SON DAKİKA SULEYMAN EVCİLMEN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Suleyman Evcilmen/biyografisi Haberleri

 • 12:59Bergama Belediyespor'un İlk Transferi Kaleci SüleymanSpor Toto 3'üncü Lig takımlarından Bergama Belediyespor, 24 Haziran'da gerçekleşen genel kurulda başkanlık koltuğuna oturan Süleyman Türkoğlu yönetiminde yeni sezon çalışmalarına start vererek ilk transferini yaptı.
 • 19:21Süleyman Caner: Süleyman Caner: "Transferin Büyük Bir Bölümün Tamamladık"Spor Toto 2. Lig’e yükselen Zonguldak Kömürspor Kulübü’nün başkanı Süleyman Caner, transfer çalışmaları ve stat hakkında değerlendirmede bulundu.
 • 18:52Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, “Hem sahip olduğumuz nitelikli insan gücünü değerlendirebilmek hem de uluslar arası nitelikli insan gücünden en yüksek düzeyde yararlanabilmek için yeni bir düzenlemeyi getirdik” dedi.
 • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..
 • 13:37Nsu Kurbanı Süleyman Taşköprü Hamburg'da AnıldıNsu Kurbanı Süleyman Taşköprü Hamburg'da AnıldıAltona'nın merkezindeki Spritzenplatz Meydanı'nda düzenlenen anma etkinliğine, 23 Kasım 1992'de Mölln'de neonazilerin kundakladığı evde ablası, babaannesi ve kuzenini kaybeden, kendisi ise ağır yaralı kurtulan İbrahim Arslan da katıldı.
 • 12:57Bilecik Valisi Süleyman Elban'ın İlçe ZiyaretleriBilecik Valisi Süleyman Elban'ın İlçe ZiyaretleriBilecik Valiliği atanana Süleyman Elban, ilçelerde bir takım ziyaretlerde bulundu.
 • 17:07Nsu Kurbanı Süleyman Taşköprü, Hamburg'da Anıldı…Nsu Kurbanı Süleyman Taşköprü, Hamburg'da Anıldı…Alman ırkçı terör örgütü Nasyonal Sosyalist Yeraltı'nın (NSU) 27 Haziran 2001'de haince öldürdüğü Süleyman Taşköprü, katledilişinin 15. yılında anıldı.
 • 02:58Süleyman Soylu: Süleyman Soylu: "Trabzon, Bir Spor Şehridir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun vatandaşla sohbeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu'nun taziye ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "Trabzon, bir spor şehridir ve Trabzon'a her türlü spor aktivitesi yakışır" "İyi bir koordinasyonla, çok önemli ve bittiği zaman inşallah hepimizin 5 yıldız, pekiyi vereceği bir organizasyonu (Uluslararası Okul Sporları Olimpiyatları) alnımızın akıyla buradan çıkaracağımıza inanıyorum" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Trabzon, bir spor şehridir ve Trabzon'a her türlü spor aktivitesi yakışır. Trabzon, bunlardan istifade eder ama yine bilmenizi isterim ki buraya gelenler de gidenler de bu anlayışından istifade ederler.
 • 18:37Bergama Belediyespor'da Yeni Başkan Süleyman TürkoğluBergama Belediyespor'da Yeni Başkan Süleyman TürkoğluBergama Belediyespor Kulübü’nün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda, delegelerin oylarını alan Süleyman Türkoğlu başkan seçildi.
 • 16:47Gaziantep Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Gaziantep Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden "Yetep - Yetişkin Praktik...Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Avrupa Birliği Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı’nın finanse ettiği “YETEP-Yetişkin Eğitiminde Pratik Beceriler” isimli ERASMUS+ projesi hizmet içi eğitim faaliyetleri tamamlandı.
 • 13:5096 Yaşındaki Yaşındaki Süleyman Dede Top Peşinde Koşuyor96 Yaşındaki Yaşındaki Süleyman Dede Top Peşinde KoşuyorAntalya'nın Demre ilçesinde yaşayan 96 yaşındaki Süleyman Dede, dinçliğiyle görenleri hayrete düşürüyor.
 • 10:49MHP Genel Başkan Adayı Süleyman Servet Sazak AçıklamasıMHP Genel Başkan adayı Süleyman Servet Sazak, "19 Haziran’da da şahit olduğumuz gibi tüzük kurultayı sadece bir adayın gizli gündem blokajıyla amacın dışına taşınmış ve adaylar arası bir öc alma yarışına dönüşmüştür.
 • 10:33Süleyman Çakır Huzurevi'nden Çalışanlarına ve Ailelerine İftar DavetiSüleyman Çakır Huzurevi'nden Çalışanlarına ve Ailelerine İftar DavetiEskişehir Hacı Süleyman Çakır Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi çalışanları ve aileleri iftar yemeğinde bir araya gelerek, oruçlarını hep birlikte açtılar.