SON DAKİKA TAYFUN TALİPOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Tayfun Talipoğlu Haberleri

 • 10:59Didim Altınkum 11. Yazarlar Festivalinin Programı Belli OlduDidim Altınkum 11. Yazarlar Festivalinin Programı Belli OlduDidim’de bu yıl 11.si düzenlenecek olan Altınkum Yazarlar Festivalinin programı belli oldu.
 • 09:49CHP'li Karakaş: Hükümet Sanata 65 Kez Baskı, Yasaklama ve Sansür YaptıCHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş, CHP Kültür ve Sanat Platformunun 2015 yılının ilk altı ayına ait baskı ve sansür raporunu kamuoyunun bilgisine sundu.
 • 12:44Ev OrkestrasıEv Orkestrası" Canlı Yayınla Evlere Konuk OluyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konserin olacağı yerden genel görüntü- Şarkıcı Pınar Ayhan ile röportaj- Sühan Ayhan ile röportaj- İnternetten canlı yayınlanan program- Konserden genel ve detay görüntüler "Ev orkestrası" canlı yayınla evlere konuk oluyor- Şarkıcı Pınar Ayhan ve cerrah eşi Sühan Ayhan, evlerinde kurdukları orkestra eşliğinde yaptıkları canlı yayınla her ay sevenlerine konuk oluyor- Yaklaşık bir yıldır internet sitesi üzerinden dünyanın birçok ülkesindeki hayranlarına ulaşan çift, evlerinde ağırladıkları konuk sanatçılarla da izleyicilere müzik keyfi yaşatıyor- Müzisyen çift, 2000 yılında Türkiye'yi temsil ettikleri 45. Eurovision Şarkı Yarışması'nda 10'uncu olmuştu SULTAN ÇOĞALAN - Şarkıcı Pınar Ayhan ve cerrah eşi Sühan Ayhan, her ay evlerinde kurdukları orkestra eşliğinde internet üzerinden yaptıkları canlı yayınla dünyanın birçok ülkesindeki sevenlerine konuk oluyor.
 • 23:15Aydın CHP'li Tezcan'dan Sosyal Adalet Sözü 2-Aydın CHP'li Tezcan'dan Sosyal Adalet Sözü 2-CHP'li Tezcan'dan sosyal adalet sözü AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde düzenlenen mitinge katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Teczan, 13 yıllık AK Parti iktidarında zenginin daha zengin, yoksulun daha yoksul kaldığını öne sürerek "Gelir dağılımı kaybolmuş, sosyal adalet yok olmuş. Bu düzen zulüm düzenidir değiştirmeye geliyoruz" dedi.
 • 23:15Aydın CHP'li Tezcan'dan Sosyal Adalet Sözü 1-Aydın CHP'li Tezcan'dan Sosyal Adalet Sözü 1-CHP'li Tezcan'dan sosyal adalet sözü AYDIN'ın Nazilli İlçesi'nde düzenlenen mitinge katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Teczan, 13 yıllık AK Parti iktidarında zenginin daha zengin, yoksulun daha yoksul kaldığını öne sürerek "Gelir dağılımı kaybolmuş, sosyal adalet yok olmuş. Bu düzen zulüm düzenidir değiştirmeye geliyoruz" dedi.
 • 15:31Nazilli CHP'li Aday Talipoğlu'ndan İlginç TalepNazilli CHP'li Aday Talipoğlu'ndan İlginç TalepCHP'nin Aydın'dan beşinci sıra Milletvekili Adayı Tayfun Talipoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği bir minibüs kooperatifinde ilginç bir taleple karşılaştı.
 • 10:03Milletvekili Adayından 'Şoförler Günü' İstedilerMilletvekili Adayından 'Şoförler Günü' İstedilerChp Aydın 5'inci sıra Milletvekili Adayı Tayfun Talipoğlu, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği bir minibüs kooperatifinde 'Şoförler Günü' ilan edilmesi talebiyle karşılaştı.
 • 09:43Bayan Kılıçdaroğlu, Nazilli'ye Ziyarette BulunduBayan Kılıçdaroğlu, Nazilli'ye Ziyarette Bulundu7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu Aydın’ın Nazilli ilçesine gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu.
 • 23:32Aydın - Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'deAydın - Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'deSelvi Kılıçdaroğlu Nazilli'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır'ın daveti üzerine Aydın'a geldi.
