SON DAKİKA TAYANÇ AYAYDIN HABERLERİ

Son Dakika Tayanç Ayaydın Haberleri

12:43
Famous Cup'ta Zafer Arcadıa'nın Oldu Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışları sona erdi.
Famous Cup'ta Zafer Arcadıa'nın Oldu
12:42
Famous Cup'ta Zafer 'Arcadıa'nın Oldu Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki Marina Yat Kulübü tarafından, Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, ödül töreniyle sona erdi.
15:53
Famous Cup'ta Heyecan Devam Ediyor Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından Vodafone Red ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışları ikinci günde devam etti.
16:56
Famous Cup 25 Ünlü İsimle Start Verdi Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerce tanınmasını sağlamak amacıyla ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup, bu yıl dokuzuncu kez start aldı.
Famous Cup 25 Ünlü İsimle Start Verdi
16:22
Famous Cup 25 Ünlü İsimle Start Verdi Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları 25 ünlü isimle Karaada önünden verilen start ile başladı.
13:10
Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açacak Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışlarında 25'i aşkın ünlü isim yelken açacak.
13:47
'Zeytin Tepesi' Ekrana Veda Ediyor Kanal D'de yayınlanan dizi 'Zeytin Tepesi' reyting kurbanı oldu ve ekrana veda ediyor.
'Zeytin Tepesi' Ekrana Veda Ediyor
12:38
Ünlü Oyuncu Hande Subaşı Yelken Yarışlarında Birinci Oldu Muğla'nın Bodrum ilçesinde 8.kez düzenlenen çoğunlukla ünlü isimlerin katıldığı Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları'nın 1'incisi ünlü oyuncu Hande Subaşı oldu.
Ünlü Oyuncu Hande Subaşı Yelken Yarışlarında Birinci Oldu
08:30
"Red Famous Cup" Yelken Yarışları ödül töreni BODRUM "Red Famous Cup" Yelken Yarışları ödül töreni BODRUM
'Red Famous Cup' Yelken Yarışları ödül töreni   BODRUM
19:59
Bodrum ) Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açtı Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup, Karaada önünden verilen start ile başladı.
Bodrum ) Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açtı
19:11
Ünlüler Kıyasıya Yarıştı Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen yelken yarışlarında ünlü isimler kıyasıya yarıştı.
Ünlüler Kıyasıya Yarıştı
18:04
Ünlüler Bodrum'da Yelken Açtı Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları'nın sekizincisi bir çok ünlü ismin katılımı ile Muğla'ın Bodrum ilçesinde start aldı.
Ünlüler Bodrum'da Yelken Açtı
17:56
Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açtı Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından Vodafone Red ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışlarında yaklaşık 25 ünlü isim yelken açtı.
Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açtı
20:21
Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açacak Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK), Milta Bodrum Marina, Marina Yacht Club tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile düzenlenen yelken yarışlarında yaklaşık 25 ünlü isim yelken açacak.
Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açacak
12:04
Selen Sahra Yıldırım, Dalyan'a Bayıldı Muğla'nın Ortaca İlçesi'ne bağlı, caretta carettalarıyla dünyaca ünlenen Dalyan Beldesi'ne tatile gelen dizi oyuncusu ve manken Selen Sahra Yıldırım, "Böylesi doğa harikası bir yer görmedim" dedi.
Selen Sahra Yıldırım, Dalyan'a Bayıldı
10:27
Sakarya Fırat Dizisinin Sona Ermesi Jandarma Teşkilatını Üzdü TRT'de yayınlanan 'Sakarya Fırat' dizisi duygusal final bölümüyle sona erdi.
23:57
Çözüm Sürecinin Bitirdiği Dizi TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sakarya Fırat dizisi final yapıyor.
Çözüm Sürecinin Bitirdiği Dizi
06:02
Aşk Geçiçi Bir Bilinçsizlik Hali Gibi... 'Yağmurdan Kaçarken' dizisinde 'Carlos Yılmaz'ın evlendiği 'İdil' isimli bir kızı oynayan Ezgi Asaroğlu, aşktan konuştu.
Aşk Geçiçi Bir Bilinçsizlik Hali Gibi...
