede hukuka güvenin bittiğini söyledi.
10:02
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
13:55
Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın' Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, gazetecilerin serbest bırakılması için hazırlanan özgürlük bildirgesine tereddütsüz imza altığını belirterek, gözaltındaki gazetecilerin bir an önce serbest bırakılması için çağrı yaptı.
Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın'
10:01
Gazetecilere Özgürlük Platformu: Operasyon, İfade Özgürlüğüne Saldırıdır Gazetecilere Özgürlük Platformu’ndan (GÖP) da medya mensuplarına yönelik operasyona tepki geldi.
19:50
Türker: İnsanların Haber Alma ve Basın Özgürlüğü Susturuluyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker, hükümete muhalif olan gazetecilerin gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
Türker: İnsanların Haber Alma ve Basın Özgürlüğü Susturuluyor
16:53
Gazetecilere Özgürlük Platformu: Operasyon, Tüm Medyaya Yönelik Bir Tehdittir Gazetecilere Özgürlük Platformu (GÖP), medya kuruluşlarına yönelik operasyonu protesto etti.
15:57
Ahmet Hakan Coşkun: Vahim Bir Gelişme Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan Coşkun, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
09:54
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş 2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü ismi, "istihbari dinleme" adı altında, terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle dinlenmiş.
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş
14:16
Gazeteci Soner Yalçın'a Basın Özgürlüğü Ödülü Çağdaş Gazeteciler Derneği Bursa Şubesinin 25'inci yıl dönümü dolayısıyla Gazeteci Soner Yalçın'a 'Basın Özgürlüğü Özel Ödülü' verdi.
Gazeteci Soner Yalçın'a Basın Özgürlüğü Ödülü
16:57
Balçova'da Cumhuriyet Buluşması Balçova Belediyesi tarafından düzenlenen Mahpustaki Gazeteciler Cumhuriyet’i Konuşuyor konulu panelde konuşan gazeteci-yazarlar “Cumhuriyetin değerlerini korumak için Mustafa Kemal’in ideolojisi temelinde yeniden birleşmeliyiz” çağrısında bulundular.
Balçova'da Cumhuriyet Buluşması
12:45
CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, "Zalimin etmiş olduğu bu zulmün yanına kar kalmayacağını, mazlumun ahının o zalimi günü gelince indireceğini düşünüyorum.
CHP'li Umut Oran: Mazlumun Ahı, O Zalimi Günü Gelince İndirecektir
18:28
CHP'li Oran: İktidar Olmak Hamaset Değil Cesaret İşidir Chp İstanbul Milletvekili Umut Oran, İzmir'in Çeşme İlçesi'nde parti teşkilatına yaptığı ziyarette gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
CHP'li Oran: İktidar Olmak Hamaset Değil Cesaret İşidir
15:43
Tekin: Chp, Bayramda Alanlarda Olacak Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Buldan İlçesi'nde başlayan Cumhuriyet Haftası etkinliklerine katılmak için Denizli'ye geldi.
Tekin: Chp, Bayramda Alanlarda Olacak
13:13
CHP'den "Kalemi Kırılan Gazeteciler" Raporu CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Tarihe bir not düşmek için 189 sayfalık bir kitap hazırladık." dedi.
CHP'den 'Kalemi Kırılan Gazeteciler' Raporu
17:51
Adliyede İfade Veren Gazeteci Soner Yalçın, Serbest Bırakıldı Gazeteci Soner Yalçın Denizli 5. Asliye Ceza Mahkemesinde ifade vermesinin ardından serbest bırakıldı. Gazetecilere açıklama yapan Yalçın, cemaati işaret etti.
Adliyede İfade Veren Gazeteci Soner Yalçın, Serbest Bırakıldı
16:56
Gazeteci Soner Yalçın'ın Gözaltına Alınması Yalçın, Denizli 5. Asliye Ceza Mahkemesinde ifade vermesinin ardından serbest bırakıldı.
16:29
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (6) Adliye ÖNÜNDE YALÇIN'A DESTEK Denizli'de kaldığı otel odasında gözaltına alınıp ardından serbest bırakılan öğleden sonra da hakim karşısına çıkan Soner Yalçın'a, adliyeden ayrılmak üzereyken yaklaşık 50 kişilik bir grup 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' sloganı atarak destek verdi.
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (6)
16:15
Gazeteci Soner Yalçın İfadesi Alındıktan Sonra Serbest Bırakıldı Sabah erken saatlerde gözaltına alınan Gazeteci Soner Yalçın, Denizli Adliyesi’ne gelerek ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.
