SON DAKİKA SULEYMAN EVCİLMEN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Suleyman Evcilmen/biyografisi Haberleri

 • 13:24Süleyman Yaşar'dan Bank Asya Yorumu: Mülkiyet Hakkına Müdahale VarTaraf Gazetesi Yazarı, Ekonomist Süleyman Yaşar, Bank Asya’ya el koyma operasyonunun hukuka uygun olmadığını vurguladı.
 • 16:10MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, köylünün durumunun perişan olduğunu belirterek, “Köylü, MHP iktidarı ile yine milletin efendisi olacak.
 • 15:55Akparti İl Başkanı Hakan Kobal'dan MHP İl Başkanı Süleyman Burça CevapAkparti İl Başkanı Hakan Kobal'dan MHP İl Başkanı Süleyman Burça CevapAK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal, yaptığı yazılı açıklamada ile MHP il Bakanı Süleyman Burç’un iddialarına cevap verdi.
 • 19:52Seydişehir Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSeydişehir Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSüleyman Soylu'dan Uğur Işılak konserli miting AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya'da konserli miting yaptı.
 • 18:27Trabzonspor, Sportif Direktörlük İçin Süleyman Hurma ile Sözleşme İmzaladıTrabzonspor, Sportif Direktörlük İçin Süleyman Hurma ile Sözleşme İmzaladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Trabzonspor Kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu- Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma- İmza töreni Trabzonspor, sportif direktörlük için Süleyman Hurma ile anlaştı Trabzonspor Kulübü, Kayserispor'daki genel menajerlik görevinden ayrılan Süleyman Hurma ile sportif direktörlük için anlaşmaya vardı.
 • 17:23Trabzonspor, Süleyman Hurma ile Sözleşme İmzaladıTrabzonspor Kulübü, sportif direktörlük konusunda anlaşmaya vardığı Süleyman Hurma ile üç yıllık sözleşme imzaladı.
 • 17:21Trabzonspor Sportif Direktör Süleyman Hurma ile Sözleşme İmzaladıTrabzonspor Sportif Direktör Süleyman Hurma ile Sözleşme İmzaladıTrabzonspor sportif direktör olarak Süleyman Hurma ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 16:54Süleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingSüleyman Soylu'dan Uğur Işılak Konserli MitingAk Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Konya'da konserli miting yaptı.
 • 16:20AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, 27 Mayıs 1960 darbesinin Türkiye’de bir ara rejim başlattığını ve milletin buna son verdiğini belirterek, “Ara rejim Türkiye’yi bir avuç elite, bir avuç medya sahibine, İstanbul sermayesine, faiz lobisine, enflasyona teslim etmiştir" dedi.
 • 14:16MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, AKP’nin “istikrar” yalanının arkasına sığınarak vatandaşı aldattığını ifade ederek, "Parsel parsel satışlarda istikrar var. Yalanda, yolsuzlukta, adaletsizliklerde, talanda istikrar var. Ama iş millete gelince, milletin aşında, işinde istikrar yok” dedi.
 • 13:50Trabzonspor, Süleyman Hurma ile AnlaştıTrabzonspor, Süleyman Hurma ile AnlaştıTrabzonspor, uzun yıllar Kayserispor'da sportif direktör olarak görev yapan Süleyman Hurma ile anlaştı.
 • 13:10Trabzonspor, Sportif Direktörlük İçin Süleyman Hurma ile AnlaştıTrabzonspor Kulübü, Kayserispor'daki genel menajerlik görevinden ayrılan Süleyman Hurma ile sportif direktörlük için anlaşmaya vardı.
 • 15:10MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, Talas İlçesinde bulunan Fatma Hasçalık Ortaokulu’nda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’na katıldı.
 • 14:16MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, Talas’a bağlı Süleymanlı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 09:37Süleyman Hurma Kayseri'den AyrıldıSüleyman Hurma Kayseri'den AyrıldıKayserispor Kulübü'nün 10 yıldır genel menajerlik görevini yürüten Süleyman Hurma, Kayseri’den ayrıldı.
 • 00:42Süleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun halkı selamlaması-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Şuradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir söz söyleyeceğim; Sen bırak yüzde 30-35'leri. 5 seçimdir kaybediyorsun. Sen bir önceki genel seçimin altında oy alırsan bırakmayı taahhüt ediyor musun?"- "(HDP binalarındaki patlamalar) Adana'da Mersin'de kendi lokallerini bombalatacaksın.
 • 00:40Süleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıSüleyman Soylu - Seçimlerde Hile Yapılacağı İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun halkı selamlaması-Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Şuradan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na bir söz söyleyeceğim; Sen bırak yüzde 30-35'leri. 5 seçimdir kaybediyorsun. Sen bir önceki genel seçimin altında oy alırsan bırakmayı taahhüt ediyor musun?"- "(HDP binalarındaki patlamalar) Adana'da Mersin'de kendi lokallerini bombalatacaksın.
 • 18:28Süleyman Soylu: "(Demirtaş) Biz Senin Kandil'ini Söndürürüz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun karşılanması- Esnaf ve vatandaşlarla sohbet- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Demirtaş oradan 'bizim teşkilatımıza baskı kuruyorlar' demiş.