11:14
Gişenin Galibi "Kelebeğin Rüyası" Şenay Ünal - "Kelebeğin Rüyası" filmini, 346 kopyayla gösterime girdiği 22 Şubat tarihinden itibaren 1 aylık sürede, 1 milyon 692 bin 999 kişi seyretti.
06:03
Aldatılırsam Çekip Gitmeyi Tercih Ederim Ezgi Asaroğlu: Filmdeki kişi ben olsaydım, farklı bir hikaye izlerdiniz.
Aldatılırsam Çekip Gitmeyi Tercih Ederim
06:03
Açılış 'Aşk Kırmızı'dan 11. BERLİN Türk Filmleri Haftası, Osman Sınav'ın 'Aşk Kırmızı' filmi ile başladı.
Açılış 'Aşk Kırmızı'dan
06:03
Aptal Bir Çocuk Olmaya Devam Edeceğim 'Aşk Kırmızı' isimli filmin 'Ferhat'ı Tayanç Ayaydın: Ben tek çocuğum ve her zaman çok verici oldum..
Aptal Bir Çocuk Olmaya Devam Edeceğim
16:21
Berlin Türk Filmleri Haftası'na "AşkKırmızı" Damgası 11. Berlin Türk Filmleri Haftası, "Aşk Kırmızı" filmiyle 16 Mart, Cumartesi akşamı Berlin'de başladı!
Berlin Türk Filmleri Haftası'na 'AşkKırmızı' Damgası
06:03
Sevişme Sahnesinde Zorlanmamış Nurgül Yeşilçay: O sahneleri, yemek sahnesi çekiyormuşuz gibi çektik. Buna odaklanınca, hiç zorlanmadık.
Sevişme Sahnesinde Zorlanmamış
18:32
Ebru Şancı: Ben Daha İyi Sevişirdim Ebru Şancı, Nurgül Yeşilçay'ın cüretkar sahnelerdeki performansını beğenmedi.
Ebru Şancı: Ben Daha İyi Sevişirdim
06:03
Nurgül'e Aşığım Billur Kalkavan, 'Aşk Kırmızı' filminde Nurgül Yeşilçay'ı çok beğendiğini ifade etti.
Nurgül'e Aşığım
19:03
Cüretkar Filme +18 Sınırı Nurgül Yeşilçay'ın başrolünde oynadığı Aşk Kırmızı filmine erotik sahnelerden dolayı yaş sınırı geldi.
Cüretkar Filme +18 Sınırı
13:44
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek Bu hafta 6 yeni film vizyona girecek.
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
12:25
Ebru Şancı Kırmızı'yı Abarttı Manken Ebru Şancı'nın Aşk Kırmızı filminin galasında giydiği kıyafet geceye damga vurdu.
Ebru Şancı Kırmızı'yı Abarttı
08:10
"Aşk Kırmızı" Ekip Galası Kırmızıya Büründü! Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu'nun paylaştığı yeni filmi "Aşk Kırmızı"nın ekip galası; 13 Mart Çarşamba akşamı MSGSÜ'de gerçekleşti!
10:56
Türkan Şoray'a Onur Ödülü Türkan Şoray'a Berlin'de Onur Ödülünü Nurgül Yeşilçay verecek.
Türkan Şoray'a Onur Ödülü
11:52
"Aşk Kırmızı" 15 Mart'ta Sinemalarda "Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey…"
'Aşk Kırmızı' 15 Mart'ta Sinemalarda
12:08
Mehmet Erdem'den "Aşk Kırmızı"ya "Kadınım" Yorumu Mehmet Erdem, Osman Sınav'ın yeni filmi "Aşk Kırmızı" için; Tanju Okan'ın unutulmaz şarkısı "Kadınım"ı seslendirdi.
Mehmet Erdem'den 'Aşk Kırmızı'ya 'Kadınım' Yorumu
10:50
Linet'den Askerlik Anısı Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor'un bu haftaki konukları; Tayanç Ayaydın, Deniz Arna, Ertem Şener ve Linet'ti.
Linet'den Askerlik Anısı
10:11
Çok Konuşulacak Fragman Yayında! "Bu aşk var ya, dünyada cennete gittiğini sanıp cehenneme yürümek gibi bir şey…"
06:03
Mehmet Turgut İmzalı Afiş Osman Sınav'ın 15 Mart'ta vizyona girecek olan son filmi 'Aşk Kırmızı'nın afişi önceki gün tanıtıldı.
