SON DAKİKA TAŞKESTİ HABERLERİ

Son Dakika Taşkesti Haberleri

 • 16:28Turistlik Beldeye Yakışır YatırımAK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu Çayı’nın Taşkesti Beldesi’den geçen bölümünde taşkın önleme çalışmaları gerçekleştirileceğini, belde de yaya ve araç ulaşımını sağlayan akarsu üzerindeki köprünün de yenileneceğini açıkladı.
 • 23:04Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileriMilli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" ToplantısıGörüntü Dökümü: Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün açıklamaları, Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'e hediye verilmesi, "Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" Toplantısı Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün: "Muhalefet sistemi tartışmıyor, kişileri tartışıyor.
 • 18:30Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" ToplantısıEski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, "Muhalefet sistemi tartışmıyor, kişileri tartışıyor.
 • 16:57Akyurt Belediye Başkanı Ayantaş AçıklamasıAkyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, "2004 yılında adeta bir köye benzeyen ilçemiz artık modern bir şehre dönüştü" dedi.
 • 11:21Bader'den "Çalışma Teknikleri ve Protokol Kuralları" EğitimiBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyelerine yönelik "Çalışma Teknikleri ve Protokol Kuralları Eğitimi" verdi.
 • 13:54AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'dan Yatırım MüjdesiAK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'dan Yatırım MüjdesiAK Parti Bolu Milletvekili ve 1’inci sıra adayı Ali Ercoşkun, “Ürdün’de geçtiğimiz yıl katıldığım toplantı sonrası, bu ülkede Türk Şehitliği’ni ziyaret ettim. Burada mezar taşında Bolu yazan Karagözoğlu Yusuf’un kabrini buldum. Karagözoğlu Yusuf Taşkestili çıktı.
 • 13:06Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet EdecekTarihi İpek Yolu Turizme Hizmet EdecekŞehirden detaylar - İpekyolu Belediyeler Birliği ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan'ın açıklaması Tarihi İpek Yolu turizme hizmet edecek- Dünyaca ünlü ticaret güzergahı İpek Yolu'nun Ankara, Bolu ve Sakarya koridorundaki tarihi yapıların yanı sıra yörelere özgü geleneklerin tanıtımı yapılarak turizmden daha fazla pay alınması hedefleniyor- İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı Kazan: - "İpek Yolu, bu kez tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle tüm dünyanın ilgi odağı olacak" İpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 11:05Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet Edecekİpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 13:52Ülkücülerden Taşkesti'de Sağduyu ÇağrısıÜlkücülerden Taşkesti'de Sağduyu ÇağrısıBolu’nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi’nde bölge halkının inşaat işçileriyle yaşadıkları Türk bayrağı tartışması sonrasında Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil bölgeye giderek sağduyu çağırısı yaptı.
 • 17:15Btso Yönetimi Taşkesti'de Karanfil DağıttıBtso Yönetimi Taşkesti'de Karanfil DağıttıBolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, beraberinde oda yönetim kurulu üyeleri ve STK Başkanları ile birlikte Taşkesti Beldesi’ne ziyarette bulunarak, beldede yaşanan gerginlik sonrası sağduyu, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.
 • 16:26Mudurnu'da Öfkeli Kalabalığı Sakinleştirmeye Çalışan Şehit Babası: Hepimiz KardeşizMudurnu'da Öfkeli Kalabalığı Sakinleştirmeye Çalışan Şehit Babası: Hepimiz KardeşizBolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Taşkesti Beldesi'nde bayrağa saygısızlıkta bulundukları iddia edilen inşaat işçilerine öfkelenen vatandaşları sakinleştirmeye çalışan şehit babası Ahmet Temel, işçilerin yeniden çalışmaya gelmeleri durumunda yaşananlar nedeniyle özür dileyeceğini belirterek, "Biz Türk, Kürt, Laz, Abaza, Çerkes hepimiz kardeşiz, bir bütünüz. Ayrımcılık olmasın, oyuna düşmeyelim" dedi.
 • 16:01Şehit Babası Kürt İşçilerden Özür DileyecekŞehit Babası Kürt İşçilerden Özür DileyecekBolu'da Türk bayrağına saygısızlıkta bulundukları iddia edilen inşaat işçilerine saldıran kalabalığı sakinleştirmeye çalışan şehit babası, işçilerden özür dileyeceğini söyledi.
 • 14:05Bolu Valisi Baruş'tan Taşkesti AçıklamasıBolu Valisi Baruş'tan Taşkesti AçıklamasıBolu Valisi Aydın Baruş, Teşkesti’de dün gece yaşanan olayların ardından bugün açıklama yaparak, "Kardeşliğimizi her zaman güçlü şekilde ifade etmek ve metanetimizi korumak, askerimize ve polisimize saldırarak bizleri proveke etmeye çalışan bölücülere verilecek en güzel cevaptır" dedi.
