SON DAKİKA SÜTÇÜLER HABERLERİ

Son Dakika Sütçüler Haberleri

 • 14:41 Isparta Bakan Eroğlu: Millet Ormancılığına Geçtik Isparta Bakan Eroğlu: Millet Ormancılığına Geçtik Bakan Eroğlu: Millet ormancılığına geçtikORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Artık orman köylüleri orman teşkilatının hasmı değil hısmı olacak.
 • 13:07 Bakan Eroğlu: Millet Ormancılığına Geçtik Bakan Eroğlu: Millet Ormancılığına Geçtik Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Artık orman köylüleri orman teşkilatının hasmı değil hısmı olacak.
 • 12:57 Bakan Eroğlu: "Su Akıyor Biz Yapıyoruz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Isparta güller diyarıydı artık göletler ve barajlar diyarı" dedi.
 • 15:34 Eski Başkanın Öldüğü Kazada, Yola Dubalar Sonradan Konuldu İddiası (2) Eski Başkanın Öldüğü Kazada, Yola Dubalar Sonradan Konuldu İddiası (2) Kazada ÖLEN BAŞKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDIIsparta- Eğirdir karayolunda dün yolcu otobüsü ve otomobilin çarpıştığı kazada yaşamını yitiren Isparta eski Belediye Başkanı 50 yaşındaki Hasan Balaman için Isparta merkez Ulu Cami'de cenaze töreni düzenlendi.
 • 12:42 Yeşil Sütçüler'e Tatil Köyü Yeşil Sütçüler'e Tatil Köyü Isparta Sütçüler Belediye Başkanı Mustafa Üstün, ilçesine tatil köyü kazandıracak.
 • 15:22 Emniyet Amirine "Suçu Bildirmeme" Soruşturması Isparta'nın Sütçüler ilçesinde bir cenaze töreninde devlet kurumlarını aşağılayan emekli emniyet müdür yardımcısıyla ilgili işlem yapmayan emniyet amiri hakkında soruşturma açıldı.
 • 13:44 Fotokapan ve Uydu Takip Sistemi, Kaçak Avcılığı Engelliyor Fotokapan ve Uydu Takip Sistemi, Kaçak Avcılığı Engelliyor Doğa Koruma ve Milli Parklar Isparta Şube Müdürlüğü'nün, nesli tükenme tehlikesi altına olan yabani hayvanların belirlenmesi amacıyla araziye koydukları fotokapanlar kaçak avcılığı engelliyor.
 • 11:32 İthal Et Sakatat Fiyatlarını Yükseltti İthal Et Sakatat Fiyatlarını Yükseltti İthal karkas et ile birlikte Erzurum’da büyükbaş hayvan kesimi azaldı.
 • 14:32 Isparta - 30 Yıllık Rüya Melikler Köprüsü'nün Yüzde 75'i Tamamlandı Isparta - 30 Yıllık Rüya Melikler Köprüsü'nün Yüzde 75'i Tamamlandı 30 yıllık rüya Melikler Köprüsü'nün yüzde 75'i tamamlandı Isparta'nın Sütçüler İlçesi'ni Antalya Dereboğazı yoluna bağlayacak olan 380 metre uzunluğundaki Melikler Köprüsü'nün yüzde 75'i tamamlandı.
 • 11:27 Türkiye'nin Ortalama Hane Halkı Büyüklüğü Azaldı Türkiye'nin Ortalama Hane Halkı Büyüklüğü Azaldı Türkiye'nin 2014 yılında 3,57 olan ortalama hane halkı büyüklüğünün 2015 yılında azalarak 3,52 olarak gerçekleştiği bildirildi. Hane halkı en büyük il ise 7,04 ile Şırnak oldu.
 • 11:51 Burdur'da Çay Yerine Süt Servisi Burdur'da Çay Yerine Süt Servisi Türkiye’nin süt ihtiyacının yüzde 2,5’ini günlük bin 50 ton süt üretimi ile karşılayan Burdur’da, süt fiyatlarındaki kriz nedeniyle süt üreticisine destek çalışmaları başladı.
