SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarık Akan Haberleri

 • 02 Ağustos 2016 21:53Yazlık Sinema Kapalı Gişe OynadıYalova Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi organize edilen ve 5 gün süren "Nostaljik Yazlık Sinema Etkinliği", Hülya Koçyiğit ve Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı 'Sev Kardeşim' filmi ile son buldu.
 • 08 Nisan 2016 15:46Sürü' Filmi Yeniden BeyazperdedeSürü' Filmi Yeniden BeyazperdedeGroupama sponsorluğunda gelenekselleşen, 'Türk Klasikleri Yeniden' dokuzunca yılında senaryosu Yılmaz Güney'e ait olan Zeki Ökten'in yönettiği ve başrollerini Tuncel Kurtiz, Tarık Akan ve Melike Demirağ'ın paylaştığı "Sürü" filmi restore edildi.
 • 29 Mart 2016 14:04Yeşilçam'ın Mavi Gözlü Çocuğu Kendi İşinin Patronu OlduYeşilçam'ın Mavi Gözlü Çocuğu Kendi İşinin Patronu OlduMuat Erton, şimdilerde oğlunun, eşinin ve kendisinin başharflerini taşıyan tasarım firmasında başarılı işlere imza atıyor.
 • 29 Şubat 2016 11:52Diriliş Filmindeki Meşhur 'At' Sahnesi Yılmaz Güney'i Akılara GetirdiDiriliş Filmindeki Meşhur 'At' Sahnesi Yılmaz Güney'i Akılara GetirdiLeonardo DiCaprio'nun başrolünü oynadığı 'The Revenant' filmiyle ilk kez Oscar kazanması bir dönem Türk sinemasına damga vuran Yılmaz Güney'in 'Yol' filmini akıllara getirdi.
 • 26 Ocak 2016 11:37Nazım Hikmet To Be Remembered İn GermanyNazım Hikmet To Be Remembered İn GermanyTurkish poet and writer Nazım Hikmet will be commemorated on the 114th anniversary of his birth with a large event in Essen, Germany, on Jan. 31. The Republican People's Party (CHP) Chairman Kemal Kılıçdaroğlu; artist and writer Zülfü Livaneli; actors Tarık Akan and Rutkay Aziz; poet-writer Ataol Behramoğlu;
 • 15 Ocak 2016 14:30Nazım Hikmet 114'üncü Doğum Gününde AnıldıNazım Hikmet 114'üncü Doğum Gününde AnıldıHaber: Mustafa ÖZDABAK- Kamera: Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Nazım Hikmet 114'üncü doğum gününde, büyük aşkı Vera Tulyakova'nın kızı Anna Stepanova ve ailesinin de katıldığı Tarabya sahilinde düzenlenen törenle anıldı.
 • 05 Aralık 2015 12:45Tarık Akan: Eski Halimden Eser Yok ŞimdiTarık Akan: Eski Halimden Eser Yok ŞimdiTarık Akan, 3 Aralık'ta 66. yaşını kutladı. Akan, yeni yaşında Twitter'dan paylaştığı fotoğrafa "Eski halimden eser yok şimdi diyelim...yordu beni yıllar...' notunu düştü.
 • 27 Kasım 2015 13:14Can Dündar'ın Eşi Dilek Dündar: "Bu Can'a Takılmış Bir Şeref Madalyasıdır"Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ın tutuklanmasının ardından konuşan eşi Dilek Dündar, bunun Can’a takılmış bir şeref madalyası olduğunu söyledi.
 • 27 Kasım 2015 11:15Tarık Akan'dan Can Dündar ve Erdem Gül'ün Tutuklanmasına Tepki: PerişanızTarık Akan'dan Can Dündar ve Erdem Gül'ün Tutuklanmasına Tepki: PerişanızSanatçı Tarık Akan, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasına ilişkin "Bu benim ülkemde yaşanılıyor. Üzüntüden perişanız." dedi.
 • 05 Ekim 2015 16:03Tarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaret Gerekçesiyle Hakim Karşına ÇıktıSanatçı Tarık Akan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile bugün hakim karşısına çıktı.
 • 05 Ekim 2015 15:36Oyuncu Tarık Akan'ın Hakaret DavasıSinema sanatçısı Tarık Akan, "Melih Gökçek'in kafasında heykele tüküren ve heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı var. Oğlu da aynı mantıktadır" diyerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Osman Gökçek'e hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada ifade verdi.
 • 11 Eylül 2015 15:26Aydınlardan PKK'ya Ateşkes ÇağrısıAralarında Tarık Akan, Kadir İnanır, Fazıl Say, Rıza Türmen ve Levent Üzümcü gibi isimlerin de bulunduğu aydın ve sanatçılar 'ateşkes' çağrısı yaptı.
 • 11 Eylül 2015 12:19Aydınlardan Hükümet ve PKK'ya Çağrı!Aydınlardan Hükümet ve PKK'ya Çağrı!Aydın ve sanatçılardan PKK'ya tek taraflı ateşkes ve "sivillerin zarar gördüğü devlet operasyonlarının durdurulması" çağrısı geldi.
