SON DAKİKA TAŞKESTİ HABERLERİ

Son Dakika Taşkesti Haberleri

 • 18:22 İlkokul Öğrencilerinden Mehmetçik'e Mektuplu Destek Bolu'nun Mudurnu ilçesinde eğitim gören 85 ilkokul öğrencisi, Doğu ve Güneydoğu'da devem eden terörle mücadele operasyonlarında görev alan askeri personele ulaştırılmak üzere mektup yazdı.
 • 09:24 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik: Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik: "Rusya ve Ermenistan Yeni Bir Oyunun Peşinde" Merkezi Ankara’da bulunan Bürokrat Ankaralılar Derneği’in (BADER) geleneksel hale getirdiği Hamamönü söyleşilerinin bu ayki konuğu Tarih Profesörü Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Seyit Sertçelik oldu.
 • 14:19 Bürokrat Ankaralılar Derneği Başkanı İbrahim Taşkesti Açıklaması Bürokrat Ankaralılar Derneği Başkanı İbrahim Taşkesti Açıklaması Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) geleneksel hale getirdiği tanışma, kaynaşma amaçlı 8.nci genişletilmiş istişare toplantısını gerçekleştirdi.
 • 12:10 Çubuk'ta "Kuran ve Hayat" Konferansı Ankara'nın Çubuk ilçesinde Çubuk İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği (ÇİMDER) tarafından "Kuran ve Hayat" konulu konferans düzenlendi.
 • 15:35 AK Parti İl Başkanı'ndan CHP'li Belediye Başkanına Ziyaret AK Parti İl Başkanı'ndan CHP'li Belediye Başkanına Ziyaret AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, CHP’li Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’ü makamında ziyaret etti.
 • 16:42 Mudurnu'da İş Güvenliği Eğitimi Bolu Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen iş güvenliği eğitimleri kapsamında Mudurnu'da tatbikat yapıldı.
 • 16:28 Turistlik Beldeye Yakışır Yatırım AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Mudurnu Çayı’nın Taşkesti Beldesi’den geçen bölümünde taşkın önleme çalışmaları gerçekleştirileceğini, belde de yaya ve araç ulaşımını sağlayan akarsu üzerindeki köprünün de yenileneceğini açıkladı.
 • 23:04 Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" Toplantısı Görüntü Dökümü: Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün açıklamaları, Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'e hediye verilmesi, "Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" Toplantısı Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Ergün: "Muhalefet sistemi tartışmıyor, kişileri tartışıyor.
 • 18:30 Milli İrade ve Bürokrasi İlişkileri" Toplantısı Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, "Muhalefet sistemi tartışmıyor, kişileri tartışıyor.
 • 16:57 Akyurt Belediye Başkanı Ayantaş Açıklaması Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, "2004 yılında adeta bir köye benzeyen ilçemiz artık modern bir şehre dönüştü" dedi.
 • 11:21 Bader'den "Çalışma Teknikleri ve Protokol Kuralları" Eğitimi Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) üyelerine yönelik "Çalışma Teknikleri ve Protokol Kuralları Eğitimi" verdi.
 • 13:54 AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'dan Yatırım Müjdesi AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun'dan Yatırım Müjdesi AK Parti Bolu Milletvekili ve 1’inci sıra adayı Ali Ercoşkun, “Ürdün’de geçtiğimiz yıl katıldığım toplantı sonrası, bu ülkede Türk Şehitliği’ni ziyaret ettim. Burada mezar taşında Bolu yazan Karagözoğlu Yusuf’un kabrini buldum. Karagözoğlu Yusuf Taşkestili çıktı.
 • 13:06 Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet Edecek Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet Edecek Şehirden detaylar - İpekyolu Belediyeler Birliği ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan'ın açıklaması Tarihi İpek Yolu turizme hizmet edecek- Dünyaca ünlü ticaret güzergahı İpek Yolu'nun Ankara, Bolu ve Sakarya koridorundaki tarihi yapıların yanı sıra yörelere özgü geleneklerin tanıtımı yapılarak turizmden daha fazla pay alınması hedefleniyor- İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı Kazan: - "İpek Yolu, bu kez tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle tüm dünyanın ilgi odağı olacak" İpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 11:05 Tarihi İpek Yolu Turizme Hizmet Edecek İpek Yolu'nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Anadolu'da, geçmişin ticaret güzergahının turizme kazandırılmasına yönelik çalışmalar sürdürülüyor.
 • 13:52 Ülkücülerden Taşkesti'de Sağduyu Çağrısı Ülkücülerden Taşkesti'de Sağduyu Çağrısı Bolu’nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi’nde bölge halkının inşaat işçileriyle yaşadıkları Türk bayrağı tartışması sonrasında Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil bölgeye giderek sağduyu çağırısı yaptı.
 • 17:15 Btso Yönetimi Taşkesti'de Karanfil Dağıttı Btso Yönetimi Taşkesti'de Karanfil Dağıttı Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, beraberinde oda yönetim kurulu üyeleri ve STK Başkanları ile birlikte Taşkesti Beldesi’ne ziyarette bulunarak, beldede yaşanan gerginlik sonrası sağduyu, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.
