SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarık Akan Haberleri


TARIK AKAN

Asıl adı Tarık Tahsin Üregül 13 Aralık 1949-İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur. 1971 yılında Ses dergisinin yarışmasında birinci seçildi ve Solan Bir Yaprak Gibi filmiyle oyunculuğa başladı.Yıldız Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği ve Gazetecilik Enstitüsünden mezun oldu.... Devamı

22:33
Ataol Behramoğlu 50. Sanat Yılını Sanatçı Dostlarıyla Kutladı Ünlü şair Ataol Behramoğlu, 50 sanat yılını sanatçı dostlarıyla kutladı.
09:39
Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik. Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik.
Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik.
09:37
Can Dündar: Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik Almanya'da gazeteci Uğur Mumcu ile Şair Nazım Hikmet'i anma töreninde konuşan Can Dündar "Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik" dedi.
Can Dündar: Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik
12:48
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan, Emeç Ailesine Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Çetin Emeç'in ailesini ziyaret etti.
20:32
Uğur Mumcu ve Nazım Hikmet Köln'de Anılacak Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ve ünlü şair Nazım Hikmet 25 Ocak’ta Almanya'daki Köln Üniversitesi’nde düzenlenecek etkinliklerle anılacak.
Uğur Mumcu ve Nazım Hikmet Köln'de Anılacak
18:39
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanması ÖDP Eş Genel Başkanı Taş, Sarıyer Belediye Başkanı Genç, oyuncular Rutkay Aziz ve Tarık Akan Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti.
17:58
Tarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil Attı Nazım Hikmet'in 113'üncü doğum günü, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen organizasyon ile kutlandı.
Tarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil Attı
16:56
Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
16:51
Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret
15:16
Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret * Tarık Akan, "Havayollarından gazeteyi yasaklamışlar, hiçbir şey ifade etmez. Mümkün olduğu kadar tiraj daha fazla çıkaracaktır" Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi'nin Şişli'deki merkezine gelerek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret
15:13
Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesine Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesinin Şişli'deki merkezine giderek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
15:08
Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine Destek Sinema sanatçısı Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesine destek ziyaretinde bulundu.
Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine Destek
14:47
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma Türk ve dünya şiirinin büyük ustası Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen törenle anıldı.
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma
14:45
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma * Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında Rusya'ya hareket ettiği Tarabya rıhtımda anıldı.
Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma
16:35
Evsizler, Kara Kışı Spor Salonunda Geçiriyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 600 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonu'nda misafir ediyor.
12:03
Sibel Can Dizi Setlerine Geri Dönüyor Ünlü şarkıcı Sibel Can uzun bir aranın ardından yepyeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak.
Sibel Can Dizi Setlerine Geri Dönüyor
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
13:48
Ünlü isimler, Sasa'nın Uğrak Yeri Oldu Ankara'dan İstanbul'a tem otoyolundan istanbul yönüne seyahat edenlerin uğrak yeri ve Sapanca Yüzevler Mevkii'nde Sapanca Göl kenarı doğa ile iç içe bulunan Sasa Deluxe, ünlüleri de ağırlama devam ediyor.
20:57
Ünlü Sanatçılar Kisebükü İçin Kamera Karşısında Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding A.Ş. tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı.
Ünlü Sanatçılar Kisebükü İçin Kamera Karşısında
19:31
Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında Bodrum'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı.
Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında
13:15
Hulusi Kentmen, 20 Aralık'ta Anılacak Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Hulusi Kentmen, ölümünün 21. yıl dönümü nedeniyle 20 Aralık'ta düzenlenen bir törenle anılacak.
09:46
İlk Kez Nazım Hikmet Merkezi Açıldı Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi 15 Aralık tarihinde düzenlenen törenle açıldı.Orhan Pamuk törene görüntülü konuşma ile katıldı.
İlk Kez Nazım Hikmet Merkezi Açıldı
09:24
"Hulusi Kentmen" Kendi Anma Programına Katılacak Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle anılacak.
'Hulusi Kentmen' Kendi Anma Programına Katılacak
19:51
Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi Açıldı NAZIM HİKMET KÜLTÜR VE SANAT ARAŞTIRMA MERKEZİ AÇILDI Çağdaş Türkçe şiirin kurucu şairi Nazım Hikmet'in anısını ve kültürel mirasını yaşatmak amacıyla hayata geçirilen Boğaziçi Üniversitesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi 15 Aralık tarihinde düzenlenen törenle açıldı.
Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi Açıldı
19:13
Bü'de Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi Boğaziçi Üniversitesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi'nin açılışı yapıldı Yazar Pamuk: "1970'lerde sol fikirlere ilgi duyan edebiyatsever Türk erkeklerinin çoğu gibi 18 yaşındayken ben de Nazım Hikmet'ten etkilenerek şiirler yazmaya çalıştım. Benim şiirlerim çok kötüydü ama kuşağımdan.
18:51
Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk: Nâzım Hikmet Merkezi Türkiye'de ilk kez bir üniversite "Nazım Hikmet" ismiyle Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi açtı.
Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk: Nâzım Hikmet Merkezi
17:56
Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk Nâzım Hikmet Merkezi Boğaziçi ÜNİVERSİTESİ'NDEN BİR İLK NAZIM HİKMET MERKEZİ Türkiye'de ilk kez bir üniversite Nazım Hikmet ismiyle Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi açtı.
Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk Nâzım Hikmet Merkezi
10:27
'Hoşgeldin Melek' Oyununun Galası Yapıldı Bülent Kayabaş, Meriç Başaran ve Özdemir Çiftçioğlu'nun oynadığı, Ali Poyrazoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı Hoşgeldin Melek adlı oyunun galası 10 Aralık akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde yapıldı.
16:34
Güdük Necmi'ye Büyük Vefasızlık Hababam Sınıfı'ndaki 'Güdük Necmi' karakteriyle akıllara kazınan Halit Akçatepe, Türk sinemasının 100. yılında hiçbir etkinliğe davet edilmemesine isyan etti.
Güdük Necmi'ye Büyük Vefasızlık
13:52
Türk Sinemasının 100.Yılına Bakırköy'de Muhteşem Kutlama İlk Türk filmi olarak kabul edilen "Ayastefanos'taki Rus Abidesi'nin Yıkılışı"nın hikayesini anlatan kısa bir filmle başlayan kutlamada, Türk sinema tarihinden kesitler sunuldu.
21:54
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sanatçılarla Bir Araya Geldi Kılıçdaroğlu: "Sanatçı aydın bir insandır.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Sanatçılarla Bir Araya Geldi
12:55
Haftanın Tarihine Bakış Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye’nin başkenti oldu.
11:15
Altın Portakal'ın 51 Yılı İlki "Antalya Sanat Festivali" adıyla 1964 yılında düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, bu yıl 51'inci kez düzenlenecek Yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden, Türkiye'nin en köklü sanat etkinliklerinden biri olan Altın Portakal, bu yıl 100. yılı kutlanan Türk sinema tarihinin önemli bir bölümüne tanıklık etti.
15:31
Doğa Rutkay Evlendi Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile bir süredir birlikte olduğu Kerimcan Kamal, dün akşam düzenlenen törenle evlendi.
Doğa Rutkay Evlendi
12:17
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor Kordonlu Ali lakaplı koleksiyoncu, 1950 2000 dönemine damga vuran Ayhan Işık, Türkan Şoray, Ediz Hun, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Yılmaz Güney gibi unutulmaz isimlerin binlerce film afişini topladı.
Yeşilçam'ın Ünlülerini Afişlerde Saklıyor
11:17
Hababam Sınıfının "Kıvırcığı" Ticarete Atıldı Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filminde "Kıvırcık Ömer"i canlandıran Talip Güran, tahta sandalye üretimine başladı.
16:24
Sultan'dan Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt'a Ziyaret Eskişehir’de düzenlenen yazlık sinema etkinliğinin kapanış törenine katılmak için gelen Türkan Şoray, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti.
Sultan'dan Odunpazarı Belediye Başkanı Kurt'a Ziyaret
11:06
Altın Portakal'ın Dev Çömleği Sahipsiz Kaldı Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin 50'nci yılı anısına yaptırılan 5,5 metre boyunda ve 7 metre çapındaki dev çömlek, yağmur altında bozulmaya terk edildi.
Altın Portakal'ın Dev Çömleği Sahipsiz Kaldı
09:34
DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi DİSK'e bağlı Dev Maden Sen, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasının ardından, madencilere verilen sözler tutulmadığı için tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi
01:26
DİSK, Somalı Madencilere Destek için Yürüdü Maden faciasının yaşandığı Soma'da, DİSK'ten 200 kişi Beşyol Mevkii'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından sloganlar eşliğinde Cengiz Topel Meydanı'nda toplandı.
DİSK, Somalı Madencilere Destek için Yürüdü
01:08
Somalı Madenciler, Maden Yasasının Çıkması İçin Yürüyüş Düzenledi Manisa'nın Soma ilçesinde madenciler, maden yasasının çıkması için yürüyüş düzenledi.
Somalı Madenciler, Maden Yasasının Çıkması İçin Yürüyüş Düzenledi
00:58
DİSK'ten Madencilere Destek Yürüyüşü Manisa Soma'da 'Madenciye verilen sözler tutulsun, Soma'nın yaraları sarılsın' yürüyüşü düzenlendi.
DİSK'ten Madencilere Destek Yürüyüşü
23:19
Soma'da Dev Maden Sendikası Basın Açıklaması Yaptı Soma'da DİSK'e bağlı Dev Maden Sendikası, yürüyüş ve basın açıklaması yaptı.
Soma'da Dev Maden Sendikası Basın Açıklaması Yaptı
12:31
Sadece Süleyman Seba… Ali Ece, hayatını kaybeden Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın Türk futboluna ve siyah beyazlı renklere bıraktığı mirası kaleme aldı.
Sadece Süleyman Seba…
12:57
Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti Sinema Televizyon sektörünün ilk dijital dergisi Filmstudio, her sayısında olduğu gibi 5.sayısında da iddialı bir konuyu ele aldı.
Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti
20:44
Hababam Sınıfı Yine Zirvede Kültür ve Turizm Bakanlığınca Türk sinemasının 100'üncü yılı dolayısıyla düzenlenen "En İyi 100 Türk Filmi" oylamasında son dönemece girildi.
Hababam Sınıfı Yine Zirvede
11:17
Maltepe'de "Sürü" Gecesi... Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ödülü
10:40
Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü 'çekirdek gazoz bizden, izlemesi sizden' sloganıyla Maltepe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen 'Açıkhava Sinema Günleri'nde dün akşam, yönetmenliğini Zeki Ökten'in yaptığı, senaryosunu Yılmaz Güney'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan, Melike Demirağ, Tuncel Kurtiz, Yaman Okay, Savaş Yurttaş ve Güler Ökten'in paylaştığı 1978 yapımı "Sürü" filmi gösterildi.
10:12
Maltepe'de "Sürü" Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" Ödülü Türk sineması aktörlerinden Tarık Akan ile usta oyuncu Güler Ökten'e, Maltepe Belediyesi'nin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verildi.
Maltepe'de 'Sürü' Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:45:01. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]