SON DAKİKA TAKSİM HABERLERİ

Son Dakika Taksim Haberleri

 • 19 Şubat 2017 23:01 Özhaseki: Kandil, Kayyumlar ve Benim İçin Ölüm Fetvası Verdi Özhaseki: Kandil, Kayyumlar ve Benim İçin Ölüm Fetvası Verdi Çevre Bakanı Özhaseki, PKK'nın Kandil'deki yöneticilerinden doğuda görev yapan kayyumlar için "Hepsini vurun' talimatı geldiğini, kendisi için de defalarca ölüm fetvası çıktığını açıkladı.
 • 19 Şubat 2017 22:33 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Açıklaması Kayseri Ticaret Odası Tarafından düzenlenen ‘Gelecek Kayseri’de’ programına katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, “Kayyumların hepsini vurun diye Kandil’den haber geldi.
 • 19 Şubat 2017 19:01 Adıyaman'da Toplu Açılış Töreni Adıyaman'da Toplu Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkede yüzde 50 artı 1 ile iş başına gelecek cumhurbaşkanının, millete karşı sorumluluklarını yerine getirmek dışında bir niyetinin olmayacağını, bunun gerçek demokratlar ve demokrasiyi sindirenlerce bilineceğini belirterek, "Aksini söyleyen emin...
 • 19 Şubat 2017 17:10 Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı harekatında Cerablus'un ardından El Bab'ın da DEAŞ'tan temizlenmek üzere olduğunu belirterek, "Bundan sonraki süreçte Münbiç var.
 • 19 Şubat 2017 17:03 Gaziantep Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz Gaziantep Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı harekatında Cerablus'un ardından El Bab'ın da DEAŞ'tan temizlenmek üzere olduğunu belirterek, "Bundan sonraki süreçte Münbiç var.
 • 19 Şubat 2017 16:36 Dha Yurt Bülteni-9 Dha Yurt Bülteni-9 1)ERDOĞAN: RAKKA'YI DA O KATİL SÜRÜSÜNDEN TEMİZLEYECEĞİZCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı harekatında Cerablus'un ardından El Bab'ın da DEAŞ'tan temizlenmek üzere olduğunu belirterek, "Bundan sonraki süreçte Münbiç var.
 • 19 Şubat 2017 16:19 Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz Erdoğan: Rakka'yı da O Katil Sürüsünden Temizleyeceğiz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fırat Kalkanı harekatında Cerablus'un ardından El Bab'ın da DEAŞ'tan temizlenmek üzere olduğunu belirterek, "Bundan sonraki süreçte Münbiç var.
 • 19 Şubat 2017 16:02 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sırada Münbiç ve Rakka Var" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye’ye girme kararının Gaziantep’teki bir düğünde 56 kişinin öldürüldüğü bombalı saldırının ardından alındığını belirterek, El Bab operasyonunun tamamlanmak üzere olduğunu, sırada Münbiç ve Rakka’nın olduğunu söyledi.
 • 19 Şubat 2017 15:38 Gaziantep'te Toplu Açılış Töreni Gaziantep'te Toplu Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Anayasa değişikliğinde yargıyla ilgili de reform mahiyetinde düzenlemeler var. Her şeyden önce yargının bağımsızlığı, tarafsızlığıyla güçlendiriliyor.
 • 19 Şubat 2017 15:31 Bu Ithamı Yöneltenlerin Dikili Tek Ağacı Yok Bu Ithamı Yöneltenlerin Dikili Tek Ağacı Yok" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne istediniz de yapamadınız" eleştirilerine ilişkin, "Dikkat edin, bu ithamı bize yöneltenlerin, hayatları boyunca ülke için dikili ağaçları, hayırlı hizmetleri yok.
 • 18 Şubat 2017 12:07 Elden Ele Yadigar, Yamalı Bohça Sergisi" Fransız Elisabeth Strub Madzar ve Hayat Ağcı Grubu'nun Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi'nde düzenledikleri, yamalı bohça el işi eserlerinin yer aldığı sergi ilgi görüyor.
