SON DAKİKA TAVŞANCIL HABERLERİ

Son Dakika Tavşancıl Haberleri

11:27
Başkan Toltar, Fırıncılar ile Bir Araya Geldi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar önceki gün Dilovası’nda faaliyet gösteren fırıncılar ile bir araya geldi.
Başkan Toltar, Fırıncılar ile Bir Araya Geldi
11:37
Dilovası'nda Ekipler Çalışmalarını Hızlandırdı Kar yağışının özellikle köylerde etkisini arttırması ile birlikte Dilovası Belediyesi ekipleri köylerde çalışmalarını hızlandırdı.
Dilovası'nda Ekipler Çalışmalarını Hızlandırdı
18:37
Arifiye- Pendik Arası Ekspres Seferleri Yeniden Başlıyor Yüksek Hızlı Tren Hatttı (YHT) inşaat çalışmalarının başlatıldığı 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren durdurulan, başta çalışanlar ve öğrenciler olmak üzere binlerce kişi tarafından kullanılan Adapazarı- İstanbul Ekspres trenleri, 31 Aralık 2014 tarihinde test sürüşlerine, 05 Ocak 2015 tarihinde de normal seferlerine başlıyor.
17:42
Ada Ekspresi Seferleri Yeniden Başlıyor Eskişehir-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının inşası nedeniyle 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren seferlerine ara verilen Adapazarı-İstanbul trenleri, 31 Aralık 2014 tarihinde test sürüşlerine, 05 Ocak 2015 tarihinde de ticari seferlerine başlıyor.
Ada Ekspresi Seferleri Yeniden Başlıyor
17:15
Adapazarı-İstanbul Tren Seferleri Yeniden Başlayacak Eskişehir-İstanbul YHT hattının inşası nedeniyle seferlerine ara verilen Adapazarı-İstanbul tren seferleri, 5 günlük test sürüşünün ardından tekrar başlayacak.
17:12
Arifiye-Pendik Ada Ekspresi Seferlerine Yeniden Başlayacak Eskişehir İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının inşası nedeniyle 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren seferlerine ara verilen Adapazarı İstanbul trenleri, 31 Aralık'ta test sürüşlerine, 05 Ocak'ta da ticari seferlerine başlayacak.
14:05
Dilovası'nda Çifte Açılış Tavşancıl'da hizmete giren Altunlu Ev Yemekleri ve Akarel Emlak geçtiğimiz gün düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
17:14
Başkanlar Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Buluştular Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımı ile düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşü ile güne başladı.
Başkanlar Sağlıklı Yaşam Yürüyüşünde Buluştular
10:30
AK Parti Dilovası İlçe Kongresinde Gerginlik AK Parti Dilova İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi'nde gerginlik yaşandı.
AK Parti Dilovası İlçe Kongresinde Gerginlik
12:04
Kaçak Yapıya Göz Açtırılmıyor İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı İmar İşleri Şube Müdürlüğü Yapı Kontrol Şefliği ekipleri tarafından Dilovası ve Başiskele'deki kaçak yapılar yıkıldı
Kaçak Yapıya Göz Açtırılmıyor
15:32
Köpeğe Tecavüz Davasında Hakimin Sorusu Kızdırdı Kağıthane'de köpeğe tecavüz davasında hakimin sözleri salondaki hayvan hakları savunucularının tepkisini çekti.
Köpeğe Tecavüz Davasında Hakimin Sorusu Kızdırdı
15:20
Köpeğe Tecavüz Davasında Hakimin "İt'in Sahibi Kim" Sorusu Kızdırdı * Salondaki hayvan hakları savunucuları ve izleyicileri davaya bakan hakimin bu sözlerine "biz köpek diyoruz" ya da " köpek o" diye tepki gösterdi.
Köpeğe Tecavüz Davasında Hakimin 'İt'in Sahibi Kim' Sorusu Kızdırdı
16:14
Kocaeli Pendik-Sakarya Bölgesel Tren Seferleri Gelecek Ay Başlıyor TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman, 2011 yılından bu yana yapılmayan banliyö tren seferlerine önümüzdeki Aralık ayı sonunda başlatılacağını söyledi.
Kocaeli Pendik-Sakarya Bölgesel Tren Seferleri Gelecek Ay Başlıyor
13:55
Pendik-Sakarya Tren Seferleri Gelecek Ay Başlıyor YHT hattının Gebze-Sakarya Arifiye arasındaki bölümde denetime çıkan TCDD Genel Müdürü Karaman, banliyö tren seferlerine önümüzdeki Aralık ayında başlatılacağını söyledi.
Pendik-Sakarya Tren Seferleri Gelecek Ay Başlıyor
13:55
Başkan Toltar: "Halkımıza Yaşanılabilir Bir Kent Sözümüz Var" Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin ile Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşu, OSB, gümrük ve banka müdürleriyle bir araya geldi.
Başkan Toltar: 'Halkımıza Yaşanılabilir Bir Kent Sözümüz Var'
11:12
Dilovası'nda Kaçak Yapılar Yıkıldı Dilovası’nda 2-B ve Maliye Hazinesi’ne ait parsellerde kaçak olarak inşa edilmiş 3 adet yapının yıkımı gerçekleştirildi.