 • 31 Ağustos 2015 15:37Ünlü İsimler 'Barış' Diye HaykıracakÜnlü İsimler 'Barış' Diye HaykıracakKarşıyaka Belediyesi; terör saldırılarının yaşandığı ve şehit haberlerinin ardı ardına geldiği bu süreçte, 1 Eylül Dünya Barış Günü'nü anlamlı bir etkinlikle kutlayacak.
 • 15 Temmuz 2015 18:45Hakim Bünyemizde Adalet YokHakim Bünyemizde Adalet YokAnadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Hakimi bu sözleri gözaltına alınırken polisin kolunu kırdığını iddia eden sanığın yakınması üzerine söyledi.
 • 15 Temmuz 2015 14:46Adliye Önünde İzinsiz Gösteri DavasıHasan Ferit Gedik'in ölümüne ilişkin görülen dava sırasında, adliye bahçesinde oturma eylemi yaptıkları gerekçesiyle haklarında 8'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 15 kişinin yargılanmasına başlandı.
 • 03 Haziran 2015 14:33Nazım Hikmet Vakfı'nın Tahliye Kararı Protesto EdildiNazım Hikmet Vakfı'nın Tahliye Kararı Protesto EdildiSıraselviler Caddesi'nde içinde Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı'nın da olduğu Hrisovergi Apartmanının "Binanın depreme karşı riskli olduğu" gerekçesi ile boşaltılmak istenmesi vakıf yönetimi, sanatçılar ve sivil toplum örgütleri tarafından protesto edildi.
 • 03 Haziran 2015 14:25Sanatçılar'dan "Avm" ProtestosuBeyoğlu’nda aralarında oyuncu Tarık Akan, Rutkay Aziz’in de yer aldığı bir grup, Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı’nın da bulunduğu binanın 49 yıllığına bir inşaat firmasına kiralanmasını protesto etti.
 • 08 Mayıs 2015 13:40Tarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaretten İfade VerdiTarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaretten İfade VerdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek'e "hakaret" ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan sanatçı Tarık Akan, talimatla ifade verdi.
 • 08 Mayıs 2015 13:00Tarık Akan Işid Benzetmesi İçin İfade VerdiTarık Akan Işid Benzetmesi İçin İfade VerdiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek'in şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan sanatçı Tarık Akan, soruşturma kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı'na gelerek talimatla ifade verdi.
 • 07 Mayıs 2015 22:58Kendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzlediKendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzledi1978 yapımı ’Maden’ filmini yıllar sonra Eskişehir’deki yazlık sinemada tekrar izleme fırsatı bulan ünlü oyuncu Meral Orhonsay, “Filmi madenciler için izleyeceğim ve zaman zaman hüzünleneceğim, böyle bir filmi armağan ettiğimiz için aynı zamanda da mutluyum” dedi.
 • 27 Nisan 2015 14:51Berkin Elvan Klibi"Nde Oynayan Sanatçılara SoruşturmaTaksim Gezi Parkı odaklı eylemler sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılında hazırlanan klipte rol alanlar hakkında başlatılan soruşturmada, oyuncu Tarık Akan şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
 • 27 Nisan 2015 13:19Tarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade VerdiTarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade VerdiÜnlü oyuncu, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile çekilen klipte yer aldığı için 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi.
 • 27 Nisan 2015 12:57Ünlü Oyuncu Tarık Akan İfade VerdiSanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" grubu tarafından, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen video klipte, 'Halkı sokağa çağırıyorlar' gerekçesiyle yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, aralarında Mustafa Altıoklar, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Hüseyin Turan, Grup Yorum üyeleri, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Tarık Akan ve Şevval Sam gibi isimlerin bulunduğu ünlü isimlere 'suç işlemeye tahrik' suçundan soruşturma başlatılmıştı.
 • 27 Nisan 2015 12:32Berkin Elvan Klibi Soruşturmasında Tarık Akan da İfade VerdiSinema sanatçısı Tarık Akan, bir grup sanatçının Gezi olayları sırasında yaralandıktan sonra ölen Berkin Elvan için çektiği kliple ilgili soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 21 Nisan 2015 16:06'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturma'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturmaİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile klip çeken 11 sanatçı hakkında soruşturma başlattı.
 • 02 Nisan 2015 16:37Tarık Akan'ın Adliye Operasyonu Yorumu, Akan Ne Demişti?Tarık Akan'ın Adliye Operasyonu Yorumu, Akan Ne Demişti?Tarık Akan'dan tepki toplayacak sözler. 11 Mart'ta "sokağa çıkın hayatı durdurun" çağrısında yer alan Tarık Akan, Banu Güven ve Tayfun Talipoğlu savcımızın şehit olduğu DHKP-C saldırısından sonra gelen sorulara cevap verdi.
 • 02 Nisan 2015 15:03Tarık Akan: Savcıyı Vuranlara Terörist DiyememTarık Akan: Savcıyı Vuranlara Terörist Diyemem11 Mart'ta "sokağa çıkın hayatı durdurun" çağrısında yer alan Tarık Akan, Banu Güven ve Tayfun Talipoğlu savcımızın şehit olduğu DHKP-C saldırısından sonra gelen sorulara cevap verdi.