Mehmet Turgut İmzalı Afiş
10:58
Rengini Sen Seçemezsin, Aşk Seçer "Aşk Kırmızı"nın Mehmet Turgut imzası taşıyan afişi; aşk, sadakat ve çaresizliği güçlü ifadesiyle anlatıyor.
Rengini Sen Seçemezsin, Aşk Seçer
06:03
'Aşk Kırmızı'ya Hareketli Afiş Osman Sınav'ın yeni filmi 'Aşk Kırmızı' için Türkiye'de ilk kez olan hareketli bir afiş hazırlandı.
'Aşk Kırmızı'ya Hareketli Afiş
11:59
"Aşk Kırmızı"dan Bir İlk Osman Sınav'ın, yeni filmi "Aşk Kırmızı", hareketli afişiyle Türkiye'de bir ilke imza atıyor.
'Aşk Kırmızı'dan Bir İlk
12:30
"Aşk Kırmızı"nın İlk Teaser'ı Yayında "Aşk Kırmızı"nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem'in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği "Hayat Bu" adlı etkileyici şarkısıyla yayında!
'Aşk Kırmızı'nın İlk Teaser'ı Yayında
06:03
Jartiyerli Nurgül Nefes Kesecek Osman Sınav'ın çekimleri devam eden son filmi 'Aşk Kırmızı', iç içe geçmiş karmaşık bir aşk öyküsünü anlatıyor.
Jartiyerli Nurgül Nefes Kesecek
11:15
Aşk Kırmızı"nın İlk Teaser'ı Yayında! "Aşk Kırmızı"nın çarpıcı teaser görüntüleri; Mehmet Erdem'in güçlü sesi ve film için yeniden düzenlediği "Hayat Bu" adlı etkileyici şarkısıyla yayında!
Aşk Kırmızı'nın İlk Teaser'ı Yayında!
06:03
İki Aşk Arasında Osman Sınav'ın yönetteği, başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Tayanç Ayaydın'ın oynadığı 'Aşk Kırmızı' filminin çekimleri sürüyor! Film, şu soruya yanıt....
İki Aşk Arasında
14:15
"İki Kişiyi Seviyorsan, Hangisine Sadık Olacaksın?" Osman Sınav'ın, aşk ve sadakat kavramını yeniden gündeme getirecek yeni filmi "Aşk Kırmızı"; yüzleşmekten kaçtığımız soruları sordurtacak!
'İki Kişiyi Seviyorsan, Hangisine Sadık Olacaksın?'
12:03
Alacağı Para Dudak Uçuklatttı Nurgül Yeşilçay son dizisinin düşük reyting yüzünden yayından kalkması üzerine sinemaya yöneldi.
Alacağı Para Dudak Uçuklatttı
13:34
Osman Sınav Dur Durak Bilmiyor Osman Sınav; son filmi "Uzun Hikaye" daha sinemalardayken, yeni filmi "Aşk Kırmızı"nın çekimlerine başladı!
Osman Sınav Dur Durak Bilmiyor
12:03
50'lik Billur Göz Kamaştırdı Billur Kalkavan, kendisinden 23 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile Bodrum'da aşk tazeledi.
50'lik Billur Göz Kamaştırdı
10:54
9 Yaşında 90 Kilo Amasya'da yaşayan yaklaşık 90 kiloluk 9 yaşındaki Cihat Arslan'ın ailesi, yardım bekliyor.
9 Yaşında 90 Kilo
06:03
'Nigar Kalfa' Mutfağa Girdi 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'Nigar Kalfa'sı Filiz Ahmet Bosch'un ankastre fırın reklamında rol aldı.
'Nigar Kalfa' Mutfağa Girdi
10:58
Bosch SoftClose Ankastre Fırını Mutfakların en yumuşak huylu ankastre fırını için iki ünlü oyuncu kamera karşısına geçti
Bosch SoftClose Ankastre Fırını
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:09. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAYANÇ AYAYDIN HABERLERİ
[Hata Bildir]