05:2300
SON DAKİKA SURİYE HABERLERİ

Son Dakika Suriye Haberleri

   

  Kanada'da Işid Operasyonu

  Kanada'da Işid Operasyonu

  Kanada Kraliyet Atlı Polisi RCMP, Alberta ve Ontario eyaletlerinde IŞİD ile bağlantısı olabilecek kişileri araştırmaya başladı. (Bugün 05:19)

   

  ABD Suriye'deki Amerikalı Rehineleri Kurtarmak İçin Operasyon Düzenlemiş

  Pentagon, Suriye'de IŞİD'in elindeki Amerikalı rehineleri kurtarmak için hava ve kara unsurlarının dahil olduğu gizli bir operasyon düzenlendiğini açıkladı Ancak bu yaz düzenlenen operasyonun, rehinelerin hedeflenen noktada bulunmaması nedeniyle başarısız olduğu belirtildi. (Bugün 03:24)

   

  ABD Özel Kuvvetleri, Amerikalı Rehineleri Kurtarmak İçin Operasyon Yapmış

  Amerikan Özel Kuvetleri’nin, aralarında Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü tarafından vahşi bir şekilde başı kesilerek öldürülen foto muhabiri Foley’in de bulunduğu Amerikalı rehineleri kurtarmak için bu yaz başında Suriye’ye sızarak operasyon düzenlediği ortaya çıktı. (Bugün 02:57)

   

  İspanyol Hükumeti, Amerikalı Gazetecinin İnfazını Kınadı

  İspanyol Hükumeti, Amerikalı Gazetecinin İnfazını Kınadı

  İspanyol hükumeti, 2012'den bu yana Suriye'de rehin tutulan Amerikalı gazeteci James Foley'in IŞİD örgütünce infaz edilmesini kınadı. (Dün 22:46)

   

  Şam'da Kimyasal Silah Kullanıldı

  Şam'da Kimyasal Silah Kullanıldı

  Rejim güçlerinin Suriye'nin Başkenti Şam'ın Cobar bölgesine "zehirli gazlarla" saldırmasında 5 kişinin öldüğü iddia edildi. (Dün 22:22)

   

  Amerikalı Gazetecinin Işid Tarafından İnfazı

  Amerikalı Gazetecinin Işid Tarafından İnfazı

  Obama: "Bugün tüm dünya, Jim Foley'nin terör örgütü IŞİD tarafından vahşice öldürülmesinden dehşete düştü" "ABD, halkımızı korumak için yapması gereken her şeyi yapmaya devam edecek" "IŞİD gibi bir örgütün 21'inci yüzyılda yeri yok. Ortadoğu'daki hükümetler ve halklar, bu kanseri yayılmaması için ortadan. (Dün 21:58)

   

  Amerikalı Gazetecinin İnfaz Görüntüleri

  İngiltere Başbakanı Cameron: "Gazetecinin öldürülmesi barbarca ve gaddarca bir eylem" "Aşırıcılık ve terörizmle başedilmesi için daha sert kanunların getirilmesi kapsamında her zaman yeni tekliflerde bulunacağız" "Kişinin (Videoda görülen İngiliz aksanlı IŞİD militanını) kim olduğunu tespit edemedik. (Dün 21:46)

   

  İtalya Hayali Fethiye'de Son Buldu

  İtalya Hayali Fethiye'de Son Buldu

  Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yasa dışı yollarla İtalya'ya geçmeye hazırlandıkları belirlenen Afganistan, Burma ve Suriye uyruklu 105 kaçak ile 1 Azeri uyruklu organizatör saklandıkları Çığlık Koyu'nda, jandarma tarafından yakalandı. (Dün 21:03)

   

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı

  Dünya Müslüman Alimler Birliği 4. Dönem Toplantısı

  Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Görmez: "Alimlerin bir ihtilaf ve ayrılık içinde olması ümmete büyük zarar vermektedir. (Dün 20:31)

   

  İtalya Hayali Fethiye'de Son Buldu

  İtalya Hayali Fethiye'de Son Buldu

  Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde yasa dışı yollarla İtalya'ya geçmeye hazırlandıkları belirlenen Afganistan, Burma ve Suriye uyruklu 105 kaçak ile 1 Azeri uyruklu organizatör saklandıkları Çığlık Koyu'nda, jandarma tarafından yakalandı. (Dün 20:01)

   

  Filistinliler Sağlık Kontrolünden Geçirildi

  Filistinliler Sağlık Kontrolünden Geçirildi

  Kilis İl Halk Sağlık Müdürlüğü tarafından çadırlarda kalan Filistinliler, sağlık kontrolünden geçirildi. (Dün 19:27)

   

  Haluk Koç: 'Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir' -

  Haluk Koç: "Kurultayın tarihi ve yapılacağı yer bellidir" -

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 28 Ağustos'taki yemin törenine ilişkin, "Sayın Genel Başkanımız, yemin törenine katılmayacak. (Dün 19:24)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:23:52. #1.11#