 • 21:40Selvi Kılıçdaroğlu Nazilli'deSelvi Kılıçdaroğlu Nazilli'deChp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Çankır'ın daveti üzerine Aydın'a geldi.
 • 17:26Cumhurbaşkanı Mitingine Zorla Seyirci İddiasıCumhurbaşkanı Mitingine Zorla Seyirci İddiasıChp Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın İstasyon Meydanı'ndaki toplu açılış törenini eleştirdi.
 • 14:48Başkan Çerçioğlu'ndan Didim Belediyesine ZiyaretBaşkan Çerçioğlu'ndan Didim Belediyesine ZiyaretEge Et’in Didim Şubesi açılışı için Didim’e gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Didim Belediyesini ziyaret etti.
 • 11:45Ege Et'in 9 Şubesi Didim'de Miting Havasında AçıldıEge Et'in 9 Şubesi Didim'de Miting Havasında AçıldıAydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Ege Et’in 9. şubesini Didim’de hizmete açtı.
 • 18:20Çerçioğlu, Nazilli Kültür Merkezi'nin Kurdelesini KestiÇerçioğlu, Nazilli Kültür Merkezi'nin Kurdelesini KestiAydın’ın Nazilli ilçesinde 5 ay önce faaliyete geçen Kültür Merkezi’nin açılışı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.
 • 10:49CHP'li Belediye Adnan Menderes'in Heykelini DiktiCHP'li Belediye Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'ın Koçarlı İlçesi'nde CHP'li Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, kent merkezinde yapılan parka merhum başbakan Adnan Menderes'in adını verdi ve heykelini dikti.
 • 10:49Aydın'da CHP'li İlçe Belediyesi Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'da CHP'li İlçe Belediyesi Adnan Menderes'in Heykelini DiktiAydın'ın Koçarlı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı, ilçe merkezinde yapılan parka, merhum başbakan Adnan Menderes'in adını verdi ve parka Menderes'in heykelini dikti.
 • 17:36CHP'li Aday Sazıyla Sözüyle Oy İstediCHP'li Aday Sazıyla Sözüyle Oy İstediCHP'li aday sazıyla sözüyle oy istedi Aydın'ın İncirliova İlçesi Akçeşme Mahallesi'ne seçim çalışmaları için gelen CHP Aydın Milletvekili adayı Tayfun Talipoğlu, vatandaşlarla birlikte saz çaldı, türkü söyledi.
 • 11:56Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 18:36Söke'de Priene Kültür Festivali BaşladıSöke'de Priene Kültür Festivali BaşladıSöke’ye bağlı Güllübahçe Mahallesi’nde 8 yıl aradan sonra Güllübahçe Priene Festivali yeniden yapıldı.
 • 07:58Aydınlı Sanayiciler CHP'li Vekil Adaylarını DinlediAydınlı Sanayiciler CHP'li Vekil Adaylarını DinlediAydın Sanayi Odası’nın (AYSO) düzenlediği “Sanayicilerimiz İlimiz Milletvekili Adayları ile Buluşuyor” toplantısına katılan CHP’li adaylar projelerini anlattı.
 • 12:20Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarSeçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek AdaylarHaberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...
 • 17:39İncirliovalılar Suyun Ucuzlamasını İstediİncirliovalılar Suyun Ucuzlamasını İstediAydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, seçim çalışmaları kapsamında İncirliova pazarını ziyaret etti.
 • 17:45Ünlü Sanatçı Cahit Berkay İfade VerdiÜnlü sanatçı Cahit Berkay, “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” klibi için başlatılan soruşturmada “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi.
 • 17:29Nazilli CHP'li Aday Talipoğlu'nun Huzurevi Ziyaretine 'Valilik İzni' EngeliNazilli CHP'li Aday Talipoğlu'nun Huzurevi Ziyaretine 'Valilik İzni' EngeliAydın'dan CHP'nin 5'inci sıra milletvekili adayı Tayfun Talipoğlu, Nazilli İlçesi'nde huzurevini ziyaret etmesine Aydın Valiliği izin vermedi.
