SON DAKİKA TEKIRDAG CORLU HABERLERİ

Son Dakika Tekırdag Corlu Haberleri

19:45
Gebe Kediye Esnaf Sahip Çıktı Gebe kediye esnaf sahip çıktı- Çorlu'da bir iş merkezine sığınan gebe kediye esnaf sahip çıktı.
Gebe Kediye Esnaf Sahip Çıktı
19:20
Dhkp-C Üyesi 6 Kişi Gözaltına Alındı Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı operasyonda DHKP-C üyesi olduğu öne sürülen 6 kişi gözaltına alındı.
Dhkp-C Üyesi 6 Kişi Gözaltına Alındı
19:08
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle:
18:20
İllerin Kredi Kullanma Miktarları Açıklandı FİNTÜRK Finansal Türkiye Haritası 2014’ün 4’üncü dönem verilerini açıkladı.
18:08
Tekirdağ'da Yapılan Operasyonda Dhkp-C Üyesi 6 Kişi Gözaltına Alındı Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerinin yaptığı operasyonda DHKP-C üyesi olduğu öne sürülen 6 kişi gözaltına alındı.
Tekirdağ'da Yapılan Operasyonda Dhkp-C Üyesi 6 Kişi Gözaltına Alındı
17:08
Hayrabolu'da Kaçak Kazı İddiası Kaçak kazı yaptığı iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
15:21
Tekirdağ'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Tekirdağ'ın Malkara ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, iki kişi yaralandı.
14:55
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: "Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak" Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi MHP İlçe Başkanı Yusuf Çetin, hedeflerinin MHP’yi birinci parti çıkarmak olduğunu söyledi.
MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çetin: 'Hedefimiz MHP'yi Birinci Parti Çıkarmak'
14:40
Hayrabolu'dan Kısa Kısa Hayrabolu'da kan bağış kampanyası.
13:55
Kuvvetli Yağış Uyarısı Türkiye’nin kuzeybatı kesimlerinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor.
13:08
Şarköy Kaymakamı Güney'den Birlik Mesajı Tekirdağ’a bağlı Şarköy Kaymakamı Zekeriya Güney ve Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, Çorlu Medya Mensupları Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleri ile görüştü.
Şarköy Kaymakamı Güney'den Birlik Mesajı
13:06
CHP'li Öztrak: Suriye'de Yaşananlar Doymayan İştahın Sonucu – CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın devlet başkanlığı isteğine tepki gösterdi.
CHP'li Öztrak: Suriye'de Yaşananlar Doymayan İştahın Sonucu
12:44
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı TÜİK'in açıkladığı rakamlara göre, yurtta kadın nüfusunun fazla olduğu il sayısı 37'ye çıktı. Kadın nüfusun en fazla olduğu ilk 3 il Bartın, Bolu ve Trabzon oldu.
TÜİK, Türkiye'nin Kadın-Erkek Haritasını Çıkardı
12:43
Birinci Seansta Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile birinci seanstaki değişim oranları şöyle:
11:27
TOBB'un Sanayi Kapasite Raporu Geçerliliği devam eden kapasite raporu sayısı geçen yıl 2013'e göre yüzde 4,94 artarak 71 bin 825'e çıktı En çok Sanayi Kapasite Raporu İstanbul'da, en az Bayburt'ta düzenlendi Geçerli kapasite raporlarının 1.261'i yüksek teknoloji alanındaki faaliyetleri kapsadı Sanayi tesislerinde ortalama çalışan sayısı 2013’te 39 iken, 2014’te 40 oldu.
10:57
Sanayi Kapasite Raporu İstatistikleri Açıklandı 2014 yılında kapasite rapor sayısı, yüzde 4,94 artışla 71 bin 825 oldu.
10:00
Tekirdağ'da Geçici Koruma Altındaki Yabancılarla İlgili Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Türkiye’ye 2011 yılında başlayan göç sebebiyle Başbakanlık AFAD aracılığıyla genelge çerçevesinde geçici olarak koruma altına alınan yabancılarla ilgili Tekirdağ’da koordinasyon toplantısı yapıldı.
