SON DAKİKA ŞUHUT HABERLERİ

Son Dakika Şuhut Haberleri

 • 13:29Şuhut'ta Doğaya 5 Yılda 85 Bin Keklik SalındıŞuhut'ta Doğaya 5 Yılda 85 Bin Keklik SalındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Keklik Üretme istasyonundan görüntüler- Kekliklerden görüntü- Avcılık ve Yaban Hayatı Koruma Şube Müdürü Turgut Civri'nin konuşması Şuhut'ta doğaya 5 yılda 85 bin keklik salındı-Şuhut Kanatlı Yaban Hayatı Keklik Üretme İstasyonunda her yıl, yaban hayatının korunmasına yönelik üretilen 20 bin keklik, doğaya salınıyor- Avcılık ve Yaban Hayatı Koruma Şube Müdürü Civri: -"İstasyonumuzdan, son 5 yılda 85 bin keklik doğaya bırakıldı"- "İstasyonumuzda yılda 10 bin keklik üretimi planlanmış olmasına rağmen, titiz ve verimli bir çalışma sonucu her yıl 20 bin keklik üretiyoruz" Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı Şuhut Kanatlı Yaban Hayatı Keklik Üretme İstasyonunda son 5 yılda, yaban hayatının korunmasına yönelik üretilen 85 bin keklik, doğaya salındı.
 • 13:01Şuhut'ta Doğaya 5 Yılda 85 Bin Keklik SalındıDoğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı Şuhut Kanatlı Yaban Hayatı Keklik Üretme İstasyonunda son 5 yılda, yaban hayatının korunmasına yönelik üretilen 85 bin keklik, doğaya salındı.
 • 14:56Şuhutlu Patates Üreticisini Bu Yıl 'Mantar' Hastalığı VurduŞuhutlu Patates Üreticisini Bu Yıl 'Mantar' Hastalığı VurduTürkiye’nin önemli patates üretim merkezlerinden birisi olan Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde bu yıl baş gösteren ’mantar’ hastalığını nedeniyle patates üretimi yaklaşık yüzde 60 oranında düşüş gösterirken, buna birde alım fiyatlarındaki düşüş eklenince çiftçinin bu yıl ürettiği patatesler satılamadan depolarda kaldı.
 • 15:32Yeni Kabine Onaylandı...(3)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 64. hükümet listesini onayladı.
 • 14:33Türkiye'nin Su Sorununu Çözen Eroğlu Yeni KabinedeAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Orman ve Su İşleri Bakanlığı görevine yeniden getirildi.
 • 13:2124 Kasım'da Afyonkarahisar'dan Acı Haber24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, günü en acı haberi Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinden geldi.
 • 22:15On Numara Çekildi (2)On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 3 kişi, kişi başı 203 bin 450 lira 35 kuruş ikramiye kazandı.
 • 18:53AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 63. İl Danışma Meclis Toplantısı YapıldıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 63. İl Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin Afyonkarahisar’da destan yazdığını söyleyen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 18 ilçenin 17’sinde birinci parti olduklarını dile getirerek, “Parti olarak son 65 yılın bir partiye verilmiş en yüksek oyunu Afyonkarahisar’ımız da aldık” dedi.
 • 21:38Eroğlu: Yaraları Sarmak İçin Ne Gerekiyorsa YapılacakEroğlu: Yaraları Sarmak İçin Ne Gerekiyorsa YapılacakOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Artvin'de etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle 2 kişinin hayatını kaybetmesine ilişkin, "Bütün kurum ve kuruluşları ikaz ettik." dedi.
 • 21:08Bakan Eroğlu, AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığını Ziyaret EttiBakan Eroğlu, AK Parti Şuhut İlçe Başkanlığını Ziyaret EttiAK Partili Veysel Eroğlu, 1 Kasım seçimlerinin ardından partisine verdiği destekten dolayı memleketi Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 20:22Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Artvin'de Hopa, Borçka ve Murgul ilçelerinde etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle 2 kişinin hayatını kaybetmesine ilişkin; "Ekiplerimiz şu anda orada, yaraları sarmak için ne gerekiyorsa yapılacak" dedi.
 • 00:03Gündem Özeti/ 12 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belarus Başbakanı Andrey Kobyakov'u Mabeyn Köşkü'nde kabul edecek.
 • 17:24Sandıklı Doğalgazına KavuşuyorSandıklı Doğalgazına KavuşuyorAfyonkarahisar'da Sandıklı-Şuhut doğalgaz boru hattının güzergahı ve haritalama işlemleri tamamlanıp, zemin etüt çalışmalarına başlandı.
 • 00:22Seçim Hükümetindeki 11 Bakan Yeniden Milletvekili SeçildiSeçim hükümetinde görev alan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11 bakan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, aday oldukları AK Parti'den yeniden milletvekili seçildi.
