23:3800
SON DAKİKA SÜTÇÜLER HABERLERİ

Son Dakika Sütçüler Haberleri

  Isparta Seçim Sonuçları

  30 Mart Yerel Seçimlerinde Isparta merkezde Belediye Başkanlığı seçimini MHP’nin adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre Isparta'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 5'ini AK Parti, 2'sini CHP, 2'sini MHP, 1'ini BBP ve 1'ini DP kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu, Kemalpaşa'da Asker Uğurladı

  Başkan Kocaoğlu, Kemalpaşa'da Asker Uğurladı

  Kemalpaşa ilçesi ve mahallelerini ziyaret eden Izmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, askere giden gençlerin heyecanına ortak oldu, birlikte çiftetelli oynadı. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  Tütüncü'den Antalya Esnafları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ne Ziyaret

  Tütüncü'den Antalya Esnafları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ne Ziyaret

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan Antalya Esnafları Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ne ziyarette bulundu. (31 Ocak 2014 Cuma )

   

  Tütüncü, 'Kepez'in Doğu Yakasını Şehirleştirdik'

  Tütüncü, "Kepez'in Doğu Yakasını Şehirleştirdik"

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Beşkonaklılar Mahallesi’nde Cahit Akkaya’nın, Habibler Mahallesi’nde Faruk Çelik ile Ali Çelik’in evlerinde ve bir kafede vatandaşlarla bir araya geldi. (30 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Halk Desteğiyle Emniyete 47 Araç

  Halk Desteğiyle Emniyete 47 Araç

  Emniyet Genel Müdürlüğü, Isparta Özel İdaresi, Isparta Huzuru Sevenler ve Destekleyenler Derneği ve işadamlarının katkılarıyla Isparta Emniyet Müdürlüğü’ne kazandırılan 47 hizmet aracının tanıtımı için tören düzenlendi. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

 

  Yağışlar Sürecek, Sıcaklık Düşmeyecek

  Yağışlar Sürecek, Sıcaklık Düşmeyecek

  Türkiye, yarından itibaren yeni bir yağışlı sistemin etkisine girecek. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  Haşere ve Sinekle 'Doğa Dostu' Mücadele

  Haşere ve Sinekle "Doğa Dostu" Mücadele

  Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü'nde yürütülen bir çalışma, Antalya'da endemik bir tür olan Sütçüler kekiği ile çalba adlı kekik türünün haşere ve sineklerle mücadelede oldukça etkili olduğunu ortaya çıkardı Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çetin: "Kekik türünün içindeki kimyasallar. (27 Ocak 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri