02:4400
SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarık Akan Haberleri


TARIK AKAN

Asıl adı Tarık Tahsin Üregül 13 Aralık 1949-İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur. 1971 yılında Ses dergisinin yarışmasında birinci seçildi ve Solan Bir Yaprak Gibi filmiyle oyunculuğa başladı.Yıldız Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği ve Gazetecilik Enstitüsünden mezun oldu.... Devamı

   

  Ünlü Sanatçılar Kisebükü İçin Kamera Karşısında

  Ünlü Sanatçılar Kisebükü İçin Kamera Karşısında

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding A.Ş. tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında

  Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında

  Bodrum'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hulusi Kentmen, 20 Aralık'ta Anılacak

  Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Hulusi Kentmen, ölümünün 21. yıl dönümü nedeniyle 20 Aralık'ta düzenlenen bir törenle anılacak. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  İlk Kez Nazım Hikmet Merkezi Açıldı

  İlk Kez Nazım Hikmet Merkezi Açıldı

  Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi 15 Aralık tarihinde düzenlenen törenle açıldı.Orhan Pamuk törene görüntülü konuşma ile katıldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  'Hulusi Kentmen' Kendi Anma Programına Katılacak

  "Hulusi Kentmen" Kendi Anma Programına Katılacak

  Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle anılacak. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi Açıldı

  Boğaziçi Üniversitesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi Açıldı

  NAZIM HİKMET KÜLTÜR VE SANAT ARAŞTIRMA MERKEZİ AÇILDI Çağdaş Türkçe şiirin kurucu şairi Nazım Hikmet'in anısını ve kültürel mirasını yaşatmak amacıyla hayata geçirilen Boğaziçi Üniversitesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi 15 Aralık tarihinde düzenlenen törenle açıldı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bü'de Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi

  Boğaziçi Üniversitesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi'nin açılışı yapıldı Yazar Pamuk: "1970'lerde sol fikirlere ilgi duyan edebiyatsever Türk erkeklerinin çoğu gibi 18 yaşındayken ben de Nazım Hikmet'ten etkilenerek şiirler yazmaya çalıştım. Benim şiirlerim çok kötüydü ama kuşağımdan. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk: Nâzım Hikmet Merkezi

  Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk: Nâzım Hikmet Merkezi

  Türkiye'de ilk kez bir üniversite "Nazım Hikmet" ismiyle Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi açtı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk Nâzım Hikmet Merkezi

  Boğaziçi Üniversitesi'nden Bir İlk Nâzım Hikmet Merkezi

  Boğaziçi ÜNİVERSİTESİ'NDEN BİR İLK NAZIM HİKMET MERKEZİ Türkiye'de ilk kez bir üniversite Nazım Hikmet ismiyle Kültür ve Sanat Araştırma Merkezi açtı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  'Hoşgeldin Melek' Oyununun Galası Yapıldı

  Bülent Kayabaş, Meriç Başaran ve Özdemir Çiftçioğlu'nun oynadığı, Ali Poyrazoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı Hoşgeldin Melek adlı oyunun galası 10 Aralık akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde yapıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Güdük Necmi'ye Büyük Vefasızlık

  Güdük Necmi'ye Büyük Vefasızlık

  Hababam Sınıfı'ndaki 'Güdük Necmi' karakteriyle akıllara kazınan Halit Akçatepe, Türk sinemasının 100. yılında hiçbir etkinliğe davet edilmemesine isyan etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Türk Sinemasının 100.Yılına Bakırköy'de Muhteşem Kutlama

  İlk Türk filmi olarak kabul edilen "Ayastefanos'taki Rus Abidesi'nin Yıkılışı"nın hikayesini anlatan kısa bir filmle başlayan kutlamada, Türk sinema tarihinden kesitler sunuldu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

  Sadece Süleyman Seba…

  Sadece Süleyman Seba…

  Ali Ece, hayatını kaybeden Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın Türk futboluna ve siyah beyazlı renklere bıraktığı mirası kaleme aldı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti

  Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti

  Sinema Televizyon sektörünün ilk dijital dergisi Filmstudio, her sayısında olduğu gibi 5.sayısında da iddialı bir konuyu ele aldı. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hababam Sınıfı Yine Zirvede

  Hababam Sınıfı Yine Zirvede

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca Türk sinemasının 100'üncü yılı dolayısıyla düzenlenen "En İyi 100 Türk Filmi" oylamasında son dönemece girildi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Maltepe'de "Sürü" Gecesi...

  Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ödülü (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü

  'çekirdek gazoz bizden, izlemesi sizden' sloganıyla Maltepe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen 'Açıkhava Sinema Günleri'nde dün akşam, yönetmenliğini Zeki Ökten'in yaptığı, senaryosunu Yılmaz Güney'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan, Melike Demirağ, Tuncel Kurtiz, Yaman Okay, Savaş Yurttaş ve Güler Ökten'in paylaştığı 1978 yapımı "Sürü" filmi gösterildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Maltepe'de 'Sürü' Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü

  Maltepe'de "Sürü" Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" Ödülü

  Türk sineması aktörlerinden Tarık Akan ile usta oyuncu Güler Ökten'e, Maltepe Belediyesi'nin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü

  Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü

  Türk sinemasının efsane aktörlerinden Tarık Akan'a, Maltepe Belediyesinin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verilecek. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy’de ünlü oyuncu Tarık Akan’ın sahibi olduğu özel okulu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, 'Taş Mektep'İ Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, "Taş Mektep"İ Ziyaret Etti

  Chp Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de "Taş Mektep" olarak bilinen Özel Taş İlköğretim Okulunu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de Özel Bir Okulu Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de Özel Bir Okulu Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı Tarık Akan’ın kurucusu olduğu özel bir okulu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Özel Taş İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti

  Sinema sanatçısı Tarık Akan'ın kurucusu olduğu okulu ziyaret eden Kılıçdaroğlu, eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kemal Sunal'ın 14. Ölüm Yıldönümü

  Kemal Sunal'ın 14. Ölüm Yıldönümü

  Gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta komedyen Kemal Sunal aramızdan ayrılalı 14 yıl oldu. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Şeref Sözü Filmi

  Şeref Sözü Filmi

  Şeref Sözü filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Şeref Sözü filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bir Meçhul Öğretmen'Den Köy Enstitüleri Yılları

  Bir Meçhul Öğretmen"Den Köy Enstitüleri Yılları

  Bilecikli Mehmet ve Ayşe Bayındır çifti, Köy Enstitüleri geleneğini yaşayan "Bir Meçhul Öğretmen"ler olarak, enstitü yıllarını anlattı. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu : Zarafetiyle, Güzelliğiyle Türkiye'yi Temsil Edecek Bir Aday…

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri temasları çerçevesinde sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Büyük Uzlaşı Toplantısı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Buluştu

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yazar, aydın, akademisyen ve azınlık temsilcileri ile Büyük Uzlaşı toplantısında bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP'nin "Büyük Uzlaşı" Toplantısı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda, sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı İçin Görüşmelere Devam Ediyor

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı İçin Görüşmelere Devam Ediyor

  Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için partiler hazırlıklarını sürdürüyor. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Pehlivan Filmi

  Pehlivan Filmi

  Pehlivan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Pehlivan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kış Uykusu Filminin Galası Yapıldı

  Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın, Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye kazanan filmi Kış Uykusunun galası yapıldı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimleri

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bazı akademisyen, yazar, aydın, azınlık temsilcileri, aktivistler ve Alevi, Bektaşi federasyonları temsilcileriyle yarın İstanbul'da bir araya gelecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Bir Araya Geliyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın İstanbul'da bir grup akademisyen, yazar, aydın, aktivist ve azınlık temsilcileriyle "Toplumsal Uzlaşı Toplantısı" adı altında bir araya gelecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kanal Filmi

  Kanal Filmi

  Kanal filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kanal filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ateş Böceği filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 02:44:37. #1.13#