 • 16:26 Mudurnu'da Öfkeli Kalabalığı Sakinleştirmeye Çalışan Şehit Babası: Hepimiz Kardeşiz Mudurnu'da Öfkeli Kalabalığı Sakinleştirmeye Çalışan Şehit Babası: Hepimiz Kardeşiz Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Taşkesti Beldesi'nde bayrağa saygısızlıkta bulundukları iddia edilen inşaat işçilerine öfkelenen vatandaşları sakinleştirmeye çalışan şehit babası Ahmet Temel, işçilerin yeniden çalışmaya gelmeleri durumunda yaşananlar nedeniyle özür dileyeceğini belirterek, "Biz Türk, Kürt, Laz, Abaza, Çerkes hepimiz kardeşiz, bir bütünüz. Ayrımcılık olmasın, oyuna düşmeyelim" dedi.
 • 16:01 Şehit Babası Kürt İşçilerden Özür Dileyecek Şehit Babası Kürt İşçilerden Özür Dileyecek Bolu'da Türk bayrağına saygısızlıkta bulundukları iddia edilen inşaat işçilerine saldıran kalabalığı sakinleştirmeye çalışan şehit babası, işçilerden özür dileyeceğini söyledi.
 • 14:05 Bolu Valisi Baruş'tan Taşkesti Açıklaması Bolu Valisi Baruş'tan Taşkesti Açıklaması Bolu Valisi Aydın Baruş, Teşkesti’de dün gece yaşanan olayların ardından bugün açıklama yaparak, "Kardeşliğimizi her zaman güçlü şekilde ifade etmek ve metanetimizi korumak, askerimize ve polisimize saldırarak bizleri proveke etmeye çalışan bölücülere verilecek en güzel cevaptır" dedi.
 • 08:02 Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı (3) Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı (3) İkna ÇABALARI YETERSİZ KALDI Bolu Valisi Aydın Baruş, şehit babası Ahmet Temel, Taşkesti Belde Belediyesi Başkanı Saim Çevik ve bir jandarma yüzbaşının öfkeli grubu ikna etme çalışmaları sonuç vermedi.
 • 07:13 Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı 2 Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı 2 Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Taşkesti Beldesi'nde inşaatta çalışan işçilerin bayrak ile ilgili sözleri gerginliğe neden oldu.
 • 06:32 Bolu- Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı Bolu- Türk Bayrağı'na Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı Bolu Valisi Aydın Baruş, şehit babası Ahmet Temel, Taşkesti Belde Belediyesi Başkanı Saim Çevik ve bir jandarma yüzbaşının öfkeli kalabalığı ikna etme çalışmaları sonuç vermedi.
 • 05:48 Bolu'daki Gerginlik 8 Saat Sonra Sona Erdi Bolu'daki Gerginlik 8 Saat Sonra Sona Erdi Bolu’nun Mudurnu ilçesine bağlı Taşkesti Beldesi’nde okul inşaatında çalışan işçilerin Türk Bayrağı’na hakaret etmeleriyle başlayan gerginlik gece saat 03:20’de düzenlen operasyonla son buldu.
 • 00:17 Türk Bayrağına Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı Türk Bayrağına Hakaret İddiası Beldeyi Ayağa Kaldırdı Mudurnu'ya bağlı Taşkesti Beldesi'nde inşaatta çalışan işçilerin bayrakla ilgili sözleri gerginlik yarattı. Yüzlerce kişi toplandı, işçiler okulun çatısına sığındı.
 • 23:48 Bolu'da Tehlikeli Gerginlik Bolu'da Tehlikeli Gerginlik Bolu’nun Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesinde, bir inşaatta çalışan bazı işçilerin inşaat binasında terör örgütü propagandası yaptığı iddiası üzerine ayaklanan bölge halkından bin kişi, ellerinde sopalar ile inşaat alanına gelerek 8 işçiyi linç etmek istedi.
 • 19:09 Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık Yandı Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık Yandı Mudurnu'da 5 ev, 3 samanlık yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi Taşkesti Beldesi'ne bağlı Ilıca Köyü'nde çıkan yangında 5 ev ile 3 samanlık yandı.
 • 18:51 Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık Yandı Mudurnu'da 5 Ev, 3 Samanlık Yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı Ilıca Köyü'nde çıkan yangında 5 ev ile 3 samanlık yandı.
 • 18:27 Mudurnu'da 5 Ev Kül Oldu Mudurnu'da 5 Ev Kül Oldu Bolu’nun Mudurnu ilçesi bağlı Taşkesti beldesinde fırından çıkan yangının evleri sıçraması sonucu 5 ev ve bir samanlık kül oldu.
 • 08:15 Köy Alevlere Teslim Oldu, 7 Ev ile 5 Ahır Yandı Köy Alevlere Teslim Oldu, 7 Ev ile 5 Ahır Yandı Bolu'nun Mudurnu İlçesi'ne bağlı İğneciler Köyü'nde 7 ev ve 5 ahır yandı.