Dilovası'nda Kaçak Yapılar Yıkıldı
14:03
Tavşancıl Tesisleri Onarıma Alınacak Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Tavşancıl’da atıl bir şekilde duran spor tesislerinin Dilovası’na kazandırılması için Kocaeli Büyükşehir Baelediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’dan destek sözü aldı.
Tavşancıl Tesisleri Onarıma Alınacak
12:38
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası'nda İncelemelerde Bulundu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Dilovası ilçesinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası'nda İncelemelerde Bulundu
10:24
AK Parti Döneminde Yaşanan Tren Kazaları Meclis Gündeminde CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, AK Parti döneminde yaşanan tren kazalarını Meclis gündemine taşıdı ve yaşanan arızaların nedenini sordu.
AK Parti Döneminde Yaşanan Tren Kazaları Meclis Gündeminde
20:16
Yüksek Hızlı Trende Kabus Gecesi (2) Tcdd'den AÇIKLAMA Dün gece saat 20.00 sıralarında İzmit Köseköy ile Dilovası Tavşancıl arasında Yüklek Hızlı Tren Hattı'nda elektrik arızası nedeniyle hat kesilmesi sonucu 3 terinin yolda kalması ve bunların İzmit ile Köseköy istasyonları arasında motorinli lokomotiflerle çekilmesine yönelik haberle ilgili olarak TCDD Basın Müşavirliği'nden açıklama geldi.
12:21
Yüksek Hızlı Trende Kabus Gecesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından, cumhurbaşkanlığı seçimi kampanyasının bir parçası olarak törenle hizmete sokulan ve geçen hafta ilk seferini yaptıktan sonra Ankara- İstanbul arasındaki normal seferlerine başlayan Yüksek Hızlı Tren (YHT) dün yolcularına kabus dolu gece yaşattı.
Yüksek Hızlı Trende Kabus Gecesi
10:11
Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı Dilovalılar bayramın birinci gününde kent meydanında bayramlaştı.
Dilovası Kent Meydanında Bayramlaştı
17:23
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Açıklaması Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Dilovası Belediyesi tarafından Ramazan etkinlikleri kapsamında Tavşancıl sahilinde gerçekleşen iftar programına katıldı.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Açıklaması
01:14
Bakan Işık: Türkiye'nin İç İstikrarı Dünya Barışı İçin Önemli Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, "Türkiye'nin istikrar içinde yoluna devam etmesi sadece iç istikrarımız için değil, bölgemiz ve dünya barışı için de önemli." dedi.
Bakan Işık: Türkiye'nin İç İstikrarı Dünya Barışı İçin Önemli
23:14
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması "Türkiye'nin istikrar içinde yoluna devam etmesi sadece iç istikrarımız, iç huzurumuz için değil, bölgemiz ve dünya barışı için de önemli" "Eğer 1,5 milyar İslam alemi, şu kadarcık İsrail'i durduramıyorsa her birimizin şapkamızı önümüze alıp, düşünmesi lazım. Onun için Türkiye'nin güçlü olması.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık Açıklaması
12:13
İftar Sofraları Tavşancıl'da Kuruldu Bu yıl 5. gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeği Tavşancıl Meydanında yapıldı.
İftar Sofraları Tavşancıl'da Kuruldu
15:04
Yüksek Hızlı Tren, Kaza Yerinden Kaldırıldı Seferlere başlayacağı tarih 11 Temmuz olarak belirtilen Yüksek Hızlı Tren hattında dün meydana gelen kazaya, müteahhit firma sorumluluğundaki ray taşlama aracının olmaması gereken hatta izinsiz girmesinden kaynaklandığı açıklandı.
18:41
Tcdd: Tren Kazasında Ölü ve Yaralı Bulunmamaktadır Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Gebze-Tavşancıl arasındaki konvansiyonel hatta yapılan test sürüşünde, trenin ray taşlama aracına arkadan çarptığını, olayda ölü veya yaralı olmadığını açıkladı.
18:29
Yht Test Sürüşündeki Kaza TCDD: "Olay hızlı tren hattında değil konvansiyonel hatta meydana gelmiş olup, ölü ve yaralı bulunmamaktadır"
Yht Test Sürüşündeki Kaza
18:09
Tcdd: "Haberlerde İddia Edildiği Gibi Piri Reis Test Treni Devrilmemiştir" Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Piri Reis test treninin devrilmediğini, Gebze-Tavşancıl arasında test esnasında yüklenici firma sorumluluğunda bulunan ve o sırada hatta olmaması gereken ray taşlama aracına arkadan vurduğunu bildirdi.
11:53
Başkan Toltar, Tavşancıl'da Çalışmaları Denetledi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Belediye Meclis Üyeleri ile Tavşancıl Mahallesinin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek yapılan çalışmaları yerinde denetledi.
