SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarık Akan Haberleri

 • 15:46 Sürü' Filmi Yeniden Beyazperdede Sürü' Filmi Yeniden Beyazperdede Groupama sponsorluğunda gelenekselleşen, 'Türk Klasikleri Yeniden' dokuzunca yılında senaryosu Yılmaz Güney'e ait olan Zeki Ökten'in yönettiği ve başrollerini Tuncel Kurtiz, Tarık Akan ve Melike Demirağ'ın paylaştığı "Sürü" filmi restore edildi.
 • 14:04 Yeşilçam'ın Mavi Gözlü Çocuğu Kendi İşinin Patronu Oldu Yeşilçam'ın Mavi Gözlü Çocuğu Kendi İşinin Patronu Oldu Muat Erton, şimdilerde oğlunun, eşinin ve kendisinin başharflerini taşıyan tasarım firmasında başarılı işlere imza atıyor.
 • 11:52 Diriliş Filmindeki Meşhur 'At' Sahnesi Yılmaz Güney'i Akılara Getirdi Diriliş Filmindeki Meşhur 'At' Sahnesi Yılmaz Güney'i Akılara Getirdi Leonardo DiCaprio'nun başrolünü oynadığı 'The Revenant' filmiyle ilk kez Oscar kazanması bir dönem Türk sinemasına damga vuran Yılmaz Güney'in 'Yol' filmini akıllara getirdi.
 • 11:37 Nazım Hikmet To Be Remembered İn Germany Nazım Hikmet To Be Remembered İn Germany Turkish poet and writer Nazım Hikmet will be commemorated on the 114th anniversary of his birth with a large event in Essen, Germany, on Jan. 31. The Republican People's Party (CHP) Chairman Kemal Kılıçdaroğlu; artist and writer Zülfü Livaneli; actors Tarık Akan and Rutkay Aziz; poet-writer Ataol Behramoğlu;
 • 14:30 Nazım Hikmet 114'üncü Doğum Gününde Anıldı Nazım Hikmet 114'üncü Doğum Gününde Anıldı Haber: Mustafa ÖZDABAK- Kamera: Hasan YILDIRIM-İSTANBUL DHA Nazım Hikmet 114'üncü doğum gününde, büyük aşkı Vera Tulyakova'nın kızı Anna Stepanova ve ailesinin de katıldığı Tarabya sahilinde düzenlenen törenle anıldı.
 • 12:45 Tarık Akan: Eski Halimden Eser Yok Şimdi Tarık Akan: Eski Halimden Eser Yok Şimdi Tarık Akan, 3 Aralık'ta 66. yaşını kutladı. Akan, yeni yaşında Twitter'dan paylaştığı fotoğrafa "Eski halimden eser yok şimdi diyelim...yordu beni yıllar...' notunu düştü.
 • 13:14 Can Dündar'ın Eşi Dilek Dündar: "Bu Can'a Takılmış Bir Şeref Madalyasıdır" Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ın tutuklanmasının ardından konuşan eşi Dilek Dündar, bunun Can’a takılmış bir şeref madalyası olduğunu söyledi.
 • 11:15 Tarık Akan'dan Can Dündar ve Erdem Gül'ün Tutuklanmasına Tepki: Perişanız Tarık Akan'dan Can Dündar ve Erdem Gül'ün Tutuklanmasına Tepki: Perişanız Sanatçı Tarık Akan, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Erdem Gül'ün tutuklanmasına ilişkin "Bu benim ülkemde yaşanılıyor. Üzüntüden perişanız." dedi.
 • 16:03 Tarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaret Gerekçesiyle Hakim Karşına Çıktı Sanatçı Tarık Akan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek’e hakaret ettiği gerekçesi ile bugün hakim karşısına çıktı.
