15:0200
SON DAKİKA SÜHEYL EĞRİBOZ HABERLERİ

Son Dakika Süheyl Eğriboz Haberleri


SÜHEYL EĞRİBOZ

Süheyl Eğriboz (d. 17 Nisan 1927; Gönen, Balıkesir), Türk karakter, tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Balıkesir'de doğdu. Bir süre Pertevniyal Lisesi'nde okudu. Sinemaya 1940'da Akasya Palas filminde oynayarak girdi. Bir ara Muammer Karaca ve Ses Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Daha sonra tiyatrodan... Devamı

  'Sen Misin Ulan Hz. Ömer'i Hançerleyen!'

  'Sen Misin Ulan Hz. Ömer'i Hançerleyen!'

  Beyazperde'de 'kötü adam'ı canlandırmak, yeteneğin yanı sıra yürek de istiyor. (01 Aralık 2012 Cumartesi )

   

  Adana'da Hazine Arazisine Kurulu Çiftliğin Yıkılması

  Adana'da Hazine Arazisine Kurulu Çiftliğin Yıkılması

  MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün babası Ali Sözlü'ye ait çiftlikteki bazı binaların, imar kanununa aykırı kurulduğu gerekçesiyle Adana İl Özel İdaresi kararıyla yıkılmasını "siyasi linç girişimi"... (20 Eylül 2012 Perşembe )

   

  İpek Yolu'nda 70 Bin Kişi Film İzledi

  İpek Yolu'nda 70 Bin Kişi Film İzledi

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Düzenlenen 3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali Kapsamında Gösterilen Filmler 70 Bin Kişi Tarafından İzlendi. (06 Aralık 2008 Cumartesi )

   

  İpek Yolu Film Festivali Başladı

  Uluslararası 3. Bursa İpek Yolu Film Festivali, Törenle Başladı. Açılış Törenine Katılan Meksikalı Aktör Gael Garcia Bernal, Türkçe Öğrenip Bir Türk Filminde Oynamak İstediğini Söyledi. (29 Kasım 2008 Cumartesi )

   

  İpek Yolu'nda Sinema Şenliği Yarın Başlıyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Bu Yıl 3.'sü Gerçekleştirilen 'Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali', 28 Kasım Cuma Günü, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde Saat 18.30'da Yapılacak Kırmızı Halı Geçişi ve Açılış Töreniyle Başlıyor. (27 Kasım 2008 Perşembe )

   

  Yeşilçam'ın Emektarlarına Ödül Verilecek

  Yeşilçam'ın Emektarlarına Ödül Verilecek

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından 28 Kasım Cuma ile 4 Aralık Perşembe Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek 3. Uluslararası Bursa İpek Yolu Film Festivali'nde Türk Sinemasının Emektar Oyuncuları Sırrı Elitaş ve Süheyl Eğriboz'a 'Emek Ödülü' Verilecek. (22 Kasım 2008 Cumartesi )

   

  İpek Yolu Film Festivali'nde Yıldızlar Bursa'da Parlayacak

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarafından 28 Kasım - 4 Aralık Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek '3. Uluslararası Bursa İpekyolu Film Festivali'nin Tanıtımı İstanbul Çırağan Sarayı'nda Görkemli Bir Basın Toplantısı ile Yapıldı. (16 Kasım 2008 Pazar )

   

  'Karga Kemal'in Cenazesi Toprağa Verildi

  'Karga Kemal' Lakabıyla Tanınan Türk Sinemasının Emektar Oyuncularından Ali Kemal Asıliskender'in Cenazesi, İstanbul'da Toprağa Verildi. (23 Eylül 2007 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 15:02:39. #1.13#