 • 05:08 Bolu'da 7 Ahşap Ev ve 8 Samanlık Yanarak Kül Oldu Bolu'da 7 Ahşap Ev ve 8 Samanlık Yanarak Kül Oldu Bolu'da köyde çıkan yangında 7 ev ve 8 samanlık kül oldu. Olay yerine gelen Vali Aydın Baruş, "Vatandaşlarımızı yeni yuvalarına kavuşturana kadar uyumayacağız" dedi.
 • 08:55 Ankara'dan Kısa Kısa Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) Genel Başkanı İbrahim Taşkesti, "Bize düşen görev, kenetlenmek, büyümek, daha da genişlemek ve Ankaralılara sahip çıkmak, Ankara'yı daha iyi noktalara getirmek" dedi.
 • 19:48 Bolu İl Afad Müdürü Erdoğan Açıklaması Bolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hasan Erdoğan, Mudurnu ilçesindeki Taşkesti Deprem Kayıt İstasyonu'ndaki kamp alanını uluslararası araştırma ve kamp merkezi haline getireceklerini bildirdi.
 • 11:44 Turşu Üreticileri Yağışlar Nedeniyle Endişeli Ankara'nın Çubuk ilçesindeki turşu üreticileri, son dönemdeki aşırı yağışların üretimi olumsuz etkileyeceği endişesini taşıyor.
 • 10:38 Bader'in Olağan Genel Kurulu Yapıldı Bürokrat Ankaralılar Derneği (BADER) 3. olağan genel kurulunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Taşkesti başkanlığa seçildi.
 • 12:12 Mudurnu'da Trafik Denetimi Mudurnu ilçesinde jandarma trafik ekipleri tarafından denetim yapıldı.
 • 11:05 Abant-Taşkesti Karayolunda Heyelan Abant-Taşkesti karayolunda heyelan meydana geldi.
 • 14:05 Abant-Taşkesti Karayolunda Toprak Kayması Abant-Taşkesti karayolunda toprak kayması nedeniyle ulaşım aksıyor.
 • 13:44 Abant ile Taşkesti Beldesi Yolunda Heyelan Abant ile Taşkesti Beldesi Yolunda Heyelan Bolu Abant Tabiat Parkı ile Mudurnu Taşkesti Beldesi arasında geçen yıl yapılan yolda heyelanlar meydana geldi.
 • 10:40 Trafik Kazası: 1 Yaralı Trafik Kazası: 1 Yaralı Bolu'da trafik kazası: 1 yaralı Muduru-Taşkesti karayolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 14:46 Soda Yüklü Tanker Hareket Halindeyken Alev Alıp Yandı Soda Yüklü Tanker Hareket Halindeyken Alev Alıp Yandı Sakarya'nın Akyazı İlçesi Eski Ankara yolu Mudurnu Taşkesti Mevkii'nde motor bölümünde çıkan yangın sonucu alev alan ağır soda yüklü tanker kullanılmaz hale geldi.
 • 14:14 Yaralı Geyiğin Hayata Hüzünlü Son Bakışı Yaralı Geyiğin Hayata Hüzünlü Son Bakışı Bolu'da bir aracın çarpması sonucu yaralanan geyik, vatandaşlar tarafından görüntülendikten kısa bir süre sonra öldü.
 • 11:42 Mudurnu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Mudurnu ilçesindeki kazada 1 kişi yaralandı.
 • 11:57 Çubuk Kent Konseyi Yönetimi Belli Oldu Çubuk Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşirken, iki adayın yarıştığı seçimde oy çokluğu ile İsmail Tekaüt yeniden başkan seçildi.
 • 20:05 AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş, Güven Tazeledi AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı’na Av. Baki Demirbaş yeniden seçildi.
 • 15:11 İl Genel Meclisi Aralıksız Çalışıyor İl Genel Meclisi Aralıksız Çalışıyor Bolu İl Genel Meclisi Ekim ayı toplantıları devam ederken, Salı günü gerçekleşen oturumunda 7 madde görüşülüp karara bağlandı.
 • 10:06 Haftanın Tarihine Bakış Haftanın Tarihine Bakış Mevlana Celaleddin Rumi 30 Eylül 1207’de Belh kentinde dünyaya geldi.
 • 13:58 Bolu Beyi Darıca'yı Fethetti Bolu Beyi Darıca'yı Fethetti Darıca Belediyesi 8. Şehirler ve Kültüler Kaynaşması Bolulular Derneği gecesinde sahne alan Safiye Soyman, Darıcalıları coşturdu.
 • 13:15 TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
 • 12:34 Toki, 182 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 35 ilde 182 taşınmazı 21 Ağustos 2014'de İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00 açık arttırmayla satışa sunuyor.
 • 11:28 Üç Kuşak Turşu Üretimi Üç Kuşak Turşu Üretimi Ankara’nın Çubuk ilçesinde üç kuşaktır turşuculuk yapan aileler, turşu yapmanın püf noktalarını yeni nesile öğretiyor Turşucu Taşkesti: "Küçüklüğümden beri bu işle uğraşıyorum.