SON DAKİKA TANJU ÖZCAN HABERLERİ

Son Dakika Tanju Özcan Haberleri


TANJU ÖZCAN

1973'te doğdu. Avukat. Ankara Hukuk Fakültesi mezunu. Evli, 1 çocuk babası.... Devamı

19:07
İç Güvenlik Paketi" İçişleri Komisyonu'nda CHP'li Özcan: "Cumhurbaşkanı, 'bu darbe' demişti ama 50 AKP'li milletvekili, 'hayır Cumhurbaşkanı bu darbe değil, onlar yolsuzluk yapmıştır' dedi"
21:44
İç Güvenlik Paketi" TBMM İçişleri Komisyonu'nda AK Parti'li İçten: "AK Parti iktidarından önce faili meçhul cinayetler işlendi.
19:32
İç Güvenlik Paketi" TBMM İçişleri Komisyonu'nda CHP'li Özcan'ın, "Ben sokaktan geldim, sokak dili ile konuşurum, sert üslup kullanırım" sözleri tartışmaya neden oldu Bu sözlere, AK Parti'li Turan, "Sertlik yapılacaksa alasını yaparız", AK Parti'li İçten de "Tamam sokak dili ile konuşalım, ben de sokak dilini çok iyi biliyorum" tepki gösterdi.
22:16
CHP'li Özcan: Terörizm Sadece Tek Bir Ülkenin Sorunu Değil CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, terörizmin sadece tek bir ülkenin sorunu olmadığını belirtti.
CHP'li Özcan: Terörizm Sadece Tek Bir Ülkenin Sorunu Değil
19:35
İç Güvenlik Paketi" Komisyonda MHP'li Erdoğan: "Bulunduğu il ve ilçede AK Parti teşkilatlarıyla iyi geçinmeyen her asker artık bavulunu hazır etmeli" CHP'li Özcan: "Terörle müzakere ederken terörle mücadele için bu yasayı çıkarıyoruz derseniz kargalar bile güler"
14:09
Opet Yöneticilerinin Acı Günü Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk'ün dün hayatını kaybeden kayınbabası 88 yaşındaki emekli öğretmen Cezmi Bilgin memleketi Bolu'nun Mengen İlçesi'nde toprağa verildi.
Opet Yöneticilerinin Acı Günü
16:58
"Aday Gösterilirsem Bolu'da 3-0'ı Unutsunlar, Hayal Görmesinler" Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, "Aday gösterilirsem Bolu'da 3-0'ı unutsunlar, hayal görmesinler." dedi.
'Aday Gösterilirsem Bolu'da 3-0'ı Unutsunlar, Hayal Görmesinler'
16:14
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek:"Dedikodu üzerine inceleme yapmam, yapamam" "Hiçkimseye bir arazi verilmemiştir.
19:03
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Maliye Bakanı Şimşek: "2015 yılı bütçesinde toplam 390 milyar liralık vergi öngörüldü, bunun 48 milyar lirası yatırıma gidecek.
18:23
Cumhurbaşkanı Zorlarsa Yandaş Savcıda Saçma Sorularla Sanıkların Önüne Çıkar' CHP Milletvekili Tanju Özcan, basına yönelik 14 Aralık operasyonundaki soruşturmanın acemice yapıldığına dikkat çekerek savcının ‘yatmadan önce dişlerini fırçalıyor musun’, ‘hangi takımı tutuyorsun’ gibi soruları sormamasını eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Zorlarsa Yandaş Savcıda Saçma Sorularla Sanıkların Önüne Çıkar'
18:19
Ak Partili Milletvekilinden Kendi Grubuna Tepki Tbmm Genel Kurulu'nda CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, hükümeti Fethullah Gülen ve 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerinden sert bir dille eleştirdi.
Ak Partili Milletvekilinden Kendi Grubuna Tepki
17:59
CHP'den Başbakan'a 'Hodri Meydan' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na çağrıda bulunarak, “Palavrayı bırakın, belgeleri açıklayın" dedi.