Tekirdağ'da Geçici Koruma Altındaki Yabancılarla İlgili Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
09:25
Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Elfani'den Esnafa Müjde Tekirdağ'a bağlı Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sıtkı Elfani, esnafa yüzde 16,5'e varan oranlarda indirimli elektrik kullanma imkanı sunduklarını kaydetti.
Muratlı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Elfani'den Esnafa Müjde
19:32
Tekirdağ'da Motosiklet Kamyonete Çarptı: 1 Ölü Çorlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
19:23
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak Türkiye'de hava sıcaklığı, kuvvetli lodos fırtınası nedeniyle hafta sonunda ülke genelinde mevsim normallerinin yaklaşık 6 ila 12 derece üzerinde seyredecek.
Kuvvetli Lodos Havaları Isıtacak
18:12
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle:
18:10
Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, yakıtı bitmesi nedeniyle emniyet şeridinde park halinde bulunan kamyonete arkadan çarpan motosiklet sürücüsü, olay yerinde hayatını kaybetti.
Park Halindeki Kamyonete Çarpan Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti
18:06
TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu Komisyon Başkanı Dedegil: "Mahalle baskısı değil, üst kattan biri yardım isteyerek bağırıyor ve sen televizyonda kanal değiştirmeye devam ediyorsan bu bize ters" CHP İstanbul Milletvekili Toprak: "Şiddet gören birine rastlandığında polise haber vermek, 'aman karışmayalım' dememek bir insanlık sorumluluğu" Erkek konukevine ilişkin sunum yapan Aile ve Sosyal Politikalar İstanbul İl Müdür Yardımcısı Gür: "Şu ana kadar erkek konukevimizden 15 kişi yararlandı.
18:01
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Kent Konseyi Başkanı Cesur: "Göreve geldiğimiz günden bu yana birçok projeye imza attık"
17:56
Malkara'dan Kısa Kısa Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Akbulut ve KHB Genel Sekreteri Dönmez'den Malkara'ya ziyaret.
17:51
Malkara ve Şarköy'de Kırsal Turizim Çalışmaları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan ve Manisa Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim Zurnacı, Malkara ve Şarköy ilçelerinde yapılması düşünülen turizm köylerini belirleme çalışmaları kapsamında bölgede incelemelerde bulundu.
17:44
Tekirdağ'da Doktora Saldırı Tekirdağ Devlet Hastanesindeki psikiyatri uzmanına, bıçakla fiziki ve sözlü saldırıda bulunan kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.
16:46
Çeyrek Asır Suç Soruşturması Yaptım, Hukuk Faciasıyla Karşı Karşıyayız' Bingöl eski İl Emniyet Müdürü ve Güvenlik Stratejileri Araştırma Merkezi (GÜSAM) Başkanı Ercan Taştekin, operasyon düzenlenen polislere destek vermek için İzmir’e geldi.
Çeyrek Asır Suç Soruşturması Yaptım, Hukuk Faciasıyla Karşı Karşıyayız'
15:26
Gaziantep CHP'li Öztrak Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, AK Parti iktidarının uyguladığı yanlış politikalarının ülkeye faturasının 16 milyar dolar olduğunu söyledi.
Gaziantep CHP'li Öztrak Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar
14:40
CHP Heyeti Gaziantep'te Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile 10 milletvekili Gaziantep’e geldi.
CHP Heyeti Gaziantep'te
14:34
Kosgeb 3. Kobi ve Girişimcilik Ödül Töreni KOSGEB Başkanı Biçer: "İşletmelerimizin yüzde 99'unu oluşturan, ihracatımızın yüzde 60'ını ve istihdamın yüzde 76'sını gerçekleştiren KOBİ'ler, yeni iş alanları ve istihdam potansiyelleriyle ülkemizin kalkınmasında, sosyal adaletin ve toplumsal dengenin idamesinde yeri doldurulamaz bir öneme sahip"
14:29
CHP'li Öztrak: Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar Chp Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, AK Parti iktidarının uyguladığı yanlış politikalarının ülkeye faturasının 16 milyar dolar olduğunu söyledi.