 • 15:36 Oyuncu Tarık Akan'ın Hakaret Davası Sinema sanatçısı Tarık Akan, "Melih Gökçek'in kafasında heykele tüküren ve heykelleri kaldıran bir IŞİD mantığı var. Oğlu da aynı mantıktadır" diyerek, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Osman Gökçek'e hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada ifade verdi.
 • 15:26 Aydınlardan PKK'ya Ateşkes Çağrısı Aralarında Tarık Akan, Kadir İnanır, Fazıl Say, Rıza Türmen ve Levent Üzümcü gibi isimlerin de bulunduğu aydın ve sanatçılar 'ateşkes' çağrısı yaptı.
 • 12:19 Aydınlardan Hükümet ve PKK'ya Çağrı! Aydınlardan Hükümet ve PKK'ya Çağrı! Aydın ve sanatçılardan PKK'ya tek taraflı ateşkes ve "sivillerin zarar gördüğü devlet operasyonlarının durdurulması" çağrısı geldi.
 • 15:37 Ünlü İsimler 'Barış' Diye Haykıracak Ünlü İsimler 'Barış' Diye Haykıracak Karşıyaka Belediyesi; terör saldırılarının yaşandığı ve şehit haberlerinin ardı ardına geldiği bu süreçte, 1 Eylül Dünya Barış Günü'nü anlamlı bir etkinlikle kutlayacak.
 • 18:45 Hakim Bünyemizde Adalet Yok Hakim Bünyemizde Adalet Yok Anadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Hakimi bu sözleri gözaltına alınırken polisin kolunu kırdığını iddia eden sanığın yakınması üzerine söyledi.
 • 14:46 Adliye Önünde İzinsiz Gösteri Davası Hasan Ferit Gedik'in ölümüne ilişkin görülen dava sırasında, adliye bahçesinde oturma eylemi yaptıkları gerekçesiyle haklarında 8'er yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan 15 kişinin yargılanmasına başlandı.
 • 14:33 Nazım Hikmet Vakfı'nın Tahliye Kararı Protesto Edildi Nazım Hikmet Vakfı'nın Tahliye Kararı Protesto Edildi Sıraselviler Caddesi'nde içinde Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı'nın da olduğu Hrisovergi Apartmanının "Binanın depreme karşı riskli olduğu" gerekçesi ile boşaltılmak istenmesi vakıf yönetimi, sanatçılar ve sivil toplum örgütleri tarafından protesto edildi.
 • 14:25 Sanatçılar'dan "Avm" Protestosu Beyoğlu’nda aralarında oyuncu Tarık Akan, Rutkay Aziz’in de yer aldığı bir grup, Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı’nın da bulunduğu binanın 49 yıllığına bir inşaat firmasına kiralanmasını protesto etti.
 • 13:40 Tarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaretten İfade Verdi Tarık Akan, Gökçek ve Oğluna Hakaretten İfade Verdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek'e "hakaret" ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan sanatçı Tarık Akan, talimatla ifade verdi.
 • 13:00 Tarık Akan Işid Benzetmesi İçin İfade Verdi Tarık Akan Işid Benzetmesi İçin İfade Verdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve oğlu Osman Gökçek'in şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan sanatçı Tarık Akan, soruşturma kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı'na gelerek talimatla ifade verdi.
 • 22:58 Kendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzledi Kendi Filmini Yıllar Sonra Yazlık Sinemada İzledi 1978 yapımı ’Maden’ filmini yıllar sonra Eskişehir’deki yazlık sinemada tekrar izleme fırsatı bulan ünlü oyuncu Meral Orhonsay, “Filmi madenciler için izleyeceğim ve zaman zaman hüzünleneceğim, böyle bir filmi armağan ettiğimiz için aynı zamanda da mutluyum” dedi.