CHP'den Başbakan'a 'Hodri Meydan'
17:43
CHP'li Gürsel Tekin: Palavrayı Bırakın, Belgeleri Açıklayın CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çağrıda bulunarak, "Palavrayı bırakın, belgeleri açıklayın." dedi.
16:30
Bolu CHP'li Tekin Elinizde Hangi Belge Varsa Çıkartmazsanız Namertsiniz CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çağrıda bulunarak, Sayın Kılıçdaroğlu ile ilgili elinizde hangi belgeler varsa çıkartmazsanız namertsiniz.
Bolu CHP'li Tekin Elinizde Hangi Belge Varsa Çıkartmazsanız Namertsiniz
16:15
CHP'li Tekin: Elinizde Hangi Belge Varsa Çıkartmazsanız Namertsiniz Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çağrıda bulunarak, "Sayın Kılıçdaroğlu ile ilgili elinizde hangi belgeler varsa çıkartmazsanız namertsiniz.
CHP'li Tekin: Elinizde Hangi Belge Varsa Çıkartmazsanız Namertsiniz
18:09
Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül Bolu'da Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Şişli Belediye Meclisi’nin verdiği kararlara ben de dahil herkes uymak zorundadır” dedi.
Eski Şişli Belediye Başkanı Sarıgül Bolu'da
16:44
Bolu Mustafa Sarıgül Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesi'nde meclisin verdiği kararlara başkanın uyması gerektiğini belirterek, Belediye meclisinin verdiği kararlara ben yıllarca uydum, her belediye başkanı da meclisin vereceği kararlara uymakla mükelleftir dedi.
Bolu Mustafa Sarıgül Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir
16:43
Mustafa Sarıgül: Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli Belediyesi'nde meclisin verdiği kararlara başkanın uyması gerektiğini belirterek, "Belediye meclisinin verdiği kararlara ben yıllarca uydum, her belediye başkanı da meclisin vereceği kararlara uymakla mükelleftir" dedi.
Mustafa Sarıgül: Belediye Başkanı Meclisinin Kararlarına Uymakla Mükelleftir
22:48
CHP'li Özcan Cep Telefonuyla Konuşurken Kaza Geçirdi CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde trafik kazası geçirdi.
CHP'li Özcan Cep Telefonuyla Konuşurken Kaza Geçirdi
22:04
CHP'li Vekil Cep Telefonuyla Konuşurken Kaza Geçirdi BOLU (İHA) – CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde trafik kazası geçirdi.
CHP'li Vekil Cep Telefonuyla Konuşurken Kaza Geçirdi
21:51
CHP Bolu Milletvekili, Telefonla Konuşurken Tarlaya Uçtu CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan cep telefonu ile konuşurken, kullandığı otomobil kontrolden çıkıp tarlaya uçtu.
CHP Bolu Milletvekili, Telefonla Konuşurken Tarlaya Uçtu
21:49
CHP Bolu Milletvekili Özcan'ın Kullandığı Araç Tarlaya Uçtu CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın kullandığı otomobil, cep telefonu ile görüşürken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu tarlaya uçtu.
CHP Bolu Milletvekili Özcan'ın Kullandığı Araç Tarlaya Uçtu
20:59
CHP Bolu Milletvekili Özcan, Trafik Kazası Geçirdi Özcan, aracıyla geçirdiği kazayı, yara almadan atlattı.
18:36
Bartın'da CHP Olağanüstü İl Kongresi Yapıldı Bartın’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanlığı Olağanüstü Kongresi gerçekleştirildi.
Bartın'da CHP Olağanüstü İl Kongresi Yapıldı
19:14
CHP Bolu Milletvekili Özcan'dan Tarhan'a Eleştiri Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP’den istifa ederek parti kuran Emine Ülker Tarhan için, “Maalesef Sayın Tarhan’ın tek derdi CHP’de bazı şeylerin kendi arzu ettiği gibi gitmemesinden kaynaklanmıyormuş. Emine Ülker hanımefendi bir parti kurup bu şekilde yoluna devam etmeyi kafasına koymuş ki, zaten istifasından kısa bir süre sonra böyle bir parti kurdu.