 • 16:46Şuhut seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Şuhut Şuhut seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - ŞuhutŞuhut seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Şuhut oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 16:36AK Parti Adayı Özkal Şuhut İlçesinde Pazar Yerini GezdiAK Parti Adayı Özkal Şuhut İlçesinde Pazar Yerini GezdiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Hatice Özkal, 1 Kasım seçim çalışmalarına Şuhut ilçesinde devam etti.
 • 16:36Genel Seçime DoğruAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Ali Özkaya, Şuhut ilçesini ziyaret etti.
 • 21:30Türkiye'nin Önünü Kesmek İstiyorlar'Türkiye'nin Önünü Kesmek İstiyorlar'Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim çalışmalarını yürüttüğü Afyonkarahisar'da, baba ocağı Şuhut İlçesi'nde restorasyonu tamamlanan Ulu Camii'nde cuma namazı kıldı.
 • 21:03Eroğlu: Eroğlu: "Afyonkarahisar İçin Ne Gerekiyorsa Yapmaya Devam Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun açılışı ve konuşma yapması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da- Eroğlu: "Afyonkarahisar için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerini söyledi.
 • 18:52Bakan Eroğlu: PKK Silah Bırakmazsa Yapacağımızı Biliriz (2)Bakan Eroğlu: PKK Silah Bırakmazsa Yapacağımızı Biliriz (2)'türkiye'nin ÖNÜNÜ KESMEK İSTİYORLAR' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim çalışmalarını yürüttüğü Afyonkarahisar'da, baba ocağı Şuhut İlçesi'nde restorasyonu tamamlanan Ulu Camii'nde cuma namazı kıldı.
 • 18:41Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerini söyledi.
 • 18:27Bakan Eroğlu Koalisyon Hükümetini Bakan Eroğlu Koalisyon Hükümetini "Karikatürle" AnlattıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, batılı güçlerin Türkiye’nin gelişimini durdurmak için Türkiye’nin koalisyonla yönetilmesini istediğini anlatan Eroğlu, koalisyonu üç atın üç farklı yöne çektiği at arabası karikatürü ile anlattı.
 • 16:52Bakan Eroğlu, Afyon'da 29 Adet Tesisin Açılış ve Temelini AttıBakan Eroğlu, Afyon'da 29 Adet Tesisin Açılış ve Temelini AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar’da toplam 29 tesisin açılış ve temel atma törenine katıldı.
 • 09:01Gündem/ 9 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Dedeoğlu Şehit Hikmet Duman Camisi ile İsmet Yılmaz Bulvarı ve Köprüsü'nün açılışlarını yapacak ve TOKİ sosyal konutlar temel atma törenine katılacak.
 • 00:09Gündem Özeti/ 9 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, Dedeoğlu Şehit Hikmet Duman Camisi ile İsmet Yılmaz Bulvarı ve Köprüsü'nün açılışlarını yapacak ve TOKİ sosyal konutlar temel atma törenine katılacak.
 • 17:05Bakan Eroğlu Yarın Afyonkarahisar'a GeliyorOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun yaklaşan 1 Kasım seçimleri çalışmaları kapsamında yarın memleketi Afyonkarahisar’a geleceği ve hafta sonunu kentte geçireceği kaydedildi.
 • 14:46Görükmez, Hisar Belediyespor Yönetici ve Futbolcularıyla Bir Araya GeldiŞuhut Kaymakamı Ferit Görükmez ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut Hisar Belediyespor yöneticileri ve futbolcularıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 12:00Öğrenciler Kaymakam Görükmez'i Ziyaret EttiŞuhut Kaymakamı Ferit Görükmez İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Niyazi Yaşa, sınıf öğretmeni Yurdanır Ay ile öğrenciler Fatma Demir ve Nusret Aktepe'yi makamında kabul etti.
 • 12:45Şuhut Kaymakamı Görükmez, Şehit Aileleri ve Gazileri Ziyaret EttiŞuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, şehit aileleri ve gazileri evinde ziyaret etti.
 • 11:56Şuhut'ta Esnafa Türk Bayrağı DağıtıldıAK Parti Şuhut İlçe Gençlik Kolları teşkilatı, terör olaylarını protesto etmek amacıyla ilçe esnafına Türk Bayrağı dağıttı.
 • 17:48Kaymakam Görükmez, Köylerdeki Çalışmaları İncelediŞuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, Atlıhisar ve İlyaslı köylerinde incelemelerde bulundu.
 • 17:47İlçe İdare Kurulu Toplantısı YapıldıŞuhut ilçesinde İlçe İdare Kurulu toplantısı Kaymakam Ferit Görükmez'in başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 17:01Afyon, Patates ve Ayçiçeği Tohumluk Üretiminde Merkez OlduAfyon, Patates ve Ayçiçeği Tohumluk Üretiminde Merkez OlduAfyonkarahisar, tohumluk patates ve ayçiçeği üretimiyle Türkiye'de ilk 5’e girdi.