 • 13:46CHP'li Aday Talipoğlu'nun Huzurevi Ziyaretine 'Valilik İzni' EngeliCHP'li Aday Talipoğlu'nun Huzurevi Ziyaretine 'Valilik İzni' EngeliAydın'dan CHP'nin 5'inci sıra milletvekili adayı Tayfun Talipoğlu, Nazilli İlçesi'nde huzurevini ziyaret etmesine Aydın Valiliği izin vermedi.
 • 18:01CHP'li Talipoğlu, Zeybek Oynayarak Konsere Damga VurduCHP'li Talipoğlu, Zeybek Oynayarak Konsere Damga VurduAydın’ın Nazilli ilçesinde gerçekleşen açık hava konserinde, CHP Aydın 5. sıra milletvekili adayı Tayfun Talipoğlu ‘Zeybek’ oynayarak geceye damga vurdu.
 • 16:43Sınav Öncesi Gürültü Tepkisi Konseri BitirdiSınav Öncesi Gürültü Tepkisi Konseri BitirdiAydın'ın Nazilli İlçesi'nde, CHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen şiir dinletisi ve konser, çocuğu TEOG sınavına girecek bir annenin tepkisini çekti.
 • 11:43Melis Sökmen ve İlkay Akkaya ile ağlatacak.Başrollerini Cemal Hünal, Leyla Göksun ve Selim Bayraktar'ın paylaştığı KIRMIZI filminin seyirci ile buluşmasına sayılı günler kaldı.
 • 18:25Şevval Sam Berkin Soruşturmasında İfade VerdiÜnlü sanatçı Şevval Sam, “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” klibi için başlatılan soruşturmada “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi.
 • 13:19Tarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade VerdiTarık Akan 'Şüpheli' Sıfatıyla İfade VerdiÜnlü oyuncu, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile çekilen klipte yer aldığı için 'şüpheli' sıfatıyla ifade verdi.
 • 12:57Ünlü Oyuncu Tarık Akan İfade VerdiSanatçı ve aydınlardan oluşan "Sanat Meclisi" grubu tarafından, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen video klipte, 'Halkı sokağa çağırıyorlar' gerekçesiyle yapılan şikayet üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, aralarında Mustafa Altıoklar, Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Hüseyin Turan, Grup Yorum üyeleri, Sinan Tuzcu, Bülent Emrah Parlak, Efkan Şeşen, Tayfun Talipoğlu, Tarık Akan ve Şevval Sam gibi isimlerin bulunduğu ünlü isimlere 'suç işlemeye tahrik' suçundan soruşturma başlatılmıştı.
 • 16:09Nazilli, Çanakkale Şehitlerinin Anısına Sabaha Kadar Nöbet TuttuNazilli, Çanakkale Şehitlerinin Anısına Sabaha Kadar Nöbet TuttuAydın’ın Nazilli ilçesinde, Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinliği kapsamında şehitlerin anısına Atatürk Anıtı önünde sabaha kadar nöbet tutuldu.
 • 15:53Berkin Videosu'nda Yer Alan Ünlüler Önce İfade Verdi; Sonra Suç Duyurusunda BulunduBerkin Videosu'nda Yer Alan Ünlüler Önce İfade Verdi; Sonra Suç Duyurusunda BulunduHaber: Ümit TÜRK İSTANBUL/ DHA "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen videoda yer alan sanatçılar hakkında 'suç işlemeye tahrik' gerekçesiyle başlatılan soruşturma kapsamında müzisyen Efkan Şeşen de ifade vermek için adliyeye geldi.
 • 15:34Müzisyen Efkan Şeşen Savcılığa İfade VerdiMüzisyen Efkan Şeşen Savcılığa İfade Verdiİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın “Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur” sloganı ile klip çeken ünlü isimler hakkında başlattığı soruşturmada müzisyen Efkan Şeşen şüpheli sıfatıyla ifade verdi.
 • 15:33Berkin Videosu'nda Yer Alan Ünlüler Önce İfade Verdi: Sonra Suç Duyurusunda BulunduBerkin Videosu'nda Yer Alan Ünlüler Önce İfade Verdi: Sonra Suç Duyurusunda Bulundu"berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganıyla çekilen videoda yer alan sanatçılar hakkında 'suç işlemeye tahrik' gerekçesiyle başlatılan soruşturma kapsamında müzisyen Efkan Şeşen de ifade vermek için adliyeye geldi.
 • 09:52Genel Seçime DoğruYüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 16:44Chp, Nazilli'deki Minikleri SevindirdiChp, Nazilli'deki Minikleri SevindirdiCHP Nazilli İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği ve milletvekili adaylarının da hazır bulunduğu boyama etkiliğinde minik çocuklar doyasıya eğlendi.
 • 18:14Berkin Elvan Klibinde Oynayan Sanatçılara SoruşturmaTaksim Gezi Parkı odaklı eylemler sırasında yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümünün birinci yılında hazırlanan klipte rol alan sanatçılar hakkında "suça teşvik" iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
 • 17:50Berkin Elvan Klibinde Yer Alan Ünlü İsimlere SoruşturmaGezi parkı olayları sırasında başına isabet eden gaz bombası kapsülü sonucu hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın katil zanlılarının geçen zamana rağmen kimliğinin tespit edilemediğine dikkat çekmek amacıyla 'Sanat Meclisi' tarafından yayınlanan videoda yer alan ünlü isimler hakkında 'suç işlemeye teşvik' suçundan soruşturma başlatıldı.
 • 17:19Berkin Elvan Klibi Nedeniyle Sanatçılara SoruşturmaGezi olayları sırasında yaralandıktan sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan için ‘Berkin için 11 Mart’ta hayatı durdur’ sloganıyla klip çeken sanatçılara soruşturma başlatıldı.
 • 16:06'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturma'Berkin Elvan Klibi' İçin 11 Sanatçı Hakkında Soruşturmaİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, "Berkin için 11 Mart'ta hayatı durdur" sloganı ile klip çeken 11 sanatçı hakkında soruşturma başlattı.
 • 18:21Nazilli'de 2015 Karma Fotoğraf Sergisi AçıldıNazilli'de 2015 Karma Fotoğraf Sergisi AçıldıNazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatörleri Derneği (NAFOD) tarafından düzenlenen ‘2015 Karma Fotoğraf Sergisi’ ilçedeki sanatseverle buluştu.
 • 15:23PKK'nın Uyuşturucu Tarlalarından Kadastro Geçmemesi Talimatı Ankara'dan'Eski Polis Baş Müfettişi Anadolu Atayün, esrar ekimi yapılan köylerden tapu kadastrosunun geçmesi gerektiğini vurguladı.
 • 12:53Şehit Savcı Kiraz ile İlgili Söylem ve Paylaşımlara Suç DuyurusuSiyasetçi, sanatçı ve gazetecilerden oluşan 27 kişi hakkında, İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin söylemleri ve paylaşımları nedeniyle "halkı ırk, din, dil ayrımı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik etmek" ile "halkı hükümete karşı silahlı eyleme teşvik etme" suçlarından soruşturma açılması talebiyle suç duyurusunda bulunuldu.
 • 18:22CHP Milletvekili Adayı ListesiAdana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
 • 17:40Aydın CHP'nin Kontenjan Adayı Tezcan OlduCHP Genel Merkezi’nin YSK’ya verdiği aday listesinde Aydın kontenjan adayı olarak Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın ismi yer aldı.
 • 17:10CHP Mersin milletvekili adayları, Bölge Bölge tüm adaylarCHP Mersin milletvekili adayları, Bölge Bölge tüm adaylarCHP Mersin milletvekili adayları. CHP Mersin'de hangi isimleri milletvekili adayı olarak gösterdi? Cumhuriyet Halk Partisi Mersin adayları ve diğer bölgelerden kesinleşmiş listeler.
 • 17:10Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya SunulduCHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
 • 17:07CHP 1.2.3. Bölge İstanbul adayları, CHP milletvekili listesiCHP 1.2.3. Bölge İstanbul adayları, CHP milletvekili listesiCHP İstanbul milletvekili adayları. CHP İstanbul 1.2. ve 3.bölgede hangi isimleri listesine aldı. CHP İstanbul 1.2.3 bölge milletvekili adayları ve il il tüm partilerin kesinleşmiş listeleri haberler.com adresinde.
 • 17:04CHP İzmir milletvekilleri, İzmir adayları 2015CHP İzmir milletvekilleri, İzmir adayları 2015CHP'nin kalesi olarak anılan İzmir'de CHP hangi isimleri milletvekili adayı yaptı? İzmir milletvekili adayları ve il il tüm bölgelerde milletvekili adayları.