SON DAKİKA SONER YALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Soner Yalçın Haberleri

 • 29 Aralık 2016 16:24Kıvanç Tatlıtuğ, Soner Yalçın'a Açtığı Davayı KazandıKıvanç Tatlıtuğ, Soner Yalçın'a Açtığı Davayı KazandıKendisinin ve ailesinin tarikat üyesi olduğunu, Miami'ye tarikat şeyhinin çağrısıyla taşındıklarını iddia eden Soner Yalçın'a dava açan Kıvanç Tatlıtuğ, davayı 15 bin TL tazminatla kazandı.
 • 14 Aralık 2016 14:01Dha İstanbul Bülteni - 31- ŞEHİTLER TEPESİNE ZİYARETÇİ AKINIHaber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHADolmabahçe'de yaşanan terör saldırısının dördüncü gününde olay yerine gelenler karanfil bırakmaya ve dua etmeyen gelenler devam ediyor.
 • 14 Aralık 2016 12:57Geniş Haber)- Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep EttiHaber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
 • 14 Aralık 2016 12:54Odatv Davası'nda Tüm Sanıkların Beraati İstendiOdatv Davası'nda Tüm Sanıkların Beraati İstendiGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Odatv davasında beklenen mütalaa açıklandı.
 • 14 Aralık 2016 12:51Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep EttiOda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep EttiHaber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
 • 14 Aralık 2016 12:27Odav Tv Davasında Savcı,tüm Sanıkların Beraatini İstedi (2)Odav Tv Davasında Savcı,tüm Sanıkların Beraatini İstedi (2)Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
 • 14 Aralık 2016 12:22(Geniş Haber)- Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep Etti(Geniş Haber)- Oda Tv Davasında Savcı, Tüm Sanıkların Beraatini Talep EttiHaber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.
 • 14 Aralık 2016 12:10Odatv Davasında Sanıklara Beraat İstemiOdatv Davasında Sanıklara Beraat İstemiOdatv davası kapsamında gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı davada, esas hakkındaki mütalaasını açıklayan Cumhuriyet savcısı, sanıkların üzerlerine atılı suçlardan ayrı ayrı beraatına...
 • 14 Aralık 2016 12:03Dha İstanbul Bülteni - 2Dha İstanbul Bülteni - 21- ODA TV DAVASINDA SAVCI, TÜM SANIKLARIN BERAATİNİ TALEP ETTİ (1)Haber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı mütalaasını açıkladı.
 • 16 Kasım 2016 13:48MİT Tırları Görüntülerinin Yayınlanması Davasında Soner Yalçın 'Tanık' Olarak DinlenecekMİT Tırları Görüntülerinin Yayınlanması Davasında Soner Yalçın 'Tanık' Olarak DinlenecekCumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül ve CHP’li milletvekili Enis Berberoğlu’nun yargılandığı MİT Tırları görüntülerinin yayınlanması davasında, gazeteci Soner Yalçın tanık olarak dinlenecek.
 • 16 Kasım 2016 13:47CHP Milletvekili Enis Berberoğlu Suçlamaları ReddettiCHP Milletvekili Enis Berberoğlu Suçlamaları ReddettiMİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin görüntüleri yayınlaması için Can Dündar'a verdiği iddiasıyla yargılanan CHP'li Milletvekili Enis Berberoğlu, kapalı görülen duruşmada savunmasını yaptı.
 • 16 Kasım 2016 13:38CHP'li Milletvekili Enis Berberoğlu Suçlamayı Reddetti.CHP'li Milletvekili Enis Berberoğlu Suçlamayı Reddetti.Berberoğlu istedi.
 • 24 Ekim 2016 12:44Odatv Davası: Yeni Savcıya Mütalaa İçin Yine Süre Verildi...Odatv Davası: Yeni Savcıya Mütalaa İçin Yine Süre Verildi...ODATV Davası'nda açıklanması beklenen mütalaa, savcının mahkemede yeni görevlendirilmesi nedeniyle açıklanamadı.
 • 24 Ekim 2016 12:13Odatv Davası'nda Mütalaa Yine AçıklanmadıOdatv Davası'nda Mütalaa Yine AçıklanmadıGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Odatv davasında beklenen mütalaa, savcının yeni görevlendirilmiş olması nedeniyle yine açıklanmadı.
 • 21 Eylül 2016 13:36Odatv DavasıGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı dava dosyası, mütalaasını hazırlaması için savcılığa gönderildi.
 • 12 Ağustos 2016 15:51Yıldırım, FETÖ Soruşturmasında Tutuklanan Gazetecileri AffetmediYıldırım, FETÖ Soruşturmasında Tutuklanan Gazetecileri AffetmediBazı isimlere yönelik davalarından vazgeçen Başbakan Yıldırım, FETÖ darbe girişimine yönelik soruşturmada, hakkında gözaltı kararı verilen gazetecilerle ilgili davaları ise geri çekmedi.
 • 01 Ağustos 2016 16:57Kıvanç Tatlıtuğ'dan Soner Yalçın'a 70 Bin Liralık Tarikat DavasıKıvanç Tatlıtuğ'dan Soner Yalçın'a 70 Bin Liralık Tarikat DavasıKıvanç Tatlıtuğ, ünlü gazeteci Soner Yalçın'a ailesiyle ilgili iddialarından ötürü 70 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
 • 13 Nisan 2016 12:42Odatv Davası Mütalaa İçin Savcıya GönderildiOdatv Davasında gazeteci sanık Barış Pehlivan’ın harddiskinde yapılan bilirkişi raporunun mahkemeye ulaşmasının ardından dosya mütalaa için savcıya gönderildi.
 • 13 Nisan 2016 12:31Odatv Davasında Yeni Bilirkişi RaporuGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında mahkemeye sunulan yeni bilirkişi ek raporunda, "İncelenen bilgisiyar disklerinde, zararlı yazılımların bilgisayar her açıldığında çalışmak üzere sisteme yüklendiğinin tespit edildiği" belirtildi.
 • 17 Şubat 2016 12:02Odatv Davası; Yalçın Küçük'ten Gelmeyen Sanıklara TepkiGazeteciler nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 4. duruşması yapıldı.
 • 18 Aralık 2015 11:59Fazıl Say ve Soner Yalçın Fazıl Say ve Soner Yalçın "Umut Nöbeti"Nde* Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say ile Gazeteci Soner Yalçın, tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e destek için Silivri Cezaevi' önünde nöbet tuttu.
 • 18 Aralık 2015 11:54Fazıl Say ve Soner Yalçın Fazıl Say ve Soner Yalçın "Umut Nöbeti"NdeYazar Soner Yalçın devraldı.
 • 18 Aralık 2015 11:47Piyanist Fazıl Say: Gazetecilerin Yargılanması Türkiye İçin Utanç Bir DurumPiyanist Fazıl Say: Gazetecilerin Yargılanması Türkiye İçin Utanç Bir DurumTutuklu gazetecilerin serbest bırakılması için Silivri Cezaevi önünde başlatılan umut nöbetine, piyanist ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Fazıl Say ile Sözcü gazetesi yazarı Soner Yalçın devam etti.
 • 18 Kasım 2015 16:54Odatv DavasıGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasının görülmesine devam edildi.
 • 18 Kasım 2015 13:08Odatv'de Bilirkişi Raporunu Boğaziçi Üniversitesi Hazırlayacak...Gazeteciler nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı OdaTv Davası'nın özel yetkili mahkemelerin kapatılmasının ardından yeni mahkemesinde 3. duruşması yapıldı.