 • 13:32 Tütüncü, Sütçüler Devlet Hastanesi İnşaatını İnceledi Tütüncü, Sütçüler Devlet Hastanesi İnşaatını İnceledi Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, inşaatı tamamlanmak üzere olan Sütçüler Devlet Hastanesi inşaatını inceledi.
 • 11:42 Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri Paylaştı Savcı Arıcan Bu Kez Torpilin Yapıldığı Adliyeler ve Elenen Birincileri Paylaştı Kızı, hakimlik sınavında 90 puan üzeri alan ancak mülakatta düşük puan verilerek elenen Savcı Menderes Arıcan, sosyal medya hesabından adliye yazı işleri personel alımıyla ilgili yeni torpil listesi paylaştı.
 • 10:22 Kepez Belediyesi Düden Yolunda Asfalt Çalışması Başlattı Kepez Belediyesi Düden Yolunda Asfalt Çalışması Başlattı Kepez Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi, DSİ su kanalının güneyinden geçen yolun 2. etabında asfalt çalışması başlattı.
 • 08:58 Antalya'da Fırtınanın Ardından Antalya'da Fırtınanın Ardından Antalya’da dün akşam saatlerinde başlayan ve gece saat 04.00 sıralarına kadar devam eden sağanak yağmur ve fırtına, şehrin birçok bölgesinde etkili oldu.
 • 08:40 Fırtınadan Ağaçlar Devrildi Fırtınadan Ağaçlar Devrildi Görüntü Dökümü : Ekiplerin devrilen ağaçları iş makineleriyle temizlemesi Araçların üzerine devrilen ağaç Site içerisindeki kedinin görüntüleri Antalya'da fırtına ve sağanak etkili oldu Demre ilçesinde hortum nedeniyle bazı evlerin camlarının patlaması sonucu 10 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı Aksu ilçesinde bir caminin minaresi hortum nedeniyle devrildi, Kepez ilçesinde de bir yurda ait kermes çadırı çöktü Demre Kaymakamı Uz: "Tam bilinmemekle birlikte 800 ile bin dönüm arasında alanda zarar var" Antalya'da kuvvetli rüzgar ve sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 01:03 Antalya^da Şiddetli Fırtına Çatıları Uçurdu Antalya^da Şiddetli Fırtına Çatıları Uçurdu Antalya’da akşam saatlerinde etkisini göstermeye başlayan sağanak yağmur ve fırtına, şehrin birçok bölgesinde etkili olurken, fırtına nedeniyle kentin birçok noktasında binaların çatısı uçtu, konutlar zarar gördü.
 • 23:30 Fırtına ve Sağanak Etkili Oldu Fırtına ve Sağanak Etkili Oldu Görüntü Dökümü : Minaresi devrilen camiden görüntüler Zarar gören seradan görüntüler Kentte devrilen ağaç ve trafik levhaları Hasar gören iş yeri ve araçlardan görüntüler Vatandaşlarla röportaj Antalya'da fırtına ve sağanak etkili oldu Demre ilçesinde hortum nedeniyle bazı evlerin camlarının patlaması sonucu 10 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı Aksu ilçesinde bir caminin minaresi hortum nedeniyle devrildi, Kepez ilçesinde de bir yurda ait kermes çadırı çöktü Demre Kaymakamı Uz: "Tam bilinmemekle birlikte 800 ile bin dönüm arasında alanda zarar var" Antalya'da kuvvetli rüzgar ve sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 22:41 Antalya'da Fırtına ve Sağanak Etkili Oldu Antalya'da kuvvetli rüzgar ve sağanak, hayatı olumsuz etkiledi.
 • 12:03 Litresi 50 Liraya Litresi 50 Liraya "Yok Satan" Süt Aydın'ın İncirliova ilçesindeki deve üretim çiftliğinde litresi 50 liradan satılan deve sütü, gerek yurt içinden gerekse yurt dışından talep görüyor.
 • 17:41 Antalya, Burdur ve Isparta'da Planlı Elektrik Kesintileri Akdeniz Edaş, tesis ve bakım onarım çalışmaları sebebiyle Antalya, Burdur ve Isparta’da planlı elektrik kesintisi uygulanacağını bildirildi.
