03:3800
SON DAKİKA TARIK AKAN HABERLERİ

Son Dakika Tarık Akan Haberleri


TARIK AKAN

Asıl adı Tarık Tahsin Üregül 13 Aralık 1949-İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi film oyuncusudur. 1971 yılında Ses dergisinin yarışmasında birinci seçildi ve Solan Bir Yaprak Gibi filmiyle oyunculuğa başladı.Yıldız Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği ve Gazetecilik Enstitüsünden mezun oldu.... Devamı

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye’nin başkenti oldu. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Altın Portakal'ın 51 Yılı

  İlki "Antalya Sanat Festivali" adıyla 1964 yılında düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, bu yıl 51'inci kez düzenlenecek Yarım yüzyılı aşkın süredir devam eden, Türkiye'nin en köklü sanat etkinliklerinden biri olan Altın Portakal, bu yıl 100. yılı kutlanan Türk sinema tarihinin önemli bir bölümüne tanıklık etti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Doğa Rutkay Evlendi

  Doğa Rutkay Evlendi

  Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile bir süredir birlikte olduğu Kerimcan Kamal, dün akşam düzenlenen törenle evlendi. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Sadece Süleyman Seba…

  Sadece Süleyman Seba…

  Ali Ece, hayatını kaybeden Beşiktaş'ın efsane başkanı Süleyman Seba'nın Türk futboluna ve siyah beyazlı renklere bıraktığı mirası kaleme aldı. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti

  Sektör, 12 Aziz Oyuncu'yu Seçti

  Sinema Televizyon sektörünün ilk dijital dergisi Filmstudio, her sayısında olduğu gibi 5.sayısında da iddialı bir konuyu ele aldı. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hababam Sınıfı Yine Zirvede

  Hababam Sınıfı Yine Zirvede

  Kültür ve Turizm Bakanlığınca Türk sinemasının 100'üncü yılı dolayısıyla düzenlenen "En İyi 100 Türk Filmi" oylamasında son dönemece girildi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Maltepe'de "Sürü" Gecesi...

  Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" ödülü (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü

  'çekirdek gazoz bizden, izlemesi sizden' sloganıyla Maltepe Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca düzenlenen 'Açıkhava Sinema Günleri'nde dün akşam, yönetmenliğini Zeki Ökten'in yaptığı, senaryosunu Yılmaz Güney'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan, Melike Demirağ, Tuncel Kurtiz, Yaman Okay, Savaş Yurttaş ve Güler Ökten'in paylaştığı 1978 yapımı "Sürü" filmi gösterildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Maltepe'de 'Sürü' Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e 'Emek ve Sevgi' Ödülü

  Maltepe'de "Sürü" Gecesi / Tarık Akan ve Güler Ökten'e "Emek ve Sevgi" Ödülü

  Türk sineması aktörlerinden Tarık Akan ile usta oyuncu Güler Ökten'e, Maltepe Belediyesi'nin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü

  Tarık Akan'a Sevgi ve Emek Ödülü

  Türk sinemasının efsane aktörlerinden Tarık Akan'a, Maltepe Belediyesinin düzenlediği "Açıkhava Sinema Günleri" kapsamında, "Sevgi ve Emek Ödülü" verilecek. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, Tarık Akan'ın Okulunu Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy’de ünlü oyuncu Tarık Akan’ın sahibi olduğu özel okulu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, 'Taş Mektep'İ Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, "Taş Mektep"İ Ziyaret Etti

  Chp Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de "Taş Mektep" olarak bilinen Özel Taş İlköğretim Okulunu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de Özel Bir Okulu Ziyaret Etti

  Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de Özel Bir Okulu Ziyaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçı Tarık Akan’ın kurucusu olduğu özel bir okulu ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Özel Taş İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti

  Sinema sanatçısı Tarık Akan'ın kurucusu olduğu okulu ziyaret eden Kılıçdaroğlu, eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kemal Sunal'ın 14. Ölüm Yıldönümü

  Kemal Sunal'ın 14. Ölüm Yıldönümü

  Gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta komedyen Kemal Sunal aramızdan ayrılalı 14 yıl oldu. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Şeref Sözü Filmi

  Şeref Sözü Filmi

  Şeref Sözü filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Şeref Sözü filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

 

  Bir Meçhul Öğretmen'Den Köy Enstitüleri Yılları

  Bir Meçhul Öğretmen"Den Köy Enstitüleri Yılları

  Bilecikli Mehmet ve Ayşe Bayındır çifti, Köy Enstitüleri geleneğini yaşayan "Bir Meçhul Öğretmen"ler olarak, enstitü yıllarını anlattı. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu : Zarafetiyle, Güzelliğiyle Türkiye'yi Temsil Edecek Bir Aday…

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri temasları çerçevesinde sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Büyük Uzlaşı Toplantısı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da bir grup akademisyen, sanatçı, yazar, aydın, azınlık temsilcisi ve aktivistle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Buluştu

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yazar, aydın, akademisyen ve azınlık temsilcileri ile Büyük Uzlaşı toplantısında bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP'nin "Büyük Uzlaşı" Toplantısı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda, sanatçı, akademisyen, gazeteci, yazar ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı İçin Görüşmelere Devam Ediyor

  Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı İçin Görüşmelere Devam Ediyor

  Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için partiler hazırlıklarını sürdürüyor. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Pehlivan Filmi

  Pehlivan Filmi

  Pehlivan filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Pehlivan filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kış Uykusu Filminin Galası Yapıldı

  Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın, Cannes Film Festivalinde Altın Palmiye kazanan filmi Kış Uykusunun galası yapıldı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimleri

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bazı akademisyen, yazar, aydın, azınlık temsilcileri, aktivistler ve Alevi, Bektaşi federasyonları temsilcileriyle yarın İstanbul'da bir araya gelecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Bir Araya Geliyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın İstanbul'da bir grup akademisyen, yazar, aydın, aktivist ve azınlık temsilcileriyle "Toplumsal Uzlaşı Toplantısı" adı altında bir araya gelecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kanal Filmi

  Kanal Filmi

  Kanal filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kanal filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği Filmi

  Ateş Böceği filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ateş Böceği filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sanatçılar'dan TÜSAK Yasa Tasarısına Tepki!