 • 11 Mart 2015 15:20Yaşar Kemal Heykeli Yeni YerindeTarık Akan ve Bedri Baykam gibi sanatçıların da desteğiyle bir grup, Yenikapı'daki inşaat alanı içinden alınarak sahildeki yeni yerine taşınan "Anadolu'yu seyreden Yaşar Kemal" heykeline yürüyüş düzenledi.
 • 11 Mart 2015 14:41Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline YürüdüSanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline YürüdüSinema oyuncusu Tarık Akan’ın da aralarında bulunduğu bir grup sanatçı, Yaşar Kemal’in Yenikapı inşaat sahasında kaldığı için yeri değiştirilen heykelini görmek için yürüyüş düzenledi.
 • 11 Mart 2015 14:30Yaşar Kemal'ın Heykeli Yeni Yerine TaşındıYaşar Kemal'ın Heykeli Yeni Yerine TaşındıTÜRK edebiyatının dev çınarı Yaşar Kemal'in 1994 yılında yapılan Yenikapı'daki heykeli, yapımı süren 'Avrasya Tüneli' inşaatının ortasında kaldığı için buradan alınarak deniz kenarına yakın bir yere taşındı.
 • 11 Mart 2015 14:23Ünlü Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline GittiÜnlü Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline GittiÜnlü sanatçılar, Yaşar Kemal'in Yenikapı'da deniz kenarına taşınan heykelinin yanına gitti.
 • 26 Ocak 2015 09:39Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik.Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik.Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik.
 • 15 Ocak 2015 18:39Charlie Hebdo Karikatürlerinin YayınlanmasıÖDP Eş Genel Başkanı Taş, Sarıyer Belediye Başkanı Genç, oyuncular Rutkay Aziz ve Tarık Akan Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti.
 • 15 Ocak 2015 17:58Tarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil AttıTarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil AttıNazım Hikmet'in 113'üncü doğum günü, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen organizasyon ile kutlandı.
 • 15 Ocak 2015 16:56Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne ZiyaretÜnlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
 • 15 Ocak 2015 16:51Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne ZiyaretTarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne ZiyaretÜnlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
 • 15 Ocak 2015 15:16Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne ZiyaretÜnlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret* Tarık Akan, "Havayollarından gazeteyi yasaklamışlar, hiçbir şey ifade etmez. Mümkün olduğu kadar tiraj daha fazla çıkaracaktır" Haber: Özgür ALTUNCU/ Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi'nin Şişli'deki merkezine gelerek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
 • 15 Ocak 2015 15:13Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesine ZiyaretÜnlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesinin Şişli'deki merkezine giderek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
 • 15 Ocak 2015 15:08Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine DestekTarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine DestekSinema sanatçısı Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesine destek ziyaretinde bulundu.
 • 15 Ocak 2015 14:47Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli AnmaNazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli AnmaTürk ve dünya şiirinin büyük ustası Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen törenle anıldı.
 • 06 Ocak 2015 16:35Evsizler, Kara Kışı Spor Salonunda Geçiriyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi, kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 600 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonu'nda misafir ediyor.
 • 28 Aralık 2014 12:03Sibel Can Dizi Setlerine Geri DönüyorSibel Can Dizi Setlerine Geri DönüyorÜnlü şarkıcı Sibel Can uzun bir aranın ardından yepyeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak.
 • 18 Aralık 2014 19:31Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera KarşısındaÜnlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera KarşısındaBodrum'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı.
 • 18 Aralık 2014 09:24"Hulusi Kentmen" Kendi Anma Programına KatılacakYeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle anılacak.
 • 23 Ağustos 2014 09:34DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü DüzenlediDİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü DüzenlediDİSK'e bağlı Dev Maden Sen, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasının ardından, madencilere verilen sözler tutulmadığı için tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
 • 23 Temmuz 2014 11:17Maltepe'de "Sürü" Gecesi... Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ödülü
 • 23 Temmuz 2014 10:40Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü'çekirdek gazoz bizden, izlemesi sizden' sloganıyla Maltepe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen 'Açıkhava Sinema Günleri'nde dün akşam, yönetmenliğini Zeki Ökten'in yaptığı, senaryosunu Yılmaz Güney'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan, Melike Demirağ, Tuncel Kurtiz, Yaman Okay, Savaş Yurttaş ve Güler Ökten'in paylaştığı 1978 yapımı "Sürü" filmi gösterildi.
 • 23 Temmuz 2014 10:12Maltepe'de Maltepe'de "Sürü" Gecesi/ Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ÖdülüTürk sineması aktörlerinden Tarık Akan ile usta oyuncu Güler Ökten'e, Maltepe Belediyesi'nin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verildi.
 • 21 Temmuz 2014 13:21Tarık Akan'a Sevgi ve Emek ÖdülüTarık Akan'a Sevgi ve Emek ÖdülüTürk sinemasının efsane aktörlerinden Tarık Akan'a, Maltepe Belediyesinin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verilecek.