 • 14:51 Berkin Elvan Klibi"Nde Oynayan Sanatçılara Soruşturma Taksim Gezi Parkı odaklı eylemler sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılında hazırlanan klipte rol alanlar hakkında başlatılan soruşturmada, oyuncu Tarık Akan şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
 • 13:19 Tarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade Verdi Tarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade Verdi Ünlü oyuncu, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile çekilen klipte yer aldığı için 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi.
 • 12:57 Ünlü Oyuncu Tarık Akan İfade Verdi Sanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" grubu tarafından, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen video klipte, 'Halkı sokağa çağırıyorlar' gerekçesiyle yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, aralarında Mustafa Altıoklar, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Hüseyin Turan, Grup Yorum üyeleri, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Tarık Akan ve Şevval Sam gibi isimlerin bulunduğu ünlü isimlere 'suç işlemeye tahrik' suçundan soruşturma başlatılmıştı.
 • 12:32 Berkin Elvan Klibi Soruşturmasında Tarık Akan da İfade Verdi Sinema sanatçısı Tarık Akan, bir grup sanatçının Gezi olayları sırasında yaralandıktan sonra ölen Berkin Elvan için çektiği kliple ilgili soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 16:06 'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturma 'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturma İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile klip çeken 11 sanatçı hakkında soruşturma başlattı.
 • 16:37 Tarık Akan'ın Adliye Operasyonu Yorumu, Akan Ne Demişti ? Tarık Akan'ın Adliye Operasyonu Yorumu, Akan Ne Demişti ? Tarık Akan'dan tepki toplayacak sözler. 11 Mart'ta "sokağa çıkın hayatı durdurun" çağrısında yer alan Tarık Akan, Banu Güven ve Tayfun Talipoğlu savcımızın şehit olduğu DHKP-C saldırısından sonra gelen sorulara cevap verdi.
 • 15:03 Tarık Akan: Savcıyı Vuranlara Terörist Diyemem Tarık Akan: Savcıyı Vuranlara Terörist Diyemem 11 Mart'ta "sokağa çıkın hayatı durdurun" çağrısında yer alan Tarık Akan, Banu Güven ve Tayfun Talipoğlu savcımızın şehit olduğu DHKP-C saldırısından sonra gelen sorulara cevap verdi.
 • 15:20 Yaşar Kemal Heykeli Yeni Yerinde Tarık Akan ve Bedri Baykam gibi sanatçıların da desteğiyle bir grup, Yenikapı'daki inşaat alanı içinden alınarak sahildeki yeni yerine taşınan "Anadolu'yu seyreden Yaşar Kemal" heykeline yürüyüş düzenledi.
 • 14:41 Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline Yürüdü Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline Yürüdü Sinema oyuncusu Tarık Akan’ın da aralarında bulunduğu bir grup sanatçı, Yaşar Kemal’in Yenikapı inşaat sahasında kaldığı için yeri değiştirilen heykelini görmek için yürüyüş düzenledi.
 • 14:30 Yaşar Kemal'ın Heykeli Yeni Yerine Taşındı Yaşar Kemal'ın Heykeli Yeni Yerine Taşındı TÜRK edebiyatının dev çınarı Yaşar Kemal'in 1994 yılında yapılan Yenikapı'daki heykeli, yapımı süren 'Avrasya Tüneli' inşaatının ortasında kaldığı için buradan alınarak deniz kenarına yakın bir yere taşındı.
 • 14:23 Ünlü Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline Gitti Ünlü Sanatçılar Yaşar Kemal'in Heykeline Gitti Ünlü sanatçılar, Yaşar Kemal'in Yenikapı'da deniz kenarına taşınan heykelinin yanına gitti.
 • 09:39 Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik. Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde Elimizde Silah ve Sopalarla Bekledik. Can Dündar Cumhuriyet Gazetesi'nde elimizde silah ve sopalarla bekledik.
 • 18:39 Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanması ÖDP Eş Genel Başkanı Taş, Sarıyer Belediye Başkanı Genç, oyuncular Rutkay Aziz ve Tarık Akan Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti.