 • 13:51 Sgk, Esnafı Kayıtdışı İstihdam Konusunda Bilgilendirdi Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Adana İl Müdürlüğü tarafından, meslek odalarına yönelik toplantıda Adanalı esnaf ve sanatkarlara kayıtdışı istihdam konusunda bilgilendirme yapıldı.
 • 10:47 Antalya, Burdur ve Isparta'da Planlı Elektrik Kesintileri Akdeniz Edaş, tesis ve bakım onarım çalışmaları sebebiyle Antalya, Burdur ve Isparta’da planlı elektrik kesintisi uygulanacağını bildirildiAkdeniz Edaş, tesis ve bakım onarım çalışmaları sebebiyle 07 Ocak tarihlerinde Antalya, Burdur ve Isparta’da planlı elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 12:15 Isparta Güne Karla Başladı Isparta Güne Karla Başladı Isparta'da gece başlayan yoğun kar yağışı kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde de etkili oldu.
 • 11:26 Isparta Güne Karla Başladı Isparta Güne Karla Başladı Isparta'da gece başlayan yoğun kar yağışı, kent merkezi başta olmak üzere ilçelerde de etkili oldu.
 • 17:20 Antalya, Isparta ve Burdur'da Planlı Elektrik Kesintileri Akdeniz EDAŞ tarafından yapılacak olan tesis,bakım ve onarım çalışmaları ve TEİAŞ bakım çalışmaları sebebiyle 1 Ocak tarihinde Antalya ,02 Ocak tarihinde ise Antalya, Isparta ve Burdur’da bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
 • 10:10 Antalya ve Isparta'da Planlı Elektrik Kesintisi Akdeniz EDAŞ tarafından yapılacak olan tesis ve bakım, çalışmaları, sebebiyle 26 Aralık tarihinde Antalya ve Isparta’da bazı ilçe ve mahallelere elektrik verilmeyeceği bildirildi.
 • 11:32 Antalya, Burdur ve Isparta'da Elektrik Kesintileri Akdeniz EDAŞ, bakım, tesis ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından yapılacak tesis çalışmaları sebebiyle Antalya, Burdur ve Isparta’da planlı elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 16:07 Meteoroloji'den Sis, Buzlanma ve Don Uyarısı Meteoroloji Antalya 4’üncü Bölge Müdürlüğü, Antalya’ya gece ve sabah saatlerinde sis, buzlanma ve don uyarısında bulundu.
 • 10:05 Antalya, Burdur ve Isparta'da Planlı Elektrik Kesintileri Akdeniz EDAŞ, bakım, tesis ve Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından yapılacak tesis çalışmaları sebebiyle Antalya, Burdur ve Isparta’da planlı elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 14:08 Antalya, Burdur ve Isparta'da Elektrik Kesintisi Akdeniz Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Akdeniz EDAŞ), tesis çalışmaları nedeniyle cumartesi günü Antalya, Burdur ve Isparta'nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 10:26 Antalya, Burdur ve Isparta'da Elektrik Kesintileri Akdeniz EDAŞ, Antalya, Burdur ve Isparta’da elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 11:14 Oto Tamircilerinin Sigorta Şirketleriyle İlgili Yaşadıkları Sorunlar Konuşuldu Adana Oto Kaporta ve Egzozcular Esnaf Odası üyeleri, kazalı araçlarla ilgili yaşadıkları sorunlar ve çözüm yolları konusunda bilgilendirildi.
 • 15:26 Yeni Kabine Onaylandı...(2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 64. hükümet listesini onayladı.
 • 10:09 Antalya, Burdur ve Isparta'da Elektrik Kesintileri Akdeniz EDAŞ, 21 Kasım tarihinde Antalya, Isparta ve Burdur’da elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
 • 11:41 Antalya, Burdur ve Isparta'da Elektrik Kesintisi Akdeniz EDAŞ, Antalya, Burdur ve Isparta’da 17-18 Kasım günü, bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacağını bildirdi.
 • 16:12 Yazılı Kanyon'un Asfaltı Isparta Belediyesi'nden Yazılı Kanyon'un Asfaltı Isparta Belediyesi'nden Orman ve Su İşleri Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan Sütçüler Çandır’daki Yazılı Kanyon Tabiat Parkı’na ulaşımı sağlayan 2 kilometrelik stabilize yolu Isparta Belediyesi sıcak asfaltla kaplıyor.