CHP Bolu Milletvekili Özcan'dan Tarhan'a Eleştiri
14:13
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz Zonguldak, Bolu, Düzce, Kastamonu, Sakarya, Karabük, Bartın, Çankırı ve Kocaeli'nde tören düzenlendi.
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
17:23
Cumhuriyetin 91. Kuruluş Yıldönümü Bolu’da Cumhuriyet’in kuruluşunun 91. yıldönümü etkinliği Anıt Park’ta düzenlenen törenle başladı.
Cumhuriyetin 91. Kuruluş Yıldönümü
14:18
CHP'liler, Bolu'da Adliyenin Önüne Siyah Çelenk Bıraktı Chp Bolu İl Başkanlığı, 17-25 Aralık yolsuzluk dosyalarına takipsizlik kararı verilmesini protesto ederek, adliyenin önüne üzerinde 'Adaletin kara günü' yazılı siyah çelenk bıraktılar.
CHP'liler, Bolu'da Adliyenin Önüne Siyah Çelenk Bıraktı
21:03
Seben Elma Festivali Başladı Bolu'nun Seben ilçesinde bu yıl 12'ncisi düzenlenen "Seben Elma Festivali", kortej yürüyüşüyle başladı.
Seben Elma Festivali Başladı
17:25
CHP'li Özcan: Zafer Çağlayan İlçe Başkanımıza Saldırdı CHP'li Tanju Özcan, ekonomi eski bakanı Zafer Çağlayan'ın, Meclis'te yanından geçerken saatine bakan CHP Bolu İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz'a saldırdığını öne sürdü.
CHP'li Özcan: Zafer Çağlayan İlçe Başkanımıza Saldırdı
16:30
CHP'li Yıkılmaz: Mecliste Zafer Çağlayan'ın Saldırısına Uğradım CHP'li Hüseyin Yıkılmaz, Mecliste kendisine "niye bakıyorsun" diyen Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'a, saatine baktığını söyleyince saldırıya uğradığını iddia etti.
CHP'li Yıkılmaz: Mecliste Zafer Çağlayan'ın Saldırısına Uğradım
14:23
AİBÜ 2014-2015 Akademik Yılı Törenle Başladı Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2014-2015 Akademik Yılı, İzzet Baysal Kültür Merkezinde düzenlenen törenle başladı.
AİBÜ 2014-2015 Akademik Yılı Törenle Başladı
18:05
CHP'li Vekil "Beddua"Lı Tepki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Facebook hesabından Kobani’de yaşanan olayları bahane ederek Atatürk büstü yakanlara, "Allah belanızı versin” diye tepki gösterdi.
CHP'li Vekil 'Beddua'Lı Tepki
13:32
CHP Bolu Milletvekili, Facebook'ta Bela Okudu CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan sosyal paylaşım sitesindeki hesabından, Atatürk büstünü yakanları savunanlara tepki göstererek, "Allah belanızı versin" dedi.
CHP Bolu Milletvekili, Facebook'ta Bela Okudu
17:57
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler CHP Bolu Milletvekili Özcan: "Bu dış kaynaklı olarak yürütülmektedir"
16:07
Bolu'da Bayramlaşma Töreni Bolu’da Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, “Bir zamanlar Türk askerine kurşun atanlar şimdi yaşadıkları toprakları savunmak için başkalarından yardım bekliyorlar.
Bolu'da Bayramlaşma Töreni
17:02
Bolu'da Bayramlaşma Programı Bolu'da, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.
17:37
Dünyanın En Büyük Mengen Pilavı Yapıldı 30. Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm Festivalinde Türkiye Aşçılar Federasyonu, Guinness Rekorlar Kitabına girebilmek için Dünyanın En Büyük Mengen Pilavını yaptı.
Dünyanın En Büyük Mengen Pilavı Yapıldı
17:22
Rakip İki Siyasetçiden Sıcak Görüntüler Uluslararası Köroğlu Festivali’nin açılış programında söz alan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, festival programına ve yapılan etkinliği övgü dolu sözlerle bahsetti.