 • 08:02Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı (3)Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı (3)İkna ÇABALARI YETERSİZ KALDI Bolu Valisi Aydın Baruş, şehit babası Ahmet Temel, Taşkesti Belde Belediyesi Başkanı Saim Çevik ve bir jandarma yüzbaşının öfkeli grubu ikna etme çalışmaları sonuç vermedi.
 • 07:13Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı 2Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı 2Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Taşkesti Beldesi'nde inşaatta çalışan işçilerin bayrak ile ilgili sözleri gerginliğe neden oldu.
 • 06:32Bolu- Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa KaldırdıBolu- Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa KaldırdıBolu Valisi Aydın Baruş, şehit babası Ahmet Temel, Taşkesti Belde Belediyesi Başkanı Saim Çevik ve bir jandarma yüzbaşının öfkeli kalabalığı ikna etme çalışmaları sonuç vermedi.
 • 05:48Bolu'daki Gerginlik 8 Saat Sonra Sona ErdiBolu'daki Gerginlik 8 Saat Sonra Sona ErdiBolu’nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Beldesi’nde okul inşaatında çalışan işçilerin Türk Bayrağı’na hakaret etmeleriyle başlayan gerginlik gece saat 03:20’de düzenlen operasyonla son buldu.
 • 00:17Türk Bayrağına Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa KaldırdıTürk Bayrağına Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa KaldırdıMudurnu'ya bağlı Taşkesti Beldesi'nde inşaatta çalışan işçilerin bayrakla ilgili sözleri gerginlik yarattı. Yüzlerce kişi toplandı, işçiler okulun çatısına sığındı.
 • 23:48Bolu'da Tehlikeli GerginlikBolu'da Tehlikeli GerginlikBolu’nun Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesinde, bir inşaatta çalışan bazı işçilerin inşaat binasında terör örgütü propagandası yaptığı iddiası üzerine ayaklanan bölge halkından bin kişi, ellerinde sopalar ile inşaat alanına gelerek 8 işçiyi linç etmek istedi.
 • 19:09Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık YandıMudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık YandıMudurnu'da 5 ev, 3 samanlık yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi'ne bağlı Ilıca Köyü'nde çıkan yangında 5 ev ile 3 samanlık yandı.
 • 18:51Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık YandıMudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık YandıBolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Ilıca Köyü'nde çıkan yangında 5 ev ile 3 samanlık yandı.
 • 18:27Mudurnu'da 5 Ev Kül OlduMudurnu'da 5 Ev Kül OlduBolu’nun Mudurnu ilçesi bağlı Taşkesti beldesinde fırından çıkan yangının evleri sıçraması sonucu 5 ev ve bir samanlık kül oldu.
 • 08:15Köy Alevlere Teslim Oldu, 7 Ev ile 5 Ahır YandıKöy Alevlere Teslim Oldu, 7 Ev ile 5 Ahır YandıBolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı İğneciler Köyü'nde 7 ev ve 5 ahır yandı.
 • 05:08Bolu'da 7 Ahşap Ev ve 8 Samanlık Yanarak Kül OlduBolu'da 7 Ahşap Ev ve 8 Samanlık Yanarak Kül OlduBolu'da köyde çıkan yangında 7 ev ve 8 samanlık kül oldu. Olay yerine gelen Vali Aydın Baruş, "Vatandaşlarımızı yeni yuvalarına kavuşturana kadar uyumayacağız" dedi.
 • 08:55Ankara'dan Kısa KısaBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) Genel Başkanı İbrahim Taşkesti, "Bize düşen görev, kenetlenmek, büyümek, daha da genişlemek ve Ankaralılara sahip çıkmak, Ankara'yı daha iyi noktalara getirmek" dedi.
 • 19:48Bolu İl Afad Müdürü Erdoğan AçıklamasıBolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, Mudurnu ilçesindeki Taşkesti Deprem Kayıt İstasyonu'ndaki kamp alanını uluslararası araştırma ve kamp merkezi haline getireceklerini bildirdi.
 • 11:44Turşu Üreticileri Yağışlar Nedeniyle EndişeliAnkara'nın Çubuk ilçesindeki turşu üreticileri, son dönemdeki aşırı yağışların üretimi olumsuz etkileyeceği endişesini taşıyor.
 • 10:38Bader'in Olağan Genel Kurulu YapıldıBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) 3. olağan genel kurulunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşkesti başkanlığa seçildi.
 • 12:12Mudurnu'da Trafik DenetimiMudurnu ilçesinde jandarma trafik ekipleri tarafından denetim yapıldı.