Başkan Toltar, Tavşancıl'da Çalışmaları Denetledi
13:27
Sanayi Kentinin Tarihi Camileri Zamana Direniyor Kocaeli'de, Osmanlı döneminde inşa edilen mimarisi ile göz kamaştıran görkemli camiler, deprem ve yangınlara rağmen ayakta kalarak, günümüze kadar ulaşmayı başardı Osmanlı'nın en eski yapılarından biri olan Orhan Camisi'nde, 682 yıldır kılıçla hutbe okuma geleneği devam ediyor.
Sanayi Kentinin Tarihi Camileri Zamana Direniyor
19:54
Yalovalı Hayvanseverlerden Protesto Yalova'da, bir grup hayvansever, 5 köpeğin zehirlenerek öldürülmesi olayını basın açıklaması yaparak protesto etti.
09:18
Kırım Türkleri Piknikte Buluştu Gebze Kırım Türkleri Derneği geleneksel olarak her yıl düzenlediği pikniklerini bu yıl da gerçekleştirdi.
Kırım Türkleri Piknikte Buluştu
22:28
Karacahayıt'ta 'Puhu' Operasyonu Gecelerin Kralı olarak bilinen ve nadir görülen yırtıcı puhu kuşunun yaralanması, çevrecileri harekete geçirdi.
Karacahayıt'ta 'Puhu' Operasyonu
17:36
Gebze'deki Kırım Türkleri Piknikte Buluştu Gebze Kırım Türkleri Derneği, geleneksel hale getirdiği pikniği gerçekleştirdi.
Gebze'deki Kırım Türkleri Piknikte Buluştu
15:29
Dilovası Belediye Başkanı Toltar Şampiyon Tavşancıl'ı Kutladı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, 2. Amatör kümede mücadele eden Tavşancılspor’u şampiyonluğundan dolayı kutladı.
Dilovası Belediye Başkanı Toltar Şampiyon Tavşancıl'ı Kutladı
11:55
Başkan Toltar Muhtarları Dinledi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek Dilovası’nın sorunlarını ele aldı.
Başkan Toltar Muhtarları Dinledi
14:35
Başkan Toltar Çalışmaları Denetledi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçenin değişik noktalarında yapımı devam eden çalışmaları denetledi.
Başkan Toltar Çalışmaları Denetledi
10:23
Gaziantep Havyanat Bahçesi'nin Yırtıcı Kuşları Hayvanat bahçesi, doğandan şahine, kartaldan akbabaya birçok yırtıcı kuş türü barınıyor Hayvanat bahçesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Özsöyler: "Doğal ortam nedeniyle hayvanat bahçemiz hem Türkiye hem de Avrupa'da doğurganlık açısından önemli konumda bulunuyor"
Gaziantep Havyanat Bahçesi'nin Yırtıcı Kuşları
16:31
Başkan Yaman Veda Yemeği Verdi Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman beş yıl birlikte çalıştığı İl genel meclis üyeleri, meclis üyeleri, mahalle ve köy muhtarlarını veda yemeğinde ağırladı.
Başkan Yaman Veda Yemeği Verdi
14:58
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Meclis üyesi adayları ile bir araya geldi.
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla Bir Araya Geldi
12:17
Bingöllü 23 Aile AK Parti'de Bingöllü 23 ailenin önde gelenleri toplu olarak AK Parti'ye destek verme kararı verdiler
Bingöllü 23 Aile AK Parti'de
12:05
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası'nda Muhtarlarla Bir Araya Geldi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası muhtarları ve muhtar adaylarıyla Tavşancıl sahilinde bir araya geldi.
Başkan Karaosmanoğlu Dilovası'nda Muhtarlarla Bir Araya Geldi
13:08
Başkan Yaman ve Başkan Adayı Toltar Tavşancıl'da Çiçek Dağıttı Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar Tavşancıl'da kadın kollarının düzenlediği programa katıldı.
Başkan Yaman ve Başkan Adayı Toltar Tavşancıl'da Çiçek Dağıttı
16:24
Silahlı kavga: 4 yaralı - Dilovası ilçesinde hırsızlık girişimi iddiasıyla çıkan kavgada 1 kişi av tüfeğiyle, dede, oğlu ve torunu darbedilerek yaralandı.
Silahlı kavga: 4 yaralı -
15:31
Kocaeli'de Silahlı Kavga: 4 Yaralı Dilovası ilçesinde hırsızlık girişimi iddiasıyla çıkan kavgada 1 kişi av tüfeğiyle, 3 kişi darbedilerek yaralandı.
Kocaeli'de Silahlı Kavga: 4 Yaralı
16:41
Derbent'ten Kartal'a İstanbul Seferleri Başladı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derbent-Tuzla seferi otobüs güzergâhı Kartal'a kadar uzatıldı.
Derbent'ten Kartal'a İstanbul Seferleri Başladı
10:04
Dilovası'nda Öğretmenlere Moral Gecesi Dilovası’ndaki okullarda görevli öğretmenler bir ilki gerçekleştirdiler.
Dilovası'nda Öğretmenlere Moral Gecesi
16:41
Başkan Yaman Ekosder'i Ziyaret Etti Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, Ekoloji ve Sağlık Derneği'ni (EKOSDER) ziyaret etti.
Başkan Yaman Ekosder'i Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAVŞANCIL HABERLERİ
[Hata Bildir]