 • 18:23Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "(Demirtaş) Biz Senin Kandil'ini Söndürürüz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun karşılanması- Esnaf ve vatandaşlarla sohbet- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Demirtaş oradan 'bizim teşkilatımıza baskı kuruyorlar' demiş.
 • 16:06Süleyman Hurma: Süleyman Hurma: "Vicdanım Çok Rahat"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantıdan detay görüntüler-Süleyman Hurma'nın açıklamaları Süleyman Hurma Kayserispor'a veda etti- Hurma: "Vicdanım çok rahat, tam 10 yıldır elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim"- "Kayserispor Anadolu'nun en etkin futbol markası olmuştur, ülkemizin en iyi tesislerine sahip kulübüdür"- "10 yıl çok kolay silinebilir bir şey değil, ben artık Kayserisporluyum, insanlar istese de istemese de ben Kayserisporluyum" PTT 1. Lig'i şampiyon tamamlayarak, Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren Kayserispor'da genel menajerlik görevinden ayrılan Süleyman Hurma, vicdanının çok rahat olduğunu, 10 yıldır kulübe elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiğini söyledi.
 • 14:56Süleyman Hurma Kayserispor'a Veda EttiPTT 1. Lig'i şampiyon tamamlayarak, Spor Toto Süper Lig'e yükselme başarısı gösteren Kayserispor'da genel menajerlik görevinden ayrılan Süleyman Hurma, vicdanının çok rahat olduğunu, 10 yıldır kulübe elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettiğini söyledi.
 • 14:10Süleyman Hurma Kayserispor'a Veda EttiSüleyman Hurma Kayserispor'a Veda EttiKayserispor’un efsane menajeri Süleyman Hurma, adına düzenlenen veda yemeği ile takımına ve Kayseri’ye veda etti.
 • 13:21MHP Milletvekili Adayı Süleyman KorkmazMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, MHP’nin iktidara yürüyüş mitingine katılımın MHP’ye olan sevginin, ihtiyacın ve umudun göstergesi olduğunu söyledi.
 • 14:18Perihan Savaş, Süleyman Turan ve Üstün Asutay'a Sinema Onur ÖdülüPerihan Savaş, Süleyman Turan ve Üstün Asutay'a Sinema Onur ÖdülüBakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun ev sahipliğini yapacağı ödül töreninde Perihan Savaş, Süleyman Turan ve Üstün Asutay'a Sinema Onur Ödülü verilecek.
 • 13:53Süleyman Hurma: "Kayserispor Defterim Kapandı"Kayserispor'la olan genel menajerlik sözleşmesi sona eren Süleyman Hurma, aldığı teklifleri değerlendireceğini söyledi, "Kayserispor defterimi artık kapattım" dedi.
 • 13:25MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, “AKP’nin 13 yıldır millete izletmeye çalıştığı korku filmin sezon finali yaklaştı.
 • 09:46Demirel öldü mü? Süleyman Demirel Öldü iddiasıDemirel öldü mü? Süleyman Demirel Öldü iddiasıDemirel öldü mü? Süleyman Demirel Öldü iddiası gündeme bomba gibi düşse de hemen yalanlama geldi. Geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan Süleyman Demirel'in vefat ettiğine dair iddialar korkuttu. Demirel'in doktoru Cesur, "İddialar gerçek dışıdır. Sağlık durumu aynı" dedi.
 • 20:38Süleyman Demirel'in Öldüğü İddiası Doktoru Tarafından YalanlandıSüleyman Demirel'in Öldüğü İddiası Doktoru Tarafından YalanlandıGeçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılan Süleyman Demirel'in vefat ettiğine dair iddialar korkuttu. Demirel'in doktoru Cesur, "İddialar gerçek dışıdır. Sağlık durumu aynı" dedi.
 • 20:34Kayserisporlu Futbolculardan Süleyman Hurma AçıklamasıKayserispor’un kaptanı Abdullah Durak ve tecrübeli oyuncu Murat Akın, Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma’nın takımın başında kalması için Onursal Başkan Mehmet Özhaseki ve şehrin ileri gelenlerinin harekete geçmesi çağrısında bulundu.
 • 13:20MHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, piyasadaki durgunluğun ve her geçen gün kent merkezlerinde açılan büyük alış veriş merkezilerinin küçük esnafı bitirme noktasına getirdiğini söyledi.
 • 23:03Süleyman Seba Spor Ödülleri Düzenlenen Gecede Sahiplerini BulduBeşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba adına düzenlenen organizasyonda çeşitli dallarda yılın en'leri ödülleri verildi.
 • 22:11Anadolu Ajansı'na "Süleyman Seba Spor Ödülü"Şişli Meslek Yüksek Okulu'nun, geçen yıl 88 yaşında vefat eden Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın anısına düzenlediği "Süleyman Seba Spor Ödülleri"nde Anadolu Ajansı, "Yılın Sporda En Başarılı Haber Ajansı" ödülüne layık görüldü.
 • 17:55MHP Kayseri Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMHP Kayseri Milletvekili Adayı Süleyman Korkmaz AçıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili adayı Süleyman Korkmaz, Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti.
 • 16:41Kayserispor'da Süleyman Hurma Dönemi Sona EriyorPTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'da yaklaşık 10 yıldır genel menajerlik görevini yürüten Süleyman Hurma, sezon sonunda sarı-kırmızılı kulüpten ayrılacağını açıkladı.