 • 11:05Abant-Taşkesti Karayolunda HeyelanAbant-Taşkesti karayolunda heyelan meydana geldi.
 • 14:05Abant-Taşkesti Karayolunda Toprak KaymasıAbant-Taşkesti karayolunda toprak kayması nedeniyle ulaşım aksıyor.
 • 13:44Abant ile Taşkesti Beldesi Yolunda HeyelanAbant ile Taşkesti Beldesi Yolunda HeyelanBolu Abant Tabiat Parkı ile Mudurnu Taşkesti Beldesi arasında geçen yıl yapılan yolda heyelanlar meydana geldi.
 • 10:40Trafik Kazası: 1 YaralıTrafik Kazası: 1 YaralıBolu'da trafik kazası: 1 yaralı Muduru-Taşkesti karayolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 14:46Soda Yüklü Tanker Hareket Halindeyken Alev Alıp YandıSoda Yüklü Tanker Hareket Halindeyken Alev Alıp YandıSakarya'nın Akyazı İlçesi Eski Ankara yolu Mudurnu Taşkesti Mevkii'nde motor bölümünde çıkan yangın sonucu alev alan ağır soda yüklü tanker kullanılmaz hale geldi.
 • 14:14Yaralı Geyiğin Hayata Hüzünlü Son BakışıYaralı Geyiğin Hayata Hüzünlü Son BakışıBolu'da bir aracın çarpması sonucu yaralanan geyik, vatandaşlar tarafından görüntülendikten kısa bir süre sonra öldü.
 • 11:42Mudurnu'da Trafik Kazası: 1 YaralıMudurnu ilçesindeki kazada 1 kişi yaralandı.
 • 11:57Çubuk Kent Konseyi Yönetimi Belli OlduÇubuk Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşirken, iki adayın yarıştığı seçimde oy çokluğu ile İsmail Tekaüt yeniden başkan seçildi.
 • 20:05AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven TazelediAK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven TazelediAK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
 • 15:11İl Genel Meclisi Aralıksız Çalışıyorİl Genel Meclisi Aralıksız ÇalışıyorBolu İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantıları devam ederken, Salı günü gerçekleşen oturumunda 7 madde görüşülüp karara bağlandı.
 • 10:06Haftanın Tarihine BakışHaftanın Tarihine BakışMevlana Celaleddin Rumi 30 Eylül 1207’de Belh kentinde dünyaya geldi.
 • 13:58Bolu Beyi Darıca'yı FethettiBolu Beyi Darıca'yı FethettiDarıca Belediyesi 8. Şehirler ve Kültüler Kaynaşması Bolulular Derneği gecesinde sahne alan Safiye Soyman, Darıcalıları coşturdu.
 • 13:15TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım FırsatıTOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım FırsatıBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
 • 12:34Toki, 182 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa SunuyorBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 35 ilde 182 taşınmazı 21 Ağustos 2014'de İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00 açık arttırmayla satışa sunuyor.
 • 11:28Üç Kuşak Turşu ÜretimiÜç Kuşak Turşu ÜretimiAnkara’nın Çubuk ilçesinde üç kuşaktır turşuculuk yapan aileler, turşu yapmanın püf noktalarını yeni nesile öğretiyor Turşucu Taşkesti: "Küçüklüğümden beri bu işle uğraşıyorum.
 • 10:01Bürokratlar Çubuk'ta İftarda BuluştuBürokratlar Çubuk'ta İftarda BuluştuAnkara ve Çubuk'ta çeşitli kurumlarda görev yapan bürokratlar, iftarda bir araya gelerek hasret giderdi.
 • 13:27Çubuk'ta 'Yeşil Altın' Hasadı BaşladıÇubuk'ta 'Yeşil Altın' Hasadı BaşladıÇengelköy bademi denilen salatalıkların yetiştirildiği ve turşu ticaretine başlanıldığı Çubuk’ta yıllık yaklaşık 15 bin ton civarında turşuluk salatalık hasadı yapılıyor.
 • 09:04Gündem/ 20 Temmuz 2014ANADOLU AJANSI.
 • 00:02Gündem Özeti/ 20temmuz 2014Gündem Özeti/ 20temmuz 2014ANADOLU AJANSI.
 • 13:43Abant-Taşkesti Karayolunda Yol Yapım ÇalışmasıAbant-Taşkesti Karayolunda Yol Yapım ÇalışmasıAbant Taşkesti karayolunda sıcak asfaltlama çalışması başladı.
 • 13:03Bader'den Başkan Acehan'a ZiyaretBürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyeleri Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde hayırlı olsun dileklerinde bulunduAynı zamanda BADER’in Danışma Kurulu üyesi olan Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ı makamında ziyaret eden BADER üyeleri, ilçe ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.