  Sanatçılar'dan TÜSAK Yasa Tasarısına Tepki!

  Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde TÜSAK kurulmasına yönelik yasa tasarısı, 200'e yakın sanatçı tarafından basın açıklamasıyla protesto edildi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Tüsak Yasa Tasarısı"Na Karşı Sanatçılardan Ortak Basın Açıklaması

  Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde "Türkiye Sanat Kurumu (TÜSAK)" kurulmasına yönelik yasa tasarısı, aralarında sinema ve tiyatro oyuncusu, akademisyen, yazar ve şairlerin bulunduğu 200'e yakın sanatçının imzası bulunan basın açıklamasıyla protesto edildi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Sanatçılardan '31 Mayıs' Videosu

  Sanatçılardan "31 Mayıs" Videosu

  Taksim Dayanışması, Gezi Parkı olaylarının birinci yıl dönümünde 31 Mayıs'ta meydanlarda olacaklarını açıkladı. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Sanatçılardan '31 Mayıs' Videosu

  Sanatçılardan "31 Mayıs" Videosu

  Taksim Dayanışması, Gezi Parkı olaylarının birinci yıldönümü 31 Mayıs'ta meydanlarda olacaklarını açıkladı. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Yıldızları Erzurumlular'la Buluşturuyor

  Erzurumlu Nil Gürpınar'ın, kendisi gibi sinemacı babası Cahit Gürpınar'ın vasiyeti üzerine başlattığı 'Uluslararası Dadaş Film Festivali'nin, 2-7 Mayıs tarihleri arasında 9'ncusu yapılacak. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ak Partili Kapusuz'dan Tarık Akan'a 'Gık' Tepkisi: Askeri Müdahaleden Meden Uman Darbeci Zihniyet...

  Ak Partili Kapusuz'dan Tarık Akan'a "Gık" Tepkisi: Askeri Müdahaleden Meden Uman Darbeci Zihniyet...

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Tarık Akan'ın "Genelkurmay Başkanı Gık dese bunlar yaşanmazdı" biçimindeki sözlerine tepki göstererek, "Bu açıklama askeri müdahaleden medet uman darbeci bir zihniyetin hala aramızda olduğunu gösteriyor" dedi. (28 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Vardıya Bizde Platformu'ndan Boğazda 'Sessiz Çığlık' Eylemi

  Vardıya Bizde Platformu'ndan Boğazda 'Sessiz Çığlık' Eylemi

  Balyoz davasında komutanlara verilen hapis cezasına tepki amaçlı olarak düzenlenen ‘Sessiz Çığlık’ eylemlerinin 83.’sü tekne turuyla yapıldı. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Sessiz Çığlık Eylemine Tarık Akan'dan Destek

  Sessiz Çığlık Eylemine Tarık Akan'dan Destek

  " Şunu belirteyim; Çok yakında göreceksiniz davullarla, zurnalarla komutanlarımızı Silivri'nin önünde, Hasdal'ın önünde, Maltepe'nin ve Sincan'ın önünde kucaklayacağız Sanatçı Tarık Akan, " Genelkurmay başkanı olan şu andaki şahıs, 'hık' deseydi, emin olun bunların hiçbiri olmazdı" Haber: Ümit TÜRK Kamera: Zeki GÜNAL İSTANBUL / DHA Balyoz davası sanıklarının yakınları tarafından oluşturulan Vardiya Bizde Platformu üyeleri, Beşiktaş'ta düzenledikleri sessiz çığlık eyleminin 83'üncüsünü yaptı. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Akan: Genelkurmay Başkanı 'Gık' Deseydi Böyle Olmazdı

  Akan: Genelkurmay Başkanı 'Gık' Deseydi Böyle Olmazdı

  Vardiya Bizde Platformu'nda konuşan Tarık Akan, "Genelkurmay Başkanı 'gık' deseydi bu yaşananların hiçbiri olmazdı." dedi. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Çaycuma da Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 74. Yılı Kutlandı

  Çaycuma da Köy Enstitülerinin Kuruluşunun 74. Yılı Kutlandı

  Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, Eğitim Sen Zonguldak Şubesi tarafından Köy Enstitülerinin 74. kuruluş yıldönümü yemekli ve müzikli bir programla kutlandı. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Beyoğlu’nun Arka Yakası Filmi

  Beyoğlu’nun Arka Yakası Filmi

  Beyoğlu’nun Arka Yakası filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Beyoğlu’nun Arka Yakası filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (12 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Atıf Yılmaz'ın 'Eylül Fırtınası' Filmi Cumartesi Show TV'de

  Atıf Yılmaz'ın "Eylül Fırtınası" Filmi Cumartesi Show TV'de

  Habib Bektaş'ın 'Gölge Kokusu' adlı romanından uyarlanan "Eylül Fırtınası" Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğinde 2000 yılında vizyona girmişti. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Başbuğ Kitap İmzaladı, Uzun Kuyruk Oluştu

  Başbuğ Kitap İmzaladı, Uzun Kuyruk Oluştu

  Silivri Cezaevi'nden tahliye olan Eski Genelkurmay Başkanı emekli Org. İlker Başbuğ kitabını imzaladı. Başbuğ'u bekleyenler uzun kuyruklar oluşturdu. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 03:38:44. #1.12#