CHP'li Öztrak: Yanlış Politikaların Faturası 16 Milyar Dolar
14:21
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor Trakya Elektrik Perakende Satış AŞ (TREPAŞ), müşteri ilişkileri, tahakkuk faturalama, tahsilat ve raporlama süreçleri için kullandığı mevcut bilişim altyapısını daha entegre, tutarlı ve efektif bir sistemle değiştirerek teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor
13:04
Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesinde "Mahalle Etkin Olsun" Önerisi Önerinin sahipi AK Parti İstanbul Milletvekili Uçma: "Mahallenin namusu bir deyiştir, mecazi bir söylemdir.
12:52
Birinci Seansta Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri ile birinci seanstaki değişim oranları şöyle:
12:17
TZOB: Büyükşehir Sınırları İçindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30'a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki kırsal nüfusun belirlenmesini istedi.
12:12
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı Çorlu Kent Konseyi 2015 Ocak dönemi genel kurul toplantısı yapıldı.
Çorlu Kent Konseyi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı
11:16
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: "Büyükşehir Belediyelerindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30’a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki tüm köy ve beldelerin mahalle haline getirilmesiyle o köy ve beldelerde yaşayanların il ve ilçe merkezlerinde yaşıyor gibi gösterildiğini belirterek, “O köy ve beldelerdeki yaşam koşullarında bir değişiklik olmamıştır.
10:23
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), müşteri ilişkileri, tahakkuk faturalama, tahsilat ve raporlama süreçleri için kullandığı mevcut bilişim alt yapısını daha entegre, tutarlı ve efektif bir sistemle değiştirerek teknolojik yatırımlarını sürdürüyor.
Trepaş, Teknolojik Yatırımlarını Sürdürüyor
10:14
Çerkezköy'de Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde tren istasyonunda sentetik uyuşturucu kullanan ve komaya giren genç hastaneye kaldırıldı.
Çerkezköy'de Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi
09:43
Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde tren istasyonunda sentetik uyuşturucu kullanan ve komaya giren genç hastaneye kaldırıldı.
Tren Raylarında Bonzai İçti, Komaya Girdi
09:39
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: "Hepimiz Çerkezköylüyüz" Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öge, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyde Akbay birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti.
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Öge: 'Hepimiz Çerkezköylüyüz'
09:33
Çerkezköy Tso'ya 1 Yılda 429 Yeni Üye Kaydı Yapıldı Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), 2015 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Çerkezköy Tso'ya 1 Yılda 429 Yeni Üye Kaydı Yapıldı
04:54
Evinde İntihar Etti Tekirdağ’da bir kişi evinde kendini iple tavana asarak intihar etti.
Evinde İntihar Etti
03:08
Evinde İntihar Etti Tekirdağ’da bir kişi evinde kendini iple tavana asarak intihar etti.
Evinde İntihar Etti
20:25
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Tekirdağ'ın Ergene ilçesinde kutlama yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
19:59
Polisten Uyuşturucu Satıcılarına Darbe: 3 Tutuklama Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ve Malkara ilçesinde polis ekiplerince yapılan eş zamanlı baskında 3 şahıs, yüklü miktarda sentetik uyuşturucuyla yakalandı.
Polisten Uyuşturucu Satıcılarına Darbe: 3 Tutuklama
18:33
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul şehir endekslerinin, bugün birinci ve ikinci seans kapanışları, en düşük ve en yüksek değerleri ile günlük değişim oranları şöyle:
18:09
Tekirdağ'ın Nüfusu 906 Bin 732 Oldu Tekirdağ’ın nüfusu 2013 yılına göre 32 bin 257 kişi artarak 906 bin 732’ye yükseldi.
17:47
Tekirdağ'ı Mesken Edinen Kardeş Hırsızlar Tutuklandı Tekirdağ’da evlerin kapılarını zorlayıp açarak hırsızlık yapan kardeş 2 kadın hırsız tutuklandı.
Tekirdağ'ı Mesken Edinen Kardeş Hırsızlar Tutuklandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:36:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TEKIRDAG CORLU HABERLERİ
[Hata Bildir]