SON DAKİKA SULAKYURT HABERLERİ

Son Dakika Sulakyurt Haberleri

17:32
Kaymakam Kazez, Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi Sulakyurt Kaymakamı Harun Kazez, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sınavında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:25
Okulların Tatil Edildiği Kırıkkale'de 163 Köy Yolu Kapalı Yoğun kar yağışı nedeniyle Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, 8 ilçe ile 2 beldede okullar 1 gün daha tatil edildi.
10:48
Kırıkkale'nin 6 İlçesinde Okullar Bir Gün Tatil Edildi Kırıkkale'nin ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
10:03
Yurtta Kış Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
09:41
Kırıkkale'de Eğitime Kar Engeli Kırıkkale'nin Keskin, Sulakyurt ve Karakeçili ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
13:25
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Kırıkkale'de yoğun kar yağışı nedeniyle 183 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
12:32
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:23
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
11:02
Kırıkkale'de 183 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kırıkkale'de kar yağışı nedeniyle 183 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:02
Kırıkkale'de Eğitime Kar Engeli Kırıkkale'nin Balışeyh ve Sulakyurt ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verildi.
17:24
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları Başladı Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
12:28
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları KIRIKKALE (AA ) Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
18:57
Kar Nedeniyle Yolda Mahsur Kalan 13 Öğrenci Kurtarıldı Ardahan’da kar ve tipi nedeniyle yolda mahsur kalan ve okul servisinde donma tehlikesi geçiren 13 öğrenci İl Özel İdaresi ekiplerince kurtarıldı.
Kar Nedeniyle Yolda Mahsur Kalan 13 Öğrenci Kurtarıldı
18:41
Macar Avcılardan Kırıkkale'de Domuz Avı Av turizmi kapsamında Kırıkkale'ye gelen Macaristanlı avcılar, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü'nün kontrol ve denetiminde sürek avı yaptı.
13:00
Kırıkkale'de Macar Avcılardan Domuz Avı Av turizmi kapsamında Kırıkkale'ye gelen Macaristanlı avcılar, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünün kontrol ve denetiminde sürek avı yaptı.
Kırıkkale'de Macar Avcılardan Domuz Avı
15:43
Bekleyecek - Başkan Kalay, Güven Tazeledi AK Parti Sulakyurt İlçe Başkanlığına, Güner Kalay yeniden seçildi.
15:42
Başkan Kalay, Güven Tazeledi AK Parti Sulakyurt İlçe Başkanlığına, Güner Kalay yeniden seçildi.
12:47
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı Kırıkkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı.
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı
16:19
Sulakyurt'ta Aşure Etkinliği Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde, yaklaşık bin 500 kişiye aşure dağıtıldı.
Sulakyurt'ta Aşure Etkinliği
16:39
Kazez, Öğrencilerle Bir Araya Geldi Sulakyurt Kaymakamı Harun Kazez, Türkiye Softbol Şampiyonası'nda başarı elde eden ortaokul öğrencileriyle bir araya geldi.
18:45
Sulakyurt'ta Öğrencilere Yardımcı Kitap Desteği Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde ilk ve ortaokul ile lise öğrencilerine yardımcı kitap ve yaprak testleri dağıtıldı.
Sulakyurt'ta Öğrencilere Yardımcı Kitap Desteği
14:52
Kırıkkale'de Aşure Etkinlikleri Sulakyurt ve Keskin ilçesindeki liselerde yapılan aşureler davetlilere ikram edildi.
Kırıkkale'de Aşure Etkinlikleri
18:07
Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi Kırıkkale’de 4 ilçede 194 üreticiye, 354 bin 511 lira ödeme yapılacak.
Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi
11:28
Kırıkkale'de Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi Dört ilçede 194 üreticiye, 354 bin 511 lira ödeme yapılacak.
Kırıkkale'de Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi
10:41
Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi Sulakyurt'ta Türkiye Gaziler Vakfı tarafından oluşturulan 1915 Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi, Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde ziyarete açıldı.
Çanakkale Şehitlik Gezici Savaş Müzesi Sulakyurt'ta
15:56
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kırıkkale'nin bazı ilçelerinde tören düzenlendi.
16:18
Dört İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da, 22 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
17:57
Sulakyurt'ta Tarım Sergisi Açıldı Kırıkkale’nin Sulakyurt ilçesinde çiftçilere yenilikler gösteren tarımsal tanıtım sergisi açıldı.
Sulakyurt'ta Tarım Sergisi Açıldı
15:01
Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı Buğday ve arpa ekiminin ağırlıklı olarak yapıldığı Kırıkkale’de alternatif ürünlere rağbet gösteren çiftçilerin, hasadı başladı.
Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı
17:54
Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı Kırıkkale’de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 85 yaşındaki Kore gazisi Haydar Yurt, törenle toprağa verildi.
Kore Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
17:47
Kırıkkale'de Kore Gazisi Yurt, Vefat Etti Kırıkkale'de tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 85 yaşındaki Kore gazisi Haydar Yurt, düzenlenen törenle toprağa verildi.
14:17
Sulakyurt'ta Değerlendirme Toplantısı Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde Kaymakam Harun Kazez başkanlığında okul müdürleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.
13:41
Kaymakam Kazez, Müftülük Personelini Ödüllendirdi Sulakyurt Kaymakamı Harun Kazez, müftülük personelini başarılarından dolayı ödüllendirdi.
Kaymakam Kazez, Müftülük Personelini Ödüllendirdi
10:11
Sulakyurt'ta Sünnet Şöleni Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde, sünnet şöleni düzenlendi.
Sulakyurt'ta Sünnet Şöleni
13:57
Sulakyurt'ta Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Sulakyurt ilçesinde, Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı, Kaymakam Harun Kazez başkanlığında yapıldı.
16:02
Kırıkkale'de Meralara Çeşme Yapıldı Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Recep Kırbaş, meralara yaptırdıkları sulukların hizmete girdiğini söyledi. Meralara toplam 7 içme suyu tesisi yapıldı.
Kırıkkale'de Meralara Çeşme Yapıldı
17:59
İlk Mantar Hasadını Valiye Hediye Ettiler Sulakyurt ilçesinde samana ekilen istiridye mantarının ilk hasadı Vali Ali Kolat’a hediye edildi.
İlk Mantar Hasadını Valiye Hediye Ettiler
13:47
Kırıkkale'de Meralara Sıvat ve Sulaklar Yapıldı Gıda tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından meralarda otlayan hayvanların su ihtiyacını karşılamak için içme suyu ve sulaklar yapıldı.
Kırıkkale'de Meralara Sıvat ve Sulaklar Yapıldı
14:21
Öğüt'ten Seçim Çabası Öğüt'ün bu çalışmaları olmasaydı, tarihinde en düşük katılım oranını yaşayan Ardahan'da katılım çok daha düşük olacaktı.
09:03
Cumhurbaşkanı Gül Kılıçdaroğlu'na Veda Ziyaretinde Bulunacak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na parti genel merkezinde veda ziyaretinde bulunacak.
Cumhurbaşkanı Gül Kılıçdaroğlu'na Veda Ziyaretinde Bulunacak
08:47
Rahvan At Yarışlarında Ödüller Sahiplerini Buldu 15. Ulusal Kültür ve Bal Festivali kapsamında yapılan Ardahan Rahvan At Yarışları Sulakyurt mevkiin de bugün saat 16.00 da başladı.
Rahvan At Yarışlarında Ödüller Sahiplerini Buldu
16:21
Rahvan At Yarışlarında Ödüller Sahiplerini Buldu 15. Ulusal Kültür ve Bal Festivali kapsamında yapılan Ardahan Rahvan At Yarışları, Sulakyurt mevkiinde başladı.
Rahvan At Yarışlarında Ödüller Sahiplerini Buldu
10:44
Ardahan'da Rahvan At Yarışları Büyük İlgi Gördü Ardahan Belediyesi ile Geleneksel Spor Dalları Federasyonu'nun ortaklaşa organize ettiği ve bu yıl ikincisi düzenlenen geleneksel Rahvan At yarışları, Sulakyurt köyünde yapıldı.
Ardahan'da Rahvan At Yarışları Büyük İlgi Gördü
16:06
Sulakyurt'ta İlk Mantar Hasadı Yapıldı Sulakyurt ilçesinde samana ekimi yapılan istiridye türü mantarının ilk hasadı yapıldı.
Sulakyurt'ta İlk Mantar Hasadı Yapıldı
10:24
Sulakyurt'ta İftar Programı Sulakyurt ilçesinde Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, iftar programı düzenlendi.
11:35
Gıda Zehirlenmesi Şüphesi Sulakyurt ilçesine bağlı Güzelyurt köyünde aralarında 15 çocuğun da bulunduğu 60 kişi gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
Gıda Zehirlenmesi Şüphesi
10:52
Kırıkkale'de Gıda Zehirlenmesi Kırıkkale'nin Sulakyurt ilçesinde 15'i çocuk 60 kişi gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alındı.
Kırıkkale'de Gıda Zehirlenmesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:31:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SULAKYURT HABERLERİ
[Hata Bildir]