15:38
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (5) "cemaat OPERASYONUDUR" Denizli'de kaldığı otel odasında gözaltına alınıp ardından serbest bırakılan Soner Yalçın, öğleden sonra hakim karşısına çıktı.
15:02
Gazeteci Soner Yalçın'ın Gözaltına Alınması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Denizli'de gözaltına alınan gazeteci Soner Yalçın'a geçmiş olsun dileğinde bulundu.
15:00
Gazeteci Soner Yalçın Gözaltına Alındı Gazeteci Soner Yalçın gözaltına alındıDenizli'de gözaltına alınan gazeteci Soner Yalçın ifade vermek koşuluyla serbest bırakıldı.
Gazeteci Soner Yalçın Gözaltına Alındı
14:43
Kılıçdaroğlu, Soner Yalçın'ın Gözaltına Alınmasını Kınadı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'de gözaltına alınan gazeteci-yazar Soner Yalçın'ın gözaltına alınmasını kınadı.
Kılıçdaroğlu, Soner Yalçın'ın Gözaltına Alınmasını Kınadı
13:34
Serbest Bırakılan Soner Yalçın, Basın Toplantısı Düzenledi Gazeteci Soner Yalçın, üç şehit vermiş ülkede, gözaltına alınmasının gündeme gelmesinin istendiğini söyledi.
13:15
Gazeteci Soner Yalçın Gözaltına Alındı Soner Yalçın, Denizli'de kaldığı otelde sabah saatlerinde sivil polisler tarafından gözaltına alındı Hastanede sağlık sağlık kontrolünden geçirilen Yalçın, daha sonra serbest bırakıldı Yalçın: "Polisler hakkımda yakalama kararı olduğunu söylediler.
12:39
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (4) 'bıraksam ELLERİME KELEPÇE VURACAKLAR' Basın mensuplarına, sabah yaşadıklarını anlatan Soner Yalçın, "Ben böyle gözaltı ile mi korkacağım? Kaçkın biri değilim. Bıraksam ellerime kelepçe vuracaklar" dedi.
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (4)
12:35
Gazeteci Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı Gazeteci Soner Yalçın sabah saat 06.00’da Denizli’de polis tarafından gözaltına alındı.
Gazeteci Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı
12:09
Soner Yalçın Gözaltına Alındı Bir söyleşi için Denizli’ye gelen Gazeteci Soner Yalçın, kaldığı otelde sabah erken saatlerinde gözaltına alındı.
Soner Yalçın Gözaltına Alındı
11:47
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (3) Soner YALÇIN: SUİKAST ŞÜPHESİNE KAPILDIM Denizli'de gözaltına alındıktan sonra savcının talimatıyla öğlen adliyeye gelip ifade vermesi için serbest bırakıldıktan sonra oteline dönen Soner Yalçın, burada basın mensuplarına açıklama yaptı.
10:50
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı (2) Yeniden Sözcü gazetesi yazarı ve OdaTV.com'un imtiyaz sahibi Soner Yalçın, konferans için gittiği Denizli'de bu sabah gözaltına alındı.
10:43
Gazeteci Soner Yalçın Gözaltına Alındı Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) bir söyleşisi· için Denizli’de bulunan gazeteci Soner Yalçın, kaldığı otele sabaha karşı 05.30 sıralarında polis tarafından gözaltına alındı.
10:31
Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı Sözcü gazetesi yazarı ve OdaTV. com'un imtiyaz sahibi Sonar Yalçın, konferans için gittiği Denizli'de bu sabah gözaltına alındı.
09:57
Gazeteci Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı Bir söyleşi için Denizli’ye gelen Gazeteci Soner Yalçın, kaldığı otelde sabah erken saatlerinde gözaltına alındı.
Gazeteci Soner Yalçın Denizli'de Gözaltına Alındı
09:27
Soner Yalçın, Gözaltına Alındı Sözcü yazarı Soner Yalçın, Denizli'de polis tarafından saat 05:30 sıralarında gözaltına alındı.
Soner Yalçın, Gözaltına Alındı
18:00
Haluk Kırcı: 5'ini Ben, 2'sini Çatlı Öldürdü Bahçelievler katliamı davasında ifadesi alınan Haluk Kırcı, 7 öğrenciden 5'ini kendisinin, 2'sini de Çatlı'nın öldürdüğünü söyledi.
Haluk Kırcı: 5'ini Ben, 2'sini Çatlı Öldürdü
11:20
Bergama Kağıdı 'Parşömen' Yeniden Üretildi İzmir'in Bergama İlçesi'nde yaşayan Macit Gönlügür, 2005 yılında Bergama Kültür ve Sanat Vakfı (BERKSAV) başkanlığı yaptığı sırada, üzerine yazı yazmak ve resim yapmak için kullanılan özel hayvan derisi parşömenin yeniden üretilmesini sağladı.