 • 17:05 Akdeniz Edaş'tan Elektrik Kesinti Uyarısı Akdeniz EDAŞ tarafından yapılan açıklama ile Antalya’da 6 ilçede yapılacak tesis çalışmaları sebebiyle 12 Kasım tarihinde elektrik verilemeyeceği bildirildi.
 • 15:08 Akdeniz Edaş'tan Elektrik Kesinti Uyarısı Akdeniz EDAŞ tarafından yapılan açıklama ile Antalya’da 6 ilçede yapılacak tesis çalışmaları sebebiyle 11 Kasım tarihinde elektrik verilemeyeceği bildirildi.
 • 11:44 Kepez'de 5 Mahalleye Daha Aile Sağlığı Merkezi Kepez'de 5 Mahalleye Daha Aile Sağlığı Merkezi 350 yataklı Sütçüler Devlet Hastanesi, 1000 yataklı şehir hastanesi ve 50 ünitelik ağız ve diş sağlığı merkezi yatırımlarıyla sağlığın merkezi olan Kepez’de, vatandaşların Aile Sağlığı Merkezi (ASM) talepleri de karşılanıyor.
 • 01:27 Atama Kararı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na (HSYK) ait atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 12:47 Baka, 2014-2023 Bölge Planı'nı Açıkladı Baka, 2014-2023 Bölge Planı'nı Açıkladı Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Genel Sekreteri Mehmet Sırrı Özen, 2014-2023 Bölge Planı’nı açıkladı.
 • 19:22 Çavuşoğlu: Çavuşoğlu: "300'den Fazla Mega Projemizi İnşallah Hayata Geçireceğiz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, yarın İstanbul'da üçüncü havalimanının kredi lansmanının olduğunu belirterek, "Ne kadar engellemeye çalışırlarsa çalışsınlar, Allah'ın izniyle bunları da bitireceğiz" dedi.
 • 16:19 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çavuşoğlu Antalya'da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, yarın İstanbul'da üçüncü havalimanının kredi lansmanının olduğunu belirterek, "Ne kadar engellemeye çalışırlarsa çalışsınlar, Allah'ın izniyle bunları da bitireceğiz" dedi.
 • 19:48 Hsyk: 137 Adli, 19 İdari Hakim ve Savcının Görev Yerleri Değişti Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesi'nin adli ve idari yargı kararnameleri kapsamında yapılan açıklamaya göre, 137 adli, 19'u idari hakim ve savcının görev yerleri değişti.
 • 18:58 Hysk 137 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 137 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi.
 • 18:35 HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi HSYK 156 Hakim ve Savcının Görev Yerini Değiştirdi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, adli yargı kararnamesiyle 137, idari yargı kararnamesiyle 19 hakim ve savcının görev yerlerini değiştirdi.
 • 15:07 Genel Seçime Doğru AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, vatandaş odaklı siyaset ürettiklerini bildirdi.
 • 16:23 Antalya Sağlıkta da Marka Olacak Antalya Sağlıkta da Marka Olacak Antalya Kamu Hastaneleri Birliği (AKHB) Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, önümüzdeki birkaç ay içinde tamamlanması planlanan yeni hastanelerle yaklaşık 800 yatağın daha devreye gireceğini açıkladı.
 • 19:34 Besicinin Yüzü Gülmedi Besicinin Yüzü Gülmedi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hayvan pazarından genel detaylar- Kurbanlıklardan görüntü- Satış yapan bir besiciden detay- 17 bin liraya satılan kurbanlık- Kurbanlığın sahibi ile röportaj- Detay görüntüler- Hancı Besici ve Sütçüler Odası Başkanı Sebahattin Bingöl ile röportaj- Pazarlık yapanlardab detay- Besicilerden Mehmet Kılıçalp ile röportaj Erzurumlu besicinin yüzü gülmedi- Erzurum'daki kurban pazarında besicileri, arife günü olmasına rağmen istedikleri satışı yapamayınca kurbanlıklarının elinde kalacağı endişesi sardı- Hancı Besici ve Sütçüler Odası Başkanı Bingöl: - "Kurbanlık sayısı bu yıl Erzurum'da çok fazla, elde kalacak gibi görünüyor.