 • 15:17Terör Saldırılarına TepkilerAfyonkarahisar kent merkezi, Sandıklı ve Şuhut ilçelerinde terör örgütü PKK'nın Hakkari ve Iğdır'daki terör saldırıları protesto edildi.
 • 15:10Afyonkarahisar'a 62 Doktor Ataması YapıldıAfyonkarahisar'a 62 Doktor Ataması YapıldıTürkiye Kamu Hastaneleri Birliği Afyonkarahisar Genel Sekreteri Op. Dr. Fikret Başkan, Afyonkarahisar’a 58 pratisyen hekim ve 4 uzman hekim olmak üzere toplamda 62 doktorun atandığını belirtti.
 • 18:25Afyonkarahisar'a 62 Doktor Ataması YapıldıAfyonkarahisar'a 62 Doktor Ataması YapıldıAfyonkarahisar Kamu Hastanelerine Sağlık Bakanlığının Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamanda 58 pratisyen hekim ve 4 uzman hekim olmak üzere toplamda 62 doktorun atandığı bildirildi.
 • 15:36Büyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüBüyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Törenden detaylar -Taarruz bisiklet turundan görüntüler-Bakan Veysel Eroğlu'nun konuşmasından detay-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Kocatepe'deki Başkomutan Mustafa Kemal Anıtı'nda tören gerçekleştirildi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Biz bir ve beraber olduğumuz sürece Allah'ın izniyle hiç kimse bu topraklarda kirli oyunlarını sahneye koyup muvaffak olamayacaktır.
 • 13:31Büyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüAfyonkarahisar'da, Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kocatepe'deki Başkomutan Mustafa Kemal Anıtı'nda tören yapıldı.
 • 11:49Afyonkarahisar Binlerce Kişi Zafer İçin YürüdüAfyonkarahisar Binlerce Kişi Zafer İçin YürüdüBüyük Taarruz'un 93'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Zafer Yolu Yürüyüşü, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katıldığı törenle yapıldı.
 • 10:19Binlerce Kişi Zafer İçin YürüdüBinlerce Kişi Zafer İçin YürüdüBüyük Taarruz'un 93'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Zafer Yolu Yürüyüşü, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katıldığı törenle yapıldı.
 • 02:54Eroğlu: Eroğlu: "Son Silah Toprağa Gömülünceye Kadar Bu Mücadele Devam Edecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu karşılayanlar- Bakan Eroğlu'nun vatandaşlarla tokalaşması- Bakan Eroğlu'nun kortej yürüyüşüne katıması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Kahraman polis ve askerimiz, bu kalleşlere en ağır şekilde cevap veriyorlar ve vermeye devam edeceklerdir.
 • 01:11Büyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kahraman polis ve askerimiz, bu kalleşlere en ağır şekilde cevap veriyorlar ve vermeye devam edeceklerdir.
 • 17:39Şuhut'ta Trafik Kazası: 2 YaralıAfyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde kamyonet ile motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi yaralandı.
 • 13:51Dünya Barış Elçisi Kaçmaz'dan Başkan Bozkurt'a ZiyaretDünya Barış Elçisi Kaçmaz'dan Başkan Bozkurt'a ZiyaretDoğa Koruma ve Milli Parklar 5.Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu ve Dünya Barış Elçisi Turgut Kaçmaz Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.
 • 16:26Bakan Eroğlu "Zafer Haftası" Etkinlikleri KatılacakOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun “Büyük Taarruz ve Zafer Haftası Kutlama” etkinlikleri kapsamında yarın kutlama etkinliklerinin yapılacağı memleketi Afyonkarahisar’a geleceği belirtildi.
 • 14:40CHP Afyon Gençliği "Zafer Haftası" Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Kocatepe'ye YürüyecekCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Taban, “Büyük Taarruz ve Zafer Haftası” kutlamaları etkinlikleri kapsamında 25 Ağustos’ta Zafer Yürüyüşü yapacaklarını ifade etti.
 • 11:17Atatürk'ün Konakladığı Karargah Ziyaretçilerini BekliyorKurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası Büyük Taarruz öncesinde Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının konakladığı Afyonkarahisar'daki "Büyük Taarruz Karargahı" ziyaretçilerini bekliyor.
 • 16:34Belediye Başkanı Çoban, Mezarlıktaki Çalışmaları Yerinde İncelediAfyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bayraktepe Mezarlığı'ndaki yol bakım çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 16:52Afyonkarahisar'da Kurbanlık Hayvan Hırsızlığı İddiasıAfyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde 3 gün önce çalındığı iddia edilen 5 büyükbaş hayvan, ilçe sınırları içerisindeki başka bir besihanede bulundu.
 • 18:55Şuhut Belediye Meclis ToplantısıŞuhut Belediye Meclisi Ağustos Ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un başkanlığında gerçekleşti.