 • 17:58 Tarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil Attı Tarık Akan, Nazım Hikmet İçin Karanfil Attı Nazım Hikmet'in 113'üncü doğum günü, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen organizasyon ile kutlandı.
 • 16:56 Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
 • 16:51 Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi’ne gelerek destek verdi.
 • 15:16 Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesi'ne Ziyaret * Tarık Akan, "Havayollarından gazeteyi yasaklamışlar, hiçbir şey ifade etmez. Mümkün olduğu kadar tiraj daha fazla çıkaracaktır" Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ - İstanbul DHA Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet Gazetesi'nin Şişli'deki merkezine gelerek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
 • 15:13 Ünlü Sanatçılardan Cumhuriyet Gazetesine Ziyaret Ünlü sanatçılar Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesinin Şişli'deki merkezine giderek Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Utku Çakıröz'le görüştü.
 • 15:08 Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine Destek Tarık Akan ve Rutkay Aziz'den Cumhuriyet Gazetesine Destek Sinema sanatçısı Tarık Akan ve Rutkay Aziz, Cumhuriyet gazetesine destek ziyaretinde bulundu.
 • 14:47 Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma Nazım Hikmet'e Boğaz'da Karanfilli Anma Türk ve dünya şiirinin büyük ustası Nazım Hikmet, doğumunun 113. yılında, Sarıyer Belediyesi ve Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen törenle anıldı.
 • 16:35 Evsizler, Kara Kışı Spor Salonunda Geçiriyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 600 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonu'nda misafir ediyor.
 • 12:03 Sibel Can Dizi Setlerine Geri Dönüyor Sibel Can Dizi Setlerine Geri Dönüyor Ünlü şarkıcı Sibel Can uzun bir aranın ardından yepyeni dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkacak.
 • 19:31 Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında Ünlü Sanatçılar 'Kisebükü' İçin Kamera Karşısında Bodrum'da bir araya gelen 40 sivil toplum kuruluşunun temsilcisi, ETS Holding tarafından Gökova'nın cennet koylarından Kisebükü Adalıyalı Mevkii'nde yapılacak 490 oda, bin yatak kapasiteli Voyage Tatil Köyü projesinin iptal edilmesi ve durdurulması için imza kampanyası başlattı.
 • 09:24 "Hulusi Kentmen" Kendi Anma Programına Katılacak Yeşilçam'ın büyük çınarı Hulusi Kentmen ölümünün yirmi birinci, Türk Sinemasının yüzüncü yılında, ilginç bir seremoniyle anılacak.
 • 09:34 DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi DİSK, Soma'da Tepki Yürüyüşü Düzenledi DİSK'e bağlı Dev Maden Sen, Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden faciasının ardından, madencilere verilen sözler tutulmadığı için tepki yürüyüşü gerçekleştirdi.
 • 11:17 Maltepe'de "Sürü" Gecesi... Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ödülü
 • 10:40 Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü 'çekirdek gazoz bizden, izlemesi sizden' sloganıyla Maltepe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen 'Açıkhava Sinema Günleri'nde dün akşam, yönetmenliğini Zeki Ökten'in yaptığı, senaryosunu Yılmaz Güney'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan, Melike Demirağ, Tuncel Kurtiz, Yaman Okay, Savaş Yurttaş ve Güler Ökten'in paylaştığı 1978 yapımı "Sürü" filmi gösterildi.
 • 10:12 Maltepe'de Maltepe'de "Sürü" Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" Ödülü Türk sineması aktörlerinden Tarık Akan ile usta oyuncu Güler Ökten'e, Maltepe Belediyesi'nin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verildi.
 • 13:21 Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü Türk sinemasının efsane aktörlerinden Tarık Akan'a, Maltepe Belediyesinin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verilecek.
 • 13:45 Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy’de ünlü oyuncu Tarık Akan’ın sahibi olduğu özel okulu ziyaret etti.