Bergama Kağıdı 'Parşömen' Yeniden Üretildi
11:56
Bergama'da Soner Yalçın Söyleşisi İzmir'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen 78'inci Uluslararası Bergama Kermesi'ne katılan gazeteci- yazar Soner Yalçın, okurlarıyla buluştu.
Bergama'da Soner Yalçın Söyleşisi
15:57
Foça Uluslarası Festivalle Şenlenecek Foça Belediyesi'nin düzenlediği ''9. Uluslararası Foça Kültür, Sanat ve Balıkçılık Festivali'', bu yıl, 11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Foça Uluslarası Festivalle Şenlenecek
12:07
TGB, Soma İçin Konser Düzenledi Ama Paralar Soma'ya Gitmedi Türk Gençlik Birliği, Soma için düzenlediği yardım konseriyle ilgili "Zarar ettik, yardım yapamıyoruz." dedi ancak sanatçılara on binlerce euro ödenmiş!
TGB, Soma İçin Konser Düzenledi Ama Paralar Soma'ya Gitmedi
11:34
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a İzmir'in Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Ödülü, Gazeteci- Yazar Soner Yalçın'a verildi.
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a
11:25
Karşıyaka Belediyesi 2014 Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncü kez verilen Basın Özgürlüğü Ödülü’nün sahibi Gazeteci-Yazar Soner Yalçın oldu.
Karşıyaka Belediyesi 2014 Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a
11:05
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl üçüncü kez verilen Basın Özgürlüğü Ödülü'nün sahibi Gazeteci- Yazar Soner Yalçın oldu.
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a
15:48
Kayseri'de Lösemili Çocuklar ve Aileleri İftarda Buluştu Lösemili çocuklar ve aileleri, Kayseri Sanayi Odasının sponsorluğunda Lösemili Çocuklar Vakfının düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kayseri'de Lösemili Çocuklar ve Aileleri İftarda Buluştu
21:32
Direksiyonda Sıkışan Kadın Sürücü Uzun Uğraşlar Sonucu Kurtarıldı Aydın’da akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında direksiyonda sıkışan bir kadın sürücü uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı.
Direksiyonda Sıkışan Kadın Sürücü Uzun Uğraşlar Sonucu Kurtarıldı
17:23
Soner Yalçın'dan "Menekşeden Önce" Belgeseli Soner Yalçın’ın Odatv Davası'ndan tutuklanmadan önce başladığı belgeseline, uzun süren tutukluluk sebebiyle arkadaşları devam etti.
Soner Yalçın'dan 'Menekşeden Önce' Belgeseli
16:07
Soner Yalçın: Gazeteciliğe Devam Edeceğim Odatv davası kapsamında tahliye edilen gazeteci Soner Yalçın, Silivri Cezaevi'nden çıktıktan sonra arkadaşları ve yakınları ile birlikte Beyoğlu Asmalımescit'te bulunan bir restoranda yemek yedi.
Soner Yalçın: Gazeteciliğe Devam Edeceğim
10:15
Bochum'daki Madenden Türkiye'ye, 'Kalbimiz Soma'da' Diyerek Seslendiler Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Avrupa Genel Başkanı Tunç Akkoç, 24 Mayıs'ta Almanya'nın Oberhausen kentinde düzenleyecekleri etkinliğin gelirinin tamamını Soma'ya bağışlayacaklarını açıkladı.
Bochum'daki Madenden Türkiye'ye, 'Kalbimiz Soma'da' Diyerek Seslendiler
14:31
"Basın Özgürlüğü 2014" Ödülü Soner Yalçın'a Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından 3'ncü kez düzenlenen "Basın Özgülüğü Ödülü" bu yıl Gazeteci- Yazar Soner Yalçın'a verildi.
14:31
Karşıyaka'nın "Basın Özgürlüğü 2014" Ödülü Soner Yalçın'a Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından 3’ncü kez düzenlenen “Basın Özgülüğü Ödülü” bu yıl Gazeteci-Yazar Soner Yalçın’a verildi.
Karşıyaka'nın 'Basın Özgürlüğü 2014' Ödülü Soner Yalçın'a
12:10
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin ortaklaşa düzenlediği '2014 Basın Özgürlüğü Ödülü' bu yıl Soner Yalçın'a verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 14:23:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SONER YALÇIN HABERLERİ
[Hata Bildir]