 • 18 Şubat 2017 11:01 Vakıflar, Taksim'e Cami Tartışmalarına Son Noktayı Koydu Vakıflar, Taksim'e Cami Tartışmalarına Son Noktayı Koydu Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, yaklaşık 50 yıl süren tartışmaların ardından dün temeli atılan Taksim'deki camiye ilişkin "Taksim'de caminin inşa edileceği alan 2. Mahmut Vakfı'nın hayratıdır.
 • 18 Şubat 2017 10:32 Gülbey, Gülbey, "Ermeni Vakıflarının Geliri Ermeni Cemaatini Karıştırdı" Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey, Türkiye’deki Ermeni cemaatini oluşturan vakıfların himayelerindeki taşınmazlardan elde ettiği gelirlerin nerelerde kullanıldığı ve harcandığının kontrol edilmesi gerektiğini söyledi.
 • 18 Şubat 2017 09:07 Kitapseverler Ünlü Yazar Ahmet Ümit'le Taksim'de Buluşacak Kitapseverler Ünlü Yazar Ahmet Ümit'le Taksim'de Buluşacak Ünlü yazar Ahmet Ümit, bugün kitapseverlerle Demirören İstiklal'de buluşacak. Milliyet Sanat ve Demirören İstiklal işbirliği ile artık her ay yeni bir etkinlik olacak.
 • 17 Şubat 2017 17:05 Kadir Topbaş'tan Taksim Camii Tweeti: Birliğimizin Sembolü Olacak Kadir Topbaş'tan Taksim Camii Tweeti: Birliğimizin Sembolü Olacak Taksim Camii'nin temel atma töreninden sonra Tweet atan Kadir Topbaş, yaptığı paylaşımda camiyi birliğimizin sembolü olarak nitelendirdi.
 • 17 Şubat 2017 16:19 Dha İstanbul Bülteni - 3 1 - BEYOĞLU VE ŞİŞLİ'DE ÖZEL HAREKAT POLİSİ DESTEKLİ UYUŞTURUCU OPERASYONUBeyoğlu ve Şişli'de 17 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu düzenledi.
 • 17 Şubat 2017 16:01 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı'nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.
 • 17 Şubat 2017 15:32 Taksim'de Cami Yapılan Alanın Havadan Görüntüleri Taksim'de Cami Yapılan Alanın Havadan Görüntüleri (Tür: İstanbul)
 • 17 Şubat 2017 15:24 Başkan Demircan, Taksim'e Yapılacak Caminin İsmiyle İlgili Konuştu Başkan Demircan, Taksim'e Yapılacak Caminin İsmiyle İlgili Konuştu Taksim’e yapılacak olan caminin temel atma töreninde caminin ismiyle ilgili açıklamalarda bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Bence Taksim Meydanı’nda olan mabet Taksim Camii’dir ama ileride mutlaka ilave bir şey de gelebilir.
 • 17 Şubat 2017 15:07 Taksim Camisi Için Ilk Kazma Vuruluyor - Hava Görüntüsü - Istanbul Taksim Camisi Için Ilk Kazma Vuruluyor - Hava Görüntüsü - Istanbul Taksim Camisi inşaatı, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem'in katılımıyla, düzenlenecek temel atma töreni ile başlayacak.
 • 17 Şubat 2017 14:59 Şarkıcı Çelik Taksim Metrosu'nda Böyle Şarkı Söyledi Şarkıcı Çelik Taksim Metrosu'nda Böyle Şarkı Söyledi Ünlü Şarkıcı Çelik, Taksim metro durağında gitarıyla böyle şarkı söyledi.
 • 17 Şubat 2017 14:47 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı'nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.
 • 17 Şubat 2017 14:35 Dha İstanbul - Taksim Cami'nin Temeli Atıldı Haber: Ezgi ÇAPA Kamera: İdris TİFTİKCİ- Zeki GÜNAL İstanbulDHATaksim Meydanı'na yapılması planlanan Taksim Cami'nin temel atma töreni düzenlendi.
 • 17 Şubat 2017 14:33 Taksim Cami'nin Temeli Atıldı /TAKSİM Meydanı'na yapılması planlanan Taksim Cami'nin temel atma töreni düzenlendi.
 • 17 Şubat 2017 14:12 Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Camiinin Temeli Atıldı Taksim Meydanı’nda yapılacak olan caminin temeli İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın katılımıyla düzenlenen törenle atıldı.