Rakip İki Siyasetçiden Sıcak Görüntüler
21:51
Marka Şehir Bolu ve 2. Uluslararası Köroğlu Festivali Başladı Bolu Belediyesi'nce düzenlenen çok sayıda ülkeden halk oyunları ekiplerinin de katıldığı "Marka Şehir Bolu ve 2. Uluslararası Köroğlu Festivali" başladı.
Marka Şehir Bolu ve 2. Uluslararası Köroğlu Festivali Başladı
21:16
Uluslararası Köroğlu Festivali Başladı Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Köroğlu Festivali büyük bir coşkuyla başladı.
Uluslararası Köroğlu Festivali Başladı
18:30
Marka Şehir Bolu ve 2. Uluslararası Köroğlu Festivali" Çok sayıda ülkeden halk oyunları ekiplerinin de katıldığı festival, düzenlenen törenle başladı.
17:45
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: Dünyada Köroğlu Gibi Kahraman Yok Bolu Belediye Başkanı Ak Partili Alaaddin Yılmaz, Köroğlu Festivali ile halk kahramanı Köroğlu'nu bütün dünyaya tanıtmak istediklerini belirterek, "Robin Hood da tıpkı Köroğlu gibi ezilenin yanında olmuştur.
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz: Dünyada Köroğlu Gibi Kahraman Yok
20:06
Bolu'da Kazada Ölen Genç Kız Toprağa Verildi Dün sabah, D-100 Karayolu Elmalık kavşağında meydana gelen kazada, yönetimindeki otomobille yol yapım çalışması nedeniyle bölünen yola girmeye çalışan Asil Ece Can, TIR'la çarpıştı.
Bolu'da Kazada Ölen Genç Kız Toprağa Verildi
17:27
Bolu'da Kazada Ölen Genç Kız Toprağa Verildi Bolu'da, yol yapım çalışması nedeniyle bölünen yola girmeye çalışan otomobile TIR'ın çarpması sonucu yaşamını yitiren 30 yaşındaki Asil Ece Can toprağa verildi.
Bolu'da Kazada Ölen Genç Kız Toprağa Verildi
14:45
Bolu'da Üniversiteli Bigem'in Katiline Baba Tepkisi Bolu'da, Bigem Çubukçuoğlu'nu bıçaklayarak öldüren şizofreni hastası Ayşe Kalkan'ın, mahkemede karıncayı bile incitemeyeceğini söylemesine Bigem'in babası tepki gösterdi.
Bolu'da Üniversiteli Bigem'in Katiline Baba Tepkisi
22:55
İnce Bu Kez Valiyi Hedef Aldı Muharrem İnce, Vali Mustafa Yaman ile görüşmek üzere Vali Konağına gittiğini ancak Yaman’ın kendisi ile görüşmeyi reddettiğini öne sürdü.
İnce Bu Kez Valiyi Hedef Aldı
22:54
CHP'li İnce'den Valiye Sert Eleştiri: Önce Adam Ol Chp Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kırklareli'nde valilik ve belediye arasında yaşanan pano krizini yerinde görmek için geldiği kentte, Vali Mustafa Yaman'ı sert ifadelerle eleştirdi.
CHP'li İnce'den Valiye Sert Eleştiri: Önce Adam Ol
22:45
CHP'li İnce'den Valiye Sert Eleştiri: Önce Adam Ol Chp Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kırklareli'nde valilik ve belediye arasında yaşanan pano krizini yerinde görmek için geldiği kentte, Vali Mustafa Yaman'ı sert ifadelerle eleştirdi.
CHP'li İnce'den Valiye Sert Eleştiri: Önce Adam Ol
22:14
Kırklareli'nde Pano Gerginliği Devam Ediyor Kırklareli'ndeki pano gerginliği devam ediyor.
Kırklareli'nde Pano Gerginliği Devam Ediyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 22:59:09. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TANJU ÖZCAN HABERLERİ
[Hata Bildir]